www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Fidži 2020 - Fidži 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Fidži 2020

Hotel The Pearl Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Fidži. Zájezd v termínu 16. únor - 26. únor do destinace Viti Levu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The Pearl Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu neděle 16. únor - středa 4. březen 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu neděle 16. únor - sobota 29. únor 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu neděle 16. únor - sobota 29. únor 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu neděle 16. únor - středa 4. březen 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu neděle 16. únor - středa 26. únor 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu neděle 16. únor - středa 26. únor 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu neděle 16. únor - středa 26. únor 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu neděle 16. únor - středa 4. březen 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu neděle 16. únor - sobota 29. únor 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Hotel Mana Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Fidži. Zájezd v termínu neděle 18. únor - sobota 28. únor do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mana Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Musket Cove Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Fidži. Zájezd v termínu neděle 18. únor - sobota 28. únor do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Musket Cove Island Resort & Marina. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Shangri
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Fidži. Zájezd v termínu neděle 18. únor - sobota 28. únor do destinace Viti Levu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Shangri. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Fidži. Zájezd v termínu neděle 18. únor - sobota 28. únor do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 18. únor - pátek 6. březen 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 18. únor - pondělí 2. březen 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 18. únor - pátek 28. únor 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 18. únor - pondělí 2. březen 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 18. únor - pátek 28. únor 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 18. únor - pátek 6. březen 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 167 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Fidži podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.