www.mDovolena.cz     >    

Rumunsko - Dovolená v Rumunsku 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Rumunsko dle termínu

Rumunsko - Transylvánie,
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Rumunsko v termínu středa 15. srpen - pondělí 20. srpen 2018 do destinace Bukurešť, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rumunsko - Transylvánie, sídla Drakuly i Ceausesca. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 116 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Rumunsko Transylvánie
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Rumunsko v termínu úterý 4. září - neděle 9. září 2018 do destinace Bukurešť, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rumunsko Transylvánie. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 136 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Rumunsko - Transylvánie
Pobyt na First Minute dovolené v zemi Rumunsko. Zájezd v termínu úterý 4. září - neděle 9. září do destinace Transylvánie, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rumunsko - Transylvánie. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava autobusovou dopravou.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Rumunsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.