www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Slovensku 2020 - Slovensko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovensko 2020

Hotel Thermal Varga
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 2. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Jižní Slovensko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Thermal Varga. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Vila Michal
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Liptov, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Michal. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Barónka
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 3. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Bratislava, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Barónka. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Hutník I
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 3. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Vysoké Tatry, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hutník I. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Park - Piešťany
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 3. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Piešťany, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park - Piešťany. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Therma
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu sobota 4. leden - čtvrtek 9. leden 2020 do destinace Dunajská Streda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Therma. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Thermal Varga
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu sobota 4. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Jižní Slovensko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Thermal Varga. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Lázeňský Hotel Aqua
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu sobota 4. leden - úterý 7. leden 2020 do destinace Turčianske Teplice, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský Hotel Aqua. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Liptovská Dedina
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu sobota 4. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Liptovský Mikuláš, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Liptovská Dedina. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Liptovská Dedina
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu sobota 4. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Liptovský Mikuláš, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Liptovská Dedina. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Liptovská Dedina
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu sobota 4. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Liptovský Mikuláš, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Liptovská Dedina. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Barónka - Bratislava
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 5. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Bratislava, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barónka - Bratislava. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 103 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Skalka
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu neděle 5. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Rajecké Teplice, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Skalka. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 103 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Hutník Ii
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 6. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Vysoké Tatry, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hutník Ii. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Sorea Snp
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 6. leden - středa 8. leden 2020 do destinace Nízké Tatry, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sorea Snp. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Velká Lomnica Natur Resort
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 6. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Vysoké Tatry, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velká Lomnica Natur Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, s výlety, trekkingové.
 
Bojnice - Penzion Maxim
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 7. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Střední Slovensko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bojnice - Penzion Maxim. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské.
 
Hotel Patria
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 7. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Štrbské pleso, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Patria. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Hotel Therma
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 7. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Dunajská Streda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Therma. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Patria
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu středa 8. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Štrbské pleso, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Patria. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 106 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 

Zobrazeno 1-20 z 1138 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.