www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Thajsku - Thajsko 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Thajsko a Last Minute

Sunshine Garden
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu úterý 25. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace Pattaya, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunshine Garden. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kacha Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu středa 26. září - středa 10. říjen 2018 do destinace Ko Chang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kacha Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kata Palm Resort And Spa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu středa 26. září - středa 10. říjen 2018 do destinace Phuket, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kata Palm Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ramayana Koh Chang Resort &
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu středa 26. září - pátek 5. říjen 2018 do destinace Ko Chang, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramayana Koh Chang Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Fair House Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu středa 26. září - pátek 5. říjen 2018 do destinace Koh Samui, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Fair House Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Zeavola Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu středa 26. září - středa 3. říjen 2018 do destinace Phi Phi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zeavola Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kacha Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 27. září - úterý 9. říjen 2018 do destinace Ko Chang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kacha Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Paradise Resort Koh Chang
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 27. září - pondělí 8. říjen 2018 do destinace Ko Chang, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Resort Koh Chang. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Rawai Palm Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 27. září - středa 10. říjen 2018 do destinace Phuket, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rawai Palm Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Dewa Koh Chang
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 27. září - pátek 12. říjen 2018 do destinace Ko Chang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Dewa Koh Chang. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Awa Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 28. září - pátek 12. říjen 2018 do destinace Ko Chang, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Awa Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Green Park Resort
Pobyt na dovolené ve státě Thajsko. Zájezd v termínu pátek 28. září - sobota 6. říjen do destinace Pattaya, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Green Park Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Ibis Hua Hin
Pobyt na dovolené ve státě Thajsko. Zájezd v termínu pátek 28. září - neděle 7. říjen do destinace Hua Hin, Pran Buri, Cha Am, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ibis Hua Hin. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Kamala Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 28. září - pondělí 15. říjen 2018 do destinace Phuket, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kamala Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Paradise Resort Koh Chang
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 28. září - středa 10. říjen 2018 do destinace Ko Chang, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Resort Koh Chang. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Seaview Patong
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 28. září - úterý 9. říjen 2018 do destinace Phuket, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seaview Patong. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sunshine Hotel & Residence
Pobyt na dovolené ve státě Thajsko. Zájezd v termínu pátek 28. září - sobota 6. říjen do destinace Pattaya, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunshine Hotel & Residence. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 4 dny.
 
The Old Phuket - Karon Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 28. září - úterý 9. říjen 2018 do destinace Phuket, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Old Phuket - Karon Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Woodlands
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 28. září - středa 10. říjen 2018 do destinace Pattaya, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Woodlands. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kata Silver Sand
Pobyt na dovolené ve státě Thajsko. Zájezd v termínu sobota 29. září - středa 10. říjen do destinace Phuket a Phi Phi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kata Silver Sand. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 5 dní.
 

Zobrazeno 1-20 z 1671 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Thajsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.