www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maltě 2020/2021 - Malta 2020/2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Malta 2020/2021

Ramla Bay Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 12. prosinec - středa 16. prosinec 2020 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramla Bay Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ramla Bay Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 12. prosinec - středa 16. prosinec 2020 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramla Bay Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Gillieru Harbour
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. prosinec - středa 30. prosinec 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gillieru Harbour. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Gillieru Harbour
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. prosinec - sobota 26. prosinec 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gillieru Harbour. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Gillieru Harbour
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. prosinec - středa 23. prosinec 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gillieru Harbour. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Gillieru Harbour
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. prosinec - středa 23. prosinec 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gillieru Harbour. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Paradise Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. prosinec - středa 23. prosinec 2020 do destinace Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Paradise Bay Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. prosinec - středa 23. prosinec 2020 do destinace Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Paradise Bay Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. prosinec - středa 23. prosinec 2020 do destinace Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Plaza
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. prosinec - středa 23. prosinec 2020 do destinace Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plaza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Plaza
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. prosinec - sobota 2. leden 2021 do destinace Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plaza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Plaza
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. prosinec - sobota 2. leden 2021 do destinace Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plaza. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Plaza
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. prosinec - středa 23. prosinec 2020 do destinace Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plaza. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Preluna
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. prosinec - sobota 26. prosinec 2020 do destinace Sliema, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Preluna. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Preluna
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. prosinec - středa 23. prosinec 2020 do destinace Sliema, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Preluna. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Preluna
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. prosinec - středa 23. prosinec 2020 do destinace Sliema, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Preluna. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Preluna
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. prosinec - středa 30. prosinec 2020 do destinace Sliema, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Preluna. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Preluna
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. prosinec - sobota 2. leden 2021 do destinace Sliema, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Preluna. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ramla Bay Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. prosinec - středa 23. prosinec 2020 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramla Bay Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ramla Bay Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 19. prosinec - středa 23. prosinec 2020 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramla Bay Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 1390 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malta podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.