www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Maledivách - Maledivy 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Maledivy 2019 a Last Minute

Kuredu Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu sobota 19. leden - středa 30. leden 2019 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 20. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kuredu Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 20. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Olhuveli Beach & Spa Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu neděle 20. leden - úterý 29. leden 2019 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olhuveli Beach & Spa Resort. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Amaya Kuda Rah Maldives
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 21. leden - středa 30. leden 2019 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amaya Kuda Rah Maldives. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 21. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Diamonds Thudufushi Beach &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 21. leden - středa 30. leden 2019 do destinace Atol Ari, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Thudufushi Beach & Water Villas. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pondělí 21. leden - úterý 5. únor 2019 do destinace Atol Ari, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 31 %.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 22. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hurawalhi Island Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 22. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Lhaviyani Atol, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hurawalhi Island Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kuredu Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu úterý 22. leden - čtvrtek 7. únor 2019 do destinace Lhaviyani Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort & Spa Maldives. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Adaaran Prestige Vadoo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 23. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adaaran Prestige Vadoo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Palm Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu středa 23. leden - pondělí 4. únor 2019 do destinace Lhaviyani Atol, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palm Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Adaaran Select Hudhuran Fushi
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 24. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Severní Atol Male, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adaaran Select Hudhuran Fushi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 24. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 24. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Huvafen Fushi
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 24. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Severní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Huvafen Fushi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Velassaru Maldives
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu čtvrtek 24. leden - středa 6. únor 2019 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velassaru Maldives. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bandos Island Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 25. leden - pátek 8. únor 2019 do destinace Kaafu Atol, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bandos Island Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Jumeirah Vittaveli
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Maledivy v termínu pátek 25. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Jižní Atol Male, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jumeirah Vittaveli. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 777 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Maledivy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.