www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Norsku 2020 - Norsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Norsko 2020

Norské fjordy a vyhlídky
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Norsko v termínu pátek 17. červenec - pátek 24. červenec 2020 do destinace Bergen, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Norské fjordy a vyhlídky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Špicberky - Plavba
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Norsko. Zájezd v termínu pátek 18. červenec - pátek 28. červenec do destinace Špicberky, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Špicberky - Plavba. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Plavba okolo Špicberk na lodi
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Norsko. Zájezd v termínu pátek 15. srpen - pátek 24. srpen do destinace Špicberky, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plavba okolo Špicberk na lodi Plancius. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Anker
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Norsko. Zájezd v termínu pátek 22. leden - pátek 24. leden do destinace Oslo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Anker. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Norwegian
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Norsko. Zájezd v termínu pátek 22. leden - pátek 24. leden do destinace Oslo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Norwegian. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Scandic Solli
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Norsko. Zájezd v termínu pátek 22. leden - pátek 24. leden do destinace Oslo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Scandic Solli. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Oslo - Easy Fly
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Norsko. Zájezd v termínu pátek 22. leden - pátek 24. leden do destinace Oslo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oslo - Easy Fly. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 

Zobrazeno 1-7 z 7 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Norsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.