Dovolená 2021/2022    >    

Dovolená v Izraeli 2021/2022 - Izrael 2021/2022

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Izrael 2021/2022

Mrtvé moře a metropole Izraele
Pobyt na levné dovolené ve státě Izrael v termínu sobota 23. říjen - neděle 31. říjen 2021 do destinace Eilat, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mrtvé moře a metropole Izraele. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Prima City
Pobyt na levné dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 1. listopad - neděle 7. listopad 2021 do destinace Tel Aviv, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prima City. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Berlín s odletem za 41 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Prima City
Pobyt na levné dovolené ve státě Izrael v termínu úterý 2. listopad - pondělí 8. listopad 2021 do destinace Tel Aviv, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prima City. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 42 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Prima City
Pobyt na levné dovolené ve státě Izrael v termínu středa 3. listopad - úterý 9. listopad 2021 do destinace Tel Aviv, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prima City. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 43 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Prima City
Pobyt na levné dovolené ve státě Izrael v termínu středa 3. listopad - úterý 9. listopad 2021 do destinace Tel Aviv, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prima City. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Berlín s odletem za 43 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Prima City
Pobyt na levné dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 4. listopad - středa 10. listopad 2021 do destinace Tel Aviv, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prima City. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Prima City
Pobyt na levné dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 5. listopad - čtvrtek 11. listopad 2021 do destinace Tel Aviv, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prima City. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Artist Tel Aviv
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu středa 1. prosinec - úterý 7. prosinec 2021 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Artist Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Berlín s odletem za 71 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Artist Tel Aviv
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu středa 1. prosinec - středa 8. prosinec 2021 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Artist Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Berlín s odletem za 71 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Cinema
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu středa 1. prosinec - úterý 7. prosinec 2021 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cinema. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Berlín s odletem za 71 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Cinema
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu středa 1. prosinec - středa 8. prosinec 2021 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cinema. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Berlín s odletem za 71 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Yam - An Atlas Boutique
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu středa 1. prosinec - úterý 7. prosinec 2021 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yam - An Atlas Boutique. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Berlín s odletem za 71 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Yam - An Atlas Boutique
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu středa 1. prosinec - středa 8. prosinec 2021 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yam - An Atlas Boutique. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Berlín s odletem za 71 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Artist Tel Aviv
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 2. prosinec - středa 8. prosinec 2021 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Artist Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Berlín s odletem za 72 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Artist Tel Aviv
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 2. prosinec - čtvrtek 9. prosinec 2021 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Artist Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Berlín s odletem za 72 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Cinema
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 2. prosinec - středa 8. prosinec 2021 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cinema. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Berlín s odletem za 72 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Cinema
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 2. prosinec - čtvrtek 9. prosinec 2021 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cinema. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Berlín s odletem za 72 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Yam - An Atlas Boutique
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 2. prosinec - středa 8. prosinec 2021 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yam - An Atlas Boutique. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Berlín s odletem za 72 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Yam - An Atlas Boutique
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 2. prosinec - čtvrtek 9. prosinec 2021 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yam - An Atlas Boutique. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Berlín s odletem za 72 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Artist Tel Aviv
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 3. prosinec - čtvrtek 9. prosinec 2021 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Artist Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Berlín s odletem za 73 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 300 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Izrael podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.