www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Turecku 2020 - Turecko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Turecko 2020

Artemis Princess Hotel
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Turecko. Zájezd v termínu 2. červen - 5. červen do destinace Alanya, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Artemis Princess Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - .
 
Primera Suit Hotel
Pobyt na dovolené v zemi Turecko. Zájezd v termínu 2. červen - 5. červen do destinace Alanya, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Primera Suit Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Sami Beach
Pobyt na dovolené ve státě Turecko. Zájezd v termínu středa 3. červen - středa 10. červen do destinace Bodrum a okolí, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sami Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Liberty Hotels Lara
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu sobota 27. červen - sobota 4. červenec 2020 do destinace Antalya, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Liberty Hotels Lara. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Royal Dragon
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu pondělí 29. červen - pondělí 13. červenec 2020 do destinace Side, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Dragon. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Alba Royal Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu středa 1. červenec - středa 8. červenec 2020 do destinace Side, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alba Royal Hotel. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Four Seasons At Sultanahmet
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu středa 1. červenec - neděle 5. červenec 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Seasons At Sultanahmet. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, eurovíkendy.
 
Hotel Cornelia Diamond Golf
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu středa 1. červenec - středa 15. červenec 2020 do destinace Belek, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cornelia Diamond Golf Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Ostrava s odletem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Maya Golf Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu středa 1. červenec - středa 8. červenec 2020 do destinace Side, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maya Golf Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava, Budapešť s odletem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Poseidon Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu středa 1. červenec - středa 8. červenec 2020 do destinace Marmaris, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Poseidon Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Primasol Hane Family - Rodinná
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu středa 1. červenec - středa 8. červenec 2020 do destinace Side, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Primasol Hane Family - Rodinná Izba. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Selectum Family Resort (Ex.
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu středa 1. červenec - středa 8. červenec 2020 do destinace Belek, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Selectum Family Resort (Ex. Letoonia Golf Resort). Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Side Star Elegance
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu středa 1. červenec - čtvrtek 16. červenec 2020 do destinace Side, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Side Star Elegance. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Titanic Beach Lara
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu středa 1. červenec - středa 8. červenec 2020 do destinace Antalya, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Titanic Beach Lara. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava, Košice, Budapešť s odletem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Grand Efe
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 2. červenec - pátek 17. červenec 2020 do destinace Kusadasi, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Efe. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Grand Park Kemer
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 2. červenec - sobota 11. červenec 2020 do destinace Kemer, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Park Kemer. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Budapešť s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ideal Panorama
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 2. červenec - čtvrtek 9. červenec 2020 do destinace Marmaris, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ideal Panorama. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Kefaluka Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 2. červenec - čtvrtek 9. červenec 2020 do destinace Bodrum, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kefaluka Resort. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Brno, Ostrava s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Miray Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 2. červenec - čtvrtek 9. červenec 2020 do destinace Marmaris, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Miray Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Noxinn Deluxe Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Turecko v termínu čtvrtek 2. červenec - pondělí 13. červenec 2020 do destinace Alanya, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Noxinn Deluxe Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1279 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Turecko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.