www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Bali 2020 - Bali 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Bali 2020

Hotel Puri Santrian
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pátek 24. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Puri Santrian. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Legian Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pátek 24. leden - středa 5. únor 2020 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Legian Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Puri Saron Seminyak Bali
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pátek 24. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Seminyak, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron Seminyak Bali. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Wina Holiday Villa Kuta
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pátek 24. leden - středa 5. únor 2020 do destinace Kuta Beach, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wina Holiday Villa Kuta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Anantara Seminyak Bali Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 25. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Seminyak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Seminyak Bali Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Artotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 25. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Artotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Legian Beach Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 25. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Legian Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Legian Beach Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 25. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Legian Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Ayodya Resort Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 26. leden - středa 5. únor 2020 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ayodya Resort Bali. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Sheraton Bali Kuta Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 26. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Kuta Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Bali Kuta Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Hard Rock Hotel Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 27. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Kuta Beach, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hard Rock Hotel Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Ibis Styles
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 28. leden - úterý 11. únor 2020 do destinace Nusa Dua Beach, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ibis Styles. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sheraton Bali Kuta Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 28. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Kuta Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Bali Kuta Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Vratislav s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 31 %.
 
Mercure Resort Sanur
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 29. leden - pátek 7. únor 2020 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mercure Resort Sanur. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Mercure Resort Sanur Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 29. leden - pátek 14. únor 2020 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mercure Resort Sanur Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Vratislav s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Prama Sanur Beach Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 29. leden - úterý 11. únor 2020 do destinace Sanur, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prama Sanur Beach Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Vratislav s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Hotel Puri Santrian
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pátek 31. leden - čtvrtek 13. únor 2020 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Puri Santrian. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Alila Seminyak Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 1. únor - úterý 11. únor 2020 do destinace Seminyak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alila Seminyak Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Puri Santrian
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 1. únor - pondělí 17. únor 2020 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Puri Santrian. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Mercure Resort Sanur Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 1. únor - neděle 16. únor 2020 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mercure Resort Sanur Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 748 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bali podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.