www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kypru - Kypr 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kypr a Last Minute

Harry´s
Pobyt na dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu čtvrtek 22. listopad - čtvrtek 29. listopad do destinace Protaras, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Harry´s. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava zítra.
 
Pavlo Napa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu čtvrtek 22. listopad - čtvrtek 6. prosinec 2018 do destinace Agia Napa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pavlo Napa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Poseidonia Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu čtvrtek 22. listopad - čtvrtek 29. listopad do destinace Limassol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Poseidonia Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava zítra.
 
Vrissiana Boutique Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu čtvrtek 22. listopad - čtvrtek 29. listopad do destinace Protaras, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vrissiana Boutique Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava zítra.
 
Four Seasons Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pátek 23. listopad - středa 28. listopad 2018 do destinace Limassol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Seasons Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Larco Hotel And Apartments
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu neděle 25. listopad - čtvrtek 6. prosinec 2018 do destinace Larnaca, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Larco Hotel And Apartments. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Larco Hotel And Apartments
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pondělí 26. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Larnaca, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Larco Hotel And Apartments. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Mediterranean Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pondělí 26. listopad - pondělí 10. prosinec 2018 do destinace Limassol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mediterranean Beach. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Park Beach
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pondělí 26. listopad - pondělí 10. prosinec 2018 do destinace Limassol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Elias Beach Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu středa 28. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace Limassol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Elias Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Amathus Beach Hotel Limassol
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu čtvrtek 29. listopad - čtvrtek 6. prosinec 2018 do destinace Limassol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amathus Beach Hotel Limassol. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Atlantica Miramare Beach Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu čtvrtek 29. listopad - úterý 4. prosinec 2018 do destinace Limassol, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atlantica Miramare Beach Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Capo Bay Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu čtvrtek 29. listopad - čtvrtek 6. prosinec do destinace Protaras, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Capo Bay Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 8 dní.
 
Crown Resorts Elamaris
Pobyt na dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu čtvrtek 29. listopad - čtvrtek 6. prosinec do destinace Protaras, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crown Resorts Elamaris. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava za 8 dní.
 
Harmony Bay
Pobyt na dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu čtvrtek 29. listopad - čtvrtek 6. prosinec do destinace Limassol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Harmony Bay. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava za 8 dní.
 
Park Beach Hotel
Pobyt na dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu čtvrtek 29. listopad - čtvrtek 6. prosinec do destinace Limassol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 8 dní.
 
Tsokkos Gardens Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu čtvrtek 29. listopad - čtvrtek 6. prosinec do destinace Protaras, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tsokkos Gardens Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 8 dní.
 
Elias Beach Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pátek 30. listopad - pátek 14. prosinec 2018 do destinace Limassol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Elias Beach Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Melpoantia
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pátek 30. listopad - pátek 7. prosinec 2018 do destinace Agia Napa, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melpoantia. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
The Royal Apollonia Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu sobota 1. prosinec - středa 12. prosinec 2018 do destinace Limassol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Royal Apollonia Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1091 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kypr podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.