www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maltě - Malta 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Malta 2019 a Last Minute

Radisson Blu Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 21. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace St. Julian, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ramla Bay Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 21. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Marfa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramla Bay Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ramla Bay Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 21. květen - úterý 28. květen 2019 do destinace Marfa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramla Bay Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
San Antonio Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 21. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení San Antonio Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ax The Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Sliema, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ax The Palace. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Calypso
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace ostrov Gozo, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Calypso. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Calypso
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. květen - středa 29. květen 2019 do destinace ostrov Gozo, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Calypso. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Corinthia St.george's Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace St. Julian, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Corinthia St.george's Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. květen - středa 29. květen 2019 do destinace ostrov Gozo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Grand Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta. Zájezd v termínu středa 22. květen - středa 29. květen do destinace Gozo a Comino, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava pozítří.
 
Hotel Paradise Bay Resort
Pobyt na luxusnísuper last-minute dovolené v zemi Malta. Zájezd v termínu středa 22. květen - středa 29. květen do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Paradise Bay Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Seashells Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta. Zájezd v termínu středa 22. květen - středa 29. květen do destinace Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Seashells Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava pozítří.
 
Kempinski Hotel San Lawrenz
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace ostrov Gozo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel San Lawrenz. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Luna Holiday Complex
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Mellieha, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luna Holiday Complex. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Luna Holiday Complex
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Mellieha, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luna Holiday Complex. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mellieha Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mellieha Bay. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mellieha Bay Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Malta. Zájezd v termínu středa 22. květen - středa 29. květen do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mellieha Bay Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Mellieha Bay Hotel, Malta
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mellieha Bay Hotel, Malta. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Preluna
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Sliema, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Preluna. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Preluna
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Sliema, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Preluna. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 1096 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malta podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.