www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Řecku 2020 - Řecko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Řecko 2020

Philippos Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 3. březen - sobota 7. březen 2020 do destinace Athény, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Philippos Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Radisson Blu Park Athens Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 3. březen - sobota 7. březen 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Park Athens Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 29 %.
 
Coral
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 5. březen - neděle 8. březen 2020 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Theoxenia Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 6. březen - pondělí 9. březen 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Theoxenia Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Best Western Museum Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 7. březen - úterý 10. březen 2020 do destinace Athény, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Museum Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Titania Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 7. březen - úterý 10. březen 2020 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Titania Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Divani Palace Acropolis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu neděle 8. březen - středa 11. březen 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Divani Palace Acropolis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
King George A Luxury Collection
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 10. březen - sobota 14. březen 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení King George A Luxury Collection Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Theoxenia Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 10. březen - sobota 14. březen 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Theoxenia Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
King George A Luxury Collection
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu středa 11. březen - sobota 14. březen 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení King George A Luxury Collection Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Avenue
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 13. březen - neděle 15. březen 2020 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Airotel Parthenon
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu pátek 13. březen - neděle 16. březen do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Airotel Parthenon. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Arion
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu pátek 13. březen - neděle 16. březen do destinace Athény, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Arion. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Polis Grand Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu pátek 13. březen - neděle 16. březen do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Polis Grand Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
King George A Luxury Collection
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 14. březen - středa 18. březen 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení King George A Luxury Collection Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Divani Palace Acropolis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu neděle 15. březen - středa 18. březen 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Divani Palace Acropolis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
The Westin Resort, Costa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu středa 18. březen - středa 25. březen 2020 do destinace Peloponés, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Westin Resort, Costa Navarino*****. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, golfové.
 
Periscope Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 21. březen - úterý 24. březen 2020 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Periscope Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Theoxenia Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 21. březen - středa 25. březen 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Theoxenia Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Divani Palace Acropolis
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 26. březen - sobota 28. březen 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Divani Palace Acropolis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 3218 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Řecko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.