www.mDovolena.cz     >    

Kanárské ostrovy

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:

Dovolená Kanárské ostrovy a Last Minute zájezdy

El Sitio
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 18. leden - sobota 28. leden do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Sbh Jandia Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 18. leden - středa 25. leden do destinace Fuerteventura, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sbh Jandia Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Hard Rock Hotel Tenerife
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu čtvrtek 19. leden - čtvrtek 2. únor do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hard Rock Hotel Tenerife. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Kn Matas Blancas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu čtvrtek 19. leden - čtvrtek 2. únor do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kn Matas Blancas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Barceló Jandía Mar
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 21. leden - sobota 28. leden do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barceló Jandía Mar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
El Sitio
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 21. leden - sobota 4. únor do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
El Sitio
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 21. leden - sobota 28. leden do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Hotel Elba Sara
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 21. leden - sobota 24. leden do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Elba Sara. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny.
 
Hotel SBH Crystal Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 21. leden - sobota 24. leden do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel SBH Crystal Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny.
 
Hotel SBH Taro Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 21. leden - sobota 24. leden do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel SBH Taro Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny.
 
Ida Ines
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 21. leden - sobota 28. leden do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ida Ines. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Ida Ines
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 21. leden - středa 1. únor do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ida Ines. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
La Palma & Teneguía
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 21. leden - sobota 28. leden do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Palma & Teneguía Princess. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Aparthotel Jardín Del Conde
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 23. leden - sobota 30. leden do destinace La Gomera, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aparthotel Jardín Del Conde. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny.
 
Club Elba Carlota
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 23. leden - čtvrtek 2. únor do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Elba Carlota. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 

Zobrazeno 1-15 z 852 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:

Kanárské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2017, všechna práva vyhrazena.