www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kubě - Kuba 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kuba 2019 a Last Minute

Iberostar Tainos, Pelicano (Ex.
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pátek 18. leden - úterý 29. leden 2019 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Tainos, Pelicano (Ex. Sol Pelicano). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Kombinace hotelů Copacabana +
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu pátek 18. leden - úterý 29. leden do destinace Havana, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kombinace hotelů Copacabana + Brisas Trinidad Del . Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Meliá Cayo Guillermo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pátek 18. leden - úterý 29. leden 2019 do destinace Cayo Guillermo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Cayo Guillermo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Meliá Jardines Del Rey
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pátek 18. leden - úterý 29. leden 2019 do destinace Cayo Guillermo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Jardines Del Rey. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Memories Miramar Habana,
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pátek 18. leden - úterý 29. leden 2019 do destinace Cayo Coco, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Memories Miramar Habana, Pullman Cayo Coco. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Paradisus Varadero Resort And
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pátek 18. leden - sobota 26. leden 2019 do destinace Varadero, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradisus Varadero Resort And Spa. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sol Cayo Largo Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pátek 18. leden - sobota 26. leden 2019 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Cayo Largo Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Be Live Experience Las Morlas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu sobota 19. leden - sobota 26. leden 2019 do destinace Varadero, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Experience Las Morlas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Memories Miramar Havana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu sobota 19. leden - středa 30. leden 2019 do destinace La Habana (Havana), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Memories Miramar Havana. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Roc Arenas Doradas
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu sobota 19. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Varadero, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Roc Arenas Doradas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Be Live City Copacabana, Gran
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 21. leden - úterý 5. únor 2019 do destinace Cayo Guillermo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Gran Caribe Club Cayo Gui. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí.
 
Club Atlántico
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 21. leden - úterý 5. únor 2019 do destinace La Habana (Havana), v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Atlántico. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Dhawa Cayo Santa Maria
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 21. leden - úterý 5. únor 2019 do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dhawa Cayo Santa Maria. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Hotel Memories Varadero
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu pondělí 21. leden - pondělí 28. leden do destinace Varadero, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Memories Varadero. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Iberostar Parque Central,
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 21. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Cayo Coco, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Parque Central, Iberostar Daiquirí. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Meliá Buenavista
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 21. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Buenavista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Meliá Cayo Coco
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 21. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Cayo Coco, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Cayo Coco. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Meliá Cayo Guillermo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 21. leden - úterý 5. únor 2019 do destinace Cayo Guillermo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Cayo Guillermo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Meliá Cayo Guillermo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 21. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Cayo Guillermo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Cayo Guillermo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Meliá Habana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 21. leden - pondělí 4. únor 2019 do destinace La Habana (Havana), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Habana. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Vratislav s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1361 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kuba podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.