www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Fidži 2020 - Fidži 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Fidži 2020

Mana Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu pondělí 5. říjen - čtvrtek 15. říjen 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mana Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Yasawa Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu pondělí 5. říjen - neděle 18. říjen 2020 do destinace Viti Levu, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yasawa Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Yasawa Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 6. říjen - pátek 16. říjen 2020 do destinace Viti Levu, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yasawa Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Yasawa Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu středa 7. říjen - úterý 20. říjen 2020 do destinace Viti Levu, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yasawa Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Beachcomber Island Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu čtvrtek 8. říjen - neděle 18. říjen 2020 do destinace Mamanuca, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beachcomber Island Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Beachcomber Island Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu čtvrtek 8. říjen - středa 21. říjen 2020 do destinace Mamanuca, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beachcomber Island Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Yasawa Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu čtvrtek 8. říjen - středa 21. říjen 2020 do destinace Viti Levu, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yasawa Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Malolo Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu pátek 9. říjen - čtvrtek 22. říjen 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Malolo Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Tokoriki Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu pátek 9. říjen - pondělí 19. říjen 2020 do destinace Mamanuca, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tokoriki Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Tropica Island Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu pátek 9. říjen - čtvrtek 22. říjen 2020 do destinace Mamanuca, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Yasawa Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu pátek 9. říjen - pondělí 19. říjen 2020 do destinace Viti Levu, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yasawa Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Yasawa Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu sobota 10. říjen - pátek 23. říjen 2020 do destinace Viti Levu, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yasawa Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Yasawa Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu sobota 10. říjen - úterý 20. říjen 2020 do destinace Viti Levu, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yasawa Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Beachcomber Island Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu neděle 11. říjen - středa 21. říjen 2020 do destinace Mamanuca, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beachcomber Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Tokoriki Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu neděle 11. říjen - sobota 24. říjen 2020 do destinace Mamanuca, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tokoriki Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Malolo Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu pondělí 12. říjen - neděle 25. říjen 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Malolo Island Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Yasawa Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu pondělí 12. říjen - neděle 25. říjen 2020 do destinace Viti Levu, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yasawa Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Malolo Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 13. říjen - pondělí 26. říjen 2020 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Malolo Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Tokoriki Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 13. říjen - pondělí 26. říjen 2020 do destinace Mamanuca, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tokoriki Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Beachcomber Island Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu středa 14. říjen - úterý 27. říjen 2020 do destinace Mamanuca, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Beachcomber Island Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 289 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Fidži podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.