www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Malajsii 2020 - Malajsie 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Malajsie 2020

Damai Puri Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 1. září - čtvrtek 17. září 2020 do destinace Borneo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Damai Puri Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Damai Puri Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 1. září - neděle 13. září 2020 do destinace Borneo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Damai Puri Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Damai Puri Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 1. září - čtvrtek 10. září 2020 do destinace Borneo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Damai Puri Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Villa Beach Resort & Spa
Pobyt na levné dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 1. září - neděle 13. září 2020 do destinace Langkawi, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Villa Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Meritus Pelangi Beach Resort &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 1. září - čtvrtek 10. září 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meritus Pelangi Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: večeře. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Meritus Pelangi Beach Resort &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 1. září - čtvrtek 17. září 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meritus Pelangi Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Meritus Pelangi Beach Resort &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 1. září - neděle 13. září 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meritus Pelangi Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: večeře. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Za orangutany na Borneo
Pobyt na levné dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 1. září - neděle 13. září 2020 do destinace Borneo, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Za orangutany na Borneo. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, poznávací, u moře.
 
Berjaya Langkawi Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu středa 2. září - pondělí 14. září 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Langkawi Resort. Rekreace je se stravou: večeře. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 4. září - neděle 13. září 2020 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: večeře. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 52 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Meritus Pelangi Beach Resort &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 4. září - neděle 13. září 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meritus Pelangi Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: večeře. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 52 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bayview Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 5. září - čtvrtek 17. září 2020 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bayview Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Berjaya Langkawi Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 5. září - čtvrtek 17. září 2020 do destinace Langkawi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Langkawi Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 5. září - čtvrtek 17. září 2020 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Damai Puri Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 5. září - pondělí 14. září 2020 do destinace Borneo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Damai Puri Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Damai Puri Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 5. září - čtvrtek 17. září 2020 do destinace Borneo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Damai Puri Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Damai Puri Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 5. září - pondělí 21. září 2020 do destinace Borneo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Damai Puri Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Flamingo Hotel Penang
Pobyt na levné dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 5. září - pondělí 14. září 2020 do destinace Penang, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Flamingo Hotel Penang. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Meritus Pelangi Beach Resort &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 5. září - pondělí 14. září 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meritus Pelangi Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Meritus Pelangi Beach Resort &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 5. září - pondělí 21. září 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meritus Pelangi Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 514 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malajsie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.