www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maledivách 2021 - Maledivy 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maledivy 2021

Hotel Adaaran Club Rannalhi
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Maledivy. Zájezd v termínu čtvrtek 22. duben - sobota 1. květen do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Adaaran Club Rannalhi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Adaaran Prestige Vadoo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Maledivy. Zájezd v termínu čtvrtek 22. duben - sobota 1. květen do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Adaaran Prestige Vadoo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Anantara Dhigu
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 22. duben - pondělí 3. květen 2021 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Anantara Dhigu. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Hotel Anantara Dhigu
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 22. duben - čtvrtek 6. květen 2021 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Anantara Dhigu. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Hotel Anantara Dhigu
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 22. duben - úterý 4. květen 2021 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Anantara Dhigu. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Hotel Anantara Dhigu
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 22. duben - středa 5. květen 2021 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Anantara Dhigu. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Hotel Angaga Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 2. květen 2021 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Angaga Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Hotel Fun Island
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Maledivy. Zájezd v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 1. květen do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Fun Island. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Summer Island
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 22. duben - pátek 30. duben 2021 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Summer Island. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Hotel Velassaru
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 22. duben - pátek 30. duben 2021 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Velassaru. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Kanuhura Maldives
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 22. duben - úterý 4. květen 2021 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kanuhura Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Kanuhura Maldives
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 2. květen 2021 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kanuhura Maldives. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Kurumba Maldives
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 22. duben - úterý 4. květen 2021 do destinace Severní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kurumba Maldives. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Lily Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 22. duben - úterý 4. květen 2021 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lily Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Medhufushi Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 22. duben - sobota 1. květen 2021 do destinace Jižní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Medhufushi Island Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 31 %.
 
Ozen By Atmosphere At Maadhoo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 22. duben - úterý 4. květen 2021 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ozen By Atmosphere At Maadhoo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
W Maldives
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 22. duben - úterý 4. květen 2021 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení W Maldives. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Cinnamon Hakuraa Huraa Maldives
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 23. duben - úterý 4. květen 2021 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cinnamon Hakuraa Huraa Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Anantara Dhigu
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 23. duben - úterý 4. květen 2021 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Anantara Dhigu. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Hotel Anantara Dhigu
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 23. duben - čtvrtek 29. duben 2021 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Anantara Dhigu. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 6056 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maledivy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.