www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maledivách 2020 - Maledivy 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maledivy 2020

Mirihi Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 3. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mirihi Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sun Island Resort And Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 3. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sun Island Resort And Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 5. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Naladhu Private Island Maldives
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 5. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Naladhu Private Island Maldives. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 29 %.
 
Anantara Dhigu
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 6. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Dhigu. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
W Maldives
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 6. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení W Maldives. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Meeru Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 7. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meeru Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 30 %.
 
Meeru Island Resort And Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 7. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meeru Island Resort And Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Mirihi Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 7. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mirihi Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Sun Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 7. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sun Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Angaga Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 8. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Angaga Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 31 %.
 
Kandolhu Island
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 8. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kandolhu Island. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Adaraan Prestige Vadoo
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 9. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adaraan Prestige Vadoo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 9. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Thulhagiri Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 9. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Thulhagiri Island Resort And Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Adaaran Prestige Vadoo
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 10. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adaaran Prestige Vadoo. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 52 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 10. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 52 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kandolhu Island
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 10. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kandolhu Island. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 52 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Ozen By Atmosphere At Maadhoo
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 10. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ozen By Atmosphere At Maadhoo. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 52 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Taj Exotica Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 10. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Taj Exotica Resort & Spa. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 52 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 495 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maledivy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.