www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kanárských ostrovech 2021 - Kanárské ostrovy 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kanárské ostrovy 2021

Iberostar Selection Anthelia
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 22. leden - pátek 5. únor 2021 do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Selection Anthelia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Ida Ines
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 22. leden - pátek 29. leden 2021 do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ida Ines. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Ida Ines
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 22. leden - pátek 29. leden 2021 do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ida Ines. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Jardín Tecina
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 22. leden - pátek 29. leden 2021 do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tecina. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Jardín Tropical
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 22. leden - pátek 5. únor 2021 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tropical. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Riu Palace Tenerife
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 22. leden - pátek 5. únor 2021 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Palace Tenerife. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské.
 
Sheraton La Caleta Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 22. leden - pátek 5. únor 2021 do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton La Caleta Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské.
 
The Ritz-Carlton, Abama
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 22. leden - pátek 29. leden 2021 do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Ritz-Carlton, Abama. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
The Ritz-Carlton, Abama
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 22. leden - pátek 5. únor 2021 do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Ritz-Carlton, Abama. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Trh Taoro Garden
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 22. leden - pátek 5. únor 2021 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trh Taoro Garden. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Cordial Mogán Valle
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 23. leden - sobota 30. leden 2021 do destinace Gran Canaria, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cordial Mogán Valle. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Cordial Roca Negra
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 23. leden - sobota 6. únor 2021 do destinace Gran Canaria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cordial Roca Negra. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Don Gregory By Dunas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 23. leden - sobota 30. leden 2021 do destinace Gran Canaria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Don Gregory By Dunas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Gloria Palace Amadores Thalasso
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 23. leden - sobota 30. leden 2021 do destinace Gran Canaria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Gloria Palace Amadores Thalasso
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 23. leden - sobota 6. únor 2021 do destinace Gran Canaria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gloria Palace Amadores Thalasso & Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
H10 Playa Meloneras Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 23. leden - sobota 6. únor 2021 do destinace Gran Canaria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení H10 Playa Meloneras Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
H10 Taburiente Playa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 23. leden - sobota 6. únor 2021 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení H10 Taburiente Playa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
H10 Taburiente Playa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 23. leden - sobota 30. leden 2021 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení H10 Taburiente Playa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Labranda Marieta Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 23. leden - sobota 30. leden 2021 do destinace Gran Canaria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Labranda Marieta Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Radisson Blu Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 23. leden - sobota 6. únor 2021 do destinace Gran Canaria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 7343 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kanárské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.