www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Německu 2020 - Německo 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Německo 2020

Hampton By Hilton Berlin City
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Berlín, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hampton By Hilton Berlin City Centre Alexanderplat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Arcotel John F Berlin
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 3. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Berlín, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Arcotel John F Berlin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Atlantic Kempinski
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 3. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Hamburk, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atlantic Kempinski. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
City Hotel Hamburg Mitte
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Německo v termínu pátek 3. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Hamburk, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení City Hotel Hamburg Mitte. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Alpenblick (Bir150)
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Bádensko-Württembersko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpenblick (Bir150). Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Altes Forsthaus Sösetal
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Sasko-Anhaltsko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Altes Forsthaus Sösetal. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
B208 (Ferienpark Rhein-Lahn)
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Porýní-Falc, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení B208 (Ferienpark Rhein-Lahn). Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Extraligu Litvínov - Sparta V
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - sobota 4. leden 2020 do destinace Drážďany, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Extraligu Litvínov - Sparta V Drážďanech. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, utkání.
 
Germann
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Dolní Sasko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Germann. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Haus Wildstein
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Porýní-Falc, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Haus Wildstein. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Meersinn (Muz115)
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Meklenbursko-Přední Pomořansko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meersinn (Muz115). Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Müter
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Dolní Sasko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Müter. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Nordseeflair (Hor235)
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Dolní Sasko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nordseeflair (Hor235). Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Petra
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Hesensko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petra. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Rittergut Heyda
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Sasko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rittergut Heyda. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Seepark Kirchheim
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Hesensko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seepark Kirchheim. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Titisee
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Bádensko-Württembersko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Titisee. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Vogelsang
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Bádensko-Württembersko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vogelsang. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Zum Trichter
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Německo v termínu sobota 4. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Porýní-Falc, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zum Trichter. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Atlantic Kempinski
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Německo v termínu čtvrtek 9. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Hamburk, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atlantic Kempinski. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 999 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Německo podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.