www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Polsku 2020 - Polsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Polsko 2020

Hotel Ikar Plaza
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Polsko. Zájezd v termínu sobota 11. leden - pátek 18. leden do destinace Baltské pobřeží, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ikar Plaza. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Lázeňský dům Bryza
Pobyt na First Minute dovolené v zemi Polsko. Zájezd v termínu sobota 11. leden - pátek 18. leden do destinace Baltské pobřeží, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský dům Bryza. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Giewont View
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 18. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Zakopane, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Giewont View. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 116 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Interferie Medical Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Polsko. Zájezd v termínu sobota 18. leden - pátek 25. leden do destinace Baltské pobřeží, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Interferie Medical Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Koral Live
Pobyt na First Minute dovolené v zemi Polsko. Zájezd v termínu sobota 25. leden - pátek 1. únor do destinace Baltské pobřeží, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Koral Live. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Gronik Zakopane
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 1. únor - pátek 7. únor 2020 do destinace Zakopane, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gronik Zakopane. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 130 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Sienkiewicza Zakopane
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 22. únor - pátek 28. únor 2020 do destinace Zakopane, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sienkiewicza Zakopane. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 151 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Zakopiana 2
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 29. únor - pátek 6. březen 2020 do destinace Zakopane, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zakopiana 2. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 158 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Galicja - Wieliczka- Kraków
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pondělí 2. březen - středa 4. březen 2020 do destinace Krakov, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Galicja - Wieliczka- Kraków. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 160 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Galicja - Wieliczka- Kraków
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu neděle 8. březen - úterý 10. březen 2020 do destinace Krakov, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Galicja - Wieliczka- Kraków. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 166 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Giewont View
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 14. březen - pátek 20. březen 2020 do destinace Zakopane, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Giewont View. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 172 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Niedźwiedź
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 14. březen - pátek 20. březen 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Niedźwiedź. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 172 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Galicja - Wieliczka- Kraków
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu neděle 15. březen - úterý 17. březen 2020 do destinace Krakov, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Galicja - Wieliczka- Kraków. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 173 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Galicja - Wieliczka- Kraków
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu středa 18. březen - pátek 20. březen 2020 do destinace Krakov, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Galicja - Wieliczka- Kraków. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 176 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Niedźwiedź
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 21. březen - pátek 27. březen 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Niedźwiedź. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 179 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Niedźwiedź
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 4. duben - pátek 10. duben 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Niedźwiedź. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 193 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Galicja - Wieliczka- Kraków
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu neděle 5. duben - úterý 7. duben 2020 do destinace Krakov, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Galicja - Wieliczka- Kraków. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 194 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Tatra
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 11. duben - pátek 17. duben 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tatra. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 200 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Sienkiewicza Zakopane
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 18. duben - pátek 24. duben 2020 do destinace Zakopane, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sienkiewicza Zakopane. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 207 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Willa Czekan
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 18. duben - pátek 24. duben 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Willa Czekan. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 207 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 

Zobrazeno 1-20 z 55 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.