www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Izraeli 2020 - Izrael 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Izrael 2020

Grand Beach Tel Aviv
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 3. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Beach Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Isrotel Sport Club, Eilat,
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 3. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Sport Club, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Leonardo Plaza, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 3. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Plaza, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Isrotel Lagoona, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 6. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Lagoona, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Leonardo Plaza, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 6. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Plaza, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Beach Tel Aviv
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 9. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Beach Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Leonardo Privilege, Eilat,
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 9. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Privilege, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Za Sluncem A Mořem-Astral
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 9. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Za Sluncem A Mořem-Astral Maris, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Grand Beach Tel Aviv
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 10. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Beach Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 108 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Leonardo Art
Pobyt na First Minute dovolené v zemi Izrael. Zájezd v termínu pátek 10. leden - neděle 12. leden do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Leonardo Art. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Leonardo Royal Resort, Eilat,
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 10. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Royal Resort, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 108 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Queen Of Shebba, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 10. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Queen Of Shebba, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 108 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Aria, Eilat, Rudé Moře
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 12. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aria, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 110 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Isrotel Agamim, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 12. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Agamim, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 110 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Isrotel Sport Club, Eilat,
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 12. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Sport Club, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 110 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Leonardo Club, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 12. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Club, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 110 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Leonardo Royal Resort, Eilat,
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 12. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Royal Resort, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 110 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Beach Tel Aviv
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 16. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Beach Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 114 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Queen Of Shebba, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 16. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Queen Of Shebba, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 114 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
U Coral Beach, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 16. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Coral Beach, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 114 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 92 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Izrael podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.