www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Mauriciu 2020 - Mauricius 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Mauricius 2020

La Pirogue
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu čtvrtek 16. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace Flic en Flac, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Pirogue. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Lux Grand Gaube
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu čtvrtek 16. červenec - čtvrtek 30. červenec 2020 do destinace Grand Gaube, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lux Grand Gaube. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Preskil Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu čtvrtek 16. červenec - středa 29. červenec 2020 do destinace Blue Bay, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Preskil Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riu Le Morne
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu čtvrtek 16. červenec - pondělí 27. červenec 2020 do destinace Le Morne, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Le Morne. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
The St. Regis Mauritius & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu čtvrtek 16. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace Le Morne, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The St. Regis Mauritius & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Veranda Tamarin
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu čtvrtek 16. červenec - pondělí 27. červenec 2020 do destinace Tamarin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Veranda Tamarin. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Veranda Tamarin
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu čtvrtek 16. červenec - čtvrtek 30. červenec 2020 do destinace Tamarin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Veranda Tamarin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Veranda Grand Baie
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu pátek 17. červenec - středa 29. červenec 2020 do destinace Grand Baie, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Veranda Grand Baie. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Le Mauricia
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu sobota 18. červenec - čtvrtek 30. červenec 2020 do destinace Grand Baie, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Mauricia. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Long Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu sobota 18. červenec - čtvrtek 30. červenec 2020 do destinace Belle Mare, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Long Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Veranda Grand Baie
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu sobota 18. červenec - pondělí 27. červenec 2020 do destinace Grand Baie, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Veranda Grand Baie. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
La Mariposa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu neděle 19. červenec - neděle 2. srpen 2020 do destinace Tamarin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Mariposa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Le Palmiste Resort & Spa
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu neděle 19. červenec - úterý 28. červenec 2020 do destinace Trou aux Biches, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Palmiste Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Le Palmiste Resort & Spa
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu neděle 19. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace Trou aux Biches, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Palmiste Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Lux Belle Mare
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu neděle 19. červenec - úterý 4. srpen 2020 do destinace Belle Mare, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lux Belle Mare. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Preskil Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu neděle 19. červenec - středa 29. červenec 2020 do destinace Blue Bay, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Preskil Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Preskil Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu neděle 19. červenec - čtvrtek 30. červenec 2020 do destinace Blue Bay, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Preskil Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Radisson Blu Azuri Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu neděle 19. červenec - úterý 28. červenec 2020 do destinace Belle Mare, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Azuri Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Riu Le Morne
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu neděle 19. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace Le Morne, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Le Morne. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
The Ravenala Attitude
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu neděle 19. červenec - pondělí 27. červenec 2020 do destinace Grand Baie, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Ravenala Attitude. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 1195 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Mauricius podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.