www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Bulharsku 2020 - Bulharsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Bulharsko 2020

Sunset Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 25. duben - sobota 9. květen 2020 do destinace Pomorie, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunset Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 214 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Flamingo Grand
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 26. duben - neděle 3. květen 2020 do destinace Albena, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Flamingo Grand. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 215 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Koral
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 3. květen - neděle 17. květen 2020 do destinace Sv. Konstantin, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Koral. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 222 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Club Hotel Sunny Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 9. květen - sobota 16. květen 2020 do destinace Slunečné Pobřeží, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Hotel Sunny Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 228 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Marvel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 9. květen - sobota 16. květen 2020 do destinace Slunečné Pobřeží, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marvel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 228 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Santa Marina Holiday Village
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 9. květen - sobota 23. květen 2020 do destinace Sozopol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Santa Marina Holiday Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 228 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Santa Marina Holiday Village
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 9. květen - sobota 16. květen 2020 do destinace Sozopol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Santa Marina Holiday Village. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 228 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Sol Nessebar Palace Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 9. květen - sobota 16. květen 2020 do destinace Nesebar, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Nessebar Palace Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 228 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Gergana Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 10. květen - neděle 17. květen 2020 do destinace Albena, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gergana Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 229 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Luna
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 10. květen - neděle 17. květen 2020 do destinace Zlaté Písky, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luna. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 229 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Festa Panorama
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 16. květen - sobota 23. květen 2020 do destinace Nesebar, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Festa Panorama. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 235 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Royal Perla
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 16. květen - úterý 26. květen 2020 do destinace Primorsko, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Perla. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 235 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Sol Marina Palace
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 16. květen - sobota 23. květen 2020 do destinace Nesebar, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sol Marina Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 235 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Apart-Hotel Efir
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 17. květen - neděle 24. květen 2020 do destinace Slunečné Pobřeží, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apart-Hotel Efir. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 236 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Aphrodite
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 17. květen - neděle 24. květen 2020 do destinace Zlaté Písky, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aphrodite. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 236 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Cooee Mimosa Sunshine
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 17. květen - neděle 24. květen 2020 do destinace Zlaté Písky, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cooee Mimosa Sunshine. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 236 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Festa Panorama
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 17. květen - úterý 26. květen 2020 do destinace Nesebar, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Festa Panorama. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 236 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Perla Sun
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 17. květen - úterý 26. květen 2020 do destinace Primorsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Perla Sun. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 236 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Riu Helios Bay
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 17. květen - neděle 24. květen 2020 do destinace Obzor, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Helios Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 236 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Santa Marina Holiday Village
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 17. květen - úterý 26. květen 2020 do destinace Sozopol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Santa Marina Holiday Village. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 236 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 2673 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bulharsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.