www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Ománu 2020 - Omán 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Omán 2020

Grand Hyatt Muscat
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Omán v termínu pátek 3. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Al Baleed Resort Salalah By
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 4. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Baleed Resort Salalah By Anantara. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Al Bustan Palace Ritz Carlton
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 4. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Bustan Palace Ritz Carlton. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Fanar Hotel & Residences
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 4. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fanar Hotel & Residences. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Fanar Hotel & Residences
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 4. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fanar Hotel & Residences. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Shangri-La Al Waha
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 4. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Al Waha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La Al Waha
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 4. leden - středa 8. leden 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Al Waha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Hilton Salalah Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu sobota 5. leden - středa 12. leden do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hilton Salalah Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hilton Salalah Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Omán v termínu pondělí 6. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Salalah Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Salalah Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Omán v termínu pondělí 6. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Salalah Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kairaba Mirbat Salalah
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Omán v termínu pondělí 6. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Salalah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kairaba Mirbat Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La Al Waha
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Omán v termínu pondělí 6. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Al Waha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Al Baleed Resort By
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu pondělí 7. leden - pondělí 12. leden do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Al Baleed Resort By Anantara. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Shangri-La Al Husn Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Omán v termínu úterý 7. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Al Husn Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La Barr Al Jissah
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Omán v termínu úterý 7. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Barr Al Jissah Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Crowne Plaza Resort Salalah
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 9. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crowne Plaza Resort Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Fanar Hotel & Residences
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 9. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fanar Hotel & Residences. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kairaba Mirbat Salalah
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 9. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Salalah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kairaba Mirbat Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Millenium Resort Salalah
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 9. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Salalah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Millenium Resort Salalah. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Millennium Resort Salalah
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 9. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Salalah, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Millennium Resort Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 181 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Omán podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.