www.mDovolena.cz     >    

Dovolená Maledivy 2017/2018 levně

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:

Dovolená Maledivy a Last Minute zájezdy

Ozen By Atmosphere At Maadhoo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 25. říjen - pátek 3. listopad do destinace Severní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ozen By Atmosphere At Maadhoo. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Velidhu Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 25. říjen - středa 1. listopad do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velidhu Island Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kuredu Island Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy. Zájezd v termínu čtvrtek 26. říjen - sobota 4. listopad do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecká přeprava, s odletem popozítří.
 
Adaaran Select Hudhuran Fushi
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 27. říjen - středa 8. listopad do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adaaran Select Hudhuran Fushi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Komandoo Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy. Zájezd v termínu pátek 27. říjen - neděle 5. listopad do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komandoo Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Letecká přeprava, s odletem za 4 dny.
 
Atmosphere Kanifushi
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 28. říjen - čtvrtek 9. listopad do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atmosphere Kanifushi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Adaaran Club Rannalhi
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 31. říjen - sobota 11. listopad do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adaaran Club Rannalhi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Adaaran Select Meedhupparu
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 31. říjen - čtvrtek 9. listopad do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adaaran Select Meedhupparu. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 31. říjen - sobota 11. listopad do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Cocoon Maldives
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 31. říjen - úterý 14. listopad do destinace Severní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cocoon Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Olhuveli Beach & Spa Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 31. říjen - sobota 11. listopad do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olhuveli Beach & Spa Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Atmosphere Kanifushi
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 1. listopad - pátek 17. listopad do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atmosphere Kanifushi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Embudu Village
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 2. listopad - neděle 12. listopad do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Embudu Village. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Inn Resort Kandooma
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 2. listopad - neděle 12. listopad do destinace Jižní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Resort Kandooma Maldives. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 2. listopad - sobota 11. listopad do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hurawalhi Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 2. listopad - úterý 14. listopad do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hurawalhi Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Komandoo Maldives Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 2. listopad - pondělí 13. listopad do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komandoo Maldives Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kuredu Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 2. listopad - sobota 11. listopad do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort & Spa Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Palm Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 2. listopad - úterý 14. listopad do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palm Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Adaaran Club Rannalhi
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 3. listopad - sobota 11. listopad do destinace Kaafu Atol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adaaran Club Rannalhi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 621 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:

Maledivy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2017, všechna práva vyhrazena.