www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Německu 2020 - Německo 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Německo 2020

Tropical Islands - Unterkünfte
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu úterý 22. září - úterý 29. září 2020 do destinace Berlín, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropical Islands - Unterkünfte. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Tropical Islands Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu úterý 22. září - čtvrtek 24. září 2020 do destinace Berlín, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropical Islands Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Tropical Islands Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu úterý 22. září - středa 23. září 2020 do destinace Berlín, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropical Islands Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Alpenchalet Reit Im Winkl
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu středa 23. září - sobota 26. září 2020 do destinace Bavorsko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpenchalet Reit Im Winkl. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Tropical Islands - Unterkünfte
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu středa 23. září - středa 30. září 2020 do destinace Berlín, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropical Islands - Unterkünfte. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Tropical Islands Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu středa 23. září - pátek 25. září 2020 do destinace Berlín, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropical Islands Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Tropical Islands Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu středa 23. září - sobota 26. září 2020 do destinace Berlín, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropical Islands Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
A&O Hamburg City
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 24. září - neděle 27. září 2020 do destinace Hamburk, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení A&O Hamburg City. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
A&O Hamburg Hauptbahnhof
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 24. září - neděle 27. září 2020 do destinace Hamburk, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení A&O Hamburg Hauptbahnhof. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ahorn Berghotel Friedrichroda
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 24. září - neděle 27. září 2020 do destinace Durynsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ahorn Berghotel Friedrichroda *** Sup.. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ahorn Seehotel Templin *** Sup.
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 24. září - neděle 27. září 2020 do destinace Braniborsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ahorn Seehotel Templin *** Sup.. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Amber Econtel München ***S
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 24. září - neděle 27. září 2020 do destinace Mnichov, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amber Econtel München ***S. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 49 %.
 
Ameron Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 24. září - neděle 27. září 2020 do destinace Hamburk, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ameron Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Aparthotel Badblick ***Sup.
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 24. září - neděle 27. září 2020 do destinace Bádensko-Württembersko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aparthotel Badblick ***Sup.. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Atlantic Kempinski
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 24. září - neděle 27. září 2020 do destinace Hamburk, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atlantic Kempinski. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Bavorsko - zámky a hory
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 24. září - neděle 27. září 2020 do destinace Bavorsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bavorsko - zámky a hory. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Best Western Macrander Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 24. září - neděle 27. září 2020 do destinace Drážďany, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Macrander Hotel Dresden. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Boutique Hotel 125
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 24. září - neděle 27. září 2020 do destinace Hamburk, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Boutique Hotel 125. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Centro Hotel Berlin City West
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 24. září - neděle 27. září 2020 do destinace Berlín, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Centro Hotel Berlin City West. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 47 %.
 
Centro Hotel Kurfürstendamm
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 24. září - neděle 27. září 2020 do destinace Berlín, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Centro Hotel Kurfürstendamm. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 46 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 6445 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Německo podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.