www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kypru - Kypr 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kypr a Last Minute

Malpas Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Severní Kypr, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Malpas Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 35 %.
 
St. Raphael
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 26. červenec 2018 do destinace Limassol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St. Raphael. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
St. Raphael
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Limassol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St. Raphael. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Antigoni Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pátek 20. červenec - pátek 27. červenec 2018 do destinace Protaras, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Antigoni Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Flamingo Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pátek 20. červenec - pátek 3. srpen 2018 do destinace Larnaca, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Flamingo Beach. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Antigoni
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pátek 20. červenec - pátek 27. červenec 2018 do destinace Protaras, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Antigoni. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 31 %.
 
Riverside Premium Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pátek 20. červenec - pátek 27. červenec 2018 do destinace Severní Kypr, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riverside Premium Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 35 %.
 
Ada Beach Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu sobota 21. červenec - sobota 28. červenec do destinace Severní Kypr, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ada Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava popozítří.
 
Aloe Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu sobota 21. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Paphos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aloe Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Anassa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu sobota 21. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Paphos, v 6 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anassa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Azia Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu sobota 21. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Paphos, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azia Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Cynthiana Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu sobota 21. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Paphos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cynthiana Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Horizon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu sobota 21. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Coral Bay, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Horizon. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Horizon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu sobota 21. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Coral Bay, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Horizon. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Rose Garden
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu sobota 21. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Severní Kypr, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Rose Garden. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 48 %.
 
Lapida Garden
Pobyt na dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu sobota 21. červenec - sobota 28. červenec do destinace Severní Kypr, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lapida Garden. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava popozítří.
 
Lapida Garden Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu sobota 21. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Severní Kypr, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lapida Garden Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 23 %.
 
Malpas Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu sobota 21. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Severní Kypr, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Malpas Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Riverside Garden Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu sobota 21. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Severní Kypr, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riverside Garden Resort & Premium Hotel. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
San Remo Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu sobota 21. červenec - čtvrtek 26. červenec 2018 do destinace Larnaca, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení San Remo Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1099 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kypr podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.