www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Řecku - Řecko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Řecko 2019 a Last Minute

Hotel Portes Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu úterý 21. květen - neděle 26. květen do destinace Chalkidiki, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Portes Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Mitsis Rodos Village
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 21. květen - úterý 4. červen 2019 do destinace Rhodos, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mitsis Rodos Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Theoxenia Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 21. květen - pátek 24. květen 2019 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Theoxenia Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Astir Of Naxos
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu středa 22. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Naxos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astir Of Naxos. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Astir Of Naxos
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu středa 22. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Naxos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astir Of Naxos. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Epidavros Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu středa 22. květen - neděle 26. květen 2019 do destinace Athény, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Epidavros Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Hotel Porfi Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu středa 22. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Chalkidiki, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Porfi Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Iria Beach Art Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu středa 22. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Naxos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iria Beach Art Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Marillia Village
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu středa 22. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Santorini, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marillia Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Plaka 1
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu středa 22. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Naxos, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plaka 1. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Astra Village Apartments
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 23. květen - neděle 26. květen 2019 do destinace Kréta, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astra Village Apartments. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Philoxenia Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 23. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Chalkidiki, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Philoxenia Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Atrium Platinum Luxury Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 24. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Rhodos, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atrium Platinum Luxury Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Costa Lindia Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 24. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Rhodos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Costa Lindia Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Porfi Beach
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu pátek 24. květen - středa 26. květen do destinace Chalkidiki, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Porfi Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Kalloni Bay
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 24. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Lesbos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kalloni Bay. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Studia Palm Bay
Pobyt na dovolené ve státě Řecko. Zájezd v termínu pátek 24. květen - pátek 31. květen do destinace Rhodos, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studia Palm Bay. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Tinas Plus
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 24. květen - úterý 4. červen 2019 do destinace Rhodos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tinas Plus. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Alkistis
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 25. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Mykonos, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alkistis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmány Vily Giorgos
Pobyt na dovolené ve státě Řecko. Zájezd v termínu sobota 25. květen - sobota 1. červen do destinace Kréta, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Vily Giorgos. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava za 5 dní.
 

Zobrazeno 1-20 z 3513 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Řecko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.