www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Malajsii - Malajsie 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Malajsie 2019 a Last Minute

Berjaya Langkawi Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu středa 22. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Langkawi Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu středa 22. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Gaya Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu středa 22. květen - pondělí 3. červen 2019 do destinace Borneo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gaya Island Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu čtvrtek 23. květen - pondělí 3. červen 2019 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 24. květen - úterý 4. červen 2019 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Damai Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 24. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Borneo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Damai Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Damai Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 24. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Borneo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Damai Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Favehotel Cenang Beach Langkawi
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 24. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Langkawi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Favehotel Cenang Beach Langkawi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hard Rock Hotel Penang
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 24. květen - úterý 4. červen 2019 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hard Rock Hotel Penang. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Holiday Inn Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 24. květen - úterý 4. červen 2019 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Berjaya Tioman Beach
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Malajsie. Zájezd v termínu pátek 24. květen - úterý 2. červen do destinace Tioman, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Meritus Pelangi Beach Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 24. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meritus Pelangi Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La´s Rasa Sayang
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 24. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Penang, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 25. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 25. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Meritus Pelangi Beach Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 25. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meritus Pelangi Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 26. květen - čtvrtek 6. červen 2019 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Meritus Pelangi Beach Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 26. květen - čtvrtek 6. červen 2019 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meritus Pelangi Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 27. květen - pátek 7. červen 2019 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Damai Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 27. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Borneo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Damai Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 597 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malajsie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.