www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Slovensku - Slovensko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovensko 2019 a Last Minute

Hotel Aqua
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 21. květen - sobota 25. květen 2019 do destinace Jižní Slovensko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aqua. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Minerál
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 21. květen - pátek 24. květen 2019 do destinace Dudince, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Minerál. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Thermalpark
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 21. květen - čtvrtek 23. květen 2019 do destinace Dunajská Streda, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Thermalpark. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Thermalpark
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 21. květen - sobota 25. květen 2019 do destinace Dunajská Streda, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Thermalpark. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Lázeňský Dům Krym
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 21. květen - sobota 25. květen 2019 do destinace Trenčianske Teplice, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský Dům Krym. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Ld Veľká Fatra
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 21. květen - neděle 26. květen 2019 do destinace Turčianske Teplice, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ld Veľká Fatra. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Privát Jasmín
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 21. květen - pátek 24. květen 2019 do destinace Poprad, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Privát Jasmín. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Privát Jasmín
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 21. květen - sobota 25. květen 2019 do destinace Poprad, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Privát Jasmín. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Wellness Hotel Alexandra
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 21. květen - pátek 24. květen 2019 do destinace Liptov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Alexandra. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Zelený Dom
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 21. květen - sobota 25. květen 2019 do destinace Oravské Beskydy, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zelený Dom. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Danubius Grand Splendid
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu středa 22. květen - neděle 26. květen 2019 do destinace Piešťany, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Danubius Grand Splendid. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Horská Chata Orešnica
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu středa 22. květen - neděle 26. květen 2019 do destinace Západní Tatry, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Horská Chata Orešnica. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Flóra
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu středa 22. květen - sobota 25. květen 2019 do destinace Trenčianske Teplice, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Flóra. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Seasons, Aquacity Poprad
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu středa 22. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Poprad, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Seasons, Aquacity Poprad. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Hotel Sorea Trigan
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu středa 22. květen - pátek 24. květen 2019 do destinace Štrbské pleso, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sorea Trigan. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Lázeňský Hotel Rubín
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu středa 22. květen - neděle 26. květen 2019 do destinace Dudince, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský Hotel Rubín. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Lázeňský Hotel Rubín
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu středa 22. květen - pátek 24. květen 2019 do destinace Dudince, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský Hotel Rubín. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Léčebný Dům Pax
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu středa 22. květen - úterý 28. květen 2019 do destinace Trenčianske Teplice, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Léčebný Dům Pax. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Penzion Max
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu středa 22. květen - neděle 26. květen 2019 do destinace Podhájska, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Max. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ubytování V Soukromí Leginus
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu středa 22. květen - sobota 25. květen 2019 do destinace Žilina, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ubytování V Soukromí Leginus. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 4371 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.