www.mDovolena.cz     >    

Maledivy - Dovolená na Maledivách 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maledivy dle termínu

Komandoo Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy. Zájezd v termínu úterý 20. březen - čtvrtek 29. březen do destinace Lhaviyani Atol, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Komandoo Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecká přeprava, s odletem zítra.
 
Kuredu Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy. Zájezd v termínu úterý 20. březen - čtvrtek 29. březen do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecká přeprava, s odletem zítra.
 
Malahini Kuda Bandos
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 20. březen - sobota 31. březen 2018 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Malahini Kuda Bandos. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Velassaru Maldives
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 20. březen - sobota 31. březen 2018 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velassaru Maldives. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Adaaran Club Rannalhi
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 22. březen - neděle 1. duben 2018 do destinace Jižní Atol Male, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adaaran Club Rannalhi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Baros Maldives
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 22. březen - sobota 7. duben 2018 do destinace Severní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baros Maldives. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kuramathi Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 22. březen - čtvrtek 5. duben 2018 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuramathi Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Velidhu Island Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 22. březen - neděle 1. duben 2018 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velidhu Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Cinnamon Hakuraa Huraa Maldives
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 23. březen - neděle 1. duben 2018 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cinnamon Hakuraa Huraa Maldives (Ex. Chaaya Laggon. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Hotel Season Paradise
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 23. březen - sobota 31. březen 2018 do destinace Kaafu Atol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Season Paradise. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Season Paradise
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 23. březen - středa 4. duben 2018 do destinace Kaafu Atol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Season Paradise. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Season Paradise
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 23. březen - středa 4. duben 2018 do destinace Kaafu Atol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Season Paradise. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Season Paradise
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 23. březen - středa 4. duben 2018 do destinace Kaafu Atol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Season Paradise. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Season Paradise
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 23. březen - sobota 31. březen 2018 do destinace Kaafu Atol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Season Paradise. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Season Paradise
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 23. březen - sobota 31. březen 2018 do destinace Kaafu Atol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Season Paradise. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Palm Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Maledivy. Zájezd v termínu pátek 23. březen - sobota 31. březen do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palm Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecká přeprava, s odletem za 4 dny.
 
Taj Exotica Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 23. březen - neděle 1. duben 2018 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Taj Exotica Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Thulhagiri Island Resort & Spa
Pobyt na dovolené ve státě Maledivy. Zájezd v termínu pátek 23. březen - sobota 31. březen do destinace Kaafu Atol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thulhagiri Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecká přeprava, s odletem za 4 dny.
 
Adaaran Club Rannalhi
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 24. březen - sobota 31. březen 2018 do destinace Kaafu Atol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adaaran Club Rannalhi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Hotel Season Paradise
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 24. březen - neděle 1. duben 2018 do destinace Kaafu Atol, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Season Paradise. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 771 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maledivy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.