www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kypru - Kypr 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kypr a Last Minute

Cynthiana Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu úterý 25. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace Paphos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cynthiana Beach Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Bratislava, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Cynthiana Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu úterý 25. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Paphos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cynthiana Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Palm Beach Hotel & Bungalows
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu úterý 25. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace Larnaca, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palm Beach Hotel & Bungalows. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Pambos Napa Rocks
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu úterý 25. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Agia Napa, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pambos Napa Rocks. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Pavlo Napa Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu úterý 25. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace Larnaca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pavlo Napa Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
St. Raphael Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu úterý 25. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace Paphos, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St. Raphael Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Euronapa Hotel Apartments
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu středa 26. září - pondělí 1. říjen 2018 do destinace Agia Napa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Euronapa Hotel Apartments. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Louis Imperial Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu středa 26. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Paphos, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Louis Imperial Beach Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Marion
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu středa 26. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Paphos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marion. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Panareti Coral Bay Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu středa 26. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Paphos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Panareti Coral Bay Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Paphiessa Hotel And Apartments
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu středa 26. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Paphos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paphiessa Hotel And Apartments. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Windmills Apartments
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu středa 26. září - pondělí 1. říjen 2018 do destinace Protaras, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Windmills Apartments. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ada Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu čtvrtek 27. září - čtvrtek 11. říjen 2018 do destinace Severní Kypr, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ada Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Aktea Beach Village
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu čtvrtek 27. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Agia Napa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aktea Beach Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Elysium
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu čtvrtek 27. září - čtvrtek 11. říjen 2018 do destinace Paphos, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Elysium. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Golden Coast Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu čtvrtek 27. září - čtvrtek 11. říjen 2018 do destinace Protaras, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Golden Coast Beach Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Odessa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kypr. Zájezd v termínu čtvrtek 27. září - čtvrtek 4. říjen do destinace Protaras, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Odessa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava popozítří.
 
The Royal Apollonia Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu čtvrtek 27. září - čtvrtek 4. říjen 2018 do destinace Limassol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Royal Apollonia Beach. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Cleopatra Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pátek 28. září - pátek 5. říjen 2018 do destinace Agia Napa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cleopatra Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Eleana Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pátek 28. září - úterý 9. říjen 2018 do destinace Agia Napa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eleana Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1038 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kypr podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.