www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Polsku - Polsko 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Polsko a Last Minute

Hotel Maksymilian
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu středa 26. září - sobota 29. září 2018 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Maksymilian. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Krakus
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu čtvrtek 27. září - sobota 29. září 2018 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krakus. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Qubus Hotel Kraków
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu čtvrtek 27. září - neděle 30. září 2018 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qubus Hotel Kraków. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Krakus Junior
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pátek 28. září - neděle 30. září 2018 do destinace Krakov, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krakus Junior. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Krakow, Hotel Sympozjum &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pátek 28. září - neděle 30. září 2018 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Krakow, Hotel Sympozjum & Spa S Výbornou Poloh. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Apis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 29. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Krakus Junior
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 29. září - pondělí 1. říjen 2018 do destinace Krakov, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krakus Junior. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
IBIS Budget Krakow Bronowice
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 29. září - neděle 30. září 2018 do destinace Krakov, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení IBIS Budget Krakow Bronowice. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Marusarzówny
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 29. září - pátek 5. říjen 2018 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marusarzówny. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Qubus Hotel Kraków
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 29. září - pondělí 1. říjen 2018 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qubus Hotel Kraków. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Wroniec
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 29. září - pátek 5. říjen 2018 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wroniec. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Qubus Hotel Kraków
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pondělí 1. říjen - pátek 5. říjen 2018 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qubus Hotel Kraków. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Alexander
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu středa 3. říjen - čtvrtek 4. říjen 2018 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alexander. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Apis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu středa 3. říjen - pátek 5. říjen 2018 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Krakus
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu středa 3. říjen - pátek 5. říjen 2018 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krakus. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava vlastní - například autem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Qubus Hotel Kraków
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu středa 3. říjen - pátek 5. říjen 2018 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qubus Hotel Kraków. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Alexander
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu čtvrtek 4. říjen - pátek 5. říjen 2018 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alexander. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Krakow, Hotel Sympozjum &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu čtvrtek 4. říjen - neděle 7. říjen 2018 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Krakow, Hotel Sympozjum & Spa S Výbornou Poloh. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Giewont View
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 6. říjen - pátek 12. říjen 2018 do destinace Zakopane, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Giewont View. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Apis
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 6. říjen - úterý 9. říjen 2018 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 298 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.