www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Německu 2020 - Německo 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Německo 2020

Comfort Hotel Lichtenberg
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 23. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Berlín, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Comfort Hotel Lichtenberg. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hampton By Hilton Berlin City
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 23. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Berlín, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hampton By Hilton Berlin City Centre Alexanderplat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Dänischer Hof Altenholz
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 23. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Šlesvicko-Holštýnsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dänischer Hof Altenholz By Tulip Inn. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Harzer Land
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 23. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Sasko-Anhaltsko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Harzer Land. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Nh Dresden Neustadt
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 23. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Drážďany, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Nh Dresden Neustadt. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Junges Hotel Hamburg ***
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 23. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Hamburk, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Junges Hotel Hamburg *** Superior. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
R&r Strandhotel Baabe
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 23. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Rujána, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení R&r Strandhotel Baabe. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Star Inn Hotel Premium Dresden
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 23. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Drážďany, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Star Inn Hotel Premium Dresden Im Haus Altmarkt, B. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Atlantic Kempinski
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 24. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Hamburk, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atlantic Kempinski. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Vstupenka Na Borussia Dortmund
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 24. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Dortmund, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vstupenka Na Borussia Dortmund - 1.fc Köln. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, utkání.
 
Atelier
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 25. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Hesensko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atelier. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Best Western Hotel Schmöker Hof
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 25. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Šlesvicko-Holštýnsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Hotel Schmöker Hof. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bio-Hotel Miramar
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 25. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Šlesvicko-Holštýnsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bio-Hotel Miramar. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Blaumuschel (Lub100)
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 25. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Meklenbursko-Přední Pomořansko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Blaumuschel (Lub100). Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Dormero Hotel Dresden City
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 25. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Drážďany, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dormero Hotel Dresden City. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ferienpark Himmelberg
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 25. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Porýní-Falc, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ferienpark Himmelberg. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Geesthof
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 25. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Dolní Sasko, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Geesthof. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Gs Hotel München
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 25. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Mnichov, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gs Hotel München. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Historische Sägemühle
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 25. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Bádensko-Württembersko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Historische Sägemühle. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Dänischer Hof Altenholz
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 25. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Šlesvicko-Holštýnsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dänischer Hof Altenholz By Tulip Inn. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 2440 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Německo podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.