www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Irsku 2020 - Irsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Irsko 2020

Ardgroom
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ardgroom. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Boardwalk
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Boardwalk. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Brooks
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu neděle 19. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brooks. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Brooks
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Irsko v termínu úterý 21. duben - pátek 24. duben 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brooks. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Dylan
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu pátek 24. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dylan. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Staunton´s On The Green
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu pátek 24. duben - úterý 28. duben 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Staunton´s On The Green. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Clontarf Castle Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 25. duben - pondělí 27. duben 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clontarf Castle Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Brooks
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu neděle 26. duben - úterý 28. duben 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brooks. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
The Westin Dublin
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu úterý 28. duben - čtvrtek 30. duben 2020 do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Westin Dublin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
The Westin Dublin
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu středa 29. duben - pátek 1. květen 2020 do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Westin Dublin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Pembroke Townhouse
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu středa 1. květen - pátek 3. květen do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pembroke Townhouse. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Sheldon Park
Pobyt na dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu středa 1. květen - pátek 3. květen do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sheldon Park. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Jurys Inn Parnell Street Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Irsko v termínu sobota 2. květen - středa 6. květen 2020 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jurys Inn Parnell Street Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Dylan
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu neděle 3. květen - čtvrtek 7. květen 2020 do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dylan. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 34 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Maldron Hotel Parnell Square
Pobyt na levné dovolené ve státě Irsko v termínu neděle 3. květen - čtvrtek 7. květen 2020 do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maldron Hotel Parnell Square. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 34 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Dylan
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu pondělí 4. květen - pátek 8. květen 2020 do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dylan. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 35 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Brooks
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu úterý 5. květen - sobota 9. květen 2020 do destinace Dublin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brooks. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 36 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Druids Glen Hotel & Golf Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu pátek 8. květen - úterý 12. květen 2020 do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Druids Glen Hotel & Golf Resort - Golf. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 39 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, golfové.
 
Hotel Ashling
Pobyt na dovolené v zemi Irsko. Zájezd v termínu pátek 8. květen - úterý 10. květen do destinace Dublin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ashling. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - .
 
The Westin Dublin
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Irsko v termínu pátek 8. květen - neděle 10. květen 2020 do destinace Dublin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Westin Dublin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 39 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 160 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Irsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.