www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Maďarsku 2020 - Maďarsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maďarsko 2020

Aqua Hotel Termál
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu sobota 4. leden - úterý 7. leden 2020 do destinace Termální Lázně, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aqua Hotel Termál. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 80 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Park Inn Sárvár
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu sobota 4. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Termální Lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park Inn Sárvár. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 80 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Prater
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu sobota 4. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Budapešť, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prater. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 80 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Divina 4*, Harkány
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu neděle 5. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Jih od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Divina 4*, Harkány. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 81 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Xavin 4* Wellness,
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu neděle 5. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Jih od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Xavin 4* Wellness, Harkány. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 81 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hunguest Hotel Freya
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu neděle 5. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Zalakaros, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hunguest Hotel Freya. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 81 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Kehida Termál Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu neděle 5. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Západ od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kehida Termál Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 81 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Kehida Termál Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu neděle 5. leden - čtvrtek 9. leden 2020 do destinace Západ od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kehida Termál Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 81 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Kolping Hotel Spa & Family
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu neděle 5. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Balaton, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kolping Hotel Spa & Family Resort - Alsópáhok. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 81 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Thermal Hotel Visegrád
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu neděle 5. leden - středa 8. leden 2020 do destinace Sever Maďarska, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thermal Hotel Visegrád. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 81 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Apartmány Boulevard City
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 6. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Budapešť, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Boulevard City. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 82 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Divina 4*, Harkány
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 6. leden - čtvrtek 9. leden 2020 do destinace Jih od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Divina 4*, Harkány. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 82 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Venus
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 6. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Zalakaros, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Venus. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 82 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Jufa Vulkan Thermen Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 6. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Západ od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jufa Vulkan Thermen Resort - Celldömölk. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 82 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Mendan Magic Spa & Wellness
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 6. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Zalakaros, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mendan Magic Spa & Wellness Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 82 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hevíz - Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 7. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Termální Lázně, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hevíz - Hotel Hélios***wellness Taste. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 83 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Thermal Hotel Balance V Lenti
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu středa 8. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Západ od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thermal Hotel Balance V Lenti. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 84 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Lídia, Harkány
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 9. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Jih od Dunaje, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Lídia, Harkány. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 85 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Xavin 4* Wellness,
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 9. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Jih od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Xavin 4* Wellness, Harkány. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 85 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Orchidea Hotel Lipót
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 9. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Sever Maďarska, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orchidea Hotel Lipót. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem za 85 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 

Zobrazeno 1-20 z 864 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.