www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kanárských ostrovech 2020 - Kanárské ostrovy 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kanárské ostrovy 2020

Hotel Diamantes Suites
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 15. červenec - středa 29. červenec 2020 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Diamantes Suites. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Vallemar
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 15. červenec - středa 29. červenec 2020 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Vallemar. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Vallemar
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 15. červenec - středa 22. červenec 2020 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Vallemar. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Apartamentos Bahia Playa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 17. červenec - pátek 31. červenec 2020 do destinace Tenerife, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartamentos Bahia Playa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Be Live Adults Only Tenerife
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 17. červenec - pátek 31. červenec 2020 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Adults Only Tenerife. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, gay friendly. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Be Live Experience La Niňa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 17. červenec - pátek 31. červenec 2020 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Experience La Niňa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Gf Victoria
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 17. červenec - pátek 31. červenec 2020 do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gf Victoria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské.
 
Gran Tacande Wellness & Relax
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 17. červenec - pátek 31. červenec 2020 do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gran Tacande Wellness & Relax Costa Adeje. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské.
 
Hotel Diamantes Suites
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 17. červenec - pátek 31. červenec 2020 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Diamantes Suites. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Hotel Perla Tenerife
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 17. červenec - pátek 24. červenec 2020 do destinace Tenerife, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Perla Tenerife. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Hotel Turquesa Playa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 17. červenec - pondělí 27. červenec 2020 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Turquesa Playa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Vallemar
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 17. červenec - pondělí 27. červenec 2020 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Vallemar. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 29 %.
 
Checkin Atlantida
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 17. červenec - pátek 24. červenec 2020 do destinace Tenerife, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Checkin Atlantida. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Apartamentos Bahia Playa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 18. červenec - úterý 28. červenec 2020 do destinace Tenerife, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartamentos Bahia Playa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Clubhotel Riu Vistamar
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 18. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace Gran Canaria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clubhotel Riu Vistamar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské.
 
Cordial Mogán Valle
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 18. červenec - sobota 25. červenec 2020 do destinace Gran Canaria, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cordial Mogán Valle. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské.
 
Hotel Vallemar
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 18. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Vallemar. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Koala Garden The Home Collection
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 18. červenec - sobota 25. červenec 2020 do destinace Gran Canaria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Koala Garden The Home Collection. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Labranda Marieta
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 18. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace Gran Canaria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Labranda Marieta. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské, gay friendly.
 
Hotel Turquesa Playa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu neděle 19. červenec - středa 29. červenec 2020 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Turquesa Playa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 11931 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kanárské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.