www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Řecku - Řecko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Řecko 2019 a Last Minute

Titania Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 19. leden - středa 23. leden 2019 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Titania Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
St George Lycabettus Boutique
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu neděle 20. leden - čtvrtek 24. leden 2019 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St George Lycabettus Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Melia Athens
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 25. leden - pondělí 28. leden 2019 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Athens. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Philippos Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 25. leden - pondělí 28. leden 2019 do destinace Athény, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Philippos Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Emmantina Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 26. leden - úterý 5. únor 2019 do destinace Attika, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Emmantina Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Melia Athens
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 26. leden - úterý 29. leden 2019 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Athens. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Radisson Blu Park Athens Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu neděle 27. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Park Athens Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Theoxenia Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pondělí 28. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Theoxenia Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Divani Palace Acropolis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 29. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Divani Palace Acropolis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Titania Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 29. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Titania Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Evripides Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 1. únor - pondělí 4. únor 2019 do destinace Athény, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Evripides Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Hera Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 2. únor - úterý 5. únor 2019 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hera Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Palmyra Beach Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 2. únor - sobota 9. únor 2019 do destinace Attika, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palmyra Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Theoxenia Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu neděle 3. únor - čtvrtek 7. únor 2019 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Theoxenia Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Theoxenia Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 5. únor - čtvrtek 7. únor 2019 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Theoxenia Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hera Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu středa 6. únor - pátek 8. únor 2019 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hera Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Best Western Museum Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 7. únor - neděle 10. únor 2019 do destinace Athény, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Museum Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Hotel The Margi
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu čtvrtek 7. únor - neděle 9. únor do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The Margi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Katovice.
 
King George A Luxury Collection
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 7. únor - neděle 10. únor 2019 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení King George A Luxury Collection Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Polis Grand Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 7. únor - neděle 10. únor 2019 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Polis Grand Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 3494 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Řecko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.