www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Jihoafrické republice - Jihoafrická republika 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Jihoafrická republika 2019 a Last Minute

Apartmány Radisson Blu
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Jihoafrická republika. Zájezd v termínu 29. květen - 5. červen do destinace Kapské Město, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Radisson Blu Waterfront. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Garden Court Nelson
Pobyt na dovolené v zemi Jihoafrická republika. Zájezd v termínu 29. květen - 6. červen do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Garden Court Nelson Mandela. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Hollow On The Square
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Jihoafrická republika. Zájezd v termínu 29. květen - 5. červen do destinace Kapské Město, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hollow On The Square. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Southern Sun The Cullinan
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Jihoafrická republika. Zájezd v termínu 29. květen - 6. červen do destinace Kapské Město, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Southern Sun The Cullinan. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel StayEasy Cape Town City
Pobyt na dovolené v zemi Jihoafrická republika. Zájezd v termínu 29. květen - 5. červen do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel StayEasy Cape Town City Bowl. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Windsor Hotel
Pobyt na dovolené v zemi Jihoafrická republika. Zájezd v termínu 30. květen - 6. červen do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Windsor Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Black Rhino Game Lodge
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu úterý 4. červen - středa 12. červen 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Black Rhino Game Lodge. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Black Rhino Game Lodge
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu sobota 8. červen - pátek 14. červen 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Black Rhino Game Lodge. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Court Classique Suite Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jihoafrická republika. Zájezd v termínu sobota 11. červen - pátek 18. červen do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Court Classique Suite Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Stayeasy Cape Town City Bowl
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu středa 12. červen - úterý 18. červen 2019 do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Stayeasy Cape Town City Bowl. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 31 %.
 
Devon Valley
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu čtvrtek 13. červen - sobota 22. červen 2019 do destinace Kapské Město, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Devon Valley. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Black Rhino Game Lodge
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu neděle 16. červen - sobota 22. červen 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Black Rhino Game Lodge. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Sun Square Cape Town
Pobyt na dovolené v zemi Jihoafrická republika. Zájezd v termínu neděle 16. červen - sobota 24. červen do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sun Square Cape Town Gardens. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Southern Sun Waterfront
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu neděle 16. červen - pondělí 24. červen 2019 do destinace Kapské Město, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Southern Sun Waterfront. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Spier Hotel
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Jihoafrická republika. Zájezd v termínu neděle 16. červen - pondělí 23. červen do destinace Kapské Město, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spier Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Black Rhino Game Lodge
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pondělí 17. červen - středa 26. červen 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Black Rhino Game Lodge. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Peermont D´oreale Grande
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu pondělí 17. červen - neděle 23. červen 2019 do destinace Johannesburg, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Peermont D´oreale Grande. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Black Rhino Game Lodge
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu úterý 18. červen - středa 26. červen 2019 do destinace Johannesburg, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Black Rhino Game Lodge. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Holiday Inn Express Cape Town
Pobyt na levné dovolené ve státě Jihoafrická republika v termínu úterý 18. červen - středa 26. červen 2019 do destinace Kapské Město, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Express Cape Town City Centre. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Park Inn By Radisson
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Jihoafrická republika. Zájezd v termínu úterý 19. červen - středa 27. červen do destinace Kapské Město, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park Inn By Radisson Foreshore. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 

Zobrazeno 1-20 z 324 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jihoafrická republika podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.