www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Německu - Německo 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Německo a Last Minute

Borussia Dortmund - Norimberk
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu středa 26. září - čtvrtek 27. září 2018 do destinace Dortmund, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Borussia Dortmund - Norimberk. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, utkání.
 
Lagunenstadt Ueckermünde
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu středa 26. září - středa 3. říjen 2018 do destinace Ostrov Uznojem (Usedom), v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lagunenstadt Ueckermünde. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Vstupenka Na Borussia Dortmund
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu středa 26. září - středa 26. září 2018 do destinace Dortmund, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vstupenka Na Borussia Dortmund - 1.fc Norimberk. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, utkání.
 
City Hotel Hamburg Mitte
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 27. září - neděle 30. září 2018 do destinace Hamburk, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení City Hotel Hamburg Mitte. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hampton By Hilton Hamburg City
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 27. září - neděle 30. září 2018 do destinace Hamburk, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hampton By Hilton Hamburg City. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ostsee Resort Damp Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 27. září - čtvrtek 4. říjen 2018 do destinace Šlesvicko-Holštýnsko, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ostsee Resort Damp Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Strand Und Wellnesshotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 27. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Ostrov Uznojem (Usedom), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Strand Und Wellnesshotel Preussenhof. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Výlet do Legolandu
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 27. září - sobota 29. září 2018 do destinace Bavorsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Výlet do Legolandu. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, poznávací. Akční nabídka je se slevou 50 %.
 
Zugspitze
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 27. září - neděle 30. září 2018 do destinace Bavorsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zugspitze. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Arberblick
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 28. září - pondělí 8. říjen 2018 do destinace Bavorsko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Arberblick. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
City Hotel Hamburg Mitte
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 28. září - neděle 30. září 2018 do destinace Hamburk, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení City Hotel Hamburg Mitte. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Das Haus Altes Lager
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 28. září - sobota 29. září 2018 do destinace Berlín, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Das Haus Altes Lager. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Feriendorf Rugana
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 28. září - čtvrtek 4. říjen 2018 do destinace Rujána, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Feriendorf Rugana. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hampton By Hilton Hamburg City
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 28. září - neděle 30. září 2018 do destinace Hamburk, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hampton By Hilton Hamburg City. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Lagunenstadt Ueckermünde
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 28. září - neděle 30. září 2018 do destinace Ostrov Uznojem (Usedom), v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lagunenstadt Ueckermünde. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Strand Und Wellnesshotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 28. září - pátek 5. říjen 2018 do destinace Ostrov Uznojem (Usedom), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Strand Und Wellnesshotel Preussenhof. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Dagebüll
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 29. září - pátek 5. říjen 2018 do destinace Dolní Sasko, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dagebüll. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Dba191
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 29. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Bavorsko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dba191. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Dbb416
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 29. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Braniborsko, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dbb416. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Dbb425
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 29. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Braniborsko, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dbb425. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 2717 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Německo podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.