Dovolená 2021/2022    >    

Dovolená na Maledivách 2021/2022 - Maledivy 2021/2022

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maledivy 2021/2022

Angaga Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 22. září - středa 29. září 2021 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Angaga Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Angaga Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 22. září - pondělí 27. září 2021 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Angaga Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Grand Park Kodhipparu
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 22. září - středa 29. září 2021 do destinace Severní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Park Kodhipparu. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hurawalhi Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 22. září - středa 6. říjen 2021 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hurawalhi Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Hurawalhi Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 22. září - středa 29. září 2021 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hurawalhi Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Hurawalhi Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 22. září - středa 6. říjen 2021 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hurawalhi Island Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Innahura Maldives Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 22. září - pátek 1. říjen 2021 do destinace Lhaviyani Atol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Innahura Maldives Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Komandoo Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 22. září - středa 6. říjen 2021 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komandoo Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Kuredu Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 22. září - středa 29. září 2021 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Kuredu Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 22. září - pátek 1. říjen 2021 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Paradise Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 22. září - pondělí 4. říjen 2021 do destinace Severní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Safari Island
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 22. září - pondělí 27. září 2021 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Safari Island. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Sun Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 22. září - středa 29. září 2021 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sun Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Sun Siyam Olhuveli
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 22. září - úterý 28. září 2021 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sun Siyam Olhuveli. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Sun Siyam Olhuveli
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 22. září - úterý 5. říjen 2021 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sun Siyam Olhuveli. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Angaga Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 23. září - pátek 1. říjen 2021 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Angaga Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 34 %.
 
Grand Park Kodhipparu
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 23. září - sobota 2. říjen 2021 do destinace Severní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Park Kodhipparu. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Holiday Island
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 23. září - sobota 2. říjen 2021 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Island. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Sun Siyam Olhuveli
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Maledivy. Zájezd v termínu čtvrtek 23. září - sobota 28. září do destinace Jižní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sun Siyam Olhuveli Maldives. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hurawalhi Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 23. září - čtvrtek 7. říjen 2021 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hurawalhi Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 2988 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maledivy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.