www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Irsku - Irsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Irsko 2019 a Last Minute

The Waterfront
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 27. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Waterfront. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Jurys Inn Parnell Street Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu neděle 28. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jurys Inn Parnell Street Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Jurys Inn Parnell Street Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu neděle 28. červenec - čtvrtek 1. srpen 2019 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jurys Inn Parnell Street Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Clontarf Castle Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu pondělí 29. červenec - čtvrtek 1. srpen 2019 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clontarf Castle Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Druids Glen Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu pondělí 30. červenec - čtvrtek 4. srpen do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Druids Glen Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Conrad Dublin
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu středa 31. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Conrad Dublin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Irsko - smaragdový ostrov
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu pátek 2. srpen - pátek 9. srpen 2019 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Irsko - smaragdový ostrov. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Jurys Inn Parnell Street Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu pátek 2. srpen - úterý 6. srpen 2019 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jurys Inn Parnell Street Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Bratislava, Krakov s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Castle Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 3. srpen - středa 7. srpen 2019 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Castle Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
The Westin Dublin
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu pondělí 5. srpen - středa 7. srpen 2019 do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Westin Dublin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Brooks
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu středa 7. srpen - neděle 11. srpen 2019 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brooks. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Jurys Inn Parnell Street Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu středa 7. srpen - neděle 11. srpen 2019 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jurys Inn Parnell Street Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Dublin, město svatého Patrika
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu středa 15. srpen - neděle 18. srpen do destinace Dublin, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dublin, město svatého Patrika. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Budapešť.
 
Staunton´s On The Green
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 17. srpen - středa 21. srpen 2019 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Staunton´s On The Green. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
The Westin Dublin
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 17. srpen - pondělí 19. srpen 2019 do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Westin Dublin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Brooks
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu neděle 18. srpen - úterý 20. srpen 2019 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brooks. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 31 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Brooks
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu neděle 18. srpen - čtvrtek 22. srpen 2019 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brooks. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 31 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Staunton´s On The Green
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu úterý 20. srpen - pátek 23. srpen 2019 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Staunton´s On The Green. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Kelston Avenue
Pobyt na levné dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 24. srpen - pátek 30. srpen 2019 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kelston Avenue. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 37 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Clontarf Castle Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu neděle 25. srpen - středa 28. srpen 2019 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clontarf Castle Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 38 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 159 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Irsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.