www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Maďarsku 2020 - Maďarsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maďarsko 2020

Hotel Dráva, Harkány
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 7. červenec - neděle 12. červenec 2020 do destinace Jižní Zadunají, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dráva, Harkány. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Danubius Health Spa Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 9. červenec - čtvrtek 16. červenec 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Danubius Health Spa Resort Margitsziget: Rekreační. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Danubius Grand Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 10. červenec - pátek 17. červenec 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Danubius Grand Hotel Margitsziget: Rekreační Pobyt. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Erzsébet Park
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Severní Dolní Zem, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Erzsébet Park. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Sissi
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu sobota 11. červenec - pondělí 13. červenec 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sissi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ubs263
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Jižní Zadunají, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ubs263. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Upm121
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Jižní Zadunají, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Upm121. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Upm123
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Jižní Zadunají, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Upm123. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Upm150
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Jižní Zadunají, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Upm150. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Upm151
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Jižní Zadunají, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Upm151. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ute330
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Jižní Dolní Zem, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ute330. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Erzsébet Park
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu neděle 12. červenec - pátek 17. červenec 2020 do destinace Severní Dolní Zem, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Erzsébet Park. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Hotel Xavin 4* Wellness,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu neděle 12. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Jižní Zadunají, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Xavin 4* Wellness, Harkány. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Divina 4*, Harkány
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 13. červenec - neděle 19. červenec 2020 do destinace Jižní Zadunají, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Divina 4*, Harkány. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Xavin 4* Wellness,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 13. červenec - čtvrtek 16. červenec 2020 do destinace Jižní Zadunají, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Xavin 4* Wellness, Harkány. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Bungalovy Park
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 14. červenec - úterý 21. červenec 2020 do destinace Balaton, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bungalovy Park. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Erzsébet Park
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 14. červenec - neděle 19. červenec 2020 do destinace Severní Dolní Zem, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Erzsébet Park. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Hotel Aquaworld Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 14. červenec - pátek 17. červenec 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aquaworld Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Danubius Health Spa Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu středa 15. červenec - úterý 21. červenec 2020 do destinace Balaton, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Danubius Health Spa Resort Marina: Rekreační Pobyt. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Club Hotel Tihany ****
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 16. červenec - čtvrtek 23. červenec 2020 do destinace Balaton, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Hotel Tihany ****. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 538 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.