www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Malajsii - Malajsie 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Malajsie 2019 a Last Minute

Hotel Vivanta by Taj - Rebak
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Malajsie. Zájezd v termínu neděle 20. leden - čtvrtek 27. leden do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Vivanta by Taj - Rebak Island. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Parkroyal Penang Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 20. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkroyal Penang Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bayview Beach Resort Penang
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 21. leden - středa 30. leden 2019 do destinace Penang, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bayview Beach Resort Penang. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Damai Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 21. leden - středa 30. leden 2019 do destinace Borneo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Damai Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Damai Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 21. leden - středa 30. leden 2019 do destinace Borneo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Damai Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Damai Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 21. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Borneo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Damai Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Gaya Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 21. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Borneo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gaya Island Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Gaya Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 21. leden - středa 30. leden 2019 do destinace Borneo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gaya Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Gaya Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 21. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Borneo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gaya Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Holiday Villa Beach Resort & Spa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 21. leden - středa 30. leden 2019 do destinace Langkawi, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Villa Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Japamala Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Malajsie. Zájezd v termínu pondělí 21. leden - středa 28. leden do destinace Tioman, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Japamala Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Bayview Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 22. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bayview Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Holiday Inn Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Malajsie. Zájezd v termínu úterý 22. leden - sobota 30. leden do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Holiday Inn Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Meritus Pelangi Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 22. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meritus Pelangi Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Parkroyal Penang Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 22. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkroyal Penang Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Damai Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu středa 23. leden - pondělí 4. únor 2019 do destinace Borneo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Damai Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Damai Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu středa 23. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Borneo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Damai Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Damai Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu středa 23. leden - pondělí 4. únor 2019 do destinace Borneo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Damai Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Damai Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu středa 23. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Borneo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Damai Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Damai Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu středa 23. leden - pondělí 4. únor 2019 do destinace Borneo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Damai Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 633 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malajsie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.