www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Seychelách - Seychely 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Seychely 2019 a Last Minute

Patatran Village
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 25. březen - středa 3. duben 2019 do destinace La Digue, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Patatran Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Indian Ocean Lodge
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 26. březen - úterý 9. duben 2019 do destinace Praslin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Indian Ocean Lodge. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
La Digue Island Lodge
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 26. březen - pátek 5. duben 2019 do destinace La Digue, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Digue Island Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
La Digue Island Lodge
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 26. březen - sobota 6. duben 2019 do destinace La Digue, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Digue Island Lodge. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
La Digue Island Lodge
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 26. březen - středa 3. duben 2019 do destinace La Digue, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Digue Island Lodge. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Frégate Island Private
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu středa 27. březen - pátek 5. duben 2019 do destinace mikroostrovy v Seychelách, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Frégate Island Private. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Seychelles Labriz Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu středa 27. březen - čtvrtek 4. duben 2019 do destinace mikroostrovy v Seychelách, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Hotel Cabanes Des Anges
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Seychely. Zájezd v termínu středa 27. březen - čtvrtek 4. duben do destinace La Digue, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cabanes Des Anges . Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Krakov.
 
Lemuria Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu středa 27. březen - neděle 7. duben 2019 do destinace Praslin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lemuria Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Savoy Seychelles Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu středa 27. březen - pátek 12. duben 2019 do destinace Mahé, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Savoy Seychelles Resort And Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Coco De Mer & The Black Parrot
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 28. březen - úterý 9. duben 2019 do destinace Praslin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coco De Mer & The Black Parrot Suites. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Savoy Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 28. březen - čtvrtek 11. duben 2019 do destinace Mahé, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Savoy Resort And Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Paradise Sun Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Seychely. Zájezd v termínu čtvrtek 30. březen - čtvrtek 8. duben do destinace Praslin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Sun Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Patatran Village
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu sobota 30. březen - pondělí 8. duben 2019 do destinace La Digue, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Patatran Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Savoy Seychelles Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu sobota 30. březen - pondělí 8. duben 2019 do destinace Mahé, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Savoy Seychelles Resort And Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Berjaya Beau Vallon Bay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu neděle 31. březen - úterý 16. duben 2019 do destinace Mahé, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Beau Vallon Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The H Resort Beau Vallon Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu neděle 31. březen - čtvrtek 11. duben 2019 do destinace Mahé, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The H Resort Beau Vallon Beach. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Doubletree By Hilton Seychelles
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 1. duben - čtvrtek 11. duben 2019 do destinace Mahé, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton Seychelles (Allamanda Resort . Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Indian Ocean Lodge
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 1. duben - sobota 13. duben 2019 do destinace Praslin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Indian Ocean Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Frégate Island Private
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 2. duben - čtvrtek 11. duben 2019 do destinace mikroostrovy v Seychelách, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Frégate Island Private. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 668 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Seychely podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.