www.mDovolena.cz     >    

Kuba - Dovolená na Kubě 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kuba dle termínu

Be Live City Copacabana, Sol
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Cayo Santa Maria, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Sol Cayo Santa Maria. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Blau Privilege Cayo Libertad
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Varadero, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Blau Privilege Cayo Libertad. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Comodoro
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace La Habana (Havana), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Comodoro. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Comodoro, Vueltabajo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace La Habana (Havana), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Comodoro, Vueltabajo. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Gc Plaza
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace La Habana (Havana), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gc Plaza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Gc Plaza
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace La Habana (Havana), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gc Plaza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Iberostar Tainos, Pelicano (Ex.
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Tainos, Pelicano (Ex. Sol Pelicano). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Iberostar Tainos, Pelicano (Ex.
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Tainos, Pelicano (Ex. Sol Pelicano). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Meliá Cayo Guillermo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Cayo Guillermo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Cayo Guillermo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Meliá Las Antillas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 24. duben - úterý 1. květen 2018 do destinace Varadero, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Las Antillas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Meliá Las Dunas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Las Dunas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Meliá Marina Varadero
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Varadero, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Marina Varadero. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Memories Miramar Habana,
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Cayo Coco, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Memories Miramar Habana, Pullman Cayo Coco. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Memories Miramar Habana, Sol
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Cayo Coco, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Memories Miramar Habana, Sol Cayo Coco. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Mercure Cuatro Palmas
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 24. duben - úterý 8. květen 2018 do destinace Varadero, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mercure Cuatro Palmas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Paradisus Princesa Del Mar
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 24. duben - čtvrtek 3. květen 2018 do destinace Varadero, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradisus Princesa Del Mar Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Paradisus Varadero Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 24. duben - neděle 29. duben 2018 do destinace Varadero, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradisus Varadero Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Tuxpan
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Varadero, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tuxpan. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, golfové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Sol Cayo Largo Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 26. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Cayo Largo Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Tryp Cayo Coco
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 26. duben - pondělí 7. květen 2018 do destinace Cayo Coco, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tryp Cayo Coco. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 1264 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kuba podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.