www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kanárských ostrovech 2020 - Kanárské ostrovy 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kanárské ostrovy 2020

Adrian Hotels Jardines De
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu čtvrtek 2. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adrian Hotels Jardines De Nivaria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Alameda De Jandia
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu čtvrtek 2. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Fuerteventura, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alameda De Jandia. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hotel Jardin Tecina
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu čtvrtek 2. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jardin Tecina. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Labranda Lemon & Soul Cactus
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu čtvrtek 2. leden - čtvrtek 9. leden 2020 do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Labranda Lemon & Soul Cactus Garden. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Playitas
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu čtvrtek 2. leden - čtvrtek 9. leden 2020 do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Playitas. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Sbh Fuerteventura Playa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu čtvrtek 2. leden - čtvrtek 9. leden 2020 do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sbh Fuerteventura Playa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Sunlight Bahia Principe San
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu čtvrtek 2. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunlight Bahia Principe San Felipe. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Tui Magic Life Fuerteventura
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu čtvrtek 2. leden - čtvrtek 9. leden 2020 do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tui Magic Life Fuerteventura. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
El Sitio
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 3. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
El Sitio
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 3. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace El Hierro, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Sitio. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Hotel Blue Sea Lagos De Cesar
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 3. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Blue Sea Lagos De Cesar. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Jardín Tecina
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 3. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tecina. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Jardín Tecina
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 3. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tecina. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Labranda Reveron Plaza
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 3. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Labranda Reveron Plaza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Torre Del Conde Garajonay
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 3. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace La Gomera, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Torre Del Conde Garajonay. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Torre Del Conde Garajonay
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 3. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace La Gomera, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Torre Del Conde Garajonay. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Torre Del Conde Garajonay
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 3. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace La Gomera, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Torre Del Conde Garajonay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Curasol
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 4. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Gran Canaria, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Curasol. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Green Field
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 4. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Gran Canaria, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Green Field. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Hotel Caserio
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 4. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Gran Canaria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Caserio. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 39 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 721 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kanárské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.