www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kubě 2020 - Kuba 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kuba 2020

Punta Piedra - Dive
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 23. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Holguín, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Punta Piedra - Dive. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Be Live Experience Turquesa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu sobota 25. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Varadero, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Experience Turquesa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Barceló Solymar Arenas Blancas
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu pondělí 27. leden - úterý 4. únor do destinace Varadero, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barceló Solymar Arenas Blancas Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 7 dní.
 
Be Live City Copacabana, Be
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 27. leden - pátek 7. únor 2020 do destinace Varadero, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Be Live Experience Turque. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Be Live City Copacabana, Brisas
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 27. leden - pátek 7. únor 2020 do destinace Holguín, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Brisas Guardalavaca. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Grand Memories Varadero
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu pondělí 27. leden - úterý 4. únor do destinace Varadero, v 4,5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Memories Varadero. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 7 dní.
 
Hotel Paradisus Varadero
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu pondělí 27. leden - úterý 4. únor do destinace Varadero, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Paradisus Varadero. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 7 dní.
 
Hotel Villa Tortuga
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu pondělí 27. leden - úterý 4. únor do destinace Varadero, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Villa Tortuga. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 7 dní.
 
Valentín Perla Blanca - Adults
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 27. leden - pátek 7. únor 2020 do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Valentín Perla Blanca - Adults Only. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tryp Cayo Coco
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 29. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Cayo Coco, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tryp Cayo Coco. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Be Live City Copacabana, Gran
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 30. leden - úterý 11. únor 2020 do destinace Cayo Guillermo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Gran Caribe Club Cayo Gui. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Be Live City Copacabana, Gran
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 30. leden - pátek 7. únor 2020 do destinace Cayo Guillermo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Gran Caribe Club Cayo Gui. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Be Live City Copacabana,
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 30. leden - pátek 7. únor 2020 do destinace La Habana (Havana), v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Iberostar Tainos, Memorie. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Be Live City Copacabana,
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 30. leden - pátek 7. únor 2020 do destinace La Habana (Havana), v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Memories Trinidad Del Mar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Be Live City Copacabana, Sol
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 30. leden - úterý 11. únor 2020 do destinace Holguín, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Sol Río De Luna Y Mares. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Club Amigo Atlantico
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 30. leden - pátek 7. únor 2020 do destinace Holguín, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Amigo Atlantico Guardalavaca. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Comodoro, La Ermita
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 30. leden - úterý 11. únor 2020 do destinace La Habana (Havana), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Comodoro, La Ermita. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Gc Plaza
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 30. leden - pátek 7. únor 2020 do destinace La Habana (Havana), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gc Plaza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Iberostar Habana Riviera
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 30. leden - úterý 11. únor 2020 do destinace La Habana (Havana), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Habana Riviera. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Meliá Cayo Guillermo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 30. leden - úterý 11. únor 2020 do destinace Cayo Guillermo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Cayo Guillermo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 1363 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kuba podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.