www.mDovolena.cz     >    
Francie    >    

Francie 2.1.2020 - 16.1.2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování od 2.1.2020 do 16.1.2020 - dovolená Francie - pobyty

Adagio Acces Nice Magnan
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francie v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Nice, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adagio Acces Nice Magnan. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Adagio Access Nice Acropolis
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francie v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Nice, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adagio Access Nice Acropolis. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Adagio Nice Promenade Des
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francie v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Nice, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adagio Nice Promenade Des Anglais. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Best Western Plus Hotel Massena
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francie v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Nice, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Plus Hotel Massena Nice. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Kyriad Nice Port
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francie v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Nice, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kyriad Nice Port. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Madame Vacances Hôtel Ibiza
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francie v termínu čtvrtek 2. leden - pátek 3. leden 2020 do destinace Les Deux Alpes, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Madame Vacances Hôtel Ibiza. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Madame Vacances Hôtel Ibiza
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francie v termínu čtvrtek 2. leden - čtvrtek 9. leden 2020 do destinace Les Deux Alpes, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Madame Vacances Hôtel Ibiza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Okko Hotels Lyon Pont Lafayette
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francie v termínu čtvrtek 2. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Lyon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Okko Hotels Lyon Pont Lafayette. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Pullman Paris Tour Eiffel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francie v termínu čtvrtek 2. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Paříž, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pullman Paris Tour Eiffel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Résidence Premium Les Fermes
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francie v termínu čtvrtek 2. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Francouzské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Résidence Premium Les Fermes Du Soleil. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Adagio Access Nice Acropolis
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francie v termínu pátek 3. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Nice, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adagio Access Nice Acropolis. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 79 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Adagio Nice Promenade Des
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francie v termínu pátek 3. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Nice, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adagio Nice Promenade Des Anglais. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 79 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 30 %.
 
Aida Marais
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francie v termínu pátek 3. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Paříž, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aida Marais. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Krakov s odletem za 79 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Alpe D'huez – Rezidence
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francie v termínu pátek 3. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Alpe d´Huez, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpe D'huez – Rezidence Couleurs Soleil. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 79 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Best Western Plus Hotel Massena
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francie v termínu pátek 3. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Nice, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Plus Hotel Massena Nice. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 79 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 29 %.
 
Kyriad Nice Port
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francie v termínu pátek 3. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Nice, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kyriad Nice Port. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 79 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 34 %.
 
Le Metropolitan
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francie v termínu pátek 3. leden - úterý 7. leden 2020 do destinace Paříž, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Metropolitan. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 79 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Madame Vacances Hôtel Ibiza
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francie v termínu pátek 3. leden - sobota 4. leden 2020 do destinace Les Deux Alpes, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Madame Vacances Hôtel Ibiza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 79 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Relais De La Guisane Apt. 2-4
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francie v termínu pátek 3. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Serre Chevalier, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Relais De La Guisane Apt. 2-4 Os. (2P4). Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 79 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Résidence Pierre Et Vacances
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francie v termínu pátek 3. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Valmeinier / Valloire, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Résidence Pierre Et Vacances Le Thabor. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 79 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 

Zobrazeno 1-20 z 107 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.