www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Maďarsku 2020 - Maďarsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maďarsko 2020

Velence Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu středa 22. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Střed okolí Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velence Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Thermal Hotel Balance V Lenti
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 23. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Západ od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thermal Hotel Balance V Lenti. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 24. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Termální Lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Palace. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Venus
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 24. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Zalakaros, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Venus. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel Eger
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu sobota 25. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Termální Lázně, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Eger. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Hunguest Béke
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu sobota 25. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Termální Lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hunguest Béke. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Repce Gold V Bükfürdo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu sobota 25. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Termální Lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Repce Gold V Bükfürdo. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Flóra
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu neděle 26. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Sever Maďarska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Flóra. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Thermal
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu neděle 26. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Termální Lázně, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Thermal. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Thermal Mosonmagyaróvár
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu neděle 26. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Termální Lázně, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Thermal Mosonmagyaróvár. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Xavin 4* Wellness,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu neděle 26. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Jih od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Xavin 4* Wellness, Harkány. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Zala Springs - Golf
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Maďarsko. Zájezd v termínu neděle 26. leden - sobota 30. leden do destinace Balaton, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zala Springs - Golf. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Apartmány Panorama 43
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 27. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Zalakaros, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Panorama 43. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Lídia, Harkány
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 27. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Jih od Dunaje, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Lídia, Harkány. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Wolf
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 27. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Termální Lázně, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Wolf. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Kehida Termál Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 27. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Západ od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kehida Termál Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Mendan Magic Spa & Wellness
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 27. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Zalakaros, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mendan Magic Spa & Wellness Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Velence Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 27. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Střed okolí Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velence Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Ensana Grand Margaret Health
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 28. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Budapešť, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ensana Grand Margaret Health Spa Hotel (Danubius G. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Bál Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 28. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Balaton, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bál Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 1182 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.