www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kubě - Kuba 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kuba 2019 a Last Minute

Tryp Cayo Coco
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu neděle 24. březen - čtvrtek 4. duben 2019 do destinace Cayo Coco, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tryp Cayo Coco. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Melia Buenavista
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 25. březen - úterý 2. duben 2019 do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Buenavista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Nh Capri
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 26. březen - sobota 6. duben 2019 do destinace La Habana (Havana), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nh Capri. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Paradisus Princesa Del Mar
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 26. březen - úterý 9. duben 2019 do destinace Varadero, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradisus Princesa Del Mar Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Krakov, Vratislav s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Acuazul
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu středa 27. březen - středa 3. duben do destinace Varadero, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Acuazul. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 5 dní.
 
Allegro Palma Real
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu středa 27. březen - středa 3. duben do destinace Varadero, v 3,5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Allegro Palma Real. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 5 dní.
 
Club Tropical
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu středa 27. březen - středa 3. duben do destinace Varadero, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Tropical. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 5 dní.
 
Hotel Be Live Ex. Varadero
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu středa 27. březen - středa 3. duben do destinace Varadero, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Be Live Ex. Varadero. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 5 dní.
 
Hotel Memories Varadero
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu středa 27. březen - středa 3. duben do destinace Varadero, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Memories Varadero. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 5 dní.
 
Hotel Paradisus Varadero
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu středa 27. březen - středa 3. duben do destinace Varadero, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Paradisus Varadero. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 5 dní.
 
Hotel Sol Sirenas Coral Vue mer
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu středa 27. březen - středa 3. duben do destinace Varadero, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sol Sirenas Coral Vue mer. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 5 dní.
 
Paradisus Princesa del Mar
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu středa 27. březen - středa 3. duben do destinace Varadero, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradisus Princesa del Mar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 5 dní.
 
Sol Cayo Santa María
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 27. březen - neděle 7. duben 2019 do destinace Cayo Santa Maria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Cayo Santa María. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ambos Mundos
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu čtvrtek 28. březen - pátek 5. duben do destinace Havana, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ambos Mundos. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 6 dní.
 
Be Live Cactus
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu čtvrtek 28. březen - pátek 5. duben do destinace Varadero, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Cactus. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 6 dní.
 
Be Live City Copacabana +
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu čtvrtek 28. březen - pátek 5. duben do destinace Varadero, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana + Occidental Arenas Blanc. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 6 dní.
 
Be Live City Copacabana + Be
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu čtvrtek 28. březen - pátek 5. duben do destinace Havana, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana + Be Live Experience Tuxpa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 6 dní.
 
Be Live City Copacabana + Cayo
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu čtvrtek 28. březen - pátek 5. duben do destinace Havana, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana + Cayo Levisa. Rekreace je se stravou: plná penze. Letecky přeprava za 6 dní.
 
Be Live City Copacabana +
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu čtvrtek 28. březen - pátek 5. duben do destinace Havana, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana + Occidental Arenas Blanca. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 6 dní.
 
Be Live City Copacabana, Brisas
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 28. březen - úterý 9. duben 2019 do destinace Holguín, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Brisas Guardalavaca. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1366 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kuba podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.