www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Černé Hoře - Černá Hora 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Černá Hora 2019 a Last Minute

Dovolená S Muzikou - Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 21. červen - neděle 30. červen 2019 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dovolená S Muzikou - Hotel Velká Pláž Ulcinj Club - Dotované. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Korali All Inclusive Club
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 21. červen - neděle 30. červen 2019 do destinace Sutomore, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Korali All Inclusive Club. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel Velká Pláž Ulcinj Club
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 21. červen - neděle 30. červen 2019 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Velká Pláž Ulcinj Club. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 34 %.
 
Hotel Velká Pláž Ulcinj Club
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 21. červen - neděle 30. červen 2019 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Velká Pláž Ulcinj Club - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Hotel Velká Pláž Ulcinj Club
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 21. červen - neděle 30. červen 2019 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Velká Pláž Ulcinj Club - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Komplex Ada Bojana - Dotované
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 21. červen - neděle 30. červen 2019 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komplex Ada Bojana - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Vila Perovič Club
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 21. červen - neděle 30. červen 2019 do destinace Sutomore, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Perovič Club. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 31 %.
 
Apartmány Perla
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 22. červen - sobota 29. červen 2019 do destinace Bar, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Perla. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Dovolená S Muzikou - Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 22. červen - sobota 29. červen 2019 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dovolená S Muzikou - Hotel Velká Pláž Ulcinj Club - Dotované. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel El Mar Club
Pobyt na dovolené ve státě Černá Hora. Zájezd v termínu sobota 22. červen - sobota 29. červen do destinace Barská Riviéra, v 3,5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel El Mar Club. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 5 dní.
 
Hotel Korali All Inclusive Club
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 22. červen - sobota 29. červen 2019 do destinace Sutomore, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Korali All Inclusive Club - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Hotel Velká Pláž Ulcinj Club
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 22. červen - sobota 29. červen 2019 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Velká Pláž Ulcinj Club. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 36 %.
 
Hotel Velká Pláž Ulcinj Club
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 22. červen - sobota 29. červen 2019 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Velká Pláž Ulcinj Club. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 23 %.
 
Hotel Velká Pláž Ulcinj Club
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 22. červen - sobota 29. červen 2019 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Velká Pláž Ulcinj Club. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Hotel Velká Pláž Ulcinj Club
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 22. červen - sobota 29. červen 2019 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Velká Pláž Ulcinj Club - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Vila El Mar Garden
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 22. červen - sobota 29. červen 2019 do destinace Petrovac, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila El Mar Garden. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Vila Perovič Club - Dotované
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 22. červen - sobota 29. červen 2019 do destinace Sutomore, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Perovič Club - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, vhodné pro seniory.
 
Wellness & Spa Acd Hotel,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 22. červen - sobota 29. červen 2019 do destinace Herceg Novi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness & Spa Acd Hotel, Herceg Novi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Sun Resorts 4*, Herceg
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu neděle 23. červen - neděle 30. červen 2019 do destinace Herceg Novi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sun Resorts 4*, Herceg Novi. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Korali
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu středa 26. červen - čtvrtek 4. červenec 2019 do destinace Sutomore, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Korali. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 937 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Černá Hora podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.