www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Turecku 2020 - Turecko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Turecko 2020

Hotel Grand Anka
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 26. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Grand Anka. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 29 %.
 
Aspen
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu pondělí 27. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aspen. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ciragan Kempinski Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu středa 29. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ciragan Kempinski Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ciragan Kempinski Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 30. leden - neděle 2. únor 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ciragan Kempinski Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ciragan Kempinski Palace
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu pátek 31. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ciragan Kempinski Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Avicenna
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu sobota 1. únor - úterý 4. únor 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avicenna. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Four Seasons At The Bosphorus
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu sobota 1. únor - středa 5. únor 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Seasons At The Bosphorus. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Alzer Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu pondělí 3. únor - středa 5. únor 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alzer Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Bekdas De Luxe
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 9. únor - čtvrtek 13. únor 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bekdas De Luxe. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 29 %.
 
Sirene Belek Hotel Golf
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Turecko. Zájezd v termínu neděle 9. únor - čtvrtek 16. únor do destinace Belek, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sirene Belek Hotel Golf. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Legacy Ottoman
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu pondělí 10. únor - čtvrtek 13. únor 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Legacy Ottoman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Four Seasons At Sultanahmet
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu pátek 14. únor - úterý 18. únor 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Seasons At Sultanahmet. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Trendy Aspendos Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu sobota 15. únor - sobota 29. únor 2020 do destinace Side, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trendy Aspendos Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Avicenna
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 16. únor - úterý 18. únor 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avicenna. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Kaya Belek Golf
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Turecko. Zájezd v termínu neděle 16. únor - úterý 23. únor do destinace Belek, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kaya Belek Golf. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Legacy Ottoman
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 16. únor - úterý 18. únor 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Legacy Ottoman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Alzer Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu středa 19. únor - neděle 23. únor 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alzer Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Mega Saray
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu středa 19. únor - středa 4. březen 2020 do destinace Belek, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mega Saray. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Yüksel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 27. únor - neděle 1. březen 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Yüksel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 37 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 30 %.
 
Zurich Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 27. únor - neděle 1. březen 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zurich Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 37 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, poznávací. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1730 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Turecko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.