www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Spojených arabských emirátech 2020 - Spojené arabské emiráty 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Spojené arabské emiráty 2020

Hotel Anantara The Palm Dubai
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 17. duben - pátek 1. květen 2020 do destinace Dubai, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Anantara The Palm Dubai. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Radisson Blu Resort Sharjah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 17. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Sharjah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Resort Sharjah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Fujairah Rotana Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Fujairah Rotana Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Hotel Hilton Ras Al Khaimah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 18. duben - úterý 28. duben 2020 do destinace Ras Al Khaimah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Hotel Ramada Beach Hotel Ajman
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 18. duben - úterý 28. duben 2020 do destinace Ajman, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Beach Hotel Ajman. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Iberotel Miramar Al Aqah Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberotel Miramar Al Aqah Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ja Ocean View Hotel Dubai
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 18. duben - úterý 28. duben 2020 do destinace Dubai, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ja Ocean View Hotel Dubai. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Pearl Beach Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 18. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Umm Al Quwain, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pearl Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Umm Al Quwain Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 18. duben - pondělí 27. duben 2020 do destinace Umm Al Quwain, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Umm Al Quwain Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Four Seasons Resort Dubai At
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 19. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Dubai, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Seasons Resort Dubai At Jumeirah Beach. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Umm Al Quwain Beach Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 19. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Umm Al Quwain, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Umm Al Quwain Beach Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 60 %.
 
Atana Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pondělí 20. duben - pondělí 27. duben 2020 do destinace Dubai, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atana Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Rixos Bab Al Bahr
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pondělí 20. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Ras Al Khaimah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rixos Bab Al Bahr. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Wyndham Garden Ajman
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pondělí 20. duben - pondělí 27. duben 2020 do destinace Ajman, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wyndham Garden Ajman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ajman Saray, A Luxury
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu úterý 21. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Ajman, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ajman Saray, A Luxury Collection Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 37 %.
 
Hotel Pearl Beach Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu úterý 21. duben - úterý 5. květen 2020 do destinace Umm Al Quwain, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pearl Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Mövenpick Hotel Bur Dubai
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu úterý 21. duben - úterý 28. duben 2020 do destinace Dubai, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Hotel Bur Dubai. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Sheraton Sharjah Beach Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu úterý 21. duben - čtvrtek 30. duben 2020 do destinace Sharjah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Sharjah Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Centro Yas Island
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 22. duben - středa 29. duben 2020 do destinace Dubai, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Centro Yas Island. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 57 %.
 
Umm Al Quwain Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu středa 22. duben - středa 29. duben 2020 do destinace Umm Al Quwain, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Umm Al Quwain Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1020 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.