www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maledivách - Maledivy 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maledivy 2019 a Last Minute

Bungalovy Fun Island Resort
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Maledivy. Zájezd v termínu pátek 22. červenec - sobota 29. červenec do destinace Jižní Atol Male, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bungalovy Fun Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Holiday Inn Kandooma Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 22. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Jižní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Kandooma Resort Maldives. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Mnichov s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Hotel Adaaran Rannalhi
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Maledivy. Zájezd v termínu pondělí 22. červenec - středa 29. červenec do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Adaaran Rannalhi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Mnichov.
 
Hotel Fun Island Resort & Spa
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Maledivy. Zájezd v termínu pondělí 22. červenec - středa 29. červenec do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Fun Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Mnichov.
 
Kanuhura
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 23. červenec - čtvrtek 1. srpen 2019 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kanuhura. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Vakarufalhi Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 23. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vakarufalhi Island Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Adaaran Select Hudhuranfushi
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 25. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adaaran Select Hudhuranfushi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Rihiveli The Dream Maldives
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 26. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rihiveli The Dream Maldives. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Atmosphere Kanifushi Maldives
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 27. červenec - pondělí 5. srpen 2019 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atmosphere Kanifushi Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Krakov, Vratislav s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Lux Maldives
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 27. červenec - pondělí 5. srpen 2019 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lux Maldives. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Košice s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Velassaru Maldives
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 27. červenec - neděle 4. srpen 2019 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velassaru Maldives. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 30 %.
 
Fun Island Resort & Spa
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 28. červenec - čtvrtek 8. srpen 2019 do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fun Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Hotel Adaaran Club Rannalhi
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Maledivy. Zájezd v termínu neděle 28. červenec - čtvrtek 6. srpen do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Adaaran Club Rannalhi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť.
 
Hurawalhi Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 28. červenec - úterý 6. srpen 2019 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hurawalhi Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Naladhu Private Island Maldives
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 29. červenec - středa 7. srpen 2019 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Naladhu Private Island Maldives. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Oblu By Atmosphere Helengeli
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 29. červenec - úterý 6. srpen 2019 do destinace Severní Atol Male, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oblu By Atmosphere Helengeli. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 30. červenec - úterý 13. srpen 2019 do destinace Severní Atol Male, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Lux Maldives
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 30. červenec - čtvrtek 8. srpen 2019 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lux Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Oblu By Atmosphere Helengeli
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 30. červenec - čtvrtek 8. srpen 2019 do destinace Severní Atol Male, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oblu By Atmosphere Helengeli. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Olhuveli Beach & Spa Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 30. červenec - úterý 13. srpen 2019 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olhuveli Beach & Spa Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 777 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maledivy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.