www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Polsku - Polsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Polsko 2019 a Last Minute

Giewont View
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 25. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Zakopane, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Giewont View. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Wroniec
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 25. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wroniec. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Zakopane a Therme Chocholowskie
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 25. květen - sobota 25. květen 2019 do destinace Zakopane, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zakopane a Therme Chocholowskie. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Alexander Ii
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu úterý 28. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alexander Ii. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Pod Wawelem
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu úterý 28. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pod Wawelem. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Alexander Ii
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu čtvrtek 30. květen - pondělí 3. červen 2019 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alexander Ii. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Alexander
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu čtvrtek 30. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alexander. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Pod Jesionem
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 1. červen - pátek 7. červen 2019 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pod Jesionem. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Ppg204
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 1. červen - sobota 8. červen 2019 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ppg204. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ppg353
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 1. červen - sobota 8. červen 2019 do destinace Krakov, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ppg353. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Alexander
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu neděle 2. červen - čtvrtek 6. červen 2019 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alexander. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Apis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pondělí 3. červen - středa 5. červen 2019 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Alexander Ii
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu úterý 4. červen - čtvrtek 6. červen 2019 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alexander Ii. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Pod Wawelem
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pátek 7. červen - úterý 11. červen 2019 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pod Wawelem. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Giewont View
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 8. červen - pátek 14. červen 2019 do destinace Zakopane, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Giewont View. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Hotel Alexander
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu úterý 11. červen - čtvrtek 13. červen 2019 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alexander. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Pod Wawelem
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu úterý 11. červen - pátek 14. červen 2019 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pod Wawelem. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Alexander Ii
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu středa 12. červen - sobota 15. červen 2019 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alexander Ii. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Apis
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Polsko v termínu pátek 14. červen - úterý 18. červen 2019 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Apis
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Polsko v termínu pátek 14. červen - pondělí 17. červen 2019 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 317 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.