www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kapverdských ostrovech - Kapverdské ostrovy 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kapverdské ostrovy 2019 a Last Minute

Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 22. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 30 %.
 
Hilton Cabo Verde Sal Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 25. leden - pátek 8. únor 2019 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Cabo Verde Sal Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 46 %.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 25. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 35 %.
 
Royal Horizons Boavista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 25. leden - úterý 5. únor 2019 do destinace Ostrov Boavista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boavista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 52 %.
 
Royal Horizons Boavista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 29. leden - úterý 12. únor 2019 do destinace Ostrov Boavista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boavista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 42 %.
 
Hilton Cabo Verde Sal Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu sobota 2. únor - neděle 10. únor 2019 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Cabo Verde Sal Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 45 %.
 
Aguahotels Sal Vila Verde
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu neděle 3. únor - pondělí 11. únor 2019 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aguahotels Sal Vila Verde. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 35 %.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 8. únor - sobota 23. únor 2019 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Porto Antigo
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 8. únor - pátek 15. únor 2019 do destinace Ostrov Sal, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Porto Antigo. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Riu Touareg
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 8. únor - sobota 16. únor 2019 do destinace Ostrov Boavista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Porto Antigo
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu neděle 10. únor - pondělí 18. únor 2019 do destinace Ostrov Sal, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Porto Antigo. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Aguahotels Sal Vila Verde
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pondělí 11. únor - středa 20. únor 2019 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aguahotels Sal Vila Verde. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 35 %.
 
Aguahotels Sal Vila Verde
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pondělí 11. únor - pondělí 18. únor 2019 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aguahotels Sal Vila Verde. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Oa Salinas Sea
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 12. únor - úterý 19. únor 2019 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oa Salinas Sea. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Morabeza
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu čtvrtek 14. únor - čtvrtek 28. únor 2019 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Morabeza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 57 %.
 
Porto Antigo
Pobyt na levné dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu čtvrtek 14. únor - pátek 22. únor 2019 do destinace Ostrov Sal, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Porto Antigo. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Hotel Odjo D’Agua
Pobyt na levné dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu neděle 17. únor - neděle 24. únor 2019 do destinace Ostrov Sal, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Odjo D’Agua. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 31 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 34 %.
 
Hilton Cabo Verde Sal Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 20. únor - sobota 2. březen 2019 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Cabo Verde Sal Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 34 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 44 %.
 
Hotel Odjo D’Agua
Pobyt na levné dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 20. únor - středa 6. březen 2019 do destinace Ostrov Sal, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Odjo D’Agua. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 34 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 42 %.
 
Meliá Dunas Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu čtvrtek 21. únor - neděle 3. březen 2019 do destinace Ostrov Sal, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Dunas Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 35 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 39 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 298 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kapverdské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.