www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Fidži - Fidži 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Fidži 2019 a Last Minute

Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu sobota 19. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Musket Cove Fiji
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu neděle 20. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Mamanuca, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Musket Cove Fiji. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu neděle 20. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu neděle 20. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu neděle 20. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
First Landing Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 22. leden - čtvrtek 7. únor 2019 do destinace Viti Levu, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení First Landing Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel The Naviti Resort
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Fidži. Zájezd v termínu úterý 22. leden - čtvrtek 2. únor do destinace Viti Levu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The Naviti Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
The Naviti Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 22. leden - čtvrtek 7. únor 2019 do destinace Viti Levu, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Naviti Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Naviti Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 22. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Viti Levu, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Naviti Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 22. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Naviti Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu čtvrtek 24. leden - sobota 9. únor 2019 do destinace Viti Levu, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Naviti Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
First Landing Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu sobota 26. leden - sobota 9. únor 2019 do destinace Viti Levu, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení First Landing Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Musket Cove Fiji
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu sobota 26. leden - čtvrtek 7. únor 2019 do destinace Mamanuca, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Musket Cove Fiji. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The Naviti Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu sobota 26. leden - sobota 9. únor 2019 do destinace Viti Levu, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Naviti Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Pearl Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu sobota 26. leden - čtvrtek 7. únor 2019 do destinace Viti Levu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Pearl Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Shangri-La´s Fijian Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu neděle 27. leden - čtvrtek 7. únor 2019 do destinace Viti Levu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La´s Fijian Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Tokoriki Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Fidži. Zájezd v termínu neděle 29. leden - čtvrtek 7. únor do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Tokoriki Island Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Shangri-La´s Fijian Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 29. leden - čtvrtek 14. únor 2019 do destinace Viti Levu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shangri-La´s Fijian Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 29. leden - čtvrtek 14. únor 2019 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tropica Island Resort Fiji
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Fidži v termínu úterý 29. leden - sobota 9. únor 2019 do destinace Mamanuca, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropica Island Resort Fiji. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 322 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Fidži podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.