www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Seychelách 2020 - Seychely 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Seychely 2020

Hotel Indian Ocean Lodge
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Seychely. Zájezd v termínu pátek 2. říjen - čtvrtek 11. říjen do destinace Praslin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Indian Ocean Lodge. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Kempinski Seychelles Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 2. říjen - neděle 18. říjen 2020 do destinace Mahé, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Seychelles Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
La Digue Island Lodge
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 2. říjen - neděle 11. říjen 2020 do destinace La Digue, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Digue Island Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Lemuria Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 2. říjen - neděle 11. říjen 2020 do destinace Praslin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lemuria Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Lemuria Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 2. říjen - neděle 11. říjen 2020 do destinace Praslin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lemuria Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Lemuria Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 2. říjen - středa 14. říjen 2020 do destinace Praslin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lemuria Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Lemuria Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 2. říjen - středa 14. říjen 2020 do destinace Praslin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lemuria Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Patatran Village
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 2. říjen - neděle 11. říjen 2020 do destinace La Digue, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Patatran Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Patatran Village
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 2. říjen - čtvrtek 15. říjen 2020 do destinace La Digue, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Patatran Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Patatran Village
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 2. říjen - neděle 18. říjen 2020 do destinace La Digue, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Patatran Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
La Digue Island Lodge
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu sobota 3. říjen - pondělí 12. říjen 2020 do destinace La Digue, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Digue Island Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
La Digue Island Lodge
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu sobota 3. říjen - čtvrtek 15. říjen 2020 do destinace La Digue, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Digue Island Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Lemuria Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu sobota 3. říjen - pondělí 12. říjen 2020 do destinace Praslin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lemuria Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Lemuria Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu sobota 3. říjen - čtvrtek 15. říjen 2020 do destinace Praslin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lemuria Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Patatran Village
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu sobota 3. říjen - pondělí 12. říjen 2020 do destinace La Digue, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Patatran Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Doubletree By Hilton Seychelles
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu neděle 4. říjen - úterý 20. říjen 2020 do destinace Mahé, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton Seychelles (Allamanda Resort . Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Frégate Island Private
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu neděle 4. říjen - úterý 13. říjen 2020 do destinace mikroostrovy v Seychelách, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Frégate Island Private. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Seychelles Labriz Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu neděle 4. říjen - úterý 13. říjen 2020 do destinace mikroostrovy v Seychelách, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Seychelles Labriz Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu neděle 4. říjen - úterý 20. říjen 2020 do destinace mikroostrovy v Seychelách, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Indian Ocean Lodge
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu neděle 4. říjen - sobota 17. říjen 2020 do destinace Praslin, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Indian Ocean Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 2634 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Seychely podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.