www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Slovensku 2020 - Slovensko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovensko 2020

Apartmánový Dům Nová Ponorka
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 7. červenec - sobota 11. červenec 2020 do destinace Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmánový Dům Nová Ponorka. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmánový Dům Nová Ponorka
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 7. červenec - sobota 11. červenec 2020 do destinace Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmánový Dům Nová Ponorka. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmány Holiday Village Senec
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 7. červenec - úterý 14. červenec 2020 do destinace Bratislava a okolí, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Holiday Village Senec. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Depandance Adam, Cyril, Maja
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 7. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Liptov, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Depandance Adam, Cyril, Maja. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Depandance Litpov
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 7. červenec - pátek 17. červenec 2020 do destinace Liptov, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Depandance Litpov. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Depandance Litpov
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 7. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Liptov, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Depandance Litpov. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Garni Fatra
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 7. červenec - pátek 10. červenec 2020 do destinace Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Garni Fatra. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Hotel Permon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 7. červenec - úterý 14. červenec 2020 do destinace Vysoké Tatry, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Permon. Rekreace je se stravou: večeře. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio.
 
Grand Hotel Permon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 7. červenec - pondělí 13. červenec 2020 do destinace Vysoké Tatry, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Permon. Rekreace je se stravou: večeře. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio.
 
Grand Hotel Spiš
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 7. červenec - neděle 12. červenec 2020 do destinace Slovenský Raj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Spiš. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Hotel Spiš
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 7. červenec - sobota 11. červenec 2020 do destinace Slovenský Raj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Spiš. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Barónka /
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 7. červenec - čtvrtek 9. červenec 2020 do destinace Bratislava a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Barónka /. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Barónka /
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 7. červenec - středa 8. červenec 2020 do destinace Bratislava a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Barónka /. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Boboty
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 7. červenec - středa 15. červenec 2020 do destinace Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Boboty. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, s výlety.
 
Hotel Boboty
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 7. červenec - neděle 12. červenec 2020 do destinace Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Boboty. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, s výlety.
 
Hotel Boboty
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 7. červenec - pondělí 13. červenec 2020 do destinace Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Boboty. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, s výlety.
 
Hotel Boboty
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 7. červenec - pátek 10. červenec 2020 do destinace Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Boboty. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, s výlety.
 
Hotel Orava
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 7. červenec - pondělí 13. červenec 2020 do destinace Západní Tatry, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Orava. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Patria
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 7. červenec - pondělí 13. červenec 2020 do destinace Vysoké Tatry, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Patria. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, s výlety, lázeňské.
 
Hotel Royal Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 7. červenec - úterý 14. červenec 2020 do destinace Velká Fatra, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Royal Palace. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 7545 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.