www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Německu 2020 - Německo 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Německo 2020

Ahorn Berghotel Friedrichroda
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 16. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Durynsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ahorn Berghotel Friedrichroda *** Sup.. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Feriendorf Min Herzing
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 16. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Rujána, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Feriendorf Min Herzing. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hampton By Hilton Hamburg City
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 16. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Hamburk, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hampton By Hilton Hamburg City. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Astor
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 16. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Mnichov, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Astor. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Breggers Schwanen
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 16. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Bádensko-Württembersko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Breggers Schwanen. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Centro Hotel Augusta
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 16. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Bádensko-Württembersko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Centro Hotel Augusta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Tryp By Wyndham Halle
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 16. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Sasko-Anhaltsko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Tryp By Wyndham Halle. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Villa Toscana Füssen ***
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 16. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Bavorsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Villa Toscana Füssen *** Superior. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Maison Schiller Design City
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 16. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Mnichov, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maison Schiller Design City Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Novina Hotel Südwestpark
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 16. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Norimberk, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Novina Hotel Südwestpark. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Tulip Inn Hotel München Messe
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 16. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Mnichov, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tulip Inn Hotel München Messe. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Borussia Dortmund - Hertha
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 17. duben - sobota 18. duben 2020 do destinace Dortmund, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Borussia Dortmund - Hertha Berlín. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, utkání.
 
Borussia Dortmund - Hertha
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 17. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Dortmund, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Borussia Dortmund - Hertha Berlín. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, utkání.
 
Drei Brüder Höhe - Marienberg
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 17. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Sasko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Drei Brüder Höhe - Marienberg. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava vlastní - například autem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Zámky Ludvíka Bavorského
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 17. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Bavorsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zámky Ludvíka Bavorského. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
"seehund"
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Šlesvicko-Holštýnsko, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení "seehund". Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Achat Comfort Darmstadt /
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Hesensko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Achat Comfort Darmstadt / Griesheim. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 50 %.
 
Alpenhotel Kronprinz
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Bavorsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpenhotel Kronprinz. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 50 %.
 
Boutique Hotel Badehof
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Hesensko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Boutique Hotel Badehof. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 50 %.
 
Dan709
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Sasko-Anhaltsko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dan709. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 2818 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Německo podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.