www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Polsku 2020 - Polsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Polsko 2020

Niedźwiedź
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 18. červenec - sobota 25. červenec 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Niedźwiedź. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 4
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu neděle 19. červenec - čtvrtek 23. červenec 2020 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis: Rekreační Pobyt 4 Noci. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Krakus Junior: Rodinný
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pondělí 20. červenec - středa 22. červenec 2020 do destinace Krakov, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krakus Junior: Rodinný Pobyt Se Snídaní 2 No. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 3
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu úterý 21. červenec - pátek 24. červenec 2020 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis: Rekreační Pobyt 3 Noci. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 4
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu úterý 21. červenec - sobota 25. červenec 2020 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis: Rekreační Pobyt 4 Noci. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Valley Golf & Country Club
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu úterý 21. červenec - sobota 25. červenec 2020 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Valley Golf & Country Club. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, golfové.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 4
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pátek 24. červenec - úterý 28. červenec 2020 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis: Rekreační Pobyt 4 Noci. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Gronik Zakopane
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 25. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace Zakopane, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gronik Zakopane. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Sillian
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 25. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace Zakopane, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sillian. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Tatra
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 25. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tatra. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 5
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu neděle 26. červenec - pátek 31. červenec 2020 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis: Rekreační Pobyt 5 Nocí. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Krakus Junior: Rodinný
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu neděle 26. červenec - úterý 28. červenec 2020 do destinace Krakov, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krakus Junior: Rodinný Pobyt Se Snídaní 2 No. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Krakus: Rekreační Pobyt
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pondělí 27. červenec - středa 29. červenec 2020 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krakus: Rekreační Pobyt - 2 Noci. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Krakus Junior: Rodinný
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu středa 29. červenec - pátek 31. červenec 2020 do destinace Krakov, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krakus Junior: Rodinný Pobyt Se Snídaní 2 No. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 5
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu čtvrtek 30. červenec - úterý 4. srpen 2020 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis: Rekreační Pobyt 5 Nocí. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 4
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pátek 31. červenec - úterý 4. srpen 2020 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis: Rekreační Pobyt 4 Noci. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Gerlach House & Spa Z Sauną
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 1. srpen - sobota 8. srpen 2020 do destinace Zakopane, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gerlach House & Spa Z Sauną. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 5
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu neděle 2. srpen - pátek 7. srpen 2020 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis: Rekreační Pobyt 5 Nocí. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Valley Golf & Country Club
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu neděle 2. srpen - čtvrtek 6. srpen 2020 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Valley Golf & Country Club. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, golfové.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 2
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pondělí 3. srpen - středa 5. srpen 2020 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis: Rekreační Pobyt 2 Noci. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 327 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.