www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Irsku 2020 - Irsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Irsko 2020

Maldron Hotel Parnell Square
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Irsko v termínu čtvrtek 9. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maldron Hotel Parnell Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Bratislava s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Maldron Hotel Parnell Square
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Irsko v termínu neděle 12. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maldron Hotel Parnell Square. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 110 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Ashling
Pobyt na First Minute dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu neděle 17. leden - čtvrtek 19. leden do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ashling. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Bratislava.
 
Hotel Sheldon Park
Pobyt na First Minute dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu neděle 17. leden - čtvrtek 19. leden do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sheldon Park. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Bratislava.
 
The Westin Dublin
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Irsko v termínu pátek 17. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Westin Dublin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 115 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Clontarf Castle Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 18. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clontarf Castle Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 116 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Maldron Hotel Parnell Square
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 18. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maldron Hotel Parnell Square. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 116 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Conrad Dublin
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu sobota 20. leden - úterý 22. leden do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Conrad Dublin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť.
 
Dylan
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Irsko v termínu úterý 21. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dylan. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 119 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Maldron Hotel Parnell Square
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Irsko v termínu středa 22. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maldron Hotel Parnell Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň, Budapešť s odletem za 120 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Pembroke Townhouse
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu středa 24. leden - sobota 26. leden do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pembroke Townhouse. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň, Budapešť.
 
Conrad Dublin
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Irsko v termínu neděle 26. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Conrad Dublin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 124 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Conrad Dublin
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 1. únor - středa 5. únor 2020 do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Conrad Dublin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 130 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Dylan
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Irsko v termínu pondělí 3. únor - pátek 7. únor 2020 do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dylan. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 132 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Staunton´s On The Green
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Irsko v termínu pondělí 3. únor - pátek 7. únor 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Staunton´s On The Green. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 132 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Brooks
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Irsko v termínu úterý 4. únor - pátek 7. únor 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brooks. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 133 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Dylan
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu úterý 7. únor - pátek 9. únor do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dylan. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Staunton´s On The Green
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Irsko v termínu pátek 7. únor - pondělí 10. únor 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Staunton´s On The Green. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 136 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Druids Glen Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu pátek 9. únor - pondělí 13. únor do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Druids Glen Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
The Westin Dublin
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Irsko v termínu neděle 9. únor - úterý 11. únor 2020 do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Westin Dublin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 138 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 101 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Irsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.