www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Řecku - Řecko 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Řecko a Last Minute

King George A Luxury Collection
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pondělí 26. listopad - čtvrtek 29. listopad 2018 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení King George A Luxury Collection Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Theoxenia Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 27. listopad - pátek 30. listopad 2018 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Theoxenia Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Divani Palace Acropolis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 29. listopad - pondělí 3. prosinec 2018 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Divani Palace Acropolis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hera Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 29. listopad - pondělí 3. prosinec 2018 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hera Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Melia Athens
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 29. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Athens. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Acropolis Hill
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 4. prosinec - sobota 8. prosinec 2018 do destinace Athény, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Acropolis Hill. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Evripides Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu úterý 4. prosinec - sobota 8. prosinec 2018 do destinace Athény, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Evripides Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Theoxenia Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 6. prosinec - pondělí 10. prosinec 2018 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Theoxenia Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Thessaloniki na tanieri
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 7. prosinec - pondělí 10. prosinec 2018 do destinace Soluň, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thessaloniki na tanieri. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, poznávací, eurovíkendy, u moře.
 
Hera Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 8. prosinec - úterý 11. prosinec 2018 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hera Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
St George Lycabettus Boutique
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu neděle 9. prosinec - čtvrtek 13. prosinec 2018 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St George Lycabettus Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Divani Palace Acropolis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pondělí 10. prosinec - středa 12. prosinec 2018 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Divani Palace Acropolis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Divani Palace Acropolis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu středa 12. prosinec - neděle 16. prosinec 2018 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Divani Palace Acropolis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Melia Athens
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 13. prosinec - pondělí 17. prosinec 2018 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Athens. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Titania Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 14. prosinec - pondělí 17. prosinec 2018 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Titania Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Epidavros Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 15. prosinec - středa 19. prosinec 2018 do destinace Athény, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Epidavros Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Radisson Blu Park Athens Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Řecko v termínu sobota 15. prosinec - středa 19. prosinec 2018 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Park Athens Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
The Margi
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Řecko v termínu pondělí 17. prosinec - středa 19. prosinec 2018 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Margi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
The Margi
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Řecko v termínu čtvrtek 20. prosinec - neděle 23. prosinec 2018 do destinace Athény, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Margi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hera Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Řecko v termínu pátek 21. prosinec - neděle 23. prosinec 2018 do destinace Athény, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hera Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 3194 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Řecko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.