www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Norsku 2020 - Norsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Norsko 2020

Oslo - Easy Fly (letecky)
Pobyt na dovolené v zemi Norsko. Zájezd v termínu 20. březen - 23. březen do destinace Oslo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oslo - Easy Fly (letecky). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Kirkenes Snow Hotel
Pobyt na dovolené v zemi Norsko. Zájezd v termínu 27. březen - 3. duben do destinace Kirkenes, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kirkenes Snow Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
To Nejlepší Z Osla +
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Norsko v termínu pátek 22. květen - pondělí 25. květen 2020 do destinace Oslo, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka (Le. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 123 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
To nejlepší z Osla +
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Norsko v termínu pátek 22. květen - pondělí 25. květen 2020 do destinace Oslo, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA (le. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 123 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Plavba okolo Špicberk na lodi
Pobyt na First Minute dovolené v zemi Norsko. Zájezd v termínu pátek 26. červen - pondělí 5. červenec do destinace Špicberky, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plavba okolo Špicberk na lodi Ortelius. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Norské fjordy a vyhlídky
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Norsko v termínu středa 15. červenec - sobota 25. červenec 2020 do destinace Bergen, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Norské fjordy a vyhlídky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 177 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Norské fjordy a vyhlídky,
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Norsko v termínu středa 15. červenec - pátek 24. červenec 2020 do destinace Bergen, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Norské fjordy a vyhlídky, Preikestolen a Zlatá ces. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava za 177 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Norské fjordy a vyhlídky
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Norsko v termínu pátek 17. červenec - pátek 24. červenec 2020 do destinace Bergen, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Norské fjordy a vyhlídky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 179 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Špicberky - Plavba
Pobyt na First Minute dovolené v zemi Norsko. Zájezd v termínu pátek 18. červenec - pátek 28. červenec do destinace Špicberky, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Špicberky - Plavba. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
To nejlepší ze západního
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Norsko v termínu úterý 4. srpen - pondělí 10. srpen 2020 do destinace Oslo, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení To nejlepší ze západního Norska + OSLO (letecky z . Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 197 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
To nejlepší ze západního
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Norsko v termínu středa 12. srpen - úterý 18. srpen 2020 do destinace Oslo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení To nejlepší ze západního Norska + BERGEN + OSLO (l. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 205 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Plavba okolo Špicberk na lodi
Pobyt na First Minute dovolené v zemi Norsko. Zájezd v termínu středa 15. srpen - úterý 24. srpen do destinace Špicberky, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plavba okolo Špicberk na lodi Plancius. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
To nejlepší z Osla +
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Norsko v termínu pátek 11. září - pondělí 14. září 2020 do destinace Oslo, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA (le. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 235 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
To Nejlepší Z Osla +
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Norsko v termínu pátek 11. září - pondělí 14. září 2020 do destinace Oslo, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka (Le. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 235 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-14 z 14 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Norsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.