www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Jihoafrické republice - Jihoafrická republika 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Jihoafrická republika 2019 a Last Minute

Court Classique Suite Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 13. únor - pátek 22. únor 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Court Classique Suite Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Court Classique Suite Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 13. únor - neděle 24. únor 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Court Classique Suite Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Court Classique Suite Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pátek 15. únor - úterý 26. únor 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Court Classique Suite Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The Twelve Apostles & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pátek 15. únor - neděle 24. únor 2019 do destinace Kapské Město, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Twelve Apostles & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Hollow On The Square
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu sobota 16. únor - úterý 26. únor 2019 do destinace Kapské Město, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hollow On The Square. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
La Splendida
Pobyt na levné dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu neděle 17. únor - čtvrtek 28. únor 2019 do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Splendida. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 31 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Court Classique Suite Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu úterý 19. únor - pondělí 25. únor 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Court Classique Suite Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Court Classique Suite Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 20. únor - sobota 2. březen 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Court Classique Suite Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 34 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Hotel Court Classique Suite
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Jihoafrická republika. Zájezd v termínu středa 20. únor - sobota 26. únor do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Court Classique Suite Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Court Classique Suite Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu čtvrtek 21. únor - středa 27. únor 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Court Classique Suite Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 35 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Court Classique Suite Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pátek 22. únor - neděle 3. březen 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Court Classique Suite Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 36 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Radisson Blu Waterfront
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu sobota 23. únor - neděle 3. březen 2019 do destinace Kapské Město, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Waterfront. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 37 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Cape Royale Luxury Hotel &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pondělí 25. únor - pondělí 11. březen 2019 do destinace Kapské Město, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cape Royale Luxury Hotel & Residence. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 39 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Court Classique Suite Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pondělí 25. únor - čtvrtek 7. březen 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Court Classique Suite Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 39 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Southern Sun The Cullinan
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pondělí 25. únor - pátek 8. březen 2019 do destinace Kapské Město, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Southern Sun The Cullinan. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 39 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sunsquare Cape Town Gardens
Pobyt na levné dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu čtvrtek 28. únor - neděle 10. březen 2019 do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunsquare Cape Town Gardens. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 42 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Cape Royale Luxury Hotel &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu sobota 2. březen - pondělí 11. březen 2019 do destinace Kapské Město, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cape Royale Luxury Hotel & Residence. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Court Classique Suite Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu sobota 2. březen - úterý 12. březen 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Court Classique Suite Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Court Classique Suite Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu neděle 3. březen - sobota 9. březen 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Court Classique Suite Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Court Classique Suite Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pondělí 4. březen - středa 13. březen 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Court Classique Suite Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 322 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jihoafrická republika podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.