www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Thajsku 2020/2021 - Thajsko 2020/2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Thajsko 2020/2021

Bandara Phuket Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - úterý 15. prosinec 2020 do destinace Phuket, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandara Phuket Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Eden Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 12. prosinec 2020 do destinace Khao Lak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eden Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Khaolak Laguna Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 12. prosinec 2020 do destinace Khao Lak, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Khaolak Laguna Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Khaolak Laguna Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 17. prosinec 2020 do destinace Khao Lak, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Khaolak Laguna Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Lamai Wanta Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 12. prosinec 2020 do destinace Koh Samui, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lamai Wanta Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Peach Blossom Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 17. prosinec 2020 do destinace Phuket, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Peach Blossom Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Phi Phi Erawan Palms Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 12. prosinec 2020 do destinace Phi Phi, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Phi Phi Erawan Palms Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Ramayana Koh Chang Resort And
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 12. prosinec 2020 do destinace Ko Chang, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramayana Koh Chang Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Samui Resotel Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 12. prosinec 2020 do destinace Koh Samui, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Samui Resotel Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Sis Kata Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 17. prosinec 2020 do destinace Phuket, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Sis Kata Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Zeavola Dive & Activities Center
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - úterý 15. prosinec 2020 do destinace Phi Phi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zeavola Dive & Activities Center. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Avani Plus Hua Hin Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 4. prosinec - pátek 11. prosinec 2020 do destinace Hua Hin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avani Plus Hua Hin Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Avani Plus Hua Hin Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 4. prosinec - neděle 13. prosinec 2020 do destinace Hua Hin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avani Plus Hua Hin Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Bandara Villas Phuket
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 4. prosinec - pátek 18. prosinec 2020 do destinace Phuket, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandara Villas Phuket. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Bandara Villas Phuket
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 4. prosinec - pátek 18. prosinec 2020 do destinace Phuket, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandara Villas Phuket. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Centra by Centara Maris Jomtien
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Thajsko. Zájezd v termínu pátek 4. prosinec - neděle 13. prosinec do destinace Pattaya, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Centra by Centara Maris Jomtien. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava pozítří.
 
Cosi Samui Chaweng Beach
Pobyt na dovolené ve státě Thajsko. Zájezd v termínu pátek 4. prosinec - neděle 13. prosinec do destinace Koh Samui, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cosi Samui Chaweng Beach. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava pozítří.
 
Khaolak Laguna Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 4. prosinec - neděle 13. prosinec 2020 do destinace Khao Lak, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Khaolak Laguna Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Krabi Chada
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 4. prosinec - neděle 13. prosinec 2020 do destinace Krabi, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Krabi Chada. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Lamai Wanta Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 4. prosinec - neděle 13. prosinec 2020 do destinace Koh Samui, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lamai Wanta Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 4945 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Thajsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.