www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Polsku 2020 - Polsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Polsko 2020

Hotel Sandra Spa
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Polsko. Zájezd v termínu sobota 20. únor - pátek 25. únor do destinace Baltské pobřeží, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sandra Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hrube Wyżne
Pobyt na levné dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 22. únor - pátek 28. únor 2020 do destinace Zakopane, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hrube Wyżne. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Hotel Marina Pallatium
Pobyt na dovolené v zemi Polsko. Zájezd v termínu sobota 27. únor - pátek 3. březen do destinace Baltské pobřeží, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Marina Pallatium. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Ibis Krakow Centrum
Pobyt na levné dovolené ve státě Polsko v termínu pátek 28. únor - neděle 1. březen 2020 do destinace Krakov, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ibis Krakow Centrum. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 38 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Seaside Park Hotel
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Polsko. Zájezd v termínu pátek 28. únor - neděle 4. březen do destinace Baltské pobřeží, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seaside Park Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Villa Martini
Pobyt na dovolené v zemi Polsko. Zájezd v termínu pátek 1. březen - neděle 8. březen do destinace Baltské pobřeží, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Villa Martini. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Galicja - Wieliczka- Kraków
Pobyt na levné dovolené ve státě Polsko v termínu pondělí 2. březen - středa 4. březen 2020 do destinace Krakov, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Galicja - Wieliczka- Kraków. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 41 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Akces Medical Spa
Pobyt na dovolené v zemi Polsko. Zájezd v termínu pondělí 4. březen - středa 9. březen do destinace Baltské pobřeží, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Akces Medical Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Krakov a Osvětim s průvodcem
Pobyt na levné dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 7. březen - sobota 7. březen 2020 do destinace Krakov, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Krakov a Osvětim s průvodcem v ceně. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací. Akční nabídka je se slevou 23 %.
 
Hotel Polaris
Pobyt na dovolené v zemi Polsko. Zájezd v termínu sobota 26. březen - sobota 28. březen do destinace Baltské pobřeží, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Polaris. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Amber Baltic Hotel
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Polsko. Zájezd v termínu sobota 27. březen - sobota 30. březen do destinace Baltské pobřeží, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amber Baltic Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Ibis Krakow Centrum
Pobyt na levné dovolené ve státě Polsko v termínu pátek 27. březen - neděle 29. březen 2020 do destinace Krakov, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ibis Krakow Centrum. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 66 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Niebieski Art Spa V
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Polsko v termínu sobota 28. březen - pátek 3. duben 2020 do destinace Krakov, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Niebieski Art Spa V Krakowě. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 67 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Niebieski Art Spa V
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Polsko v termínu pondělí 30. březen - neděle 5. duben 2020 do destinace Krakov, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Niebieski Art Spa V Krakowě. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 69 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Wolin Miedzyzdroje
Pobyt na dovolené v zemi Polsko. Zájezd v termínu pondělí 31. březen - neděle 2. duben do destinace Baltské pobřeží, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Wolin Miedzyzdroje. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Baltic Park Fort
Pobyt na dovolené v zemi Polsko. Zájezd v termínu pondělí 1. duben - neděle 4. duben do destinace Baltské pobřeží, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Baltic Park Fort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Niebieski Art Spa V
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu středa 1. duben - pondělí 6. duben 2020 do destinace Krakov, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Niebieski Art Spa V Krakowě. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 71 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Niebieski Art Spa V
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu středa 1. duben - úterý 7. duben 2020 do destinace Krakov, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Niebieski Art Spa V Krakowě. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 71 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Shuum Boutique Welness Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Polsko. Zájezd v termínu středa 1. duben - úterý 3. duben do destinace Baltské pobřeží, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shuum Boutique Welness Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Niebieski Art Spa V
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Polsko v termínu pátek 3. duben - neděle 5. duben 2020 do destinace Krakov, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Niebieski Art Spa V Krakowě. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 73 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 185 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Polsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.