www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kypru - Kypr 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kypr 2019 a Last Minute

Sempati Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pátek 19. červenec - pátek 26. červenec 2019 do destinace Severní Kypr, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sempati Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Atlantica Miramare Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu sobota 20. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Limassol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atlantica Miramare Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Atlantica Miramare Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu sobota 20. červenec - čtvrtek 25. červenec 2019 do destinace Limassol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atlantica Miramare Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Limanaki Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu sobota 20. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Agia Napa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Limanaki Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Pia Bella Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu sobota 20. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Severní Kypr, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pia Bella Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
St. Raphael Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu sobota 20. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Paphos, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St. Raphael Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Tasmaria Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu sobota 20. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Paphos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tasmaria Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Asterias Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu neděle 21. červenec - pátek 26. červenec 2019 do destinace Agia Napa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Asterias Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 23 %.
 
Denizkizi
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu neděle 21. červenec - neděle 28. červenec do destinace Severní Kypr, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Denizkizi. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava popozítří.
 
Dome
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu neděle 21. červenec - neděle 28. červenec do destinace Severní Kypr, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dome. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava popozítří.
 
Four Seasons
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu neděle 21. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Limassol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Seasons. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Le Chateau Lambousa Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu neděle 21. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Severní Kypr, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Chateau Lambousa Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Amorgos Boutique Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pondělí 22. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Larnaca, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amorgos Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Cleopatra Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pondělí 22. červenec - pondělí 5. srpen 2019 do destinace Agia Napa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cleopatra Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Golden Coast Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pondělí 22. červenec - pondělí 29. červenec 2019 do destinace Protaras, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Golden Coast Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Jacaranda Apartmán
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pondělí 22. červenec - čtvrtek 1. srpen 2019 do destinace Protaras, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jacaranda Apartmán. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Kanika Elias Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pondělí 22. červenec - pátek 26. červenec 2019 do destinace Limassol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kanika Elias Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Cavo Maris Beach Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu úterý 23. červenec - úterý 30. červenec 2019 do destinace Protaras, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cavo Maris Beach Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Corallia Beach Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu úterý 23. červenec - úterý 30. červenec 2019 do destinace Paphos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Corallia Beach Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Kissos
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu úterý 23. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Paphos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kissos. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 959 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kypr podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.