www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Albánii - Albánie 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Albánie 2019 a Last Minute

Edart
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 22. červenec - pondělí 29. červenec 2019 do destinace Dürres, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Edart. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Aloha Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 22. červenec - pondělí 29. červenec 2019 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aloha Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 35 %.
 
Hotel Brilant
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 22. červenec - pondělí 29. červenec 2019 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Brilant. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Hotel Heksamil
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 22. červenec - pondělí 29. červenec 2019 do destinace Saranda, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Heksamil. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Seaside Saranda
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 22. červenec - pondělí 29. červenec 2019 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Seaside Saranda. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel As
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Albánie v termínu úterý 23. červenec - úterý 30. červenec 2019 do destinace Dürres, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel As. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Albanian Star
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Albánie v termínu čtvrtek 25. červenec - čtvrtek 8. srpen 2019 do destinace Dürres, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Albanian Star. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 37 %.
 
Ibiza
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Albánie v termínu čtvrtek 25. červenec - čtvrtek 1. srpen 2019 do destinace Dürres, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ibiza. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 42 %.
 
Ald110
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Albánie v termínu sobota 27. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Dürres, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ald110. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ald115
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Albánie v termínu sobota 27. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Dürres, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ald115. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ald121
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Albánie v termínu sobota 27. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Dürres, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ald121. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ald144
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Albánie v termínu sobota 27. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Dürres, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ald144. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Als203
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Albánie v termínu sobota 27. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Saranda, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Als203. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Als234
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Albánie v termínu sobota 27. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Saranda, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Als234. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Als263
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Albánie v termínu sobota 27. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Saranda, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Als263. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Brilliant
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 29. červenec - pondělí 5. srpen 2019 do destinace Dürres, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brilliant. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Edart
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 29. červenec - pondělí 12. srpen 2019 do destinace Dürres, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Edart. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Saranda International
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 29. červenec - pondělí 5. srpen 2019 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Saranda International. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Ostrava s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Klajdi Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 29. červenec - pondělí 12. srpen 2019 do destinace Dürres, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Klajdi Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Dolce Vita
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Albánie v termínu čtvrtek 1. srpen - čtvrtek 8. srpen 2019 do destinace Dürres, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dolce Vita. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 308 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Albánie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.