www.mDovolena.cz     >    

Polsko - Dovolená v Polsku 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko dle termínu

Hotel Apis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu čtvrtek 26. duben - sobota 28. duben 2018 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Apis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 28. duben - úterý 1. květen 2018 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ppg204
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 28. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ppg204. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Rystykalny
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 28. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace Zakopane, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rystykalny. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Maksymilian
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu neděle 29. duben - úterý 1. květen 2018 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Maksymilian. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Apis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu středa 2. květen - pátek 4. květen 2018 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Apis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu středa 2. květen - sobota 5. květen 2018 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Maksymilian
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pátek 4. květen - pondělí 7. květen 2018 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Maksymilian. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bella Vista
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 5. květen - pátek 11. květen 2018 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bella Vista. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Giewont View
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 5. květen - pátek 11. květen 2018 do destinace Zakopane, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Giewont View. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Alexander
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 5. květen - neděle 6. květen 2018 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alexander. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Krakus Junior
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu neděle 6. květen - úterý 8. květen 2018 do destinace Krakov, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krakus Junior. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Alexander
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu úterý 8. květen - středa 9. květen 2018 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alexander. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Krakus
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu úterý 8. květen - čtvrtek 10. květen 2018 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krakus. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Maksymilian
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu čtvrtek 10. květen - sobota 12. květen 2018 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Maksymilian. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bella Vista
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 12. květen - pátek 18. květen 2018 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bella Vista. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Apis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 12. květen - úterý 15. květen 2018 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ppg204
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 12. květen - sobota 19. květen 2018 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ppg204. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Rezydencja Sąsiadów Zakopanego
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 12. květen - pátek 18. květen 2018 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rezydencja Sąsiadów Zakopanego. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Tatra
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 12. květen - pátek 18. květen 2018 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tatra. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 

Zobrazeno 1-20 z 300 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.