Dovolená 2021    >    

Dovolená na Maltě 2021 - Malta 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Malta 2021

Grand Hotel Excelsior
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. červen - sobota 26. červen 2021 do destinace Valletta, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Excelsior. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Hotel Excelsior
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. červen - sobota 3. červenec 2021 do destinace Valletta, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Excelsior. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Hotel Excelsior
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. červen - středa 30. červen 2021 do destinace Valletta, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Excelsior. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Kempinski Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. červen - sobota 26. červen 2021 do destinace ostrov Gozo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské.
 
Luna Holiday Complex
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. červen - středa 23. červen 2021 do destinace Mellieha, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luna Holiday Complex. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Paradise Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. červen - sobota 26. červen 2021 do destinace Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Plaza
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. červen - středa 23. červen 2021 do destinace Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plaza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Preluna & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. červen - sobota 26. červen 2021 do destinace Sliema, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Preluna & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Preluna & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. červen - středa 23. červen 2021 do destinace Sliema, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Preluna & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Qawra Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. červen - sobota 26. červen 2021 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qawra Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Qawra Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. červen - sobota 3. červenec 2021 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qawra Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Qawra Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. červen - sobota 26. červen 2021 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qawra Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Seashells Resort At Suncrest
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. červen - středa 30. červen 2021 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seashells Resort At Suncrest. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ta Cenc
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. červen - sobota 26. červen 2021 do destinace ostrov Gozo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ta Cenc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Dolmen Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pondělí 21. červen - pátek 2. červenec 2021 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dolmen Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Dolmen Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pondělí 21. červen - pátek 25. červen 2021 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dolmen Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Gillieru Harbour
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pondělí 21. červen - pátek 25. červen 2021 do destinace Bugibba a Qawra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gillieru Harbour. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Luna Holiday Complex
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pondělí 21. červen - pátek 25. červen 2021 do destinace Mellieha, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luna Holiday Complex. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Plaza
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pondělí 21. červen - pondělí 28. červen 2021 do destinace Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plaza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Plaza
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pondělí 21. červen - pondělí 5. červenec 2021 do destinace Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plaza. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 1314 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malta podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.