www.mDovolena.cz     >    

Omán - Dovolená v Ománu 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Omán dle termínu

Millennium Resort Mussanah (Ai)
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 26. duben - pondělí 7. květen 2018 do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Millennium Resort Mussanah (Ai). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Mirbat Marriott Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 28. duben - neděle 6. květen 2018 do destinace Salalah, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mirbat Marriott Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Al Waha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pondělí 30. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Waha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Al Waha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu úterý 1. květen - středa 9. květen 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Waha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Mirbat Marriott Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu úterý 1. květen - středa 9. květen 2018 do destinace Salalah, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mirbat Marriott Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Shangri-La Al Husn Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu úterý 1. květen - úterý 8. květen 2018 do destinace Muscat, v 6 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Al Husn Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Crown Plaza Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 3. květen - pondělí 14. květen 2018 do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crown Plaza Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Intercontinental Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu čtvrtek 3. květen - pondělí 12. květen do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Intercontinental Muscat . Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Juweira Boutique Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 3. květen - pátek 11. květen 2018 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Juweira Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Mnichov s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Mirbat Marriott Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 3. květen - pátek 11. květen 2018 do destinace Salalah, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mirbat Marriott Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sifawy Boutique Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 3. květen - pondělí 14. květen 2018 do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sifawy Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Fanar Hotel & Residences
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu čtvrtek 5. květen - pondělí 12. květen do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fanar Hotel & Residences. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Funtazie Klub Fanar Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu čtvrtek 5. květen - pondělí 12. květen do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Funtazie Klub Fanar Hotel & Residences. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Al Waha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu neděle 6. květen - pátek 11. květen 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Waha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Fanar Hotel & Residences
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu neděle 6. květen - pondělí 14. květen 2018 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fanar Hotel & Residences. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Mirbat Marriott Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pondělí 7. květen - pondělí 14. květen 2018 do destinace Salalah, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mirbat Marriott Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Al Baleed Resort Salalah By
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu středa 9. květen - čtvrtek 17. květen 2018 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Baleed Resort Salalah By Anantara. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Al Waha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu středa 9. květen - pondělí 14. květen 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Waha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Shangri-La Al Husn Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 10. květen - sobota 19. květen 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Al Husn Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Mirbat Marriott Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pátek 11. květen - úterý 22. květen 2018 do destinace Salalah, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mirbat Marriott Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 324 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Omán podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.