www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kapverdských ostrovech - Kapverdské ostrovy 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kapverdské ostrovy 2019 a Last Minute

Royal Horizons Boavista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu čtvrtek 30. květen - pátek 7. červen 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boavista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 39 %.
 
Hotel Odjo D’Agua
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 5. červen - středa 19. červen 2019 do destinace Ostrov Sal, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Odjo D’Agua. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Pontao
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 5. červen - středa 12. červen 2019 do destinace Ostrov Sal, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pontao. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu čtvrtek 6. červen - pátek 14. červen 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Royal Horizons Boavista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu čtvrtek 6. červen - pátek 14. červen 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boavista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Riu Karamboa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 11. červen - úterý 18. červen 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Karamboa. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Riu Touareg - Adults Only
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 11. červen - úterý 18. červen 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg - Adults Only. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Hotel Morabeza
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 12. červen - středa 19. červen 2019 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Morabeza. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu čtvrtek 13. červen - pátek 21. červen 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Royal Horizons Boavista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu čtvrtek 13. červen - pátek 21. červen 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boavista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Hotel Pontao
Pobyt na levné dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 14. červen - pátek 21. červen 2019 do destinace Ostrov Sal, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pontao. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Hotel Morabeza
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu sobota 15. červen - pondělí 24. červen 2019 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Morabeza. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 18. červen - úterý 25. červen 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 35 %.
 
Riu Karamboa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 18. červen - úterý 25. červen 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Karamboa. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Riu Palace Boa Vista
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 18. červen - úterý 25. červen 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Palace Boa Vista. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Riu Touareg
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 18. červen - úterý 25. červen 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Riu Touareg
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 18. červen - úterý 25. červen 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Riu Touareg - Adults Only
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 18. červen - úterý 25. červen 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg - Adults Only. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 32 %.
 
Riu Touareg - Adults Only
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 18. červen - úterý 25. červen 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg - Adults Only. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Royal Horizons Boa Vista
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 18. červen - úterý 2. červenec 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 30 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 298 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kapverdské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.