www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maledivách - Maledivy 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maledivy a Last Minute

Angaga Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 19. červenec - pondělí 30. červenec 2018 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Angaga Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Atmosphere Kanifushi
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 19. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atmosphere Kanifushi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ellaidhoo Maldives By Cinnamon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 19. červenec - pátek 3. srpen 2018 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ellaidhoo Maldives By Cinnamon. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Embudu Village
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 19. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Embudu Village. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Eriyadu Island Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 19. červenec - pondělí 30. červenec 2018 do destinace Severní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eriyadu Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kurumba Maldives
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 19. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kurumba Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Vivanta By Taj Coral Reef
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 20. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Severní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vivanta By Taj Coral Reef Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Holiday Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 21. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Kuredu Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 21. červenec - pondělí 30. červenec 2018 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Kuredu Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 21. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Park Hyatt Maldives Hadahaa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 21. červenec - pondělí 30. červenec 2018 do destinace Severní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park Hyatt Maldives Hadahaa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 22. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Baros Maldives
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 22. červenec - středa 1. srpen 2018 do destinace Severní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baros Maldives. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Embudu Village
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 22. červenec - pondělí 6. srpen 2018 do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Embudu Village. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sun Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 22. červenec - pondělí 6. srpen 2018 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sun Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Velidhu Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 22. červenec - středa 1. srpen 2018 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velidhu Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Vilamendhoo Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 22. červenec - úterý 7. srpen 2018 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vilamendhoo Island Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Olhuveli Beach & Spa Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 23. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Jižní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olhuveli Beach & Spa Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 24. červenec - středa 8. srpen 2018 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Eriyadu Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 24. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eriyadu Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 747 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maledivy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.