www.mDovolena.cz     >    

Seychely - Dovolená na Seychelách 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Seychely dle termínu

Vilky Raffles Praslin
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Seychely. Zájezd v termínu neděle 22. duben - pondělí 30. duben do destinace Praslin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vilky Raffles Praslin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť.
 
La Digue Island Lodge
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 23. duben - pondělí 30. duben 2018 do destinace La Digue, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Digue Island Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Coral Strand Smart Choice Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 24. duben - neděle 6. květen 2018 do destinace Mahé, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Strand Smart Choice Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 41 %.
 
Le Repaire Boutique Hotel And
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu středa 25. duben - středa 9. květen 2018 do destinace La Digue, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Repaire Boutique Hotel And Restaurant. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Acajou Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 27. duben - úterý 8. květen 2018 do destinace Praslin, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Acajou Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
La Digue Island Lodge
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 27. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace La Digue, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Digue Island Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Le Jardin Des Palmes
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 27. duben - středa 9. květen 2018 do destinace Mahé, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Jardin Des Palmes. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Paradise Sun
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 27. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace Praslin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Sun. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Doubletree Resort & Spa By
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu sobota 28. duben - pondělí 7. květen 2018 do destinace Mahé, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree Resort & Spa By Hilton Seychelles -. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Le Duc
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Seychely. Zájezd v termínu sobota 28. duben - pondělí 7. květen do destinace Praslin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Le Duc. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel PARADISE SUN
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu sobota 28. duben - pondělí 7. květen 2018 do destinace Praslin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel PARADISE SUN. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, poznávací, u moře.
 
The H Resort Beau Vallon Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu sobota 28. duben - pondělí 7. květen 2018 do destinace Mahé, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The H Resort Beau Vallon Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Coco De Mer & The Black
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 30. duben - úterý 8. květen 2018 do destinace Praslin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coco De Mer & The Black Parrot Suites. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Denis Private Island
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 30. duben - středa 9. květen 2018 do destinace mikroostrovy v Seychelách, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Denis Private Island. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hilton Seychelles Labriz Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 30. duben - pátek 11. květen 2018 do destinace mikroostrovy v Seychelách, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Indian Ocean Lodge
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 30. duben - středa 16. květen 2018 do destinace Praslin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Indian Ocean Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Le Duc De Praslin
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 30. duben - středa 9. květen 2018 do destinace Praslin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Duc De Praslin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Le Relax Self Catering
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 30. duben - úterý 8. květen 2018 do destinace La Digue, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Relax Self Catering. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hilton Seychelles Labriz Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 1. květen - středa 9. květen 2018 do destinace mikroostrovy v Seychelách, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Seychelles Labriz Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 1. květen - úterý 15. květen 2018 do destinace mikroostrovy v Seychelách, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 672 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Seychely podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.