www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Portugalsku - Portugalsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Portugalsko 2019 a Last Minute

Hotel Whale´Come Ao Pico
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu pondělí 25. únor - středa 4. březen do destinace Azorské ostrovy, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Whale´Come Ao Pico. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Luar Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pondělí 25. únor - čtvrtek 7. březen 2019 do destinace Praia Da Rocha, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luar Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Luar Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pondělí 25. únor - pondělí 4. březen 2019 do destinace Praia Da Rocha, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luar Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Marina Atlantico
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pondělí 25. únor - sobota 9. březen 2019 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marina Atlantico. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Santa Barbara Eco-Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pondělí 25. únor - čtvrtek 7. březen 2019 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Santa Barbara Eco-Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Terceira Mar
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pondělí 25. únor - čtvrtek 7. březen 2019 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Terceira Mar. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Azoris Royal Garden Leisure &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu úterý 26. únor - neděle 10. březen 2019 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azoris Royal Garden Leisure & Conference Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Talisman
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu úterý 26. únor - neděle 5. březen do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Talisman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Talisman
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu úterý 26. únor - čtvrtek 7. březen 2019 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Talisman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Caloura
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu úterý 27. únor - čtvrtek 6. březen do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Caloura. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Luar Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu středa 27. únor - středa 13. březen 2019 do destinace Praia Da Rocha, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luar Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Alma Do Pico
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 28. únor - sobota 9. březen 2019 do destinace Azorské ostrovy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alma Do Pico. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sao Miguel Park Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 28. únor - sobota 9. březen 2019 do destinace Azorské ostrovy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sao Miguel Park Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tivoli Marina Portimao
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 28. únor - neděle 10. březen 2019 do destinace Praia Da Rocha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tivoli Marina Portimao. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Do Colegio
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pátek 1. březen - pátek 8. březen 2019 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Do Colegio. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Vale Do Lobo Golf Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu pátek 1. březen - pátek 6. březen do destinace Algarve, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Vale Do Lobo Golf Resort - Golf. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Aliança
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 2. březen - pátek 8. březen 2019 do destinace Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aliança. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Do Caracol
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 2. březen - sobota 9. březen 2019 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Do Caracol. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Falésia Garden
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 2. březen - úterý 12. březen 2019 do destinace Algarve, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Falésia Garden. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Azoris Angra Garden Plaza
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu sobota 2. březen - úterý 9. březen do destinace Azorské ostrovy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Azoris Angra Garden Plaza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 

Zobrazeno 1-20 z 693 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Portugalsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.