www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kypru - Kypr 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kypr 2019 a Last Minute

Ada Beach
Pobyt na dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu středa 22. květen - středa 29. květen do destinace Severní Kypr, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ada Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava pozítří.
 
Cavo Maris Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu středa 22. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Protaras, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cavo Maris Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Constantinou Bros Asimina
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu středa 22. květen - pondělí 27. květen 2019 do destinace Paphos, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Constantinou Bros Asimina Suites Hotel (Jen Pro Dospělé). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Coral Beach Hotel & Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Kypr. Zájezd v termínu středa 22. květen - pondělí 27. květen do destinace Coral Bay, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Beach Hotel & Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Denizkizi
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu středa 22. květen - středa 29. květen do destinace Severní Kypr, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Denizkizi. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava pozítří.
 
Dome
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu středa 22. květen - středa 29. květen do destinace Severní Kypr, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dome. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava pozítří.
 
Hotel Grecian Park Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu středa 22. květen - středa 29. květen do destinace Protaras, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Grecian Park Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava pozítří.
 
La Hotel & Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu středa 22. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Severní Kypr, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Hotel & Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Odessa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu středa 22. květen - pondělí 27. květen 2019 do destinace Protaras, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Odessa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Pia Bella Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu středa 22. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Severní Kypr, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pia Bella Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Smartline Protaras
Pobyt na dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu středa 22. květen - středa 29. květen do destinace Protaras, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Smartline Protaras. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Sunrise Jade
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu středa 22. květen - středa 29. květen do destinace Protaras, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunrise Jade. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava pozítří.
 
Sunrise Oasis
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu středa 22. květen - středa 29. květen do destinace Protaras, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunrise Oasis. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava pozítří.
 
The Blue Ivy Hotel & Suites
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu středa 22. květen - středa 29. květen do destinace Protaras, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Blue Ivy Hotel & Suites. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava pozítří.
 
Annabelle
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu čtvrtek 23. květen - čtvrtek 30. květen 2019 do destinace Paphos, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Annabelle. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Crystal Springs Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu čtvrtek 23. květen - čtvrtek 30. květen 2019 do destinace Protaras, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crystal Springs Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Cynthiana Beach
Pobyt na dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu čtvrtek 23. květen - čtvrtek 30. květen do destinace Paphos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cynthiana Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava popozítří.
 
Merit Cyprus Garden
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu čtvrtek 23. květen - čtvrtek 6. červen 2019 do destinace Severní Kypr, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Merit Cyprus Garden. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Queen´s Bay
Pobyt na dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu čtvrtek 23. květen - pondělí 3. červen do destinace Paphos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Queen´s Bay. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava popozítří.
 
St. Elias Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu čtvrtek 23. květen - čtvrtek 30. květen do destinace Protaras, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St. Elias Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava popozítří.
 

Zobrazeno 1-20 z 952 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kypr podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.