www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Turecku 2020 - Turecko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Turecko 2020

Side Corolla
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Turecko v termínu sobota 4. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Side, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Side Corolla. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Cornelia Diamond
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Turecko. Zájezd v termínu sobota 5. leden - sobota 12. leden do destinace Belek, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cornelia Diamond. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Vratislav.
 
Four Seasons At Sultanahmet
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Turecko v termínu pondělí 6. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Seasons At Sultanahmet. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Cornelia De Luxe
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Turecko. Zájezd v termínu pondělí 6. leden - pátek 13. leden do destinace Belek, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cornelia De Luxe. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Aspen
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 9. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aspen. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Four Seasons At The Bosphorus
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Turecko v termínu pátek 10. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Seasons At The Bosphorus. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 108 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Mina Sultanahmet
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Turecko v termínu pátek 10. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mina Sultanahmet. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 108 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Su
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Turecko v termínu sobota 11. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Antalya, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Su. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Papillon Ayscha
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Turecko v termínu sobota 11. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Belek, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Papillon Ayscha. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Alzer Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 16. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alzer Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 114 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Tayhan Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 16. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Istanbul, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tayhan Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 114 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, poznávací. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Four Seasons At Sultanahmet
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Turecko v termínu pátek 17. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Seasons At Sultanahmet. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 115 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ramada Plaza Antalya
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Turecko v termínu sobota 18. leden - neděle 2. únor 2020 do destinace Antalya, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Plaza Antalya. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 116 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sueno Hotels Deluxe Belek
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Turecko v termínu sobota 18. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Belek, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sueno Hotels Deluxe Belek. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 116 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Villa Side Residence
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Turecko v termínu sobota 18. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Side, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Villa Side Residence. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 116 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Avicenna
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Turecko v termínu úterý 21. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avicenna. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 119 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Four Seasons At The Bosphorus
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Turecko v termínu pátek 24. leden - pondělí 27. leden 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Seasons At The Bosphorus. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 122 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Aspen
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 30. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aspen. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 128 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Aprilis Gold Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Turecko v termínu pátek 31. leden - neděle 2. únor 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aprilis Gold Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 129 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ciragan Kempinski Palace
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Turecko v termínu pátek 31. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ciragan Kempinski Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 129 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 1134 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Turecko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.