www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Slovensku 2020/2021 - Slovensko 2020/2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovensko 2020/2021

Depandance Adam
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 3. prosinec - neděle 6. prosinec 2020 do destinace Liptov, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Depandance Adam. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Depandance Cyril
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 3. prosinec - neděle 6. prosinec 2020 do destinace Liptov, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Depandance Cyril. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Doubletree By Hilton Bratislava
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 10. prosinec 2020 do destinace Bratislava a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton Bratislava. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Hotel Permon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 10. prosinec 2020 do destinace Vysoké Tatry, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Permon. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio.
 
Grand Hotel Permon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 3. prosinec - pátek 11. prosinec 2020 do destinace Vysoké Tatry, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Permon. Rekreace je se stravou: večeře. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio.
 
Grand Hotel Permon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 3. prosinec - úterý 8. prosinec 2020 do destinace Vysoké Tatry, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Permon. Rekreace je se stravou: večeře. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio.
 
Grand Hotel Permon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 3. prosinec - pátek 11. prosinec 2020 do destinace Vysoké Tatry, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Permon. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio.
 
Grand Hotel Spiš
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 3. prosinec - neděle 6. prosinec 2020 do destinace Slovenský Raj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Spiš. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Holliday Village Tatralandia
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 10. prosinec 2020 do destinace Liptov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holliday Village Tatralandia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Horská Chata Orešnica
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 3. prosinec - neděle 6. prosinec 2020 do destinace Západní Tatry, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Horská Chata Orešnica. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské.
 
Horská Chata Orešnica
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 3. prosinec - neděle 6. prosinec 2020 do destinace Západní Tatry, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Horská Chata Orešnica. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Barónka
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 3. prosinec - neděle 6. prosinec 2020 do destinace Bratislava a okolí, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Barónka. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Barónka /
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 3. prosinec - pátek 4. prosinec 2020 do destinace Bratislava a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Barónka /. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Družba
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 17. prosinec 2020 do destinace Liptov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Družba. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Pod Zámkom
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Slovensko. Zájezd v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 5. prosinec do destinace Střední Slovensko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pod Zámkom. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Sorea Hutník I.:relax
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 3. prosinec - pondělí 7. prosinec 2020 do destinace Vysoké Tatry, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sorea Hutník I.:relax Pobyt 4 Noci. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Hotel Spojár
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 3. prosinec - pondělí 7. prosinec 2020 do destinace Západní Tatry, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Spojár. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Spojár
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 10. prosinec 2020 do destinace Západní Tatry, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Spojár. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Spojár
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 3. prosinec - středa 9. prosinec 2020 do destinace Západní Tatry, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Spojár. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Spojár
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 3. prosinec - úterý 8. prosinec 2020 do destinace Západní Tatry, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Spojár. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 4945 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.