www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Rusku 2020 - Rusko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Rusko 2020

Radisson Royal St.petersburg
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Rusko v termínu středa 1. leden - pátek 3. leden 2020 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Royal St.petersburg. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 99 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Corinthia, Rusko-Petrohrad
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Corinthia, Rusko-Petrohrad. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Hotel Golden Ring, Rusko-Moskva
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Golden Ring, Rusko-Moskva. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Hotel Helvetia De Luxe
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu čtvrtek 3. leden - neděle 5. leden do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Helvetia De Luxe. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
National, A Luxury Collection
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pátek 3. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení National, A Luxury Collection Hotel, Moscow. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Dostoevsky
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Rusko v termínu sobota 4. leden - úterý 7. leden 2020 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dostoevsky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Petro Palace
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu sobota 5. leden - úterý 7. leden do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Petro Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Radisson Royal St.petersburg
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Rusko v termínu neděle 5. leden - středa 8. leden 2020 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Royal St.petersburg. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 103 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Savoy Moscow
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Rusko v termínu úterý 7. leden - čtvrtek 9. leden 2020 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Savoy Moscow. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Astoria
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Rusko v termínu středa 8. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astoria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 106 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Grand Hotel Emerald
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Rusko v termínu středa 8. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Emerald. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 106 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Metropol
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 9. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Metropol. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Author Boutique Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pátek 10. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Author Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 108 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Intercontinental Moscow
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Rusko v termínu sobota 11. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Moscow - Tverskaya. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Astoria
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pondělí 13. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astoria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 111 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Astoria
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu pondělí 15. leden - středa 17. leden do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Astoria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Vera
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 16. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Petrohrad, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Vera. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 114 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Savoy Moscow
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 16. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Savoy Moscow. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 114 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ararat Park Hyatt Moscow
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pátek 17. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ararat Park Hyatt Moscow. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 115 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Metropol
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pátek 17. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Metropol. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 115 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 241 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Rusko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.