www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Maďarsku 2020 - Maďarsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maďarsko 2020

Hotel Park Inn
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 13. duben - sobota 18. duben 2020 do destinace Západ od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park Inn. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Velence Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 13. duben - pátek 17. duben 2020 do destinace Střed okolí Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velence Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Danubius Health Spa Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 14. duben - úterý 21. duben 2020 do destinace Budapešť, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Danubius Health Spa Resort Margitsziget: Rekreační. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Erzsébet Park
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 14. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Severní Dolní Zem, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Erzsébet Park. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Carbona
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 14. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Balaton, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Carbona. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Dráva, Harkány
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 14. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Jih od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dráva, Harkány - Velikonoce. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Freya
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Maďarsko. Zájezd v termínu úterý 14. duben - neděle 17. duben do destinace Zalakaros, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Freya. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Thermal Hotel Visegrad
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 14. duben - pátek 17. duben 2020 do destinace Sever Maďarska, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thermal Hotel Visegrad. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Jufa Vulkan Thermen Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu středa 15. duben - středa 22. duben 2020 do destinace Západ od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jufa Vulkan Thermen Resort - Celldömölk. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Kehida Termál Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu středa 15. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Západ od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kehida Termál Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Kehida Termál Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu středa 15. duben - pátek 17. duben 2020 do destinace Západ od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kehida Termál Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Velence Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu středa 15. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Střed okolí Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velence Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Aquaworld Resort Budapest
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 16. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Budapešť, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aquaworld Resort Budapest. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Xavin 4* Wellness,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 16. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Jih od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Xavin 4* Wellness, Harkány. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Thermal Hotel Balance V Lenti
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 16. duben - sobota 18. duben 2020 do destinace Západ od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thermal Hotel Balance V Lenti. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Thermal Hotel Visegrad
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 16. duben - sobota 18. duben 2020 do destinace Sever Maďarska, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thermal Hotel Visegrad. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Hotel Flóra
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 17. duben - úterý 21. duben 2020 do destinace Sever Maďarska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Flóra. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Park Inn
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 17. duben - pátek 24. duben 2020 do destinace Západ od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park Inn. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Kemp Holiday A Strand
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 17. duben - pátek 24. duben 2020 do destinace Balaton, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kemp Holiday A Strand. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, cyklistické.
 
Thermal Hotel Balance V Lenti
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 17. duben - pondělí 20. duben 2020 do destinace Západ od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thermal Hotel Balance V Lenti. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 1104 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.