www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Seychelách 2020 - Seychely 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Seychely 2020

Le Duc Praslin & Villas
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 2. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Praslin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Duc Praslin & Villas. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Frégate Island Private
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 3. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace mikroostrovy v Seychelách, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Frégate Island Private. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Patatran Village
Pobyt na levné dovolené ve státě Seychely v termínu sobota 4. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace La Digue, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Patatran Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Patatran Village
Pobyt na levné dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 6. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace La Digue, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Patatran Village. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Patatran Village
Pobyt na levné dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 6. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace La Digue, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Patatran Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Coral Strand
Pobyt na levné dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 7. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Mahé, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Strand. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
La Digue Island Lodge
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 7. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace La Digue, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Digue Island Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Lemuria Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Seychely v termínu středa 8. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Praslin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lemuria Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Berjaya Beau Vallon Bay
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 9. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Mahé, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Beau Vallon Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Seychelles Labriz Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 9. leden - středa 22. leden 2020 do destinace mikroostrovy v Seychelách, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Paradise Sun
Pobyt na levné dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 9. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Praslin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Sun. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Seychelles Labriz Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 10. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace mikroostrovy v Seychelách, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Vratislav s odletem za 52 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
La Digue Island Lodge
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Seychely v termínu sobota 11. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace La Digue, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Digue Island Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Valmer Resort
Pobyt na levné dovolené ve státě Seychely v termínu sobota 11. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Mahé, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Valmer Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Kempinski Seychelles Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Seychely v termínu neděle 12. leden - úterý 28. leden 2020 do destinace Mahé, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Seychelles Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Vratislav s odletem za 54 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Le Domaine De La Réserve
Pobyt na levné dovolené ve státě Seychely v termínu neděle 12. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Praslin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Domaine De La Réserve. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 54 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Castello Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 13. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Praslin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Castello Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 55 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Patatran Village
Pobyt na levné dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 13. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace La Digue, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Patatran Village. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 55 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Le Duc Praslin & Villas
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 13. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Praslin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Duc Praslin & Villas. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 55 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The H Resort Beau Vallon Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 13. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Mahé, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The H Resort Beau Vallon Beach Seychelles. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 55 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 525 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Seychely podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.