www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Turecku - Turecko 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Turecko a Last Minute

Hotel Wyndham Old Town
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 22. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Wyndham Old Town. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Istanbul Royal Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 22. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Istanbul Royal Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 32 %.
 
Kleopatra Life Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 22. listopad - úterý 27. listopad 2018 do destinace Alanya, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kleopatra Life Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Occidental Pera Istanbul
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 22. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Occidental Pera Istanbul. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Premist Hotel Taksim
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 22. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Premist Hotel Taksim. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Spice Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Turecko. Zájezd v termínu čtvrtek 22. listopad - neděle 29. listopad do destinace Belek, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spice Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Trendy Lara
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Turecko. Zájezd v termínu čtvrtek 23. listopad - neděle 30. listopad do destinace Antalya, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Trendy Lara. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Mina Sultanahmet
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu pátek 23. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mina Sultanahmet. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Gloria Golf Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Turecko. Zájezd v termínu pátek 24. listopad - neděle 28. listopad do destinace Belek, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Gloria Golf Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Susesi Luxury Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu sobota 24. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Belek, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Susesi Luxury Resort. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Aska Lara Deluxe Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Turecko. Zájezd v termínu sobota 26. listopad - neděle 3. prosinec do destinace Antalya, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aska Lara Deluxe Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Hotel Bulvar Palas
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 29. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bulvar Palas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Hotel Susesi Luxury
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Turecko. Zájezd v termínu čtvrtek 29. listopad - neděle 6. prosinec do destinace Belek, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Susesi Luxury. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Occidental Pera Istanbul
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko. Zájezd v termínu čtvrtek 29. listopad - neděle 2. prosinec do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Occidental Pera Istanbul. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 8 dní.
 
Occidental Pera Istanbul
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 29. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Occidental Pera Istanbul. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Premist Hotel Sultanahmed
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 29. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Premist Hotel Sultanahmed. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Premist Hotel Sultanahmet
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko. Zájezd v termínu čtvrtek 29. listopad - neděle 2. prosinec do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Premist Hotel Sultanahmet. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 8 dní.
 
Premist Hotel Taksim
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 29. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Premist Hotel Taksim. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Premist Hotel Taksim
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko. Zájezd v termínu čtvrtek 29. listopad - neděle 2. prosinec do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Premist Hotel Taksim. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 8 dní.
 
Taksim Premium
Pobyt na dovolené ve státě Turecko. Zájezd v termínu čtvrtek 29. listopad - neděle 2. prosinec do destinace Istanbul, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Taksim Premium. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 8 dní.
 

Zobrazeno 1-20 z 1675 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Turecko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.