www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Spojených arabských emirátech - Spojené arabské emiráty 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Spojené arabské emiráty a Last Minute

Ramada Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 26. červenec 2018 do destinace Sharjah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Fujairah Rotana Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 20. červenec - čtvrtek 26. červenec 2018 do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fujairah Rotana Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Kraków s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Hotel Ramada Beach Hotel Ajman
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 20. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Ajman, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Beach Hotel Ajman. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Hotel Sheraton Sharjah Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 20. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Sharjah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sheraton Sharjah Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Mangrove Bin Majid
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 20. červenec - pátek 27. červenec 2018 do destinace Ras Al Khaimah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mangrove Bin Majid. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Doubletree By Hilton Hotel Ras
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 21. červenec - středa 1. srpen 2018 do destinace Ras Al Khaimah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton Hotel Ras Al Khaimah. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Hotel Lou´lou´a Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 21. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Sharjah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Lou´lou´a Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel Pullman Dubai Jumeirah
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 21. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Dubai, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pullman Dubai Jumeirah Lakes Towers. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Hotel Ramada Beach Hotel Ajman
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 21. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Ajman, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Beach Hotel Ajman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Nehal By Bin Majid
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 21. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Abu Dhabi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nehal By Bin Majid. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Park Rotana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 21. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park Rotana. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Hotel Bahi Ajman Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 22. červenec - neděle 5. srpen 2018 do destinace Ajman, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bahi Ajman Palace. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Le Meridien Al Aqah Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 22. červenec - neděle 5. srpen 2018 do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Meridien Al Aqah Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 23 %.
 
Rotana Fujairah Resort And Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 22. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rotana Fujairah Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
The St. Regis Hotel Abu Dhabi
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 22. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The St. Regis Hotel Abu Dhabi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Hotel Oceanic Khorfakkan Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pondělí 23. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Fujairah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Oceanic Khorfakkan Resort & Spa. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Hotel Sheraton Abu Dhabi Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pondělí 23. červenec - pátek 3. srpen 2018 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sheraton Abu Dhabi Hotel & Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Sheraton Sharjah Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pondělí 23. červenec - neděle 5. srpen 2018 do destinace Sharjah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sheraton Sharjah Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Radisson Blu Fujairah Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pondělí 23. červenec - pondělí 30. červenec 2018 do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Fujairah Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Shangri-La Hotel Qaryat Al Beri
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pondělí 23. červenec - pondělí 30. červenec 2018 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Hotel Qaryat Al Beri. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 1097 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.