www.mDovolena.cz     >    

Slovensko - Dovolená na Slovensku 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko dle termínu

Hotel Aphrodite Palace,
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 22. duben - úterý 24. duben 2018 do destinace Rajecké Teplice, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aphrodite Palace, Rajecké Teplice. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Hotel Aphrodite Palace****
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 22. duben - neděle 29. duben 2018 do destinace Rajecké Teplice, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aphrodite Palace****. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 44 %.
 
Hotel Flóra
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 22. duben - úterý 24. duben 2018 do destinace Trenčianske Teplice, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Flóra. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Remata, Ráztočno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 22. duben - čtvrtek 26. duben 2018 do destinace Kremnické vrchy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Remata, Ráztočno. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Lázeňský Hotel Minerál
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 22. duben - středa 25. duben 2018 do destinace Dudince, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský Hotel Minerál - Aktivní Víkend. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Lázeňský Hotel Minerál
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 22. duben - úterý 24. duben 2018 do destinace Dudince, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský Hotel Minerál - Lázeňská Dovolená. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Léčebný Dům Choč, Lúčky
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 22. duben - neděle 29. duben 2018 do destinace Liptov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Léčebný Dům Choč, Lúčky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Penzion Zlatá Rybka
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 22. duben - čtvrtek 26. duben 2018 do destinace Podhájska, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Zlatá Rybka. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grandhotel Praha
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Slovensko. Zájezd v termínu neděle 23. duben - čtvrtek 24. duben do destinace Vysoké Tatry, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grandhotel Praha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Aphrodite Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 23. duben - pátek 27. duben 2018 do destinace Rajecké Teplice, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aphrodite Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Čingov
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 23. duben - pátek 27. duben 2018 do destinace Slovenský Raj, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Čingov. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Fis
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 23. duben - pondělí 30. duben 2018 do destinace Štrbské pleso, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Fis. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Grand
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Slovensko. Zájezd v termínu pondělí 23. duben - pondělí 27. duben do destinace Nízké Tatry, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Grand. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Hotel Jalta, Piešťany
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 23. duben - pátek 27. duben 2018 do destinace Piešťany, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hotel Jalta, Piešťany. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Hotel Léčebný Dům Aqua,
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 23. duben - sobota 28. duben 2018 do destinace Turčianske Teplice, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Léčebný Dům Aqua, Turčianske Teplice. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Remata, Ráztočno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 23. duben - úterý 1. květen 2018 do destinace Kremnické vrchy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Remata, Ráztočno. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Summit
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 23. duben - pátek 27. duben 2018 do destinace Liptov, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Summit. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Wellness Hotel Aphrodite,
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 23. duben - středa 25. duben 2018 do destinace Rajecké Teplice, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Wellness Hotel Aphrodite, Rajecké Teplice. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Pension Danninger
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 23. duben - čtvrtek 26. duben 2018 do destinace Piešťany, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pension Danninger. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Švajčiarske Domčeky
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 23. duben - středa 25. duben 2018 do destinace Východní Slovensko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Švajčiarske Domčeky. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 4793 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.