www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Řecku 2020 - Řecko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Řecko 2020

Theoxenia Palace
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Řecko v termínu středa 8. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Theoxenia Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Titania Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Řecko v termínu středa 8. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Titania Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
The Margi
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 9. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Margi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Epidavros Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 11. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Athény, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Epidavros Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
St George Lycabettus Boutique
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 11. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St George Lycabettus Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
The Margi
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Řecko v termínu pondělí 13. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Margi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 55 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Jason Inn Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Řecko v termínu středa 15. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Athény, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jason Inn Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 57 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Titania Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 16. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Titania Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 58 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
St George Lycabettus Boutique
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 18. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St George Lycabettus Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 60 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Theoxenia Palace
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 18. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Theoxenia Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 60 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Periscope Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Řecko v termínu neděle 19. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Periscope Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 61 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Arethusa Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 23. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Athény, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Arethusa Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Budapešť, Katovice s odletem za 65 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Polis Grand Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 23. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Polis Grand Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Budapešť, Katovice s odletem za 65 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Arion
Pobyt na levné dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 24. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Athény, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Arion. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 66 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Philippos Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 25. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Athény, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Philippos Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 67 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Epidavros Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 28. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Athény, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Epidavros Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 70 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Epidavros Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 30. leden - neděle 2. únor 2020 do destinace Athény, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Epidavros Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 72 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Best Western Museum Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 1. únor - středa 5. únor 2020 do destinace Athény, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Museum Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 74 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Best Western Museum Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 1. únor - úterý 4. únor 2020 do destinace Athény, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Museum Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 74 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Epidavros Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 1. únor - středa 5. únor 2020 do destinace Athény, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Epidavros Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 74 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 3080 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Řecko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.