Dovolená 2021    >    

Dovolená na Slovensku 2021 - Slovensko 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovensko 2021

Apartmánový Dům Liptov
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 1. srpen - neděle 8. srpen 2021 do destinace Liptov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmánový Dům Liptov. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklistické. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Barónka
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 1. srpen - středa 4. srpen 2021 do destinace Bratislava a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barónka. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bungalovy Jasná Lúčky
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 1. srpen - sobota 7. srpen 2021 do destinace Nízké Tatry, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bungalovy Jasná Lúčky. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Čingov
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 1. srpen - čtvrtek 5. srpen 2021 do destinace Slovenský Raj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Čingov. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Čingov
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 1. srpen - středa 4. srpen 2021 do destinace Slovenský Raj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Čingov. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Družba
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 1. srpen - čtvrtek 5. srpen 2021 do destinace Liptov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Družba. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Dřevěnice Jánošíkov Dvor
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 1. srpen - sobota 7. srpen 2021 do destinace Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dřevěnice Jánošíkov Dvor. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Dřevěnice Jánošíkov Dvor
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 1. srpen - středa 4. srpen 2021 do destinace Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dřevěnice Jánošíkov Dvor. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Dřevěnice Jánošíkov Dvor
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 1. srpen - neděle 8. srpen 2021 do destinace Malá Fatra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dřevěnice Jánošíkov Dvor. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Dřevěnice Zuberec
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 1. srpen - neděle 8. srpen 2021 do destinace Západní Tatry, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dřevěnice Zuberec. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Dřevěnice Zuberec
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 1. srpen - sobota 7. srpen 2021 do destinace Západní Tatry, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dřevěnice Zuberec. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Galeria Thermal Bešeňová
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 1. srpen - neděle 8. srpen 2021 do destinace Liptov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Galeria Thermal Bešeňová. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Garni Hotel Fatra (Terchová)
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 1. srpen - čtvrtek 5. srpen 2021 do destinace Malá Fatra, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Garni Hotel Fatra (Terchová). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Garni Hotel Fatra (Terchová)
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 1. srpen - neděle 8. srpen 2021 do destinace Malá Fatra, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Garni Hotel Fatra (Terchová). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Choč
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 1. srpen - čtvrtek 5. srpen 2021 do destinace Liptov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Choč. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Intercamp
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 1. srpen - čtvrtek 5. srpen 2021 do destinace Bratislava a okolí, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercamp. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Intercamp
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 1. srpen - středa 4. srpen 2021 do destinace Bratislava a okolí, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercamp. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Lázeňský Dům Palace
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 1. srpen - sobota 7. srpen 2021 do destinace Nízké Tatry, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský Dům Palace. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Patria
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 1. srpen - čtvrtek 12. srpen 2021 do destinace Vysoké Tatry, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Patria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, s výlety, lázeňské.
 
Patria
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 1. srpen - čtvrtek 5. srpen 2021 do destinace Vysoké Tatry, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Patria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 

Zobrazeno 1-20 z 5793 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.