www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Irsku 2020 - Irsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Irsko 2020

Maldron Smithfield
Pobyt na levné dovolené ve státě Irsko v termínu pátek 3. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Dublin, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maldron Smithfield. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Grove Lodge
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 4. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grove Lodge. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel The Westin Dublin
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu sobota 6. leden - pátek 8. leden do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The Westin Dublin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Staunton´s On The Green
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu pondělí 6. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Staunton´s On The Green. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Ashling
Pobyt na dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu pondělí 10. leden - pátek 12. leden do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ashling. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Dublin Central Inn
Pobyt na dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu pondělí 10. leden - pátek 12. leden do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dublin Central Inn. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Maldron Smithfield
Pobyt na dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu pondělí 10. leden - pátek 12. leden do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Maldron Smithfield. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Pembroke Townhouse
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu pondělí 10. leden - pátek 12. leden do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pembroke Townhouse. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Russel Court
Pobyt na dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu pondělí 10. leden - pátek 12. leden do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Russel Court. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Maldron Hotel Parnell Square
Pobyt na levné dovolené ve státě Irsko v termínu pátek 10. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maldron Hotel Parnell Square. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava, Vídeň, Krakov s odletem za 52 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Druids Glen Resort - Golf
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 11. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Druids Glen Resort - Golf. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, golfové.
 
The Belvedere Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 11. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Belvedere Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň, Katovice s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Castle Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Irsko v termínu pondělí 13. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Castle Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava, Vídeň, Budapešť, Krakov s odletem za 55 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Brooks
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu úterý 14. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brooks. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 56 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Staunton´s On The Green
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu úterý 14. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Staunton´s On The Green. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 56 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Clontarf Castle Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu středa 15. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clontarf Castle Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 57 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Sheldon Park
Pobyt na dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu středa 17. leden - sobota 19. leden do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sheldon Park. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Atlantic View
Pobyt na levné dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 18. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Dublin, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atlantic View. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 60 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Brooks
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 18. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brooks. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 60 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Castle Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 18. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Castle Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, Krakov, Katovice s odletem za 60 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 139 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Irsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.