www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Ománu 2020 - Omán 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Omán 2020

Kempinski Muscat
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 2. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Muscat. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Crowne Plaza Resort Salalah
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu sobota 4. leden - čtvrtek 9. leden 2020 do destinace Salalah, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crowne Plaza Resort Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Millenium Resort Salalah
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu sobota 4. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Salalah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Millenium Resort Salalah. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Millenium Resort Salalah
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu sobota 4. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Salalah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Millenium Resort Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Millennium Resort Salalah
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu sobota 4. leden - čtvrtek 9. leden 2020 do destinace Salalah, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Millennium Resort Salalah. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Salalah Rotana Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu sobota 4. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Salalah Rotana Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
The Chedi
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu sobota 4. leden - čtvrtek 9. leden 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Chedi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Crowne Plaza Resort Salalah
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu pondělí 6. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crowne Plaza Resort Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Muscat
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu pondělí 6. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Rotana Salalah Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu úterý 7. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rotana Salalah Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Rotana Salalah Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu středa 8. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rotana Salalah Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Salalah Rotana Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu středa 8. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Salalah Rotana Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La Al Waha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu středa 8. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Al Waha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La Barr Al Jissah Al
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 9. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Barr Al Jissah Al Waha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 52 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Chedi Muscat
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 9. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Chedi Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 52 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Crowne Plaza Resort Salalah
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu pátek 10. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Salalah, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crowne Plaza Resort Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Juweira Boutique Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu pátek 10. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Juweira Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kairaba Mirbat Salalah
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu pátek 10. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Salalah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kairaba Mirbat Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Salalah Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu sobota 11. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Salalah Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 54 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Juweira Boutique Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu sobota 11. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Juweira Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 54 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 220 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Omán podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.