www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Thajsku 2020 - Thajsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Thajsko 2020

Centana Tropicana Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 2. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Ko Chang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Centana Tropicana Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Charm Churee Villa
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 2. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Koh Tao, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Charm Churee Villa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The Library
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 2. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Koh Samui, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Library. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Centara Grand Mirage Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 3. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Pattaya, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Centara Grand Mirage Beach Resort Pattay. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Layana Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 3. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Koh Lanta, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Layana Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Dewa Koh Chang
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 3. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Ko Chang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Dewa Koh Chang. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Railay Bay Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu sobota 4. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Krabi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Railay Bay Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Khaolak Oriental Resort
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu sobota 4. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Khao Lak, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Khaolak Oriental Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Lamai Wanta Beach Resort
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu neděle 5. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Koh Samui, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lamai Wanta Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 103 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Zazen Boutique Resort And Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu neděle 5. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Koh Samui, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zazen Boutique Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 103 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Zeavola
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu neděle 5. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Phi Phi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zeavola. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 103 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Zeavola
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu neděle 5. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Phi Phi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zeavola. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 103 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Arayaburi Boutique Resort
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pondělí 6. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Koh Samui, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Arayaburi Boutique Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Kalima Resort & Villa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pondělí 6. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Khao Lak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kalima Resort & Villa Khao Lak. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Santhiya Tree Koh Chang
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pondělí 6. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Ko Chang, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Santhiya Tree Koh Chang. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Dewa Koh Chang
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pondělí 6. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Ko Chang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Dewa Koh Chang. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Khaolak Laguna Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu úterý 7. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Khao Lak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Khaolak Laguna Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Cha-Da Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu úterý 7. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Koh Lanta, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cha-Da Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Charm Churee Villa
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu úterý 7. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Koh Tao, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Charm Churee Villa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ramayana Koh Chang Resort And
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu středa 8. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Ko Chang, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramayana Koh Chang Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 106 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 1158 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Thajsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.