www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Černé Hoře 2020 - Černá Hora 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Černá Hora 2020

Hotel Castel Lastva
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Černá Hora. Zájezd v termínu 25. duben - 2. květen do destinace Budvanská riviéra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Castel Lastva. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Sato
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu neděle 26. duben - neděle 3. květen 2020 do destinace Sutomore, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sato. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 136 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Montenegro Beach Resort,
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 2. květen - sobota 9. květen 2020 do destinace Bečiči, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Montenegro Beach Resort, Bečiči. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 142 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Sun Resorts 4*, Herceg
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu neděle 3. květen - neděle 10. květen 2020 do destinace Herceg Novi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sun Resorts 4*, Herceg Novi. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 143 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Sato
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu úterý 5. květen - úterý 12. květen 2020 do destinace Sutomore, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sato. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 145 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Sun Resorts 4*, Herceg
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu neděle 10. květen - neděle 17. květen 2020 do destinace Herceg Novi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sun Resorts 4*, Herceg Novi. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 150 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Sato
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu úterý 12. květen - úterý 19. květen 2020 do destinace Sutomore, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sato. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 152 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Pokoje Vybrané Budva
Pobyt na First Minute dovolené v zemi Černá Hora. Zájezd v termínu úterý 13. květen - úterý 18. květen do destinace Budvanská riviéra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pokoje Vybrané Budva. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Sato
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu neděle 17. květen - neděle 24. květen 2020 do destinace Sutomore, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sato. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 157 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Sun Resorts 4*, Herceg
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu neděle 17. květen - neděle 24. květen 2020 do destinace Herceg Novi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sun Resorts 4*, Herceg Novi. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 157 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel A Depandance Galeb
Pobyt na First Minute dovolené v zemi Černá Hora. Zájezd v termínu neděle 22. květen - neděle 29. květen do destinace Barská riviéra, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel A Depandance Galeb. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Šumadija
Pobyt na dovolené ve státě Černá Hora. Zájezd v termínu sobota 23. květen - sobota 30. květen do destinace Budvanská Riviéra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Šumadija. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava za 163 dní.
 
Hotel Sato
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu neděle 24. květen - neděle 31. květen 2020 do destinace Sutomore, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sato. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 164 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Sato
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu neděle 24. květen - neděle 31. květen 2020 do destinace Sutomore, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sato. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 164 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Sun Resorts 4*, Herceg
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu neděle 24. květen - neděle 31. květen 2020 do destinace Herceg Novi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sun Resorts 4*, Herceg Novi. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 164 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Vila Tropico
Pobyt na dovolené ve státě Černá Hora. Zájezd v termínu sobota 30. květen - sobota 6. červen do destinace Budvanská Riviéra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Tropico. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava za 170 dní.
 
Hotel Sun Resorts 4*, Herceg
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu neděle 31. květen - neděle 7. červen 2020 do destinace Herceg Novi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sun Resorts 4*, Herceg Novi. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 171 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Iberostar Herceg Novi
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu čtvrtek 4. červen - čtvrtek 11. červen 2020 do destinace Herceg Novi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Herceg Novi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 175 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Iberostar Herceg Novi
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu čtvrtek 4. červen - čtvrtek 18. červen 2020 do destinace Herceg Novi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Herceg Novi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 175 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Meliá Budva Petrovac
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu čtvrtek 4. červen - čtvrtek 18. červen 2020 do destinace Petrovac, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Budva Petrovac. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 175 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1108 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Černá Hora podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.