www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Maďarsku - Maďarsko 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maďarsko a Last Minute

Danubius Grand Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 19. červenec - sobota 21. červenec 2018 do destinace Budapešť, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Danubius Grand Hotel Margitsziget. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Eger, Flóra H170 - 4 Denní
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 19. červenec - neděle 22. červenec 2018 do destinace Severní Dolní Zem, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eger, Flóra H170 - 4 Denní Relax. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hévíz, Helios H121 - 4 Denní
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 19. červenec - neděle 22. červenec 2018 do destinace Západ od Dunaje, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hévíz, Helios H121 - 4 Denní Wellness. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hévíz, Lotus Therme H129
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 19. červenec - neděle 22. červenec 2018 do destinace Jižní Dolní Zem, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hévíz, Lotus Therme H129 - Prodloužený Wellness Ví. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Gotthard Therme Hotel,
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 26. červenec 2018 do destinace Termální Lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Gotthard Therme Hotel, Szentgotthárd. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Rába City Center Györ
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 19. červenec - úterý 24. červenec 2018 do destinace Sever Maďarska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Rába City Center Györ. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Venus
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 26. červenec 2018 do destinace Zalakaros, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Venus. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Wellness Hotel Pelion,
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 19. červenec - pátek 27. červenec 2018 do destinace Západ od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Wellness Hotel Pelion, Tapolca. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Jankovich Kúria Wellness Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 19. červenec - neděle 22. červenec 2018 do destinace Střed okolí Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jankovich Kúria Wellness Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Parádfürdő, Erzsébet Park
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 19. červenec - neděle 22. červenec 2018 do destinace Severní Dolní Zem, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parádfürdő, Erzsébet Park H191 Superior - 4 Denní . Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Visegrád, Hotel Silvanus S
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 19. červenec - neděle 22. červenec 2018 do destinace Sever Maďarska, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Visegrád, Hotel Silvanus S Výhledem Na Dunaj, Neom. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Budapešť, Spa Margitsziget
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 20. červenec - pondělí 23. červenec 2018 do destinace Budapešť, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Budapešť, Spa Margitsziget H185 - Víkend Plus, 4 D. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hévíz, Lotus Therme H129
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 20. červenec - neděle 22. červenec 2018 do destinace Jižní Dolní Zem, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hévíz, Lotus Therme H129 - Wellness Víkend. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Hotel Danubius Health Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 20. červenec - středa 25. červenec 2018 do destinace Balaton, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Danubius Health Spa Resort Hévíz. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Hotel Hotel Helios, Hevíz
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 20. červenec - úterý 24. červenec 2018 do destinace Balaton, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hotel Helios, Hevíz. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hunguest Hotel Palota
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 20. červenec - neděle 22. červenec 2018 do destinace Sever Maďarska, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hunguest Hotel Palota. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Jankovich Kúria Wellness Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 20. červenec - pondělí 23. červenec 2018 do destinace Střed okolí Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jankovich Kúria Wellness Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Thermal Hotel Balance
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 20. červenec - úterý 24. červenec 2018 do destinace Termální Lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thermal Hotel Balance. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Balatonfüred, H136 Marina - 6
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu sobota 21. červenec - čtvrtek 26. červenec 2018 do destinace Střed okolí Dunaje, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Balatonfüred, H136 Marina - 6 Denní All Inclusive. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Balatonfüred, H136 Marina
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu sobota 21. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Střed okolí Dunaje, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Balatonfüred, H136 Marina - All Inclusive - 8 Denn. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, golfové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1386 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.