www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kubě 2020/2021 - Kuba 2020/2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kuba 2020/2021

Be Live Experience Tuxpan,
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 3. prosinec - úterý 15. prosinec 2020 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Experience Tuxpan, Pelicano. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Meliá Habana, Meliá Cayo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 3. prosinec - úterý 15. prosinec 2020 do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Habana, Meliá Cayo Santa Maria. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Blau Marina Varadero
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu pátek 4. prosinec - sobota 12. prosinec do destinace Varadero, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Blau Marina Varadero. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Be Live City Copacabana, Tryp
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu neděle 6. prosinec - středa 16. prosinec 2020 do destinace Cayo Coco, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Tryp Cayo Coco. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Be Live Collection Cayo Santa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu neděle 6. prosinec - středa 16. prosinec 2020 do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Collection Cayo Santa María (Ex. Golden Tulip Aguas . Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Be Live Experience Tuxpan,
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu neděle 6. prosinec - středa 16. prosinec 2020 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Experience Tuxpan, Pelicano. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Be Live City Copacabana, Sol
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 7. prosinec - pátek 18. prosinec 2020 do destinace Cayo Largo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Sol Cayo Largo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Be Live City Copacabana, Sol
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 7. prosinec - pátek 18. prosinec 2020 do destinace Cayo Santa Maria, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Sol Cayo Santa Maria. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Be Live Experience Tropical
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 7. prosinec - úterý 15. prosinec 2020 do destinace Varadero, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Experience Tropical. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Be Live City Copacabana,
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 9. prosinec - úterý 22. prosinec 2020 do destinace Cayo Largo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Pelicano. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Be Live Collection Cayo Santa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 9. prosinec - sobota 19. prosinec 2020 do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Collection Cayo Santa María (Ex. Golden Tulip Aguas . Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 42 %.
 
Be Live Collection Cayo Santa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 9. prosinec - sobota 19. prosinec 2020 do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Collection Cayo Santa María (Ex. Golden Tulip Aguas . Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 41 %.
 
Lagunas Del Mar
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 9. prosinec - čtvrtek 17. prosinec 2020 do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lagunas Del Mar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 45 %.
 
Roc Lagunas Del Mar (Ex
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 9. prosinec - sobota 19. prosinec 2020 do destinace Cayo Santa Maria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Roc Lagunas Del Mar (Ex Labranda Cayo Santa Maria ). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 41 %.
 
Be Live City Copacabana,
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 10. prosinec - úterý 22. prosinec 2020 do destinace Cayo Largo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Pelicano. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Be Live City Copacabana, Tryp
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 10. prosinec - úterý 22. prosinec 2020 do destinace Cayo Coco, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Tryp Cayo Coco. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Be Live Collection Cayo Santa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 10. prosinec - úterý 22. prosinec 2020 do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Collection Cayo Santa María (Ex. Golden Tulip Aguas . Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Roc Lagunas Del Mar (Ex
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu neděle 13. prosinec - středa 23. prosinec 2020 do destinace Cayo Santa Maria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Roc Lagunas Del Mar (Ex Labranda Cayo Santa Maria ). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 40 %.
 
Barceló Solymar
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 14. prosinec - úterý 22. prosinec 2020 do destinace Varadero, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barceló Solymar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Roc Arenas Doradas
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 14. prosinec - úterý 22. prosinec 2020 do destinace Varadero, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Roc Arenas Doradas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 959 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kuba podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.