www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Norsku 2020 - Norsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Norsko 2020

Plavba okolo Špicberk na lodi
Pobyt na dovolené v zemi Norsko. Zájezd v termínu 26. červen - 5. červenec do destinace Špicberky, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plavba okolo Špicberk na lodi Ortelius. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Norské fjordy a vyhlídky
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Norsko v termínu středa 15. červenec - sobota 25. červenec 2020 do destinace Bergen, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Norské fjordy a vyhlídky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Norské fjordy a vyhlídky,
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Norsko v termínu středa 15. červenec - pátek 24. červenec 2020 do destinace Bergen, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Norské fjordy a vyhlídky, Preikestolen a Zlatá ces. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Norské fjordy a vyhlídky
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Norsko v termínu pátek 17. červenec - pátek 24. červenec 2020 do destinace Bergen, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Norské fjordy a vyhlídky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Špicberky - Plavba
Pobyt na First Minute dovolené v zemi Norsko. Zájezd v termínu pátek 18. červenec - pátek 28. červenec do destinace Špicberky, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Špicberky - Plavba. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Plavba okolo Špicberk na lodi
Pobyt na First Minute dovolené v zemi Norsko. Zájezd v termínu pátek 15. srpen - pátek 24. srpen do destinace Špicberky, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plavba okolo Špicberk na lodi Plancius. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Anker
Pobyt na First Minute dovolené v zemi Norsko. Zájezd v termínu pátek 22. leden - pátek 24. leden do destinace Oslo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Anker. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Norwegian
Pobyt na First Minute dovolené v zemi Norsko. Zájezd v termínu pátek 22. leden - pátek 24. leden do destinace Oslo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Norwegian. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 

Zobrazeno 1-8 z 8 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Norsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.