www.mDovolena.cz     >    

Kypr - Dovolená na Kypru 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kypr dle termínu

Bella Napa Bay
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pondělí 23. duben - pondělí 7. květen 2018 do destinace Agia Napa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bella Napa Bay. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grecian Park
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pondělí 23. duben - sobota 28. duben 2018 do destinace Protaras, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grecian Park. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
St.elias Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pondělí 23. duben - čtvrtek 3. květen 2018 do destinace Protaras, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St.elias Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Vangelis Hotel Suites
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pondělí 23. duben - čtvrtek 3. květen 2018 do destinace Protaras, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vangelis Hotel Suites. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Harmony Bay Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Paphos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Harmony Bay Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Harmony Bay Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Paphos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Harmony Bay Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grandresort Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu středa 25. duben - středa 9. květen 2018 do destinace Limassol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grandresort Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Grecian Park
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu středa 25. duben - pondělí 30. duben do destinace Protaras, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grecian Park. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Grecian Sands
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu středa 25. duben - středa 9. květen 2018 do destinace Agia Napa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grecian Sands. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Anastasia Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu středa 25. duben - pondělí 30. duben do destinace Protaras, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Anastasia Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Napa Mermaid
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu středa 25. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Agia Napa, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Napa Mermaid. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Capo Bay Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu čtvrtek 26. duben - čtvrtek 3. květen do destinace Protaras, v 4,5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Capo Bay Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 5 dní.
 
Grecian Sands
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu čtvrtek 26. duben - neděle 6. květen 2018 do destinace Agia Napa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grecian Sands. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Park Beach
Pobyt na dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu čtvrtek 26. duben - čtvrtek 3. květen do destinace Limassol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 5 dní.
 
Jacaranda Hotel Apartments
Pobyt na dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu čtvrtek 26. duben - čtvrtek 3. květen do destinace Protaras, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jacaranda Hotel Apartments inklusive Privattransfer. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava za 5 dní.
 
Kanika Pantheon
Pobyt na dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu čtvrtek 26. duben - čtvrtek 3. květen do destinace Limassol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kanika Pantheon. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava za 5 dní.
 
Pernera Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu čtvrtek 26. duben - čtvrtek 3. květen 2018 do destinace Protaras, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pernera Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Tasiana Star Apt
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu čtvrtek 26. duben - pondělí 7. květen 2018 do destinace Limassol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tasiana Star Apt. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Anastasia Beach Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pátek 27. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace Protaras, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anastasia Beach Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Grecian Park
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pátek 27. duben - úterý 8. květen 2018 do destinace Protaras, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grecian Park. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 969 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kypr podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.