www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Seychelách 2020 - Seychely 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Seychely 2020

Denis Private Island
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 2. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace mikroostrovy v Seychelách, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Denis Private Island. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Doubletree By Hilton Seychelles
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 2. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Mahé, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton Seychelles (Allamanda Resort . Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Constance Lemuria Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Seychely. Zájezd v termínu čtvrtek 3. leden - úterý 10. leden do destinace Praslin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Constance Lemuria Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť.
 
La Digue Island Lodge
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Seychely v termínu sobota 4. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace La Digue, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Digue Island Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Patatran Village
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 6. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace La Digue, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Patatran Village. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Le Duc Praslin & Villas
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Seychely v termínu pondělí 6. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Praslin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Duc Praslin & Villas. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Constance Ephelia Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 7. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Mahé, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Constance Ephelia Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Constance Ephelia Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 7. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Mahé, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Constance Ephelia Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Constance Lémuria Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 7. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Praslin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Constance Lémuria Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Seychelles Labriz Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 7. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace mikroostrovy v Seychelách, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Hotel Patatran Village
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 7. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace La Digue, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Patatran Village. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Patatran Village
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 7. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace La Digue, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Patatran Village. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
La Digue Island Lodge
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 7. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace La Digue, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Digue Island Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Le Domaine De La Réserve
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 7. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Praslin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Domaine De La Réserve. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Paradise Sun
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 7. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Praslin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Sun. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Patatran Village
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Seychely v termínu úterý 7. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace La Digue, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Patatran Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Doubletree By Hilton Seychelles
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 9. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Mahé, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton Seychelles (Allamanda Resort . Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Le Domaine De La Réserve
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 9. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Praslin, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Domaine De La Réserve. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Le Duc Praslin & Villas
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 9. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Praslin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Duc Praslin & Villas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The H Resort Beau Vallon Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Seychely v termínu čtvrtek 9. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Mahé, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The H Resort Beau Vallon Beach Seychelles. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 398 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Seychely podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.