www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Turecku - Turecko 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Turecko a Last Minute

Avicenna
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu úterý 25. září - pátek 28. září 2018 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avicenna. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Avicenna
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu úterý 25. září - čtvrtek 27. září 2018 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avicenna. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Cactus Mirage Family Club
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko. Zájezd v termínu úterý 25. září - středa 3. říjen do destinace Bodrum a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cactus Mirage Family Club. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Club Müskebi
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko. Zájezd v termínu úterý 25. září - středa 3. říjen do destinace Bodrum a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Müskebi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Eftalia Ocean Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko. Zájezd v termínu úterý 25. září - středa 3. říjen do destinace Alanya, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eftalia Ocean Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Family Life Bodrum Imperial
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko. Zájezd v termínu úterý 25. září - středa 3. říjen do destinace Bodrum a okolí, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Family Life Bodrum Imperial. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Green Garden
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko. Zájezd v termínu úterý 25. září - středa 3. říjen do destinace Alanya, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Green Garden. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Holiday Village
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko. Zájezd v termínu úterý 25. září - pátek 5. říjen do destinace Marmaris, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Hotel Grand Side
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko. Zájezd v termínu úterý 25. září - úterý 2. říjen do destinace Side, v 4,5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Grand Side. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
L Etoile
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu úterý 25. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace Marmaris, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení L Etoile. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 39 %.
 
Legacy Ottoman
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu úterý 25. září - čtvrtek 27. září 2018 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Legacy Ottoman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Maritim Pine Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko. Zájezd v termínu úterý 25. září - středa 3. říjen do destinace Belek, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maritim Pine Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Monachus
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko. Zájezd v termínu úterý 25. září - středa 3. říjen do destinace Side, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Monachus. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Palmet Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko. Zájezd v termínu úterý 25. září - úterý 2. říjen do destinace Kemer, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palmet Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Sami Beach
Pobyt na dovolené ve státě Turecko. Zájezd v termínu úterý 25. září - středa 3. říjen do destinace Bodrum a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sami Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Selen
Pobyt na dovolené ve státě Turecko. Zájezd v termínu úterý 25. září - pátek 5. říjen do destinace Marmaris, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Selen. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Sentido Marina Suites
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu úterý 25. září - neděle 30. září 2018 do destinace Kusadasi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sentido Marina Suites. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Avicenna
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu středa 26. září - sobota 29. září 2018 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avicenna. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Blue Wave Suite Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko. Zájezd v termínu středa 26. září - středa 3. říjen do destinace Alanya, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Blue Wave Suite Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Ciragan Kempinski Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu středa 26. září - sobota 29. září 2018 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ciragan Kempinski Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 1636 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Turecko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.