www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Irsku 2020 - Irsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Irsko 2020

Brooks
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu neděle 26. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brooks. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Clontarf Castle Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu pondělí 27. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clontarf Castle Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
The Westin Dublin
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu pondělí 27. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Westin Dublin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Conrad Dublin
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu pondělí 28. leden - čtvrtek 30. leden do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Conrad Dublin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Dylan
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu pondělí 29. leden - čtvrtek 31. leden do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dylan. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Brooks
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu čtvrtek 30. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brooks. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Clontarf Castle Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 1. únor - pondělí 3. únor 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clontarf Castle Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Radharc Na Mara
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 1. únor - pátek 7. únor 2020 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radharc Na Mara. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The Westin Dublin
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu čtvrtek 6. únor - neděle 9. únor 2020 do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Westin Dublin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Hilton
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu čtvrtek 7. únor - neděle 9. únor do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hilton. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Jurys Inn Christchurch
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu čtvrtek 7. únor - neděle 9. únor do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jurys Inn Christchurch. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Dylan
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu neděle 9. únor - čtvrtek 13. únor 2020 do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dylan. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Staunton´s On The Green
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu neděle 9. únor - čtvrtek 13. únor 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Staunton´s On The Green. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Brooks
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu neděle 10. únor - čtvrtek 12. únor do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Brooks. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Maldron Hotel Parnell Square
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu pondělí 10. únor - čtvrtek 13. únor 2020 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maldron Hotel Parnell Square. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Brooks
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu úterý 11. únor - pátek 14. únor 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brooks. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ardgroom
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 15. únor - pátek 21. únor 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ardgroom. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Conrad Dublin
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu neděle 16. únor - čtvrtek 20. únor 2020 do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Conrad Dublin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Cassidys Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Irsko v termínu pondělí 17. únor - čtvrtek 20. únor 2020 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cassidys Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Dylan
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu úterý 18. únor - čtvrtek 20. únor 2020 do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dylan. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 165 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Irsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.