www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Bali - Bali 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Bali 2019 a Last Minute

Four Points By Sheraton Bali
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 1. květen - pondělí 13. květen 2019 do destinace Kuta Beach, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Points By Sheraton Bali. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ibis Styles
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 1. květen - pátek 17. květen 2019 do destinace Nusa Dua Beach, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ibis Styles. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Nusa Dua Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 1. květen - úterý 14. květen 2019 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nusa Dua Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Nusa Dua Beach Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 1. květen - čtvrtek 9. květen 2019 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nusa Dua Beach Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Prama Sanur Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 1. květen - středa 15. květen 2019 do destinace Sanur, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prama Sanur Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Puri Saron Seminyak Bali
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 1. květen - úterý 14. květen 2019 do destinace Seminyak, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron Seminyak Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Wina Holiday Villa Kuta
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 1. květen - pátek 17. květen 2019 do destinace Kuta Beach, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wina Holiday Villa Kuta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Four Points By Sheraton Bali
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 4. květen - pondělí 13. květen 2019 do destinace Kuta Beach, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Points By Sheraton Bali. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Prama Sanur Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 4. květen - úterý 21. květen 2019 do destinace Sanur, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prama Sanur Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bumi Ayu Bungalows
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 5. květen - úterý 14. květen 2019 do destinace Sanur, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bumi Ayu Bungalows. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Como Uma Ubud
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 5. květen - sobota 11. květen 2019 do destinace Ubud, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Como Uma Ubud. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Novotel Bali Benoa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 5. květen - pondělí 20. květen 2019 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Novotel Bali Benoa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Como Uma Ubud
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 6. květen - středa 15. květen 2019 do destinace Ubud, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Como Uma Ubud. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Swiss-Belresort Watu Jimbar
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 6. květen - neděle 19. květen 2019 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Swiss-Belresort Watu Jimbar Sanur. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Wina Holiday Villa Kuta
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 6. květen - pondělí 20. květen 2019 do destinace Kuta Beach, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wina Holiday Villa Kuta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hard Rock Hotel Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 7. květen - čtvrtek 16. květen 2019 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hard Rock Hotel Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Melia Bali Indonesia
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 7. květen - úterý 21. květen 2019 do destinace Nusa Dua Beach, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Bali Indonesia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Bali Tropic Resort & Spa
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 8. květen - čtvrtek 16. květen 2019 do destinace Nusa Dua Beach, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bali Tropic Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Novotel Bali Benoa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 8. květen - pátek 24. květen 2019 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Novotel Bali Benoa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Puri Saron Seminyak Bali
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 8. květen - pátek 17. květen 2019 do destinace Seminyak, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron Seminyak Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 748 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bali podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.