www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kypru - Kypr 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kypr 2019 a Last Minute

Sunrise Pearl Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu sobota 30. březen - sobota 13. duben 2019 do destinace Protaras, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunrise Pearl Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Corallia Beach Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu neděle 31. březen - úterý 9. duben 2019 do destinace Paphos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Corallia Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Queens Bay Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu neděle 31. březen - úterý 9. duben 2019 do destinace Paphos, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Queens Bay Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Antigoni Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pondělí 1. duben - čtvrtek 11. duben 2019 do destinace Protaras, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Antigoni Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Constantinos The Great
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pondělí 1. duben - pondělí 15. duben 2019 do destinace Protaras, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Constantinos The Great. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Windmills Apartments
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pondělí 1. duben - pondělí 8. duben 2019 do destinace Larnaca, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Windmills Apartments. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň, Budapešť, Katovice s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Mediterranean Beach
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu středa 3. duben - pondělí 8. duben 2019 do destinace Limassol, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mediterranean Beach. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Grecian Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu čtvrtek 4. duben - úterý 9. duben 2019 do destinace Agia Napa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grecian Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Navarria
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu čtvrtek 4. duben - čtvrtek 11. duben 2019 do destinace Limassol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Navarria. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Tsokkos Gardens
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu čtvrtek 4. duben - čtvrtek 11. duben 2019 do destinace Protaras, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tsokkos Gardens. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Amorgos Boutique Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pátek 5. duben - středa 10. duben 2019 do destinace Larnaca, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amorgos Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Mediterranean Beach
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pátek 5. duben - pátek 19. duben 2019 do destinace Limassol, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mediterranean Beach. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Anmaria Beach Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu sobota 6. duben - sobota 13. duben 2019 do destinace Larnaca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anmaria Beach Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Navarria
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu neděle 7. duben - neděle 14. duben 2019 do destinace Limassol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Navarria. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Navarria
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu neděle 7. duben - neděle 21. duben 2019 do destinace Limassol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Navarria. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Kapetanios Limassol
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pondělí 8. duben - pondělí 15. duben 2019 do destinace Limassol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kapetanios Limassol. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Merit Park Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pondělí 8. duben - pondělí 15. duben 2019 do destinace Severní Kypr, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Merit Park Hotel. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
St. Raphael
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pondělí 8. duben - pondělí 15. duben 2019 do destinace Limassol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St. Raphael. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sveltos Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pondělí 8. duben - sobota 13. duben 2019 do destinace Larnaca, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sveltos Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The Ship Inn Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kypr v termínu pondělí 8. duben - pondělí 15. duben 2019 do destinace Severní Kypr, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Ship Inn Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: vhodné pro seniory.
 

Zobrazeno 1-20 z 947 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kypr podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.