www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Seychelách - Seychely 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Seychely 2019 a Last Minute

Paradise Sun
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 21. květen - čtvrtek 30. květen 2019 do destinace Praslin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Sun. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Hilton Seychelles Labriz
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Seychely. Zájezd v termínu úterý 22. květen - čtvrtek 31. květen do destinace Mikroostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hilton Seychelles Labriz Resort and Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť.
 
Hilton Seychelles Northolme
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 23. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Mahé, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Apartmány Fleur de Lys
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Seychely. Zájezd v termínu čtvrtek 24. květen - sobota 2. červen do destinace La Digue, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Fleur de Lys. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť.
 
Hotel Acajou
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Seychely. Zájezd v termínu čtvrtek 24. květen - sobota 2. červen do destinace Praslin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Acajou. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť.
 
Hotel Berjaya Praslin Beach
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Seychely. Zájezd v termínu čtvrtek 24. květen - sobota 2. červen do destinace Praslin, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Berjaya Praslin Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť.
 
Lemuria Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu sobota 25. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Praslin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lemuria Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Berjaya Beau Vallon Bay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu neděle 26. květen - sobota 8. červen 2019 do destinace Mahé, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Beau Vallon Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hilton Seychelles Northolme
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 27. květen - sobota 8. červen 2019 do destinace Mahé, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Seychelles Northolme Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Coral Strand
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Seychely. Zájezd v termínu pondělí 27. květen - sobota 4. červen do destinace Mahé, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Coral Strand. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť.
 
Hotel Kempinski Seychelles
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Seychely. Zájezd v termínu pondělí 27. květen - sobota 4. červen do destinace Mahé, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kempinski Seychelles Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť.
 
La Digue Island Lodge
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 27. květen - pátek 7. červen 2019 do destinace La Digue, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Digue Island Lodge. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Le Duc Praslin & Villas
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 27. květen - sobota 8. červen 2019 do destinace Praslin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Duc Praslin & Villas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Paradise Sun Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 27. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Praslin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Sun Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Coral Strand Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 28. květen - pondělí 10. červen 2019 do destinace Mahé, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Strand Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 38 %.
 
Hotel La Digue Island Lodge
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Seychely. Zájezd v termínu úterý 28. květen - pondělí 5. červen do destinace La Digue, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel La Digue Island Lodge. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Krakov.
 
Indian Ocean Lodge
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 28. květen - sobota 8. červen 2019 do destinace Praslin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Indian Ocean Lodge. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Carana Beach Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 30. květen - pondělí 10. červen 2019 do destinace Mahé, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Carana Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Patatran Village
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 30. květen - sobota 8. červen 2019 do destinace La Digue, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Patatran Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hotel Anse Soleil Beachcomber
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Seychely. Zájezd v termínu čtvrtek 31. květen - sobota 9. červen do destinace Mahé, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Anse Soleil Beachcomber. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 

Zobrazeno 1-20 z 663 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Seychely podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.