www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Maďarsku - Maďarsko 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maďarsko a Last Minute

Danubius Health Spa Resort Bük
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 11. prosinec - sobota 15. prosinec 2018 do destinace Západ od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Danubius Health Spa Resort Bük. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Freya
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Maďarsko. Zájezd v termínu úterý 11. prosinec - sobota 14. prosinec do destinace Zalakaros, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Freya. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Kehida Termál Hotel,
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 11. prosinec - pondělí 17. prosinec 2018 do destinace Termální Lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kehida Termál Hotel, Kehidakustány. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel MenDan
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Maďarsko. Zájezd v termínu úterý 11. prosinec - pondělí 13. prosinec do destinace Zalakaros, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel MenDan. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Park Inn Zk
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Maďarsko. Zájezd v termínu úterý 11. prosinec - pondělí 15. prosinec do destinace Zalakaros, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park Inn Zk. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Apartmány Gesztenye 38
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Maďarsko. Zájezd v termínu úterý 12. prosinec - pondělí 19. prosinec do destinace Zalakaros, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Gesztenye 38. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Apartmány Panorama 43
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Maďarsko. Zájezd v termínu úterý 12. prosinec - pondělí 19. prosinec do destinace Zalakaros, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Panorama 43. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Danubius Hotel Helia
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu středa 12. prosinec - pátek 14. prosinec 2018 do destinace Budapešť, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Danubius Hotel Helia. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Ce Quelle
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu středa 12. prosinec - neděle 16. prosinec 2018 do destinace Balaton, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ce Quelle. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Mendan Spa & Wellness
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu středa 12. prosinec - úterý 18. prosinec 2018 do destinace Balaton, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mendan Spa & Wellness Hotel, Zalakaros. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Wellamarin
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Maďarsko. Zájezd v termínu středa 12. prosinec - úterý 14. prosinec do destinace Balaton, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Wellamarin. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Thermal Hotel Visegrád
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu středa 12. prosinec - pondělí 17. prosinec 2018 do destinace Sever Maďarska, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thermal Hotel Visegrád. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Wellness Hotel Aphrodite
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Maďarsko. Zájezd v termínu středa 12. prosinec - pondělí 14. prosinec do destinace Zalakaros, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Aphrodite. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Ferya
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 13. prosinec - neděle 16. prosinec 2018 do destinace Jižní Dolní Zem, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ferya. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Hotel Karos Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Maďarsko. Zájezd v termínu čtvrtek 13. prosinec - neděle 15. prosinec do destinace Zalakaros, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Karos Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Pelion
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Maďarsko. Zájezd v termínu čtvrtek 13. prosinec - neděle 16. prosinec do destinace Balaton, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pelion. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Pelion
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Maďarsko. Zájezd v termínu čtvrtek 13. prosinec - neděle 16. prosinec do destinace Balaton, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pelion. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Wellamarin
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Maďarsko. Zájezd v termínu čtvrtek 13. prosinec - neděle 15. prosinec do destinace Balaton, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Wellamarin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Jankovich Kúria Wellness Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 13. prosinec - neděle 16. prosinec 2018 do destinace Střed okolí Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jankovich Kúria Wellness Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Lotus Therme
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 13. prosinec - neděle 16. prosinec 2018 do destinace Jižní Dolní Zem, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lotus Therme. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1416 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.