www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Bali 2020 - Bali 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Bali 2020

Hard Rock Hotel Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 13. duben - pátek 24. duben 2020 do destinace Kuta Beach, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hard Rock Hotel Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 32 %.
 
Alila Seminyak
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 14. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Seminyak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alila Seminyak. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Mercure Resort Sanur Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 14. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mercure Resort Sanur Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Alila Seminyak
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 15. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Seminyak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alila Seminyak. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 34 %.
 
Hard Rock Hotel Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 16. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Kuta Beach, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hard Rock Hotel Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 37 %.
 
Prama Sanur Beach Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 16. duben - sobota 2. květen 2020 do destinace Sanur, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prama Sanur Beach Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Nusa Dua Beach Hotel And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pátek 17. duben - sobota 2. květen 2020 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nusa Dua Beach Hotel And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Vratislav s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 52 %.
 
Puri Santrian
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pátek 17. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Santrian. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Puri Saron Seminyak Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pátek 17. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Seminyak, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron Seminyak Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Legian Beach Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 18. duben - čtvrtek 30. duben 2020 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Legian Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Alila Seminyak Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 19. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Seminyak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alila Seminyak Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Puri Saron Seminyak Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 21. duben - čtvrtek 30. duben 2020 do destinace Seminyak, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron Seminyak Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ayodya Resort Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 22. duben - čtvrtek 30. duben 2020 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ayodya Resort Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Alila Seminyak
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 23. duben - sobota 9. květen 2020 do destinace Seminyak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alila Seminyak. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Hyatt Bali
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu pátek 24. duben - úterý 5. květen 2020 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Melia Bali
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu sobota 25. duben - čtvrtek 7. květen 2020 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 48 %.
 
Melia Bali
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu sobota 25. duben - středa 6. květen 2020 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Vila Shanti Beach Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Bali v termínu sobota 25. duben - pátek 8. květen 2020 do destinace Sanur, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Shanti Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Alila Seminyak
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu neděle 26. duben - čtvrtek 7. květen 2020 do destinace Seminyak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alila Seminyak. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 37 %.
 
Anantara Seminyak Bali Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu neděle 26. duben - neděle 3. květen 2020 do destinace Seminyak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Seminyak Bali Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 748 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bali podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.