www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Rusku - Rusko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Rusko 2019 a Last Minute

Intourist Kolomenskoe
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 23. květen - neděle 26. květen 2019 do destinace Moskva, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intourist Kolomenskoe. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Maxima Slavia
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 23. květen - neděle 26. květen 2019 do destinace Moskva, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maxima Slavia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Maxima Zarya
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 23. květen - neděle 26. květen 2019 do destinace Moskva, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maxima Zarya. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Moscow Holiday
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 23. květen - neděle 26. květen 2019 do destinace Moskva, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Moscow Holiday. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Novotel Moscow Centre
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 23. květen - neděle 26. květen 2019 do destinace Moskva, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Novotel Moscow Centre. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
VÝLET DO PETROHRADU NA 4 DNI
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 23. květen - neděle 26. květen 2019 do destinace Petrohrad, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení VÝLET DO PETROHRADU NA 4 DNI. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
DVAJA RUSKÍ VELIKÁNI - MOSKVA
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu středa 29. květen - pondělí 3. červen 2019 do destinace Moskva, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení DVAJA RUSKÍ VELIKÁNI - MOSKVA A PETROHRAD. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací. Akční nabídka je se slevou 30 %.
 
BIELE NOCI V CÁRSKOM PETROHRADE
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 30. květen - pondělí 3. červen 2019 do destinace Petrohrad, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení BIELE NOCI V CÁRSKOM PETROHRADE. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací. Akční nabídka je se slevou 23 %.
 
Cosmos
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 30. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Moskva, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cosmos. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Golden Ring
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 30. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Golden Ring. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Maxima Irbis
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 30. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Moskva, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maxima Irbis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Maxima Slavia
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 30. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Moskva, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maxima Slavia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Novotel Moscow Centre
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 30. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Moskva, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Novotel Moscow Centre. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Petrohrad - bílé noci,
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu úterý 4. červen - středa 12. červen 2019 do destinace Petrohrad, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petrohrad - bílé noci, Stockholm, Helsinky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Azimut Smolenskaya Moscow
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 6. červen - neděle 9. červen 2019 do destinace Moskva, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azimut Smolenskaya Moscow. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
BIELE NOCI V CÁRSKOM PETROHRADE
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 6. červen - pondělí 10. červen 2019 do destinace Petrohrad, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení BIELE NOCI V CÁRSKOM PETROHRADE. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací. Akční nabídka je se slevou 23 %.
 
Golden Ring
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 6. červen - neděle 9. červen 2019 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Golden Ring. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Vera
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 6. červen - neděle 9. červen 2019 do destinace Petrohrad, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Vera. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Maxima Panorama
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 6. červen - neděle 9. červen 2019 do destinace Moskva, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maxima Panorama. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Maxima Zarya
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 6. červen - neděle 9. červen 2019 do destinace Moskva, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maxima Zarya. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 302 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Rusko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.