www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Bali - Bali 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Bali a Last Minute

Prama Sanur Beach Bali
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 11. prosinec - úterý 18. prosinec 2018 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prama Sanur Beach Bali. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Sativa Sanur Cottage
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 12. prosinec - středa 26. prosinec 2018 do destinace Sanur, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sativa Sanur Cottage. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Hilton Bali Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 13. prosinec - čtvrtek 20. prosinec 2018 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Bali Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Puri Santrian
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 13. prosinec - sobota 29. prosinec 2018 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Puri Santrian. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Meliá Bali
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pátek 14. prosinec - neděle 23. prosinec 2018 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Bali Garden Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 15. prosinec - středa 26. prosinec 2018 do destinace Kuta Beach, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bali Garden Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Bali Agung Village
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 16. prosinec - neděle 23. prosinec 2018 do destinace Seminyak, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bali Agung Village. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Four Points By Sheraton Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 16. prosinec - středa 26. prosinec 2018 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Points By Sheraton Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Royal Pita Maha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 16. prosinec - neděle 23. prosinec 2018 do destinace Ubud, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Royal Pita Maha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Nusa Dua Beach Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 17. prosinec - pátek 28. prosinec 2018 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nusa Dua Beach Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Wina Holiday Villa Kuta
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 17. prosinec - středa 2. leden 2019 do destinace Kuta Beach, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wina Holiday Villa Kuta. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Wina Holiday Villa Kuta
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 17. prosinec - neděle 30. prosinec 2018 do destinace Kuta Beach, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wina Holiday Villa Kuta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Wina Holiday Villa Kuta
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 17. prosinec - pondělí 31. prosinec 2018 do destinace Kuta Beach, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wina Holiday Villa Kuta - Výlety V Ceně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ayodya Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 18. prosinec - čtvrtek 27. prosinec 2018 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ayodya Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Maya Ubud Resort Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 18. prosinec - pátek 28. prosinec 2018 do destinace Ubud, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maya Ubud Resort Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Puri Saron Seminyak Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 20. prosinec - sobota 5. leden 2019 do destinace Seminyak, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron Seminyak Bali. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Four Points By Sheraton Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pátek 21. prosinec - neděle 30. prosinec 2018 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Points By Sheraton Bali. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mercure Nusa Dua
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pátek 21. prosinec - neděle 6. leden 2019 do destinace Nusa Dua Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mercure Nusa Dua. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Prama Sanur Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pátek 21. prosinec - neděle 30. prosinec 2018 do destinace Sanur, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prama Sanur Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Puri Saron Seminyak Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pátek 21. prosinec - neděle 6. leden 2019 do destinace Seminyak, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron Seminyak Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 748 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bali podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.