www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Malajsii 2021 - Malajsie 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Malajsie 2021

Meritus Pelangi Beach Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu čtvrtek 22. duben - sobota 1. květen 2021 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meritus Pelangi Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Bayview Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 23. duben - středa 5. květen 2021 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bayview Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 23. duben - středa 5. květen 2021 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 23. duben - neděle 2. květen 2021 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 23. duben - středa 5. květen 2021 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Gaya Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 23. duben - neděle 2. květen 2021 do destinace Borneo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gaya Island Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Berjaya Langkawi Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 24. duben - čtvrtek 6. květen 2021 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Langkawi Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 24. duben - čtvrtek 6. květen 2021 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Gaya Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 24. duben - pondělí 3. květen 2021 do destinace Borneo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gaya Island Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Meritus Pelangi Beach Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 24. duben - pondělí 3. květen 2021 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meritus Pelangi Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Meritus Pelangi Beach Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 24. duben - pondělí 3. květen 2021 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meritus Pelangi Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Parkroyal Penang Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 24. duben - čtvrtek 6. květen 2021 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkroyal Penang Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Shangri-La´s Rasa Ria Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 24. duben - pondělí 3. květen 2021 do destinace Borneo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La´s Rasa Ria Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Shangri-La´s Rasa Ria Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 24. duben - pondělí 3. květen 2021 do destinace Borneo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La´s Rasa Ria Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Berjaya Langkawi Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 25. duben - pátek 7. květen 2021 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Langkawi Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 25. duben - úterý 4. květen 2021 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 25. duben - pátek 7. květen 2021 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Holiday Inn Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 25. duben - pátek 7. květen 2021 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Meritus Pelangi Beach Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 25. duben - pátek 7. květen 2021 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meritus Pelangi Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Parkroyal Penang Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 25. duben - pátek 7. květen 2021 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkroyal Penang Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 597 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malajsie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.