www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Slovensku - Slovensko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovensko 2019 a Last Minute

Hotel Flóra
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 19. červenec - pondělí 22. červenec 2019 do destinace Trenčianske Teplice, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Flóra. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Ľubovňa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 19. červenec - úterý 23. červenec 2019 do destinace Pieniny, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ľubovňa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Ľubovňa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 19. červenec - úterý 23. červenec 2019 do destinace Ľubovnianske Kúpele, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ľubovňa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Minerál
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 19. červenec - neděle 21. červenec 2019 do destinace Dudince, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Minerál. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Perugia Bratislava
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 19. červenec - neděle 21. červenec 2019 do destinace Bratislava, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Perugia Bratislava - Víkend. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Remata
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 19. červenec - středa 24. červenec 2019 do destinace Kremnické vrchy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Remata. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Sorea Trigan
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 19. červenec - pondělí 22. červenec 2019 do destinace Štrbské pleso, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sorea Trigan. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Termál - Hyper Relax
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 19. červenec - neděle 21. červenec 2019 do destinace Banská Bystrica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Termál - Hyper Relax. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, cyklistické.
 
Hotel Tri Studničky
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Slovensko. Zájezd v termínu pátek 19. červenec - neděle 21. červenec do destinace Nízké Tatry, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Tri Studničky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Veľká Fatra
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 19. červenec - pátek 26. červenec 2019 do destinace Turčianske Teplice, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Veľká Fatra. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Kúpele Lúčky KH Choč
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Slovensko. Zájezd v termínu pátek 19. červenec - pátek 21. červenec do destinace Liptovský Mikuláš, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kúpele Lúčky KH Choč. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Lázeňský dům Aqua
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Slovensko. Zájezd v termínu pátek 19. červenec - pátek 21. červenec do destinace Turčianske Teplice, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský dům Aqua. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Lázeňský Hotel Aqua
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 19. červenec - pátek 26. červenec 2019 do destinace Turčianske Teplice, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský Hotel Aqua. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Penzion Hubert
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Slovensko. Zájezd v termínu pátek 19. červenec - pátek 21. červenec do destinace Západní Tatry, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Hubert. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Penzion Max
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 19. červenec - pátek 26. červenec 2019 do destinace Podhájska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Max. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Remata
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 19. červenec - středa 24. červenec 2019 do destinace Střední Slovensko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Remata. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Remata
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 19. červenec - pondělí 22. červenec 2019 do destinace Střední Slovensko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Remata. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ubytování V Soukromí Leginus
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 19. červenec - úterý 23. červenec 2019 do destinace Žilina, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ubytování V Soukromí Leginus. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Bojnice - Penzion Maxim
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu sobota 20. červenec - úterý 23. červenec 2019 do destinace Střední Slovensko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bojnice - Penzion Maxim. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 34 %.
 
Hotel Aphrodite Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu sobota 20. červenec - čtvrtek 25. červenec 2019 do destinace Rajecké Teplice, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aphrodite Palace. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 

Zobrazeno 1-20 z 4322 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.