www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Rusku 2020 - Rusko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Rusko 2020

Radisson Royal St.petersburg
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu neděle 4. říjen - čtvrtek 8. říjen 2020 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Royal St.petersburg. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Dostoevsky
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu neděle 6. říjen - čtvrtek 8. říjen do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dostoevsky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Petro Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu neděle 6. říjen - čtvrtek 8. říjen do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Petro Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
National, A Luxury Collection
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu neděle 7. říjen - čtvrtek 9. říjen do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení National, A Luxury Collection Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Radisson Royal St.Petersburg
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu neděle 7. říjen - čtvrtek 9. říjen do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Royal St.Petersburg. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Astoria
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu neděle 8. říjen - čtvrtek 10. říjen do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Astoria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Novotel Saint Petersburg
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu neděle 8. říjen - čtvrtek 11. říjen do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Novotel Saint Petersburg Centre. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Petro Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu neděle 8. říjen - čtvrtek 11. říjen do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Petro Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Savoy Moscow
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 8. říjen - pondělí 12. říjen 2020 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Savoy Moscow. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Dostoevsky
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pátek 9. říjen - neděle 11. říjen 2020 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dostoevsky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Ibis Moscow Dynamo
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu pátek 9. říjen - neděle 12. říjen do destinace Moskva, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ibis Moscow Dynamo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Moskva
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu pátek 9. říjen - neděle 12. říjen do destinace Moskva, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Moskva. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Nevsky Aster
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu pátek 9. říjen - neděle 11. říjen do destinace Petrohrad, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Nevsky Aster. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Ochtinskaya
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu pátek 9. říjen - neděle 11. říjen do destinace Petrohrad, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ochtinskaya. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Helvetia De Luxe
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu pátek 10. říjen - neděle 12. říjen do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Helvetia De Luxe. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Helvetia De Luxe
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu sobota 10. říjen - úterý 13. říjen 2020 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Helvetia De Luxe. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Dostoevsky
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu neděle 11. říjen - středa 14. říjen 2020 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dostoevsky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ararat Park Hyatt Moscow
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu úterý 13. říjen - pátek 16. říjen 2020 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ararat Park Hyatt Moscow. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Author Boutique Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu úterý 13. říjen - pátek 15. říjen do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Author Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Intercontinental Moscow
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu úterý 13. říjen - pátek 16. říjen 2020 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Moscow - Tverskaya. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 325 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Rusko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.