www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Polsku 2021 - Polsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Polsko 2021

Diune Hotel By Zdrojowa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu čtvrtek 22. duben - úterý 27. duben 2021 do destinace Baltské moře, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diune Hotel By Zdrojowa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu čtvrtek 22. duben - úterý 27. duben 2021 do destinace Baltské moře, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Swinoujscie Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, s výlety.
 
Hotel Wolin
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu čtvrtek 22. duben - středa 28. duben 2021 do destinace Baltské moře, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Wolin. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Hotel Wolin
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu čtvrtek 22. duben - pondělí 26. duben 2021 do destinace Baltské moře, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Wolin. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Krakow Valley Golf & Country
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu čtvrtek 22. duben - sobota 24. duben 2021 do destinace Krakov, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Krakow Valley Golf & Country Club 7/7 Unlimited Go. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ultra Marine
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu čtvrtek 22. duben - pátek 30. duben 2021 do destinace Baltské moře, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ultra Marine. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Venus Spa: Pobyt S Polopenzí
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu čtvrtek 22. duben - úterý 27. duben 2021 do destinace Baltské moře, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Venus Spa: Pobyt S Polopenzí - 7 Nocí. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Aurora Family&Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pátek 23. duben - středa 28. duben 2021 do destinace Baltské moře, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aurora Family&Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
 
Cristal Spa Dzwirzyno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pátek 23. duben - pondělí 26. duben 2021 do destinace Baltské moře, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cristal Spa Dzwirzyno. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, cyklistické.
 
Hotel Polaris
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pátek 23. duben - sobota 1. květen 2021 do destinace Baltské moře, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Polaris. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Aquarion: Rekreační Pobyt 7
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 24. duben - středa 28. duben 2021 do destinace Zakopane, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquarion: Rekreační Pobyt 7 Nocí. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Aurora Family&Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 24. duben - neděle 2. květen 2021 do destinace Baltské moře, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aurora Family&Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
 
Cristal Spa Dzwirzyno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 24. duben - úterý 27. duben 2021 do destinace Baltské moře, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cristal Spa Dzwirzyno. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, cyklistické.
 
Cristal Spa Dzwirzyno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 24. duben - sobota 1. květen 2021 do destinace Baltské moře, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cristal Spa Dzwirzyno. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, cyklistické.
 
Gronik Zakopane
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 24. duben - sobota 1. květen 2021 do destinace Zakopane, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gronik Zakopane. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hilton Swinoujscie Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 24. duben - pátek 30. duben 2021 do destinace Baltské moře, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Swinoujscie Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, s výlety.
 
Hotel Wolin
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 24. duben - pondělí 3. květen 2021 do destinace Baltské moře, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Wolin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Hotel Wolin
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 24. duben - středa 28. duben 2021 do destinace Baltské moře, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Wolin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Krakow Valley Golf & Country
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 24. duben - sobota 1. květen 2021 do destinace Krakov, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Krakow Valley Golf & Country Club 7/7 Unlimited Go. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Leonia
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 24. duben - sobota 1. květen 2021 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonia. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 

Zobrazeno 1-20 z 2256 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.