www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Kapverdských ostrovech - Kapverdské ostrovy 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Kapverdské ostrovy a Last Minute

Clubhotel Riu Karamboa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 28. září - středa 10. říjen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clubhotel Riu Karamboa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 28. září - sobota 13. říjen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista - Rodinný Pokoj. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 32 %.
 
Porto Antigo
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pondělí 1. říjen - čtvrtek 11. říjen 2018 do destinace Ostrov Sal, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Porto Antigo. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 2. říjen - středa 10. říjen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Royal Horizons Boavista (Ex.
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 2. říjen - středa 17. říjen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boavista (Ex. Royal Decameron). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Royal Horizons Boavista (Ex.
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 2. říjen - středa 10. říjen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boavista (Ex. Royal Decameron). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Porto Antigo
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 3. říjen - pátek 12. říjen 2018 do destinace Ostrov Sal, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Porto Antigo. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 5. říjen - sobota 13. říjen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Murdeira Village Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 5. říjen - sobota 13. říjen 2018 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Murdeira Village Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Royal Horizons Boavista (Ex.
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 5. říjen - středa 17. říjen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boavista (Ex. Royal Decameron). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Clubhotel Riu Karamboa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 9. říjen - sobota 20. říjen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clubhotel Riu Karamboa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 9. říjen - středa 17. říjen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 9. říjen - středa 17. říjen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista - Suita S Výhledem Na Moř. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Royal Horizons Boavista (Ex.
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 9. říjen - středa 24. říjen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boavista (Ex. Royal Decameron). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Murdeira Village Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu středa 10. říjen - sobota 20. říjen 2018 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Murdeira Village Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Murdeira Village Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu čtvrtek 11. říjen - čtvrtek 18. říjen 2018 do destinace Ostrov Sal, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Murdeira Village Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Iberostar Club Boa Vista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 12. říjen - středa 24. říjen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Club Boa Vista - Rodinný Pokoj. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Porto Antigo
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 16. říjen - středa 24. říjen 2018 do destinace Ostrov Sal, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Porto Antigo. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Riu Touareg
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu úterý 16. říjen - středa 24. říjen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Touareg. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Royal Horizons Boavista (Ex.
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Kapverdské ostrovy v termínu pátek 19. říjen - sobota 27. říjen 2018 do destinace Ostrov Boavista, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Horizons Boavista (Ex. Royal Decameron). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 298 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Kapverdské ostrovy podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.