www.mDovolena.cz     >    
Kapverdské ostrovy    >    

Dovolená na Kapverdských ostrovech 2020 - Kapverdské ostrovy 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kapverdské ostrovy 2020

Riu Karamboa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 1. září - středa 9. září 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Karamboa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 94 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Riu Palace Boavista
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 1. září - středa 9. září 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Palace Boavista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 94 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Riu Touareg - Standardní Část
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 1. září - sobota 12. září 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg - Standardní Část. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 94 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 30 %.
 
Riu Karamboa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 2. září - čtvrtek 10. září 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Karamboa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 95 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Riu Palace Boavista
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 2. září - čtvrtek 10. září 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Palace Boavista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 95 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Sol Dunas
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 2. září - čtvrtek 10. září 2020 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Dunas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 95 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 4. září - středa 16. září 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 97 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Oa Belorizonte
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 4. září - čtvrtek 17. září 2020 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oa Belorizonte. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 97 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Royal Horizons Boavista 50+
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 4. září - středa 16. září 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boavista 50+. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 97 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: vhodné pro seniory.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pondělí 7. září - pondělí 21. září 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 30 %.
 
Royal Horizons Boa Vista
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pondělí 7. září - pondělí 14. září 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 36 %.
 
Riu Touareg - Část Pouze Pro
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 8. září - sobota 19. září 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg - Část Pouze Pro Dospělé. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 31 %.
 
Royal Horizons Boavista 50+
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 8. září - středa 23. září 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boavista 50+. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: vhodné pro seniory.
 
Riu Touareg - Standardní Část
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 9. září - čtvrtek 17. září 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg - Standardní Část. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 11. září - středa 23. září 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Riu Touareg - Část Pouze Pro
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 11. září - sobota 26. září 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg - Část Pouze Pro Dospělé. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 30 %.
 
Oásis Atlantico Salinas Sea
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pondělí 14. září - pondělí 21. září 2020 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oásis Atlantico Salinas Sea. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Royal Horizons Boa Vista
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pondělí 14. září - pondělí 21. září 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 36 %.
 
Royal Horizons Boavista 50+
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 15. září - středa 30. září 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boavista 50+. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 108 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: vhodné pro seniory.
 
Riu Karamboa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 16. září - čtvrtek 24. září 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Karamboa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 

Zobrazeno 21-40 z 167 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kapverdské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.