www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Slovensku 2021 - Slovensko 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovensko 2021

Drevenice Zuberec
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 22. duben - sobota 24. duben 2021 do destinace Západní Tatry, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Drevenice Zuberec. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Dřevěnice Jánošíkov Dvor
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 25. duben 2021 do destinace Malá Fatra, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dřevěnice Jánošíkov Dvor. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Garni Hotel Fatra
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 22. duben - sobota 24. duben 2021 do destinace Malá Fatra, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Garni Hotel Fatra. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Snp
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 22. duben - středa 28. duben 2021 do destinace Nízké Tatry, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Snp. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Snp
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Slovensko. Zájezd v termínu čtvrtek 22. duben - středa 25. duben do destinace Nízké Tatry, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Snp. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Spojár
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 22. duben - pondělí 26. duben 2021 do destinace Západní Tatry, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Spojár. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Urán ***
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 25. duben 2021 do destinace Vysoké Tatry, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Urán ***. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Chaty Tatry Holiday
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 22. duben - sobota 24. duben 2021 do destinace Vysoké Tatry, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Chaty Tatry Holiday. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Chaty Tatry Holiday
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 22. duben - středa 28. duben 2021 do destinace Vysoké Tatry, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Chaty Tatry Holiday. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Chaty Tatry Holiday
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 22. duben - sobota 24. duben 2021 do destinace Vysoké Tatry, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Chaty Tatry Holiday. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Chaty Tatry Holiday
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 22. duben - pondělí 26. duben 2021 do destinace Vysoké Tatry, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Chaty Tatry Holiday. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Lázeňský dům Pax
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Slovensko. Zájezd v termínu čtvrtek 22. duben - pondělí 24. duben do destinace Trenčianske Teplice, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lázeňský dům Pax. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Penzion Úsměv
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 25. duben 2021 do destinace Slovenský Raj, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Úsměv. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Piešťany - Medical Wellness
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 22. duben - čtvrtek 29. duben 2021 do destinace Západní Slovensko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Piešťany - Medical Wellness Hotel Máj. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Prázdninový Dom Bórka
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 25. duben 2021 do destinace Malá Fatra, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prázdninový Dom Bórka. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Ski & Wellness Residence Družba
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 25. duben 2021 do destinace Nízké Tatry, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski & Wellness Residence Družba. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ski & Wellness Residence Družba
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 25. duben 2021 do destinace Nízké Tatry, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ski & Wellness Residence Družba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Travertín: Wellness Pobyt - 2
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu čtvrtek 22. duben - sobota 24. duben 2021 do destinace Pieniny, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Travertín: Wellness Pobyt - 2 Noci. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Alexandra Wellness Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Slovensko. Zájezd v termínu čtvrtek 23. duben - sobota 25. duben do destinace Nízké Tatry, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alexandra Wellness Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Apartmánový Dům Tatry Holiday
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovensko v termínu pátek 23. duben - neděle 25. duben 2021 do destinace Vysoké Tatry, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmánový Dům Tatry Holiday. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 4666 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovensko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.