Dovolená 2021    >    

Dovolená v Malajsii 2021 - Malajsie 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Malajsie 2021

Hotel Berjaya Langkawi Beach
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Malajsie. Zájezd v termínu 22. říjen - 31. říjen do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Berjaya Langkawi Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
OKRUH MALAJSIÍ
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 12. listopad - středa 24. listopad 2021 do destinace Penang, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení OKRUH MALAJSIÍ. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
OKRUH MALAJSIÍ
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 15. březen - neděle 27. březen 2022 do destinace Penang, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení OKRUH MALAJSIÍ. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 227 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malajsie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.