www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kanárských ostrovech 2021 - Kanárské ostrovy 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kanárské ostrovy 2021

Gran Hotel Bahía Del Duque
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 23. duben - pátek 7. květen 2021 do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gran Hotel Bahía Del Duque Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Checkin Concordia Playa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 23. duben - pátek 30. duben 2021 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Checkin Concordia Playa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Iberostar Selection Anthelia
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 23. duben - pátek 7. květen 2021 do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Selection Anthelia. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Iberostar Selection Anthelia
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 23. duben - pátek 7. květen 2021 do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Selection Anthelia. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Jardín Tecina
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 23. duben - pátek 7. květen 2021 do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tecina. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riu Buenavista
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 23. duben - pátek 7. květen 2021 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Buenavista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Villas Gran Hotel Bahía Del
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 23. duben - pátek 7. květen 2021 do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Villas Gran Hotel Bahía Del Duque Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Villas Gran Hotel Bahía Del
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 23. duben - pátek 7. květen 2021 do destinace Tenerife, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Villas Gran Hotel Bahía Del Duque Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Alexandre Hotel Gala
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 24. duben - sobota 8. květen 2021 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alexandre Hotel Gala. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Apartmány Axelbeach
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 24. duben - sobota 1. květen do destinace Gran Canaria, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Axelbeach. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Budapešť.
 
Apartmány Cordial Mogán Valle
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 24. duben - sobota 1. květen do destinace Gran Canaria, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Cordial Mogán Valle. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Budapešť.
 
H10 Playa Meloneras Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 24. duben - středa 5. květen 2021 do destinace Gran Canaria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení H10 Playa Meloneras Palace. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
H10 Playa Meloneras Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 24. duben - středa 5. květen 2021 do destinace Gran Canaria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení H10 Playa Meloneras Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
H10 Playa Meloneras Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 24. duben - sobota 8. květen 2021 do destinace Gran Canaria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení H10 Playa Meloneras Palace. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
H10 Playa Meloneras Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 24. duben - sobota 8. květen 2021 do destinace Gran Canaria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení H10 Playa Meloneras Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, lázeňské, golfové. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
H10 Taburiente Playa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 24. duben - středa 5. květen 2021 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení H10 Taburiente Playa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
H10 Taburiente Playa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 24. duben - sobota 8. květen 2021 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení H10 Taburiente Playa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
H10 Taburiente Playa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 24. duben - sobota 8. květen 2021 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení H10 Taburiente Playa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hg Cristian Sur
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 24. duben - sobota 8. květen 2021 do destinace Tenerife, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hg Cristian Sur. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Hotel Abora Interclub by
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 24. duben - sobota 1. květen do destinace Gran Canaria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Abora Interclub by Lopesan Hotels. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Budapešť.
 

Zobrazeno 1-20 z 8603 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kanárské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.