www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Spojených arabských emirátech 2020 - Spojené arabské emiráty 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Spojené arabské emiráty 2020

Hotel Radisson Blu Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 1. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Radisson Blu Resort Fujairah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 43 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Khalidiya Palace Rayhaan By
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 1. leden - středa 8. leden 2020 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Khalidiya Palace Rayhaan By Rotana. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 43 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Lou' Lou'a Beach Resort
Pobyt na levné dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 1. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Sharjah, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lou' Lou'a Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 43 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Oceanic Khorfakkan Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 1. leden - úterý 7. leden 2020 do destinace Fujairah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oceanic Khorfakkan Resort. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 43 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bahi Ajman Palace Hotel And
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu čtvrtek 2. leden - úterý 7. leden 2020 do destinace Ajman, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bahi Ajman Palace Hotel And Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sharjah Premiere Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu čtvrtek 2. leden - čtvrtek 9. leden 2020 do destinace Sharjah, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sharjah Premiere Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Ramada Beach Hotel Ajman
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 3. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Ajman, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Beach Hotel Ajman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Khalidiya Palace Rayhaan
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 3. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Khalidiya Palace Rayhaan. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Fairmont Fujairah Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 4. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fairmont Fujairah Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Hotel Radisson Blu Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 4. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Radisson Blu Resort Fujairah. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Hotel Radisson Blu Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 4. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Sharjah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Radisson Blu Resort Sharjah. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Hotel Pearl Beach Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 5. leden - středa 8. leden 2020 do destinace Umm Al Quwain, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pearl Beach Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Oceanic Khorfakkan Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 5. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Fujairah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oceanic Khorfakkan Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 41 %.
 
Rixos Sadiyaat Island
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 5. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rixos Sadiyaat Island. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La Hotel Qaryat Al
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 5. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Hotel Qaryat Al Beri, Abu Dhabi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ramada By Wyndham Beach Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pondělí 6. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Ajman, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada By Wyndham Beach Hotel Ajman. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Ramada By Wyndham Beach Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pondělí 6. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Ajman, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada By Wyndham Beach Hotel Ajman. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Oceanic Khorfakkan Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu úterý 7. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Fujairah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oceanic Khorfakkan Resort & Spa. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 50 %.
 
Hotel Ramada Hotel & Suites
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 8. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Ajman, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Hotel & Suites Ajman. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Yas Island Rotana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 8. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Abu Dhabi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Yas Island Rotana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 779 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.