www.mDovolena.cz     >    

Kapverdské ostrovy - Dovolená na Kapverdských ostrovech 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kapverdské ostrovy dle termínu

Dunas De Sal Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 25. duben - středa 2. květen 2018 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dunas De Sal Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Agua Hotels Sal Vila Verde
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu čtvrtek 26. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Agua Hotels Sal Vila Verde. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Hotel Morabeza
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu čtvrtek 26. duben - čtvrtek 3. květen 2018 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Morabeza. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Murdeira Village Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu čtvrtek 26. duben - čtvrtek 3. květen 2018 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Murdeira Village Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
KOMBINACE ROYAL HORIZONS
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 27. duben - sobota 12. květen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení KOMBINACE ROYAL HORIZONS BOAVISTA A OA BELORIZONTE. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Agua Hotels Sal Vila Verde
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu neděle 29. duben - středa 9. květen 2018 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Agua Hotels Sal Vila Verde. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Pontao
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 2. květen - středa 16. květen 2018 do destinace Ostrov Sal, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pontao. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 4. květen - středa 16. květen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista - Rodinný Pokoj. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
KOMBINACE RIU KARAMBOA A RIU
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 4. květen - středa 16. květen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení KOMBINACE RIU KARAMBOA A RIU PALACE CABO VERDE. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
KOMBINACE RIU TOUAREG A RIU
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 4. květen - středa 16. květen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení KOMBINACE RIU TOUAREG A RIU FUNANA. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Hotel Pontao
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu sobota 5. květen - sobota 19. květen 2018 do destinace Ostrov Sal, v 2.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pontao. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Morabeza
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pondělí 7. květen - úterý 15. květen 2018 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Morabeza. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Meliá Dunas Beach Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pondělí 7. květen - pondělí 14. květen 2018 do destinace Ostrov Sal, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Dunas Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 8. květen - středa 16. květen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 8. květen - sobota 19. květen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista - Rodinný Pokoj. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Royal Horizons Boavista (Ex.
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 8. květen - středa 16. květen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boavista (Ex. Royal Decameron). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Royal Horizons Boavista (Ex.
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 8. květen - středa 23. květen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boavista (Ex. Royal Decameron). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Royal Horizons Boavista (Ex.
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 8. květen - sobota 19. květen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boavista (Ex. Royal Decameron). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Dunas De Sal Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 9. květen - čtvrtek 17. květen 2018 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dunas De Sal Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Leme Bedje
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 9. květen - středa 16. květen 2018 do destinace Ostrov Sal, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leme Bedje. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 298 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kapverdské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.