www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kanárských ostrovech - Kanárské ostrovy 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kanárské ostrovy 2019 a Last Minute

Bungalovy El Palmital
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 23. březen - sobota 27. březen do destinace Gran Canaria, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bungalovy El Palmital. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Hotel Sahara Beach
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 23. březen - sobota 27. březen do destinace Gran Canaria, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sahara Beach. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Hovima La Pinta Beachfront
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 23. březen - sobota 30. březen 2019 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hovima La Pinta Beachfront Family Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
La Palma & Teneguía Princess
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 23. březen - sobota 6. duben 2019 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Palma & Teneguía Princess. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Studia a apartmány Acapulco
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 23. březen - sobota 27. březen do destinace Gran Canaria, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studia a apartmány Acapulco. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Apartamentos Turquesa Playa
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 25. březen - sobota 29. březen do destinace Tenerife, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartamentos Turquesa Playa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
El Sitio
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 25. březen - pátek 5. duben 2019 do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Gran Oasis Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 25. březen - pondělí 1. duben 2019 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gran Oasis Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Hotel Bahia Flamingo
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 25. březen - pondělí 29. březen do destinace Tenerife, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bahia Flamingo. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Budapešť.
 
Hotel Be Smart Florida Plaza
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 25. březen - pondělí 29. březen do destinace Tenerife, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Be Smart Florida Plaza. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Budapešť.
 
Hotel Casablanca
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 25. březen - pondělí 29. březen do destinace Tenerife, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Casablanca. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Budapešť.
 
Hotel Catalonia Oro Negro
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 25. březen - pondělí 29. březen do destinace Tenerife, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Catalonia Oro Negro. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Budapešť.
 
Hotel Don Manolito
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 25. březen - pondělí 29. březen do destinace Tenerife, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Don Manolito. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Budapešť.
 
Hotel Los Dragos Del Norte
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 25. březen - pondělí 29. březen do destinace Tenerife, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Los Dragos Del Norte. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Budapešť.
 
Hotel Malibu Park
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 25. březen - pondělí 29. březen do destinace Tenerife, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Malibu Park. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Budapešť.
 
Hotel Maritim Tenerife
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 25. březen - pondělí 29. březen do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Maritim Tenerife. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Budapešť.
 
Hotel Panoramica Garden
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 25. březen - pondělí 29. březen do destinace Tenerife, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Panoramica Garden. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Budapešť.
 
Hotel Puerto De La Cruz
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 25. březen - pondělí 29. březen do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Puerto De La Cruz. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Budapešť.
 
Hotel Puerto Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 25. březen - pondělí 29. březen do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Puerto Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Budapešť.
 
Hotel Smartline Teide Mar
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pondělí 25. březen - pondělí 29. březen do destinace Tenerife, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Smartline Teide Mar. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Budapešť.
 

Zobrazeno 1-20 z 1135 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kanárské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.