www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kubě - Kuba 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kuba 2019 a Last Minute

Comodoro
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 22. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace La Habana (Havana), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Comodoro. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Golden Tulip Aguas Claras Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 22. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Golden Tulip Aguas Claras Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Iberostar Tainos, Pelicano (Ex.
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 22. květen - čtvrtek 30. květen 2019 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Tainos, Pelicano (Ex. Sol Pelicano). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Meliá Jardines Del Rey
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 22. květen - čtvrtek 30. květen 2019 do destinace Cayo Guillermo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Jardines Del Rey. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 29 %.
 
Meliá Las Américas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 22. květen - čtvrtek 30. květen 2019 do destinace Varadero, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Las Américas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Meliá Las Dunas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 22. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Las Dunas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 32 %.
 
Nh Capri, Sol Cayo Largo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 22. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nh Capri, Sol Cayo Largo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Playa Costa Verde
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 22. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Holguín, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Playa Costa Verde. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Playa Pesquero Resort, Suites &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 22. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Holguín, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Playa Pesquero Resort, Suites & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Sol Cayo Largo, Meliá Las
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 22. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Cayo Largo, Meliá Las Antillas, Be Live City C. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Sol Cayo Largo, Meliá Las
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 22. květen - čtvrtek 30. květen 2019 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Cayo Largo, Meliá Las Antillas, Be Live City C. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Sol Cayo Largo, Meliá Las
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 22. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Cayo Largo, Meliá Las Antillas, Be Live City C. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Tryp Cayo Coco
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 22. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Cayo Coco, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tryp Cayo Coco. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 30 %.
 
Victoria
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu středa 22. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace La Habana (Havana), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Victoria. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Vratislav s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Iberostar Parque Central
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 23. květen - pondělí 3. červen 2019 do destinace La Habana (Havana), v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Parque Central. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Vratislav s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Melia Las Americas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 23. květen - čtvrtek 6. červen 2019 do destinace Varadero, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Las Americas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Krakov, Vratislav s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Memories Miramar Havana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 23. květen - čtvrtek 30. květen 2019 do destinace La Habana (Havana), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Memories Miramar Havana. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Vratislav s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Victoria
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 23. květen - čtvrtek 30. květen 2019 do destinace La Habana (Havana), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Victoria. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Vratislav s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Meliá Habana
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu sobota 25. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace La Habana (Havana), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Habana. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Club Amigo Atlantico
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu neděle 26. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Holguín, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Amigo Atlantico. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1364 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kuba podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.