www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Portugalsku - Portugalsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Portugalsko 2019 a Last Minute

Angra Marina Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pátek 23. srpen - neděle 1. září 2019 do destinace Azorské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Angra Marina Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Pestana Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pátek 23. srpen - pondělí 26. srpen 2019 do destinace Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pestana Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Terceira Mar
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 24. srpen - úterý 3. září 2019 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Terceira Mar. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Angra Marina Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu neděle 25. srpen - neděle 1. září 2019 do destinace Azorské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Angra Marina Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Pestana Alvor Praia Premium
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pondělí 26. srpen - úterý 10. září 2019 do destinace Algarve, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pestana Alvor Praia Premium Beach Golf Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Pestana Dom Joao Ii Beach &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pondělí 26. srpen - pondělí 9. září 2019 do destinace Algarve, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pestana Dom Joao Ii Beach & Golf Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Altis Belem Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu úterý 27. srpen - sobota 31. srpen 2019 do destinace Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Altis Belem Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Do Caracol
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu úterý 27. srpen - neděle 8. září 2019 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Do Caracol. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Azoris Angra Garden Plaza
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu středa 28. srpen - pondělí 9. září 2019 do destinace Azorské ostrovy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azoris Angra Garden Plaza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Altis Belem Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 29. srpen - sobota 31. srpen 2019 do destinace Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Altis Belem Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Pine Cliffs Hotel A Luxury
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 29. srpen - pátek 6. září 2019 do destinace Algarve, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pine Cliffs Hotel A Luxury Collection Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Tivoli Marina Portimao
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 29. srpen - pátek 6. září 2019 do destinace Algarve, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tivoli Marina Portimao. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Vidamar Resort Hotel Algarve
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 29. srpen - pátek 6. září 2019 do destinace Algarve, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vidamar Resort Hotel Algarve. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Altis Belem Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pátek 30. srpen - pondělí 2. září 2019 do destinace Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Altis Belem Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Angra Marina Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pátek 30. srpen - středa 11. září 2019 do destinace Azorské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Angra Marina Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Expo Astoria
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pátek 30. srpen - neděle 1. září 2019 do destinace Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Expo Astoria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Mundial Lisboa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pátek 30. srpen - úterý 3. září 2019 do destinace Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mundial Lisboa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Olissippo Castelo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 31. srpen - pondělí 2. září 2019 do destinace Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olissippo Castelo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ptl062
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 31. srpen - sobota 7. září 2019 do destinace Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ptl062. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Azoris Royal Garden Leisure &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu neděle 1. září - úterý 10. září 2019 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azoris Royal Garden Leisure & Conference Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 601 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Portugalsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.