www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Spojených arabských emirátech 2020 - Spojené arabské emiráty 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Spojené arabské emiráty 2020

Cassells Al Barsha
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 18. červenec - pondělí 27. červenec 2020 do destinace Dubai, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cassells Al Barsha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ajman Hotel (ex Ajman Kempinski)
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu sobota 20. červenec - pondělí 25. červenec do destinace Ajman, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ajman Hotel (ex Ajman Kempinski). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Ajman Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu pondělí 20. červenec - sobota 25. červenec do destinace Ajman, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ajman Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 6 dní.
 
Grand Excelsior Bur Dubai
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 22. červenec - středa 29. červenec 2020 do destinace Dubai, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Excelsior Bur Dubai. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Lou Lou A Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 22. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace Sharjah, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lou Lou A Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Signature 1 Hotel Tecom
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu čtvrtek 23. červenec - neděle 2. srpen 2020 do destinace Dubai, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Signature 1 Hotel Tecom. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Bab Al Qasr Abu Dhabi
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 24. červenec - úterý 4. srpen 2020 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bab Al Qasr Abu Dhabi. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Fujairah Rotana Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 24. červenec - neděle 2. srpen 2020 do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fujairah Rotana Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Grand Excelsior Bur Dubai
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 24. červenec - středa 29. červenec 2020 do destinace Dubai, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Excelsior Bur Dubai. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Umm Al Quwain Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 24. červenec - pátek 7. srpen 2020 do destinace Umm Al Quwain, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Umm Al Quwain Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ajman Hotel (Ex Kempinski Ajman)
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 25. červenec - sobota 8. srpen 2020 do destinace Ajman, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ajman Hotel (Ex Kempinski Ajman). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
First Central Hotel Apartment
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 25. červenec - středa 5. srpen 2020 do destinace Dubai, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení First Central Hotel Apartment. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Radisson Blu Resort Sharjah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 25. červenec - neděle 2. srpen 2020 do destinace Sharjah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Resort Sharjah. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Ajman Hotel (Ex Kempinski Ajman)
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 26. červenec - pondělí 3. srpen 2020 do destinace Ajman, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ajman Hotel (Ex Kempinski Ajman). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Citymax Al Barsha
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 26. červenec - neděle 9. srpen 2020 do destinace Dubai, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Citymax Al Barsha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Doubletree By Hilton Hotel Ras
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 26. červenec - čtvrtek 6. srpen 2020 do destinace Ras Al Khaimah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton Hotel Ras Al Khaimah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Dubai The Walk
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 26. červenec - neděle 2. srpen 2020 do destinace Dubai, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Dubai The Walk. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Khalidiya Palace Rayhaan
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 26. červenec - úterý 4. srpen 2020 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Khalidiya Palace Rayhaan. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Lou Lou A Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 26. červenec - neděle 2. srpen 2020 do destinace Sharjah, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lou Lou A Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sheraton Jumeirah Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 26. červenec - čtvrtek 6. srpen 2020 do destinace Dubai, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Jumeirah Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1119 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.