www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Bali - Bali 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Bali a Last Minute

Four Points By Sheraton Bali
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pátek 5. říjen - pondělí 15. říjen 2018 do destinace Kuta Beach, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Points By Sheraton Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
The Patra Bali Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pátek 5. říjen - neděle 14. říjen 2018 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Patra Bali Resort & Villas - Výlety V Ceně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Legian Beach Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 6. říjen - čtvrtek 18. říjen 2018 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Legian Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Patra Bali Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 7. říjen - úterý 16. říjen 2018 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Patra Bali Resort & Villas - Výlety V Ceně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Four Points By Sheraton Bali
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 9. říjen - úterý 16. říjen 2018 do destinace Kuta Beach, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Points By Sheraton Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Inna Grand Bali Beach Hotel,
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 9. říjen - čtvrtek 18. říjen 2018 do destinace Sanur, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Inna Grand Bali Beach Hotel, Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Legian Beach Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 11. říjen - sobota 20. říjen 2018 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Legian Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Seminyak Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 11. říjen - čtvrtek 18. říjen 2018 do destinace Seminyak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seminyak Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Puri Saron
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pátek 12. říjen - středa 24. říjen 2018 do destinace Seminyak, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Parigata Resort & Spa
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 13. říjen - pondělí 22. říjen 2018 do destinace Sanur, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parigata Resort & Spa - Výlety V Ceně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Pita Maha Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 13. říjen - čtvrtek 18. říjen 2018 do destinace Ubud, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pita Maha Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Seminyak Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 13. říjen - neděle 21. říjen 2018 do destinace Seminyak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seminyak Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hard Rock Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 15. říjen - středa 31. říjen 2018 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hard Rock Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Seminyak Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 15. říjen - středa 24. říjen 2018 do destinace Seminyak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seminyak Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hard Rock Hotel Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 18. říjen - čtvrtek 25. říjen 2018 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hard Rock Hotel Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Prama Sanur Beach Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 18. říjen - úterý 30. říjen 2018 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prama Sanur Beach Bali - Výlety V Ceně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hard Rock Bali
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu pátek 19. říjen - neděle 28. říjen 2018 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hard Rock Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The Patra Bali Resort &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu sobota 20. říjen - čtvrtek 1. listopad 2018 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Patra Bali Resort & Villas - Výlety V Ceně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Four Points By Sheraton Bali
Pobyt na levné dovolené ve státě Bali v termínu neděle 21. říjen - neděle 4. listopad 2018 do destinace Kuta Beach, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Points By Sheraton Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Pita Maha Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 22. říjen - pondělí 5. listopad 2018 do destinace Ubud, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pita Maha Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 748 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bali podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.