www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Jihoafrické republice 2020 - Jihoafrická republika 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Jihoafrická republika 2020

TO NEJLEPŠÍ Z JIŽNÍ AFRIKY
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu neděle 1. listopad - sobota 14. listopad 2020 do destinace Johannesburg, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení TO NEJLEPŠÍ Z JIŽNÍ AFRIKY. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 207 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Velký Okruh
Pobyt na First Minute dovolené v zemi Jihoafrická republika. Zájezd v termínu neděle 1. listopad - sobota 16. listopad do destinace Kapské Město, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velký Okruh. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
VELKÝ OKRUH
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu neděle 1. listopad - pondělí 16. listopad 2020 do destinace Kapské Město, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení VELKÝ OKRUH. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 207 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
TO NEJLEPŠÍ Z JIŽNÍ AFRIKY
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pondělí 15. únor - neděle 28. únor 2021 do destinace Johannesburg, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení TO NEJLEPŠÍ Z JIŽNÍ AFRIKY. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 313 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
VELKÝ OKRUH
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pondělí 1. březen - úterý 16. březen 2021 do destinace Kapské Město, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení VELKÝ OKRUH. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 327 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jihoafrická republika podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.