www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Izraeli 2020 - Izrael 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Izrael 2020

Gilgal, Tel Aviv
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 20. červenec - neděle 26. červenec 2020 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gilgal, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Imperial, Tel Aviv
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 20. červenec - neděle 26. červenec 2020 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Imperial, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Leonardo Art, Tel Aviv
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 20. červenec - neděle 26. červenec 2020 do destinace Tel Aviv, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Art, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Olympia, Tel Aviv
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 20. červenec - neděle 26. červenec 2020 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olympia, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sea Net, Tel Aviv
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 20. červenec - neděle 26. červenec 2020 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sea Net, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Herods, Tel Aviv
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 23. červenec - středa 29. červenec 2020 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Herods, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Tel Aviv (Olympia) Víkend
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 23. červenec - neděle 26. červenec 2020 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tel Aviv (Olympia) Víkend. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Gilgal, Tel Aviv
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 24. červenec - čtvrtek 30. červenec 2020 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gilgal, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Leonardo Art, Tel Aviv
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 24. červenec - čtvrtek 30. červenec 2020 do destinace Tel Aviv, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Art, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Leonardo Beach, Tel Aviv
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 24. červenec - čtvrtek 30. červenec 2020 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Beach, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Leonardo Royal Resort, Eilat,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 24. červenec - pátek 31. červenec 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Royal Resort, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Imperial, Tel Aviv
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 27. červenec - neděle 2. srpen 2020 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Imperial, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Olympia, Tel Aviv
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 27. červenec - neděle 2. srpen 2020 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olympia, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sea Net, Tel Aviv
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 27. červenec - neděle 2. srpen 2020 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sea Net, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Tel Aviv (Olympia) Víkend
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 30. červenec - neděle 2. srpen 2020 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tel Aviv (Olympia) Víkend. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Gilgal, Tel Aviv
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 3. srpen - neděle 9. srpen 2020 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gilgal, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Herods, Tel Aviv
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 3. srpen - neděle 9. srpen 2020 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Herods, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Imperial, Tel Aviv
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 3. srpen - neděle 9. srpen 2020 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Imperial, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Isrotel Agamim
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 3. srpen - pondělí 10. srpen 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Agamim. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Leonardo Art, Tel Aviv
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 3. srpen - neděle 9. srpen 2020 do destinace Tel Aviv, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Art, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 173 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Izrael podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.