www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Německu 2020 - Německo 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Německo 2020

Hotel Best Western Leoso Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 9. červenec - neděle 12. červenec 2020 do destinace Severní Porýní-Vestfálsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Best Western Leoso Hotel Leverkusen. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Dorint Dresden
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 9. červenec - neděle 12. červenec 2020 do destinace Drážďany, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dorint Dresden. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Saigerhütte
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 9. červenec - neděle 12. červenec 2020 do destinace Sasko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Saigerhütte. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Solthus Am See
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 9. červenec - neděle 12. červenec 2020 do destinace Rujána, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Solthus Am See. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Vienna House Easy Berlin
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 9. červenec - neděle 12. červenec 2020 do destinace Berlín, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Vienna House Easy Berlin *** Sup.. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Novina Hotel Südwestpark
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 9. červenec - neděle 12. červenec 2020 do destinace Norimberk, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Novina Hotel Südwestpark. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
R&r Villen Baabe
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 9. červenec - neděle 12. červenec 2020 do destinace Rujána, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení R&r Villen Baabe. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ringhotel Loew´s Merkur
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 9. červenec - neděle 12. červenec 2020 do destinace Norimberk, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ringhotel Loew´s Merkur. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Alpenchalet Reit Im Winkl
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Bavorsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpenchalet Reit Im Winkl. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 50 %.
 
Centro Hotel Berlin City West
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Berlín, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Centro Hotel Berlin City West. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 50 %.
 
Centro Hotel Kurfürstendamm
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Berlín, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Centro Hotel Kurfürstendamm. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 50 %.
 
Centro Park Hotel Berlin
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Berlín, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Centro Park Hotel Berlin Neukölln *** Sup.. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 50 %.
 
Eurohotel Friedberg
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Mnichov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eurohotel Friedberg. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 52 %.
 
Feriendorf Min Herzing
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Rujána, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Feriendorf Min Herzing. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Flair Hotel Sonnenhof
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Bádensko-Württembersko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Flair Hotel Sonnenhof. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 50 %.
 
Gs Hotel München
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Mnichov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gs Hotel München. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 50 %.
 
Hotel A&o München Hauptbahnhof
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Mnichov, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel A&o München Hauptbahnhof. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Astor
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Mnichov, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Astor. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 50 %.
 
Hotel Dorint Venusberg Bonn
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Severní Porýní-Vestfálsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dorint Venusberg Bonn. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Europäischer Hof
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Hamburk, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Europäischer Hof. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 50 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 2915 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Německo podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.