www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Spojených arabských emirátech - Spojené arabské emiráty 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Spojené arabské emiráty 2019 a Last Minute

Hotel Flamingo Bin Majid
Pobyt na dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu úterý 21. květen - středa 29. květen do destinace Umm Al Quwain, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Flamingo Bin Majid. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava zítra.
 
Hotel Intercontinental Abu Dhabi
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu úterý 21. květen - čtvrtek 30. květen 2019 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Intercontinental Abu Dhabi. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Hotel Mangrove
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu úterý 21. květen - středa 29. květen do destinace Ras Al Khaimah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mangrove. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava zítra.
 
Hotel Marina Byblos
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu úterý 21. květen - úterý 4. červen 2019 do destinace Dubai, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Marina Byblos. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Jood Palace Hotel Dubai
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu úterý 21. květen - úterý 28. květen 2019 do destinace Dubai, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jood Palace Hotel Dubai. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Novotel Abu Dhabi Gate
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu úterý 21. květen - středa 29. květen do destinace Abu Dhabi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Novotel Abu Dhabi Gate. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava zítra.
 
The Radisson Blu Fujairah Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu úterý 21. květen - středa 29. květen do destinace Fujairah a Khorfakkan, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Radisson Blu Fujairah Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava zítra.
 
Al Hamra Residence
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu středa 22. květen - středa 29. květen do destinace Ras Al Khaimah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Hamra Residence. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava pozítří.
 
Hotel Iberotel Miramar Al Aqah
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 22. květen - pondělí 3. červen 2019 do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Iberotel Miramar Al Aqah Beach Resort. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Hotel Oceanic Khorfakkan Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 22. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Fujairah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Oceanic Khorfakkan Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Jumeirah Saadiyat
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 22. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jumeirah Saadiyat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Ajman Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu středa 23. květen - středa 28. květen do destinace Ajman, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ajman Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť.
 
Gloria Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu čtvrtek 23. květen - čtvrtek 6. červen 2019 do destinace Dubai, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gloria Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Ramada Hotel & Suites Ajman
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu čtvrtek 23. květen - čtvrtek 28. květen do destinace Ajman, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Hotel & Suites Ajman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav.
 
Sheraton Sharjah Beach Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu čtvrtek 23. květen - pondělí 27. květen 2019 do destinace Sharjah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Sharjah Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Umm Al Quwain Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu čtvrtek 23. květen - úterý 28. květen 2019 do destinace Umm Al Quwain, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Umm Al Quwain Beach Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Bahi Ajman Palace Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 24. květen - pátek 7. červen 2019 do destinace Ajman, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bahi Ajman Palace Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Fujairah Rotana Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 24. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fujairah Rotana Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 45 %.
 
Hotel Citymax Bur Dubai
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 24. květen - čtvrtek 6. červen 2019 do destinace Dubai, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Citymax Bur Dubai. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Hotel Fujairah Rotana Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 24. květen - pondělí 3. červen 2019 do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Fujairah Rotana Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 29 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1148 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.