www.mDovolena.cz     >    

Kanárské ostrovy

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:

Dovolená Kanárské ostrovy a Last Minute zájezdy

Jardín Tecina
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 12. prosinec - pondělí 26. prosinec do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tecina. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Hd Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu úterý 13. prosinec - úterý 20. prosinec do destinace Lanzarote, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hd Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel H10 Tindaya
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu úterý 13. prosinec - úterý 17. prosinec do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel H10 Tindaya. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha s odletem pozítří.
 
Seaside Los Jameos Playa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu úterý 13. prosinec - úterý 27. prosinec do destinace Lanzarote, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seaside Los Jameos Playa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
El Sitio
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 14. prosinec - sobota 24. prosinec do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
El Sitio
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 14. prosinec - středa 28. prosinec do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
El Sitio
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 14. prosinec - středa 21. prosinec do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Hacienda San Jorge
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 14. prosinec - středa 21. prosinec do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hacienda San Jorge. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha s odletem popozítří.
 
Hotel Beverly Park
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 14. prosinec - středa 21. prosinec do destinace Gran Canaria, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Beverly Park. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha s odletem popozítří.
 
hotel H10 Taburiente Playa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 14. prosinec - středa 21. prosinec do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení hotel H10 Taburiente Playa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha s odletem popozítří.
 
Ida Ines
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 14. prosinec - sobota 24. prosinec do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ida Ines. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Ida Ines
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 14. prosinec - středa 21. prosinec do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ida Ines. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Hotel Bahia Principe Tenerife
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 15. prosinec - středa 18. prosinec do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bahia Principe Tenerife. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha s odletem popozítří.
 
Hotel Iberostar Bouganville
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 15. prosinec - středa 18. prosinec do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Iberostar Bouganville Playa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha s odletem popozítří.
 
Puerto De La Cruz
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu čtvrtek 15. prosinec - neděle 25. prosinec do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puerto De La Cruz. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 

Zobrazeno 1-15 z 1132 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:

Kanárské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2016, všechna práva vyhrazena.