www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maltě 2020 - Malta 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Malta 2020

Ta' Gianni
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 1. únor - pátek 7. únor 2020 do destinace ostrov Gozo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ta' Gianni. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Paradise Bay Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Malta. Zájezd v termínu sobota 8. únor - pátek 12. únor do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Paradise Bay Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - .
 
Qawra Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 8. únor - středa 12. únor 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qawra Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Paradise Bay Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Malta. Zájezd v termínu sobota 22. únor - středa 26. únor do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Paradise Bay Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Corinthia Marina Hotel, St.
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta v termínu středa 4. březen - sobota 7. březen 2020 do destinace St. Julian, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Corinthia Marina Hotel, St. Julian´s, Malta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Calypso
Pobyt na levné dovolené ve státě Malta v termínu čtvrtek 5. březen - pondělí 9. březen 2020 do destinace ostrov Gozo, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Calypso. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Corinthia St. George´s Bay
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta v termínu čtvrtek 5. březen - pondělí 9. březen 2020 do destinace St. Julian, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Corinthia St. George´s Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Db San Antonio Hotel & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta v termínu čtvrtek 5. březen - pondělí 9. březen 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Db San Antonio Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Soreda
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta v termínu pátek 6. březen - pátek 13. březen 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Soreda. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Calypso
Pobyt na levné dovolené ve státě Malta v termínu sobota 7. březen - sobota 14. březen 2020 do destinace ostrov Gozo, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Calypso. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Corinthia St. George´s Bay
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta v termínu sobota 7. březen - středa 11. březen 2020 do destinace St. Julian, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Corinthia St. George´s Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Corinthia St. George´s Bay
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta v termínu sobota 7. březen - středa 11. březen 2020 do destinace St. Julian, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Corinthia St. George´s Bay. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sunflower
Pobyt na levné dovolené ve státě Malta v termínu sobota 7. březen - středa 11. březen 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunflower. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Calypso
Pobyt na levné dovolené ve státě Malta v termínu neděle 8. březen - čtvrtek 12. březen 2020 do destinace ostrov Gozo, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Calypso. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Corinthia St. George´s Bay
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta v termínu neděle 8. březen - čtvrtek 12. březen 2020 do destinace St. Julian, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Corinthia St. George´s Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Corinthia St. George´s Bay
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta v termínu pondělí 9. březen - pátek 13. březen 2020 do destinace St. Julian, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Corinthia St. George´s Bay. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Soreda
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta v termínu pondělí 9. březen - pondělí 16. březen 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Soreda. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Calypso
Pobyt na levné dovolené ve státě Malta v termínu úterý 10. březen - sobota 14. březen 2020 do destinace ostrov Gozo, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Calypso. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Cavalieri Art Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Malta v termínu úterý 10. březen - sobota 14. březen 2020 do destinace St. Julian, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cavalieri Art Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sunflower
Pobyt na levné dovolené ve státě Malta v termínu úterý 10. březen - sobota 14. březen 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunflower. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 939 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malta podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.