www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Polsku 2020 - Polsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Polsko 2020

Willa Czekan
Pobyt na levné dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 4. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Willa Czekan. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Rezydencja Sąsiadów Zakopanego
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 11. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Zakopane, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rezydencja Sąsiadów Zakopanego. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Wroniec
Pobyt na levné dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 18. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wroniec. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 60 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Rystykalny
Pobyt na levné dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 25. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rystykalny. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 67 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Gronik Zakopane
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 1. únor - pátek 7. únor 2020 do destinace Zakopane, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gronik Zakopane. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 74 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Rystykalny
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 1. únor - pátek 7. únor 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rystykalny. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 74 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Zakopiana 5
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 1. únor - pátek 7. únor 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zakopiana 5. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 74 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Niedźwiedź
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 8. únor - pátek 14. únor 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Niedźwiedź. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 81 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Zakopiana 5
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 8. únor - pátek 14. únor 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zakopiana 5. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 81 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Giewont View
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 15. únor - pátek 21. únor 2020 do destinace Zakopane, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Giewont View. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 88 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Niedźwiedź
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 15. únor - pátek 21. únor 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Niedźwiedź. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 88 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Pod Jesionem
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 15. únor - pátek 21. únor 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pod Jesionem. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 88 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Zakopiana 2
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 15. únor - pátek 21. únor 2020 do destinace Zakopane, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zakopiana 2. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 88 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Rezydencja Sąsiadów Zakopanego
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 22. únor - pátek 28. únor 2020 do destinace Zakopane, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rezydencja Sąsiadów Zakopanego. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 95 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Sienkiewicza Zakopane
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 22. únor - pátek 28. únor 2020 do destinace Zakopane, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sienkiewicza Zakopane. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 95 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Rystykalny
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 29. únor - pátek 6. březen 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rystykalny. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Zakopane
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 29. únor - pátek 6. březen 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zakopane. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Zakopiana 5
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 29. únor - pátek 6. březen 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zakopiana 5. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Mały
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 7. březen - pátek 13. březen 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mały. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Sienkiewicza Zakopane
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 7. březen - pátek 13. březen 2020 do destinace Zakopane, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sienkiewicza Zakopane. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 

Zobrazeno 1-20 z 254 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.