www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Malajsii 2020 - Malajsie 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Malajsie 2020

Gaya Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 3. říjen - čtvrtek 15. říjen 2020 do destinace Borneo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gaya Island Resort. Rekreace je se stravou: večeře. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Parkroyal Penang Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 3. říjen - čtvrtek 15. říjen 2020 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkroyal Penang Resort. Rekreace je se stravou: večeře. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Shangri-La´s Rasa Ria Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 3. říjen - čtvrtek 15. říjen 2020 do destinace Borneo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La´s Rasa Ria Resort. Rekreace je se stravou: večeře. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 4. říjen - pátek 16. říjen 2020 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Gaya Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 4. říjen - úterý 13. říjen 2020 do destinace Borneo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gaya Island Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Parkroyal Penang Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 4. říjen - úterý 13. říjen 2020 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkroyal Penang Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Bayview Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 5. říjen - sobota 17. říjen 2020 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bayview Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 6. říjen - neděle 18. říjen 2020 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Parkroyal Penang Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 6. říjen - neděle 18. říjen 2020 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkroyal Penang Resort. Rekreace je se stravou: večeře. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Shangri-La´s Rasa Ria Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu čtvrtek 8. říjen - sobota 17. říjen 2020 do destinace Borneo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La´s Rasa Ria Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu sobota 10. říjen - čtvrtek 22. říjen 2020 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Meritus Pelangi Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Malajsie. Zájezd v termínu sobota 10. říjen - čtvrtek 19. říjen do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Meritus Pelangi Beach Resort & Spa . Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Berjaya Langkawi Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 11. říjen - úterý 20. říjen 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Langkawi Resort. Rekreace je se stravou: večeře. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Parkroyal Penang Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 11. říjen - úterý 20. říjen 2020 do destinace Penang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkroyal Penang Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Shangri-La´s Rasa Ria Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 11. říjen - pátek 23. říjen 2020 do destinace Borneo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La´s Rasa Ria Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Shangri-La´s Rasa Ria Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu neděle 11. říjen - úterý 20. říjen 2020 do destinace Borneo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La´s Rasa Ria Resort. Rekreace je se stravou: večeře. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Berjaya Langkawi Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 12. říjen - sobota 24. říjen 2020 do destinace Langkawi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Langkawi Resort. Rekreace je se stravou: večeře. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu pondělí 12. říjen - sobota 24. říjen 2020 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 13. říjen - čtvrtek 22. říjen 2020 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Berjaya Tioman Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Malajsie v termínu úterý 13. říjen - neděle 25. říjen 2020 do destinace Tioman, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Tioman Beach Resort. Rekreace je se stravou: večeře. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 602 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Malajsie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.