www.mDovolena.cz     >    

Kanárské ostrovy - Dovolená na Kanárských ostrovech 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kanárské ostrovy dle termínu

Bahia Principe Costa Adeje
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 23. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace Tenerife, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bahia Principe Costa Adeje. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
El Sitio
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 23. duben - pondělí 30. duben 2018 do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
El Sitio
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 23. duben - pondělí 7. květen 2018 do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
El Sitio
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 23. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
H10 Las Palmeras
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 23. duben - pondělí 30. duben 2018 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení H10 Las Palmeras. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Blue Sea Puerto Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 23. duben - pondělí 4. květen do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Blue Sea Puerto Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Catalonia Punta Del Rey
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 23. duben - pondělí 30. duben do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Catalonia Punta Del Rey - Výlet za stromem Moringa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Jardín Tecina
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 23. duben - pondělí 7. květen 2018 do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tecina. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Labranda Bronze Playa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu úterý 24. duben - úterý 1. květen 2018 do destinace Gran Canaria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Labranda Bronze Playa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Kraków s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Aparthotel Cura Sol
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu úterý 25. duben - úterý 5. květen do destinace Gran Canaria, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aparthotel Cura Sol. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Kraków.
 
Apartmánový komplex Tisalaya
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu úterý 25. duben - úterý 5. květen do destinace Gran Canaria, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmánový komplex Tisalaya Park. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Kraków.
 
Apartmány El Cerrito
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu úterý 25. duben - úterý 2. květen do destinace La Palma, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány El Cerrito. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Kraków.
 
Apartmány Los Molinos
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu úterý 25. duben - úterý 2. květen do destinace La Palma, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Los Molinos. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Kraków.
 
Hotel H10 Taburiente Playa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu úterý 25. duben - úterý 2. květen do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel H10 Taburiente Playa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Kraków.
 
Hotel Las Olas
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu úterý 25. duben - úterý 2. květen do destinace La Palma, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Las Olas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Kraków.
 
Hotely La Palma & Teneguía
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu úterý 25. duben - úterý 2. květen do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotely La Palma & Teneguía Princess. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Kraków.
 
Vincci Tenerife Golf Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 27. duben - pondělí 7. květen 2018 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vincci Tenerife Golf Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 35 %.
 
H10 Taburiente Playa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 28. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení H10 Taburiente Playa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Ifa Buenaventura
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 28. duben - sobota 5. květen do destinace Gran Canaria, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ifa Buenaventura. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Paradise Costa Taurito
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 28. duben - sobota 5. květen do destinace Gran Canaria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Paradise Costa Taurito. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 

Zobrazeno 1-20 z 1150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kanárské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.