www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Jihoafrické republice - Jihoafrická republika 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Jihoafrická republika 2019 a Last Minute

Peermont D´oreale Grande
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pátek 2. srpen - čtvrtek 8. srpen 2019 do destinace Johannesburg, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Peermont D´oreale Grande. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Peermont D´oreale Grande
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu neděle 4. srpen - sobota 10. srpen 2019 do destinace Johannesburg, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Peermont D´oreale Grande. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Peermont D´oreale Grande
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pondělí 5. srpen - středa 14. srpen 2019 do destinace Johannesburg, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Peermont D´oreale Grande. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Peermont D´oreale Grande
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 7. srpen - čtvrtek 15. srpen 2019 do destinace Johannesburg, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Peermont D´oreale Grande. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sun Square Cape Town Gardens
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pátek 9. srpen - sobota 17. srpen 2019 do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sun Square Cape Town Gardens. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Peermont D´oreale Grande
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu sobota 10. srpen - neděle 18. srpen 2019 do destinace Johannesburg, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Peermont D´oreale Grande. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Peermont D´oreale Grande
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu sobota 10. srpen - pondělí 19. srpen 2019 do destinace Johannesburg, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Peermont D´oreale Grande. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Peermont D´oreale Grande
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu neděle 11. srpen - sobota 17. srpen 2019 do destinace Johannesburg, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Peermont D´oreale Grande. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Peermont D´oreale Grande
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pondělí 12. srpen - neděle 18. srpen 2019 do destinace Johannesburg, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Peermont D´oreale Grande. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Park Inn By Radisson Foreshore
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 14. srpen - čtvrtek 22. srpen 2019 do destinace Kapské Město, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park Inn By Radisson Foreshore. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Southern Sun Waterfront
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 14. srpen - čtvrtek 22. srpen 2019 do destinace Kapské Město, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Southern Sun Waterfront. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Black Rhino Game Lodge
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pátek 16. srpen - sobota 24. srpen 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Black Rhino Game Lodge. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Peermont D´oreale Grande
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pátek 16. srpen - neděle 25. srpen 2019 do destinace Johannesburg, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Peermont D´oreale Grande. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Black Rhino Game Lodge
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu sobota 17. srpen - pondělí 26. srpen 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Black Rhino Game Lodge. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Black Rhino Game Lodge
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu sobota 17. srpen - pátek 23. srpen 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Black Rhino Game Lodge. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Peermont D´oreale Grande
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu sobota 17. srpen - neděle 25. srpen 2019 do destinace Johannesburg, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Peermont D´oreale Grande. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Black Rhino Game Lodge
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu neděle 18. srpen - sobota 24. srpen 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Black Rhino Game Lodge. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 31 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Hotel Southern Sun Waterfront
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Jihoafrická republika. Zájezd v termínu neděle 18. srpen - sobota 28. srpen do destinace Kapské Město, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Southern Sun Waterfront. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Sun Square Cape Town Gardens
Pobyt na levné dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu neděle 18. srpen - sobota 24. srpen 2019 do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sun Square Cape Town Gardens. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 31 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 32 %.
 
Court Classique Suite Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pondělí 19. srpen - úterý 27. srpen 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Court Classique Suite Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 326 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jihoafrická republika podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.