www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Ománu - Omán 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Omán 2019 a Last Minute

Apartmány Shangri La - Al Waha
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu 23. květen - 31. květen do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Shangri La - Al Waha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Apartmány The Chedi Muscat
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu 23. květen - 31. květen do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány The Chedi Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Desert Nights Camp
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu 23. květen - 31. květen do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Desert Nights Camp. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Grand Hyatt Muscat
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu 23. květen - 31. květen do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Grand Hyatt Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Kempinski Hotel Muscat
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu 23. květen - 31. květen do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Al Bustan Palace - A
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pátek 24. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Bustan Palace - A Ritz-Carlton Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Hotel Al Baleed Resort Salalah
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu pátek 24. květen - sobota 31. květen do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Al Baleed Resort Salalah By Anantara. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Salalah Rotana Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pátek 24. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Salalah Rotana Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sifawy Boutique Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu pátek 24. květen - sobota 30. květen do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sifawy Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Mnichov.
 
Al Baleed Resort Salalah By
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 25. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Baleed Resort Salalah By Anantara. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Millennium Resort Mussanah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 25. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Millennium Resort Mussanah. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Grand Hyatt Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu sobota 26. květen - pátek 2. červen do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Grand Hyatt Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Al Baleed Resort Salalah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu sobota 28. květen - pátek 5. červen do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Al Baleed Resort Salalah By Anantara. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Salalah Rotana Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu úterý 28. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Salalah Rotana Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Salalah Rotana Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu úterý 29. květen - středa 5. červen do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Salalah Rotana Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Mnichov.
 
Salalah Rotana Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu středa 29. květen - čtvrtek 6. červen 2019 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Salalah Rotana Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Hyatt Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 30. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Kempinski Hotel Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 30. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Muscat. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Shangri-La Al Husn Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 30. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Muscat, v 6 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Al Husn Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Grand Hyatt Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pátek 31. květen - sobota 8. červen 2019 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Muscat. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 337 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Omán podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.