www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Portugalsku 2020 - Portugalsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Portugalsko 2020

Pestana Palace
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu středa 1. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pestana Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 77 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Quinta Das Buganvilias
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu středa 1. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Quinta Das Buganvilias. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 77 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Azoris Royal Garden Leisure &
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu středa 3. leden - sobota 8. leden do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azoris Royal Garden Leisure & Conference Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Pestana Palace
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pátek 3. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pestana Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 79 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Mundial Lisboa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 4. leden - středa 8. leden 2020 do destinace Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mundial Lisboa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 80 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Fenix Lisboa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu neděle 5. leden - úterý 7. leden 2020 do destinace Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fenix Lisboa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 81 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Marina Atlantico
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu úterý 7. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marina Atlantico. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 83 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mundial Lisboa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu středa 8. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mundial Lisboa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 84 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Fenix Lisboa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 11. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fenix Lisboa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 87 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Furnas Lake Forest Living
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pondělí 13. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Furnas Lake Forest Living. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 89 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Anantara Vilamoura
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu pondělí 14. leden - pondělí 21. leden do destinace Algarve, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Anantara Vilamoura Algarve Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Horta
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu středa 15. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Horta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 91 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Graciosa Resort Biosphere
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 16. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Graciosa Resort Biosphere Island Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 92 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Fenix Lisboa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 18. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fenix Lisboa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 94 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Marina Atlantico
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu sobota 19. leden - úterý 26. leden do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Marina Atlantico. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Pestana Palace
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pondělí 20. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pestana Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 96 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Azory - Fly & Drive - 3 Ostrovy
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu středa 22. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azory - Fly & Drive - 3 Ostrovy - Sao Miquel / Faial / Pico. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 98 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Principe Real
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu středa 24. leden - středa 26. leden do destinace Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Principe Real. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Roma
Pobyt na First Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu středa 24. leden - středa 26. leden do destinace Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Roma. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
The Lince Azores Great Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pátek 24. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Lince Azores Great Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 409 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Portugalsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.