www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Maďarsku 2021 - Maďarsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maďarsko 2021

Ensana Thermal Margaret Island
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 22. duben - středa 28. duben 2021 do destinace Budapešť a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ensana Thermal Margaret Island Health Spa Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ensana Thermal Margaret Island
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 22. duben - úterý 27. duben 2021 do destinace Budapešť a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ensana Thermal Margaret Island Health Spa Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Four Seasons Hotel Gresham
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 22. duben - pondělí 26. duben 2021 do destinace Budapešť a okolí, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Seasons Hotel Gresham Palace Budapest. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Four Seasons Hotel Gresham
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 25. duben 2021 do destinace Budapešť a okolí, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Seasons Hotel Gresham Palace Budapest. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hajdúszoboszló, Hungarospa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 25. duben 2021 do destinace Severní Dolní Zem, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hajdúszoboszló, Hungarospa Thermal Hotel*** Superi. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hostel Boulevard City
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 22. duben - středa 28. duben 2021 do destinace Budapešť a okolí, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hostel Boulevard City. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel Aphrodite
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Maďarsko. Zájezd v termínu čtvrtek 22. duben - středa 25. duben do destinace Zalakaros, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aphrodite. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Benczúr***, Dítě Do
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 22. duben - pátek 23. duben 2021 do destinace Budapešť a okolí, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Benczúr***, Dítě Do 11.9 Let Zdarma. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Park Inn by Radisson
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Maďarsko. Zájezd v termínu čtvrtek 22. duben - pátek 24. duben do destinace Zalakaros, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hungarospa Thermal Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 25. duben 2021 do destinace Severní Dolní Zem, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hungarospa Thermal Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hungarospa Thermal Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 22. duben - čtvrtek 29. duben 2021 do destinace Severní Dolní Zem, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hungarospa Thermal Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hungarospa Thermal Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 22. duben - sobota 24. duben 2021 do destinace Severní Dolní Zem, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hungarospa Thermal Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Iberostar Grand Budapest
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 25. duben 2021 do destinace Budapešť a okolí, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Grand Budapest. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Kehida Termál Hotel:
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 22. duben - čtvrtek 29. duben 2021 do destinace Západní Zadunají, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kehida Termál Hotel: Rekreační Pobyt 7 Nocí. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Mendan Spa & Wellness Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 22. duben - středa 28. duben 2021 do destinace Západní Zadunají, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mendan Spa & Wellness Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Orchidea Hotel Lipót: All
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 25. duben 2021 do destinace Západní Zadunají, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Orchidea Hotel Lipót: All Inclusive Pobyt 3 Noci. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Penzion Boulevard
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 22. duben - pátek 23. duben 2021 do destinace Budapešť a okolí, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Boulevard City***-Apartmány. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmány Boulevard City
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 23. duben - úterý 27. duben 2021 do destinace Budapešť a okolí, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Boulevard City. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Apartmány Jankó
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 23. duben - pondělí 26. duben 2021 do destinace Západní Zadunají, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Jankó. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apollo - Hajdúszoboszló
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 23. duben - pondělí 26. duben 2021 do destinace Severní Dolní Zem, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apollo - Hajdúszoboszló. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 4887 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.