www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Bali 2020 - Bali 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Bali 2020

Bali Tropic Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 5. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Nusa Dua Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bali Tropic Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mercure Nusa Dua
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 5. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Nusa Dua Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mercure Nusa Dua. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Wina Holiday Villa Kuta
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 5. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Kuta Beach, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wina Holiday Villa Kuta. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mercure Nusa Dua
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu úterý 7. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Nusa Dua Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mercure Nusa Dua. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Puri Saron Seminyak Bali
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu úterý 7. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Seminyak, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron Seminyak Bali. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Wina Holiday Villa Kuta
Pobyt na levné dovolené ve státě Bali v termínu středa 8. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Kuta Beach, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wina Holiday Villa Kuta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kuta Seaview Boutique Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 9. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuta Seaview Boutique Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Puri Saron Seminyak Bali
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu pátek 10. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Seminyak, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron Seminyak Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mercure Nusa Dua
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu sobota 11. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Nusa Dua Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mercure Nusa Dua. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Anantara Seminyak Bali Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu neděle 12. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Seminyak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Seminyak Bali Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 31 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Legian Beach Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu neděle 12. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Legian Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 31 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hard Rock Hotel Bali
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 13. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Kuta Beach, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hard Rock Hotel Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
The Laguna Resort And Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 13. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Laguna Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Payogan Villa Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 13. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Ubud, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Payogan Villa Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Alila Seminyak Bali
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu úterý 14. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Seminyak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alila Seminyak Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Puri Saron Seminyak Bali
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu úterý 14. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Seminyak, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron Seminyak Bali. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Puri Saron Seminyak Bali
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu úterý 14. leden - úterý 28. leden 2020 do destinace Seminyak, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron Seminyak Bali. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Payogan Villa Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu středa 15. leden - pondělí 27. leden 2020 do destinace Ubud, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Payogan Villa Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 34 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Payogan Villa Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu středa 15. leden - pondělí 27. leden 2020 do destinace Ubud, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Payogan Villa Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 34 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Payogan Villa Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Bali v termínu středa 15. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Ubud, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Payogan Villa Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 34 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 596 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bali podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.