www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kubě 2020 - Kuba 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kuba 2020

Sol Cayo Largo Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba v termínu sobota 4. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Cayo Largo Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Be Live City Copacabana, Brisas
Pobyt na levné dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Holguín, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Brisas Guardalavaca. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Be Live City Copacabana, Gran
Pobyt na levné dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Cayo Guillermo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Gran Caribe Club Cayo Gui. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Be Live City Copacabana, Villa
Pobyt na levné dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Cayo Largo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Villa Marinera. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Iberostar Tainos, Sol Cayo Largo
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Tainos, Sol Cayo Largo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Meliá Cayo Guillermo
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Cayo Guillermo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Cayo Guillermo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Meliá Jardines Del Rey
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Cayo Guillermo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Jardines Del Rey. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Ocean Casa Del Mar
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ocean Casa Del Mar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Barcelo Solymar
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 7. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Varadero, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barcelo Solymar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sol Cayo Largo Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 7. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Cayo Largo Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Be Live City Copacabana,
Pobyt na levné dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 9. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace La Habana (Havana), v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Memories Varadero. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 52 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Ocean Vista Azul
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba v termínu pátek 10. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Varadero, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ocean Vista Azul. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Krakov, Vratislav s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Ocean Vista Azul
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba v termínu pátek 10. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Varadero, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ocean Vista Azul. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sol Cayo Largo Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba v termínu pátek 10. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Cayo Largo Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Brisas Del Caribe
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba v termínu sobota 11. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Varadero, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brisas Del Caribe. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 54 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Melia Varadero
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba v termínu sobota 11. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Varadero, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Varadero. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 54 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Punta Piedra - Dive
Pobyt na levné dovolené ve státě Kuba v termínu neděle 12. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Holguín, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Punta Piedra - Dive. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 55 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Melia Buenavista
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 14. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Buenavista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 57 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Royalton Hicacos
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 14. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Varadero, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royalton Hicacos. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 57 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Starfish Cuatro Palmas
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba v termínu úterý 14. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Varadero, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Starfish Cuatro Palmas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Krakov, Vratislav s odletem za 57 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1176 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kuba podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.