www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Thajsku 2020 - Thajsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Thajsko 2020

Best Western Phuket Ocean Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu úterý 14. duben - úterý 28. duben 2020 do destinace Phuket, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Phuket Ocean Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Centra By Centara Phu
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu úterý 14. duben - úterý 21. duben 2020 do destinace Krabi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Centra By Centara Phu Pano Resort Krabi. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Hotel Khaolak Laguna Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu úterý 14. duben - pátek 24. duben 2020 do destinace Khao Lak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Khaolak Laguna Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Kata Sea Breeze Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu úterý 14. duben - čtvrtek 30. duben 2020 do destinace Phuket, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kata Sea Breeze Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Peach Hill Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu úterý 14. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Phuket, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Peach Hill Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Rawi Warin Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu úterý 14. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Koh Lanta, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rawi Warin Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Amari Watergate Bangkok
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu středa 15. duben - pondělí 27. duben 2020 do destinace Bangkok, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Amari Watergate Bangkok. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Centara Grand Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 16. duben - úterý 28. duben 2020 do destinace Phuket, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Centara Grand Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Coconut Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 16. duben - středa 29. duben 2020 do destinace Ko Chang, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coconut Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Krabi Cha Da Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 16. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Krabi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Krabi Cha Da Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Zeavola
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 16. duben - sobota 2. květen 2020 do destinace Phi Phi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zeavola. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Zeavola
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu čtvrtek 16. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Phi Phi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zeavola. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Andaman Embrace Patong
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 17. duben - čtvrtek 30. duben 2020 do destinace Phuket, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Andaman Embrace Patong. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel White Sand Samui Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 17. duben - pátek 24. duben 2020 do destinace Koh Samui, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel White Sand Samui Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Layana Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 17. duben - neděle 3. květen 2020 do destinace Koh Lanta, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Layana Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Pimalai Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 17. duben - neděle 3. květen 2020 do destinace Koh Lanta, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pimalai Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Pimalai Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 17. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Koh Lanta, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pimalai Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Royal Cottage Residence
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu pátek 17. duben - neděle 3. květen 2020 do destinace Koh Samui, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Cottage Residence. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Aonang Villa Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu sobota 18. duben - sobota 2. květen 2020 do destinace Krabi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aonang Villa Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Hotel Krabi Thai Village Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Thajsko v termínu sobota 18. duben - sobota 2. květen 2020 do destinace Krabi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krabi Thai Village Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1553 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Thajsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.