www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Řecku - Řecko 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Řecko a Last Minute

Angela Beach
Pobyt na dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu 25. září - 28. září do destinace Korfu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Angela Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - .
 
Apartmány Sunny Days
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 25. září - pátek 28. září 2018 do destinace Kos, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Sunny Days. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Astir Odysseus
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 25. září - pátek 28. září 2018 do destinace Kos, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astir Odysseus. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Astir Odysseus
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 25. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Kos, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astir Odysseus. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Blue Horizon Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 25. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Rhodos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Blue Horizon Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Boheme
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 25. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Kos, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Boheme. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 40 %.
 
Boheme
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 25. září - čtvrtek 4. říjen 2018 do destinace Kos, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Boheme. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Continental Palace Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 25. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace Kos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Continental Palace Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Corfu Holiday Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu úterý 25. září - úterý 30. září do destinace Korfu, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Corfu Holiday Palace. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Corfu Maris Bellos
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu úterý 25. září - úterý 28. září do destinace Korfu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Corfu Maris Bellos. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Delfinia Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu úterý 25. září - úterý 28. září do destinace Korfu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Delfinia Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Dimitris
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 25. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Epirus, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dimitris. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
El Greco Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 25. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace Santorini, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Greco Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Garden House
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 25. září - sobota 13. říjen 2018 do destinace Epirus, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Garden House. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Grecotel Corfu Imperial
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu úterý 25. září - sobota 30. září do destinace Korfu, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grecotel Corfu Imperial. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hermes
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 25. září - čtvrtek 4. říjen 2018 do destinace Kos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hermes. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 23 %.
 
Klio Apartments
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 25. září - úterý 9. říjen 2018 do destinace Kréta, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Klio Apartments. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Kontokali Bay Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu úterý 25. září - úterý 30. září do destinace Korfu, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kontokali Bay Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Lydia Maris
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 25. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Rhodos, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lydia Maris. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Marbella Corfu
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Řecko. Zájezd v termínu úterý 25. září - sobota 2. říjen do destinace Korfu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marbella Corfu. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 

Zobrazeno 1-20 z 2159 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Řecko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.