www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Seychelách - Seychely 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Seychely 2019 a Last Minute

Hotel Constance Lemuria
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 21. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Praslin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Constance Lemuria Seychelles. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Indian Ocean Lodge
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 21. leden - středa 6. únor 2019 do destinace Praslin, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Indian Ocean Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Doubletree By Hilton Seychelles
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 22. leden - čtvrtek 7. únor 2019 do destinace Mahé, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton Seychelles (Allamanda Resort . Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Eden Bleu Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 22. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Mahé, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eden Bleu Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Eden Bleu Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 22. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Mahé, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eden Bleu Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Constance Lemuria
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 22. leden - středa 30. leden 2019 do destinace Praslin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Constance Lemuria Seychelles. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Patatran Village
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 22. leden - středa 30. leden 2019 do destinace La Digue, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Patatran Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Coral Strand
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Seychely. Zájezd v termínu úterý 23. leden - středa 1. únor do destinace Mahé, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Coral Strand. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Berjaya Beau Vallon Bay Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 24. leden - sobota 9. únor 2019 do destinace Mahé, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berjaya Beau Vallon Bay Resort & Casino. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hilton Seychelles Labriz Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pátek 25. leden - úterý 5. únor 2019 do destinace mikroostrovy v Seychelách, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hilton Seychelles Labriz Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu sobota 26. leden - pátek 8. únor 2019 do destinace mikroostrovy v Seychelách, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Cabanes Des Anges
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Seychely. Zájezd v termínu sobota 26. leden - pátek 3. únor do destinace La Digue, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cabanes Des Anges . Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Krakov.
 
Le Duc Praslin & Villas
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu neděle 27. leden - čtvrtek 7. únor 2019 do destinace Praslin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Duc Praslin & Villas. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Lemuria Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu neděle 27. leden - čtvrtek 7. únor 2019 do destinace Praslin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lemuria Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Paradise Sun
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu neděle 27. leden - úterý 5. únor 2019 do destinace Praslin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Sun. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kempinski Seychelles Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 28. leden - úterý 5. únor 2019 do destinace Mahé, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Seychelles Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Vratislav s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Le Domaine De La Réserve
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 28. leden - úterý 5. únor 2019 do destinace Praslin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Domaine De La Réserve. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Seychelles Labriz Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 29. leden - sobota 9. únor 2019 do destinace mikroostrovy v Seychelách, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
La Digue Island Lodge
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 29. leden - sobota 9. únor 2019 do destinace La Digue, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Digue Island Lodge. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hilton Seychelles Labriz Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Seychely v termínu středa 30. leden - pátek 8. únor 2019 do destinace mikroostrovy v Seychelách, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 671 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Seychely podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.