www.mDovolena.cz     >    

Bali - Dovolená na Bali 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bali dle termínu

Nusa Dua Beach Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 23. duben - sobota 28. duben 2018 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nusa Dua Beach Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Prama Sanur Beach Bali
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 23. duben - pondělí 7. květen 2018 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prama Sanur Beach Bali - Výlety V Ceně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Prama Sanur Beach Bali
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 23. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prama Sanur Beach Bali - Výlety V Ceně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mercure Resort Sanur
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 25. duben - pondělí 7. květen 2018 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mercure Resort Sanur. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Nusa Dua Beach - Výlety V Ceně
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 25. duben - středa 9. květen 2018 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nusa Dua Beach - Výlety V Ceně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Hyatt Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 26. duben - čtvrtek 10. květen 2018 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Melia Bali - The Garden Villas
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 26. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Bali - The Garden Villas - Výlety V Ceně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Parigata Resort & Spa
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 26. duben - čtvrtek 10. květen 2018 do destinace Sanur, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parigata Resort & Spa - Výlety V Ceně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Prama Sanur Beach Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 26. duben - úterý 8. květen 2018 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prama Sanur Beach Bali - Výlety V Ceně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Jayakarta Bali - Výlety V
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 26. duben - úterý 8. květen 2018 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Jayakarta Bali - Výlety V Ceně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hard Rock Hotel Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 28. duben - sobota 12. květen 2018 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hard Rock Hotel Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Hard Rock Hotel Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 29. duben - neděle 13. květen 2018 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hard Rock Hotel Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Legian Beach Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 29. duben - pátek 11. květen 2018 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Legian Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Laguna Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 29. duben - úterý 8. květen 2018 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Laguna Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hard Rock Hotel Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 30. duben - sobota 12. květen 2018 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hard Rock Hotel Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Taman Agung - Výlety V Ceně
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 30. duben - pondělí 14. květen 2018 do destinace Sanur, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Taman Agung - Výlety V Ceně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hard Rock Hotel Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 1. květen - čtvrtek 10. květen 2018 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hard Rock Hotel Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Prama Sanur Beach Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 1. květen - úterý 8. květen 2018 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prama Sanur Beach Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Seminyak Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 1. květen - neděle 6. květen 2018 do destinace Seminyak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seminyak Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
The Payogan
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 1. květen - neděle 6. květen 2018 do destinace Ubud, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Payogan. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 748 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bali podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.