www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Rusku - Rusko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Rusko 2019 a Last Minute

Novotel Moscow Centre
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 25. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Moskva, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Novotel Moscow Centre. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Petrohrad letecky
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu čtvrtek 27. červenec - neděle 31. červenec do destinace Petrohrad, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petrohrad letecky. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Moskva a Zlatý okruh
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu čtvrtek 28. červenec - neděle 7. srpen do destinace Moskva, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Moskva a Zlatý okruh. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava autobusovou dopravou letecky, z letiště Praha.
 
Azimut Olympic Moscow
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 1. srpen - neděle 4. srpen 2019 do destinace Moskva, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azimut Olympic Moscow. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Golden Ring
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu čtvrtek 8. srpen - neděle 11. srpen do destinace Moskva, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Golden Ring. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
VÝLET DO PETROHRADU NA 4 DNI
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 8. srpen - neděle 11. srpen 2019 do destinace Petrohrad, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení VÝLET DO PETROHRADU NA 4 DNI. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Petrohrad - Benátky severu
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu čtvrtek 12. srpen - neděle 16. srpen do destinace Petrohrad, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petrohrad - Benátky severu. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Azimut
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu čtvrtek 22. srpen - neděle 25. srpen do destinace Petrohrad, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Azimut. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Moskva – Královna Měst
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu čtvrtek 22. srpen - neděle 25. srpen do destinace Moskva, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Moskva – Královna Měst. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - .
 
Ibis Moscow Dynamo
Pobyt na levné dovolené ve státě Rusko v termínu pátek 6. září - pondělí 9. září 2019 do destinace Moskva, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ibis Moscow Dynamo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Moskva - víkendy
Pobyt na dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu pátek 12. září - pondělí 15. září do destinace Moskva, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Moskva - víkendy. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Vera
Pobyt na dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu pátek 26. září - pondělí 29. září do destinace Petrohrad, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Vera. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Intourist Kolomenskoe
Pobyt na levné dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 26. září - neděle 29. září 2019 do destinace Moskva, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intourist Kolomenskoe. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 70 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Petrohrad - Město umění
Pobyt na dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu čtvrtek 26. září - neděle 30. září do destinace Petrohrad, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petrohrad - Město umění. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Vera
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 3. říjen - neděle 6. říjen 2019 do destinace Petrohrad, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Vera. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 77 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
To nejlepší z Moskvy
Pobyt na First Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu čtvrtek 9. říjen - neděle 13. říjen do destinace Moskva, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení To nejlepší z Moskvy. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Azimut, Rusko-Petrohrad
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 10. říjen - neděle 13. říjen 2019 do destinace Petrohrad, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Azimut, Rusko-Petrohrad. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 84 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Hotel Izmailovo Vega
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu čtvrtek 10. říjen - neděle 13. říjen do destinace Moskva, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Izmailovo Vega. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Nevsky Express
Pobyt na First Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu čtvrtek 10. říjen - neděle 13. říjen do destinace Petrohrad, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Nevsky Express. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Golden Ring
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 17. říjen - neděle 20. říjen 2019 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Golden Ring. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 91 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 340 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Rusko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.