www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Spojených arabských emirátech 2020 - Spojené arabské emiráty 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Spojené arabské emiráty 2020

Emirates Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 22. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Emirates Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Ajman Saray a Luxury
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu středa 22. leden - čtvrtek 26. leden do destinace Ajman, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ajman Saray a Luxury Collection Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Park Inn Abu Dhabi Yas
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu středa 22. leden - čtvrtek 26. leden do destinace Abu Dhabi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park Inn Abu Dhabi Yas Island. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Jannah Burj Al Sarab
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 22. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jannah Burj Al Sarab. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Lavender Hotel Sharjah
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 22. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Sharjah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lavender Hotel Sharjah. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Beach Hotel Sharjah
Pobyt na dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu čtvrtek 23. leden - neděle 26. leden do destinace Sharjah a Ajman, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beach Hotel Sharjah. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava pozítří.
 
Cristal Hotel Abu Dhabi
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu čtvrtek 23. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Abu Dhabi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cristal Hotel Abu Dhabi. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Pearl Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu čtvrtek 23. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Umm Al Quwain, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pearl Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sharjah Premiere Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu čtvrtek 23. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Sharjah, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sharjah Premiere Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tulip Inn Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu čtvrtek 23. leden - pondělí 27. leden 2020 do destinace Sharjah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tulip Inn Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ajman Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 24. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Ajman, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ajman Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bin Majid Flamigo Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 24. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Umm Al Quwain, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bin Majid Flamigo Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bin Majid Flamigo Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 24. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Umm Al Quwain, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bin Majid Flamigo Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Copthorne Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 24. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Sharjah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Copthorne Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Golden Tulip
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 24. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Sharjah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Golden Tulip. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Miramar Al Aqah Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 24. leden - středa 5. únor 2020 do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Miramar Al Aqah Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Palm Beach Hotel Bur Dubai
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 24. leden - úterý 28. leden 2020 do destinace Dubai, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palm Beach Hotel Bur Dubai. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Pearl Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 24. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Umm Al Quwain, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pearl Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ramada By Wyndham Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 24. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Ajman, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada By Wyndham Beach Hotel Ajman. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Coral Beach Resort Sharjah
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 25. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Sharjah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Beach Resort Sharjah. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1127 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.