www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Maďarsku - Maďarsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maďarsko 2019 a Last Minute

Ferya
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 18. červen - neděle 23. červen 2019 do destinace Jižní Dolní Zem, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ferya. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Aphrodite
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 18. červen - sobota 22. červen 2019 do destinace Zalakaros, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aphrodite. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Karos Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 18. červen - pátek 21. červen 2019 do destinace Zalakaros, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Karos Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Venus
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 18. červen - úterý 25. červen 2019 do destinace Zalakaros, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Venus. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hunguest Hotel Bál Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 18. červen - úterý 25. červen 2019 do destinace Balaton, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hunguest Hotel Bál Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Apartmány Piknik
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu středa 19. červen - neděle 23. červen 2019 do destinace Balaton, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Piknik. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Budapešť, Aquaworld Resort S
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu středa 19. červen - neděle 23. červen 2019 do destinace Budapešť, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Budapešť, Aquaworld Resort S Wellness A Aquaparkem. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Park Inn
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu středa 19. červen - neděle 23. červen 2019 do destinace Jižní Dolní Zem, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park Inn. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Kehida Termál Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu středa 19. červen - pondělí 24. červen 2019 do destinace Západ od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kehida Termál Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Park Inn
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu středa 19. červen - sobota 22. červen 2019 do destinace Západ od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park Inn. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Velence Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu středa 19. červen - neděle 23. červen 2019 do destinace Střed okolí Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velence Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Erzsébet Park
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 20. červen - úterý 25. červen 2019 do destinace Termální Lázně, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Erzsébet Park. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Mendan Magic Spa &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 20. červen - úterý 25. červen 2019 do destinace Zalakaros, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mendan Magic Spa & Wellness. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Rába City Center Györ
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 20. červen - pondělí 24. červen 2019 do destinace Sever Maďarska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Rába City Center Györ. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Naturmed Hotel Carbona
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 20. červen - neděle 23. červen 2019 do destinace Termální Lázně, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Naturmed Hotel Carbona. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Thermal Hotel Visegrád
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 20. červen - středa 26. červen 2019 do destinace Sever Maďarska, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thermal Hotel Visegrád. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Karos Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 21. červen - neděle 23. červen 2019 do destinace Zalakaros, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Karos Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Palace V Hevízu
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 21. červen - středa 26. červen 2019 do destinace Termální Lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Palace V Hevízu. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Pelion
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 21. červen - úterý 25. červen 2019 do destinace Balaton, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pelion. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Pelion
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 21. červen - středa 26. červen 2019 do destinace Balaton, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pelion. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 

Zobrazeno 1-20 z 1205 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.