www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Rusku 2020 - Rusko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Rusko 2020

Hotel Helvetia De Luxe
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu čtvrtek 3. leden - sobota 5. leden do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Helvetia De Luxe. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Ibis Moscow Dynamo
Pobyt na dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu čtvrtek 3. leden - sobota 6. leden do destinace Moskva, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ibis Moscow Dynamo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Author Boutique Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Rusko v termínu sobota 4. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Author Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Dostoevsky
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Rusko v termínu sobota 4. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dostoevsky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Petro Palace
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu sobota 5. leden - pondělí 7. leden do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Petro Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Astoria
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Rusko v termínu středa 8. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astoria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Author Boutique Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Rusko v termínu středa 8. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Author Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Grand Hotel Emerald
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Rusko v termínu středa 8. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Emerald. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ararat Park Hyatt Moscow
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Rusko v termínu pátek 10. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ararat Park Hyatt Moscow. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 52 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Astoria
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu pátek 15. leden - pondělí 17. leden do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Astoria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Arium Hotel
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu pátek 17. leden - pondělí 20. leden do destinace Moskva, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Arium Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Astoria
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Rusko v termínu pátek 17. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astoria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 59 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Helvetia De Luxe
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Rusko v termínu pátek 17. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Helvetia De Luxe. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 59 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Ochtinskaja
Pobyt na dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu pátek 17. leden - pondělí 19. leden do destinace Petrohrad, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ochtinskaja. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Astoria
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Rusko v termínu úterý 21. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astoria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 63 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Dostoevsky
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Rusko v termínu úterý 28. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dostoevsky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 70 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
To nejlepší ze zimní Moskvy
Pobyt na dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu úterý 29. leden - pátek 2. únor do destinace Moskva, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení To nejlepší ze zimní Moskvy . Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Intercontinental Moscow
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 30. leden - neděle 2. únor 2020 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Moscow - Tverskaya. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 72 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Dostoevsky
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pátek 31. leden - neděle 2. únor 2020 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dostoevsky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 73 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Grand Hotel Emerald
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pátek 31. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Emerald. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 73 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 166 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Rusko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.