www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Izraeli - Izrael 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Izrael a Last Minute

Tel Aviv (Olympia) Víkend
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 19. červenec - neděle 22. červenec 2018 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tel Aviv (Olympia) Víkend. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Leonardo Royal Eilat (Royal
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 20. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Royal Eilat (Royal Tulip Eilat). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Leonardo Royal Eilat (Royal
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu sobota 21. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Royal Eilat (Royal Tulip Eilat). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Astral Maris, Eilat, Rudé Moře
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 22. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astral Maris, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Imperial, Tel Aviv
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 22. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Imperial, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Isrotel Agamim, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 22. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Agamim, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Leonardo Royal Eilat (Royal
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 22. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Royal Eilat (Royal Tulip Eilat). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Olympia, Tel Aviv
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 22. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olympia, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Prima Music
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 22. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Eilat, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prima Music. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Leonardo Beach, Tel Aviv
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 23. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Beach, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Leonardo Royal Eilat (Royal
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 23. červenec - pátek 3. srpen 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Royal Eilat (Royal Tulip Eilat). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sea Net, Tel Aviv
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 23. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sea Net, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Tel Aviv (Gilgal)
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 23. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tel Aviv (Gilgal). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Astral Maris
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu úterý 24. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astral Maris. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Astral Village
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu úterý 24. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astral Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Isrotel Agamim
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu úterý 24. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Agamim. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Isrotel Sports
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu úterý 24. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Sports. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Leonardo Plaza Eilat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu úterý 24. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Plaza Eilat. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
U-Suites
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu úterý 24. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení U-Suites. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Imperial, Tel Aviv
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu středa 25. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Imperial, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 292 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Izrael podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.