www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Německu - Německo 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Německo a Last Minute

City Hotel Hamburg Mitte
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 22. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Hamburk, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení City Hotel Hamburg Mitte. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Eden Wolff
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 22. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Mnichov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eden Wolff. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Novum Business Hotel City B
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 22. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Berlín, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Novum Business Hotel City B Berlin Centrum. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ameron Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 23. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Hamburk, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ameron Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Apartmány Villa Granitz
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 23. listopad - středa 28. listopad 2018 do destinace Rujána, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Villa Granitz. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Atlantic Kempinski
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 23. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Hamburk, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atlantic Kempinski. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Best Western Atrium
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 23. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Mnichov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Atrium. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Best Western Spreewald
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 23. listopad - čtvrtek 29. listopad 2018 do destinace Berlín, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Spreewald. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
City Hotel Hamburg Mitte
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 23. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Hamburk, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení City Hotel Hamburg Mitte. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Eden Wolff
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 23. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Mnichov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eden Wolff. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hilton Munich City
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 23. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Mnichov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Munich City. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Mercure Muenchen Neuperlach Sued
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 23. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Mnichov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mercure Muenchen Neuperlach Sued. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Novum Seidlhof Muenchen
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 23. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Mnichov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Novum Seidlhof Muenchen. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Radisson Blu Park Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 23. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Drážďany, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Park Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Radisson Blu Park Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 23. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Drážďany, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Park Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Radisson Blu Park Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 23. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Drážďany, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Park Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Strand Und Wellnesshotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 23. listopad - středa 28. listopad 2018 do destinace Ostrov Uznojem (Usedom), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Strand Und Wellnesshotel Preussenhof. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Strand Und Wellnesshotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 23. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Ostrov Uznojem (Usedom), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Strand Und Wellnesshotel Preussenhof. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Alpina Lodge Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Sasko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpina Lodge Hotel Oberwiesenthal. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Best Western Spreewald
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Berlín, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Spreewald. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 2696 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Německo podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.