www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maledivách - Maledivy 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maledivy 2019 a Last Minute

Fun Island Resort & Spa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 21. květen - čtvrtek 6. červen 2019 do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Fun Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Palm Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 21. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Lhaviyani Atol, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palm Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Thulhagiri Island Resort & Spa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 21. květen - úterý 4. červen 2019 do destinace Severní Atol Male, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thulhagiri Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 22. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kuredu Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 22. květen - pondělí 3. červen 2019 do destinace Lhaviyani Atol, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Baros Maldives
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 23. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Severní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baros Maldives. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Kuredu Island Resort & Spa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 23. květen - čtvrtek 6. červen 2019 do destinace Lhaviyani Atol, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort & Spa Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 24. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 24. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Cocoon Maldives
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 24. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cocoon Maldives. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 25. květen - čtvrtek 6. červen 2019 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Angaga Island Resort & Spa
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 26. květen - úterý 11. červen 2019 do destinace Atol Ari, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Angaga Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 26. květen - neděle 9. červen 2019 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kuredu Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 26. květen - čtvrtek 6. červen 2019 do destinace Lhaviyani Atol, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 27. květen - sobota 8. červen 2019 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Drift Thelu Veliga Retreat
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 27. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Drift Thelu Veliga Retreat. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Smartline Eriyadu Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 27. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Smartline Eriyadu Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 28. květen - čtvrtek 6. červen 2019 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 28. květen - čtvrtek 6. červen 2019 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Velassaru Maledivy
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 28. květen - čtvrtek 6. červen 2019 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velassaru Maledivy. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 782 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maledivy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.