www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Rusku 2021 - Rusko 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Rusko 2021

Hotel Brothers Karamazov
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu pátek 23. duben - pondělí 25. duben do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Brothers Karamazov. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Nevsky Aster
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu pátek 23. duben - pondělí 25. duben do destinace Petrohrad, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Nevsky Aster. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Ochtinskaya
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu pátek 23. duben - pondělí 25. duben do destinace Petrohrad, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ochtinskaya. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Petrohrad - Easy Fly
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu pátek 23. duben - pondělí 25. duben do destinace Petrohrad, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petrohrad - Easy Fly. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Dostoevsky
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu sobota 24. duben - středa 28. duben 2021 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dostoevsky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Helvetia De Luxe
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu sobota 24. duben - čtvrtek 29. duben 2021 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Helvetia De Luxe. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Radisson Royal St.petersburg
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu sobota 24. duben - čtvrtek 29. duben 2021 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Royal St.petersburg. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Savoy Moscow
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu sobota 24. duben - úterý 27. duben 2021 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Savoy Moscow. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Astoria
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu neděle 25. duben - středa 28. duben 2021 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astoria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Metropol
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu neděle 25. duben - čtvrtek 29. duben 2021 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Metropol. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
National, A Luxury Collection
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu neděle 25. duben - středa 28. duben 2021 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení National, A Luxury Collection Hotel, Moscow. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Astoria
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu úterý 27. duben - pátek 30. duben 2021 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astoria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Grand Hotel Emerald
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu úterý 27. duben - pátek 30. duben 2021 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Emerald. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Astoria
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu středa 28. duben - sobota 1. květen 2021 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astoria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Helvetia De Luxe
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu středa 28. duben - neděle 2. květen 2021 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Helvetia De Luxe. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ararat Park Hyatt Moscow
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pátek 30. duben - úterý 4. květen 2021 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ararat Park Hyatt Moscow. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Astoria
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pátek 30. duben - středa 5. květen 2021 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astoria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Dostoevsky
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pátek 30. duben - pondělí 3. květen 2021 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dostoevsky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
National, A Luxury Collection
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pátek 30. duben - středa 5. květen 2021 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení National, A Luxury Collection Hotel, Moscow. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Savoy Moscow
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pátek 30. duben - úterý 4. květen 2021 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Savoy Moscow. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 326 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Rusko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.