www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Izraeli 2020 - Izrael 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Izrael 2020

Grand Beach Tel Aviv
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 23. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Beach Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Be Unique Hotel, Eilat, Rudé
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 24. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Eilat, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Unique Hotel, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Crowne Plaza, Eilat, Rudé Moře
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 24. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crowne Plaza, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Beach Tel Aviv
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 24. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Beach Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Isrotel Riviera Club, Eilat,
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 24. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Eilat, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Riviera Club, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Orchid Reef, Eilat, Rudé Moře
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 24. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orchid Reef, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Soleil Boutique Hotel, Eilat,
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 24. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Eilat, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Soleil Boutique Hotel, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Astral Maris, Eilat, Rudé Moře
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 26. leden - neděle 2. únor 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astral Maris, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Isrotel King Solomon, Eilat,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 27. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel King Solomon, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Isrotel Sports
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 27. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Sports. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Soleil Boutique Hotel, Eilat,
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 27. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Eilat, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Soleil Boutique Hotel, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
U Coral Beach, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pondělí 27. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Coral Beach, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Astral Maris, Eilat, Rudé Moře
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 30. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astral Maris, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Astral Nirvana Suites, Eilat,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 30. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astral Nirvana Suites, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Caesar Premier, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 30. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Caesar Premier, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Beach Tel Aviv
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 30. leden - neděle 2. únor 2020 do destinace Tel Aviv, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Beach Tel Aviv. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Leonardo Club, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 30. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Club, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Leonardo Plaza, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 30. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Plaza, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Za Sluncem A Mořem-Astral
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 30. leden - neděle 2. únor 2020 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Za Sluncem A Mořem-Astral Maris, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Astral Village, Eilat, Rudé
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu pátek 31. leden - pátek 7. únor 2020 do destinace Eilat, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astral Village, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 233 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Izrael podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.