www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maltě - Malta 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Malta a Last Minute

Hotel Park
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 12. prosinec - neděle 23. prosinec 2018 do destinace Sliema, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Paradise Bay Resort Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 12. prosinec - středa 26. prosinec 2018 do destinace Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay Resort Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Paradise Bay Resort Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu čtvrtek 13. prosinec - pondělí 24. prosinec 2018 do destinace Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay Resort Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Ramla Bay Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu čtvrtek 13. prosinec - čtvrtek 27. prosinec 2018 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramla Bay Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Paradise Bay Resort Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pátek 14. prosinec - pondělí 24. prosinec 2018 do destinace Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay Resort Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Paradise Bay Resort Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pátek 14. prosinec - úterý 25. prosinec 2018 do destinace Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay Resort Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Corinthia St. George´s Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 15. prosinec - čtvrtek 20. prosinec 2018 do destinace St. Julian, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Corinthia St. George´s Bay. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ta' Battista
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 15. prosinec - pátek 21. prosinec 2018 do destinace ostrov Gozo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ta' Battista. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ta' Gianni
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 15. prosinec - pátek 21. prosinec 2018 do destinace ostrov Gozo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ta' Gianni. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ramla Bay Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu neděle 16. prosinec - čtvrtek 27. prosinec 2018 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramla Bay Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
The Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu neděle 16. prosinec - středa 26. prosinec 2018 do destinace Sliema, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Palace. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The Palace Malta
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pondělí 17. prosinec - sobota 22. prosinec 2018 do destinace Sliema, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Palace Malta. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Paradise Bay Resort Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 19. prosinec - pondělí 24. prosinec 2018 do destinace Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay Resort Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The Palace Malta
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 19. prosinec - sobota 29. prosinec 2018 do destinace Sliema, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Palace Malta. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 50 %.
 
Topaz Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 19. prosinec - pondělí 24. prosinec 2018 do destinace Bugibba a Qawra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Topaz Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Corinthia St. George´s Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pátek 21. prosinec - úterý 1. leden 2019 do destinace St. Julian, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Corinthia St. George´s Bay. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Db Seabank Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pátek 21. prosinec - pátek 28. prosinec 2018 do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Db Seabank Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Park
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pátek 21. prosinec - pátek 28. prosinec 2018 do destinace Sliema, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The George Urban Boutique
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pátek 21. prosinec - pondělí 31. prosinec 2018 do destinace St. Julian, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The George Urban Boutique. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Paradise Bay Resort Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 22. prosinec - sobota 5. leden 2019 do destinace Cirkewwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Bay Resort Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 958 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malta podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.