www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Ománu 2020 - Omán 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Omán 2020

Chaty Sama Al Wasil Desert Camp
Pobyt na dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu 25. září - 28. září do destinace Muscat, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Chaty Sama Al Wasil Desert Camp. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - .
 
Sifawy Boutique Hotel
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu 2. říjen - 7. říjen do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sifawy Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Crowne Plaza Muscat
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu 9. říjen - 14. říjen do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Crowne Plaza Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Kempinski Muscat
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu 9. říjen - 14. říjen do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kempinski Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Grand Hyatt Muscat
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu 16. říjen - 21. říjen do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Grand Hyatt Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Muscat Hills Dive Centre
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu 16. říjen - 21. říjen do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Muscat Hills Dive Centre. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel W Muscat
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu 23. říjen - 28. říjen do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel W Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Al Bustan Palace, A Ritz
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu 24. říjen - 29. říjen do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Grand Hyatt Muscat
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu sobota 31. říjen - neděle 15. listopad 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 41 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Hyatt Muscat
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu sobota 31. říjen - neděle 15. listopad 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Muscat. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 41 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Hyatt Muscat
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu sobota 31. říjen - středa 11. listopad 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Muscat. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 41 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kempinski Hotel Muscat
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu sobota 31. říjen - středa 11. listopad 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Muscat. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 41 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kempinski Hotel Muscat
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu sobota 31. říjen - středa 11. listopad 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Muscat. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 41 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kempinski Hotel Muscat
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu sobota 31. říjen - neděle 15. listopad 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 41 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kempinski Hotel Muscat
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu sobota 31. říjen - neděle 15. listopad 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Muscat. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 41 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La Barr Al Jissah Al
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu sobota 31. říjen - neděle 15. listopad 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Barr Al Jissah Al Waha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 41 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Shangri-La Barr Al Jissah Al
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu sobota 31. říjen - neděle 15. listopad 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Barr Al Jissah Al Waha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 41 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Sifawy Boutique Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu sobota 31. říjen - neděle 15. listopad 2020 do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sifawy Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 41 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Sifawy Boutique Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu sobota 31. říjen - neděle 15. listopad 2020 do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sifawy Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 41 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Sifawy Boutique Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu sobota 31. říjen - neděle 15. listopad 2020 do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sifawy Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 41 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 2638 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Omán podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.