www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Řecku 2020 - Řecko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Řecko 2020

Polis Grand Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu neděle 5. leden - čtvrtek 9. leden 2020 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Polis Grand Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 103 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Radisson Blu Park Athens Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu neděle 5. leden - čtvrtek 9. leden 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Park Athens Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 103 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Divani Palace Acropolis
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pondělí 6. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Divani Palace Acropolis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hera Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pondělí 6. leden - čtvrtek 9. leden 2020 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hera Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
The Margi
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 9. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Margi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hera Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 11. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hera Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
St George Lycabettus Boutique
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu středa 15. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St George Lycabettus Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 113 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Titania Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu středa 15. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Titania Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 113 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Divani Palace Acropolis
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 16. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Divani Palace Acropolis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 114 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Periscope Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 16. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Periscope Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem za 114 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Radisson Blu Park Athens Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 16. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Park Athens Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem za 114 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Polis Grand Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 18. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Polis Grand Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 116 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Theoxenia Palace
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 21. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Theoxenia Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 119 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Best Western Amazon
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 23. leden - pondělí 27. leden 2020 do destinace Athény, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Amazon. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem za 121 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hera Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pondělí 27. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hera Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 125 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
The Margi
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pondělí 27. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Margi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 125 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hera Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 28. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hera Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 126 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Divani Palace Acropolis
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 7. únor - pondělí 10. únor 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Divani Palace Acropolis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 136 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Divani Palace Acropolis
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pondělí 10. únor - pátek 14. únor 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Divani Palace Acropolis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 139 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Fresh Hotel Athens
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 21. únor - neděle 23. únor 2020 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fresh Hotel Athens. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 150 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 1330 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Řecko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.