www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Portugalsku - Portugalsko 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Portugalsko a Last Minute

Hotel Colombo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu středa 12. prosinec - středa 19. prosinec do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Colombo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Do Caracol
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu středa 12. prosinec - středa 19. prosinec do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Do Caracol. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Do Colegio
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu středa 12. prosinec - středa 19. prosinec do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Do Colegio. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Sao Miguel Park Hotel
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu středa 12. prosinec - středa 19. prosinec do destinace Azorské ostrovy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sao Miguel Park Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Portobay Falesia
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu čtvrtek 13. prosinec - čtvrtek 27. prosinec 2018 do destinace Algarve, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Portobay Falesia. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Santa Barbara Eco-Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu čtvrtek 13. prosinec - čtvrtek 20. prosinec do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Santa Barbara Eco-Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Azoris Royal Garden Leisure &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pátek 14. prosinec - neděle 23. prosinec 2018 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Azoris Royal Garden Leisure & Conference Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Czar
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu pátek 14. prosinec - neděle 16. prosinec do destinace Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Czar. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Terra Nostra Garden
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu pátek 14. prosinec - neděle 21. prosinec do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terra Nostra Garden. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Garden Parc
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 15. prosinec - pátek 21. prosinec 2018 do destinace Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Garden Parc. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Azoris Royal Garden
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu sobota 15. prosinec - pátek 22. prosinec do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Azoris Royal Garden Leisure & Conference Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Talisman
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu sobota 15. prosinec - pátek 22. prosinec do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Talisman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Praia Del Rey Golf Casa
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 15. prosinec - pátek 21. prosinec 2018 do destinace Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Praia Del Rey Golf Casa. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Quinta Da Vigia T2 4 Pessoas
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 15. prosinec - pátek 21. prosinec 2018 do destinace Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Quinta Da Vigia T2 4 Pessoas. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
T1
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 15. prosinec - pátek 21. prosinec 2018 do destinace Lisabon, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení T1. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
The Lince Azores Great Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu sobota 16. prosinec - pátek 23. prosinec do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Lince Azores Great Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Angra Marina Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu pondělí 17. prosinec - pondělí 24. prosinec 2018 do destinace Azorské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Angra Marina Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Marina Atlantico
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu pondělí 17. prosinec - pondělí 24. prosinec do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Marina Atlantico. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Pestana Bahia Praia
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu pondělí 17. prosinec - pondělí 24. prosinec do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pestana Bahia Praia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Azoris Angra Garden Plaza
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu pondělí 18. prosinec - pondělí 25. prosinec do destinace Azorské ostrovy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Azoris Angra Garden Plaza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 

Zobrazeno 1-20 z 682 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Portugalsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.