www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Portugalsku 2020 - Portugalsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Portugalsko 2020

Do Colegio
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu úterý 7. červenec - pátek 17. červenec 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Do Colegio. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
AZORY - POZOROVÁNÍ VELRYB
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu středa 8. červenec - pátek 17. červenec 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení AZORY - POZOROVÁNÍ VELRYB - PICO. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Caravelas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu středa 8. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Caravelas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Olissippo Castelo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu středa 8. červenec - neděle 12. červenec 2020 do destinace Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olissippo Castelo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Quinta Das Buganvilias
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu středa 8. červenec - pátek 17. červenec 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Quinta Das Buganvilias. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tivoli Marina Vilamoura Algarve
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu středa 8. červenec - středa 15. červenec 2020 do destinace Algarve, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tivoli Marina Vilamoura Algarve Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Altis Belem Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 9. červenec - pondělí 13. červenec 2020 do destinace Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Altis Belem Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Azoris Royal Garden Leisure &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 9. červenec - úterý 14. červenec 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azoris Royal Garden Leisure & Conference Hotel - Golf. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, golfové.
 
Do Canal
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pátek 10. červenec - pondělí 20. červenec 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Do Canal. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Charming Blue
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pátek 10. červenec - pátek 17. červenec 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Charming Blue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mundial Lisboa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pátek 10. červenec - úterý 14. červenec 2020 do destinace Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mundial Lisboa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Alma Do Pico
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 11. červenec - úterý 21. červenec 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alma Do Pico. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Azoris Royal Garden Leisure &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azoris Royal Garden Leisure & Conference Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Do Canal
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 11. červenec - pondělí 20. červenec 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Do Canal. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Eden Village T1
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Algarve, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eden Village T1. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Expoorientelis
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Expoorientelis. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Terceira Mar
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Terceira Mar. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Angra Marina Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu neděle 12. červenec - středa 22. červenec 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Angra Marina Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Azor Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pondělí 13. červenec - čtvrtek 23. červenec 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azor Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Terceira Mar
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu úterý 14. červenec - pátek 24. červenec 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Terceira Mar. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 508 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Portugalsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.