www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Slovensku 2020 - Slovensko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovensko 2020

Apartmán Liptovské
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Slovensko. Zájezd v termínu sobota 11. duben - čtvrtek 18. duben do destinace Liptovský Mikuláš, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Liptovské Matiašovce 5134_1. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Remata
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu sobota 11. duben - čtvrtek 16. duben 2020 do destinace Kremnické vrchy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Remata. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Chata Duchonka
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Slovensko. Zájezd v termínu sobota 11. duben - čtvrtek 18. duben do destinace Západní Slovensko, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Chata Duchonka. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Chata Košiarny Briežok
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Slovensko. Zájezd v termínu sobota 11. duben - čtvrtek 18. duben do destinace Střední Slovensko, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Chata Košiarny Briežok. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Chata Terchová 5531
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Slovensko. Zájezd v termínu sobota 11. duben - čtvrtek 18. duben do destinace Malá Fatra, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Chata Terchová 5531. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Studio Hrabovská Dolina
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Slovensko. Zájezd v termínu sobota 11. duben - čtvrtek 18. duben do destinace Velká Fatra, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Studio Hrabovská Dolina. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Barónka - Bratislava
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 13. duben - středa 15. duben 2020 do destinace Bratislava, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barónka - Bratislava. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Flóra
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 13. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Trenčianske Teplice, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Flóra. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Solisko
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 13. duben - pondělí 20. duben 2020 do destinace Štrbské pleso, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Solisko. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Therma: Romantický Pobyt
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 13. duben - středa 15. duben 2020 do destinace Dunajská Streda, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Therma: Romantický Pobyt 2 Noci. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Privát Jasmín
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 13. duben - středa 15. duben 2020 do destinace Poprad, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Privát Jasmín. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Slovakia - Ždiar
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 13. duben - pondělí 20. duben 2020 do destinace Pieniny, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Slovakia - Ždiar. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Slovensko Podhájská - Penzion
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 13. duben - úterý 14. duben 2020 do destinace Jižní Slovensko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Slovensko Podhájská - Penzion Energy Ii. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ubytování V Soukromí Leginus
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 13. duben - pondělí 20. duben 2020 do destinace Žilina, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ubytování V Soukromí Leginus. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ubytování V Soukromí Leginus
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 13. duben - čtvrtek 16. duben 2020 do destinace Žilina, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ubytování V Soukromí Leginus. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Zelený Dom: Rekreační Pobyt
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pondělí 13. duben - čtvrtek 16. duben 2020 do destinace Oravské Beskydy, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zelený Dom: Rekreační Pobyt 3 Noci. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bojnice - Penzion Maxim
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 14. duben - čtvrtek 16. duben 2020 do destinace Střední Slovensko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bojnice - Penzion Maxim. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 50 %.
 
Čingov - Smižany
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 14. duben - pondělí 20. duben 2020 do destinace Slovenský Raj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Čingov - Smižany. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Relax Hotel Avena
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu úterý 14. duben - pátek 17. duben 2020 do destinace Liptov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Relax Hotel Avena. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Čingov
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu středa 15. duben - sobota 18. duben 2020 do destinace Slovenský Raj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Čingov. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 3820 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.