www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kubě - Kuba 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kuba a Last Minute

Blau Varadero
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 22. listopad - pondělí 3. prosinec 2018 do destinace Varadero, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Blau Varadero. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Casa Maira Llorente
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 22. listopad - pondělí 3. prosinec 2018 do destinace La Habana (Havana), v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Maira Llorente. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Iberostar Tainos, Pelicano (Ex.
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 22. listopad - pondělí 3. prosinec 2018 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Tainos, Pelicano (Ex. Sol Pelicano). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Meliá Cayo Guillermo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 22. listopad - pondělí 3. prosinec 2018 do destinace Cayo Guillermo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Cayo Guillermo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Nh Capri, Sol Cayo Guillermo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 22. listopad - pondělí 3. prosinec 2018 do destinace Cayo Coco, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nh Capri, Sol Cayo Guillermo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Roc Presidente
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 22. listopad - čtvrtek 29. listopad 2018 do destinace La Habana (Havana), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Roc Presidente. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Be Live City Copacabana
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - středa 5. prosinec do destinace Cayo Santa Maria, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Be Live City Copacabana
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - středa 5. prosinec do destinace Varadero, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Be Live City Copacabana
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - středa 5. prosinec do destinace Cayo Santa Maria, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Be Live City Copacabana,
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pátek 23. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace Cayo Guillermo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Sercotel Club Cayo Guille. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Bellevue Sunbeach
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - středa 5. prosinec do destinace Varadero, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bellevue Sunbeach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Casa Armando
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - středa 5. prosinec do destinace Havana, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Armando. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava pozítří.
 
Casa Carlos
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - středa 5. prosinec do destinace Havana, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Carlos. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava pozítří.
 
Casa Debora
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - středa 5. prosinec do destinace Havana, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Debora. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava pozítří.
 
Casa El Mirador
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - středa 5. prosinec do destinace Havana, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa El Mirador. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava pozítří.
 
Casa Maira Llorente
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - středa 5. prosinec do destinace Havana, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Maira Llorente. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava pozítří.
 
Casa Rosita
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - středa 5. prosinec do destinace Havana, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Rosita. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava pozítří.
 
Casa Virtudes
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - středa 5. prosinec do destinace Havana, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Virtudes. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava pozítří.
 
Casa Yuana y Yahima
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - středa 5. prosinec do destinace Havana, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Yuana y Yahima. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava pozítří.
 
Eurostars Cayo Santa Maria
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - středa 5. prosinec do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eurostars Cayo Santa Maria. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 

Zobrazeno 1-20 z 1360 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kuba podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.