www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Turecku 2020/2021 - Turecko 2020/2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Turecko 2020/2021

Avicenna
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 25. říjen - středa 28. říjen 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avicenna. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Avicenna
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 25. říjen - čtvrtek 29. říjen 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avicenna. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ciragan Kempinski Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 25. říjen - úterý 27. říjen 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ciragan Kempinski Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ciragan Kempinski Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 25. říjen - středa 28. říjen 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ciragan Kempinski Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Delphin Diva - 2020
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 25. říjen - středa 4. listopad 2020 do destinace Antalya, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Delphin Diva - 2020. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Delphin Imperial
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 25. říjen - neděle 1. listopad 2020 do destinace Antalya, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Delphin Imperial. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 23 %.
 
Diamond Hill - 2020
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 25. říjen - středa 28. říjen 2020 do destinace Alanya, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamond Hill - 2020. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Four Seasons At Sultanahmet
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 25. říjen - čtvrtek 29. říjen 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Seasons At Sultanahmet. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, eurovíkendy.
 
Four Seasons At The Bosphorus
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 25. říjen - úterý 27. říjen 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Seasons At The Bosphorus. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, eurovíkendy.
 
Four Seasons At The Bosphorus
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 25. říjen - středa 28. říjen 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Seasons At The Bosphorus. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, eurovíkendy.
 
Four Seasons At The Bosphorus
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 25. říjen - čtvrtek 29. říjen 2020 do destinace Istanbul, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Four Seasons At The Bosphorus. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, eurovíkendy.
 
Gloria Serenity - 2020
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 25. říjen - neděle 8. listopad 2020 do destinace Belek, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gloria Serenity - 2020. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Park Lara
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 25. říjen - neděle 1. listopad 2020 do destinace Antalya, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Park Lara. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 23 %.
 
Hotel Berr
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 25. říjen - čtvrtek 29. říjen 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Berr. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Hotel Black Bird
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 25. říjen - čtvrtek 29. říjen 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Black Bird. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 40 %.
 
Hotel Bulvar Palas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 25. říjen - čtvrtek 29. říjen 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bulvar Palas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Hotel Glorious
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 25. říjen - čtvrtek 29. říjen 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Glorious. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Hotel Grand Washington
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 25. říjen - čtvrtek 29. říjen 2020 do destinace Istanbul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Grand Washington. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Hotel Naumpaşa Konagi
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 25. říjen - čtvrtek 29. říjen 2020 do destinace Istanbul, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Naumpaşa Konagi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Hotel Primera Suit
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Turecko v termínu neděle 25. říjen - neděle 1. listopad 2020 do destinace Alanya, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Primera Suit. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 10644 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Turecko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.