www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Spojených arabských emirátech - Spojené arabské emiráty 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Spojené arabské emiráty a Last Minute

Hotel Radisson Blu Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu čtvrtek 22. listopad - úterý 27. listopad 2018 do destinace Sharjah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Radisson Blu Resort Sharjah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Vida Downtown
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu čtvrtek 22. listopad - pátek 30. listopad 2018 do destinace Dubai, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vida Downtown. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Ajman Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 23. listopad - pátek 30. listopad 2018 do destinace Ajman, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ajman Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Khalidiya Palace Rayhaan
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 23. listopad - středa 28. listopad 2018 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Khalidiya Palace Rayhaan By Rotana. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Hotel Pearl Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 23. listopad - pátek 7. prosinec 2018 do destinace Umm Al Quwain, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pearl Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Hotel Pearl Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 23. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Umm Al Quwain, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pearl Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Oceanic Khorfakkan Resort And
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 23. listopad - středa 28. listopad 2018 do destinace Fujairah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oceanic Khorfakkan Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Pearl Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 23. listopad - středa 28. listopad 2018 do destinace Umm Al Quwain, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pearl Beach Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ramada Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 23. listopad - středa 28. listopad 2018 do destinace Sharjah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Rixos Bab Al Bahr
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 23. listopad - pondělí 3. prosinec 2018 do destinace Ras Al Khaimah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rixos Bab Al Bahr. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Umm Al Quwain Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 23. listopad - pátek 30. listopad 2018 do destinace Umm Al Quwain, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Umm Al Quwain Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Verona Hotel Sharjah
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 23. listopad - středa 28. listopad 2018 do destinace Sharjah, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Verona Hotel Sharjah. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ajman Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Ajman, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ajman Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Fairmont Fujairah Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fairmont Fujairah Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 32 %.
 
Iberotel Miramar Al Aqah Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu sobota 24. listopad - úterý 27. listopad do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberotel Miramar Al Aqah Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava popozítří.
 
Park Hyatt Abu Dhabi
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 24. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park Hyatt Abu Dhabi. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Vstupenky na F1 - Velká cena
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu sobota 24. listopad - středa 25. listopad do destinace Abu Dhabi, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vstupenky na F1 - Velká cena Abú Dhabí 2018. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť.
 
Ajman Saray, A Luxury
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 25. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Ajman, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ajman Saray, A Luxury Collection Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Beach Hotel Sharjah
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 25. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Sharjah, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beach Hotel Sharjah. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Citymax Hotel Sharjah
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 25. listopad - čtvrtek 29. listopad 2018 do destinace Sharjah, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Citymax Hotel Sharjah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1141 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.