www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maledivách 2020 - Maledivy 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maledivy 2020

Komandoo Maldives Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 21. září - pondělí 28. září 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komandoo Maldives Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Kuredu Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 21. září - úterý 29. září 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Oblu Select At Sangeli Maldives
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 21. září - pondělí 28. září 2020 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oblu Select At Sangeli Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Sun Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 21. září - pondělí 28. září 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sun Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sun Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 21. září - pondělí 28. září 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sun Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sun Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 21. září - pondělí 28. září 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sun Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Adaaran Club Rannalhi
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 22. září - sobota 3. říjen 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adaaran Club Rannalhi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Adaaran Prestige Vadoo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 22. září - středa 7. říjen 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adaaran Prestige Vadoo. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Adaaran Prestige Vadoo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 22. září - čtvrtek 8. říjen 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adaaran Prestige Vadoo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Adaaran Prestige Vadoo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 22. září - úterý 6. říjen 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adaaran Prestige Vadoo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Adaaran Prestige Vadoo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 22. září - úterý 6. říjen 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adaaran Prestige Vadoo. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Adaaran Prestige Vadoo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 22. září - středa 7. říjen 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adaaran Prestige Vadoo. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Adaaran Prestige Water Villas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 22. září - čtvrtek 8. říjen 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adaaran Prestige Water Villas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Adaaran Prestige Water Villas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 22. září - úterý 6. říjen 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adaaran Prestige Water Villas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Adaaran Prestige Water Villas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 22. září - středa 7. říjen 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adaaran Prestige Water Villas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Adaaran Select Meedhupparu
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 22. září - úterý 6. říjen 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adaaran Select Meedhupparu. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Anantara Dhigu Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 22. září - středa 30. září 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Dhigu Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Anantara Dhigu Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 22. září - neděle 4. říjen 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Dhigu Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Anantara Dhigu Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 22. září - pátek 2. říjen 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Dhigu Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Anantara Dhigu Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 22. září - středa 7. říjen 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Dhigu Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 6718 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maledivy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.