www.mDovolena.cz     >    

Kanárské ostrovy

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:

Dovolená Kanárské ostrovy a Last Minute zájezdy

Barceló Jandia Club Premium
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu neděle 26. únor - neděle 5. březen do destinace Fuerteventura, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barceló Jandia Club Premium. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Hesperia Lanzarote
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu neděle 26. únor - neděle 5. březen do destinace Lanzarote, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hesperia Lanzarote. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Iberostar La Bocayna Village
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu neděle 26. únor - neděle 5. březen do destinace Lanzarote, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar La Bocayna Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Marina Playa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu neděle 26. únor - čtvrtek 9. březen do destinace Fuerteventura, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marina Playa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Seaside Los Jameos Playa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu neděle 26. únor - neděle 12. březen do destinace Lanzarote, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seaside Los Jameos Playa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Aparthotel Jardín Del Conde
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu neděle 27. únor - neděle 6. březen do destinace La Gomera, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aparthotel Jardín Del Conde. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň s odletem popozítří.
 
Club La Santa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 27. únor - pondělí 13. březen do destinace Lanzarote, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club La Santa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Jardín Del Conde
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 27. únor - pondělí 13. březen do destinace La Gomera, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Del Conde. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Santa Rosa Club
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 27. únor - pondělí 6. březen do destinace Lanzarote, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Santa Rosa Club. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Iberostar La Bocayna Village
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu úterý 28. únor - úterý 7. březen do destinace Lanzarote, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar La Bocayna Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
El Sitio
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 1. březen - sobota 11. březen do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
El Sitio
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 1. březen - středa 8. březen do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Seaside Palm Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 1. březen - středa 15. březen do destinace Gran Canaria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seaside Palm Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Barcelo Corralejo Sands
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu čtvrtek 2. březen - neděle 12. březen do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barcelo Corralejo Sands. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Apartmánový komplex Alborada
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu čtvrtek 3. březen - neděle 10. březen do destinace Tenerife, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmánový komplex Alborada Beach Club. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň s odletem za 7 dní.
 

Zobrazeno 1-15 z 1150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:

Kanárské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2017, všechna práva vyhrazena.