www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Albánii 2020 - Albánie 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Albánie 2020

Empire Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 1. červen - pátek 12. červen 2020 do destinace Dürres, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Empire Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 132 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Hotel Aloha Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 1. červen - pondělí 8. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aloha Beach. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 132 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, vhodné pro seniory.
 
Hotel Aloha Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 1. červen - pondělí 8. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aloha Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 132 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, vhodné pro seniory.
 
Hotel Brilant
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 1. červen - pondělí 8. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Brilant. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 132 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Hotel Epirus
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 1. červen - pondělí 8. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Epirus. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 132 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Hotel Mano
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 1. červen - pondělí 8. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mano. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 132 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Hotel Oasis
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 1. červen - pondělí 8. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Oasis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 132 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Hotel Saranda International
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 1. červen - pondělí 8. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Saranda International. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 132 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Hotel Seaside Saranda
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 1. červen - pondělí 8. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Seaside Saranda. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 132 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Villa Balani
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 1. červen - pátek 12. červen 2020 do destinace Dürres, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Villa Balani. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 132 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Villa E Bardhe
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 1. červen - pondělí 8. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Villa E Bardhe. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 132 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Hotel Fafa Premium
Pobyt na First Minute dovolené v zemi Albánie. Zájezd v termínu pondělí 4. červen - pondělí 11. červen do destinace Dürres, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Fafa Premium. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Ostrava.
 
Hotel Grand Blue Fafa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Albánie. Zájezd v termínu pondělí 4. červen - pondělí 11. červen do destinace Dürres, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Grand Blue Fafa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Ostrava.
 
Hotel Vivas
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Albánie. Zájezd v termínu pondělí 4. červen - pondělí 11. červen do destinace Dürres, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Vivas. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Ostrava.
 
Casablanca Boutique Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 8. červen - pondělí 22. červen 2020 do destinace Dürres, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casablanca Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 139 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Edart
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 8. červen - pondělí 22. červen 2020 do destinace Dürres, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Edart. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 139 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Aloha Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 8. červen - pondělí 15. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aloha Beach. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 139 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, vhodné pro seniory.
 
Hotel Brilant
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 8. červen - pondělí 15. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Brilant. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 139 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Hotel Mano
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 8. červen - pondělí 15. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mano. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 139 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Hotel Oasis
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 8. červen - pondělí 15. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Oasis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 139 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 301 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Albánie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.