www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Černé Hoře - Černá Hora 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Černá Hora a Last Minute

Hotel Mediteran
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 20. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mediteran. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Princess
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 20. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Bar, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Princess. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Hotel Princess - Dotované
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 20. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Bar, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Princess - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel Princess - Dotované
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 20. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Bar, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Princess - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Kuce Lekovica
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 20. červenec - pátek 27. červenec 2018 do destinace Bar, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuce Lekovica. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Vily Velká Pláž Ulcinj Club
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 20. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Ulcinj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vily Velká Pláž Ulcinj Club - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
W Grand
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 20. červenec - pátek 27. červenec 2018 do destinace Petrovac, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení W Grand. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Hostel 88
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 21. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Bečiči, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hostel 88. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel A Depandance Galeb
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 21. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Bar, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel A Depandance Galeb. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel A Depandance Galeb
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 21. červenec - sobota 4. srpen 2018 do destinace Bar, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel A Depandance Galeb. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Ban-Bus Budva Club
Pobyt na dovolené ve státě Černá Hora. Zájezd v termínu sobota 21. červenec - sobota 28. červenec do destinace Budvanská Riviéra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ban-Bus Budva Club. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava popozítří.
 
Hotel Castel Lastva
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 21. červenec - sobota 4. srpen 2018 do destinace Petrovac, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Castel Lastva. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Castel Lastva
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 21. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Petrovac, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Castel Lastva. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Durič
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 21. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Petrovac, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Durič. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, Pardubice s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Hotel Durič - Dotované Pobyty
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 21. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Petrovac, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Durič - Dotované Pobyty 50+. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, Pardubice s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, vhodné pro seniory. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Mediteran
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 21. červenec - úterý 24. červenec 2018 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mediteran. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Palma
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 21. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Tivat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Palma. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Palma
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 21. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Tivat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Palma. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Palma
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 21. červenec - sobota 4. srpen 2018 do destinace Tivat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Palma. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Princess
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 21. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Bar, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Princess. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, Pardubice s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 40 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1062 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Černá Hora podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.