www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Spojených arabských emirátech - Spojené arabské emiráty 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Spojené arabské emiráty 2019 a Last Minute

Cassels Al Barsha Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 19. červenec - úterý 23. červenec 2019 do destinace Dubai, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cassels Al Barsha Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 29 %.
 
Hotel Al Hamra Residence
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 19. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Ras Al Khaimah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Al Hamra Residence. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Hotel Pearl Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 19. červenec - úterý 30. červenec 2019 do destinace Umm Al Quwain, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pearl Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Miramar Al Aqah Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pátek 19. červenec - středa 24. červenec 2019 do destinace Fujairah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Miramar Al Aqah Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Hotel Citymax Hotel Sharjah
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 20. červenec - úterý 30. červenec 2019 do destinace Sharjah, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Citymax Hotel Sharjah. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Lavender Hotel Sharjah
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu sobota 20. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Sharjah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lavender Hotel Sharjah. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Ajman Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 21. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Ajman, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ajman Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Ajman Hotel ( Ex. Kempinski
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu neděle 21. červenec - neděle 24. červenec do destinace Ajman, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ajman Hotel ( Ex. Kempinski Hotel). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Ayla Grand Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu neděle 21. červenec - neděle 24. červenec do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ayla Grand Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Al Raha Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 21. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Al Raha Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Hotel Holiday Inn Down Town Abu
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Spojené arabské emiráty. Zájezd v termínu neděle 21. červenec - sobota 24. červenec do destinace Abu Dhabi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Holiday Inn Down Town Abu Dhabí. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Ramada Beach Hotel Ajman
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 21. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Ajman, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Beach Hotel Ajman. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Sheraton Dubai Creek Hotel &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 21. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Dubai, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Dubai Creek Hotel & Towers. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Umm Al Quwain Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 21. červenec - pátek 26. červenec 2019 do destinace Umm Al Quwain, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Umm Al Quwain Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Yas Viceroy Abu Dhabi
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu neděle 21. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yas Viceroy Abu Dhabi. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Hotel Pearl Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pondělí 22. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Umm Al Quwain, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pearl Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Pearl Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pondělí 22. červenec - čtvrtek 1. srpen 2019 do destinace Umm Al Quwain, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pearl Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Park Hyatt Abu Dhabi Hotel And
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pondělí 22. červenec - úterý 30. červenec 2019 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park Hyatt Abu Dhabi Hotel And Villas. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Rove City Centre
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pondělí 22. červenec - pondělí 29. červenec 2019 do destinace Dubai, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rove City Centre. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Shangri-La Hotel Qaryat Al
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Spojené arabské emiráty v termínu pondělí 22. červenec - pondělí 29. červenec 2019 do destinace Abu Dhabi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Hotel Qaryat Al Beri, Abu Dhabi. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1158 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.