www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Fidži - Fidži 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Fidži 2019 a Last Minute

Hotel First Landing Beach Resort
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Fidži. Zájezd v termínu neděle 24. březen - čtvrtek 4. duben do destinace Viti Levu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel First Landing Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Fidži. Zájezd v termínu neděle 24. březen - čtvrtek 4. duben do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Wananavu Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Fidži. Zájezd v termínu neděle 24. březen - čtvrtek 4. duben do destinace Viti Levu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Wananavu Beach Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Yatule Resort & Spa
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Fidži. Zájezd v termínu neděle 24. březen - čtvrtek 4. duben do destinace Viti Levu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Yatule Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Yatule Resort & Spa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu neděle 24. březen - čtvrtek 4. duben 2019 do destinace Viti Levu, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yatule Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
First Landing Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 26. březen - čtvrtek 11. duben 2019 do destinace Viti Levu, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení First Landing Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Shangri-La´s Fijian Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 26. březen - čtvrtek 11. duben 2019 do destinace Viti Levu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La´s Fijian Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Wananavu Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 26. březen - sobota 6. duben 2019 do destinace Viti Levu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wananavu Beach Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bedarra Beach Inn
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu sobota 30. březen - čtvrtek 11. duben 2019 do destinace Viti Levu, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bedarra Beach Inn. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
First Landing Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu sobota 30. březen - čtvrtek 11. duben 2019 do destinace Viti Levu, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení First Landing Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
First Landing Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu sobota 30. březen - čtvrtek 11. duben 2019 do destinace Viti Levu, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení First Landing Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel Doubletree Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Fidži. Zájezd v termínu sobota 1. duben - čtvrtek 8. duben do destinace Viti Levu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Doubletree Resort Sonaisali Island Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Musket Cove Fiji
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 2. duben - neděle 14. duben 2019 do destinace Mamanuca, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Musket Cove Fiji. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Musket Cove Fiji
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu čtvrtek 4. duben - úterý 16. duben 2019 do destinace Mamanuca, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Musket Cove Fiji. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu čtvrtek 4. duben - sobota 20. duben 2019 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Tokoriki Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Fidži. Zájezd v termínu čtvrtek 6. duben - sobota 15. duben do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Tokoriki Island Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu sobota 6. duben - čtvrtek 18. duben 2019 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu sobota 6. duben - sobota 20. duben 2019 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Musket Cove Fiji
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 9. duben - čtvrtek 18. duben 2019 do destinace Mamanuca, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Musket Cove Fiji. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 9. duben - sobota 20. duben 2019 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 321 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Fidži podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.