www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Polsku - Polsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Polsko 2019 a Last Minute

Qubus Hotel Kraków
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu úterý 22. leden - čtvrtek 24. leden 2019 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qubus Hotel Kraków. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Qubus Hotel Kraków
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu středa 23. leden - středa 30. leden 2019 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qubus Hotel Kraków. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Pod Jesionem
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 26. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pod Jesionem. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Qubus Hotel Kraków
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 26. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qubus Hotel Kraków. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Rezydencja Sąsiadów Zakopanego
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 26. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rezydencja Sąsiadów Zakopanego. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Rystykalny
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 26. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rystykalny. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Villa Martini
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Polsko. Zájezd v termínu sobota 26. leden - pátek 2. únor do destinace Baltské pobřeží, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Villa Martini. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Wroniec
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 26. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wroniec. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Qubus Hotel Kraków
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu úterý 29. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qubus Hotel Kraków. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Qubus Hotel Kraków
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu středa 30. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qubus Hotel Kraków. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Qubus Hotel Kraków
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu středa 30. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qubus Hotel Kraków. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Qubus Hotel Kraków
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pátek 1. únor - pondělí 4. únor 2019 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qubus Hotel Kraków. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Qubus Hotel Kraków
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pátek 1. únor - čtvrtek 7. únor 2019 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qubus Hotel Kraków. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Niedźwiedź
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 2. únor - pátek 8. únor 2019 do destinace Zakopane, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Niedźwiedź. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Ppg354
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 2. únor - sobota 9. únor 2019 do destinace Krakov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ppg354. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Qubus Hotel Kraków
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu úterý 5. únor - čtvrtek 7. únor 2019 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qubus Hotel Kraków. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Aurora Family & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Polsko. Zájezd v termínu úterý 7. únor - čtvrtek 9. únor do destinace Baltské pobřeží, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aurora Family & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Qubus Hotel Kraków
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu čtvrtek 7. únor - středa 13. únor 2019 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Qubus Hotel Kraków. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Niedźwiedź
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 9. únor - pátek 15. únor 2019 do destinace Zakopane, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Niedźwiedź. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Ppg204
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 9. únor - sobota 16. únor 2019 do destinace Krakov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ppg204. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 304 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.