www.mDovolena.cz     >    

Dovolená Kanárské ostrovy

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:

Dovolená Kanárské ostrovy a Kanárské ostrovy Last Minute

Meliá Hacienda Del Conde
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 24. říjen - pondělí 31. říjen do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Hacienda Del Conde. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Jardín Tecina
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 24. říjen - pondělí 31. říjen do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tecina. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Jardín Tecina
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 24. říjen - pátek 4. listopad do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tecina. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Jardín Tecina
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 24. říjen - pátek 4. listopad do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tecina. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Jardín Tecina
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 24. říjen - pondělí 31. říjen do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tecina. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Hotelový komplex La Palma &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 26. říjen - pondělí 2. listopad do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotelový komplex La Palma & Teneguía Princess. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha s odletem pozítří.
 
Hotel Interpalace by Blue Sea
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 28. říjen - pondělí 4. listopad do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Interpalace by Blue Sea. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha s odletem pozítří.
 
Hotel Catalonia Punta Del Rey
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 28. říjen - pondělí 4. listopad do destinace Tenerife, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Catalonia Punta Del Rey. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha s odletem pozítří.
 
Kanárské ostrovy - Tenerife
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 28. říjen - pondělí 7. listopad do destinace Tenerife, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kanárské ostrovy - Tenerife. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha s odletem pozítří.
 
La Palma & Teneguía
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 29. říjen - středa 9. listopad do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Palma & Teneguía Princess. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 

Zobrazeno 1-10 z 1133 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2016, všechna práva vyhrazena.