www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maltě - Malta 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Malta a Last Minute

Farmářský Dům Dar
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 21. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace ostrov Gozo, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Farmářský Dům Dar Ta´vitorin. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Park
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 21. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Sliema, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Kempinski Hotel San Lawrenz
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 21. červenec - středa 25. červenec 2018 do destinace ostrov Gozo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel San Lawrenz. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kempinski Hotel San Lawrenz
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 21. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace ostrov Gozo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel San Lawrenz. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ta´cenc & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 21. červenec - středa 25. červenec 2018 do destinace ostrov Gozo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ta´cenc & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Dolmen Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pondělí 23. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dolmen Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Dolmen Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 24. červenec - úterý 7. srpen 2018 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dolmen Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Hotel Park
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 24. červenec - úterý 7. srpen 2018 do destinace Sliema, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Calypso
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 25. červenec - středa 1. srpen 2018 do destinace ostrov Gozo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Calypso. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Dolmen Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 25. červenec - sobota 4. srpen 2018 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dolmen Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Hotel Topaz
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 25. červenec - středa 1. srpen 2018 do destinace Bugibba a Qawra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Topaz. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Kempinski Hotel San Lawrenz
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 25. červenec - středa 1. srpen 2018 do destinace ostrov Gozo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel San Lawrenz. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kempinski Hotel San Lawrenz
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 25. červenec - sobota 4. srpen 2018 do destinace ostrov Gozo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel San Lawrenz. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ta´cenc & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 25. červenec - středa 1. srpen 2018 do destinace ostrov Gozo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ta´cenc & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Diplomat Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu čtvrtek 26. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diplomat Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Park
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu čtvrtek 26. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Sliema, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Park
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pátek 27. červenec - pondělí 6. srpen 2018 do destinace Sliema, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Plaza Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pátek 27. červenec - pátek 3. srpen 2018 do destinace Sliema, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plaza Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Sunny Coast Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pátek 27. červenec - pondělí 6. srpen 2018 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunny Coast Resort & Spa. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Calypso Hotel, Gozo, Malta
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 28. červenec - sobota 4. srpen 2018 do destinace ostrov Gozo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Calypso Hotel, Gozo, Malta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 1061 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malta podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.