www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Slovensku - Slovensko 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovensko a Last Minute

Hotel Astória
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 19. červenec - neděle 22. červenec 2018 do destinace Východní Slovensko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Astória. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Čingov
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 19. červenec - neděle 22. červenec 2018 do destinace Slovenský Raj, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Čingov. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Hotel Ľubovňa,
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 19. červenec - středa 25. červenec 2018 do destinace Ľubovnianske Kúpele, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hotel Ľubovňa, Ľubovnianské Kúpele. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Hotel Trigan (Ex Baník),
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 19. červenec - pátek 27. červenec 2018 do destinace Štrbské pleso, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hotel Trigan (Ex Baník), Štrbské Pleso. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Ozón
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 19. červenec - neděle 22. červenec 2018 do destinace Východní Slovensko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ozón. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Patria
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 19. červenec - úterý 24. červenec 2018 do destinace Štrbské pleso, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Patria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Hotel Thermalpark
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 19. červenec - neděle 22. červenec 2018 do destinace Dunajská Streda, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Thermalpark. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Thermalpark
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 19. červenec - neděle 22. červenec 2018 do destinace Dunajská Streda, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Thermalpark. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Travertín
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 19. červenec - sobota 21. červenec 2018 do destinace Pieniny, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Travertín. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Veľká Fatra
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 19. červenec - neděle 22. červenec 2018 do destinace Turčianske Teplice, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Veľká Fatra. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Kongres Wellness & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 26. červenec 2018 do destinace Střední Slovensko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kongres Wellness & Spa Resort Hotel Sitno. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Léčebný Dům Choč, Lúčky
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 26. červenec 2018 do destinace Liptov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Léčebný Dům Choč, Lúčky. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Léčebný Dům Smaragd
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 19. červenec - středa 25. červenec 2018 do destinace Dudince, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Léčebný Dům Smaragd. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Penzion Koliba
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 19. červenec - neděle 22. červenec 2018 do destinace Západní Tatry, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Koliba. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Sojka
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 19. červenec - sobota 21. červenec 2018 do destinace Liptov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sojka. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sorea Ľubovňa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 26. červenec 2018 do destinace Ľubovnianske Kúpele, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sorea Ľubovňa. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmánový Dom Kamzík
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 20. červenec - středa 25. červenec 2018 do destinace Velká Fatra, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmánový Dom Kamzík Donovaly. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmánový Dům Nová Ponorka
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 20. červenec - úterý 24. červenec 2018 do destinace Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmánový Dům Nová Ponorka. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel & Spa Resort Kaskády
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 20. červenec - neděle 22. červenec 2018 do destinace Střední Slovensko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel & Spa Resort Kaskády. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Aquatermal
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 20. červenec - pátek 27. červenec 2018 do destinace Jižní Slovensko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aquatermal. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 

Zobrazeno 1-20 z 4729 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.