www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maltě 2020 - Malta 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Malta 2020

Solana Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pondělí 21. září - pátek 25. září 2020 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Solana Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Solana Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pondělí 21. září - pátek 25. září 2020 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Solana Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Soreda
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pondělí 21. září - pátek 25. září 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Soreda. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sunflower
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pondělí 21. září - pondělí 28. září 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunflower. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bayview Malta
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 22. září - sobota 26. září 2020 do destinace Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bayview Malta. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bayview Malta
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 22. září - sobota 26. září 2020 do destinace Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bayview Malta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bayview Malta
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 22. září - úterý 29. září 2020 do destinace Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bayview Malta. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Cavalieri Art Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 22. září - sobota 26. září 2020 do destinace St. Julian, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cavalieri Art Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Cavalieri Art Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 22. září - sobota 26. září 2020 do destinace St. Julian, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cavalieri Art Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Corinthia St. George´s Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 22. září - úterý 29. září 2020 do destinace St. Julian, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Corinthia St. George´s Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Corinthia St. George´s Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 22. září - sobota 26. září 2020 do destinace St. Julian, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Corinthia St. George´s Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Gillieru Harbour
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 22. září - úterý 29. září 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gillieru Harbour. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Gillieru Harbour
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 22. září - sobota 26. září 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gillieru Harbour. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Luna Holiday Complex
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Malta. Zájezd v termínu úterý 22. září - sobota 26. září do destinace Mellieha, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Luna Holiday Complex. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Luna Holiday Complex
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Malta. Zájezd v termínu úterý 22. září - sobota 26. září do destinace Mellieha, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Luna Holiday Complex. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Luna Holiday Complex
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 22. září - úterý 29. září 2020 do destinace Mellieha, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luna Holiday Complex. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Paradise Bay Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 22. září - úterý 29. září 2020 do destinace Cirkewwa, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Paradise Bay Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 22. září - sobota 26. září 2020 do destinace Cirkewwa, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Paradise Bay Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 22. září - sobota 26. září 2020 do destinace Cirkewwa, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Plaza
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 22. září - sobota 26. září 2020 do destinace Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plaza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1365 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malta podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.