www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Turecku - Turecko 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Turecko a Last Minute

Grand Zaman Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 19. červenec - úterý 24. červenec 2018 do destinace Alanya, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Zaman Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Happy Beach
Pobyt na dovolené ve státě Turecko. Zájezd v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 26. červenec do destinace Alanya, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Happy Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Hotel Bulvar Palas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 19. červenec - neděle 22. červenec 2018 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bulvar Palas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Hotel Club Marco Polo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Kemer, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Club Marco Polo. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Hôtel Royal Dragon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Side, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hôtel Royal Dragon. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Kivilcim Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 26. červenec 2018 do destinace Marmaris, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kivilcim Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Legacy Ottoman
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 19. červenec - sobota 21. červenec 2018 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Legacy Ottoman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Primera Hotel And Apart
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 19. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Alanya, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Primera Hotel And Apart. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Sirene Belek Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 19. červenec - pondělí 30. červenec 2018 do destinace Belek, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sirene Belek Hotel. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Vesta hotel
Pobyt na dovolené ve státě Turecko. Zájezd v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 26. červenec do destinace Side, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vesta hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava zítra.
 
Armas Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu pátek 20. červenec - pátek 3. srpen 2018 do destinace Kemer, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Armas Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ciragan Kempinski Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu pátek 20. červenec - pondělí 23. červenec 2018 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ciragan Kempinski Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Elite Orkide
Pobyt na dovolené ve státě Turecko. Zájezd v termínu pátek 20. červenec - pátek 27. červenec do destinace Alanya, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Elite Orkide. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Melisa Garden
Pobyt na dovolené ve státě Turecko. Zájezd v termínu pátek 20. červenec - pátek 27. červenec do destinace Alanya, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melisa Garden. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Rixos The Land Of Legend Theme
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu pátek 20. červenec - pátek 27. červenec 2018 do destinace Belek, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rixos The Land Of Legend Theme Park. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Selen
Pobyt na dovolené ve státě Turecko. Zájezd v termínu pátek 20. červenec - pátek 27. červenec do destinace Marmaris, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Selen. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Söl Beach
Pobyt na dovolené ve státě Turecko. Zájezd v termínu pátek 20. červenec - pátek 27. červenec do destinace Marmaris, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Söl Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Alzer Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu sobota 21. červenec - středa 25. červenec 2018 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alzer Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Avicenna
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu sobota 21. červenec - úterý 24. červenec 2018 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avicenna. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Delphin Imperial
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu sobota 21. červenec - středa 1. srpen 2018 do destinace Antalya, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Delphin Imperial. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Brno s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1807 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Turecko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.