www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Velké Británii 2021 - Velká Británie 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Velká Británie 2021

Double Tree By Hilton London
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu středa 28. duben - pátek 30. duben 2021 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Double Tree By Hilton London Docklands Riverside. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Flemings Mayfair
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu středa 28. duben - sobota 1. květen 2021 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Flemings Mayfair. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
To nejlepší ze Skotska
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Velká Británie. Zájezd v termínu středa 28. duben - sobota 2. květen do destinace Skotsko, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení To nejlepší ze Skotska. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Thistle Kensington Gardens
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu čtvrtek 29. duben - sobota 1. květen 2021 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thistle Kensington Gardens. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Holiday Inn Bloomsbury
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Velká Británie. Zájezd v termínu čtvrtek 30. duben - sobota 2. květen do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Holiday Inn Bloomsbury. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Ibis Styles Excel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu pátek 30. duben - neděle 2. květen 2021 do destinace Londýn, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ibis Styles Excel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
The Trafalgar St.james
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu pátek 30. duben - pondělí 3. květen 2021 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Trafalgar St.james. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Bearnock House
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu sobota 1. květen - sobota 8. květen 2021 do destinace Skotsko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bearnock House. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Burn Side
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu sobota 1. květen - sobota 8. květen 2021 do destinace Skotsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Burn Side. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Caesar London
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu neděle 2. květen - středa 5. květen 2021 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Caesar London. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
The Trafalgar St.james
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu neděle 2. květen - úterý 4. květen 2021 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Trafalgar St.james. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
BBB Londýn
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu středa 5. květen - neděle 9. květen 2021 do destinace Londýn, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení BBB Londýn. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Pohodový Londýn
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu středa 5. květen - neděle 9. květen 2021 do destinace Londýn, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pohodový Londýn. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
The Tower Hotel London
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu čtvrtek 6. květen - pondělí 10. květen 2021 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Tower Hotel London. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Ibis Barking
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu pátek 7. květen - neděle 9. květen 2021 do destinace Londýn, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ibis Barking. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Hotel Ibis Budget Barking
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu pátek 7. květen - neděle 9. květen 2021 do destinace Londýn, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ibis Budget Barking. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Bearnock House
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu sobota 8. květen - sobota 15. květen 2021 do destinace Skotsko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bearnock House. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bobbin Mill
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu sobota 8. květen - sobota 15. květen 2021 do destinace Skotsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bobbin Mill. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bridgefield
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu sobota 8. květen - sobota 15. květen 2021 do destinace Skotsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bridgefield. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Double Tree By Hilton London
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu sobota 8. květen - středa 12. květen 2021 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Double Tree By Hilton London Docklands Riverside. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 355 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Velká Británie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.