www.mDovolena.cz     >    
Kapverdské ostrovy    >    

Dovolená na Kapverdských ostrovech 2020 - Kapverdské ostrovy 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kapverdské ostrovy 2020

Riu Touareg - Část Pouze Pro
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 29. září - středa 14. říjen 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg - Část Pouze Pro Dospělé. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 122 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 30 %.
 
Riu Touareg - Část Pouze Pro
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 29. září - sobota 10. říjen 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg - Část Pouze Pro Dospělé. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 122 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 29 %.
 
Oa Belorizonte 50+
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 30. září - sobota 10. říjen 2020 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oa Belorizonte 50+. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 123 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: vhodné pro seniory.
 
Riu Funana
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 30. září - čtvrtek 8. říjen 2020 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Funana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 123 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 23 %.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 2. říjen - středa 14. říjen 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 125 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Melia Llana
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 2. říjen - sobota 10. říjen 2020 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Llana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 125 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Oa Belorizonte
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 2. říjen - sobota 17. říjen 2020 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oa Belorizonte. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 125 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Riu Karamboa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 2. říjen - středa 14. říjen 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Karamboa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 125 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 32 %.
 
Riu Palace Boavista
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 2. říjen - středa 14. říjen 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Palace Boavista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 125 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Riu Touareg - Standardní Část
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 2. říjen - sobota 17. říjen 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg - Standardní Část. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 125 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Royal Horizons Boavista 50+
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 2. říjen - sobota 17. říjen 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boavista 50+. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 125 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: vhodné pro seniory.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 6. říjen - sobota 17. říjen 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 129 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Riu Touareg - Část Pouze Pro
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 6. říjen - středa 21. říjen 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg - Část Pouze Pro Dospělé. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 129 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 34 %.
 
Oa Belorizonte
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 7. říjen - čtvrtek 22. říjen 2020 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oa Belorizonte. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 130 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Oa Belorizonte
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 7. říjen - čtvrtek 15. říjen 2020 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oa Belorizonte. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 130 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Oa Belorizonte 50+
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 7. říjen - sobota 17. říjen 2020 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oa Belorizonte 50+. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 130 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: vhodné pro seniory.
 
Riu Karamboa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 7. říjen - čtvrtek 15. říjen 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Karamboa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 130 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Riu Karamboa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 9. říjen - sobota 17. říjen 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Karamboa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 132 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Riu Touareg - Standardní Část
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 9. říjen - sobota 24. říjen 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg - Standardní Část. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 132 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Royal Horizons Boavista 50+
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 9. říjen - sobota 17. říjen 2020 do destinace Ostrov Boa Vista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boavista 50+. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 132 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: vhodné pro seniory.
 

Zobrazeno 61-80 z 167 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kapverdské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.