www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Izraeli - Izrael 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Izrael a Last Minute

La Playa, Eilat, Rudé Moře
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 22. listopad - čtvrtek 29. listopad 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Playa, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Leonardo Suite Tel Aviv Bat Yam
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 22. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Suite Tel Aviv Bat Yam. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Rothschild 22
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 22. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Tel Aviv, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rothschild 22. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Grand Beach Tel Aviv
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 23. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Beach Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Hilton Eilat Queen Of
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Izrael. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - neděle 1. prosinec do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hilton Eilat Queen Of Sheba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Leonardo Plaza Dead Sea
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 23. listopad - pátek 30. listopad 2018 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Plaza Dead Sea. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Leonardo Suite Tel Aviv Bat Yam
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 23. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Suite Tel Aviv Bat Yam. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Rothschild 22
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 23. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Tel Aviv, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rothschild 22. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Isrotel Lagoona, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 26. listopad - pondělí 3. prosinec 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Lagoona, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Isrotel Sport Club, Eilat,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 26. listopad - pondělí 3. prosinec 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Sport Club, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Leonardo Privilege, Eilat,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 26. listopad - pondělí 3. prosinec 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Privilege, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Leonardo Royal Eilat (Royal
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu středa 28. listopad - neděle 9. prosinec 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Royal Eilat (Royal Tulip Eilat). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Beach Tel Aviv
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 29. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Beach Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Isrotel Sport Club
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Izrael. Zájezd v termínu čtvrtek 29. listopad - neděle 6. prosinec do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Isrotel Sport Club. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Leonardo Royal Resort, Eilat,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 29. listopad - čtvrtek 6. prosinec 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Royal Resort, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Leonardo Suite Tel Aviv Bat Yam
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 29. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Suite Tel Aviv Bat Yam. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Rothschild 22
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 29. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Tel Aviv, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rothschild 22. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
U Coral Beach, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 29. listopad - čtvrtek 6. prosinec 2018 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Coral Beach, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Astral Village, Eilat, Rudé
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 30. listopad - pátek 7. prosinec 2018 do destinace Eilat, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astral Village, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Beach Tel Aviv
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 30. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Beach Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 195 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Izrael podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.