www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Spojených arabských emirátech - Spojené arabské emiráty 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Spojené arabské emiráty 2019 a Last Minute

Byblos Al Barsha
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 18. leden - čtvrtek 24. leden 2019 do destinace Dubai, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Byblos Al Barsha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Hilton Ras Al Khaimah Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 18. leden - středa 23. leden 2019 do destinace Ras Al Khaimah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Ras Al Khaimah Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 18. leden - pondělí 28. leden 2019 do destinace Ras Al Khaimah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Hotel Anantara The Palm Dubai
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 18. leden - úterý 29. leden 2019 do destinace Dubai, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Anantara The Palm Dubai. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 43 %.
 
Hotel Intercontinental Abu Dhabi
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 18. leden - pátek 25. leden 2019 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Intercontinental Abu Dhabi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Hotel Marjan Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 18. leden - středa 23. leden 2019 do destinace Ras Al Khaimah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Marjan Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 43 %.
 
Hotel Sandy Beach Hotel & Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 18. leden - středa 30. leden 2019 do destinace Fujairah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sandy Beach Hotel & Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Iberotel Miramar Al Aqah Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu pátek 18. leden - úterý 22. leden do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberotel Miramar Al Aqah Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava zítra.
 
Marbella Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu pátek 18. leden - úterý 22. leden do destinace Sharjah a Ajman, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marbella Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava zítra.
 
Radisson Blu Fujairah
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 18. leden - pátek 25. leden 2019 do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Fujairah. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Red Castle
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu pátek 18. leden - úterý 22. leden do destinace Sharjah a Ajman, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Red Castle. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava zítra.
 
ROYAL TULIP 72 HOTEL SHARJAH
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu pátek 18. leden - úterý 22. leden do destinace Sharjah a Ajman, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení ROYAL TULIP 72 HOTEL SHARJAH. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava zítra.
 
Crown Palace
Pobyt na dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu sobota 19. leden - čtvrtek 24. leden do destinace Sharjah a Ajman, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crown Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava pozítří.
 
Golden Tulip Khatt Springs
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu sobota 19. leden - čtvrtek 24. leden do destinace Ras Al Khaimah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Golden Tulip Khatt Springs Resort and Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava pozítří.
 
Hotel Citymax Hotel Sharjah
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 19. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Sharjah, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Citymax Hotel Sharjah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Ramada Beach Hotel Ajman
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 19. leden - sobota 26. leden 2019 do destinace Ajman, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Beach Hotel Ajman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Hotel Radisson Blu Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 20. leden - pátek 25. leden 2019 do destinace Sharjah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Radisson Blu Resort Sharjah. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Hotel Rixos Saadiyat Island
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 20. leden - sobota 26. leden 2019 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Rixos Saadiyat Island. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Oceanic Khorfakkan Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 20. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Fujairah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oceanic Khorfakkan Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 43 %.
 
Pearl Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 20. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Umm Al Quwain, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pearl Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 1165 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.