www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kanárských ostrovech - Kanárské ostrovy 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kanárské ostrovy a Last Minute

Caybeach Caleta
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu neděle 22. červenec - neděle 5. srpen 2018 do destinace Fuerteventura, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Caybeach Caleta. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
El Sitio
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 23. červenec - pátek 3. srpen 2018 do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
El Sitio
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 23. červenec - pondělí 6. srpen 2018 do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Gran Meliá Palacio De Isora
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 23. červenec - pondělí 6. srpen 2018 do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gran Meliá Palacio De Isora. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské.
 
Hotel Villa Vik - Hotel Boutique
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu úterý 24. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Lanzarote, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Villa Vik - Hotel Boutique. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Rural La Casona De Yaiza
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu úterý 24. červenec - úterý 7. srpen 2018 do destinace Lanzarote, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rural La Casona De Yaiza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Rural La Casona De Yaiza
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu úterý 24. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Lanzarote, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rural La Casona De Yaiza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Hotel Interpalace By Blue Sea
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 25. červenec - neděle 5. srpen 2018 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Interpalace By Blue Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Kraków s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Paradise Costa Taurito
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 25. červenec - sobota 4. srpen 2018 do destinace Gran Canaria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Costa Taurito. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské.
 
Alameda De Jandia
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu čtvrtek 26. červenec - čtvrtek 9. srpen 2018 do destinace Fuerteventura, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alameda De Jandia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sbh Crystal Beach Hotel &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu čtvrtek 26. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sbh Crystal Beach Hotel & Suites. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
La Palma & Teneguía
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 28. červenec - sobota 4. srpen 2018 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Palma & Teneguía Princess. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Alameda De Jandia
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu neděle 29. červenec - neděle 12. srpen 2018 do destinace Fuerteventura, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alameda De Jandia. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Playitas
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 30. červenec - pondělí 13. srpen 2018 do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Playitas. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Brno s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské.
 
Diamar
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu úterý 31. červenec - úterý 7. srpen 2018 do destinace Lanzarote, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamar. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Galeón Playa
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu úterý 31. červenec - úterý 7. srpen 2018 do destinace Lanzarote, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Galeón Playa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
La Palma & Teneguía
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 1. srpen - středa 8. srpen 2018 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Palma & Teneguía Princess. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Reina Isabel & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 1. srpen - středa 15. srpen 2018 do destinace Gran Canaria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Reina Isabel & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské.
 
Playitas
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu čtvrtek 2. srpen - neděle 12. srpen 2018 do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Playitas. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské.
 
Sol Jandía Mar / Sol
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu čtvrtek 2. srpen - čtvrtek 9. srpen 2018 do destinace Fuerteventura, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Jandía Mar / Sol Fuerteventura Jandía. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1052 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kanárské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.