www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Polsku - Polsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Polsko 2019 a Last Minute

Pod Jesionem
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 23. březen - pátek 29. březen 2019 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pod Jesionem. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Qubus Hotel Kraków
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 23. březen - středa 27. březen 2019 do destinace Krakov, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qubus Hotel Kraków. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Rystykalny
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 23. březen - pátek 29. březen 2019 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rystykalny. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Villa Martini
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Polsko. Zájezd v termínu sobota 23. březen - pátek 30. březen do destinace Baltské pobřeží, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Villa Martini. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotelový komplex Sandra Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Polsko. Zájezd v termínu sobota 28. březen - pátek 2. duben do destinace Baltské pobřeží, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotelový komplex Sandra Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Giewont View
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 30. březen - pátek 5. duben 2019 do destinace Zakopane, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Giewont View. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Niedźwiedź
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 30. březen - pátek 5. duben 2019 do destinace Zakopane, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Niedźwiedź. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Rezydencja Sąsiadów Zakopanego
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 30. březen - pátek 5. duben 2019 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rezydencja Sąsiadów Zakopanego. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Rystykalny
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 30. březen - pátek 5. duben 2019 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rystykalny. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Tatra
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 30. březen - pátek 5. duben 2019 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tatra. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Hotel Apis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pondělí 1. duben - čtvrtek 4. duben 2019 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Apis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pondělí 1. duben - středa 3. duben 2019 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Apis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pátek 5. duben - neděle 7. duben 2019 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Apis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pátek 5. duben - pondělí 8. duben 2019 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Giewont View
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 6. duben - pátek 12. duben 2019 do destinace Zakopane, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Giewont View. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Hotel Apis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 6. duben - pondělí 8. duben 2019 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Apis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 6. duben - úterý 9. duben 2019 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Krakov a Osvětim s průvodcem
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 6. duben - sobota 6. duben 2019 do destinace Krakov, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Krakov a Osvětim s průvodcem v ceně. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací. Akční nabídka je se slevou 38 %.
 
Mały
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 6. duben - pátek 12. duben 2019 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mały. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Niedźwiedź
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 6. duben - pátek 12. duben 2019 do destinace Zakopane, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Niedźwiedź. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 318 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.