www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Maďarsku 2020 - Maďarsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maďarsko 2020

Apartmány Boulevard City
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 21. září - neděle 27. září 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Boulevard City. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, s výlety, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Apartmány Boulevard City
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 21. září - neděle 27. září 2020 do destinace Budapešť a okolí, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Boulevard City. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Aquaworld Resort Budapest
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 21. září - sobota 26. září 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquaworld Resort Budapest. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Aquaworld Resort Budapest
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 21. září - pondělí 28. září 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquaworld Resort Budapest. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Aquaworld Resort: Rekreační
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 21. září - pátek 25. září 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 4 Noci. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Aquaworld Resort: Rekreační
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 21. září - sobota 26. září 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 5 Nocí. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Aquaworld Resort: Rekreační
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 21. září - pondělí 28. září 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 7 Nocí. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bungalovy Park
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Maďarsko. Zájezd v termínu pondělí 21. září - pondělí 26. září do destinace Balaton, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bungalovy Park. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
City Hotel Unio*** Eurovíkendy
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 21. září - úterý 22. září 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení City Hotel Unio*** Eurovíkendy. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Cosmo City Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 21. září - čtvrtek 24. září 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cosmo City Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Cosmo City Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 21. září - pátek 25. září 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cosmo City Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Danubius Grand Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 21. září - pondělí 28. září 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Danubius Grand Hotel Margitsziget: Rekreační Pobyt. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Danubius Health Spa Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 21. září - pátek 25. září 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Danubius Health Spa Resort Margitsziget: Rekreační. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Danubius Health Spa Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 21. září - pondělí 28. září 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Danubius Health Spa Resort Margitsziget: Rekreační. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Ensana Thermal Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 21. září - úterý 22. září 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ensana Thermal Hotel Margitsziget (Danubius). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, s výlety, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Ensana Thermal Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 21. září - pátek 25. září 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ensana Thermal Hotel Margitsziget (Danubius). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, s výlety, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Ensana Thermal Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 21. září - sobota 26. září 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ensana Thermal Hotel Margitsziget (Danubius). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, s výlety, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Ensana Thermal Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 21. září - pondělí 28. září 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ensana Thermal Hotel Margitsziget (Danubius). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, s výlety, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Grand Hotel Danubius
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 21. září - pátek 25. září 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Danubius Margitsziget. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Grand Hotel Danubius
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 21. září - pondělí 28. září 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Danubius Margitsziget. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 

Zobrazeno 1-20 z 5042 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.