www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kanárských ostrovech 2020 - Kanárské ostrovy 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kanárské ostrovy 2020

H10 Tenerife Playa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 2. říjen - pátek 16. říjen 2020 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení H10 Tenerife Playa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Hotel Gala
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen 2020 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Gala. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 37 %.
 
Hotel Ida Ines
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ida Ines. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Taburiente
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Taburiente. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Zentral Center
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Zentral Center. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Checkin Atlantida
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 2. říjen - pátek 16. říjen 2020 do destinace Tenerife, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Checkin Atlantida. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Iberostar Selection Anthelia
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 2. říjen - pátek 16. říjen 2020 do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Selection Anthelia. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Ida Ines
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 2. říjen - pátek 16. říjen 2020 do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ida Ines. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ida Ines
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen 2020 do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ida Ines. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Ida Ines
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen 2020 do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ida Ines. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Ida Ines
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 2. říjen - pátek 16. říjen 2020 do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ida Ines. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Jardín Tecina
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen 2020 do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tecina. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Jardín Tropical
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen 2020 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tropical. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové. Akční nabídka je se slevou 23 %.
 
Jardines De Nivaria
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen 2020 do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardines De Nivaria. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Royal Hideaway Corales Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen 2020 do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Hideaway Corales Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Suite Villa Maria
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen 2020 do destinace La Gomera, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Suite Villa Maria. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, golfové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Suite Villa Maria
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 2. říjen - pátek 16. říjen 2020 do destinace La Gomera, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Suite Villa Maria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, golfové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Torre Del Conde Garajonay
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen 2020 do destinace La Gomera, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Torre Del Conde Garajonay. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Torre Del Conde Garajonay
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 2. říjen - pátek 16. říjen 2020 do destinace La Gomera, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Torre Del Conde Garajonay. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Torre Del Conde Garajonay
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 2. říjen - pátek 16. říjen 2020 do destinace La Gomera, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Torre Del Conde Garajonay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 8758 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kanárské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.