www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Slovensku 2020 - Slovensko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovensko 2020

Hotel Marmot (Ex Ján Šverma)
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 21. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Nízké Tatry, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Marmot (Ex Ján Šverma). Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Orchidea
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 21. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Jižní Slovensko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Orchidea. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Solisko
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 21. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Štrbské pleso, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Solisko. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Sorea Trigan
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 21. leden - pondělí 27. leden 2020 do destinace Štrbské pleso, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sorea Trigan. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Therma
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 21. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Dunajská Streda, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Therma. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Garden
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu středa 22. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Východní Slovensko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Garden. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Garden
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu středa 22. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Východní Slovensko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Garden. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Magnólia
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu středa 22. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Západní Slovensko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Magnólia. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Park
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu středa 22. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Dudince, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bojnice - Penzion Maxim
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 23. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Střední Slovensko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bojnice - Penzion Maxim. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské.
 
Esplanade Ensana Health Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 23. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Piešťany, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Esplanade Ensana Health Spa Hotel (Danubius Health. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Aphrodite
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 23. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Rajecké Teplice, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aphrodite. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Garden
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 23. leden - pondělí 27. leden 2020 do destinace Východní Slovensko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Garden. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Magnólia
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 23. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Západní Slovensko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Magnólia. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Marmot Ján Šverma
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 23. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Nízké Tatry, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Marmot Ján Šverma. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Sorea Snp
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 23. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Nízké Tatry, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sorea Snp. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Sorea Trigan
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 23. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Štrbské pleso, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sorea Trigan. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Jasná, Grandhotel Jasná V
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 23. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Nízké Tatry, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jasná, Grandhotel Jasná V Nízkých Tatrách S Wellne. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Léčebný Dům Velká Fatra
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 23. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Turčianske Teplice, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Léčebný Dům Velká Fatra. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Penzion Fako
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 23. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Liptov, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Fako. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 

Zobrazeno 1-20 z 3327 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.