www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Ománu - Omán 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Omán 2019 a Last Minute

Hilton Salalah Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu neděle 24. březen - pondělí 1. duben 2019 do destinace Salalah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Salalah Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Al Baleed Resort Salalah
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu neděle 25. březen - pondělí 31. březen do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Al Baleed Resort Salalah By Anantara. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Mnichov.
 
Hotel Crowne Plaza Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu neděle 25. březen - pondělí 31. březen do destinace Salalah, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Crowne Plaza Resort Salalah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Mnichov.
 
Hotel Hilton Salalah Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu neděle 25. březen - pondělí 31. březen do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hilton Salalah Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Mnichov.
 
Intercontinental Muscat
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pondělí 25. březen - pátek 5. duben 2019 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hilton Salalah Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu úterý 26. březen - pondělí 1. duben 2019 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Salalah Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Al Bustan Palace Ritz
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu úterý 26. březen - pondělí 1. duben do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Al Bustan Palace Ritz Carlton. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Grand Hyatt Muscat
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu úterý 26. březen - pondělí 1. duben do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Grand Hyatt Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Millennium Resort Mussanah
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu úterý 26. březen - pondělí 1. duben do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Millennium Resort Mussanah. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Salalah Rotana Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu úterý 26. březen - pondělí 1. duben do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Salalah Rotana Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Shangri
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu úterý 26. březen - pondělí 1. duben do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Shangri. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Tulip Inn Downtown
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu úterý 26. březen - pondělí 1. duben do destinace Muscat, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Tulip Inn Downtown. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Kempinski Hotel Muscat
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu úterý 26. březen - pondělí 1. duben do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Salalah Rotana Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu úterý 26. březen - pondělí 1. duben 2019 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Salalah Rotana Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La Barr Al Jissah Al
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu úterý 26. březen - pondělí 1. duben 2019 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Barr Al Jissah Al Waha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sifawy Boutique Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu úterý 26. březen - pondělí 1. duben do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sifawy Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Fanar Hotel & Residences
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pátek 29. březen - sobota 6. duben 2019 do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fanar Hotel & Residences. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Mnichov s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Hyatt Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pátek 29. březen - neděle 7. duben 2019 do destinace Muscat, v 5.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Muscat. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Hyatt Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 30. březen - pátek 5. duben 2019 do destinace Muscat, v 5.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Muscat. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Hotel Al Baleed Resort By
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu sobota 31. březen - pátek 7. duben do destinace Salalah, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Al Baleed Resort By Anantara. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 

Zobrazeno 1-20 z 346 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Omán podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.