www.mDovolena.cz     >    

Kanárské ostrovy

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:

Dovolená Kanárské ostrovy a Last Minute zájezdy

El Sitio
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 7. prosinec - sobota 17. prosinec do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Ida Ines
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 7. prosinec - středa 14. prosinec do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ida Ines. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Ida Ines
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 7. prosinec - středa 21. prosinec do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ida Ines. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Ida Ines
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 7. prosinec - sobota 17. prosinec do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ida Ines. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Jardín Tecina
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pátek 9. prosinec - pondělí 19. prosinec do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tecina. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Jardín Tecina
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pátek 9. prosinec - pátek 16. prosinec do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tecina. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Jardín Tecina
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pátek 9. prosinec - pátek 16. prosinec do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tecina. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Jardín Tecina
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pátek 9. prosinec - pondělí 19. prosinec do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tecina. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Marte Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pátek 9. prosinec - pátek 23. prosinec do destinace Tenerife, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marte Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 35 %.
 
Barceló Lanzarote Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 10. prosinec - sobota 24. prosinec do destinace Lanzarote, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barceló Lanzarote Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
El Sitio
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 10. prosinec - sobota 17. prosinec do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
El Sitio
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 10. prosinec - sobota 24. prosinec do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
H10 Taburiente Playa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 10. prosinec - úterý 20. prosinec do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení H10 Taburiente Playa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
H10 Taburiente Playa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 10. prosinec - sobota 17. prosinec do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení H10 Taburiente Playa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář.
 
Hotel Acuario
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 10. prosinec - sobota 24. prosinec do destinace Tenerife, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Acuario. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 

Zobrazeno 1-15 z 1143 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:

Kanárské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2016, všechna práva vyhrazena.