www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Bali - Bali 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Bali 2019 a Last Minute

Nikko Bali (Ex Grand Aston)
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 25. srpen - pátek 6. září 2019 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nikko Bali (Ex Grand Aston). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Novotel Bali Benoa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 26. srpen - středa 4. září 2019 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Novotel Bali Benoa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Patra Bali Resort & Villas
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 27. srpen - neděle 8. září 2019 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Patra Bali Resort & Villas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ayodya Resort&spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 28. srpen - pátek 13. září 2019 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ayodya Resort&spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Four Points By Sheraton Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 28. srpen - pondělí 9. září 2019 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Points By Sheraton Bali. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Novotel Bali Benoa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 28. srpen - pátek 13. září 2019 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Novotel Bali Benoa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Como Uma Ubud
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 31. srpen - pátek 6. září 2019 do destinace Ubud, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Como Uma Ubud. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Four Points By Sheraton Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 31. srpen - úterý 10. září 2019 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Points By Sheraton Bali. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Puri Saron Seminyak Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 31. srpen - pondělí 9. září 2019 do destinace Seminyak, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron Seminyak Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Como Uma Ubud
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 1. září - úterý 10. září 2019 do destinace Ubud, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Como Uma Ubud. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Respati Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 1. září - úterý 10. září 2019 do destinace Sanur, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Respati Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Alila Seminyak
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 2. září - úterý 17. září 2019 do destinace Seminyak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alila Seminyak. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Indigo Bali Seminyak Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 2. září - neděle 8. září 2019 do destinace Seminyak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Indigo Bali Seminyak Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Puri Saron Seminyak Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 2. září - pátek 13. září 2019 do destinace Seminyak, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron Seminyak Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Puri Saron Seminyak Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 2. září - pátek 13. září 2019 do destinace Seminyak, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron Seminyak Bali. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Indigo Bali Seminyak Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 3. září - středa 11. září 2019 do destinace Seminyak, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Indigo Bali Seminyak Beach. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The Patra Bali Resort & Villas
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 3. září - neděle 15. září 2019 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Patra Bali Resort & Villas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Como Uma Ubud
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 4. září - čtvrtek 12. září 2019 do destinace Ubud, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Como Uma Ubud. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Four Points By Sheraton Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 4. září - úterý 17. září 2019 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Points By Sheraton Bali. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Maya Sanur Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 4. září - čtvrtek 12. září 2019 do destinace Sanur, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maya Sanur Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 748 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bali podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.