www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maltě 2020 - Malta 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Malta 2020

Hotel Bayview
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Malta. Zájezd v termínu středa 25. duben - středa 29. duben do destinace Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bayview. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Ramla Bay Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Malta. Zájezd v termínu středa 25. duben - středa 2. květen do destinace Marfa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramla Bay Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Paradise Bay Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta v termínu sobota 25. duben - sobota 9. květen 2020 do destinace Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Paradise Bay Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta v termínu sobota 25. duben - středa 6. květen 2020 do destinace Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ramla Bay Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta v termínu sobota 25. duben - středa 6. květen 2020 do destinace Marfa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramla Bay Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Plaza
Pobyt na levné dovolené ve státě Malta v termínu pondělí 27. duben - pondělí 11. květen 2020 do destinace Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plaza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Paradise Bay Hotel
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Malta. Zájezd v termínu pondělí 28. duben - pondělí 5. květen do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Qawra Palace
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta v termínu úterý 28. duben - sobota 9. květen 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qawra Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Corinthia Hotel St. George´s
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta v termínu sobota 2. květen - sobota 16. květen 2020 do destinace St. Julian, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Corinthia Hotel St. George´s Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Corinthia Hotel St. George´s
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta v termínu sobota 2. květen - sobota 9. květen 2020 do destinace St. Julian, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Corinthia Hotel St. George´s Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Gillieru Harbour
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta v termínu sobota 2. květen - sobota 9. květen 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gillieru Harbour. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Paradise Bay
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta v termínu sobota 2. květen - středa 13. květen 2020 do destinace Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Paradise Bay
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta v termínu sobota 2. květen - pondělí 11. květen 2020 do destinace Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Paradise Bay Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta v termínu sobota 2. květen - sobota 16. květen 2020 do destinace Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Plaza
Pobyt na levné dovolené ve státě Malta v termínu sobota 2. květen - středa 13. květen 2020 do destinace Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plaza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Preluna
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta v termínu sobota 2. květen - pondělí 4. květen 2020 do destinace Sliema, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Preluna. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Primera Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Malta v termínu sobota 2. květen - středa 13. květen 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Primera Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ramla Bay Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta v termínu sobota 2. květen - středa 6. květen 2020 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramla Bay Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Ramla Bay Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta v termínu sobota 2. květen - pondělí 11. květen 2020 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramla Bay Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Ta' Gianni
Pobyt na levné dovolené ve státě Malta v termínu sobota 2. květen - sobota 9. květen 2020 do destinace ostrov Gozo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ta' Gianni. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 962 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malta podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.