www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Rusku - Rusko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Rusko 2019 a Last Minute

Hotel Azimut, Rusko-Petrohrad
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 28. březen - neděle 31. březen 2019 do destinace Petrohrad, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Azimut, Rusko-Petrohrad. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Hotel Cosmos, Moskva
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 28. březen - neděle 31. březen 2019 do destinace Moskva, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cosmos, Moskva. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Hotel Neptun, Rusko-Petrohrad
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 28. březen - neděle 31. březen 2019 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Neptun, Rusko-Petrohrad. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Intourist Kolomenskoe
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 28. březen - neděle 31. březen 2019 do destinace Moskva, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intourist Kolomenskoe. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Maxima Irbis, Moskva
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 28. březen - neděle 31. březen 2019 do destinace Moskva, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maxima Irbis, Moskva. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Maxima Slavia
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 28. březen - neděle 31. březen 2019 do destinace Moskva, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maxima Slavia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Park Inn Pribaltiskaya,
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 28. březen - neděle 31. březen 2019 do destinace Petrohrad, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park Inn Pribaltiskaya, Rusko-Petrohrad. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Arbat House
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 4. duben - neděle 7. duben 2019 do destinace Moskva, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Arbat House. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Azimut Smolenskaya Moscow
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 4. duben - neděle 7. duben 2019 do destinace Moskva, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azimut Smolenskaya Moscow. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Golden Ring
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 4. duben - neděle 7. duben 2019 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Golden Ring. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Azimut, Rusko-Petrohrad
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 4. duben - neděle 7. duben 2019 do destinace Petrohrad, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Azimut, Rusko-Petrohrad. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Hotel Corinthia, Rusko-Petrohrad
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 4. duben - neděle 7. duben 2019 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Corinthia, Rusko-Petrohrad. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Hotel Golden Ring, Rusko-Moskva
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 4. duben - neděle 7. duben 2019 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Golden Ring, Rusko-Moskva. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Hotel Maxima Irbis
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu čtvrtek 4. duben - neděle 7. duben do destinace Moskva, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Maxima Irbis. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Neptun, Rusko-Petrohrad
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 4. duben - neděle 7. duben 2019 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Neptun, Rusko-Petrohrad. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Intourist Kolomenskoe
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 4. duben - neděle 7. duben 2019 do destinace Moskva, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intourist Kolomenskoe. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Maxima Irbis, Moskva
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 4. duben - neděle 7. duben 2019 do destinace Moskva, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maxima Irbis, Moskva. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Metropol
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 4. duben - neděle 7. duben 2019 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Metropol. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Novotel Saint Petersburg Centre
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu čtvrtek 4. duben - neděle 7. duben do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Novotel Saint Petersburg Centre. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Arium Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu čtvrtek 5. duben - neděle 8. duben do destinace Moskva, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Arium Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 

Zobrazeno 1-20 z 322 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Rusko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.