www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Spojených arabských emirátech - Spojené arabské emiráty 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Spojené arabské emiráty a Last Minute

Ajman Saray
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 26. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Ajman, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ajman Saray. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Pearl Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 26. září - neděle 30. září 2018 do destinace Umm Al Quwain, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pearl Beach Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Umm Al Quwain Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 26. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace Umm Al Quwain, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Umm Al Quwain Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Umm Al Quwain Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 26. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Umm Al Quwain, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Umm Al Quwain Beach Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Atlantis The Palm
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 28. září - pátek 5. říjen 2018 do destinace Dubai, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atlantis The Palm. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Coral Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 28. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace Sharjah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 29 %.
 
Hilton Al Hamra Beach &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 28. září - pondělí 8. říjen 2018 do destinace Ras Al Khaimah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Tryp By Wyndham Dubai
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 28. září - středa 10. říjen 2018 do destinace Dubai, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Tryp By Wyndham Dubai. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Hotel Yas Island Rotana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 28. září - pátek 5. říjen 2018 do destinace Abu Dhabi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Yas Island Rotana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Umm Al Quwain Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 28. září - pátek 12. říjen 2018 do destinace Umm Al Quwain, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Umm Al Quwain Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bahi Ajman Palace Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 29. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Ajman, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bahi Ajman Palace Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Flora Grand Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 29. září - pondělí 8. říjen 2018 do destinace Dubai, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Flora Grand Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Beach Rotana
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 29. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Beach Rotana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Pearl Beach Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 29. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Umm Al Quwain, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pearl Beach Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Umm Al Quwain Beach Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 29. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Umm Al Quwain, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Umm Al Quwain Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bin Majid Beach Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 30. září - středa 3. říjen 2018 do destinace Ras Al Khaimah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bin Majid Beach Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Hilton Ras Al Khaimah Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 30. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Ras Al Khaimah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Media Rotana Dubai (Ex Barsha)
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 30. září - pátek 5. říjen 2018 do destinace Dubai, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Media Rotana Dubai (Ex Barsha). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Fairmont Ajman
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pondělí 1. říjen - pondělí 8. říjen 2018 do destinace Ajman, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fairmont Ajman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Four Seasons Hotel At Al Maryah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pondělí 1. říjen - sobota 6. říjen 2018 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Seasons Hotel At Al Maryah Island. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1125 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.