www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Rusku 2020 - Rusko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Rusko 2020

Metropol
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 16. červenec - pondělí 20. červenec 2020 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Metropol. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Dostoevsky
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pátek 17. červenec - pondělí 20. červenec 2020 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dostoevsky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Savoy Moscow
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu sobota 18. červenec - středa 22. červenec 2020 do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Savoy Moscow. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Astoria
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pondělí 20. červenec - středa 22. červenec 2020 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astoria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Dostoevsky
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pondělí 20. červenec - středa 22. červenec 2020 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dostoevsky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Grand Hotel Emerald
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pondělí 20. červenec - středa 22. červenec 2020 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Emerald. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Radisson Royal St.petersburg
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pondělí 20. červenec - čtvrtek 23. červenec 2020 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Royal St.petersburg. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Author Boutique Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu úterý 21. červenec - čtvrtek 23. červenec 2020 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Author Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Petrohrad
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu úterý 21. červenec - čtvrtek 26. červenec do destinace Petrohrad, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petrohrad. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Petrohrad - den námořnictva
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu úterý 22. červenec - čtvrtek 27. červenec do destinace Petrohrad, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petrohrad - den námořnictva. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Dostoevsky
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu čtvrtek 23. červenec - sobota 25. červenec 2020 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dostoevsky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Author Boutique Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pátek 24. červenec - pondělí 27. červenec 2020 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Author Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Dostoevsky
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu sobota 25. červenec - pondělí 27. červenec 2020 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dostoevsky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Intercontinental Moscow
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu sobota 25. červenec - pondělí 27. červenec do destinace Moskva, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Moscow - Tverskaya. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Petro Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu sobota 25. červenec - úterý 28. červenec 2020 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petro Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Petrohrad - letecky
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Rusko. Zájezd v termínu sobota 25. červenec - úterý 29. červenec do destinace Petrohrad, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petrohrad - letecky. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
PETROHRAD - LETECKY
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu sobota 25. červenec - středa 29. červenec 2020 do destinace Petrohrad, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení PETROHRAD - LETECKY. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Radisson Royal St.petersburg
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu sobota 25. červenec - pondělí 27. červenec 2020 do destinace Petrohrad, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Royal St.petersburg. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Dostoevsky
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu neděle 26. červenec - čtvrtek 30. červenec 2020 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dostoevsky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Petro Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Rusko v termínu pondělí 27. červenec - středa 29. červenec 2020 do destinace Petrohrad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petro Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 201 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Rusko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.