www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Portugalsku 2020 - Portugalsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Portugalsko 2020

Hotel Dolce Camporeal
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu úterý 21. leden - pátek 28. leden do destinace Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dolce Camporeal. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Fenix Lisboa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu středa 22. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fenix Lisboa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
The Lince Azores Great Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu středa 22. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Lince Azores Great Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sao Rafael Atlantico - Golf
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu středa 23. leden - pátek 30. leden do destinace Algarve, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sao Rafael Atlantico - Golf. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Aroeira Golf Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu středa 24. leden - pátek 29. leden do destinace Lisabon, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aroeira Golf Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Cs Salgados Dunas Suite
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu středa 24. leden - pátek 31. leden do destinace Algarve, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cs Salgados Dunas Suite. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Salgados Palm Village
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu středa 24. leden - pátek 31. leden do destinace Algarve, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Salgados Palm Village Apartments & Suites. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Tivoli Marina Vilamoura Algarve
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu středa 24. leden - pátek 29. leden do destinace Algarve, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tivoli Marina Vilamoura Algarve Resort - Golf. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Furnas Lake Forest Living
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 25. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Furnas Lake Forest Living. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Amendoeira Golf Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu sobota 25. leden - pondělí 1. únor do destinace Algarve, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Amendoeira Golf Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Salgados Palace Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu sobota 25. leden - pondělí 30. leden do destinace Algarve, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Salgados Palace Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Talisman
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 25. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Talisman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Talisman
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu sobota 25. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Talisman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Altis Belem Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu neděle 26. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Lisabon, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Altis Belem Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
AZORY - FLY & DRIVE - 3 OSTROVY
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu neděle 26. leden - neděle 2. únor 2020 do destinace Azorské ostrovy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení AZORY - FLY & DRIVE - 3 OSTROVY - Sao Miquel / Faial / Pico. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, poznávací.
 
Horta
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu neděle 26. leden - neděle 2. únor do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Horta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Grand Hotel Acores Atlantico
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu neděle 27. leden - neděle 3. únor do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Acores Atlantico. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Aldeia da Fonte
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu neděle 28. leden - neděle 4. únor do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aldeia da Fonte. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Do Canal
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Portugalsko v termínu středa 29. leden - středa 5. únor 2020 do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Do Canal. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Terceira Mar
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Portugalsko. Zájezd v termínu středa 29. leden - středa 5. únor do destinace Azorské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Terceira Mar. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 

Zobrazeno 1-20 z 512 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Portugalsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.