www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Ománu - Omán 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Omán a Last Minute

Al Falaj Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu pátek 24. listopad - středa 1. prosinec do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Falaj Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Al Bustan Palace Ritz Carlton
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu neděle 25. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Bustan Palace Ritz Carlton. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Košice s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Al Bustan Palace, A
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu neděle 26. listopad - neděle 3. prosinec do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Bustan Palace, A Ritz-Carlton Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Košice.
 
Crowne Plaza Resort Salalah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu úterý 27. listopad - pátek 7. prosinec 2018 do destinace Salalah, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crowne Plaza Resort Salalah. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Grand Hyatt Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu úterý 27. listopad - pátek 4. prosinec do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Grand Hyatt Muscat. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Bratislava.
 
Intercontinental Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu středa 28. listopad - čtvrtek 6. prosinec 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kempinski Hotel Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pátek 30. listopad - neděle 9. prosinec 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Muscat. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Crowne Plaza Resort Salalah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 1. prosinec - pondělí 10. prosinec 2018 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crowne Plaza Resort Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kempinski Hotel Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 1. prosinec - pondělí 10. prosinec 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Muscat. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Kempinski Hotel Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 1. prosinec - středa 12. prosinec 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Muscat. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Kempinski Hotel Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu neděle 2. prosinec - neděle 16. prosinec 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Muscat. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Mirbat Marriott Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu neděle 2. prosinec - pondělí 10. prosinec 2018 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mirbat Marriott Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La Al Husn Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu neděle 2. prosinec - středa 12. prosinec 2018 do destinace Muscat, v 6 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Al Husn Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Salalah Rotana Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pondělí 3. prosinec - úterý 11. prosinec 2018 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Salalah Rotana Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Crowne Plaza Resort Salalah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu úterý 4. prosinec - čtvrtek 13. prosinec 2018 do destinace Salalah, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crowne Plaza Resort Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Intercontinental Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu úterý 4. prosinec - čtvrtek 12. prosinec do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Intercontinental Muscat . Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Bratislava.
 
Millennium Resort Mussanah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu úterý 4. prosinec - pondělí 10. prosinec 2018 do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Millennium Resort Mussanah. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Al Bustan Palace, A Ritz
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu úterý 5. prosinec - pondělí 13. prosinec do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Al Baleed Resort Salalah By
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 6. prosinec - pátek 14. prosinec 2018 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Baleed Resort Salalah By Anantara. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Grand Hyatt Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu čtvrtek 6. prosinec - pátek 13. prosinec do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Grand Hyatt Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 

Zobrazeno 1-20 z 335 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Omán podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.