www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Maďarsku - Maďarsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maďarsko 2019 a Last Minute

Hotel Ametiszt
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu neděle 24. únor - čtvrtek 28. únor 2019 do destinace Termální Lázně, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ametiszt. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické.
 
Apartmány 36
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 25. únor - úterý 26. únor 2019 do destinace Termální Lázně, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány 36. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ferya
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 25. únor - čtvrtek 28. únor 2019 do destinace Jižní Dolní Zem, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ferya. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Hevíz - Hotel Panorama*** - 3
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 25. únor - čtvrtek 28. únor 2019 do destinace Balaton, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hevíz - Hotel Panorama*** - 3 Noci. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Velence Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 25. únor - neděle 3. březen 2019 do destinace Střed okolí Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velence Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Velence Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 25. únor - pátek 1. březen 2019 do destinace Střed okolí Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velence Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Ferya
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 26. únor - neděle 3. březen 2019 do destinace Jižní Dolní Zem, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ferya. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Danubius Health Spa Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu středa 27. únor - sobota 2. březen 2019 do destinace Budapešť, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Danubius Health Spa Resort Margitsziget. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Flóra
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu středa 27. únor - neděle 3. březen 2019 do destinace Sever Maďarska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Flóra. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Velence Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu středa 27. únor - neděle 3. březen 2019 do destinace Střed okolí Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velence Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Ferya
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 28. únor - neděle 3. březen 2019 do destinace Jižní Dolní Zem, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ferya. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Hotel Danubius Resort Helia
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 28. únor - středa 6. březen 2019 do destinace Budapešť, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Danubius Resort Helia. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Mjus World
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 28. únor - sobota 2. březen 2019 do destinace Západ od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mjus World. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Naturmed Hotel Carbona
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 28. únor - čtvrtek 7. březen 2019 do destinace Balaton, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Naturmed Hotel Carbona. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Orchidea Lipót
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 28. únor - pondělí 4. březen 2019 do destinace Západ od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orchidea Lipót. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmány Boulevard City
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 1. březen - středa 6. březen 2019 do destinace Budapešť, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Boulevard City. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Europa Fit
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 1. březen - pátek 8. březen 2019 do destinace Balaton, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Europa Fit. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Zámecký Hotel Fried - Víno A
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 1. březen - neděle 3. březen 2019 do destinace Severní Dolní Zem, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zámecký Hotel Fried - Víno A Wellness. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmány Boulevard City
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu sobota 2. březen - pátek 8. březen 2019 do destinace Budapešť, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Boulevard City. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Danubius Health Spa Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu sobota 2. březen - pondělí 4. březen 2019 do destinace Západ od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Danubius Health Spa Resort Sárvár. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 1356 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.