www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Malajsii 2020 - Malajsie 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Malajsie 2020

Fave Hotel Cenang Beach
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Malajsie. Zájezd v termínu středa 23. leden - pátek 1. únor do destinace Langkawi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fave Hotel Cenang Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Meritus Pelangi Beach Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu čtvrtek 23. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meritus Pelangi Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Parkroyal Penang Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu čtvrtek 23. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkroyal Penang Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Parkroyal Penang Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu čtvrtek 23. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkroyal Penang Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Parkroyal Penang Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu čtvrtek 23. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkroyal Penang Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Parkroyal Penang Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu čtvrtek 23. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkroyal Penang Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Berjaya Langkawi Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 24. leden - středa 5. únor 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Langkawi Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 24. leden - neděle 2. únor 2020 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Meritus Pelangi Beach Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 25. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meritus Pelangi Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 27. leden - sobota 8. únor 2020 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Meritus Pelangi Beach Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 27. leden - středa 5. únor 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meritus Pelangi Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Berjaya Langkawi Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 28. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Langkawi Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Berjaya Langkawi Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 28. leden - neděle 9. únor 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Langkawi Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Parkroyal Penang Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 28. leden - neděle 9. únor 2020 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkroyal Penang Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu středa 29. leden - pátek 7. únor 2020 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Holiday Villa Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu čtvrtek 30. leden - čtvrtek 13. únor 2020 do destinace Langkawi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Villa Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Aseania Resort & Spa Langkawi
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 31. leden - pátek 14. únor 2020 do destinace Langkawi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aseania Resort & Spa Langkawi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Inn Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 31. leden - neděle 9. únor 2020 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel The Datai Langkawi
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Malajsie. Zájezd v termínu pátek 31. leden - neděle 9. únor do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The Datai Langkawi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Meritus Pelangi Beach & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 31. leden - středa 12. únor 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meritus Pelangi Beach & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 498 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malajsie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.