www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maledivách - Maledivy 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maledivy a Last Minute

Summer Island Village
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 22. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Summer Island Village. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 23. listopad - pátek 7. prosinec 2018 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Adaaran Club Rannalhi
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Maledivy. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - pátek 2. prosinec do destinace Jižní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Adaaran Club Rannalhi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Kurumba Maldives
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 23. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Severní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kurumba Maldives. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Oblu By Atmosphere Helengeli
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 23. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Severní Atol Male, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oblu By Atmosphere Helengeli. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Park Hyatt Maldives Hadahaa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 23. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Severní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park Hyatt Maldives Hadahaa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 24. listopad - sobota 8. prosinec 2018 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 25. listopad - úterý 4. prosinec 2018 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Constance Moofushi Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 25. listopad - pondělí 3. prosinec 2018 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Constance Moofushi Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Olhuveli Beach & Spa Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 25. listopad - čtvrtek 6. prosinec 2018 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olhuveli Beach & Spa Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 37 %.
 
Palm Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 25. listopad - úterý 4. prosinec 2018 do destinace Lhaviyani Atol, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palm Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Park Hyatt Maldives Hadahaa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 25. listopad - pondělí 3. prosinec 2018 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park Hyatt Maldives Hadahaa. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 26. listopad - pondělí 10. prosinec 2018 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Cocoon Island
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 26. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cocoon Island. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Innahura Maldives Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 26. listopad - úterý 4. prosinec 2018 do destinace Lhaviyani Atol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Innahura Maldives Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Medhufushi Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 26. listopad - úterý 4. prosinec 2018 do destinace Atol Ari, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Medhufushi Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 27. listopad - úterý 11. prosinec 2018 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 27. listopad - čtvrtek 6. prosinec 2018 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 27. listopad - čtvrtek 6. prosinec 2018 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kuredu Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 27. listopad - čtvrtek 13. prosinec 2018 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort & Spa Maldives. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 772 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maledivy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.