www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Černé Hoře 2020/2021 - Černá Hora 2020/2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Černá Hora 2020/2021

Hotel Splendid & Spa Resort
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Černá Hora. Zájezd v termínu 19. prosinec - 23. prosinec do destinace Budvanská riviéra, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Splendid & Spa Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Porto Sole
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 2. leden - sobota 16. leden 2021 do destinace Sutomore, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Porto Sole. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 31 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Butua Residence
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora v termínu čtvrtek 7. leden - úterý 12. leden 2021 do destinace Budva, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Butua Residence. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 36 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Hotel Porto Sole
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 9. leden - středa 20. leden 2021 do destinace Sutomore, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Porto Sole. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 38 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Porto Sole
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 9. leden - úterý 19. leden 2021 do destinace Sutomore, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Porto Sole. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 38 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Butua Residence
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 15. leden - čtvrtek 21. leden 2021 do destinace Budva, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Butua Residence. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Falkensteiner Hotel Montenegro
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 16. leden - sobota 30. leden 2021 do destinace Bečiči, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Falkensteiner Hotel Montenegro. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Palma
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 16. leden - sobota 30. leden 2021 do destinace Tivat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Palma. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Butua Residence
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora v termínu úterý 19. leden - úterý 2. únor 2021 do destinace Budva, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Butua Residence. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Hotel Budva
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora v termínu středa 20. leden - středa 27. leden 2021 do destinace Budva, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Budva. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Butua Residence
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora v termínu středa 20. leden - úterý 26. leden 2021 do destinace Budva, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Butua Residence. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Hotel Porto Sole
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora v termínu středa 20. leden - neděle 31. leden 2021 do destinace Sutomore, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Porto Sole. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Splendid-Conference And
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 23. leden - sobota 6. únor 2021 do destinace Bečiči, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Splendid-Conference And Spa Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem za 52 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 35 %.
 
Hotel Palma
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora v termínu středa 27. leden - středa 10. únor 2021 do destinace Tivat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Palma. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 56 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Porto Sole
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora v termínu středa 27. leden - neděle 7. únor 2021 do destinace Sutomore, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Porto Sole. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 56 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Bracera
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 30. leden - sobota 6. únor 2021 do destinace Budva, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bracera. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 59 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Butua Residence
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora v termínu úterý 2. únor - úterý 9. únor 2021 do destinace Budva, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Butua Residence. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 62 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Falkensteiner Hotel Montenegro
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora v termínu středa 3. únor - sobota 13. únor 2021 do destinace Bečiči, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Falkensteiner Hotel Montenegro. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 63 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Butua Residence
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora v termínu středa 3. únor - úterý 9. únor 2021 do destinace Budva, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Butua Residence. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 63 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Hotel Porto Sole
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 6. únor - úterý 16. únor 2021 do destinace Sutomore, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Porto Sole. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 66 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 2221 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Černá Hora podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.