www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Bali - Bali 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Bali 2019 a Last Minute

Parigata Resort & Spa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 24. únor - úterý 5. březen 2019 do destinace Sanur, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parigata Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Ayodya Resort Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 28. únor - pátek 8. březen 2019 do destinace Nusa Dua Beach, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ayodya Resort Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Puri Saron Seminyak Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 28. únor - sobota 9. březen 2019 do destinace Seminyak, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron Seminyak Bali. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Respati Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 28. únor - úterý 12. březen 2019 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Respati Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Puri Saron Seminyak Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pátek 1. březen - neděle 17. březen 2019 do destinace Seminyak, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron Seminyak Bali. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hard Rock Hotel Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 3. březen - středa 13. březen 2019 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hard Rock Hotel Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Maya Ubud Resort Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 3. březen - pondělí 11. březen 2019 do destinace Ubud, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maya Ubud Resort Bali. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Prama Sanur Beach Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 3. březen - úterý 12. březen 2019 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prama Sanur Beach Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Hilton Bali Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 4. březen - středa 20. březen 2019 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Bali Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Vratislav s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Mercure Resort Sanur
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 4. březen - pondělí 18. březen 2019 do destinace Sanur, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mercure Resort Sanur. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Puri Saron
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 4. březen - sobota 16. březen 2019 do destinace Seminyak, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Puri Saron Seminyak Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 4. březen - úterý 19. březen 2019 do destinace Seminyak, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron Seminyak Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Jayakarta Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 4. březen - středa 13. březen 2019 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Jayakarta Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Griya Santrian Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 5. březen - čtvrtek 14. březen 2019 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Griya Santrian Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
The Royal Pita Maha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 5. březen - středa 20. březen 2019 do destinace Ubud, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Royal Pita Maha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Wina Holiday Villa Kuta
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 5. březen - čtvrtek 14. březen 2019 do destinace Kuta Beach, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wina Holiday Villa Kuta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hard Rock Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 6. březen - pondělí 18. březen 2019 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hard Rock Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Nusa Dua Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 7. březen - úterý 19. březen 2019 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nusa Dua Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Prama Sanur Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 7. březen - neděle 17. březen 2019 do destinace Sanur, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prama Sanur Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Alila Seminyak
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pátek 8. březen - neděle 17. březen 2019 do destinace Seminyak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alila Seminyak. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 742 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bali podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.