www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Fidži 2020 - Fidži 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Fidži 2020

Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Fidži v termínu čtvrtek 2. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Bedarra Beach Inn
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Fidži v termínu neděle 5. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Viti Levu, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bedarra Beach Inn. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 103 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Bedarra Beach Inn
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 7. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Viti Levu, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bedarra Beach Inn. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 7. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 7. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Yatule Resort & Spa
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 7. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Viti Levu, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yatule Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Yatule Resort & Spa
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 7. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Viti Levu, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yatule Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La´s Fijian Resort &
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Fidži v termínu čtvrtek 9. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Viti Levu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La´s Fijian Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Fidži v termínu čtvrtek 9. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Fidži v termínu čtvrtek 9. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Bedarra Beach Inn
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Fidži v termínu neděle 12. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Viti Levu, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bedarra Beach Inn. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 110 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Shangri-La´s Fijian Resort &
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Fidži v termínu neděle 12. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Viti Levu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La´s Fijian Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 110 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Fidži v termínu neděle 12. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 110 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Fidži v termínu neděle 12. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 110 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Wananavu Beach Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Fidži v termínu neděle 12. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Viti Levu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wananavu Beach Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 110 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Shangri-La´s Fijian Resort &
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 14. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Viti Levu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La´s Fijian Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 112 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La´s Fijian Resort &
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 14. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Viti Levu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La´s Fijian Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 112 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 14. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 112 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 14. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 112 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 14. leden - pondělí 27. leden 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 112 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 155 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Fidži podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.