www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Portugalsku 2020/2021 - Portugalsko 2020/2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Portugalsko 2020/2021

AZORY - FLY & DRIVE - 4 OSTROVY
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - neděle 13. prosinec 2020 do destinace Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení AZORY - FLY & DRIVE - 4 OSTROVY. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, poznávací.
 
Azory - kombinace 3 ostrovů
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 10. prosinec 2020 do destinace Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azory - kombinace 3 ostrovů. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Azory - kombinace 4 ostrovů
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - neděle 13. prosinec 2020 do destinace Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azory - kombinace 4 ostrovů. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Fenix Lisboa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 5. prosinec 2020 do destinace Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fenix Lisboa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Onyria Quinta da Marinha
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 10. prosinec do destinace Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Onyria Quinta da Marinha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Olissippo Lapa Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - pondělí 7. prosinec 2020 do destinace Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olissippo Lapa Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Palacio Estoril Hotel Golf &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 10. prosinec 2020 do destinace Estoril, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palacio Estoril Hotel Golf & Spa - Golf. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské, golfové.
 
Residencial Sete Cidades
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 10. prosinec 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Residencial Sete Cidades. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Trekking mezi vulkány
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 10. prosinec 2020 do destinace Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trekking mezi vulkány Azorských ostrovů. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Vila Nova Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 10. prosinec 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Nova Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Vila Nova Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 10. prosinec 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Nova Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
AZORY - FLY & DRIVE - 3 OSTROVY
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pátek 4. prosinec - pátek 11. prosinec 2020 do destinace Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení AZORY - FLY & DRIVE - 3 OSTROVY - Sao Miquel / Faial / Pico. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, poznávací.
 
AZORY - FLY & DRIVE - 4 OSTROVY
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pátek 4. prosinec - pondělí 14. prosinec 2020 do destinace Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení AZORY - FLY & DRIVE - 4 OSTROVY. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, poznávací.
 
Palacio Estoril Hotel Golf &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pátek 4. prosinec - pátek 11. prosinec 2020 do destinace Estoril, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palacio Estoril Hotel Golf & Spa - Golf. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské, golfové.
 
Pestana Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pátek 4. prosinec - neděle 6. prosinec 2020 do destinace Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pestana Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, eurovíkendy.
 
Sana Sesimbra - Golf
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pátek 4. prosinec - úterý 8. prosinec 2020 do destinace Estoril, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sana Sesimbra - Golf. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, golfové.
 
Altis Belem Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 5. prosinec - středa 9. prosinec 2020 do destinace Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Altis Belem Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Appartement Valérie
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 5. prosinec - sobota 12. prosinec 2020 do destinace Algarve, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Appartement Valérie. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Atlantic Ocean View
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 5. prosinec - sobota 12. prosinec 2020 do destinace Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atlantic Ocean View. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
AZORY - FLY & DRIVE - 3 OSTROVY
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 5. prosinec - sobota 12. prosinec 2020 do destinace Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení AZORY - FLY & DRIVE - 3 OSTROVY - Sao Miquel / Faial / Pico. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, poznávací.
 

Zobrazeno 1-20 z 1492 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Portugalsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.