www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Turecku 2020 - Turecko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Turecko 2020

Hotel Cornelia Diamond
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Turecko. Zájezd v termínu sobota 5. leden - úterý 12. leden do destinace Belek, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cornelia Diamond. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Legacy Ottoman
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 5. leden - středa 8. leden 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Legacy Ottoman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Cornelia De Luxe
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Turecko. Zájezd v termínu neděle 6. leden - středa 13. leden do destinace Belek, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cornelia De Luxe. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Four Seasons At Sultanahmet
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu úterý 7. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Seasons At Sultanahmet. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Four Seasons At The Bosphorus
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu úterý 7. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Seasons At The Bosphorus. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Legacy Ottoman
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu úterý 7. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Legacy Ottoman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ciragan Kempinski Palace
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 9. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ciragan Kempinski Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Aspen
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu sobota 11. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aspen. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Aspen
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 16. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aspen. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 58 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Granada Luxury Belek
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 16. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Belek, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Granada Luxury Belek. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 58 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mega Saray
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu pátek 17. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Belek, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mega Saray. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 59 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Avicenna
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu pondělí 20. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avicenna. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 62 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Delphin Imperial
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu pondělí 20. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Antalya, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Delphin Imperial. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 62 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Legacy Ottoman
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu úterý 21. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Legacy Ottoman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 63 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Alzer Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu středa 22. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alzer Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 64 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Sensitive Premium Resort Und Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu pátek 24. leden - pátek 7. únor 2020 do destinace Belek, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sensitive Premium Resort Und Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 66 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Port Side Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 26. leden - neděle 2. únor 2020 do destinace Side, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Port Side Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 68 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Adalya Elite
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Turecko v termínu středa 29. leden - středa 5. únor 2020 do destinace Antalya, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Adalya Elite. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 71 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Legacy Ottoman
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Turecko v termínu středa 29. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Legacy Ottoman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 71 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Legacy Ottoman
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 30. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Legacy Ottoman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 72 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 1497 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Turecko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.