www.mDovolena.cz     >    
Chorvatsko    >    

Chorvatsko 25.2.2020 - 11.3.2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování od 25.2.2020 do 11.3.2020 - dovolená Chorvatsko - pobyty

Hotel Laguna
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu úterý 25. únor - úterý 3. březen 2020 do destinace Gradac, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Laguna. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 132 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Malin
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu středa 26. únor - středa 11. březen 2020 do destinace Krk, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Malin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 133 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Splendid
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu středa 26. únor - neděle 8. březen 2020 do destinace Dubrovník, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Splendid. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 133 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Laguna
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu čtvrtek 27. únor - středa 11. březen 2020 do destinace Gradac, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Laguna. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 134 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Komodor
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 28. únor - úterý 10. březen 2020 do destinace Dubrovník, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komodor. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 135 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Katarina
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Chorvatsko. Zájezd v termínu pátek 29. únor - úterý 2. březen do destinace Kvarner, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Katarina. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Laguna
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 29. únor - středa 11. březen 2020 do destinace Gradac, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Laguna. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 136 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Vis
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu sobota 29. únor - úterý 10. březen 2020 do destinace Dubrovník, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Vis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 136 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Aminess Maestral Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu neděle 1. březen - neděle 8. březen 2020 do destinace Novigrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aminess Maestral Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 137 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Splendid
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu neděle 1. březen - středa 11. březen 2020 do destinace Dubrovník, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Splendid. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 137 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Laguna
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pondělí 2. březen - pátek 6. březen 2020 do destinace Gradac, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Laguna. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 138 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Wellness Hotel Aurora
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu středa 4. březen - středa 11. březen 2020 do destinace Lošinj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Aurora. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 140 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Aminess Maestral Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Chorvatsko v termínu pátek 6. březen - pondělí 9. březen 2020 do destinace Novigrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aminess Maestral Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 142 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-13 z 13 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Chorvatsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.