www.mDovolena.cz     >    

Maďarsko - Dovolená v Maďarsku 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko dle termínu

Hotel Hotel Helios, Hevíz
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu neděle 22. duben - čtvrtek 26. duben 2018 do destinace Balaton, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hotel Helios, Hevíz. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Kehida Hertelendy House,
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu neděle 22. duben - neděle 29. duben 2018 do destinace Termální Lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kehida Hertelendy House, Kehidakustány. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Parádfürdő, Erzsébet Park
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu neděle 22. duben - pátek 27. duben 2018 do destinace Severní Dolní Zem, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parádfürdő, Erzsébet Park H191 Superior - 6 Denní . Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Hévíz, Lotus Therme H129
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 23. duben - čtvrtek 26. duben 2018 do destinace Jižní Dolní Zem, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hévíz, Lotus Therme H129 - Prodloužený Wellness Ví. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Tisza Balneum - Seniorský
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 23. duben - středa 25. duben 2018 do destinace Sever Maďarska, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tisza Balneum - Seniorský Balíček. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Zalakaros, Ferya H157 – 4
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 23. duben - čtvrtek 26. duben 2018 do destinace Jižní Dolní Zem, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zalakaros, Ferya H157 – 4 Denní Relax. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Budapešť, Penzion Boulevard
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 24. duben - středa 25. duben 2018 do destinace Budapešť, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Budapešť, Penzion Boulevard City***. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hévíz, Lotus Therme H129
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 24. duben - neděle 29. duben 2018 do destinace Jižní Dolní Zem, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hévíz, Lotus Therme H129 - Relax & Wellness. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Európa Fit
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 24. duben - neděle 29. duben 2018 do destinace Termální Lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Európa Fit. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Flóra
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 24. duben - neděle 29. duben 2018 do destinace Sever Maďarska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Flóra. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Karos Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 24. duben - neděle 29. duben 2018 do destinace Zalakaros, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Karos Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Naturmed Hotel Carbona,
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 24. duben - středa 2. květen 2018 do destinace Balaton, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Naturmed Hotel Carbona, Hevíz. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Parádfürdő, Erzsébet Park
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 24. duben - neděle 29. duben 2018 do destinace Severní Dolní Zem, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parádfürdő, Erzsébet Park H191 Superior - 6 Denní . Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Kolping Hotel Spa & Family
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu středa 25. duben - neděle 29. duben 2018 do destinace Západ od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kolping Hotel Spa & Family Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Vila Elis
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu středa 25. duben - pátek 27. duben 2018 do destinace Zalakaros, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Elis. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hévíz, Lotus Therme H129
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 26. duben - neděle 29. duben 2018 do destinace Jižní Dolní Zem, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hévíz, Lotus Therme H129 - Prodloužený Wellness Ví. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Mendan
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Maďarsko. Zájezd v termínu čtvrtek 26. duben - neděle 29. duben do destinace Zalakaros, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mendan. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Park Inn
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Maďarsko. Zájezd v termínu čtvrtek 26. duben - neděle 29. duben do destinace Sárvár, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park Inn. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Park Inn Zalakaros
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Maďarsko. Zájezd v termínu čtvrtek 26. duben - neděle 29. duben do destinace Zalakaros, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park Inn Zalakaros. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Thermal Hotel Balance,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 26. duben - pondělí 30. duben 2018 do destinace Západ od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Thermal Hotel Balance, Lenti. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 1427 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.