www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Velké Británii - Velká Británie 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Velká Británie 2019 a Last Minute

G&v Royal Mile Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu čtvrtek 23. květen - sobota 25. květen 2019 do destinace Skotsko, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení G&v Royal Mile Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Imperial
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu čtvrtek 23. květen - neděle 26. květen 2019 do destinace Londýn, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Imperial. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Jurys Inn Edinburgh Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu čtvrtek 23. květen - neděle 26. květen 2019 do destinace Skotsko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jurys Inn Edinburgh Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Bratislava s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Thistle Kensington Gardens
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu čtvrtek 23. květen - pondělí 27. květen 2019 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thistle Kensington Gardens. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Doubletree By Hilton Edinburgh
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu pátek 24. květen - úterý 28. květen 2019 do destinace Skotsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton Edinburgh City Centre. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Glasgow - Hotel Premier Inn
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu pátek 24. květen - pondělí 27. květen 2019 do destinace Skotsko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Glasgow - Hotel Premier Inn Pacific Quay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 32 %.
 
Highlands Golfing Experience
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Velká Británie. Zájezd v termínu pátek 24. květen - pondělí 29. květen do destinace Skotsko, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Highlands Golfing Experience. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Premier Inn Pacific Quay
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Velká Británie. Zájezd v termínu pátek 24. květen - pondělí 27. květen do destinace Skotsko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Premier Inn Pacific Quay . Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Doubletree By Hilton Edinburgh
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu sobota 25. květen - úterý 28. květen 2019 do destinace Skotsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton Edinburgh City Centre. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
K+K George Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu sobota 25. květen - úterý 28. květen 2019 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení K+K George Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Ostrava, Krakov s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Radisson Blu Hotel Edinburgh
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu sobota 25. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Skotsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Hotel Edinburgh. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Double Tree By Hilton London
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu neděle 26. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Londýn, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Double Tree By Hilton London Docklands Riverside. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
G&v Royal Mile Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu neděle 26. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Skotsko, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení G&v Royal Mile Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Jurys Inn Edinburgh Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu neděle 26. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Skotsko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jurys Inn Edinburgh Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Radisson Blu Hotel Edinburgh
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu neděle 26. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Skotsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Hotel Edinburgh. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
G&v Royal Mile Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu pondělí 27. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Skotsko, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení G&v Royal Mile Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Jurys Inn Edinburgh Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu pondělí 27. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Skotsko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jurys Inn Edinburgh Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Vstupenky na finále
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Velká Británie. Zájezd v termínu pondělí 27. květen - pátek 27. květen do destinace Londýn, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vstupenky na finále Championship Derby County - As. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Budapešť.
 
The Royale Chulan Hyde Park
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu středa 29. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Londýn, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Royale Chulan Hyde Park Hotel London. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Doubletree By Hilton Edinburgh
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Velká Británie v termínu pátek 31. květen - úterý 4. červen 2019 do destinace Skotsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton Edinburgh City Centre. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 354 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Velká Británie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.