www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Ománu - Omán 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Omán a Last Minute

The Chedi Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu neděle 29. červenec - neděle 5. srpen 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Chedi Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Chedi Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu neděle 29. červenec - úterý 7. srpen 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Chedi Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mirbat Marriott Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pondělí 30. červenec - pátek 10. srpen 2018 do destinace Salalah, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mirbat Marriott Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Mirbat Marriott Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu pondělí 30. červenec - sobota 4. srpen 2018 do destinace Salalah, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mirbat Marriott Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Tulip Inn Downtown
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu úterý 31. červenec - sobota 11. srpen 2018 do destinace Muscat, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tulip Inn Downtown. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Al Waha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu středa 1. srpen - čtvrtek 9. srpen 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Waha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Mirbat Marriott Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 2. srpen - pondělí 13. srpen 2018 do destinace Salalah, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mirbat Marriott Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Shangri-La Al Husn Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 2. srpen - pátek 10. srpen 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Al Husn Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Shangri-La Barr Al Jissah Al
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu čtvrtek 2. srpen - pátek 10. srpen 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Barr Al Jissah Al Waha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Al Bustan Palace, A Ritz
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Omán. Zájezd v termínu čtvrtek 3. srpen - pátek 12. srpen do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Bustan Palace, A Ritz Carlton Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Kempinski Hotel Muscat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu úterý 7. srpen - středa 15. srpen 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Muscat. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mirbat Marriott Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu středa 8. srpen - čtvrtek 16. srpen 2018 do destinace Salalah, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mirbat Marriott Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Al Bandar
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Omán v termínu sobota 11. srpen - sobota 18. srpen 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Bandar. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Shangri-La Al Husn Resort &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu neděle 12. srpen - pondělí 20. srpen 2018 do destinace Muscat, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La Al Husn Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
The Chedi Muscat
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu neděle 12. srpen - pátek 17. srpen 2018 do destinace Muscat, v 5.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Chedi Muscat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Millennium Resort Mussanah
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu pondělí 13. srpen - čtvrtek 23. srpen 2018 do destinace Muscat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Millennium Resort Mussanah. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mirbat Marriott Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu úterý 14. srpen - úterý 21. srpen 2018 do destinace Salalah, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mirbat Marriott Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Mirbat Marriott Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu středa 15. srpen - neděle 26. srpen 2018 do destinace Salalah, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mirbat Marriott Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Mirbat Marriott Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu středa 15. srpen - středa 22. srpen 2018 do destinace Salalah, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mirbat Marriott Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Mirbat Marriott Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Omán v termínu pátek 17. srpen - pátek 31. srpen 2018 do destinace Salalah, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mirbat Marriott Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 29 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 306 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Omán podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.