www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Izraeli - Izrael 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Izrael 2019 a Last Minute

Za Sluncem A Mořem-Dan
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 18. leden - pondělí 21. leden 2019 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Za Sluncem A Mořem-Dan Panorama, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Hotel Leonardo Royal Eilat
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Izrael. Zájezd v termínu pátek 19. leden - pondělí 27. leden do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Leonardo Royal Eilat (Royal Tulip Eilat). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Leonardo Royal Eilat (Royal
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu sobota 19. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Royal Eilat (Royal Tulip Eilat). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Prima Music
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu sobota 19. leden - středa 30. leden 2019 do destinace Eilat, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prima Music. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Isrotel Agamim, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 20. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Agamim, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
U Suites, Eilat, Rudé Moře
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 20. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Suites, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Crowne Plaza, Eilat, Rudé Moře
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 21. leden - pondělí 28. leden 2019 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crowne Plaza, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Isrotel Lagoona, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 21. leden - pondělí 28. leden 2019 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Lagoona, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Leonardo Privilege, Eilat,
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 21. leden - pondělí 28. leden 2019 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Privilege, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Leonardo Club, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 24. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Club, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Leonardo Plaza Dead Sea
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 24. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Plaza Dead Sea. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Leonardo Privilege, Eilat,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 24. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Privilege, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Za Sluncem A Mořem-Astral
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 24. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Eilat, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Za Sluncem A Mořem-Astral Village, Eilat, Rudé Moř. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Leonardo Plaza
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 25. leden - pondělí 28. leden 2019 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Plaza. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Leonardo Royal Eilat (Royal
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 25. leden - úterý 5. únor 2019 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Royal Eilat (Royal Tulip Eilat). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Za Sluncem A Mořem-Americana,
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 25. leden - pondělí 28. leden 2019 do destinace Eilat, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Za Sluncem A Mořem-Americana, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Za Sluncem A Mořem-Astral
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 25. leden - pondělí 28. leden 2019 do destinace Eilat, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Za Sluncem A Mořem-Astral Village, Eilat, Rudé Moř. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Leonardo Royal Eilat (Royal
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu sobota 26. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Royal Eilat (Royal Tulip Eilat). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Prima Music
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu sobota 26. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Eilat, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prima Music. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Astral Maris, Eilat, Rudé Moře
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 27. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astral Maris, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 153 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Izrael podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.