www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Fidži 2020 - Fidži 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Fidži 2020

Hotel Mana Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Fidži. Zájezd v termínu 12. září - 22. září do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mana Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Malolo Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Fidži. Zájezd v termínu 25. září - 5. říjen do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Malolo Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Intercontinental Fiji
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Fidži. Zájezd v termínu 17. říjen - 27. říjen do destinace Viti Levu, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Intercontinental Fiji Golf Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Beachcomber Island Resort
Pobyt na dovolené v zemi Fidži. Zájezd v termínu 25. říjen - 4. listopad do destinace Mamanuca, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Beachcomber Island Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Tokoriki Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Fidži. Zájezd v termínu 12. listopad - 22. listopad do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Tokoriki Island Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Malolo Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Fidži. Zájezd v termínu 23. listopad - 3. prosinec do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Malolo Island Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - .
 

Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Fidži podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.