www.mDovolena.cz     >    

Malta - Dovolená na Maltě 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malta dle termínu

Calypso Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pondělí 23. duben - pondělí 30. duben 2018 do destinace ostrov Gozo, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Calypso Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 31 %.
 
The Pergola Club Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pondělí 23. duben - pondělí 30. duben 2018 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Pergola Club Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Seashells Resort At Suncrest
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seashells Resort At Suncrest Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Hotel Paradise Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Malta. Zájezd v termínu úterý 25. duben - sobota 2. květen do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Paradise Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Santana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta. Zájezd v termínu středa 25. duben - středa 2. květen do destinace Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Santana. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Ramla Bay Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 25. duben - středa 2. květen 2018 do destinace Marfa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramla Bay Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
db Seabank Resort Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta. Zájezd v termínu čtvrtek 26. duben - pondělí 30. duben do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení db Seabank Resort Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 5 dní.
 
Pergola Club Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu čtvrtek 26. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pergola Club Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The Pergola Club Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu čtvrtek 26. duben - čtvrtek 3. květen 2018 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Pergola Club Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The Westin Dragonara Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu čtvrtek 26. duben - neděle 6. květen 2018 do destinace St. Julian, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Westin Dragonara Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Ramla Bay Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Malta. Zájezd v termínu čtvrtek 28. duben - neděle 5. květen do destinace Marfa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramla Bay Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Sunflower - Malta pro
Pobyt na dovolené ve státě Malta. Zájezd v termínu sobota 28. duben - sobota 5. květen do destinace Qawra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sunflower - Malta pro seniory 55+. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 7 dní.
 
Il Palazzin Hotel
Pobyt na dovolené ve státě Malta. Zájezd v termínu sobota 28. duben - sobota 5. květen do destinace Qawra, v 3,5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Il Palazzin Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 7 dní.
 
Preluna Hotel
Pobyt na luxusnílast-minute dovolené v zemi Malta. Zájezd v termínu sobota 28. duben - sobota 5. květen do destinace Sliema, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Preluna Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Ramla Bay Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 28. duben - sobota 12. květen 2018 do destinace Marfa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramla Bay Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ramla Bay Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 28. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Marfa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramla Bay Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ramla Bay Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 28. duben - středa 9. květen 2018 do destinace Marfa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramla Bay Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Seashells Resort At Suncrest
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu neděle 29. duben - čtvrtek 10. květen 2018 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seashells Resort At Suncrest Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Calypso Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pondělí 30. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace ostrov Gozo, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Calypso Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Paradise Bay Resort Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 1. květen - neděle 6. květen 2018 do destinace Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay Resort Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1102 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malta podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.