www.mDovolena.cz     >    

Kanárské ostrovy

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:

Dovolená Kanárské ostrovy a Last Minute zájezdy

El Sitio
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 21. leden - sobota 4. únor do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hotel IFA Altamarena
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 21. leden - sobota 24. leden do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel IFA Altamarena. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha s odletem pozítří.
 
Hotel SBH Taro Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 21. leden - sobota 24. leden do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel SBH Taro Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha s odletem pozítří.
 
Ida Ines
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 21. leden - sobota 28. leden do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ida Ines. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Ida Ines
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 21. leden - středa 1. únor do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ida Ines. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Aparthotel Jardín Del Conde
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 23. leden - středa 30. leden do destinace La Gomera, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aparthotel Jardín Del Conde. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha s odletem pozítří.
 
Iberostar La Bocayna Village
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu úterý 24. leden - pátek 3. únor do destinace Lanzarote, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar La Bocayna Village. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
El Sitio
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 25. leden - středa 1. únor do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
El Sitio
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 25. leden - středa 8. únor do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
El Sitio
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 25. leden - sobota 4. únor do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Ida Ines
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 25. leden - středa 1. únor do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ida Ines. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Servatur Waikiki
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 25. leden - sobota 4. únor do destinace Gran Canaria, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Servatur Waikiki. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Barceló Fuerteventura Thalasso
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu čtvrtek 26. leden - neděle 5. únor do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barceló Fuerteventura Thalasso. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Barceló Fuerteventura Thalasso
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu čtvrtek 26. leden - neděle 5. únor do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barceló Fuerteventura Thalasso. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Jardín Del Conde
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pátek 27. leden - pátek 10. únor do destinace La Gomera, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Del Conde. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 

Zobrazeno 1-15 z 1086 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:

Kanárské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2017, všechna práva vyhrazena.