www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Ománu - Omán 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Omán 2019 a Last Minute

Kempinski Hotel Muscat
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pondělí 21. leden - pondělí 28. leden 2019 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Muscat. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 39 %.
 
Millennium Resort Mussanah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu úterý 22. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Millennium Resort Mussanah. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Crowne Plaza Resort Salalah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu středa 23. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crowne Plaza Resort Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Crowne Plaza Resort Salalah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu středa 23. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crowne Plaza Resort Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Salalah Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu středa 23. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Salalah Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La Barr Al Jissah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu středa 23. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Barr Al Jissah Resort & Spa Al Waha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Kempinski Hotel Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 24. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Muscat. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Sifawy Boutique Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu čtvrtek 24. leden - sobota 31. leden do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sifawy Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Crowne Plaza Resort Salalah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pátek 25. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crowne Plaza Resort Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Al Bustan Palace, A Ritz
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 26. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Salalah Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 26. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Salalah Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Salalah Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 26. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Salalah Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Bratislava s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Hilton Salalah Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu sobota 26. leden - pátek 31. leden do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hilton Salalah Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Bratislava.
 
Hotel Six Senses Zighy Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu sobota 26. leden - pátek 2. únor do destinace Musandam, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Six Senses Zighy Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Bratislava.
 
Intercontinental Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 26. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sifawy Boutique Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 26. leden - středa 6. únor 2019 do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sifawy Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Chedi
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 26. leden - úterý 5. únor 2019 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Chedi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tulip Inn Downtown
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 26. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Muscat, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tulip Inn Downtown. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Millennium Resort Mussanah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu úterý 29. leden - sobota 9. únor 2019 do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Millennium Resort Mussanah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kempinski Hotel Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 31. leden - čtvrtek 7. únor 2019 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 347 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Omán podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.