www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Thajsku - Thajsko 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Thajsko a Last Minute

Hotel Novotel Hua Hin Cha Am
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Thajsko. Zájezd v termínu čtvrtek 22. listopad - sobota 29. listopad do destinace Hua Hin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Railay Bay Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 22. listopad - čtvrtek 6. prosinec 2018 do destinace Krabi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Railay Bay Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Railay Bay Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 22. listopad - čtvrtek 6. prosinec 2018 do destinace Krabi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Railay Bay Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Railay Princess Resort &
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 22. listopad - čtvrtek 6. prosinec 2018 do destinace Krabi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Railay Princess Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Chaweng Cove Resotel
Pobyt na dovolené ve státě Thajsko. Zájezd v termínu čtvrtek 22. listopad - sobota 1. prosinec do destinace Koh Samui, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Chaweng Cove Resotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava zítra.
 
Kata Sea Breeze
Pobyt na dovolené ve státě Thajsko. Zájezd v termínu čtvrtek 22. listopad - sobota 1. prosinec do destinace Phuket a Phi Phi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kata Sea Breeze. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava zítra.
 
Peach Hill Hotel & Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 22. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Phuket, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Peach Hill Hotel & Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Jomtien Palace
Pobyt na dovolené ve státě Thajsko. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - úterý 4. prosinec do destinace Pattaya, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Jomtien Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava pozítří.
 
Holiday Inn Resort Krabi Ao
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 23. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace Krabi, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Resort Krabi Ao Nang Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 31 %.
 
Charm Churee Villa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 23. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace Koh Tao, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Charm Churee Villa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Malibu Garden Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 23. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace Koh Samet, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Malibu Garden Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Montra Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 23. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace Koh Tao, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Montra Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The Sea Breeze Jomtien Resort
Pobyt na dovolené ve státě Thajsko. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - úterý 4. prosinec do destinace Pattaya, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Sea Breeze Jomtien Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava pozítří.
 
Andakira
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Thajsko. Zájezd v termínu sobota 24. listopad - pondělí 3. prosinec do destinace Phuket a Phi Phi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Andakira. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava popozítří.
 
Aspira Prime Patong
Pobyt na dovolené ve státě Thajsko. Zájezd v termínu sobota 24. listopad - pondělí 3. prosinec do destinace Phuket a Phi Phi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aspira Prime Patong. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava popozítří.
 
H Boutique Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Pattaya, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení H Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov , Vratislav s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Aonang Cliff Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu sobota 24. listopad - úterý 4. prosinec 2018 do destinace Krabi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aonang Cliff Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Malibu Garden Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu sobota 24. listopad - čtvrtek 6. prosinec 2018 do destinace Koh Samet, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Malibu Garden Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Patong Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu sobota 24. listopad - pondělí 3. prosinec 2018 do destinace Phuket, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Patong Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Phi Phi Casita
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu sobota 24. listopad - pondělí 3. prosinec 2018 do destinace Phi Phi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Phi Phi Casita. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 1900 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Thajsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.