www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Ománu - Omán 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Omán 2019 a Last Minute

Grand Hyatt Muscat
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 20. červenec - pátek 26. červenec 2019 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Muscat. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Muscat
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 20. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Fanar Hotel & Residences
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu neděle 21. červenec - pondělí 29. červenec 2019 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fanar Hotel & Residences. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Hyatt Muscat
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu neděle 21. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Hyatt Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu úterý 23. červenec - úterý 30. červenec 2019 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Muscat. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Al Bustan Palace Ritz Carlton
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu středa 24. červenec - úterý 30. červenec 2019 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Bustan Palace Ritz Carlton. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Crown Plaza Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu středa 24. červenec - neděle 4. srpen 2019 do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crown Plaza Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Millennium Resort Mussanah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu středa 24. červenec - úterý 30. červenec 2019 do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Millennium Resort Mussanah. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sifawy Boutique Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu středa 24. červenec - úterý 30. červenec do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sifawy Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Crowne Plaza Resort Salalah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 25. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crowne Plaza Resort Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Hyatt Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 25. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Grand Hyatt Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pátek 26. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Juweira Boutique Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pátek 26. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Juweira Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La Barr Al Jissah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pátek 26. červenec - úterý 6. srpen 2019 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Barr Al Jissah Resort & Spa Al Waha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Crowne Plaza Resort Salalah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 27. červenec - neděle 4. srpen 2019 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crowne Plaza Resort Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Intercontinental Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu sobota 27. červenec - neděle 4. srpen do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Intercontinental Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Mnichov.
 
Kempinski Hotel Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 27. červenec - středa 7. srpen 2019 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Muscat. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Crowne Plaza Resort Salalah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu neděle 28. červenec - pondělí 5. srpen 2019 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crowne Plaza Resort Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La Barr Al Jissah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu neděle 28. červenec - pondělí 5. srpen do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Barr Al Jissah Resort and Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Mnichov.
 
The Chedi Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu neděle 28. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Chedi Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 348 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Omán podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.