www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Bali - Bali 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Bali 2019 a Last Minute

Puri Saron Seminyak Bali
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 19. červen - úterý 2. červenec 2019 do destinace Seminyak, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron Seminyak Bali. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ayodya Resort Bali & Ayodya
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 20. červen - čtvrtek 4. červenec 2019 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ayodya Resort Bali & Ayodya Palace. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Wina Holiday Villa Kuta
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu čtvrtek 20. červen - čtvrtek 4. červenec 2019 do destinace Kuta Beach, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wina Holiday Villa Kuta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bali Agung Village
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pátek 21. červen - pátek 28. červen 2019 do destinace Seminyak, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bali Agung Village. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Legian Beach Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 23. červen - pátek 5. červenec 2019 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Legian Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Taman Agung Beach Inn
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 23. červen - úterý 9. červenec 2019 do destinace Sanur, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Taman Agung Beach Inn. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sadara Bontique Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pondělí 24. červen - úterý 9. červenec 2019 do destinace Nusa Dua Beach, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sadara Bontique Beach Resort Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hard Rock Hotel Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 25. červen - sobota 6. červenec 2019 do destinace Kuta Beach, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hard Rock Hotel Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
The Patra Bali Resort & Villas
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu úterý 25. červen - čtvrtek 4. červenec 2019 do destinace Kuta Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Patra Bali Resort & Villas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Melia Bali - The Garden Villas
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 26. červen - středa 10. červenec 2019 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Bali - The Garden Villas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Novotel Bali Benoa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 26. červen - pátek 12. červenec 2019 do destinace Nusa Dua Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Novotel Bali Benoa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Puri Saron
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 26. červen - pondělí 8. červenec 2019 do destinace Seminyak, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Puri Saron Seminyak Bali
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 26. červen - středa 10. červenec 2019 do destinace Seminyak, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron Seminyak Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Puri Saron Seminyak Bali
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu středa 26. červen - úterý 9. červenec 2019 do destinace Seminyak, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron Seminyak Bali. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hard Rock Hotel Bali
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pátek 28. červen - úterý 9. červenec 2019 do destinace Kuta Beach, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hard Rock Hotel Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Puri Saron
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu pátek 28. červen - neděle 14. červenec 2019 do destinace Seminyak, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ibis Styles
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 29. červen - středa 10. červenec 2019 do destinace Nusa Dua Beach, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ibis Styles. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Novotel Bali Nusa Dua Hotel &
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu sobota 29. červen - středa 10. červenec 2019 do destinace Nusa Dua Beach, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Novotel Bali Nusa Dua Hotel & Residences. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ayodya Resort Bali
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 30. červen - úterý 9. červenec 2019 do destinace Nusa Dua Beach, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ayodya Resort Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Puri Saron Seminyak Bali
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Bali v termínu neděle 30. červen - středa 10. červenec 2019 do destinace Seminyak, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Puri Saron Seminyak Bali. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 744 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bali podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.