www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kubě - Kuba 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kuba 2019 a Last Minute

Playa Cayo Santa María
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pátek 19. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Playa Cayo Santa María. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Frankfurt, Mnichov s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Iberostar Mojito
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 22. červenec - neděle 4. srpen 2019 do destinace Cayo Coco, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Mojito. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Košice s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Meliá Jardines Del Rey
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 22. červenec - neděle 4. srpen 2019 do destinace Cayo Guillermo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Jardines Del Rey. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Košice s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Ocean Casa Del Mar
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 22. červenec - neděle 4. srpen 2019 do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ocean Casa Del Mar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Košice s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Be Live City Copacabana, Gran
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 24. červenec - neděle 4. srpen 2019 do destinace Cayo Guillermo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Gran Caribe Club Cayo Gui. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 32 %.
 
Be Live City Copacabana,
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 24. červenec - neděle 4. srpen 2019 do destinace Cayo Coco, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Iberostar Mojito. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 34 %.
 
H10 Habana Panorama, Ocean Casa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 24. červenec - neděle 4. srpen 2019 do destinace La Habana (Havana), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení H10 Habana Panorama, Ocean Casa Del Mar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 45 %.
 
Meliá Buenavista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 24. červenec - neděle 4. srpen 2019 do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Buenavista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 32 %.
 
Meliá Cayo Guillermo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 24. červenec - neděle 4. srpen 2019 do destinace Cayo Guillermo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Cayo Guillermo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 31 %.
 
Club Amigo Atlantico
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 25. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Holguín, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Amigo Atlantico Guardalavaca. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Meliá Habana, Meliá Las Dunas
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 25. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Habana, Meliá Las Dunas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Nh Capri, Sol Cayo Largo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 25. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nh Capri, Sol Cayo Largo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Sol Cayo Guillermo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 25. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Cayo Coco, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Cayo Guillermo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Starfish Varadero (Ex. Aguas
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 25. červenec - pátek 9. srpen 2019 do destinace Varadero, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Starfish Varadero (Ex. Aguas Azules). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Be Live City Copacabana, Gran
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 29. červenec - neděle 11. srpen 2019 do destinace Cayo Largo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Gran Caribe Bella Isla Re. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Košice s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Be Live City Copacabana, Sol
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 29. červenec - neděle 11. srpen 2019 do destinace Holguín, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Sol Río De Luna Y Mares. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Košice s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Be Live City Copacabana, Tryp
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 29. červenec - neděle 11. srpen 2019 do destinace Cayo Coco, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Tryp Cayo Coco. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Košice s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Club Amigo Atlantico
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 29. červenec - neděle 11. srpen 2019 do destinace Holguín, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Amigo Atlantico Guardalavaca. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Košice s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Iberostar Parque Central,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 29. červenec - neděle 11. srpen 2019 do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Parque Central, Iberostar Ensenachos. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Košice s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Iberostar Tainos, Sol Cayo Largo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 29. červenec - neděle 11. srpen 2019 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Tainos, Sol Cayo Largo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Košice s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1402 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kuba podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.