www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Malajsii 2020 - Malajsie 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Malajsie 2020

Parkroyal Penang Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu čtvrtek 2. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkroyal Penang Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Meritus Pelangi Beach Resort &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu pátek 3. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meritus Pelangi Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Beringgis Beach Resort & Spa
Pobyt na levné dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 5. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Borneo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beringgis Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Beringgis Beach Resort & Spa
Pobyt na levné dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 5. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Borneo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beringgis Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Beringgis Beach Resort & Spa
Pobyt na levné dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 5. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Borneo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beringgis Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Flamingo Hotel Penang
Pobyt na levné dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 5. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Penang, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Flamingo Hotel Penang. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Gaya Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 5. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Borneo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gaya Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Nexus Karambunai
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 5. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Borneo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nexus Karambunai. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Parkroyal Penang Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 5. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkroyal Penang Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Shangri-La´s Rasa Sayang
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 5. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Penang, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La´s Rasa Sayang Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Century Langkasuka Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 6. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Langkawi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Century Langkasuka Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Beringgis Beach Resort & Spa
Pobyt na levné dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 7. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Borneo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beringgis Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Beringgis Beach Resort & Spa
Pobyt na levné dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 7. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Borneo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beringgis Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Berjaya Langkawi Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 7. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Langkawi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Langkawi Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Flamingo Hotel Penang
Pobyt na levné dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 7. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Penang, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Flamingo Hotel Penang. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Gaya Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 7. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Borneo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gaya Island Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Gaya Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 7. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Borneo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gaya Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Inn Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 7. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Nexus Karambunai
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 7. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Borneo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nexus Karambunai. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Datai Langkawi
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 7. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Datai Langkawi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 532 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malajsie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.