www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Albánii 2020 - Albánie 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Albánie 2020

Hotel Heksamil - Dotované
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 1. červen - pondělí 8. červen 2020 do destinace Saranda, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Heksamil - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava s odletem za 251 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Hotel Heksamil - Dotované
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 1. červen - pondělí 8. červen 2020 do destinace Saranda, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Heksamil - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava s odletem za 251 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Klajdi Resort
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 1. červen - pondělí 8. červen 2020 do destinace Dürres, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Klajdi Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava s odletem za 251 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Klajdi Resort
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 1. červen - pondělí 15. červen 2020 do destinace Dürres, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Klajdi Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 251 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Aloha Beach - Dotované
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 8. červen - pondělí 15. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aloha Beach - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava s odletem za 258 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Hotel Heksamil - Dotované
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 8. červen - pondělí 15. červen 2020 do destinace Saranda, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Heksamil - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava s odletem za 258 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Hotel Perandor Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 8. červen - pondělí 15. červen 2020 do destinace Dürres, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Perandor Beach - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 258 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Klajdi Resort
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 8. červen - pondělí 22. červen 2020 do destinace Dürres, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Klajdi Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava s odletem za 258 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Klajdi Resort
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 8. červen - pondělí 15. červen 2020 do destinace Dürres, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Klajdi Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 258 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Mel Holiday
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 8. červen - pondělí 22. červen 2020 do destinace Dürres, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mel Holiday. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 258 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Rinia
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 8. červen - pondělí 15. červen 2020 do destinace Dürres, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rinia. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 258 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Diamma Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu čtvrtek 11. červen - čtvrtek 25. červen 2020 do destinace Dürres, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamma Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 261 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Eter Palace
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu čtvrtek 11. červen - čtvrtek 18. červen 2020 do destinace Dürres, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eter Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 261 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Villa Balani
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pátek 12. červen - pátek 26. červen 2020 do destinace Dürres, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Villa Balani. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava s odletem za 262 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Fafa Grand Blue Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 15. červen - čtvrtek 25. červen 2020 do destinace Dürres, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fafa Grand Blue Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 265 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Hotel Aloha Beach - Dotované
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 15. červen - pondělí 22. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aloha Beach - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava s odletem za 265 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Hotel Heksamil - Dotované
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 15. červen - pondělí 22. červen 2020 do destinace Saranda, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Heksamil - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava s odletem za 265 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Hotel Heksamil - Dotované
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 15. červen - pondělí 22. červen 2020 do destinace Saranda, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Heksamil - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava s odletem za 265 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Klajdi Resort
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 15. červen - pondělí 29. červen 2020 do destinace Dürres, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Klajdi Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava s odletem za 265 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Rean
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 15. červen - pondělí 29. červen 2020 do destinace Dürres, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rean. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 265 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 171 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Albánie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.