www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Jihoafrické republice - Jihoafrická republika 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Jihoafrická republika 2019 a Last Minute

Strand Tower Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jihoafrická republika. Zájezd v termínu neděle 9. duben - pondělí 16. duben do destinace Kapské Město, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Strand Tower Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Holiday Inn Cape Town
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pondělí 15. duben - úterý 23. duben 2019 do destinace Kapské Město, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Cape Town. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 39 %.
 
Peermont D´oreale Grande
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pondělí 15. duben - středa 24. duben 2019 do destinace Johannesburg, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Peermont D´oreale Grande. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Holiday Inn Cape Town
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu neděle 21. duben - úterý 30. duben 2019 do destinace Kapské Město, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Cape Town. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Court Classique Suite Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pondělí 22. duben - úterý 30. duben 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Court Classique Suite Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 31 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Hollow On The Square
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pondělí 22. duben - středa 1. květen 2019 do destinace Kapské Město, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hollow On The Square. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 31 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Garden Court Nelson Mandela
Pobyt na levné dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 24. duben - čtvrtek 2. květen 2019 do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Garden Court Nelson Mandela. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Montagu Country Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 24. duben - úterý 30. duben 2019 do destinace Kapské Město, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Montagu Country Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Protea Hotel Cape Town Cape
Pobyt na dovolené v zemi Jihoafrická republika. Zájezd v termínu středa 24. duben - úterý 2. květen do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Protea Hotel Cape Town Cape Castle. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Protea Hotel Cape Town Sea Point
Pobyt na dovolené v zemi Jihoafrická republika. Zájezd v termínu středa 24. duben - úterý 2. květen do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Protea Hotel Cape Town Sea Point. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Belmond Mount Nelson Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu čtvrtek 25. duben - pátek 3. květen 2019 do destinace Kapské Město, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Belmond Mount Nelson Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 34 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Court Classique Suite Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pátek 26. duben - sobota 4. květen 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Court Classique Suite Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 35 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hilton Cape Town City Centre
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pátek 26. duben - čtvrtek 2. květen 2019 do destinace Kapské Město, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Cape Town City Centre. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 35 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Garden Court Nelson Mandela
Pobyt na levné dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu sobota 27. duben - pátek 3. květen 2019 do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Garden Court Nelson Mandela. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 36 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hollow On The Square
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu neděle 28. duben - sobota 4. květen 2019 do destinace Kapské Město, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hollow On The Square. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 37 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Radisson Blu Waterfront
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu neděle 28. duben - pondělí 6. květen 2019 do destinace Kapské Město, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Waterfront. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 37 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Hotel Holiday Inn Express Cape
Pobyt na dovolené v zemi Jihoafrická republika. Zájezd v termínu neděle 29. duben - pondělí 7. květen do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Holiday Inn Express Cape Town City Centre. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Misty Waves Boutique Hotel
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Jihoafrická republika. Zájezd v termínu neděle 29. duben - pondělí 7. květen do destinace Kapské Město, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Misty Waves Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Court Classique Suite Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 1. květen - pátek 10. květen 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Court Classique Suite Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 40 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Court Classique Suite Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu čtvrtek 2. květen - sobota 11. květen 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Court Classique Suite Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 41 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 329 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jihoafrická republika podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.