www.mDovolena.cz     >    

Dovolená Kanárské ostrovy

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:

Dovolená Kanárské ostrovy a Kanárské ostrovy Last Minute

Hotelový komplex La Palma &
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu 26. říjen - 2. listopad do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotelový komplex La Palma & Teneguía Princess. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Interpalace by Blue Sea
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu 28. říjen - 4. listopad do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Interpalace by Blue Sea. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Catalonia Punta Del Rey
Pobyt na dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu 28. říjen - 4. listopad do destinace Tenerife, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Catalonia Punta Del Rey. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Kanárské ostrovy - Tenerife
Pobyt na dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu 28. říjen - 7. listopad do destinace Tenerife, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kanárské ostrovy - Tenerife. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava vlastní dopravou - například autem .
 
El Sitio
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 29. říjen - středa 9. listopad do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
El Sitio
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 29. říjen - sobota 12. listopad do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Hotel Puerto De La Cruz
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 31. říjen - sobota 7. listopad do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Puerto De La Cruz. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní.
 
Hotel 4Dreams Chimisay
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 31. říjen - sobota 7. listopad do destinace Tenerife, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel 4Dreams Chimisay. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní.
 
El Sitio
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 2. listopad - sobota 12. listopad do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
El Sitio
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 2. listopad - středa 9. listopad do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 

Zobrazeno 1-10 z 1132 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2016, všechna práva vyhrazena.