www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Norsku 2021 - Norsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Norsko 2021

Špicberky – pozvánka do
Pobyt na dovolené v zemi Norsko. Zájezd v termínu 18. červen - 27. červen do destinace Špicberky, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Špicberky – pozvánka do Arktidy. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - .
 
Země Františka Josefa
Pobyt na dovolené v zemi Norsko. Zájezd v termínu 8. červenec - 22. červenec do destinace Špicberky, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Země Františka Josefa. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - .
 
Oslo - Easy Fly
Pobyt na dovolené v zemi Norsko. Zájezd v termínu 9. červenec - 11. červenec do destinace Oslo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oslo - Easy Fly. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Anker
Pobyt na dovolené v zemi Norsko. Zájezd v termínu 16. červenec - 18. červenec do destinace Oslo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Anker. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Špicberky - plavba
Pobyt na dovolené v zemi Norsko. Zájezd v termínu 14. srpen - 24. srpen do destinace Špicberky, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Špicberky - plavba. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - .
 

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Norsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.