www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maltě 2020 - Malta 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Malta 2020

Calypso
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 7. červenec - sobota 11. červenec 2020 do destinace ostrov Gozo, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Calypso. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Gillieru Harbour
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 7. červenec - úterý 14. červenec 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gillieru Harbour. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel The Preluna & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta. Zájezd v termínu úterý 7. červenec - sobota 11. červenec do destinace Sliema, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The Preluna & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava zítra.
 
Plaza
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 7. červenec - úterý 21. červenec 2020 do destinace Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plaza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Plaza
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 7. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plaza. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Preluna
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 7. červenec - úterý 14. červenec 2020 do destinace Sliema, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Preluna. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Preluna
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 7. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Sliema, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Preluna. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Preluna
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 7. červenec - úterý 14. červenec 2020 do destinace Sliema, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Preluna. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Preluna
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 7. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Sliema, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Preluna. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Preluna
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 7. červenec - sobota 11. červenec 2020 do destinace Sliema, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Preluna. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Ramla Bay Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 7. červenec - úterý 14. červenec 2020 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramla Bay Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Solana Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 7. červenec - úterý 14. červenec 2020 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Solana Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Soreda
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 7. červenec - sobota 11. červenec 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Soreda. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bayview Malta
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 8. červenec - neděle 12. červenec 2020 do destinace Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bayview Malta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Dolmen Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 8. červenec - středa 15. červenec 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dolmen Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Qawra Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 8. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qawra Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ramla Bay Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 8. červenec - středa 15. červenec 2020 do destinace Marfa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramla Bay Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ramla Bay Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 8. červenec - středa 15. červenec 2020 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramla Bay Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Solana Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 8. červenec - středa 15. červenec 2020 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Solana Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sunflower
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 8. červenec - neděle 12. červenec 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunflower. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 878 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malta podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.