www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kapverdských ostrovech - Kapverdské ostrovy 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kapverdské ostrovy a Last Minute

Riu Touareg
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 27. červenec - pátek 3. srpen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Porto Antigo
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pondělí 30. červenec - středa 8. srpen 2018 do destinace Ostrov Sal, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Porto Antigo. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Porto Antigo
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu čtvrtek 2. srpen - neděle 12. srpen 2018 do destinace Ostrov Sal, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Porto Antigo. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 3. srpen - sobota 11. srpen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 38 %.
 
Royal Horizons Boa Vista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 3. srpen - středa 15. srpen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 7. srpen - středa 15. srpen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 38 %.
 
Agua Hotels Sal Vila Verde
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 8. srpen - čtvrtek 16. srpen 2018 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Agua Hotels Sal Vila Verde. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Murdeira Village Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 10. srpen - sobota 18. srpen 2018 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Murdeira Village Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Meliá Dunas Beach Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu sobota 11. srpen - sobota 18. srpen 2018 do destinace Ostrov Sal, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Dunas Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 14. srpen - středa 29. srpen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 38 %.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 17. srpen - středa 29. srpen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista - Rodinný Pokoj. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 29 %.
 
KOMBINACE ROYAL HORIZONS
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 17. srpen - sobota 1. září 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení KOMBINACE ROYAL HORIZONS BOAVISTA A OA BELORIZONTE. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Riu Touareg
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 17. srpen - sobota 25. srpen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Voi Vila Do Farol Resort
Pobyt na levné dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu sobota 18. srpen - pondělí 27. srpen 2018 do destinace Ostrov Sal, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Voi Vila Do Farol Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 31 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 21. srpen - středa 29. srpen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 34 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 23 %.
 
Melia Dunas Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 21. srpen - středa 5. září 2018 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Dunas Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 34 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Riu Touareg - Část Pro
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 21. srpen - středa 29. srpen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg - Část Pro Dospělé. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 34 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Royal Horizons Boa Vista
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 21. srpen - středa 29. srpen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 34 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 31 %.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 24. srpen - sobota 1. září 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 37 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 36 %.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 24. srpen - středa 5. září 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 37 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 38 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 298 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kapverdské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.