www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Bulharsku 2020 - Bulharsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Bulharsko 2020

Astor Garden Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 3. květen - neděle 17. květen 2020 do destinace Sv. Konstantin, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astor Garden Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 166 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel Sofia
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 3. květen - neděle 17. květen 2020 do destinace Zlaté Písky, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sofia. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 166 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Koral
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 3. květen - neděle 17. květen 2020 do destinace Sv. Konstantin, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Koral. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 166 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Koral
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 3. květen - neděle 17. květen 2020 do destinace Sv. Konstantin, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Koral. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 166 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Hotel Royal Bay
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 16. květen - úterý 26. květen 2020 do destinace Elenite, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Royal Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 179 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Paradiso Aparthotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 16. květen - úterý 26. květen 2020 do destinace Nesebar, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradiso Aparthotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 179 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Park Hotel Continental
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 16. květen - úterý 26. květen 2020 do destinace Slunečné Pobřeží, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park Hotel Continental. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 179 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Rezydencja Villa List
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 16. květen - sobota 30. květen 2020 do destinace Sozopol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rezydencja Villa List. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 179 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Tui Suneo Serenity Bay
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 16. květen - sobota 30. květen 2020 do destinace Carevo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tui Suneo Serenity Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 179 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Azalia
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 17. květen - neděle 31. květen 2020 do destinace Sv. Konstantin, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azalia. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 180 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Duni Royal Marina Palace
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 17. květen - neděle 31. květen 2020 do destinace Djuni, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Duni Royal Marina Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 180 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Kaliakra Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 17. květen - neděle 31. květen 2020 do destinace Albena, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kaliakra Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 180 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Hotel Kaliakra Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 17. květen - neděle 24. květen 2020 do destinace Albena, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kaliakra Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 180 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Tui Suneo Serenity Bay
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 17. květen - neděle 31. květen 2020 do destinace Carevo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tui Suneo Serenity Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 180 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Tui Suneo Serenity Bay
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu neděle 17. květen - neděle 24. květen 2020 do destinace Carevo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tui Suneo Serenity Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 180 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Hvd Club Hotel Miramar
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu pátek 22. květen - neděle 31. květen 2020 do destinace Obzor, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hvd Club Hotel Miramar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 185 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Obzor Beach Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu pátek 22. květen - neděle 31. květen 2020 do destinace Obzor, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Obzor Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 185 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Rezydencja Villa List
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu pátek 22. květen - neděle 31. květen 2020 do destinace Sozopol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rezydencja Villa List. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 185 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Santa Marina Holiday Village
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu pátek 22. květen - neděle 31. květen 2020 do destinace Sozopol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Santa Marina Holiday Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 185 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Obzor Beach Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bulharsko v termínu sobota 23. květen - sobota 6. červen 2020 do destinace Obzor, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Obzor Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 186 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 3161 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bulharsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.