www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kubě 2020 - Kuba 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kuba 2020

Be Live City Copacabana,
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 13. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace La Habana (Havana), v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Memories Jibacoa (16+). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Be Live City Copacabana,
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 13. duben - pátek 24. duben 2020 do destinace La Habana (Havana), v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Puntarena Beach Fun, Play. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Be Live City Copacabana, Roc
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 13. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace La Habana (Havana), v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Roc Arenas Doradas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí.
 
Gran Muthu Rainbow Adults Only
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 13. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Cayo Guillermo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gran Muthu Rainbow Adults Only. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
H10 Habana Panorama, Barceló
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 13. duben - úterý 21. duben 2020 do destinace La Habana (Havana), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení H10 Habana Panorama, Barceló Solymar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Iberostar Tainos, Sol Cayo Largo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 13. duben - pátek 24. duben 2020 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Tainos, Sol Cayo Largo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Meliá Jardines Del Rey
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 13. duben - pátek 24. duben 2020 do destinace Cayo Guillermo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Jardines Del Rey. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Memories Miramar Habana, Sol
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 13. duben - úterý 21. duben 2020 do destinace Cayo Coco, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Memories Miramar Habana, Sol Cayo Coco. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Mirazul/eulalia
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 13. duben - pátek 24. duben 2020 do destinace La Habana (Havana), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mirazul/eulalia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Sol Cayo Guillermo
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Kuba. Zájezd v termínu pondělí 13. duben - pátek 21. duben do destinace Cayo Guillermo, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Cayo Guillermo. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Tryp Cayo Coco
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Kuba. Zájezd v termínu pondělí 13. duben - pátek 21. duben do destinace Cayo Coco, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tryp Cayo Coco. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Villa Bacuranao
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 13. duben - pátek 24. duben 2020 do destinace La Habana (Havana), v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Villa Bacuranao. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Armadores De Santander
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 15. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace La Habana (Havana), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Armadores De Santander. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Be Live City Copacabana,
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 15. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Holguín, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Memories Holguin. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí.
 
Be Live City Copacabana,
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 15. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Cayo Largo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Pelicano. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Be Live City Copacabana, San
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 15. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Holguín, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, San Felix. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Be Live Experience Turquesa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 15. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Varadero, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Experience Turquesa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Memories Cayo Santa Maria
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 15. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Memories Cayo Santa Maria. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Iberostar Mojito
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 15. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Cayo Coco, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Mojito. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Meliá Jardines Del Rey
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 15. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Cayo Guillermo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Jardines Del Rey. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 1226 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kuba podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.