www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Maďarsku 2020 - Maďarsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maďarsko 2020

Hotel Danubius Spa Resort Aqua
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 3. leden - sobota 4. leden 2020 do destinace Termální Lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Danubius Spa Resort Aqua. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Flóra
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 3. leden - středa 8. leden 2020 do destinace Sever Maďarska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Flóra. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Park Inn Zalakaros Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maďarsko v termínu neděle 5. leden - středa 8. leden 2020 do destinace Zalakaros, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park Inn Zalakaros Resort Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Pelion
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Maďarsko. Zájezd v termínu neděle 6. leden - středa 7. leden do destinace Balaton, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pelion. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Xavin 4* Wellness,
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 6. leden - čtvrtek 9. leden 2020 do destinace Jih od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Xavin 4* Wellness, Harkány. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Velence Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maďarsko v termínu pondělí 6. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Střed okolí Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velence Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Apartmány Kehida Holiday
Pobyt na levné dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 7. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Termální Lázně, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Kehida Holiday Village. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Greenfield Hotel Golf & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maďarsko v termínu úterý 7. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Západ od Dunaje, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Greenfield Hotel Golf & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Park Inn Sv
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maďarsko v termínu středa 8. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Termální Lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park Inn Sv. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Velence Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maďarsko v termínu středa 8. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Střed okolí Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velence Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Cosmo City Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Maďarsko v termínu čtvrtek 9. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Budapešť, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cosmo City Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Aquaworld Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 10. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Budapešť, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquaworld Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Greenfield Hotel Golf & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 10. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Západ od Dunaje, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Greenfield Hotel Golf & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Hungarospa Thermal
Pobyt na levné dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 10. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Termální Lázně, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hungarospa Thermal. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Thermal Hotel Balance V Lenti
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maďarsko v termínu pátek 10. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Západ od Dunaje, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thermal Hotel Balance V Lenti. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Európa Fit
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maďarsko v termínu sobota 11. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Balaton, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Európa Fit. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Flóra
Pobyt na levné dovolené ve státě Maďarsko v termínu sobota 11. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Sever Maďarska, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Flóra. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Park Inn Zalakaros Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maďarsko v termínu sobota 11. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Zalakaros, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park Inn Zalakaros Resort Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Hotel Venus
Pobyt na levné dovolené ve státě Maďarsko v termínu sobota 11. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Zalakaros, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Venus. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Venus
Pobyt na dovolené v zemi Maďarsko. Zájezd v termínu sobota 11. leden - sobota 12. leden do destinace Zalakaros, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Venus. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 

Zobrazeno 1-20 z 1158 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maďarsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.