Dovolená 2021    >    

Dovolená na Kapverdských ostrovech 2021 - Kapverdské ostrovy 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kapverdské ostrovy 2021

Morabeza
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 6. srpen - sobota 14. srpen 2021 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Morabeza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Oasis Atlantico Belorizonte
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 6. srpen - sobota 21. srpen 2021 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oasis Atlantico Belorizonte. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Oasis Atlantico Belorizonte
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 6. srpen - sobota 14. srpen 2021 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oasis Atlantico Belorizonte. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Oasis Salinas Sea
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 6. srpen - sobota 21. srpen 2021 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oasis Salinas Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Oasis Salinas Sea
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 6. srpen - sobota 14. srpen 2021 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oasis Salinas Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riu Funana / Garopa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 6. srpen - sobota 21. srpen 2021 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Funana / Garopa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riu Funana / Garopa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 6. srpen - sobota 14. srpen 2021 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Funana / Garopa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riu Palace Cabo Verde (Ponta
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 6. srpen - sobota 14. srpen 2021 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Palace Cabo Verde (Ponta Preta). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riu Palace Cabo Verde (Ponta
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 6. srpen - sobota 21. srpen 2021 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Palace Cabo Verde (Ponta Preta). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riu Palace Santa Maria
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 6. srpen - sobota 14. srpen 2021 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Palace Santa Maria. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riu Palace Santa Maria
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 6. srpen - sobota 21. srpen 2021 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Palace Santa Maria. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Morabeza
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 13. srpen - sobota 21. srpen 2021 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Morabeza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Morabeza
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 13. srpen - sobota 21. srpen 2021 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Morabeza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Morabeza
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 13. srpen - sobota 28. srpen 2021 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Morabeza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Oasis Atlantico Belorizonte
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 13. srpen - sobota 21. srpen 2021 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oasis Atlantico Belorizonte. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Oasis Atlantico Belorizonte
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 13. srpen - sobota 28. srpen 2021 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oasis Atlantico Belorizonte. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Oasis Salinas Sea
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 13. srpen - sobota 21. srpen 2021 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oasis Salinas Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Oasis Salinas Sea
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 13. srpen - sobota 28. srpen 2021 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oasis Salinas Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riu Funana / Garopa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 13. srpen - sobota 21. srpen 2021 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Funana / Garopa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riu Funana / Garopa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 13. srpen - sobota 28. srpen 2021 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Funana / Garopa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 225 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kapverdské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.