www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Řecku 2020 - Řecko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Řecko 2020

Olive Tree
Pobyt na dovolené ve státě Řecko. Zájezd v termínu středa 3. červen - středa 10. červen do destinace Parga a Epirus, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olive Tree. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Hotel Venus Beach
Pobyt na luxusnísuper last-minute dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu středa 4. červen - středa 11. červen do destinace Evia, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Venus Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - .
 
Corina Fei
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 5. červen - pátek 19. červen 2020 do destinace Thassos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Corina Fei. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Klubový Aparthotel Akropolis
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu pátek 5. červen - pátek 14. červen do destinace Chalkidiki, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Klubový Aparthotel Akropolis . Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusovou dopravou.
 
Klubový Aparthotel Akropolis
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 5. červen - neděle 14. červen 2020 do destinace Chalkidiki, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Klubový Aparthotel Akropolis. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Potos Sun
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 5. červen - pátek 19. červen 2020 do destinace Thassos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Potos Sun. Rekreace je se stravou: večeře. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Sofi
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 5. červen - pátek 19. červen 2020 do destinace Thassos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofi. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Sofi
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 5. červen - pátek 19. červen 2020 do destinace Thassos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofi. Rekreace je se stravou: večeře. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Studia Dimitrakis
Pobyt na dovolené ve státě Řecko. Zájezd v termínu pátek 5. červen - pondělí 15. červen do destinace Parga a Epirus, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studia Dimitrakis. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava za 6 dní.
 
Jannis
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pondělí 8. červen - pondělí 22. červen 2020 do destinace Olympská riviéra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jannis. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Vila Christos
Pobyt na dovolené ve státě Řecko. Zájezd v termínu pondělí 8. červen - pátek 19. červen do destinace poloostrov Chalkidiki a Thessaloniki, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Christos. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava za 9 dní.
 
Andromeda
Pobyt na dovolené ve státě Řecko. Zájezd v termínu úterý 9. červen - pátek 19. červen do destinace Kalymnos a Telendos, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Andromeda. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava za 10 dní.
 
Hotel Orea Eleni
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu středa 10. červen - neděle 21. červen 2020 do destinace Olympská riviéra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Orea Eleni. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Potos Sun
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu středa 17. červen - neděle 28. červen 2020 do destinace Thassos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Potos Sun. Rekreace je se stravou: večeře. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Potos Sun
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu středa 17. červen - neděle 28. červen 2020 do destinace Thassos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Potos Sun. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Sofi
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu středa 17. červen - neděle 28. červen 2020 do destinace Thassos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofi. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Hotel Orea Eleni
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 19. červen - úterý 30. červen 2020 do destinace Olympská riviéra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Orea Eleni. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Studia Cosmos
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 19. červen - úterý 30. červen 2020 do destinace Olympská riviéra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studia Cosmos. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Vila Stelitsa
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu pátek 19. červen - úterý 29. červen do destinace Chalkidiki, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Stelitsa. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - .
 
Glaros
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 20. červen - středa 1. červenec 2020 do destinace Olympská riviéra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Glaros. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 2908 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Řecko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.