www.mDovolena.cz     >    

Řecko - Dovolená v Řecku 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Řecko dle termínu

Grande Bretagne
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu neděle 22. duben - úterý 24. duben 2018 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grande Bretagne. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Plaka
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu středa 25. duben - neděle 29. duben 2018 do destinace Athény, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plaka. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hera Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 28. duben - středa 2. květen 2018 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hera Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Katikies Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 28. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Santorini, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Katikies Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grande Bretagne
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu neděle 29. duben - čtvrtek 3. květen 2018 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grande Bretagne. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Mediterranean Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu neděle 29. duben - neděle 6. květen 2018 do destinace Chalkidiki, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mediterranean Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Radisson Blu Park Athens Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu neděle 29. duben - čtvrtek 3. květen 2018 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Park Athens Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Katowice s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Sunrise
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu neděle 29. duben - čtvrtek 10. květen 2018 do destinace Lesbos, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunrise. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Evilion Sea & Sun
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pondělí 30. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Chalkidiki, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Evilion Sea & Sun. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Hotel Mediterranean Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pondělí 30. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Chalkidiki, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mediterranean Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Best Western Amazon
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 1. květen - sobota 5. květen 2018 do destinace Athény, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Amazon. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Emmantina Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 1. květen - úterý 8. květen 2018 do destinace Attika, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Emmantina Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Plaka
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 1. květen - čtvrtek 3. květen 2018 do destinace Athény, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plaka. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Radisson Blu Park Athens Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu středa 2. květen - sobota 5. květen 2018 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Park Athens Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Kraków s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hera Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 3. květen - sobota 5. květen 2018 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hera Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Andronis Boutique Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 5. květen - sobota 12. květen 2018 do destinace Santorini, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Andronis Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Myconian Korali Relais And
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 5. květen - neděle 13. květen 2018 do destinace Kyklady, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Myconian Korali Relais And Chateaux. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Palmyra Beach Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 5. květen - úterý 15. květen 2018 do destinace Attika, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palmyra Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Poseidon Of Paros Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 5. květen - sobota 12. květen 2018 do destinace Kyklady, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Poseidon Of Paros Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Divani Apollon Palace & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu neděle 6. květen - čtvrtek 10. květen 2018 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Divani Apollon Palace & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 3430 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Řecko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.