www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Ománu 2020 - Omán 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Omán 2020

Kairaba Mirbat Salalah
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu středa 8. červenec - pátek 17. červenec 2020 do destinace Salalah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kairaba Mirbat Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Millenium Resort Salalah
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu středa 8. červenec - středa 15. červenec 2020 do destinace Salalah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Millenium Resort Salalah. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Al Baleed Resort Salalah
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu středa 9. červenec - středa 16. červenec do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Al Baleed Resort Salalah By Anantara. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Salalah Rotana Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu středa 9. červenec - středa 16. červenec do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Salalah Rotana Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Intercontinental Muscat
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 9. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La Al Waha
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 9. červenec - neděle 19. červenec 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Al Waha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La Al Waha
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 9. červenec - pátek 17. červenec 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Al Waha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Salalah Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pátek 10. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Salalah Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Grand Hyatt Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 11. červenec - čtvrtek 16. červenec 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hilton Salalah Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 11. červenec - pátek 17. červenec 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Salalah Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Muscat Hills Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 11. červenec - neděle 19. červenec 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Muscat Hills Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La Al Husn Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 11. červenec - čtvrtek 23. červenec 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Al Husn Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Shangri-La Al Waha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 11. červenec - neděle 19. červenec 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Al Waha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La Al Waha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 11. červenec - pátek 17. červenec 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Al Waha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La Al Waha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 11. červenec - úterý 21. červenec 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Al Waha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Millenium Resort Salalah
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pondělí 13. červenec - úterý 21. červenec 2020 do destinace Salalah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Millenium Resort Salalah. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Salalah Rotana Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pondělí 13. červenec - středa 22. červenec 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Salalah Rotana Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Al Falaj
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu středa 15. červenec - čtvrtek 23. červenec 2020 do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Falaj. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Al Falaj
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu středa 15. červenec - středa 22. červenec 2020 do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Falaj. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Al Falaj
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu středa 15. červenec - čtvrtek 23. červenec 2020 do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Falaj. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 335 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Omán podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.