www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Mauriciu - Mauricius 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Mauricius a Last Minute

Le Palmiste Resort & Spa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu úterý 25. září - pondělí 8. říjen 2018 do destinace Trou aux Biches, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Palmiste Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Paradis Hotel & Golf Club
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu úterý 25. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Le Morne, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradis Hotel & Golf Club. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sands Suites Resort And Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu úterý 25. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Tamarin, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sands Suites Resort And Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Veranda Palmar Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu úterý 25. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Belle Mare, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Veranda Palmar Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Long Beach Golf & Spa Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu středa 26. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Belle Mare, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Long Beach Golf & Spa Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
La Mariposa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu čtvrtek 27. září - pátek 5. říjen 2018 do destinace Tamarin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Mariposa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
La Mariposa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu čtvrtek 27. září - sobota 13. říjen 2018 do destinace Tamarin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Mariposa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
La Piroque
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu čtvrtek 27. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Flic en Flac, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Piroque. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tropical Attitude
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu čtvrtek 27. září - úterý 9. říjen 2018 do destinace Trou aux Biches, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropical Attitude. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Maradiva Villas Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu sobota 29. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Flic en Flac, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maradiva Villas Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Paradis Hotel & Golf Club
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu sobota 29. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Le Morne, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradis Hotel & Golf Club. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sugar Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu sobota 29. září - čtvrtek 4. říjen 2018 do destinace Flic en Flac, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sugar Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
La Mariposa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu neděle 30. září - středa 10. říjen 2018 do destinace Tamarin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Mariposa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Le Palmiste Resort & Spa
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu neděle 30. září - neděle 14. říjen 2018 do destinace Trou aux Biches, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Palmiste Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Lux Le Morne
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu neděle 30. září - neděle 14. říjen 2018 do destinace Le Morne, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lux Le Morne. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Lux* Belle Mare
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu pondělí 1. říjen - středa 10. říjen 2018 do destinace Belle Mare, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lux* Belle Mare. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Shandrani Beachcomber Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu pondělí 1. říjen - pondělí 8. říjen 2018 do destinace Blue Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shandrani Beachcomber Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tamarina Boutique Hotel Beach ,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu úterý 2. říjen - neděle 14. říjen 2018 do destinace Tamarin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tamarina Boutique Hotel Beach , Golf And Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Recif Attitude
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu středa 3. říjen - neděle 14. říjen 2018 do destinace Trou aux Biches, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Recif Attitude. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Coin De Mire Attitude
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu čtvrtek 4. říjen - úterý 16. říjen 2018 do destinace Grand Baie, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coin De Mire Attitude. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1184 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Mauricius podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.