www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Polsku 2020 - Polsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Polsko 2020

Hotel Apis: Rekreační Pobyt 3
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 18. duben - úterý 21. duben 2020 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis: Rekreační Pobyt 3 Noci. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 4
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 18. duben - středa 22. duben 2020 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis: Rekreační Pobyt 4 Noci. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Leonia
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonia. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Mały
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mały. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Rezydencja Sąsiadów Zakopanego
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Zakopane, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rezydencja Sąsiadów Zakopanego. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Rystykalny
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rystykalny. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Willa Czekan
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Willa Czekan. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Zakopiana 5
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zakopiana 5. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 2
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu neděle 19. duben - úterý 21. duben 2020 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis: Rekreační Pobyt 2 Noci. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Niebieski Art Spa V
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu neděle 19. duben - pondělí 20. duben 2020 do destinace Krakov, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Niebieski Art Spa V Krakowě. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 2
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu středa 22. duben - pátek 24. duben 2020 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis: Rekreační Pobyt 2 Noci. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 2
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pátek 24. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis: Rekreační Pobyt 2 Noci. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Niebieski Art Spa V
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pátek 24. duben - středa 29. duben 2020 do destinace Krakov, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Niebieski Art Spa V Krakowě. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Duży
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 25. duben - sobota 2. květen 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Duży. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Apis: Rekreační Pobyt 4
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 25. duben - středa 29. duben 2020 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis: Rekreační Pobyt 4 Noci. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Rezydencja Sąsiadów Zakopanego
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 25. duben - sobota 2. květen 2020 do destinace Zakopane, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rezydencja Sąsiadów Zakopanego. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Niebieski Art Spa V
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu středa 29. duben - úterý 5. květen 2020 do destinace Krakov, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Niebieski Art Spa V Krakowě. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Krakus: Rekreační Pobyt
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pátek 1. květen - pondělí 4. květen 2020 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krakus: Rekreační Pobyt - 3 Noci. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Niebieski Art Spa V
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pátek 1. květen - pondělí 4. květen 2020 do destinace Krakov, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Niebieski Art Spa V Krakowě. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Pod Jesionem
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 2. květen - sobota 9. květen 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pod Jesionem. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 

Zobrazeno 1-20 z 328 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.