www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Slovensku - Slovensko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovensko 2019 a Last Minute

Hotel Termál - Relax
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 24. únor - čtvrtek 28. únor 2019 do destinace Banská Bystrica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Termál - Relax. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, cyklistické.
 
Hotel Termál - Senior Relax
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 24. únor - čtvrtek 28. únor 2019 do destinace Banská Bystrica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Termál - Senior Relax. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Patince - Wellness Weekend
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 24. únor - středa 27. únor 2019 do destinace Jižní Slovensko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Patince - Wellness Weekend. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Wellness Hotel Alexandra
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 24. únor - pátek 1. březen 2019 do destinace Liptov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Alexandra. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Danubius Health Spa Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 25. únor - pondělí 4. březen 2019 do destinace Piešťany, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Danubius Health Spa Resort Esplanade - Fantastický. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Švýcarské Domky
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 25. únor - středa 27. únor 2019 do destinace Pieniny, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Švýcarské Domky. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Vila Kamila
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 25. únor - pátek 1. březen 2019 do destinace Malá Fatra, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Kamila. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Boboty
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Slovensko. Zájezd v termínu pondělí 26. únor - pátek 5. březen do destinace Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Boboty. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Čingov
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 26. únor - čtvrtek 28. únor 2019 do destinace Slovenský Raj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Čingov. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Toliar
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 26. únor - sobota 2. březen 2019 do destinace Štrbské pleso, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Toliar. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Penzión U Vodníka Iii
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 26. únor - pátek 1. březen 2019 do destinace Podhájska, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzión U Vodníka Iii. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Royal Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 26. únor - pátek 1. březen 2019 do destinace Turčianske Teplice, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Palace. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Ski a Wellness Residence Družba
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Slovensko. Zájezd v termínu úterý 26. únor - pátek 5. březen do destinace Nízké Tatry, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski a Wellness Residence Družba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Wellness Hotel Borovica
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 26. únor - sobota 2. březen 2019 do destinace Štrbské pleso, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Borovica. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Apartmánový Dům Nová Ponorka
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu středa 27. únor - pátek 1. březen 2019 do destinace Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmánový Dům Nová Ponorka. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmány Termal
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu středa 27. únor - pátek 1. březen 2019 do destinace Dunajská Streda, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Termal. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Ľubovňa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu středa 27. únor - neděle 3. březen 2019 do destinace Pieniny, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ľubovňa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Ubytování V Soukromí Leginus
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu středa 27. únor - neděle 3. březen 2019 do destinace Žilina, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ubytování V Soukromí Leginus. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Zochova Chata
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu středa 27. únor - pátek 1. březen 2019 do destinace Západní Slovensko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zochova Chata. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Depandance Liptov
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 28. únor - neděle 3. březen 2019 do destinace Liptov, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Depandance Liptov. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 

Zobrazeno 1-20 z 4396 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.