www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Fidži 2021 - Fidži 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Fidži 2021

Yasawa Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu středa 17. únor - úterý 2. březen 2021 do destinace Viti Levu, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yasawa Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Malolo Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu čtvrtek 18. únor - středa 3. březen 2021 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Malolo Island Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Mana Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu čtvrtek 18. únor - středa 3. březen 2021 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mana Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Tokoriki Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu čtvrtek 18. únor - středa 3. březen 2021 do destinace Mamanuca, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tokoriki Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Tokoriki Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu čtvrtek 18. únor - středa 3. březen 2021 do destinace Mamanuca, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tokoriki Island Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Tropica Island Resort
Pobyt na levné dovolené ve státě Fidži v termínu čtvrtek 18. únor - středa 3. březen 2021 do destinace Mamanuca, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Tropica Island Resort
Pobyt na levné dovolené ve státě Fidži v termínu čtvrtek 18. únor - středa 3. březen 2021 do destinace Mamanuca, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Yasawa Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu čtvrtek 18. únor - středa 3. březen 2021 do destinace Viti Levu, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yasawa Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Beachcomber Island Resort
Pobyt na levné dovolené ve státě Fidži v termínu pátek 19. únor - čtvrtek 4. březen 2021 do destinace Mamanuca, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beachcomber Island Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Tokoriki Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Fidži. Zájezd v termínu pátek 19. únor - čtvrtek 1. březen do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Tokoriki Island Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Malolo Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu pátek 19. únor - čtvrtek 4. březen 2021 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Malolo Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Tokoriki Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu pátek 19. únor - pondělí 1. březen 2021 do destinace Mamanuca, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tokoriki Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Tropica Island Resort
Pobyt na levné dovolené ve státě Fidži v termínu pátek 19. únor - pondělí 1. březen 2021 do destinace Mamanuca, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Yasawa Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu pátek 19. únor - čtvrtek 4. březen 2021 do destinace Viti Levu, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yasawa Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Yasawa Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu pátek 19. únor - pondělí 1. březen 2021 do destinace Viti Levu, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yasawa Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Beachcomber Island Resort
Pobyt na levné dovolené ve státě Fidži v termínu sobota 20. únor - úterý 2. březen 2021 do destinace Mamanuca, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beachcomber Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 31 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Malolo Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Fidži. Zájezd v termínu sobota 20. únor - úterý 2. březen do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Malolo Island Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Tropica Island Resort
Pobyt na levné dovolené ve státě Fidži v termínu sobota 20. únor - úterý 2. březen 2021 do destinace Mamanuca, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 31 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Tropica Island Resort
Pobyt na levné dovolené ve státě Fidži v termínu sobota 20. únor - pátek 5. březen 2021 do destinace Mamanuca, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 31 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Yasawa Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Fidži v termínu sobota 20. únor - pátek 5. březen 2021 do destinace Viti Levu, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yasawa Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 31 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 239 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Fidži podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.