www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Seychelách 2020 - Seychely 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Seychely 2020

Coral Strand Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 23. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Mahé, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Strand Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 29 %.
 
Hotel Ja Enchanted Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Seychely. Zájezd v termínu čtvrtek 23. leden - sobota 30. leden do destinace Mikroostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ja Enchanted Island Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Krakov.
 
Le Domaine De La Réserve
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 23. leden - sobota 8. únor 2020 do destinace Praslin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Domaine De La Réserve. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Le Duc Praslin & Villas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 23. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Praslin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Duc Praslin & Villas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Le Duc Praslin & Villas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 23. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Praslin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Duc Praslin & Villas. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Chalet D´anse Forbans
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 24. leden - neděle 2. únor 2020 do destinace Mahé, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Chalet D´anse Forbans. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Carana Beach Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu neděle 26. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Mahé, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Carana Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
La Digue Island Lodge
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu neděle 26. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace La Digue, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Digue Island Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
La Digue Island Lodge
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu neděle 26. leden - pátek 7. únor 2020 do destinace La Digue, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Digue Island Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hilton Seychelles Northolme
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 27. leden - sobota 8. únor 2020 do destinace Mahé, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Hotel The H Resort Beau Vallon
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Seychely. Zájezd v termínu pondělí 27. leden - sobota 3. únor do destinace Mahé, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The H Resort Beau Vallon Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Krakov, Katovice.
 
Indian Ocean Lodge
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 27. leden - sobota 8. únor 2020 do destinace Praslin, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Indian Ocean Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Valmer Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 27. leden - středa 12. únor 2020 do destinace Mahé, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Valmer Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Coral Strand
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 28. leden - středa 12. únor 2020 do destinace Mahé, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Strand. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel La Nauitique Luxury
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Seychely. Zájezd v termínu úterý 28. leden - středa 6. únor do destinace La Digue, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel La Nauitique Luxury Waterfront. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť.
 
Hotel Le Domaine De L´Orangerie
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Seychely. Zájezd v termínu úterý 28. leden - středa 6. únor do destinace La Digue, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Le Domaine De L´Orangerie. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť.
 
Hotel Paradise Sun
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 28. leden - úterý 11. únor 2020 do destinace Praslin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Paradise Sun. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Le Duc Praslin & Villas
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 28. leden - sobota 8. únor 2020 do destinace Praslin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Duc Praslin & Villas. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Valmer Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 28. leden - čtvrtek 13. únor 2020 do destinace Mahé, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Valmer Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
La Digue Island Lodge
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 30. leden - úterý 11. únor 2020 do destinace La Digue, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Digue Island Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 515 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Seychely podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.