www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Řecku - Řecko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Řecko 2019 a Last Minute

The Margi
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 23. březen - středa 27. březen 2019 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Margi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hera
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pondělí 25. březen - středa 27. březen 2019 do destinace Athény, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hera. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
The Margi
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pondělí 25. březen - středa 27. březen 2019 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Margi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Acrotel Athena Pallas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu pondělí 29. březen - středa 3. duben do destinace Chalkidiki, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Acrotel Athena Pallas Village. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
King George A Luxury Collection
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 29. březen - neděle 31. březen 2019 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení King George A Luxury Collection Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Divani Palace Acropolis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 4. duben - sobota 6. duben 2019 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Divani Palace Acropolis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Divani Palace Acropolis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 5. duben - úterý 9. duben 2019 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Divani Palace Acropolis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hera Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 5. duben - úterý 9. duben 2019 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hera Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Theoxenia Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 5. duben - pondělí 8. duben 2019 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Theoxenia Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Apartmány Ikos Olivia
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu pátek 6. duben - pondělí 11. duben do destinace Chalkidiki, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Ikos Olivia. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Divani Palace Acropolis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 6. duben - pondělí 8. duben 2019 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Divani Palace Acropolis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Sani Dunes Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu sobota 6. duben - pondělí 11. duben do destinace Chalkidiki, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sani Dunes Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Theoxenia Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu neděle 7. duben - čtvrtek 11. duben 2019 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Theoxenia Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
King George A Luxury Collection
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pondělí 8. duben - středa 10. duben 2019 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení King George A Luxury Collection Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
King George A Luxury Collection
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 11. duben - sobota 13. duben 2019 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení King George A Luxury Collection Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Theoxenia Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 11. duben - pondělí 15. duben 2019 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Theoxenia Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Arion
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 12. duben - neděle 14. duben 2019 do destinace Athény, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Arion. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hera
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 12. duben - neděle 14. duben 2019 do destinace Athény, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hera. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Theoxenia Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu pátek 12. duben - neděle 14. duben do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Theoxenia Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Alkistis
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 13. duben - sobota 27. duben 2019 do destinace Kyklady, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alkistis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 3552 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Řecko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.