www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Egyptě 2020 - Egypt 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Egypt 2020

The Grand Makadi
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Egypt v termínu čtvrtek 23. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Hurghada, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Grand Makadi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň, Mnichov, Drážďany s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Jaz Aquamarine Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Egypt v termínu pátek 24. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Hurghada, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jaz Aquamarine Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Giftun Azur Resort
Pobyt na dovolené ve státě Egypt. Zájezd v termínu sobota 25. leden - sobota 1. únor do destinace Hurghada, v 3,5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Giftun Azur Resort . Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Hotel Aladdin Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Egypt. Zájezd v termínu sobota 25. leden - sobota 1. únor do destinace Hurghada, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aladdin Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Marlin Inn
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Egypt. Zájezd v termínu sobota 25. leden - sobota 1. únor do destinace Hurghada a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marlin Inn. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Regina Swiss Inn Resort & Aqua
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Egypt. Zájezd v termínu sobota 25. leden - sobota 1. únor do destinace Hurghada a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Regina Swiss Inn Resort & Aqua Park. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Sea Star Beau Rivage
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Egypt. Zájezd v termínu sobota 25. leden - sobota 1. únor do destinace Hurghada, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sea Star Beau Rivage. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Sunny Days Mirette Family
Pobyt na dovolené ve státě Egypt. Zájezd v termínu sobota 25. leden - sobota 1. únor do destinace Hurghada, v 3,5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunny Days Mirette Family Aquapark. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Tropitel Sahl Hasheesh
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Egypt v termínu úterý 28. leden - neděle 9. únor 2020 do destinace Sahl Hasheesh, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropitel Sahl Hasheesh. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Baron Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Egypt v termínu čtvrtek 30. leden - čtvrtek 13. únor 2020 do destinace Sahl Hasheesh, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baron Palace. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Lotus Bay Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Egypt v termínu pátek 31. leden - pátek 14. únor 2020 do destinace Safaga, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lotus Bay Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Hotel Madinat Makadi Jaz
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Egypt v termínu sobota 1. únor - středa 12. únor 2020 do destinace Hurghada, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Madinat Makadi Jaz Makadina. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Royal Star Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Egypt v termínu sobota 1. únor - pátek 7. únor 2020 do destinace Hurghada, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Star Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Mövenpick Resort Sharm
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Egypt v termínu neděle 2. únor - neděle 9. únor 2020 do destinace Sharm El Sheikh, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort Sharm El-Sheikh. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Cleopatra Luxury Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Egypt v termínu pondělí 3. únor - neděle 9. únor 2020 do destinace Hurghada, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cleopatra Luxury Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Albatros Citadel Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Egypt v termínu úterý 4. únor - úterý 18. únor 2020 do destinace Sahl Hasheesh, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Albatros Citadel Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Moon Resort
Pobyt na dovolené ve státě Egypt. Zájezd v termínu středa 5. únor - středa 12. únor do destinace Marsa Alam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Moon Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 15 dní.
 
Tropitel Sahl Hasheesh
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Egypt v termínu středa 5. únor - středa 12. únor 2020 do destinace Sahl Hasheesh, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropitel Sahl Hasheesh. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 30 %.
 
Hilton Nubian Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Egypt v termínu čtvrtek 6. únor - čtvrtek 13. únor 2020 do destinace Marsa Alam, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Nubian Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Kempinski Hotel Soma Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Egypt v termínu čtvrtek 6. únor - neděle 16. únor 2020 do destinace Hurghada, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Soma Bay. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Salzburg, Mnichov s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 991 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Egypt podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.