www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Slovensku - Slovensko 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovensko a Last Minute

Danubius Health Spa Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 25. září - čtvrtek 27. září 2018 do destinace Piešťany, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Danubius Health Spa Resort Esplanade - Chuť Piešťa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Depandance Liptov, Lúčky
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 25. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace Liptov, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Depandance Liptov, Lúčky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Hotel Strand
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 25. září - čtvrtek 27. září 2018 do destinace Pieniny, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Strand. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Grand Hotel Strand
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 25. září - čtvrtek 27. září 2018 do destinace Východní Slovensko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Strand. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Hotel Strand
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 25. září - pátek 28. září 2018 do destinace Východní Slovensko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Strand. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel & Spa Resort Kaskády
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 25. září - čtvrtek 27. září 2018 do destinace Střední Slovensko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel & Spa Resort Kaskády. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Hotel Flóra Dudince,
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 25. září - neděle 30. září 2018 do destinace Banská Bystrica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hotel Flóra Dudince, Dudince. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Hotel Ľubovňa,
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 25. září - pátek 28. září 2018 do destinace Ľubovnianske Kúpele, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hotel Ľubovňa, Ľubovnianské Kúpele. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Hotel Ľubovňa,
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 25. září - sobota 29. září 2018 do destinace Ľubovnianske Kúpele, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hotel Ľubovňa, Ľubovnianské Kúpele. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Hotel Ľubovňa,
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 25. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace Ľubovnianske Kúpele, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hotel Ľubovňa, Ľubovnianské Kúpele. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Montfort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 25. září - pátek 28. září 2018 do destinace Poprad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Montfort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Montfort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 25. září - sobota 29. září 2018 do destinace Poprad, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Montfort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Remata, Ráztočno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 25. září - sobota 29. září 2018 do destinace Kremnické vrchy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Remata, Ráztočno. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Remata, Ráztočno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 25. září - pátek 28. září 2018 do destinace Kremnické vrchy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Remata, Ráztočno. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Remata, Ráztočno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 25. září - pátek 5. říjen 2018 do destinace Kremnické vrchy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Remata, Ráztočno. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Thermalpark
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 25. září - neděle 30. září 2018 do destinace Dunajská Streda, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Thermalpark. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Lázně Plné Síly
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 25. září - neděle 30. září 2018 do destinace Bardejovské Kúpele, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázně Plné Síly Bardějovské Kúpele (Ozon 3*). Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Léčebný Dům Aqua
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 25. září - čtvrtek 27. září 2018 do destinace Turčianske Teplice, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Léčebný Dům Aqua. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Léčebný Dům Rubín
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 25. září - čtvrtek 27. září 2018 do destinace Dudince, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Léčebný Dům Rubín - Lázeňská Dovolená. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Penzion Penzion Grófka,
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 25. září - neděle 30. září 2018 do destinace Podhájska, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Penzion Grófka, Podhájska. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 4721 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.