www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Slovensku - Slovensko 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovensko a Last Minute

Hotel Alexander
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 11. prosinec - čtvrtek 13. prosinec 2018 do destinace Východní Slovensko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alexander. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Astória
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 11. prosinec - čtvrtek 13. prosinec 2018 do destinace Východní Slovensko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Astória. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Barónka /
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 11. prosinec - pátek 14. prosinec 2018 do destinace Bratislava, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Barónka /. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Flóra
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Slovensko. Zájezd v termínu úterý 11. prosinec - pátek 12. prosinec do destinace Dudince, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Flóra. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Hotel Flóra Dudince,
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 11. prosinec - neděle 16. prosinec 2018 do destinace Banská Bystrica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hotel Flóra Dudince, Dudince. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Hotel Ľubovňa,
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 11. prosinec - sobota 15. prosinec 2018 do destinace Ľubovnianske Kúpele, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hotel Ľubovňa, Ľubovnianské Kúpele. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Ozón
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 11. prosinec - čtvrtek 13. prosinec 2018 do destinace Východní Slovensko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ozón. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Remata, Ráztočno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 11. prosinec - pátek 21. prosinec 2018 do destinace Kremnické vrchy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Remata, Ráztočno. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Remata, Ráztočno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 11. prosinec - úterý 18. prosinec 2018 do destinace Kremnické vrchy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Remata, Ráztočno. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Remata, Ráztočno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 11. prosinec - pátek 14. prosinec 2018 do destinace Kremnické vrchy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Remata, Ráztočno. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Remata, Ráztočno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 11. prosinec - pondělí 17. prosinec 2018 do destinace Kremnické vrchy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Remata, Ráztočno. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Remata, Ráztočno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 11. prosinec - středa 19. prosinec 2018 do destinace Kremnické vrchy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Remata, Ráztočno. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Remata, Ráztočno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 11. prosinec - čtvrtek 20. prosinec 2018 do destinace Kremnické vrchy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Remata, Ráztočno. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Remata, Ráztočno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 11. prosinec - neděle 16. prosinec 2018 do destinace Kremnické vrchy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Remata, Ráztočno. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Remata, Ráztočno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 11. prosinec - sobota 15. prosinec 2018 do destinace Kremnické vrchy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Remata, Ráztočno. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Sorea Ľubovňa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 11. prosinec - čtvrtek 13. prosinec 2018 do destinace Východní Slovensko, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sorea Ľubovňa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Hotel Sorea Ľubovňa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 11. prosinec - sobota 15. prosinec 2018 do destinace Východní Slovensko, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sorea Ľubovňa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Hotel Sorea Ľubovňa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 11. prosinec - pátek 14. prosinec 2018 do destinace Východní Slovensko, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sorea Ľubovňa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Hotel Sorea Urán
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 11. prosinec - čtvrtek 13. prosinec 2018 do destinace Vysoké Tatry, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sorea Urán. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Thermal Varga/ Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 11. prosinec - úterý 18. prosinec 2018 do destinace Jižní Slovensko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Thermal Varga/ Hotel Aqua, Veĺký Meder. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 

Zobrazeno 1-20 z 4442 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.