www.mDovolena.cz     >    

Spojené arabské emiráty - Dovolená ve Spojených arabských emirátech 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty dle termínu

Zaya Nurai Island
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pondělí 23. duben - čtvrtek 3. květen 2018 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zaya Nurai Island. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Capital Grand
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu úterý 24. duben - sobota 28. duben 2018 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Capital Grand. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Miramar Al Aqah Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu úterý 24. duben - úterý 1. květen 2018 do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Miramar Al Aqah Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Swiss Hotel Corniche
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu úterý 24. duben - sobota 28. duben 2018 do destinace Abu Dhabi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Swiss Hotel Corniche. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Cristal Hotel Abu Dhabí
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu úterý 25. duben - sobota 28. duben do destinace Abu Dhabi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cristal Hotel Abu Dhabí. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Citymax Hotel Sharjah
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 25. duben - sobota 28. duben 2018 do destinace Sharjah, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Citymax Hotel Sharjah. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Citymax Hotel Sharjah
Pobyt na dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu středa 25. duben - středa 2. květen do destinace Sharjah a Ajman, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Citymax Hotel Sharjah. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Flamingo Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 25. duben - čtvrtek 3. květen 2018 do destinace Umm Al Quwain, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Flamingo Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 31 %.
 
Hotel Holiday Inn Down Town
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu středa 25. duben - čtvrtek 28. duben do destinace Abu Dhabi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Holiday Inn Down Town Abú Dhábí. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Sandy Beach Hotel &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 25. duben - středa 9. květen 2018 do destinace Fujairah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sandy Beach Hotel & Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Ramada Hotel & Suites Ajman
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu středa 25. duben - středa 2. květen do destinace Sharjah a Ajman, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Hotel & Suites Ajman. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Sandy Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu středa 25. duben - středa 2. květen do destinace Fujairah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandy Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Umm Al Quwain Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 25. duben - sobota 28. duben 2018 do destinace Umm Al Quwain, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Umm Al Quwain Beach Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Yas Island Rotana Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu středa 25. duben - středa 2. květen do destinace Abu Dhabi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yas Island Rotana Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Waldorf Astoria Ras Al Khaimah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu čtvrtek 26. duben - čtvrtek 10. květen 2018 do destinace Ras Al Khaimah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Waldorf Astoria Ras Al Khaimah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Fujairah Rotana Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 27. duben - neděle 6. květen 2018 do destinace Fujairah, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fujairah Rotana Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Hotel Acacia
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 27. duben - pátek 11. květen 2018 do destinace Ras Al Khaimah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Acacia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Ostrava s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Ja Palm Tree Court
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 27. duben - pátek 11. květen 2018 do destinace Dubai, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ja Palm Tree Court. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Sheraton Sharjah Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 27. duben - úterý 1. květen 2018 do destinace Sharjah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Sharjah Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Ajman Saray, A Luxury
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 28. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Ajman, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ajman Saray, A Luxury Collection Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1133 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.