www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Velké Británii 2020 - Velká Británie 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Velká Británie 2020

The Tower Hotel London
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu pátek 10. červenec - neděle 12. červenec 2020 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Tower Hotel London. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Bearnock House
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Skotsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bearnock House. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Devonvale Place
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Skotsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Devonvale Place. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The Bloomsbury
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu sobota 11. červenec - pondělí 13. červenec 2020 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Bloomsbury. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
The Bloomsbury
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu středa 15. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Bloomsbury. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Thistle Kensington Gardens
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu čtvrtek 16. červenec - pondělí 20. červenec 2020 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thistle Kensington Gardens. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
The Bloomsbury
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu pátek 17. červenec - pondělí 20. červenec 2020 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Bloomsbury. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Flemings Mayfair
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu neděle 19. červenec - úterý 21. červenec 2020 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Flemings Mayfair. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
The Bloomsbury
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu neděle 19. červenec - středa 22. červenec 2020 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Bloomsbury. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
The Tower Hotel London
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu středa 22. červenec - neděle 26. červenec 2020 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Tower Hotel London. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Caesar London
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu čtvrtek 23. červenec - pondělí 27. červenec 2020 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Caesar London. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Skotsko, země hradů a vřesu
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Velká Británie. Zájezd v termínu čtvrtek 23. červenec - pondělí 1. srpen do destinace Skotsko, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Skotsko, země hradů a vřesu. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava autobusovou dopravou letecky, z letiště Praha.
 
The Royal Horseguards
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu čtvrtek 23. červenec - pondělí 27. červenec 2020 do destinace Londýn, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Royal Horseguards. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Thistle Kensington Gardens
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu čtvrtek 23. červenec - pondělí 27. červenec 2020 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thistle Kensington Gardens. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Lancaster Gate Hotel Hyde Park
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu pátek 24. červenec - pondělí 27. červenec 2020 do destinace Londýn, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lancaster Gate Hotel Hyde Park. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Brno s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Mercure Kensington
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu pátek 24. červenec - neděle 26. červenec 2020 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mercure Kensington. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Tavistock
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu pátek 24. červenec - neděle 26. červenec 2020 do destinace Londýn, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tavistock. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
The Bloomsbury
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu pátek 24. červenec - pondělí 27. červenec 2020 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Bloomsbury. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
The Tower Hotel London
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu sobota 25. červenec - pondělí 27. červenec 2020 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Tower Hotel London. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Double Tree By Hilton London
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu neděle 26. červenec - čtvrtek 30. červenec 2020 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Double Tree By Hilton London Docklands Riverside. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 343 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Velká Británie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.