www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kanárských ostrovech - Kanárské ostrovy 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kanárské ostrovy 2019 a Last Minute

Hotel Costa Caleta
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu středa 23. květen - středa 30. květen do destinace Fuerteventura, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Costa Caleta. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Coral Teide Mar
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 24. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Tenerife, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Teide Mar. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
El Sitio
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 24. květen - pátek 7. červen 2019 do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
El Sitio
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 24. květen - pondělí 3. červen 2019 do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
El Sitio
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 24. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Taburiente
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 24. květen - pátek 7. červen 2019 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Taburiente. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Torre Del Conde Garajonay
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 24. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace La Gomera, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Torre Del Conde Garajonay. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
H10 Taburiente Playa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 25. květen - středa 5. červen 2019 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení H10 Taburiente Playa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
H10 Taburiente Playa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 25. květen - sobota 8. červen 2019 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení H10 Taburiente Playa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Hacienda San Jorge
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 25. květen - středa 5. červen 2019 do destinace La Palma, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hacienda San Jorge. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Las Olas
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 25. květen - středa 5. červen 2019 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Las Olas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Aparthotel Caybeach Caleta
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 27. květen - středa 3. červen do destinace Fuerteventura, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aparthotel Caybeach Caleta. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Aparthotel Hesperia Bristol
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 27. květen - středa 3. červen do destinace Fuerteventura, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aparthotel Hesperia Bristol Playa. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Aparthotel The Corralejo Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 27. květen - středa 3. červen do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aparthotel The Corralejo Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Apartmánový komplex Blue Sea
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 27. květen - středa 3. červen do destinace Tenerife, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmánový komplex Blue Sea Callao Garden. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Apartmánový komplex HG
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 27. květen - středa 31. květen do destinace Tenerife, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmánový komplex HG Cristian Sur. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Apartmány Alameda De Jandia
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 27. květen - středa 3. červen do destinace Fuerteventura, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Alameda De Jandia. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Apartmány Morasol Resort
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 27. květen - středa 3. červen do destinace Fuerteventura, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Morasol Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Apartmentos Maxorata Beach
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 27. květen - středa 3. červen do destinace Fuerteventura, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmentos Maxorata Beach. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Castillo Beach Bungalows
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 27. květen - středa 3. červen do destinace Fuerteventura, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Castillo Beach Bungalows. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 

Zobrazeno 1-20 z 1108 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kanárské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.