www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kubě - Kuba 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kuba a Last Minute

Be Live City Copacabana
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu čtvrtek 27. září - pondělí 8. říjen do destinace Cayo Santa Maria, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava popozítří.
 
Be Live City Copacabana
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu čtvrtek 27. září - pondělí 8. říjen do destinace Cayo Santa Maria, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava popozítří.
 
Be Live City Copacabana, Meliá
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 27. září - pondělí 8. říjen 2018 do destinace La Habana (Havana), v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Meliá Las Antillas, Brisa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Be Live City Copacabana, Sol
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 27. září - pondělí 8. říjen 2018 do destinace Cayo Largo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Sol Cayo Largo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Be Live City Copacabana, Sol
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 27. září - pondělí 8. říjen 2018 do destinace Holguín, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Sol Río De Luna Y Mares. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Be Live City Copacabana, Tryp
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 27. září - pondělí 8. říjen 2018 do destinace La Habana (Havana), v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Tryp Cayo Coco. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Be Live Experience Turquesa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 27. září - čtvrtek 4. říjen 2018 do destinace Varadero, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Experience Turquesa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Caribbean
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu čtvrtek 27. září - pondělí 8. říjen do destinace Havana, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Caribbean. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava popozítří.
 
Casa Armando
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu čtvrtek 27. září - pondělí 8. říjen do destinace Havana, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Armando. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava popozítří.
 
Casa Carlos
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu čtvrtek 27. září - pondělí 8. říjen do destinace Havana, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Carlos. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava popozítří.
 
Casa Debora
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu čtvrtek 27. září - pondělí 8. říjen do destinace Havana, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Debora. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava popozítří.
 
Casa El Mirador
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu čtvrtek 27. září - pondělí 8. říjen do destinace Havana, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa El Mirador. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava popozítří.
 
Casa Maira Llorente
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu čtvrtek 27. září - pondělí 8. říjen do destinace Havana, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Maira Llorente. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava popozítří.
 
Casa Rosita
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu čtvrtek 27. září - pondělí 8. říjen do destinace Havana, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Rosita. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava popozítří.
 
Casa Virtudes
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 27. září - pondělí 8. říjen 2018 do destinace La Habana (Havana), v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Virtudes. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Casa Virtudes
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu čtvrtek 27. září - pondělí 8. říjen do destinace Havana, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Virtudes. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava popozítří.
 
Casa Yuana y Yahima
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu čtvrtek 27. září - pondělí 8. říjen do destinace Havana, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Yuana y Yahima. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava popozítří.
 
Colina
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu čtvrtek 27. září - pondělí 8. říjen do destinace Havana, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Colina. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava popozítří.
 
Copacabana
Pobyt na dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu čtvrtek 27. září - pondělí 8. říjen do destinace Havana, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Copacabana. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava popozítří.
 
Dhawa Cayo Santa Maria
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kuba. Zájezd v termínu čtvrtek 27. září - pondělí 8. říjen do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dhawa Cayo Santa Maria. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava popozítří.
 

Zobrazeno 1-20 z 1340 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kuba podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.