www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Portugalsku 2020 - Portugalsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Portugalsko 2020

Quinta Do Vale
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Portugalsko v termínu pondělí 6. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Quinta Do Vale. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Camoes
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Portugalsko v termínu úterý 7. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Camoes. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Camoes
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Portugalsko v termínu pátek 10. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Camoes. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Avenida Park
Pobyt na dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu pátek 10. leden - neděle 13. leden do destinace Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Avenida Park. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Terceira Mar
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu pátek 11. leden - neděle 18. leden do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terceira Mar. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Azoris Royal Garden Leisure &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Portugalsko v termínu neděle 12. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azoris Royal Garden Leisure & Conference Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 31 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Anantara Vilamoura
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu neděle 14. leden - středa 21. leden do destinace Algarve, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Anantara Vilamoura Algarve Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Azor Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Portugalsko v termínu středa 15. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azor Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 34 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Azoris Royal Garden Leisure &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Portugalsko v termínu středa 15. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azoris Royal Garden Leisure & Conference Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 34 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Whale´Come Ao Pico
Pobyt na dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu středa 16. leden - pátek 23. leden do destinace Azorské ostrovy, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Whale´Come Ao Pico. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Praia Marina - Golf
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 16. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Praia Marina - Golf. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 35 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, golfové.
 
Poznejte Lisabon a okolí
Pobyt na dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu čtvrtek 17. leden - čtvrtek 20. leden do destinace Lisabon, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Poznejte Lisabon a okolí. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Marina Atlantico
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu čtvrtek 19. leden - čtvrtek 26. leden do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Marina Atlantico. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Do Caracol
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Portugalsko v termínu pondělí 20. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Do Caracol. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 39 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Do Caracol
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu pondělí 21. leden - středa 28. leden do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Do Caracol. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Do Canal
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu pondělí 22. leden - středa 29. leden do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Do Canal. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Horta
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu pondělí 22. leden - středa 29. leden do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Horta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Pestana Palace
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Portugalsko v termínu středa 22. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pestana Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 41 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Quinta Do Vale
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu středa 23. leden - sobota 30. leden do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Quinta Do Vale. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Trekking mezi vulkány
Pobyt na levné dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 23. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trekking mezi vulkány Azorských ostrovů. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 42 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 

Zobrazeno 1-20 z 364 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Portugalsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.