www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Izraeli 2020 - Izrael 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Izrael 2020

Leonardo Plaza, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 16. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Plaza, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Leonardo Privilege, Eilat,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 16. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Privilege, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Neptune, Eilat, Rudé Moře
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 16. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
U Coral Beach, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 16. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Coral Beach, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
La Playa, Eilat, Rudé Moře
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 17. duben - pátek 24. duben 2020 do destinace Eilat, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Playa, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Astral Nirvana Suites, Eilat,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 19. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astral Nirvana Suites, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Astral Village, Eilat, Rudé
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 19. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Eilat, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astral Village, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Crowne Plaza, Eilat, Rudé Moře
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 19. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crowne Plaza, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Isrotel Agamim, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 19. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Agamim, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
La Playa, Eilat, Rudé Moře
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 19. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Eilat, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Playa, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
U Coral Beach, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 19. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Coral Beach, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Herods, Tel Aviv
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 20. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Herods, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Leonardo Beach, Tel Aviv
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 23. duben - středa 29. duben 2020 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Beach, Tel Aviv. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Velký okruh Izraelem
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 24. duben - úterý 5. květen 2020 do destinace Eilat, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velký okruh Izraelem. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Americana, Eilat, Rudé Moře
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 26. duben - neděle 3. květen 2020 do destinace Eilat, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Americana, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Astral Village, Eilat, Rudé
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 26. duben - neděle 3. květen 2020 do destinace Eilat, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astral Village, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Crowne Plaza, Eilat, Rudé Moře
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 26. duben - neděle 3. květen 2020 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crowne Plaza, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Isrotel Agamim, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 26. duben - neděle 3. květen 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Agamim, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Isrotel Lagoona, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 26. duben - neděle 3. květen 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Lagoona, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Isrotel Riviera Club, Eilat,
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 26. duben - neděle 3. květen 2020 do destinace Eilat, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Riviera Club, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 300 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Izrael podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.