www.mDovolena.cz     >    

Izrael - Dovolená v Izraeli 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Izrael dle termínu

Prima Music
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Eilat, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prima Music. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Leonardo Royal Eilat (Royal
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu sobota 28. duben - středa 9. květen 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Royal Eilat (Royal Tulip Eilat). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Leonardo Royal Eilat (Royal
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 29. duben - čtvrtek 10. květen 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Royal Eilat (Royal Tulip Eilat). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Prodloužený víkend v
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 29. duben - středa 2. květen 2018 do destinace Tel Aviv, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prodloužený víkend v Jeruzalémě. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, poznávací. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Astral Village
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu úterý 1. květen - úterý 8. květen 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astral Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Leonardo Plaza Eilat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu úterý 1. květen - úterý 8. květen 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Plaza Eilat. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Prima Music
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu úterý 1. květen - středa 9. květen 2018 do destinace Eilat, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prima Music. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Leonardo Royal Eilat (Royal
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu středa 2. květen - neděle 13. květen 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Royal Eilat (Royal Tulip Eilat). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
To nejlepší z Izraele
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu středa 2. květen - úterý 8. květen 2018 do destinace Tel Aviv, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení To nejlepší z Izraele. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, poznávací. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Prima City
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 4. květen - úterý 8. květen 2018 do destinace Tel Aviv, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prima City. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Leonardo Royal Eilat (Royal
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu sobota 5. květen - neděle 13. květen 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Royal Eilat (Royal Tulip Eilat). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Leonardo Royal Eilat (Royal
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu sobota 5. květen - středa 16. květen 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Royal Eilat (Royal Tulip Eilat). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Americana, Eilat, Rudé Moře
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 6. květen - neděle 13. květen 2018 do destinace Eilat, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Americana, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Astral Maris, Eilat, Rudé Moře
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 6. květen - neděle 13. květen 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astral Maris, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Leonardo Royal Resort, Eilat,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 6. květen - neděle 13. květen 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Royal Resort, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Prima Music
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 7. květen - pátek 18. květen 2018 do destinace Eilat, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prima Music. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Leonardo Royal Eilat (Royal
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu úterý 8. květen - středa 16. květen 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Royal Eilat (Royal Tulip Eilat). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Leonardo Royal Eilat (Royal
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu středa 9. květen - neděle 20. květen 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Royal Eilat (Royal Tulip Eilat). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Prima Music
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu sobota 12. květen - středa 23. květen 2018 do destinace Eilat, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prima Music. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Astral Maris, Eilat, Rudé Moře
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 13. květen - neděle 20. květen 2018 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astral Maris, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 318 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Izrael podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.