www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Bali - Bali 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Bali a Last Minute

Parigata Resort & Spa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 22. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Sanur, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parigata Resort & Spa - Výlety V Ceně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Wina Holiday Villa Kuta
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 28. červenec - pondělí 6. srpen 2018 do destinace Kuta Beach, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wina Holiday Villa Kuta - Výlety V Ceně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Wina Holiday Villa Kuta
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pátek 3. srpen - neděle 12. srpen 2018 do destinace Kuta Beach, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wina Holiday Villa Kuta - Výlety V Ceně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Ayodya Resort Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 7. srpen - úterý 21. srpen 2018 do destinace Nusa Dua Beach, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ayodya Resort Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Nusa Dua Beach Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 7. srpen - pátek 17. srpen 2018 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nusa Dua Beach Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Parigata Resort & Spa
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 7. srpen - čtvrtek 16. srpen 2018 do destinace Sanur, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parigata Resort & Spa - Výlety V Ceně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Artotel - Výlety V Ceně
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 8. srpen - pondělí 20. srpen 2018 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Artotel - Výlety V Ceně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Parigata Resort & Spa
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 8. srpen - středa 22. srpen 2018 do destinace Sanur, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parigata Resort & Spa - Výlety V Ceně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Puri Saron
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 8. srpen - pondělí 20. srpen 2018 do destinace Seminyak, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ayodya Resort Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 9. srpen - pátek 17. srpen 2018 do destinace Nusa Dua Beach, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ayodya Resort Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Wina Holiday Villa Kuta
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 9. srpen - úterý 21. srpen 2018 do destinace Kuta Beach, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wina Holiday Villa Kuta - Výlety V Ceně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Prama Sanur Beach Bali
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 13. srpen - pondělí 27. srpen 2018 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prama Sanur Beach Bali - Výlety V Ceně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Puri Saron
Pobyt na levné dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 13. srpen - středa 29. srpen 2018 do destinace Seminyak, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Artotel - Výlety V Ceně
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu úterý 14. srpen - úterý 28. srpen 2018 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Artotel - Výlety V Ceně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ayodya Resort Bali
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu úterý 14. srpen - neděle 19. srpen 2018 do destinace Nusa Dua Beach, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ayodya Resort Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Four Points By Sheraton Bali
Pobyt na levné dovolené ve státě Bali v termínu úterý 14. srpen - neděle 19. srpen 2018 do destinace Kuta Beach, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Points By Sheraton Bali. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Hard Rock Hotel Bali
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu úterý 14. srpen - úterý 28. srpen 2018 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hard Rock Hotel Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Nusa Dua Beach Hotel & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu úterý 14. srpen - úterý 21. srpen 2018 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nusa Dua Beach Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Prama Sanur Beach Bali
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu středa 15. srpen - pátek 24. srpen 2018 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prama Sanur Beach Bali - Výlety V Ceně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Hyatt Bali
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 16. srpen - neděle 26. srpen 2018 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 748 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bali podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.