www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kapverdských ostrovech - Kapverdské ostrovy 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kapverdské ostrovy a Last Minute

Melia Dunas Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 27. listopad - úterý 4. prosinec 2018 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Melia Dunas Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Meliá Dunas Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu sobota 1. prosinec - pondělí 10. prosinec 2018 do destinace Ostrov Sal, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Meliá Dunas Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Porto Antigo
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu neděle 2. prosinec - pondělí 10. prosinec 2018 do destinace Ostrov Sal, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Porto Antigo. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Porto Antigo
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu neděle 2. prosinec - pondělí 10. prosinec 2018 do destinace Ostrov Sal, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Porto Antigo. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Riu Karamboa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 4. prosinec - sobota 15. prosinec 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Karamboa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 39 %.
 
Riu Karamboa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 4. prosinec - úterý 18. prosinec 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Karamboa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 40 %.
 
Riu Touareg - Část Pouze Pro
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 4. prosinec - úterý 18. prosinec 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg - Část Pouze Pro Dospělé. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 41 %.
 
Riu Touareg - Standardní Část
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 4. prosinec - sobota 15. prosinec 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg - Standardní Část. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 40 %.
 
Porto Antigo
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 5. prosinec - středa 19. prosinec 2018 do destinace Ostrov Sal, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Porto Antigo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Hilton Cabo Verde Sal Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 7. prosinec - pátek 14. prosinec 2018 do destinace Ostrov Sal, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Cabo Verde Sal Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Hotel Riu Karamboa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 7. prosinec - sobota 15. prosinec 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Riu Karamboa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riu Palace Boavista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 7. prosinec - sobota 22. prosinec 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Palace Boavista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 35 %.
 
Riu Touareg
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 7. prosinec - sobota 15. prosinec 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Dunas De Sal Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pondělí 10. prosinec - pondělí 24. prosinec 2018 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dunas De Sal Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Riu Karamboa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 11. prosinec - úterý 18. prosinec 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Riu Karamboa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riu Karamboa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 11. prosinec - čtvrtek 27. prosinec 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Karamboa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 35 %.
 
Riu Karamboa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 11. prosinec - sobota 22. prosinec 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Karamboa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 32 %.
 
Riu Touareg
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 11. prosinec - úterý 18. prosinec 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Royal Horizons Boavista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 11. prosinec - pátek 21. prosinec 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boavista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 23 %.
 
Aguahotels Sal Vila Verde
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 14. prosinec - neděle 23. prosinec 2018 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aguahotels Sal Vila Verde. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 298 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kapverdské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.