www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Portugalsku 2020 - Portugalsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Portugalsko 2020

Salgados Palace Hotel
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu 14. duben - 21. duben do destinace Algarve, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Salgados Palace Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Altis Belem Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu středa 15. duben - pátek 17. duben 2020 do destinace Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Altis Belem Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Aldeia da Fonte
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu středa 15. duben - pátek 22. duben do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aldeia da Fonte. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Baia da Barca
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu středa 15. duben - pátek 22. duben do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Baia da Barca. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Charming Blue
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu středa 15. duben - pátek 22. duben do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Charming Blue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Altis Belem Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 16. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Altis Belem Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Azoris Royal Garden Leisure &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu čtvrtek 16. duben - neděle 21. duben do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azoris Royal Garden Leisure & Conference Hotel - Golf. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Mundial Lisboa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 16. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mundial Lisboa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Mundial Lisboa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu čtvrtek 16. duben - neděle 18. duben do destinace Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mundial Lisboa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Mundial Lisboa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pátek 17. duben - pondělí 20. duben 2020 do destinace Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mundial Lisboa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Diana (Smp111)
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diana (Smp111). Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Hotel Penha Longa Golf Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu sobota 18. duben - sobota 22. duben do destinace Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Penha Longa Golf Resort - Golf. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Olissippo Castelo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 18. duben - pondělí 20. duben 2020 do destinace Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olissippo Castelo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Vila Hortencia
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Hortencia. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Villa Albufeira Town Center
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Algarve, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Villa Albufeira Town Center. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Angra Marina Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu sobota 20. duben - sobota 27. duben do destinace Azorské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Angra Marina Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Fenix Lisboa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pondělí 20. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fenix Lisboa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Colombo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu pondělí 20. duben - čtvrtek 27. duben do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Colombo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Marina Atlantico
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu pondělí 20. duben - čtvrtek 27. duben do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Marina Atlantico. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Anantara Vilamoura
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu pondělí 21. duben - čtvrtek 28. duben do destinace Algarve, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Anantara Vilamoura Algarve Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 

Zobrazeno 1-20 z 368 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Portugalsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.