www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Ománu 2020 - Omán 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Omán 2020

Fanar Hotel & Residences
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu 11. duben - 18. duben do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fanar Hotel & Residences. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Rotana Salalah Resort
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu 11. duben - 18. duben do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Rotana Salalah Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - .
 
Salalah Rotana Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pondělí 13. duben - sobota 18. duben 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Salalah Rotana Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Salalah Rotana Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pondělí 13. duben - středa 22. duben 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Salalah Rotana Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La Al Waha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pondělí 13. duben - středa 22. duben 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Al Waha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Hyatt Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu úterý 14. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Shangri-La Barr Al Jissah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu úterý 14. duben - středa 22. duben 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Barr Al Jissah Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Salalah Rotana Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu středa 15. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Salalah Rotana Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Crowne Plaza Resort Salalah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 16. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crowne Plaza Resort Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Crowne Plaza Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu čtvrtek 16. duben - čtvrtek 23. duben do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Crowne Plaza Resort Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Six Senses Zighy Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 16. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Six Senses Zighy Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 23 %.
 
Bungalovy Souly Eco Lodge
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu čtvrtek 17. duben - čtvrtek 22. duben do destinace Salalah, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bungalovy Souly Eco Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Beach Resort Salalah
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu čtvrtek 17. duben - čtvrtek 22. duben do destinace Salalah, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Beach Resort Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Muscat Hills Dive Centre
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu čtvrtek 17. duben - čtvrtek 22. duben do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Muscat Hills Dive Centre. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Samharam Tourist Village
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu čtvrtek 17. duben - čtvrtek 24. duben do destinace Salalah, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Samharam Tourist Village Salalah. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Shangri-La´S Barr Al
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu čtvrtek 18. duben - čtvrtek 25. duben do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Shangri-La´S Barr Al Jissah Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Millenium Resort Salalah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 18. duben - úterý 28. duben 2020 do destinace Salalah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Millenium Resort Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La Al Husn Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 18. duben - čtvrtek 30. duben 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Al Husn Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
W Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení W Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Fanar Hotel & Residences
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu neděle 19. duben - úterý 28. duben 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fanar Hotel & Residences. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 328 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Omán podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.