www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maltě - Malta 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Malta 2019 a Last Minute

Hotel Db Seabank Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Malta. Zájezd v termínu pondělí 26. únor - čtvrtek 2. březen do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Db Seabank Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Brno, Vídeň.
 
Hotel Db Seabank Resort + Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Malta. Zájezd v termínu pondělí 26. únor - čtvrtek 2. březen do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Db Seabank Resort + Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Brno, Vídeň.
 
Hotel DB Seabank Resort + Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Malta. Zájezd v termínu pondělí 1. březen - čtvrtek 5. březen do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel DB Seabank Resort + Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Brno, Vídeň.
 
Hotel The Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Malta. Zájezd v termínu pondělí 1. březen - čtvrtek 5. březen do destinace Sliema, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Brno, Vídeň.
 
Hotel The Palace Malta
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Malta. Zájezd v termínu pondělí 1. březen - čtvrtek 5. březen do destinace Sliema, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The Palace Malta. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Brno, Vídeň.
 
Maritim Antonine Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Malta. Zájezd v termínu pondělí 1. březen - čtvrtek 5. březen do destinace Mellieha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maritim Antonine Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Brno, Vídeň.
 
Onyx Apartments
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pátek 1. březen - středa 6. březen 2019 do destinace St. Julian, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Onyx Apartments. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
White Dolphin Apartments
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 2. březen - sobota 9. březen 2019 do destinace Bugibba a Qawra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení White Dolphin Apartments. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Onyx Apartments
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu neděle 3. březen - čtvrtek 14. březen 2019 do destinace St. Julian, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Onyx Apartments. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Topaz Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu neděle 3. březen - čtvrtek 14. březen 2019 do destinace Bugibba a Qawra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Topaz Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Topaz Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu neděle 3. březen - pátek 8. březen 2019 do destinace Bugibba a Qawra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Topaz Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Onyx Apartments
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pondělí 4. březen - pondělí 18. březen 2019 do destinace St. Julian, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Onyx Apartments. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Seashells Resort At Suncrest
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pondělí 4. březen - pondělí 11. březen 2019 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seashells Resort At Suncrest. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
White Dolphin Apartments
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pondělí 4. březen - pátek 15. březen 2019 do destinace Bugibba a Qawra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení White Dolphin Apartments. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Park
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu úterý 5. březen - úterý 12. březen 2019 do destinace Sliema, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Topaz Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 6. březen - pondělí 11. březen 2019 do destinace Bugibba a Qawra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Topaz Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Park
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu čtvrtek 7. březen - úterý 12. březen 2019 do destinace Sliema, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Topaz Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu pátek 8. březen - úterý 19. březen 2019 do destinace Bugibba a Qawra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Topaz Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Brno, Vídeň s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Santana Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 9. březen - sobota 16. březen 2019 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Santana Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ta' Gianni
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 9. březen - pátek 15. březen 2019 do destinace ostrov Gozo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ta' Gianni. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 1118 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malta podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.