www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Černé Hoře 2020 - Černá Hora 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Černá Hora 2020

Hotel Princess
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu středa 15. duben - pondělí 20. duben 2020 do destinace Bar, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Princess. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Hotel Mediteran
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 18. duben - sobota 2. květen 2020 do destinace Bečiči, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mediteran. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel Palma
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 18. duben - úterý 28. duben 2020 do destinace Tivat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Palma. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Palma
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 18. duben - pátek 24. duben 2020 do destinace Tivat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Palma. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Palma
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 18. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Tivat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Palma. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Princess
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Bar, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Princess. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Hotel Sato
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Sutomore, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sato. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Hotel Akapulco, Černá Hora
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu neděle 19. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Sutomore, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Akapulco, Černá Hora. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Wellness & Spa Acd Hotel,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu neděle 19. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Herceg Novi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness & Spa Acd Hotel, Herceg Novi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Wellness & Spa Acd Hotel,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu neděle 19. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Herceg Novi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness & Spa Acd Hotel, Herceg Novi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Harmony
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu středa 22. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Petrovac, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Harmony. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Hotel Harmony
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu středa 22. duben - sobota 2. květen 2020 do destinace Petrovac, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Harmony. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Hotel Mediteran
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu středa 22. duben - středa 6. květen 2020 do destinace Bečiči, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mediteran. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel Mediteran
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu středa 22. duben - středa 6. květen 2020 do destinace Ulcinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mediteran. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Hotel Mediteran
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu středa 22. duben - středa 29. duben 2020 do destinace Bečiči, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mediteran. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel Palma
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu středa 22. duben - sobota 2. květen 2020 do destinace Tivat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Palma. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Palma
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu středa 22. duben - středa 29. duben 2020 do destinace Tivat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Palma. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Palma
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu středa 22. duben - úterý 28. duben 2020 do destinace Tivat, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Palma. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Princess
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu středa 22. duben - úterý 28. duben 2020 do destinace Bar, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Princess. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Hotel Castel Lastva
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 25. duben - úterý 5. květen 2020 do destinace Petrovac, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Castel Lastva. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 1261 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Černá Hora podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.