www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Ománu - Omán 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Omán a Last Minute

The Chedi Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 29. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Chedi Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Chedi Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu neděle 7. říjen - středa 17. říjen 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Chedi Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Salalah Rotana Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pondělí 8. říjen - úterý 16. říjen 2018 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Salalah Rotana Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Al Waha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu středa 10. říjen - pátek 19. říjen 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Waha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hilton Salalah Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pátek 12. říjen - sobota 20. říjen 2018 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Salalah Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Chedi Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 13. říjen - čtvrtek 25. říjen 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Chedi Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Al Bustan Palace, A Ritz
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu neděle 14. říjen - pondělí 22. říjen 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Millennium Resort Mussanah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pondělí 15. říjen - pondělí 22. říjen 2018 do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Millennium Resort Mussanah. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Chedi Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pondělí 15. říjen - sobota 20. říjen 2018 do destinace Muscat, v 5.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Chedi Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Al Baleed Resort Salalah By
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu úterý 16. říjen - středa 24. říjen 2018 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Baleed Resort Salalah By Anantara. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Al Waha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 18. říjen - čtvrtek 1. listopad 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Waha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Al Baleed Resort Salalah By
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu sobota 20. říjen - sobota 3. listopad 2018 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Baleed Resort Salalah By Anantara. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hilton Salalah Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu sobota 20. říjen - pondělí 29. říjen 2018 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Salalah Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Al Baleed Resort Salalah By
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu neděle 21. říjen - neděle 28. říjen 2018 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Baleed Resort Salalah By Anantara. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Al Waha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu pondělí 22. říjen - sobota 27. říjen 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Waha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Al Baleed Resort Salalah By
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu úterý 23. říjen - čtvrtek 1. listopad 2018 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Baleed Resort Salalah By Anantara. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Al Baleed Resort Salalah By
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu úterý 23. říjen - čtvrtek 1. listopad 2018 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Baleed Resort Salalah By Anantara. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Shangri-La Barr Al Jissah Al
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu úterý 23. říjen - sobota 3. listopad 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Barr Al Jissah Al Waha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Chedi Muscat
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu úterý 23. říjen - úterý 30. říjen 2018 do destinace Muscat, v 5.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Chedi Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Al Baleed Resort Salalah By
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu sobota 27. říjen - neděle 4. listopad 2018 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Baleed Resort Salalah By Anantara. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 298 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Omán podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.