www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Spojených arabských emirátech - Spojené arabské emiráty 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Spojené arabské emiráty 2019 a Last Minute

Beach Rotana Abu Dhabi
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu sobota 23. březen - úterý 26. březen do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beach Rotana Abu Dhabi. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava zítra.
 
Citymax Sharjah
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 23. březen - neděle 31. březen 2019 do destinace Sharjah, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Citymax Sharjah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Ras Al Khaimah Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 23. březen - sobota 30. březen 2019 do destinace Ras Al Khaimah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Intercontinental Abu Dhabi
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 23. březen - sobota 30. březen 2019 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Intercontinental Abu Dhabi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 47 %.
 
Hotel Sheraton Sharjah Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 23. březen - sobota 6. duben 2019 do destinace Sharjah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sheraton Sharjah Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 46 %.
 
Le Meridien Al Aqah Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 23. březen - sobota 6. duben 2019 do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Meridien Al Aqah Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Vratislav s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Marjan Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 23. březen - čtvrtek 28. březen 2019 do destinace Ras Al Khaimah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marjan Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Radisson Blu Hotel & Resort,
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu sobota 23. březen - úterý 26. březen do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Hotel & Resort, Abu Dhabi Corniche. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava zítra.
 
Ramada Beach Hotel Ajman
Pobyt na luxusnísuper last-minute dovolené v zemi Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu sobota 23. březen - úterý 30. březen do destinace Ajman, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Beach Hotel Ajman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Ramada Hotel & Suites Ajman
Pobyt na luxusnísuper last-minute dovolené v zemi Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu sobota 23. březen - úterý 30. březen do destinace Ajman, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Hotel & Suites Ajman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
The Cove Rotana Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu sobota 23. březen - úterý 26. březen do destinace Ras Al Khaimah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Cove Rotana Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava zítra.
 
Tulip Inn
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu sobota 23. březen - čtvrtek 28. březen do destinace Sharjah a Ajman, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tulip Inn. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava zítra.
 
Yas Island Rotana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu sobota 23. březen - středa 27. březen do destinace Abu Dhabi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yas Island Rotana. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava zítra.
 
Acacia by Bin Majid Hotels &
Pobyt na dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu neděle 24. březen - středa 27. březen do destinace Ras Al Khaimah, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Acacia by Bin Majid Hotels & Resorts. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava pozítří.
 
Bin Majid Acacia Hotel &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 24. březen - neděle 31. březen 2019 do destinace Ras Al Khaimah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bin Majid Acacia Hotel & Apartments. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Hotel Nehal by Bin Majid
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu neděle 24. březen - neděle 28. březen do destinace Abu Dhabi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Nehal by Bin Majid. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Ramada Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 24. březen - neděle 31. březen 2019 do destinace Sharjah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Royal Residence Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu neděle 24. březen - středa 27. březen do destinace Umm Al Quwain, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Residence Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava pozítří.
 
Al Hamra Residence Ras Al
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pondělí 25. březen - pondělí 1. duben 2019 do destinace Ras Al Khaimah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Hamra Residence Ras Al Khaimah. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Habtoor Grand Resort, Autograph
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pondělí 25. březen - pátek 29. březen 2019 do destinace Dubai, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Habtoor Grand Resort, Autograph Collection. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1135 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.