www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Thajsku 2020 - Thajsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Thajsko 2020

Arayaburi Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 3. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Phi Phi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Arayaburi Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Charm Churee Villa
Pobyt na levné dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 3. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Koh Tao, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Charm Churee Villa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Phi Phi Natural Resort
Pobyt na levné dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 3. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Phi Phi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Phi Phi Natural Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ramayana Koh Chang Resort
Pobyt na levné dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 3. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Ko Chang, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramayana Koh Chang Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Railay Princess Resort &
Pobyt na levné dovolené ve státě Thajsko v termínu sobota 4. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Krabi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Railay Princess Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The Cove Phi Phi
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Thajsko v termínu sobota 4. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Phi Phi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Cove Phi Phi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Centara Villas Samui
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Thajsko v termínu neděle 5. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Koh Samui, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Centara Villas Samui. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Fair House Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Thajsko v termínu neděle 5. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Koh Samui, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fair House Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Charm Churee Villa
Pobyt na levné dovolené ve státě Thajsko v termínu neděle 5. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Koh Tao, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Charm Churee Villa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Seaview Resort Khao Lak
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Thajsko v termínu neděle 5. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Khao Lak, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seaview Resort Khao Lak. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Cove Phi Phi
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Thajsko v termínu neděle 5. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Phi Phi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Cove Phi Phi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Centara Seaview Resort Khao Lak
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Thajsko v termínu pondělí 6. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Khao Lak, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Centara Seaview Resort Khao Lak. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Kalima Resort & Villa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Thajsko v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Khao Lak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kalima Resort & Villa Khao Lak. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel The Fair House Beach
Pobyt na levné dovolené ve státě Thajsko v termínu pondělí 6. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Koh Samui, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The Fair House Beach Resort & Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Charm Churee Villa
Pobyt na levné dovolené ve státě Thajsko v termínu pondělí 6. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Koh Tao, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Charm Churee Villa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Charm Churee Villa
Pobyt na levné dovolené ve státě Thajsko v termínu pondělí 6. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Koh Tao, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Charm Churee Villa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Krabi Resort
Pobyt na levné dovolené ve státě Thajsko v termínu pondělí 6. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Krabi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Krabi Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Thai House Beach Resort
Pobyt na levné dovolené ve státě Thajsko v termínu pondělí 6. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Koh Samui, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thai House Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Aonang Villa Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Thajsko v termínu úterý 7. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Krabi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aonang Villa Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Chaweng Cove Beach Resort
Pobyt na levné dovolené ve státě Thajsko v termínu úterý 7. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Koh Samui, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Chaweng Cove Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 1574 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Thajsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.