www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Řecku 2020 - Řecko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Řecko 2020

Hotel Airotel Parthenon
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu středa 14. únor - sobota 17. únor do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Airotel Parthenon. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Arion
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu středa 14. únor - sobota 17. únor do destinace Athény, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Arion. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Jason Inn
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu středa 14. únor - sobota 17. únor do destinace Athény, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jason Inn. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Theoxenia Palace
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Řecko v termínu středa 19. únor - sobota 22. únor 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Theoxenia Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Polis Grand Hotel
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu středa 6. březen - sobota 9. březen do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Polis Grand Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
King George A Luxury Collection
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 19. březen - neděle 22. březen 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení King George A Luxury Collection Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 58 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hera Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Řecko v termínu středa 25. březen - pátek 27. březen 2020 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hera Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 64 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Athény letecky
Pobyt na dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu středa 2. duben - pátek 5. duben do destinace Athény, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Athény letecky. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Fresh Hotel Athens
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 3. duben - neděle 5. duben 2020 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fresh Hotel Athens. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 73 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Theoxenia Palace
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu pátek 3. duben - neděle 5. duben do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Theoxenia Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
The Margi
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 9. duben - sobota 11. duben 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Margi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 79 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hera Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu čtvrtek 28. duben - sobota 30. duben do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hera Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Krokos Villas
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 2. květen - sobota 16. květen 2020 do destinace Santorini, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Krokos Villas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Santo Miramare Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 2. květen - sobota 9. květen 2020 do destinace Santorini, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Santo Miramare Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Elpida
Pobyt na dovolené ve státě Řecko. Zájezd v termínu sobota 16. květen - sobota 23. květen do destinace Kréta, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Elpida. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava za 116 dní.
 
Marillia Village
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 16. květen - sobota 30. květen 2020 do destinace Santorini, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marillia Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 116 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Daniel Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pondělí 18. květen - pátek 22. květen 2020 do destinace Zakynthos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Daniel Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 118 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sakis
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pondělí 18. květen - sobota 30. květen 2020 do destinace Epirus, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sakis. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava za 118 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Village Inn
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pondělí 18. květen - neděle 24. květen 2020 do destinace Zakynthos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Village Inn. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 118 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Zeus
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pondělí 18. květen - čtvrtek 21. květen 2020 do destinace Kos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zeus. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 118 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 2300 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Řecko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.