www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Slovensku 2020 - Slovensko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovensko 2020

Boboty
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 2. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Boboty. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Holiday Village Senec - Senec
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 2. leden - čtvrtek 9. leden 2020 do destinace Západní Slovensko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Village Senec - Senec. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Aqua
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 2. leden - středa 8. leden 2020 do destinace Jižní Slovensko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aqua. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Garden
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Východní Slovensko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Garden. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Garden
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 2. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Východní Slovensko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Garden. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Sorea Titris
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Vysoké Tatry, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sorea Titris. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Thermalpark
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 2. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Dunajská Streda, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Thermalpark. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Penzion Kremenisko
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Střední Slovensko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Kremenisko. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sorea Ĺubovňa
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 2. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Ľubovnianske Kúpele, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sorea Ĺubovňa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sorea Snp
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 2. leden - čtvrtek 9. leden 2020 do destinace Nízké Tatry, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sorea Snp. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Zelený Dom - Vitanová
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 2. leden - čtvrtek 9. leden 2020 do destinace Oravské Beskydy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zelený Dom - Vitanová. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Agrothermal - Bešeňová
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 3. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Liptov, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Agrothermal - Bešeňová. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmány Podhájska I.
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 3. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Podhájska, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Podhájska I.. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Marmot (Ex Ján Šverma)
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 3. leden - úterý 7. leden 2020 do destinace Nízké Tatry, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Marmot (Ex Ján Šverma). Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Pod Zámkom - Bojnice
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 3. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Střední Slovensko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pod Zámkom - Bojnice. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Termál - Hyper Relax
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 3. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Banská Bystrica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Termál - Hyper Relax. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, cyklistické.
 
Pax
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 3. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Trenčianske Teplice, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pax. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Penzion Termál
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 3. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Podhájska, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Termál. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Sorea Ĺubovňa
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 3. leden - středa 8. leden 2020 do destinace Ľubovnianske Kúpele, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sorea Ĺubovňa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sorea Ĺubovňa
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 3. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Ľubovnianske Kúpele, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sorea Ĺubovňa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 3229 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.