www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Spojených arabských emirátech 2020 - Spojené arabské emiráty 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Spojené arabské emiráty 2020

Hotel Al Hamra Residence
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu středa 1. leden - sobota 4. leden do destinace Ras Al Khaimah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Al Hamra Residence. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava za 99 dní.
 
Hotel Radisson Blu Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 1. leden - středa 8. leden 2020 do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Radisson Blu Resort Fujairah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 99 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Hotel Ramada Hotel & Suites
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 1. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Ajman, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Hotel & Suites Ajman. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 99 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Miramar Al Aqah Beach Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 1. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Miramar Al Aqah Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 99 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Radisson Blu Fujairah Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 1. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Fujairah Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 99 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ramada Beach Hotel Ajman
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 1. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Ajman, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Beach Hotel Ajman. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 99 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Al Hamra Residence
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu čtvrtek 2. leden - čtvrtek 9. leden 2020 do destinace Ras Al Khaimah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Hamra Residence. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 34 %.
 
Hotel Khalidiya Palace Rayhaan
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu čtvrtek 2. leden - úterý 7. leden 2020 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Khalidiya Palace Rayhaan By Rotana. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Marjan Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu čtvrtek 2. leden - středa 8. leden 2020 do destinace Ras Al Khaimah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Marjan Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Pearl Beach Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu čtvrtek 2. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Umm Al Quwain, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pearl Beach Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Radisson Blu Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu čtvrtek 2. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Radisson Blu Resort Fujairah. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Hotel Radisson Blu Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu čtvrtek 2. leden - čtvrtek 9. leden 2020 do destinace Sharjah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Radisson Blu Resort Sharjah. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Miramar Al Aqah Beach Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu čtvrtek 2. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Miramar Al Aqah Beach Resort. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Umm Al Quwain Beach Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Umm Al Quwain, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Umm Al Quwain Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 34 %.
 
Beach Hotel Sharjah
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 3. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Sharjah, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beach Hotel Sharjah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Dukes The Palm, A Royal
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 3. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Dubai, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dukes The Palm, A Royal Hideaway Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hotel Ramada Beach Hotel Ajman
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 3. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Ajman, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Beach Hotel Ajman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Ramada Hot.&suites
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu pátek 3. leden - úterý 7. leden do destinace Sharjah a Ajman, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Hot.&suites. Rekreace je se stravou: plná penze. Letecky přeprava za 101 dní.
 
Ibis Mall Of The Emirates
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 3. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Dubai, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ibis Mall Of The Emirates. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Ramada Beach Hotel Ajman
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 3. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Ajman, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Beach Hotel Ajman. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 560 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.