www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maledivách - Maledivy 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maledivy a Last Minute

Hurawalhi Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 25. září - pondělí 8. říjen 2018 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hurawalhi Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Malahini Kuda Bandos
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 25. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Malahini Kuda Bandos. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Olhuveli Beach & Spa Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 25. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olhuveli Beach & Spa Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Centara Ras Fushi Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 26. září - pátek 5. říjen 2018 do destinace Jižní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Centara Ras Fushi Resort & Spa Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Cocoon Maldives
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 26. září - středa 10. říjen 2018 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cocoon Maldives. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 27. září - čtvrtek 11. říjen 2018 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Kuredu Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 27. září - pátek 5. říjen 2018 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort & Spa Maldives. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Malahini Kuda Bandos
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 27. září - středa 10. říjen 2018 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Malahini Kuda Bandos. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Vilamendhoo Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 27. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vilamendhoo Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Centara Grand Island Resort And
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 28. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Centara Grand Island Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 29. září - sobota 13. říjen 2018 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 30. září - pátek 12. říjen 2018 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 30. září - neděle 14. říjen 2018 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Cocoon Maldives
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 30. září - pondělí 8. říjen 2018 do destinace Severní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cocoon Maldives. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Holiday Inn Resort Kandooma
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 30. září - pondělí 8. říjen 2018 do destinace Jižní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Resort Kandooma Maldives. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Inn Resort Kandooma
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 30. září - úterý 16. říjen 2018 do destinace Jižní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Resort Kandooma Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kurumba Maldives
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 30. září - pondělí 15. říjen 2018 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kurumba Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kurumba Maldives
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 30. září - středa 17. říjen 2018 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kurumba Maldives. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kurumba Maldives
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 30. září - úterý 9. říjen 2018 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kurumba Maldives. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Velassaru Maldives
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 30. září - čtvrtek 11. říjen 2018 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velassaru Maldives. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 747 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maledivy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.