www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kanárských ostrovech - Kanárské ostrovy 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kanárské ostrovy a Last Minute

El Sitio
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 23. listopad - pátek 30. listopad 2018 do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Jardín Tecina
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 23. listopad - pátek 7. prosinec 2018 do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tecina. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Cordial Biarritz
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Gran Canaria, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cordial Biarritz. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
H10 Rubicon Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Lanzarote, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení H10 Rubicon Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Hotel Best Tenerife
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 24. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Best Tenerife. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
La Palma & Teneguía Princess
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 24. listopad - sobota 8. prosinec 2018 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Palma & Teneguía Princess. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Las Olas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Las Olas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Sol Jandía Mar Apartamentos
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Fuerteventura, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Jandía Mar Apartamentos. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
The Volcán Lanzarote
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 24. listopad - sobota 8. prosinec 2018 do destinace Lanzarote, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Volcán Lanzarote. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
El Sitio
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 26. listopad - pondělí 3. prosinec 2018 do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Maritim Hotel Tenerife
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 26. listopad - pondělí 3. prosinec 2018 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maritim Hotel Tenerife. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Noelia Playa
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 26. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace Tenerife, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Noelia Playa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Gf Gran Costa Adeje
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu úterý 27. listopad - úterý 4. prosinec 2018 do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gf Gran Costa Adeje. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Arrecife Gran Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 28. listopad - středa 12. prosinec 2018 do destinace Lanzarote, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Arrecife Gran Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské.
 
Casas Heddy
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 28. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace Lanzarote, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casas Heddy. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Galeón Playa
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 28. listopad - středa 12. prosinec 2018 do destinace Lanzarote, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Galeón Playa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Grand Muthu Golf Plaza
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 28. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Muthu Golf Plaza. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
H10 Taburiente Playa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 28. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení H10 Taburiente Playa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
La Palma & Teneguía Princess
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 28. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Palma & Teneguía Princess. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Las Olas
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu středa 28. listopad - sobota 8. prosinec 2018 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Las Olas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1126 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kanárské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.