www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kubě - Kuba 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kuba a Last Minute

Be Live City Copacabana, Sol
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pátek 20. červenec - středa 1. srpen 2018 do destinace Cayo Largo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Sol Cayo Largo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Be Live City Copacabana, Sol
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pátek 20. červenec - středa 1. srpen 2018 do destinace Cayo Santa Maria, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Sol Cayo Santa Maria. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Lincoln
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pátek 20. červenec - středa 1. srpen 2018 do destinace La Habana (Havana), v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lincoln. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Meliá Cayo Guillermo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pátek 20. červenec - středa 1. srpen 2018 do destinace Cayo Guillermo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Cayo Guillermo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Meliá Habana, Meliá Cayo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pátek 20. červenec - středa 1. srpen 2018 do destinace Cayo Santa Maria, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Habana, Meliá Cayo Santa Maria. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Memories Miramar Habana,
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pátek 20. červenec - středa 1. srpen 2018 do destinace Cayo Santa Maria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Memories Miramar Habana, Starfish Cayo Santa Maria. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sol Cayo Largo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu sobota 21. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Cayo Coco, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Cayo Largo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sol Cayo Largo Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu sobota 21. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Cayo Largo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Cayo Largo Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Blau Marina Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu neděle 22. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Varadero, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Blau Marina Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Meliá Varadero
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu neděle 22. červenec - pondělí 30. červenec 2018 do destinace Varadero, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Varadero. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Tryp Cayo Coco
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pondělí 23. červenec - pátek 3. srpen 2018 do destinace Cayo Coco, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tryp Cayo Coco. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Villa Los Pinos
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 26. červenec - čtvrtek 9. srpen 2018 do destinace La Habana (Havana), v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Villa Los Pinos. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Memories Varadero Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 26. červenec - pátek 3. srpen 2018 do destinace Varadero, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Memories Varadero Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Sol Cayo Largo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 26. červenec - pátek 3. srpen 2018 do destinace Cayo Coco, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Cayo Largo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sol Cayo Santa María
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu čtvrtek 26. červenec - pátek 3. srpen 2018 do destinace Cayo Santa Maria, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Cayo Santa María. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Be Live City Copacabana,
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pátek 27. červenec - středa 8. srpen 2018 do destinace La Habana (Havana), v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Memories Caribe. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Be Live City Copacabana, Sol
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pátek 27. červenec - středa 8. srpen 2018 do destinace Cayo Largo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Sol Cayo Largo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Be Live City Copacabana, Sol
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pátek 27. červenec - středa 8. srpen 2018 do destinace Holguín, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live City Copacabana, Sol Río De Luna Y Mares. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, kombinace oblastí. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Casa Yuana Y Yahima
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pátek 27. červenec - středa 8. srpen 2018 do destinace La Habana (Havana), v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Yuana Y Yahima. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Comodoro, Los Jazmines
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kuba v termínu pátek 27. červenec - středa 8. srpen 2018 do destinace La Habana (Havana), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Comodoro, Los Jazmines. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 1348 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kuba podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.