www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kapverdských ostrovech - Kapverdské ostrovy 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kapverdské ostrovy 2019 a Last Minute

Riu Palace Boavista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 6. srpen - úterý 20. srpen 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Palace Boavista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Riu Touareg - Adults Only
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 6. srpen - úterý 20. srpen 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg - Adults Only. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 23 %.
 
Hotel Morabeza
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu sobota 10. srpen - sobota 17. srpen 2019 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Morabeza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 39 %.
 
Hotel Morabeza
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu sobota 10. srpen - sobota 17. srpen 2019 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Morabeza. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 37 %.
 
Riu Karamboa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 13. srpen - úterý 27. srpen 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Karamboa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Riu Touareg
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 20. srpen - úterý 27. srpen 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Dunas De Sal Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 23. srpen - sobota 31. srpen 2019 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dunas De Sal Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 36 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Hotel Morabeza
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pondělí 26. srpen - pondělí 2. září 2019 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Morabeza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 39 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Riu Palace Boa Vista
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 3. září - úterý 10. září 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Palace Boa Vista. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Riu Touareg - Adults Only
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 3. září - úterý 10. září 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg - Adults Only. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Royal Horizons Boa Vista
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 3. září - úterý 10. září 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 35 %.
 
Iberostar Club
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu čtvrtek 5. září - pátek 13. září 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Royal Horizons Boavista
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu čtvrtek 5. září - pátek 20. září 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boavista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Melia Dunas Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pondělí 9. září - úterý 17. září 2019 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Dunas Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Riu Touareg
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 10. září - úterý 17. září 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 54 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 17. září - úterý 24. září 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista - Rodinná Izba. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 61 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 40 %.
 
Riu Touareg
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 17. září - úterý 24. září 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 61 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 32 %.
 
Iberostar Club
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu čtvrtek 19. září - pátek 4. říjen 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 63 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Royal Horizons Boavista
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu čtvrtek 19. září - pátek 4. říjen 2019 do destinace Ostrov Boa Vista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boavista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 63 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Hilton Cabo Verde Sal Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 20. září - pátek 4. říjen 2019 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Cabo Verde Sal Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 64 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 298 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kapverdské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.