www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maledivách 2020 - Maledivy 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maledivy 2020

Olhuveli Beach & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 1. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olhuveli Beach & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 99 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 2. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Inn Kandooma
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 3. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Kandooma. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Atmosphere Kanifushi Maldives
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 4. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atmosphere Kanifushi Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Atmosphere Kanifushi Maldives
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 4. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atmosphere Kanifushi Maldives. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Atmosphere Kanifushi Maldives
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 4. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atmosphere Kanifushi Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ellaidhoo Maldives By Cinnamon
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 4. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ellaidhoo Maldives By Cinnamon. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Kuredu Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 4. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Velassaru Maldives
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 4. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velassaru Maldives. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice, Vratislav s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Veligandu Island Resort And Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 4. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Veligandu Island Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 5. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 103 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ellaidhoo Maldives By Cinnamon
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 5. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Atol Ari, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ellaidhoo Maldives By Cinnamon. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 103 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Hurawalhi Island Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 5. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hurawalhi Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 103 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Velassaru Maldives
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 5. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velassaru Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 103 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Adaaran Club Rannalhi
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 6. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adaaran Club Rannalhi. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Anantara Dhigu
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 6. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Dhigu. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 6. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hurawalhi Island Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 6. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hurawalhi Island Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Kuredu Island Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 6. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Holiday Inn Resort Kandooma
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 7. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Resort Kandooma. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 34 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 461 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maledivy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.