www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kanárských ostrovech 2020 - Kanárské ostrovy 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kanárské ostrovy 2020

Be Live Adults Only Tenerife
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 18. duben - úterý 28. duben 2020 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Adults Only Tenerife. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Tui Suneo El Trebol
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Lanzarote, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tui Suneo El Trebol. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Hotel Sir Anthony
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 20. duben - pondělí 27. duben 2020 do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sir Anthony. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Cleopatra Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu neděle 26. duben - středa 6. květen 2020 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cleopatra Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Sir Anthony
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 27. duben - pátek 8. květen 2020 do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sir Anthony. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Sol Beach House At Melia
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 27. duben - pondělí 11. květen 2020 do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Beach House At Melia Fuerteventura. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartamentos Turquesa Playa
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu úterý 28. duben - úterý 12. květen 2020 do destinace Tenerife, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartamentos Turquesa Playa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Jardin Tecina
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu čtvrtek 30. duben - čtvrtek 7. květen 2020 do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jardin Tecina. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Hotel Mediterranean Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu čtvrtek 30. duben - čtvrtek 7. květen 2020 do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mediterranean Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Iberostar Bouganville Playa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu čtvrtek 30. duben - čtvrtek 14. květen 2020 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Bouganville Playa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Meliá Hacienda Del Conde
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu čtvrtek 30. duben - čtvrtek 7. květen 2020 do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Hacienda Del Conde. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
El Greco
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 1. květen - pátek 8. květen 2020 do destinace Gran Canaria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Greco. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Budapešť s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Barcelo Santiago
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 2. květen - sobota 9. květen 2020 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barcelo Santiago. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 36 %.
 
La Palma & Teneguía Princess
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 2. květen - středa 13. květen 2020 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Palma & Teneguía Princess. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Las Olas
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 2. květen - sobota 9. květen 2020 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Las Olas. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Riu Palace Oasis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 2. květen - sobota 9. květen 2020 do destinace Gran Canaria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Palace Oasis. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové.
 
Tui Blue Natura Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 2. květen - neděle 17. květen 2020 do destinace Lanzarote, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tui Blue Natura Palace. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Catalonia Punta Del Rey
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu neděle 3. květen - středa 13. květen 2020 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Catalonia Punta Del Rey. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Grand Muthu Golf Plaza
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu neděle 3. květen - středa 13. květen 2020 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Muthu Golf Plaza. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Torre Del Conde Garajonay
Pobyt na levné dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 4. květen - pondělí 18. květen 2020 do destinace La Gomera, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Torre Del Conde Garajonay. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1019 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kanárské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.