www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Malajsii - Malajsie 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Malajsie 2019 a Last Minute

Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 19. červenec - úterý 30. červenec 2019 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Damai Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 19. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Borneo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Damai Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Flamingo Hotel Penang
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 19. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Penang, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Flamingo Hotel Penang. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Gaya Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 19. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Borneo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gaya Island Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hard Rock Hotel Penang
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 19. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hard Rock Hotel Penang. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Meritus Pelangi Beach Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 19. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meritus Pelangi Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Meritus Pelangi Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 19. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meritus Pelangi Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La´s Rasa Sayang
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 19. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Penang, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La´s Rasa Sayang
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 19. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Penang, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 20. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 20. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hard Rock Hotel Penang
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 20. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hard Rock Hotel Penang. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Berjaya Tioman Beach
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Malajsie. Zájezd v termínu sobota 20. červenec - středa 28. červenec do destinace Tioman, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Bayview Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 21. červenec - pondělí 29. červenec 2019 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bayview Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 21. červenec - pondělí 29. červenec 2019 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 21. červenec - čtvrtek 1. srpen 2019 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Parkroyal Penang Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 21. červenec - pondělí 29. červenec 2019 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkroyal Penang Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Beringgis Beach Resort & Spa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 22. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Borneo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beringgis Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 22. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 22. červenec - úterý 30. červenec 2019 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 553 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malajsie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.