www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Rusku - Rusko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Rusko 2019 a Last Minute

Azimut Smolenskaya Moscow
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 24. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Moskva, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azimut Smolenskaya Moscow. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Azimut, Rusko-Petrohrad
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 24. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Petrohrad, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Azimut, Rusko-Petrohrad. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Hotel Corinthia, Rusko-Petrohrad
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 24. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Corinthia, Rusko-Petrohrad. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Hotel Cosmos, Moskva
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 24. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Moskva, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cosmos, Moskva. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Hotel Neptun, Rusko-Petrohrad
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 24. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Neptun, Rusko-Petrohrad. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Maxima Irbis, Moskva
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 24. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Moskva, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maxima Irbis, Moskva. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Metropol
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 24. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Metropol. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Moscow Holiday
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 24. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Moskva, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Moscow Holiday. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Park Inn Pribaltiskaya,
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 24. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Petrohrad, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park Inn Pribaltiskaya, Rusko-Petrohrad. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Arbat House
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 31. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Moskva, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Arbat House. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Azimut, Rusko-Petrohrad
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 31. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Petrohrad, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Azimut, Rusko-Petrohrad. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Hotel Corinthia, Rusko-Petrohrad
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 31. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Corinthia, Rusko-Petrohrad. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Hotel Maxima Irbis
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu čtvrtek 31. leden - neděle 3. únor do destinace Moskva, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Maxima Irbis. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Neptun, Rusko-Petrohrad
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 31. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Neptun, Rusko-Petrohrad. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Intourist Kolomenskoe
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 31. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Moskva, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intourist Kolomenskoe. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Maxima Irbis, Moskva
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 31. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Moskva, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maxima Irbis, Moskva. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Moscow Holiday
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 31. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Moskva, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Moscow Holiday. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Novotel Moscow Centre
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 31. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Moskva, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Novotel Moscow Centre. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Park Inn Pribaltiskaya,
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 31. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Petrohrad, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park Inn Pribaltiskaya, Rusko-Petrohrad. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Hotel Arbat House
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu čtvrtek 1. únor - neděle 4. únor do destinace Moskva, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Arbat House. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 

Zobrazeno 1-20 z 305 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Rusko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.