www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Velké Británii - Velká Británie 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Velká Británie 2019 a Last Minute

Radisson Collection Hotel,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu úterý 23. červenec - čtvrtek 25. červenec 2019 do destinace Skotsko, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Collection Hotel, Royal Mile Edinburgh. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Prázdniny ve Skotsku
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Velká Británie. Zájezd v termínu úterý 25. červenec - čtvrtek 5. srpen do destinace Skotsko, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prázdniny ve Skotsku. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava autobusovou dopravou letecky, z letiště Praha.
 
Rosewood London
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu čtvrtek 25. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Londýn, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rosewood London. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Skotsko, země hradů a vřesu
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Velká Británie. Zájezd v termínu čtvrtek 25. červenec - neděle 3. srpen do destinace Skotsko, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Skotsko, země hradů a vřesu. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava autobusovou dopravou letecky, z letiště Praha.
 
The Tower Hotel London
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu sobota 27. červenec - úterý 30. červenec 2019 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Tower Hotel London. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
West Coast Open Championship
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Velká Británie. Zájezd v termínu sobota 27. červenec - úterý 31. červenec do destinace Skotsko, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení West Coast Open Championship Tour. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Radisson Blu Hotel Edinburgh
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu neděle 28. červenec - čtvrtek 1. srpen 2019 do destinace Skotsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Hotel Edinburgh. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Radisson Blu Hotel Edinburgh
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu úterý 30. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Skotsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Hotel Edinburgh. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
London House Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu středa 31. červenec - neděle 4. srpen 2019 do destinace Londýn, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení London House Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň, Katovice s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Radisson Collection Hotel,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu středa 31. červenec - neděle 4. srpen 2019 do destinace Skotsko, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Collection Hotel, Royal Mile Edinburgh. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Doubletree By Hilton Edinburgh
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu pátek 2. srpen - neděle 4. srpen 2019 do destinace Skotsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton Edinburgh City Centre. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Londýn Pro Rodiče A Děti
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu pátek 2. srpen - pondělí 5. srpen 2019 do destinace Londýn, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Londýn Pro Rodiče A Děti (Letecky Z Brna). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Brno s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
St James Hotel And Club
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu pátek 2. srpen - neděle 4. srpen 2019 do destinace Londýn, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St James Hotel And Club. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Travelodge London Central City
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu pátek 2. srpen - neděle 4. srpen 2019 do destinace Londýn, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Travelodge London Central City Road. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
The Tower Hotel London
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu neděle 4. srpen - úterý 6. srpen 2019 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Tower Hotel London. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Radisson Collection Hotel,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu pondělí 5. srpen - středa 7. srpen 2019 do destinace Skotsko, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Collection Hotel, Royal Mile Edinburgh. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Radisson Blu Hotel Edinburgh
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu středa 7. srpen - neděle 11. srpen 2019 do destinace Skotsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Hotel Edinburgh. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Doubletree By Hilton Edinburgh
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu čtvrtek 8. srpen - pondělí 12. srpen 2019 do destinace Skotsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton Edinburgh City Centre. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Liverpool - Norwich
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu pátek 9. srpen - pondělí 12. srpen 2019 do destinace Liverpool, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Liverpool - Norwich. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, utkání.
 
Vstupenka Na Liverpool - Norwich
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu pátek 9. srpen - pátek 9. srpen 2019 do destinace Liverpool, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vstupenka Na Liverpool - Norwich. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, utkání.
 

Zobrazeno 1-20 z 526 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Velká Británie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.