www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maltě - Malta 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Malta 2019 a Last Minute

Calypso
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 20. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace ostrov Gozo, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Calypso. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Cavalieri Art Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 20. červenec - středa 24. červenec 2019 do destinace St. Julian, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cavalieri Art Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Corinthia St.george's Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 20. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace St. Julian, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Corinthia St.george's Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Corinthia St.george's Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 20. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace St. Julian, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Corinthia St.george's Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Dolmen Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 20. červenec - středa 24. červenec 2019 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dolmen Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Grand Hotel Excelsior
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta. Zájezd v termínu sobota 20. červenec - sobota 27. červenec do destinace Valletta, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Excelsior. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava pozítří.
 
Grand Hotel Gozo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 20. červenec - středa 24. červenec 2019 do destinace ostrov Gozo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Gozo. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Hotel Gozo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 20. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace ostrov Gozo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Gozo. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Hotel Gozo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 20. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace ostrov Gozo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Gozo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Dolmen Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 20. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dolmen Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Kempinski Hotel San Lawrenz
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 20. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace ostrov Gozo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel San Lawrenz. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Labranda Riviera Resort And Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 20. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Labranda Riviera Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Mellieha Bay Hotel, Malta
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 20. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mellieha Bay Hotel, Malta. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Paradise Bay Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 20. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Paradise Bay Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 20. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Paradise Bay Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 20. červenec - středa 24. červenec 2019 do destinace Cirkewwa, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Paradise Bay Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 20. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Cirkewwa, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ramla Bay Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 20. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Marfa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramla Bay Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ramla Bay Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 20. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Marfa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramla Bay Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ramla Bay Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 20. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Marfa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramla Bay Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 1058 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malta podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.