www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Ománu 2020 - Omán 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Omán 2020

Millenium Resort Salalah
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu středa 22. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Salalah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Millenium Resort Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Salalah Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 23. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Salalah Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Muscat
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 23. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Salalah Rotana Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 23. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Salalah Rotana Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Salalah Rotana Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 23. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Salalah Rotana Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La Al Husn Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 23. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Al Husn Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Shangri-La´S Barr Al
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu čtvrtek 24. leden - čtvrtek 31. leden do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Shangri-La´S Barr Al Jissah Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Kairaba Mirbat Salalah
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pátek 24. leden - neděle 2. únor 2020 do destinace Salalah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kairaba Mirbat Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La Barr Al Jissah
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu pátek 24. leden - neděle 31. leden do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Barr Al Jissah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Al Falaj
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 25. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Falaj. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Salalah Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 25. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Salalah Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Grand Hyatt Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu sobota 25. leden - úterý 1. únor do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Grand Hyatt Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Hotel Samharam Tourist Village
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu sobota 25. leden - úterý 1. únor do destinace Salalah, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Samharam Tourist Village Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Salalah Rotana Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 25. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Salalah Rotana Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La Al Waha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 25. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Al Waha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Salalah Rotana Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pondělí 27. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Salalah Rotana Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Salalah Rotana Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu úterý 28. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Salalah Rotana Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Salalah Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu středa 29. leden - sobota 8. únor 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Salalah Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Salalah Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu středa 29. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Salalah Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Al Bustan Palace, A Ritz
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 30. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 358 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Omán podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.