www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maltě - Malta 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Malta a Last Minute

Grand Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 26. září - středa 3. říjen 2018 do destinace ostrov Gozo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Dolmen Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 26. září - středa 3. říjen 2018 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dolmen Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Kempinski Hotel San Lawrenz
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 26. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace ostrov Gozo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel San Lawrenz. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kempinski Hotel San Lawrenz
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 26. září - středa 3. říjen 2018 do destinace ostrov Gozo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel San Lawrenz. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Paradise Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 26. září - středa 3. říjen 2018 do destinace Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Paradise Bay Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 26. září - středa 3. říjen 2018 do destinace Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ta´cenc & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 26. září - středa 3. říjen 2018 do destinace ostrov Gozo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ta´cenc & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ta´cenc & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 26. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace ostrov Gozo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ta´cenc & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Calypso
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 29. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace ostrov Gozo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Calypso. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Dolmen Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 29. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dolmen Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Farmářský Dům Dar Ta´betta
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 29. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace ostrov Gozo, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Farmářský Dům Dar Ta´betta. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Farmářský Dům Dar
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 29. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace ostrov Gozo, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Farmářský Dům Dar Ta´vitorin. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 29. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace ostrov Gozo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Kempinski Hotel San Lawrenz
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 29. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace ostrov Gozo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel San Lawrenz. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kempinski Hotel San Lawrenz
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 29. září - středa 10. říjen 2018 do destinace ostrov Gozo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel San Lawrenz. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kempinski Hotel San Lawrenz
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 29. září - středa 3. říjen 2018 do destinace ostrov Gozo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel San Lawrenz. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Le Meridien St.Julians
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Malta. Zájezd v termínu sobota 29. září - středa 3. říjen do destinace St. Julian, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Meridien St.Julians. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Ta´cenc & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 29. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace ostrov Gozo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ta´cenc & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ta´cenc & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 29. září - středa 10. říjen 2018 do destinace ostrov Gozo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ta´cenc & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ta´cenc & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 29. září - středa 3. říjen 2018 do destinace ostrov Gozo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ta´cenc & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 837 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malta podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.