Dovolená 2021    >    

Dovolená v Rusku 2021 - Rusko 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Rusko 2021

Moskva a Zlatý okruh
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu neděle 1. srpen - pátek 11. srpen do destinace Moskva, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Moskva a Zlatý okruh. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava autobusovou dopravou letecky, z letiště Praha.
 
Savoy
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu neděle 1. srpen - středa 4. srpen 2021 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Savoy. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Metropol
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pondělí 2. srpen - pátek 6. srpen 2021 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Metropol. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Savoy
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pondělí 2. srpen - pátek 6. srpen 2021 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Savoy. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Savoy
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pondělí 2. srpen - čtvrtek 5. srpen 2021 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Savoy. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ararat Park Hyatt Moscow
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu úterý 3. srpen - neděle 8. srpen 2021 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ararat Park Hyatt Moscow. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Astoria
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu úterý 3. srpen - neděle 8. srpen 2021 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astoria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Petro Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu úterý 3. srpen - sobota 7. srpen 2021 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petro Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Metropol
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu středa 4. srpen - neděle 8. srpen 2021 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Metropol. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Petro Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu středa 4. srpen - sobota 7. srpen 2021 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petro Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Radisson Sas Royal
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu středa 4. srpen - pondělí 9. srpen 2021 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Sas Royal. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Savoy
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu středa 4. srpen - neděle 8. srpen 2021 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Savoy. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Savoy
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu středa 4. srpen - sobota 7. srpen 2021 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Savoy. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ararat Park Hyatt Moscow
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 5. srpen - úterý 10. srpen 2021 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ararat Park Hyatt Moscow. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Metropol
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 5. srpen - úterý 10. srpen 2021 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Metropol. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
National, A Luxury Collection
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 5. srpen - úterý 10. srpen 2021 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení National, A Luxury Collection Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Petro Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 5. srpen - neděle 8. srpen 2021 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petro Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Savoy
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 5. srpen - pondělí 9. srpen 2021 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Savoy. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ararat Park Hyatt Moscow
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pátek 6. srpen - středa 11. srpen 2021 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ararat Park Hyatt Moscow. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Astoria
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pátek 6. srpen - pondělí 9. srpen 2021 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astoria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 322 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Rusko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.