www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kanárských ostrovech 2020 - Kanárské ostrovy 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kanárské ostrovy 2020

Elba Royal Village
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 25. leden - neděle 9. únor 2020 do destinace Lanzarote, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Elba Royal Village. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Oasis Papagayo Sport & Family
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu čtvrtek 30. leden - čtvrtek 13. únor 2020 do destinace Fuerteventura, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oasis Papagayo Sport & Family. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Torre Del Conde Garajonay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 31. leden - pátek 7. únor 2020 do destinace La Gomera, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Torre Del Conde Garajonay. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Torre Del Conde Garajonay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 31. leden - pátek 7. únor 2020 do destinace La Gomera, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Torre Del Conde Garajonay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Torre Del Conde Garajonay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 31. leden - pátek 7. únor 2020 do destinace La Gomera, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Torre Del Conde Garajonay. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel Seaside Sandy Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 1. únor - středa 12. únor 2020 do destinace Gran Canaria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Seaside Sandy Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Jardín Tecina
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 3. únor - pátek 14. únor 2020 do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tecina. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Jardín Tecina
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 3. únor - pondělí 17. únor 2020 do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tecina. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Dunas Suites & Villas Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu úterý 4. únor - úterý 11. únor 2020 do destinace Gran Canaria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dunas Suites & Villas Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Caserio
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 5. únor - středa 19. únor 2020 do destinace Gran Canaria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Caserio. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Hotel Dunas Maspalomas Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 5. únor - středa 12. únor 2020 do destinace Gran Canaria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dunas Maspalomas Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Mansión Nazaret
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu čtvrtek 6. únor - čtvrtek 13. únor 2020 do destinace Lanzarote, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mansión Nazaret. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Ida Ines
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 7. únor - pátek 14. únor 2020 do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ida Ines. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Apartmenthotel Floresta
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 8. únor - sobota 22. únor 2020 do destinace Lanzarote, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmenthotel Floresta. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Clubhotel Riu Paraiso Lanzarote
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 8. únor - sobota 15. únor 2020 do destinace Lanzarote, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clubhotel Riu Paraiso Lanzarote Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Hotel Seaside Sandy Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 8. únor - sobota 22. únor 2020 do destinace Gran Canaria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Seaside Sandy Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Tui Blue Natura Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 8. únor - sobota 22. únor 2020 do destinace Lanzarote, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tui Blue Natura Palace. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Jardín Tecina
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 10. únor - pondělí 24. únor 2020 do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tecina. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Lopesan Costa Meloneras
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu úterý 11. únor - úterý 25. únor 2020 do destinace Gran Canaria, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lopesan Costa Meloneras. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Abora Interclub Atlantic By
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 12. únor - středa 19. únor 2020 do destinace Gran Canaria, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Abora Interclub Atlantic By Lopesan Hotels. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 791 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kanárské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.