Dovolená 2021    >    

Dovolená v Jihoafrické republice 2021 - Jihoafrická republika 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Jihoafrická republika 2021

Holiday Inn Express Cape Town
Pobyt na levné dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 1. září - středa 8. září 2021 do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Express Cape Town City Centre. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Frankfurt s odletem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Lagoon Beach Hotel & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 1. září - středa 8. září 2021 do destinace Kapské Město, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lagoon Beach Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Frankfurt s odletem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Onomo Hotel Cape Town - Inn On
Pobyt na levné dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 1. září - středa 8. září 2021 do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Onomo Hotel Cape Town - Inn On The Square. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Frankfurt s odletem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Protea Hotel Cape Town Sea Point
Pobyt na levné dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 1. září - středa 8. září 2021 do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Protea Hotel Cape Town Sea Point. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Frankfurt s odletem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Stayeasy Cape Town City Bowl
Pobyt na levné dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 1. září - středa 8. září 2021 do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Stayeasy Cape Town City Bowl. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Frankfurt s odletem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Holiday Inn Express Cape Town
Pobyt na levné dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 8. září - středa 15. září 2021 do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Express Cape Town City Centre. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Frankfurt s odletem za 39 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Lagoon Beach Hotel & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 8. září - středa 15. září 2021 do destinace Kapské Město, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lagoon Beach Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Frankfurt s odletem za 39 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Onomo Hotel Cape Town - Inn On
Pobyt na levné dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 8. září - středa 15. září 2021 do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Onomo Hotel Cape Town - Inn On The Square. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Frankfurt s odletem za 39 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Protea Hotel Cape Town Sea Point
Pobyt na levné dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 8. září - středa 15. září 2021 do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Protea Hotel Cape Town Sea Point. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Frankfurt s odletem za 39 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Stayeasy Cape Town City Bowl
Pobyt na levné dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 8. září - středa 15. září 2021 do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Stayeasy Cape Town City Bowl. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Frankfurt s odletem za 39 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Holiday Inn Express Cape Town
Pobyt na levné dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 15. září - středa 22. září 2021 do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Express Cape Town City Centre. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Frankfurt s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Lagoon Beach Hotel & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 15. září - středa 22. září 2021 do destinace Kapské Město, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lagoon Beach Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Frankfurt s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Onomo Hotel Cape Town - Inn On
Pobyt na levné dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 15. září - středa 22. září 2021 do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Onomo Hotel Cape Town - Inn On The Square. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Frankfurt s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Protea Hotel Cape Town Sea Point
Pobyt na levné dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 15. září - středa 22. září 2021 do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Protea Hotel Cape Town Sea Point. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Frankfurt s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Stayeasy Cape Town City Bowl
Pobyt na levné dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 15. září - středa 22. září 2021 do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Stayeasy Cape Town City Bowl. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Frankfurt s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Erinvale Estate Hotel & Spa
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Jihoafrická republika. Zájezd v termínu středa 17. září - středa 24. září do destinace Kapské Město, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Erinvale Estate Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Frankfurt.
 
ZÁPADNÍ KAPSKO
Pobyt na levné dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pátek 1. říjen - pondělí 11. říjen 2021 do destinace Kapské Město, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení ZÁPADNÍ KAPSKO. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 62 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
ZÁPADNÍ KAPSKO
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pondělí 1. listopad - čtvrtek 11. listopad 2021 do destinace Kapské Město, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení ZÁPADNÍ KAPSKO. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 93 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Garden Court Nelson Mandela
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu úterý 2. listopad - pondělí 8. listopad 2021 do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Garden Court Nelson Mandela Boulevard. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Frankfurt s odletem za 94 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Holiday Inn Cape Town
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu úterý 2. listopad - pondělí 8. listopad 2021 do destinace Kapské Město, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Cape Town. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Frankfurt s odletem za 94 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 149 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jihoafrická republika podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.