www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Maďarsku 2020/2021 - Maďarsko 2020/2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maďarsko 2020/2021

Apartmány Boulevard City
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 10. prosinec 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Boulevard City. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, s výlety, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Aquaworld Resort Budapest
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 5. prosinec 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquaworld Resort Budapest. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, s výlety, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Aquaworld Resort Budapest
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - úterý 8. prosinec 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquaworld Resort Budapest. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, s výlety, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Aquaworld Resort Budapest
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 10. prosinec 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquaworld Resort Budapest. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, s výlety, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Boutique Hotel Budapešt
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 10. prosinec 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Boutique Hotel Budapešt. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Erzsébet Park Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - úterý 8. prosinec 2020 do destinace Severní Maďarsko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Erzsébet Park Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Gotthard Therme Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 5. prosinec 2020 do destinace Střední Zadunají, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gotthard Therme Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Grand Hotel Danubius
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - úterý 8. prosinec 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Danubius Margitsziget. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Grand Hotel Danubius
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - neděle 6. prosinec 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Danubius Margitsziget. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Aphrodite
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - pondělí 7. prosinec 2020 do destinace Západní Zadunají, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aphrodite. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Apollo
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 5. prosinec 2020 do destinace Severní Dolní Zem, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apollo. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Wolf
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - neděle 6. prosinec 2020 do destinace Západní Zadunají, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Wolf. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Hungarospa Thermal Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 5. prosinec 2020 do destinace Severní Dolní Zem, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hungarospa Thermal Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Imola Platán Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - neděle 6. prosinec 2020 do destinace Severní Maďarsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Imola Platán Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Kehida Termál Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - pondělí 7. prosinec 2020 do destinace Západní Zadunají, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kehida Termál Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Pension Boulevard City
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - neděle 6. prosinec 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pension Boulevard City. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Aquaworld Resort Budapest
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 4. prosinec - pátek 11. prosinec 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquaworld Resort Budapest. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, s výlety, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Aquaworld Resort: Rekreační
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 4. prosinec - čtvrtek 10. prosinec 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquaworld Resort: Rekreační Pobyt 6 Nocí. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Budapešť, Danubius Health Spa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 4. prosinec - sobota 5. prosinec 2020 do destinace Budapešť a okolí, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Budapešť, Danubius Health Spa Resort Helia ****. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Danubius Grand Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 4. prosinec - neděle 6. prosinec 2020 do destinace Budapešť a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Danubius Grand Hotel Margitsziget: Rekreační Pobyt. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 

Zobrazeno 1-20 z 5187 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.