www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Německu 2020 - Německo 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Německo 2020

Ferienpark Brockenblick ***
Pobyt na levné dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Sasko-Anhaltsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ferienpark Brockenblick *** Superior. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Centerroom München Messe
Pobyt na levné dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Mnichov, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Centerroom München Messe. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Dorint Dresden
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Drážďany, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dorint Dresden. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Nh Dresden Neustadt
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Drážďany, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Nh Dresden Neustadt. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Nh Leipzig Messe
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Sasko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Nh Leipzig Messe. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Van Der Valk
Pobyt na levné dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Meklenbursko-Přední Pomořansko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Van Der Valk Hamburg-Wittenburg. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Plaza Inn Hamburg Moorfleet
Pobyt na levné dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Hamburk, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plaza Inn Hamburg Moorfleet. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Atlantic Kempinski
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Německo v termínu pátek 3. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Hamburk, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atlantic Kempinski. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
City Hotel Hamburg Mitte
Pobyt na levné dovolené ve státě Německo v termínu pátek 3. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Hamburk, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení City Hotel Hamburg Mitte. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ahorn Seehotel Templin *** Sup.
Pobyt na levné dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Braniborsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ahorn Seehotel Templin *** Sup.. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Centro Hotel Bristol Bonn ****
Pobyt na levné dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Severní Porýní-Vestfálsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Centro Hotel Bristol Bonn **** Sup.. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Comfort Hotel Lichtenberg
Pobyt na levné dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Berlín, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Comfort Hotel Lichtenberg. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Dormero Hotel Dresden City
Pobyt na levné dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Drážďany, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dormero Hotel Dresden City. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Extraligu Litvínov - Sparta V
Pobyt na levné dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - sobota 4. leden 2020 do destinace Drážďany, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Extraligu Litvínov - Sparta V Drážďanech. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, utkání.
 
Haus Keller
Pobyt na levné dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Sársko, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Haus Keller. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Arcona Living München
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Mnichov, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Arcona Living München. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Bayern Vital
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Bavorsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bayern Vital. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Dorint Dresden
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Drážďany, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dorint Dresden. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Ferienwohnanlage Friedrich
Pobyt na levné dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Sasko-Anhaltsko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ferienwohnanlage Friedrich. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Ibis Styles Aalen
Pobyt na levné dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Bádensko-Württembersko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ibis Styles Aalen. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 1472 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Německo podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.