www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Bali 2020 - Bali 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Bali 2020

Vila Shanti Beach Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 2. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Sanur, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Shanti Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Anantara Seminyak Bali Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bali v termínu pátek 3. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Seminyak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Seminyak Bali Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 79 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Anantara Seminyak Bali Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 4. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Seminyak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Seminyak Bali Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 80 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Payogan Villa Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 4. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Ubud, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Payogan Villa Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 80 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Legian Beach Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 5. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Legian Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 81 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Sadara Bontique Beach Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 5. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Nusa Dua Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sadara Bontique Beach Resort Bali. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 81 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Alila Seminyak
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 6. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Seminyak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alila Seminyak. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 82 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
The Payogan Villa Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 6. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Ubud, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Payogan Villa Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 82 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
The Payogan Villa Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 6. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Ubud, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Payogan Villa Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 82 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
The Payogan Villa Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 6. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Ubud, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Payogan Villa Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 82 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Wina Holiday Villa Kuta
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 6. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Kuta Beach, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wina Holiday Villa Kuta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 82 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Inna Kuta
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 8. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Kuta Beach, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Inna Kuta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 84 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Mercure Nusa Dua
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 8. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Nusa Dua Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mercure Nusa Dua. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 84 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Puri Saron
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 8. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Seminyak, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 84 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
The Payogan Villa Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 8. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Ubud, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Payogan Villa Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 84 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Melia Bali
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 9. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 85 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Taman Agung
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 9. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Sanur, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Taman Agung. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 85 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mercure Resort Sanur Bali
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bali v termínu pátek 10. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mercure Resort Sanur Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Vratislav s odletem za 86 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Anantara Seminyak Bali Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 11. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Seminyak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Seminyak Bali Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 87 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Alila Seminyak
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 12. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Seminyak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alila Seminyak. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 88 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 604 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bali podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.