www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kubě 2020 - Kuba 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kuba 2020

Sol Cayo Largo Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 2. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Cayo Largo Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sol Cayo Santa Maria
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 2. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Cayo Santa Maria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Cayo Santa Maria. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sol Cayo Largo Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kuba v termínu sobota 4. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Cayo Largo Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Sol Cayo Largo Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kuba v termínu sobota 4. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Cayo Largo Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Be Live City Copacabana,
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Holguín, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Iberostar Imperial. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Be Live City Copacabana, Villa
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Cayo Largo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Villa Bellarena. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Blau Varadero
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 6. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Varadero, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Blau Varadero. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
H10 Habana Panorama
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Varadero, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení H10 Habana Panorama. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Iberostar Laguna Azul
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 6. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Varadero, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Laguna Azul. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Meliá Cayo Guillermo
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Cayo Guillermo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Cayo Guillermo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Meliá Las Dunas
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Las Dunas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Memories Miramar Habana,
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Cayo Coco, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Memories Miramar Habana, Pullman Cayo Coco. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí.
 
Sol Cayo Largo Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 6. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Cayo Largo Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Starfish Monte Habana, San
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace La Habana (Havana), v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Starfish Monte Habana, San Diego De Los Baňos. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Tryp Habana Libre
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace La Habana (Havana), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tryp Habana Libre. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Be Live City Copacabana,
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 9. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Holguín, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Iberostar Imperial. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Iberostar Parque Central
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 9. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace La Habana (Havana), v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Parque Central. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Melia Buenavista
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 9. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Buenavista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Nh Capri
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 9. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace La Habana (Havana), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nh Capri. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Nh Capri, Meliá Las Antillas
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 9. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace La Habana (Havana), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nh Capri, Meliá Las Antillas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1028 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kuba podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.