www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Malajsii 2020 - Malajsie 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Malajsie 2020

Four Seasons Resort Langkawi
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 1. červen - středa 10. červen 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Seasons Resort Langkawi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 54 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Berjaya Langkawi Beach And Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 2. červen - čtvrtek 11. červen 2020 do destinace Langkawi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Langkawi Beach And Spa Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 55 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Century Langkasuka Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 2. červen - čtvrtek 11. červen 2020 do destinace Langkawi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Century Langkasuka Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 55 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Meritus Pelangi Beach
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Malajsie. Zájezd v termínu úterý 2. červen - čtvrtek 11. červen do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Meritus Pelangi Beach Resort and Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
The Westin Langkawi Resort And
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 2. červen - čtvrtek 11. červen 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Westin Langkawi Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 55 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Datai Langkawi
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu středa 3. červen - pátek 12. červen 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Datai Langkawi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 56 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Meritus Pelangi Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 5. červen - neděle 14. červen 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meritus Pelangi Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 58 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Four Seasons Resort
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Malajsie. Zájezd v termínu pátek 6. červen - neděle 15. červen do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Four Seasons Resort Langkawi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Four Seasons Resort Langkawi
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 7. červen - úterý 16. červen 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Seasons Resort Langkawi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 60 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Meritus Pelangi Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 8. červen - středa 17. červen 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meritus Pelangi Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 61 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
The Westin Langkawi Resort And
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 13. červen - pondělí 22. červen 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Westin Langkawi Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 66 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Century Langkasuka Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 15. červen - středa 24. červen 2020 do destinace Langkawi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Century Langkasuka Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 68 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Datai Langkawi
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu středa 17. červen - pátek 26. červen 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Datai Langkawi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 70 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Berjaya Langkawi Beach
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Malajsie. Zájezd v termínu středa 24. červen - pátek 3. červenec do destinace Langkawi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Berjaya Langkawi Beach And spa Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Berjaya Langkawi Beach And Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 26. červen - neděle 5. červenec 2020 do destinace Langkawi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Langkawi Beach And Spa Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 79 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Westin Langkawi Resort And
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 28. červen - úterý 7. červenec 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Westin Langkawi Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 81 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Century Langkasuka Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 29. červen - středa 8. červenec 2020 do destinace Langkawi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Century Langkasuka Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 82 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Four Seasons Resort Langkawi
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 29. červen - neděle 12. červenec 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Seasons Resort Langkawi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 82 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Meritus Pelangi Beach Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 29. červen - středa 8. červenec 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meritus Pelangi Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 82 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Century Langkasuka Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 30. červen - čtvrtek 9. červenec 2020 do destinace Langkawi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Century Langkasuka Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 83 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 459 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malajsie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.