www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Seychelách 2020 - Seychely 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Seychely 2020

La Digue Island Lodge
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 20. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace La Digue, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Digue Island Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Coral Strand
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 21. červenec - úterý 4. srpen 2020 do destinace Mahé, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Strand. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Four Seasons Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Seychely. Zájezd v termínu úterý 21. červenec - úterý 28. červenec do destinace Mahé, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Four Seasons Resort Seychelles. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť.
 
Le Domaine De La Réserve
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 21. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace Praslin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Domaine De La Réserve. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Le Domaine De La Réserve
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 21. červenec - čtvrtek 6. srpen 2020 do destinace Praslin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Domaine De La Réserve. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Le Meridien Fisherman´s Cove
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 21. červenec - úterý 4. srpen 2020 do destinace Mahé, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Meridien Fisherman´s Cove. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Paradise Sun
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 21. červenec - čtvrtek 6. srpen 2020 do destinace Praslin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Sun. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Coral Strand
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 23. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace Mahé, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Strand. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
La Digue Island Lodge
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 23. červenec - úterý 4. srpen 2020 do destinace La Digue, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Digue Island Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Le Domaine De La Réserve
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 23. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace Praslin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Domaine De La Réserve. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Le Meridien Fisherman´s Cove
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 23. červenec - čtvrtek 6. srpen 2020 do destinace Mahé, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Meridien Fisherman´s Cove. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Paradise Sun
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 23. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace Praslin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Sun. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
La Digue Island Lodge
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 24. červenec - středa 5. srpen 2020 do destinace La Digue, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Digue Island Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Lemuria Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 24. červenec - neděle 2. srpen 2020 do destinace Praslin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lemuria Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Lemuria Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 24. červenec - středa 5. srpen 2020 do destinace Praslin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lemuria Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Paradise Sun
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 24. červenec - neděle 2. srpen 2020 do destinace Praslin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Sun. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Castello Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu sobota 25. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace Praslin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Castello Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Kempinski Seychelles
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Seychely. Zájezd v termínu sobota 25. červenec - sobota 1. srpen do destinace Mahé, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kempinski Seychelles Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
La Digue Island Lodge
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu sobota 25. červenec - pondělí 3. srpen 2020 do destinace La Digue, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Digue Island Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
La Digue Island Lodge
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu sobota 25. červenec - čtvrtek 6. srpen 2020 do destinace La Digue, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Digue Island Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 651 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Seychely podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.