www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Irsku - Irsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Irsko 2019 a Last Minute

Staunton´s On The Green
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu neděle 20. leden - čtvrtek 24. leden 2019 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Staunton´s On The Green. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Clontarf Castle Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu pátek 25. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clontarf Castle Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Jurys Inn Parnell Street Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu pátek 25. leden - pondělí 28. leden 2019 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jurys Inn Parnell Street Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Budapešť, Krakov s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Maldron Hotel Parnell Square
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu úterý 29. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maldron Hotel Parnell Square. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava, Katovice s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Staunton´s On The Green
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu středa 30. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Staunton´s On The Green. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Conrad
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu středa 1. únor - neděle 4. únor do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Conrad. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Hilton
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu středa 1. únor - neděle 4. únor do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hilton. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Jurys Inn Christchurch
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu středa 1. únor - neděle 4. únor do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jurys Inn Christchurch. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Maldron Smithfield
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu středa 1. únor - neděle 4. únor do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Maldron Smithfield. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel The Westin Dublin
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu středa 1. únor - neděle 3. únor do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The Westin Dublin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Maldron Hotel Parnell Square
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu pátek 1. únor - pondělí 4. únor 2019 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maldron Hotel Parnell Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť, Krakov s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Rugby Six Nations 2019 Irsko
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu pátek 1. únor - pondělí 3. únor do destinace Dublin, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rugby Six Nations 2019 Irsko - Anglie. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť, Krakov.
 
Courtyard Cottages
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 2. únor - pátek 8. únor 2019 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Courtyard Cottages. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Maldron Hotel Parnell Square
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 2. únor - úterý 5. únor 2019 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maldron Hotel Parnell Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Bratislava, Budapešť, Krakov, Katovice s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Maldron Hotel Parnell Square
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 2. únor - středa 6. únor 2019 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maldron Hotel Parnell Square. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Bratislava, Budapešť, Krakov s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Seacrest
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 2. únor - pátek 8. únor 2019 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seacrest. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The Waterfront
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 2. únor - pátek 8. únor 2019 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Waterfront. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Maldron Hotel Parnell Square
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu úterý 5. únor - sobota 9. únor 2019 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maldron Hotel Parnell Square. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Budapešť, Katovice s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Brooks
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu úterý 6. únor - sobota 8. únor do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Brooks. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Budapešť, Katovice.
 
Glenvale Cottage
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 9. únor - pátek 15. únor 2019 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Glenvale Cottage. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 162 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Irsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.