www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kapverdských ostrovech - Kapverdské ostrovy 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kapverdské ostrovy 2019 a Last Minute

Melia Dunas Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 26. březen - středa 3. duben 2019 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Dunas Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riu Touareg - Standardní Část
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 26. březen - středa 10. duben 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg - Standardní Část. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 50 %.
 
Leme Bedje
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 27. březen - sobota 6. duben 2019 do destinace Ostrov Sal, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leme Bedje. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Riu Karamboa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 29. březen - sobota 6. duben 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Riu Karamboa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riu Palace Boavista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 29. březen - středa 10. duben 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Palace Boavista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 46 %.
 
Aguahotels Sal Vila Verde
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pondělí 1. duben - čtvrtek 11. duben 2019 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aguahotels Sal Vila Verde. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Hotel Riu Karamboa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 2. duben - sobota 13. duben 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Riu Karamboa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Riu Karamboa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 2. duben - středa 10. duben 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Riu Karamboa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Aguahotels Sal Vila Verde
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 3. duben - středa 10. duben 2019 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aguahotels Sal Vila Verde. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 29 %.
 
Aguahotels Sal Vila Verde
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu čtvrtek 4. duben - čtvrtek 11. duben 2019 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aguahotels Sal Vila Verde. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Hotel Da Luz
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu čtvrtek 4. duben - pátek 12. duben 2019 do destinace Ostrov Sal, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Da Luz. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Hotel Riu Karamboa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 5. duben - sobota 13. duben 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Riu Karamboa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Melia Dunas Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 5. duben - neděle 14. duben 2019 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Dunas Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Riu Touareg
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 5. duben - sobota 13. duben 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Cabo Verde Sal Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu neděle 7. duben - pondělí 15. duben 2019 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Cabo Verde Sal Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Leme Bedje
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pondělí 8. duben - pondělí 22. duben 2019 do destinace Ostrov Sal, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leme Bedje. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Leme Bedje
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pondělí 8. duben - středa 17. duben 2019 do destinace Ostrov Sal, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leme Bedje. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Voi Vila Do Farol Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pondělí 8. duben - středa 17. duben 2019 do destinace Ostrov Sal, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Voi Vila Do Farol Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Kombinace Iberostar Club A Oa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 9. duben - středa 24. duben 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kombinace Iberostar Club A Oa Salinas Sea. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Oa Salinas Sea
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 9. duben - neděle 21. duben 2019 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oa Salinas Sea. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 298 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kapverdské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.