www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maledivách 2020 - Maledivy 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maledivy 2020

Komandoo Maldives Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 21. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komandoo Maldives Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Košice s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Komandoo Maldives Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 21. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komandoo Maldives Island Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kuredu Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 21. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort & Spa Maldives. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Park Hyatt Maldives Hadahaa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 21. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park Hyatt Maldives Hadahaa. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Košice s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Adaaran Select Hudhuran Fushi
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 23. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adaaran Select Hudhuran Fushi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Adaaran Select Hudhuran Fushi
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 23. leden - sobota 8. únor 2020 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adaaran Select Hudhuran Fushi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Anantara Dhigu Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 23. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Dhigu Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 23. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Paradise Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 23. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Severní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Velassaru Maldives
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 23. leden - sobota 8. únor 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velassaru Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 24. leden - neděle 2. únor 2020 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ellaidhoo Maldives By Cinnamon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 24. leden - neděle 2. únor 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ellaidhoo Maldives By Cinnamon. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 25. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 25. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 26. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Canareef Resort Maldives
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 26. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Canareef Resort Maldives. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Hurawalhi Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 26. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hurawalhi Island Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Meeru Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 26. leden - sobota 8. únor 2020 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meeru Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Olhuveli Beach and Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Maledivy. Zájezd v termínu neděle 26. leden - sobota 4. únor do destinace Jižní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olhuveli Beach and Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Krakov.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 27. leden - středa 5. únor 2020 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 639 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maledivy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.