www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maledivách 2020 - Maledivy 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maledivy 2020

Park Hyatt Maldives Hadahaa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 13. duben - středa 22. duben 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park Hyatt Maldives Hadahaa. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Thulhagiri Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 14. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thulhagiri Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Gangehi Island Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 15. duben - pátek 24. duben 2020 do destinace Atol Ari, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gangehi Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kandolhu Island
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 15. duben - pátek 24. duben 2020 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kandolhu Island. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Biyadhoo Island Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 16. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Biyadhoo Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Palm Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 16. duben - čtvrtek 30. duben 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palm Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Fihalhohi Island Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 17. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fihalhohi Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Hotel Embudu Village
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Maledivy. Zájezd v termínu pátek 17. duben - neděle 26. duben do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Embudu Village. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Fihalhohi Island Resort &
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Maledivy. Zájezd v termínu pátek 17. duben - neděle 26. duben do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Fihalhohi Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Sun Island Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 17. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sun Island Resort And Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 31 %.
 
Holiday Island Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 18. duben - pátek 1. květen 2020 do destinace Atol Ari, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Fihalhohi Island Resort
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Maledivy. Zájezd v termínu sobota 19. duben - pátek 28. duben do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fihalhohi Island Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Centara Grand Island Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 21. duben - středa 29. duben 2020 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Centara Grand Island Resort & Spa Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Constance Halaveli Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 21. duben - středa 29. duben 2020 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Constance Halaveli Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 36 %.
 
Constance Moofushi Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 21. duben - neděle 3. květen 2020 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Constance Moofushi Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Holiday Island Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 21. duben - neděle 3. květen 2020 do destinace Atol Ari, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Adaaran Club Rannalhi
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Maledivy. Zájezd v termínu úterý 21. duben - neděle 30. duben do destinace Jižní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Adaaran Club Rannalhi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Canareef Resort Maldives
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 22. duben - pátek 1. květen 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Canareef Resort Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Taj Coral Reef Resort & Spa,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 22. duben - pátek 1. květen 2020 do destinace Severní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Taj Coral Reef Resort & Spa, Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Biyadhoo Island Resort
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Maledivy. Zájezd v termínu středa 23. duben - pátek 2. květen do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Biyadhoo Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 

Zobrazeno 1-20 z 777 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maledivy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.