www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Albánii 2020 - Albánie 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Albánie 2020

Hotel Aloha Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 1. červen - pondělí 8. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aloha Beach. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 195 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Hotel Aloha Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 1. červen - pondělí 8. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aloha Beach. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 195 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Brilant
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 1. červen - pondělí 8. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Brilant. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 195 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Hotel Saranda International
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 1. červen - pondělí 8. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Saranda International. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 195 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Hotel Saranda International
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 1. červen - pondělí 8. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Saranda International. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 195 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Hotel Titania
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 1. červen - pondělí 8. červen 2020 do destinace Saranda, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Titania. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 195 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Villa Balani
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 1. červen - pondělí 15. červen 2020 do destinace Dürres, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Villa Balani. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 195 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Ylli I Detit
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 1. červen - pondělí 8. červen 2020 do destinace Dürres, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ylli I Detit. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 195 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Hotel Aloha Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 8. červen - pondělí 15. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aloha Beach. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 202 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Hotel Aloha Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 8. červen - pondělí 15. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aloha Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 202 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Hotel Aloha Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 8. červen - pondělí 15. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aloha Beach. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 202 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Hotel Aloha Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 8. červen - pondělí 15. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aloha Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 202 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel Saranda International
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 8. červen - pondělí 15. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Saranda International. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 202 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Hotel Seaside Saranda
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 8. červen - pondělí 15. červen 2020 do destinace Saranda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Seaside Saranda. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Ostrava s odletem za 202 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Klajdi Resort
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 8. červen - pondělí 15. červen 2020 do destinace Dürres, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Klajdi Resort. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 202 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Vala
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 8. červen - pondělí 15. červen 2020 do destinace Dürres, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vala. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 202 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Vala
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 8. červen - pondělí 22. červen 2020 do destinace Dürres, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vala. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 202 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Villa Balani
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu pondělí 8. červen - pátek 19. červen 2020 do destinace Dürres, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Villa Balani. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 202 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Eter Palace
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu čtvrtek 11. červen - čtvrtek 18. červen 2020 do destinace Dürres, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eter Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 205 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Hotel Empire
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Albánie v termínu čtvrtek 11. červen - čtvrtek 18. červen 2020 do destinace Dürres, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Empire. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 205 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 267 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Albánie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.