www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maledivách 2020 - Maledivy 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maledivy 2020

Anantara Dhigu Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 9. červenec - pátek 24. červenec 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Dhigu Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Anantara Dhigu Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 9. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Dhigu Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Atmosphere Kanifushi Maldives
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 9. červenec - pátek 17. červenec 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atmosphere Kanifushi Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Eriyadu Island Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 9. červenec - neděle 19. červenec 2020 do destinace Severní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eriyadu Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kurumba Maldives
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 9. červenec - středa 22. červenec 2020 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kurumba Maldives. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Palm Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 11. červenec - pátek 24. červenec 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palm Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 12. červenec - neděle 26. červenec 2020 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Kuredu Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 12. červenec - pondělí 27. červenec 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort & Spa Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kuredu Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 12. červenec - pondělí 27. červenec 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort & Spa Maldives. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kurumba Maldives
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 12. červenec - čtvrtek 23. červenec 2020 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kurumba Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Summer Island Village
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 12. červenec - pondělí 27. červenec 2020 do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Summer Island Village. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Thulhagiri Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 12. červenec - pondělí 27. červenec 2020 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thulhagiri Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 14. červenec - pátek 24. červenec 2020 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Holiday Inn Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Maledivy. Zájezd v termínu úterý 14. červenec - pátek 23. červenec do destinace Jižní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Holiday Inn Resort Kandooma. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Komandoo Maldives Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 14. červenec - úterý 28. červenec 2020 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komandoo Maldives Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Paradise Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 14. červenec - čtvrtek 23. červenec 2020 do destinace Severní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Thulhagiri Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 14. červenec - středa 29. červenec 2020 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thulhagiri Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Vilamendhoo Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 14. červenec - pondělí 27. červenec 2020 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vilamendhoo Island Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Velassaru Maldives
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Maledivy. Zájezd v termínu úterý 15. červenec - pondělí 24. červenec do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Velassaru Maldives. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 16. červenec - úterý 28. červenec 2020 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 724 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maledivy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.