www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maltě 2020 - Malta 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Malta 2020

Qawra Palace
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malta v termínu sobota 18. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qawra Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 60 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ta' Gianni
Pobyt na levné dovolené ve státě Malta v termínu sobota 25. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace ostrov Gozo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ta' Gianni. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 67 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Qawra Palace
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 1. únor - středa 5. únor 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qawra Palace. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 74 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ta' Gianni
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 1. únor - pátek 7. únor 2020 do destinace ostrov Gozo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ta' Gianni. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 74 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Calypso
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 4. březen - neděle 8. březen 2020 do destinace ostrov Gozo, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Calypso. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 106 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Cavalieri Art Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 4. březen - neděle 8. březen 2020 do destinace St. Julian, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cavalieri Art Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 106 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Cavalieri Art Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 4. březen - středa 11. březen 2020 do destinace St. Julian, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cavalieri Art Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 106 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Corinthia St. George´s Bay
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 4. březen - středa 11. březen 2020 do destinace St. Julian, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Corinthia St. George´s Bay. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 106 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Corinthia St. George´s Bay
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 4. březen - středa 11. březen 2020 do destinace St. Julian, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Corinthia St. George´s Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 106 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Sunflower
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Malta v termínu středa 4. březen - středa 11. březen 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunflower. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 106 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ax The Palace
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Malta v termínu čtvrtek 5. březen - čtvrtek 12. březen 2020 do destinace Sliema, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ax The Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Corinthia St. George´s Bay
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Malta v termínu čtvrtek 5. březen - čtvrtek 12. březen 2020 do destinace St. Julian, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Corinthia St. George´s Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Db San Antonio Hotel & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Malta v termínu čtvrtek 5. březen - čtvrtek 12. březen 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Db San Antonio Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sunflower
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Malta v termínu čtvrtek 5. březen - čtvrtek 12. březen 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunflower. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bayview Malta
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Malta v termínu pátek 6. březen - pátek 13. březen 2020 do destinace Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bayview Malta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 108 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bayview Malta
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Malta v termínu pátek 6. březen - úterý 10. březen 2020 do destinace Sliema, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bayview Malta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 108 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Db San Antonio Hotel & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Malta v termínu pátek 6. březen - úterý 10. březen 2020 do destinace Bugibba a Qawra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Db San Antonio Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 108 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ax The Palace
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 7. březen - sobota 14. březen 2020 do destinace Sliema, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ax The Palace. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ax The Palace
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 7. březen - sobota 14. březen 2020 do destinace Sliema, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ax The Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Calypso
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Malta v termínu sobota 7. březen - sobota 14. březen 2020 do destinace ostrov Gozo, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Calypso. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 808 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malta podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.