www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Jihoafrické republice 2020 - Jihoafrická republika 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Jihoafrická republika 2020

Arabella Western Cape Hotel &
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Jihoafrická republika. Zájezd v termínu 26. leden - 2. únor do destinace Kapské Město, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Arabella Western Cape Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
TO NEJLEPŠÍ Z JIŽNÍ AFRIKY
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu sobota 15. únor - pátek 28. únor 2020 do destinace Johannesburg, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení TO NEJLEPŠÍ Z JIŽNÍ AFRIKY. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 88 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
VELKÝ OKRUH
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu neděle 1. březen - pondělí 16. březen 2020 do destinace Kapské Město, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení VELKÝ OKRUH. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 103 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Velký Okruh
Pobyt na First Minute dovolené v zemi Jihoafrická republika. Zájezd v termínu neděle 1. březen - pondělí 16. březen do destinace Kapské Město, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Velký Okruh. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Cesta kolem světa za 33 dní,
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu úterý 15. září - sobota 17. říjen 2020 do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cesta kolem světa za 33 dní, český delegát. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem za 301 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jihoafrická republika podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.