www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Portugalsku - Portugalsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Portugalsko 2019 a Last Minute

Salgados Vila Das Lagoas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu středa 22. květen - pátek 27. květen do destinace Algarve, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Salgados Vila Das Lagoas. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Do Caracol
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 23. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Do Caracol. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Lisabon - Perla Portugalska
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu čtvrtek 23. květen - sobota 26. květen do destinace Lisabon, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lisabon - Perla Portugalska. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Do Colegio
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu čtvrtek 24. květen - sobota 31. květen do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Do Colegio. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Lisabon letecky
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu čtvrtek 24. květen - sobota 28. květen do destinace Lisabon, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lisabon letecky. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Altis Belem Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 25. květen - úterý 28. květen 2019 do destinace Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Altis Belem Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Azoris Royal Garden Leisure &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 25. květen - úterý 4. červen 2019 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azoris Royal Garden Leisure & Conference Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Olissippo Castelo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 25. květen - pondělí 27. květen 2019 do destinace Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olissippo Castelo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Quinta Da Marinha Golf
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu sobota 26. květen - pondělí 2. červen do destinace Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Quinta Da Marinha Golf Resort - Golf. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Azoris Royal Garden Leisure &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pondělí 27. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azoris Royal Garden Leisure & Conference Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Be Live Family Palmeiras Village
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pondělí 27. květen - úterý 4. červen 2019 do destinace Algarve, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Family Palmeiras Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Olissippo Castelo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pondělí 27. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olissippo Castelo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Houses In Pico
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu pondělí 28. květen - středa 4. červen do destinace Azorské ostrovy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Houses In Pico. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Santa Barbara Eco-Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu úterý 28. květen - pátek 7. červen 2019 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Santa Barbara Eco-Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Caloura
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu středa 29. květen - pondělí 10. červen 2019 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Caloura. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Charming Blue
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu středa 29. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Charming Blue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mundial Lisboa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu středa 29. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mundial Lisboa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Mundial Lisboa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 30. květen - pondělí 3. červen 2019 do destinace Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mundial Lisboa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Mundial Lisboa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 30. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mundial Lisboa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Pestana Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 30. květen - pondělí 3. červen 2019 do destinace Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pestana Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 838 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Portugalsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.