www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kanárských ostrovech - Kanárské ostrovy 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kanárské ostrovy 2019 a Last Minute

Sol La Palma
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 24. červenec - středa 7. srpen 2019 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol La Palma. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Aparthotel Playa Calera
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu čtvrtek 25. červenec - čtvrtek 1. srpen 2019 do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aparthotel Playa Calera. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
El Sitio
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 26. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Gran Hotel Bahia Del Duque
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 26. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gran Hotel Bahia Del Duque. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
El Sitio
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 29. červenec - pondělí 5. srpen 2019 do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Brno s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel Cotillo Beach
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 29. červenec - pondělí 12. srpen 2019 do destinace Fuerteventura, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cotillo Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Torre Del Conde Garajonay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 29. červenec - pondělí 12. srpen 2019 do destinace La Gomera, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Torre Del Conde Garajonay. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Tui Sensimar Royal Palm Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 29. červenec - pondělí 12. srpen 2019 do destinace Fuerteventura, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tui Sensimar Royal Palm Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Apartmány Hacienda San Jorge
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 31. červenec - pondělí 7. srpen do destinace La Palma, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Hacienda San Jorge. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Katovice.
 
Rey Carlos
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 31. červenec - středa 14. srpen 2019 do destinace Gran Canaria, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rey Carlos. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sol La Palma
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 31. červenec - středa 14. srpen 2019 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol La Palma. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Aparthotel Playa Calera
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu čtvrtek 1. srpen - čtvrtek 15. srpen 2019 do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aparthotel Playa Calera. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Hotel Jardin Tecina
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu čtvrtek 1. srpen - čtvrtek 8. srpen 2019 do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jardin Tecina. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Parador Conde De La Gomera
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu čtvrtek 1. srpen - čtvrtek 15. srpen 2019 do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parador Conde De La Gomera. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
El Sitio
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 5. srpen - pondělí 19. srpen 2019 do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
El Sitio
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 5. srpen - pondělí 12. srpen 2019 do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Riu Buena Vista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 5. srpen - pondělí 12. srpen 2019 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Buena Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Torre Del Conde Garajonay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 5. srpen - pondělí 19. srpen 2019 do destinace La Gomera, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Torre Del Conde Garajonay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Las Olas
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 7. srpen - sobota 17. srpen 2019 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Las Olas. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Las Olas
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 7. srpen - sobota 17. srpen 2019 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Las Olas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1153 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kanárské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.