www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Černé Hoře - Černá Hora 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Černá Hora 2019 a Last Minute

Kulturní a přírodní krásy
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu středa 22. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Tivat, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kulturní a přírodní krásy Černé Hory s návštěvou Albánie. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Vile Oliva
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu středa 22. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Petrovac, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vile Oliva. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Iberostar Herceg Novi
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu čtvrtek 23. květen - čtvrtek 30. květen 2019 do destinace Herceg Novi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Herceg Novi. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Vile Oliva
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu pátek 24. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Petrovac, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vile Oliva. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmány Vila More
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 25. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Bečiči, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Vila More. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel a Depandance Galeb
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Černá Hora. Zájezd v termínu sobota 25. květen - sobota 1. červen do destinace Barská riviéra, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel a Depandance Galeb. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Monte Casa Spa & Wellness
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Černá Hora. Zájezd v termínu sobota 25. květen - sobota 1. červen do destinace Budvanská Riviéra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Monte Casa Spa & Wellness. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 5 dní.
 
Vile Oliva
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 25. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Petrovac, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vile Oliva. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Sato
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu neděle 26. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Sutomore, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sato. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Montenegro
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Černá Hora. Zájezd v termínu neděle 27. květen - neděle 31. květen do destinace Budvanská riviéra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Montenegro. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Vile Oliva
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu úterý 28. květen - pátek 7. červen 2019 do destinace Petrovac, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vile Oliva. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Vile Oliva
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu čtvrtek 30. květen - čtvrtek 6. červen 2019 do destinace Petrovac, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vile Oliva. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Penzion Pod Lozom
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 1. červen - sobota 8. červen 2019 do destinace Petrovac, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Pod Lozom. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Wellness & Spa Acd Hotel,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 1. červen - sobota 8. červen 2019 do destinace Herceg Novi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness & Spa Acd Hotel, Herceg Novi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Wellness & Spa Acd Hotel,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu sobota 1. červen - sobota 8. červen 2019 do destinace Herceg Novi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness & Spa Acd Hotel, Herceg Novi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Iberostar Herceg Novi
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu neděle 2. červen - neděle 9. červen 2019 do destinace Herceg Novi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Herceg Novi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Iberostar Herceg Novi
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu neděle 2. červen - neděle 9. červen 2019 do destinace Herceg Novi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Herceg Novi. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Iberostar Bellevue
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu středa 5. červen - sobota 15. červen 2019 do destinace Bečiči, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Bellevue. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Vile Oliva
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu středa 5. červen - středa 12. červen 2019 do destinace Petrovac, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vile Oliva. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Castellastva
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Černá Hora v termínu čtvrtek 6. červen - čtvrtek 20. červen 2019 do destinace Petrovac, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Castellastva. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 973 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Černá Hora podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.