www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Izraeli - Izrael 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Izrael 2019 a Last Minute

Isrotel Lagoona
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 28. březen - čtvrtek 4. duben 2019 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Lagoona. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Isrotel Sports
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 28. březen - čtvrtek 4. duben 2019 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Sports. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mrtvé moře a metropole Izraele
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu sobota 30. březen - sobota 6. duben 2019 do destinace Eilat, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mrtvé moře a metropole Izraele. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Isrotel Agamim
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 4. duben - čtvrtek 11. duben 2019 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Agamim. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Isrotel Lagoona
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 4. duben - čtvrtek 11. duben 2019 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Lagoona. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Isrotel Sports
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu čtvrtek 4. duben - čtvrtek 11. duben 2019 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Sports. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Americana, Eilat, Rudé Moře
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 7. duben - neděle 14. duben 2019 do destinace Eilat, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Americana, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Aria, Eilat, Rudé Moře
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 7. duben - neděle 14. duben 2019 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aria, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Astral Maris, Eilat, Rudé Moře
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 7. duben - neděle 14. duben 2019 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astral Maris, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Astral Village, Eilat, Rudé
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 7. duben - neděle 14. duben 2019 do destinace Eilat, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astral Village, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Be Club Hotel, Eilat, Rudé
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 7. duben - neděle 14. duben 2019 do destinace Eilat, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Club Hotel, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Be Unique Hotel, Eilat, Rudé
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 7. duben - neděle 14. duben 2019 do destinace Eilat, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Unique Hotel, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Dan Panorama, Eilat, Rudé Moře
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 7. duben - neděle 14. duben 2019 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dan Panorama, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hilton - Queen Of Shebba,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 7. duben - neděle 14. duben 2019 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton - Queen Of Shebba, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Isrotel Agamim, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 7. duben - neděle 14. duben 2019 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Agamim, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Isrotel King Solomon, Eilat,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 7. duben - neděle 14. duben 2019 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel King Solomon, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Isrotel Lagoona, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 7. duben - neděle 14. duben 2019 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Lagoona, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Isrotel Sport Club, Eilat,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 7. duben - neděle 14. duben 2019 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Isrotel Sport Club, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
La Playa, Eilat, Rudé Moře
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 7. duben - neděle 14. duben 2019 do destinace Eilat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Playa, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Leonardo Club, Eilat, Rudé
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Izrael v termínu neděle 7. duben - neděle 14. duben 2019 do destinace Eilat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo Club, Eilat, Rudé Moře. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 296 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Izrael podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.