www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kanárských ostrovech - Kanárské ostrovy 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kanárské ostrovy 2019 a Last Minute

Hotel Thb Tropical Island
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 19. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Lanzarote, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Thb Tropical Island. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Las Olas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 19. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Las Olas. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Gran Hotel Atlantis Bahia Real
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 21. leden - úterý 5. únor 2019 do destinace Fuerteventura, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gran Hotel Atlantis Bahia Real. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Hotel Gala
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 21. leden - pondělí 28. leden 2019 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Gala. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Hotel H10 Ocean Dreams
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 21. leden - pondělí 28. leden 2019 do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel H10 Ocean Dreams. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Las Aguilas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 21. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Tenerife, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Las Aguilas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Hotel Beverly Park
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu úterý 22. leden - úterý 29. leden 2019 do destinace Gran Canaria, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Beverly Park. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Barceló Castillo Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu čtvrtek 24. leden - čtvrtek 7. únor 2019 do destinace Fuerteventura, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barceló Castillo Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Apartamentos Turquesa Playa
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 25. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Tenerife, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartamentos Turquesa Playa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Jardín Tecina
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pátek 25. leden - pátek 8. únor 2019 do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tecina. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Aparthotel Green Field
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 26. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Gran Canaria, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aparthotel Green Field. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Hotel Thb Tropical Island
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 26. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Lanzarote, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Thb Tropical Island. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
La Palma & Teneguía Princess
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 26. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Palma & Teneguía Princess. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
La Palma & Teneguía Princess
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 26. leden - sobota 9. únor 2019 do destinace La Palma, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Palma & Teneguía Princess. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Melia Tamarindos
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 26. leden - sobota 9. únor 2019 do destinace Gran Canaria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Tamarindos. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Miramar
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu sobota 26. leden - sobota 9. únor 2019 do destinace Lanzarote, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Miramar. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sol Jandía Mar Apartamentos
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Kanárské ostrovy. Zájezd v termínu sobota 26. leden - sobota 2. únor do destinace Fuerteventura, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Jandía Mar Apartamentos. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Jardín Tecina
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 28. leden - pondělí 11. únor 2019 do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tecina. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Jardín Tecina
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 28. leden - pátek 8. únor 2019 do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tecina. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Jardín Tecina
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kanárské ostrovy v termínu pondělí 28. leden - pondělí 11. únor 2019 do destinace La Gomera, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jardín Tecina. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1003 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kanárské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.