www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Řecku - Řecko 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Řecko a Last Minute

Atlantica Porto Bello Royal
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Kos, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atlantica Porto Bello Royal. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Dimitra Hotel Clever
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 26. červenec 2018 do destinace Korfu, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dimitra Hotel Clever. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Brno s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 41 %.
 
Grande Bretagne
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 19. červenec - pondělí 23. červenec 2018 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grande Bretagne. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Grecotel Corfu Imperial
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 19. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Korfu, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grecotel Corfu Imperial. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Lito
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 19. červenec - pondělí 30. červenec 2018 do destinace Rhodos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Lito. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Pelli
Pobyt na dovolené ve státě Řecko. Zájezd v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 26. červenec do destinace poloostrov Chalkidiki a Thessaloniki, v 3,5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pelli. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava zítra.
 
Potos Sun
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 26. červenec 2018 do destinace Thassos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Potos Sun. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Studia Dionysos
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 19. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Lefkada, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studia Dionysos. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 53 %.
 
Studia Elva
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 19. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Epirus, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studia Elva. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 48 %.
 
Studia Zacharias
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 19. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Epirus, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studia Zacharias. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 44 %.
 
Astir Of Naxos
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 20. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Naxos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astir Of Naxos. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Golden Beach Hotel Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 20. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Kyklady, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Golden Beach Hotel Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grecotel Mykonos Blu
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 20. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Kyklady, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grecotel Mykonos Blu. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Haniotis Studios
Pobyt na dovolené ve státě Řecko. Zájezd v termínu pátek 20. červenec - pátek 27. červenec do destinace Rhodos, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Haniotis Studios. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava pozítří.
 
Helios Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 20. červenec - pátek 27. červenec 2018 do destinace Karpathos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Helios Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 30 %.
 
Hotel Oasis
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 20. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Kalymnos, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Oasis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Hotel Porto Lygia
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 20. červenec - pondělí 30. červenec 2018 do destinace Lefkada, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Porto Lygia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Brno s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel-Elysium-Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 20. červenec - pátek 3. srpen 2018 do destinace Rhodos, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel-Elysium-Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Iria Beach Art Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 20. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Naxos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iria Beach Art Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Joanna Aparthotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 20. červenec - středa 1. srpen 2018 do destinace Korfu, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Joanna Aparthotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 3399 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Řecko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.