www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kanárských ostrovech - Kanárské ostrovy 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kanárské ostrovy a Last Minute

Hard Rock Hotel Tenerife
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 26. září - pondělí 8. říjen 2018 do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hard Rock Hotel Tenerife. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
La Palma & Teneguía
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 26. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Palma & Teneguía Princess. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
The Anamar Suites
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 26. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Gran Canaria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Anamar Suites. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Vista Flor
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 26. září - sobota 3. říjen do destinace Gran Canaria, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vista Flor. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Broncemar Beach Aparthotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu čtvrtek 27. září - čtvrtek 11. říjen 2018 do destinace Fuerteventura, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Broncemar Beach Aparthotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
H10 Taburiente Playa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 29. září - středa 10. říjen 2018 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení H10 Taburiente Playa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Ifa Continental
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 29. září - středa 6. říjen do destinace Gran Canaria, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ifa Continental. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Jardín Del Atlantico
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 29. září - středa 6. říjen do destinace Gran Canaria, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Del Atlantico. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
La Palma & Teneguía
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 29. září - středa 10. říjen 2018 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Palma & Teneguía Princess. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
La Palma & Teneguía
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 29. září - sobota 13. říjen 2018 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Palma & Teneguía Princess. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
La Palma & Teneguía
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 29. září - sobota 13. říjen 2018 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Palma & Teneguía Princess. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Barceló Fuerteventura
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu neděle 30. září - čtvrtek 11. říjen 2018 do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barceló Fuerteventura Thalasso & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské.
 
Broncemar Beach Aparthotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu neděle 30. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Fuerteventura, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Broncemar Beach Aparthotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Occidental Jandía Playa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu neděle 30. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Occidental Jandía Playa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Suite Hotel Atlantis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu neděle 30. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Suite Hotel Atlantis Fuerteventura Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Tigotan Lovers & Friends Playa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu neděle 1. říjen - neděle 8. říjen do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tigotan Lovers & Friends Playa De Las Américas. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Budapešť.
 
Elba Lanzarote Royal Village
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu úterý 2. říjen - úterý 9. říjen 2018 do destinace Lanzarote, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Elba Lanzarote Royal Village Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Fuerteventura Princess Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu úterý 2. říjen - úterý 9. říjen 2018 do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fuerteventura Princess Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Kraków s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Oasis Lanz Beach Mate
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu úterý 2. říjen - úterý 16. říjen 2018 do destinace Lanzarote, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oasis Lanz Beach Mate. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Finca Natura Canaria
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 3. říjen - středa 10. říjen 2018 do destinace Gran Canaria, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Finca Natura Canaria. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 1053 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kanárské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.