Dovolená 2021/2022    >    

Dovolená na Maltě 2021/2022 - Malta 2021/2022

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Malta 2021/2022

Grand Hotel Excelsior
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. září - středa 29. září 2021 do destinace Valletta, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Excelsior. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Luna Holiday Complex
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. září - sobota 25. září 2021 do destinace Mellieha, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luna Holiday Complex. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Luna Holiday Complex
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. září - středa 29. září 2021 do destinace Mellieha, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luna Holiday Complex. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Luna Holiday Complex
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. září - středa 29. září 2021 do destinace Mellieha, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luna Holiday Complex. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Luna Holiday Complex
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. září - středa 6. říjen 2021 do destinace Mellieha, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luna Holiday Complex. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Luna Holiday Complex
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. září - středa 6. říjen 2021 do destinace Mellieha, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luna Holiday Complex. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Paradise Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. září - středa 29. září 2021 do destinace Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Paradise Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. září - středa 29. září 2021 do destinace Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Paradise Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. září - středa 29. září 2021 do destinace Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay. Rekreace je se stravou: polopenze s nápoji. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Qawra Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. září - sobota 25. září 2021 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qawra Palace. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Qawra Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. září - středa 6. říjen 2021 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qawra Palace. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Qawra Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. září - středa 6. říjen 2021 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qawra Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Qawra Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. září - sobota 25. září 2021 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qawra Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
San Antonio Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. září - sobota 2. říjen 2021 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení San Antonio Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
San Antonio Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. září - středa 29. září 2021 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení San Antonio Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Seashells Resort At Suncrest
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. září - sobota 2. říjen 2021 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seashells Resort At Suncrest. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Solana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. září - středa 29. září 2021 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Solana. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Solana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. září - středa 29. září 2021 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Solana. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Solana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. září - středa 29. září 2021 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Solana. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Solana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 22. září - středa 29. září 2021 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Solana. Rekreace je se stravou: polopenze s nápoji. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 798 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malta podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.