www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Slovensku 2020 - Slovensko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovensko 2020

Apartmánový Dům Nová Ponorka
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 21. září - pátek 25. září 2020 do destinace Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmánový Dům Nová Ponorka. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmánový Dům Nová Ponorka
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 21. září - pátek 25. září 2020 do destinace Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmánový Dům Nová Ponorka. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmány Koliba Kamzík
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 21. září - středa 23. září 2020 do destinace Vysoké Tatry, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Koliba Kamzík. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
 
Avalanche
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 21. září - neděle 27. září 2020 do destinace Vysoké Tatry, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avalanche. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Depandance Adam, Cyril, Maja
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 21. září - pátek 2. říjen 2020 do destinace Liptov, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Depandance Adam, Cyril, Maja. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Depandance Litpov
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 21. září - pátek 2. říjen 2020 do destinace Liptov, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Depandance Litpov. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Drevenice Zuberec
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 21. září - sobota 26. září 2020 do destinace Západní Tatry, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Drevenice Zuberec. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Esplanade Ensana Health Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 21. září - pátek 25. září 2020 do destinace Západní Slovensko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Esplanade Ensana Health Spa Hotel: Wellness Pobyt 4 Noci. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Grand Hotel Spiš
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 21. září - pátek 25. září 2020 do destinace Slovenský Raj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Spiš. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grandhotel Starý Smokovec
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 21. září - pondělí 28. září 2020 do destinace Vysoké Tatry, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grandhotel Starý Smokovec. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Grandhotel Starý Smokovec
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 21. září - pondělí 28. září 2020 do destinace Vysoké Tatry, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grandhotel Starý Smokovec. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grandhotel Starý Smokovec
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 21. září - pátek 25. září 2020 do destinace Vysoké Tatry, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grandhotel Starý Smokovec. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Horizont Resort ****
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 21. září - pátek 25. září 2020 do destinace Vysoké Tatry, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Horizont Resort ****. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Horská Chata Orešnica
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 21. září - středa 23. září 2020 do destinace Západní Tatry, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Horská Chata Orešnica. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Boboty
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 21. září - středa 23. září 2020 do destinace Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Boboty. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, s výlety.
 
Hotel Boboty
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 21. září - úterý 29. září 2020 do destinace Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Boboty. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, s výlety.
 
Hotel Boboty
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 21. září - pondělí 28. září 2020 do destinace Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Boboty. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, s výlety.
 
Hotel Boboty
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 21. září - pátek 25. září 2020 do destinace Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Boboty. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, s výlety.
 
Hotel Boboty
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 21. září - neděle 27. září 2020 do destinace Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Boboty. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, s výlety.
 
Hotel Boboty
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 21. září - pátek 25. září 2020 do destinace Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Boboty. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, s výlety.
 

Zobrazeno 1-20 z 6668 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.