www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maledivách 2020/2021 - Maledivy 2020/2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maledivy 2020/2021

Cinnamon Hakuraa Huraa Maldives
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 19. prosinec 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cinnamon Hakuraa Huraa Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Košice s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Diamonds Athuruga Beach & Water
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 3. prosinec - pátek 11. prosinec 2020 do destinace Atol Ari, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Athuruga Beach & Water Villas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Diamonds Athuruga Beach & Water
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 19. prosinec 2020 do destinace Atol Ari, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Athuruga Beach & Water Villas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Košice s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Adaaran Prestige Vadoo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 3. prosinec - úterý 15. prosinec 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Adaaran Prestige Vadoo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 23 %.
 
Hotel Adaaran Prestige Vadoo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 3. prosinec - středa 16. prosinec 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Adaaran Prestige Vadoo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 23 %.
 
Hotel Adaaran Prestige Vadoo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 10. prosinec 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Adaaran Prestige Vadoo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Hotel Angaga Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 3. prosinec - pátek 11. prosinec 2020 do destinace Atol Ari, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Angaga Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Hotel Angaga Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 3. prosinec - úterý 15. prosinec 2020 do destinace Atol Ari, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Angaga Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 23 %.
 
Hotel Fun Island Resort & Spa
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Maledivy. Zájezd v termínu čtvrtek 3. prosinec - úterý 9. prosinec do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Fun Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Velassaru Maldives
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Maledivy. Zájezd v termínu čtvrtek 3. prosinec - úterý 12. prosinec do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Velassaru Maldives. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Komandoo Maldives Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 12. prosinec 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komandoo Maldives Island Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Kuredu Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 10. prosinec 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Kuredu Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 12. prosinec 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kuredu Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 10. prosinec 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Kuredu Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 12. prosinec 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort & Spa Maldives. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Maafushivaru
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 19. prosinec 2020 do destinace Atol Ari, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maafushivaru. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Košice s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Medhufushi Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 3. prosinec - úterý 15. prosinec 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Medhufushi Island Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Nika Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 12. prosinec 2020 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nika Island Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Oblu Select At Sangeli
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 19. prosinec 2020 do destinace Severní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oblu Select At Sangeli. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Košice s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Paradise Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 3. prosinec - úterý 15. prosinec 2020 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 6427 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maledivy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.