www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Izraeli - Izrael 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Izrael a Last Minute

Isrotel Sports
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu úterý 25. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Sports. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Leonardo Plaza Eilat
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu úterý 25. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Plaza Eilat. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Yam Suf Eilat
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu úterý 25. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yam Suf Eilat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Imperial, Tel Aviv
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu středa 26. září - neděle 30. září 2018 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Imperial, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Grand Beach Tel Aviv
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 27. září - neděle 30. září 2018 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Beach Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Leonardo Suite Tel Aviv Bat Yam
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 27. září - neděle 30. září 2018 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Suite Tel Aviv Bat Yam. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Rothschild 22
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 27. září - neděle 30. září 2018 do destinace Tel Aviv, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rothschild 22. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Tel Aviv (Metropolitan) Víkend
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 27. září - neděle 30. září 2018 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tel Aviv (Metropolitan) Víkend. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Tel Aviv (Olympia) Víkend
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 27. září - neděle 30. září 2018 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tel Aviv (Olympia) Víkend. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Grand Beach Tel Aviv
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 28. září - neděle 30. září 2018 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Beach Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Leonardo Suite Tel Aviv Bat Yam
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 28. září - neděle 30. září 2018 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Suite Tel Aviv Bat Yam. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Rothschild 22
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 28. září - neděle 30. září 2018 do destinace Tel Aviv, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rothschild 22. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Leonardo Royal Eilat (Royal
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu sobota 29. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Royal Eilat (Royal Tulip Eilat). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Imperial, Tel Aviv
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 30. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Imperial, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Olympia, Tel Aviv
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 30. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olympia, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Leonardo Beach, Tel Aviv
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 1. říjen - neděle 7. říjen 2018 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Beach, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sea Net, Tel Aviv
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 1. říjen - neděle 7. říjen 2018 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sea Net, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Tel Aviv (Gilgal)
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 1. říjen - neděle 7. říjen 2018 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tel Aviv (Gilgal). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Herods Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu úterý 2. říjen - úterý 9. říjen 2018 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Herods Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Isrotel Lagoona
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu úterý 2. říjen - úterý 9. říjen 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Lagoona. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 298 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Izrael podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.