www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Bulharsku 2020 - Bulharsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Bulharsko 2020

Sol Luna Bay Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 2. květen - neděle 10. květen 2020 do destinace Obzor, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Luna Bay Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 23 %.
 
Lighthouse Golf & Spa Hotel*****
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bulharsko v termínu středa 6. květen - pondělí 11. květen 2020 do destinace Balčik, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lighthouse Golf & Spa Hotel*****. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 37 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, golfové.
 
Hvd Club Hotel Miramar
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 9. květen - neděle 17. květen 2020 do destinace Obzor, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hvd Club Hotel Miramar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 40 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Laguna Park
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 9. květen - neděle 17. květen 2020 do destinace Slunečné Pobřeží, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Laguna Park. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 40 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Royal Perla
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 9. květen - neděle 24. květen 2020 do destinace Primorsko, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Perla. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 40 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Tui Suneo Serenity Bay
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 9. květen - neděle 17. květen 2020 do destinace Carevo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tui Suneo Serenity Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 40 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Grifid Hotel Metropol
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 10. květen - neděle 24. květen 2020 do destinace Zlaté Písky, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grifid Hotel Metropol. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 41 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Palma
Pobyt na levné dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 10. květen - neděle 24. květen 2020 do destinace Kranevo, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palma. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 41 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Effect Grand Victoria
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 16. květen - neděle 31. květen 2020 do destinace Slunečné Pobřeží, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Effect Grand Victoria. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Obzor Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 16. květen - sobota 23. květen 2020 do destinace Obzor, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Obzor Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Park Hotel Continental
Pobyt na levné dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 16. květen - neděle 24. květen 2020 do destinace Slunečné Pobřeží, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park Hotel Continental. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Tui Suneo Helios Beach
Pobyt na levné dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 16. květen - neděle 31. květen 2020 do destinace Obzor, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tui Suneo Helios Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Tui Suneo Serenity Bay
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 16. květen - neděle 31. květen 2020 do destinace Carevo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tui Suneo Serenity Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Tui Suneo Serenity Bay
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 16. květen - neděle 24. květen 2020 do destinace Carevo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tui Suneo Serenity Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Tui Suneo Serenity Bay
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 16. květen - sobota 30. květen 2020 do destinace Carevo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tui Suneo Serenity Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Hotel Royal Bay
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 17. květen - neděle 31. květen 2020 do destinace Elenite, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Royal Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Hotel Royal Bay
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 17. květen - neděle 24. květen 2020 do destinace Elenite, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Royal Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Kaliakra Palace
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 17. květen - neděle 24. květen 2020 do destinace Zlaté Písky, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kaliakra Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Koral
Pobyt na levné dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 17. květen - neděle 24. květen 2020 do destinace Sv. Konstantin, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Koral. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Tui Suneo Serenity Bay
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 17. květen - neděle 24. květen 2020 do destinace Carevo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tui Suneo Serenity Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 30 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 3515 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bulharsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.