www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Seychelách - Seychely 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Seychely a Last Minute

Hotel Patatran Village
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 23. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace La Digue, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Patatran Village. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Chateau St. Cloud
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Seychely. Zájezd v termínu pátek 24. listopad - sobota 2. prosinec do destinace La Digue, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Chateau St. Cloud. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
La Digue Island Lodge
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu sobota 24. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace La Digue, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Digue Island Lodge. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Coral Strand
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 26. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Mahé, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Strand. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Doubletree Resort & Spa By
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 26. listopad - úterý 4. prosinec 2018 do destinace Mahé, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree Resort & Spa By Hilton Hotel Seychelles. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Patatran Village
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 26. listopad - čtvrtek 6. prosinec 2018 do destinace La Digue, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Patatran Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Patatran Village
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 26. listopad - čtvrtek 6. prosinec 2018 do destinace La Digue, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Patatran Village. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Acajou Hotel
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Seychely. Zájezd v termínu pondělí 27. listopad - čtvrtek 5. prosinec do destinace Praslin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Acajou Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Augerine Small
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 27. listopad - sobota 8. prosinec 2018 do destinace Mahé, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Augerine Small. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Savoy Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 27. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace Mahé, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Savoy Resort And Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kempinski Seychelles Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu středa 28. listopad - sobota 8. prosinec 2018 do destinace Mahé, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Seychelles Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Indian Ocean Lodge
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 29. listopad - úterý 11. prosinec 2018 do destinace Praslin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Indian Ocean Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Le Jardin Des Palmes
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 29. listopad - sobota 8. prosinec 2018 do destinace Mahé, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Jardin Des Palmes. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Le Meridien Fisherman´s Cove
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 29. listopad - středa 12. prosinec 2018 do destinace Mahé, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Meridien Fisherman´s Cove. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Patatran Village
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 29. listopad - sobota 8. prosinec 2018 do destinace La Digue, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Patatran Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hotel Constance Lemuria
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 30. listopad - středa 12. prosinec 2018 do destinace Praslin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Constance Lemuria Seychelles. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Patatran Village
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 30. listopad - neděle 9. prosinec 2018 do destinace La Digue, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Patatran Village. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Patatran Village
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 30. listopad - sobota 8. prosinec 2018 do destinace La Digue, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Patatran Village. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Patatran Village
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 30. listopad - neděle 9. prosinec 2018 do destinace La Digue, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Patatran Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Castello Beach Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu sobota 1. prosinec - středa 12. prosinec 2018 do destinace Praslin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Castello Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 506 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Seychely podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.