www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Mauriciu 2020 - Mauricius 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Mauricius 2020

Le Palmiste Resort & Spa
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu úterý 14. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Trou aux Biches, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Palmiste Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Lux Grand Gaube
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu úterý 14. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Grand Gaube, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lux Grand Gaube. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Lux Grand Gaube
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu úterý 14. duben - středa 22. duben 2020 do destinace Grand Gaube, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lux Grand Gaube. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riu Creole
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu úterý 14. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Le Morne, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Creole. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Shandrani Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu úterý 14. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Blue Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shandrani Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Silver Beach
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu úterý 14. duben - středa 22. duben 2020 do destinace Belle Mare, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Silver Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Anelia
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu čtvrtek 16. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Flic en Flac, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anelia. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Coin De Mirette Attitude
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu čtvrtek 16. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Grand Baie, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coin De Mirette Attitude. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Récif Attitude
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu čtvrtek 16. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Grand Baie, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Récif Attitude. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Riu Creole
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu čtvrtek 16. duben - čtvrtek 30. duben 2020 do destinace Le Morne, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Creole. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Sugar Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu čtvrtek 16. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Flic en Flac, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sugar Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
The Westin Turtle Bay Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu čtvrtek 16. duben - pátek 24. duben 2020 do destinace Balaclava, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Westin Turtle Bay Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Veranda Pointe Aux Biches
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu čtvrtek 16. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Trou aux Biches, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Veranda Pointe Aux Biches. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Veranda Tamarin
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu čtvrtek 16. duben - pátek 24. duben 2020 do destinace Tamarin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Veranda Tamarin. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Veranda Tamarin
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu čtvrtek 16. duben - úterý 28. duben 2020 do destinace Tamarin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Veranda Tamarin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Lux Grand Gaube
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu neděle 19. duben - úterý 28. duben 2020 do destinace Grand Gaube, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lux Grand Gaube. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Shandrani Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu neděle 19. duben - pondělí 27. duben 2020 do destinace Blue Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shandrani Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Silver Beach
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu neděle 19. duben - úterý 28. duben 2020 do destinace Belle Mare, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Silver Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Veranda Palmar Beach
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu neděle 19. duben - úterý 28. duben 2020 do destinace Belle Mare, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Veranda Palmar Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Veranda Paul Et Virginie Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Mauricius v termínu neděle 19. duben - čtvrtek 30. duben 2020 do destinace Grand Gaube, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Veranda Paul Et Virginie Hotel A Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 1343 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Mauricius podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.