Dovolená 2021    >    

Dovolená na Filipínách 2021 - Filipíny 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Filipíny 2021

Costabella Tropical Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Filipíny v termínu pondělí 2. srpen - středa 11. srpen 2021 do destinace Ostrov Cebu/Mactan, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Costabella Tropical Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Bluewater Maribago Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Filipíny. Zájezd v termínu pondělí 2. srpen - středa 11. srpen do destinace Cebu, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bluewater Maribago Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Costabella Tropical Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Filipíny v termínu úterý 3. srpen - čtvrtek 12. srpen 2021 do destinace Ostrov Cebu/Mactan, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Costabella Tropical Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Maribago Bluewater
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Filipíny v termínu úterý 3. srpen - čtvrtek 12. srpen 2021 do destinace Ostrov Cebu/Mactan, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maribago Bluewater. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Maribago Bluewater
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Filipíny v termínu úterý 3. srpen - neděle 15. srpen 2021 do destinace Ostrov Cebu/Mactan, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maribago Bluewater. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Maribago Bluewater
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Filipíny v termínu úterý 3. srpen - čtvrtek 12. srpen 2021 do destinace Ostrov Cebu/Mactan, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maribago Bluewater. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Maribago Bluewater
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Filipíny v termínu úterý 3. srpen - čtvrtek 12. srpen 2021 do destinace Ostrov Cebu/Mactan, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maribago Bluewater. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Maribago Bluewater
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Filipíny v termínu úterý 3. srpen - neděle 15. srpen 2021 do destinace Ostrov Cebu/Mactan, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maribago Bluewater. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Costabella Tropical Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Filipíny v termínu středa 4. srpen - pondělí 16. srpen 2021 do destinace Ostrov Cebu/Mactan, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Costabella Tropical Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Costabella Tropical Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Filipíny v termínu středa 4. srpen - pátek 13. srpen 2021 do destinace Ostrov Cebu/Mactan, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Costabella Tropical Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Costabella Tropical Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Filipíny v termínu středa 4. srpen - pátek 13. srpen 2021 do destinace Ostrov Cebu/Mactan, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Costabella Tropical Beach Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Costabella Tropical Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Filipíny v termínu středa 4. srpen - pondělí 16. srpen 2021 do destinace Ostrov Cebu/Mactan, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Costabella Tropical Beach Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Maribago Bluewater
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Filipíny v termínu středa 4. srpen - pondělí 16. srpen 2021 do destinace Ostrov Cebu/Mactan, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maribago Bluewater. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Maribago Bluewater
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Filipíny v termínu středa 4. srpen - pátek 13. srpen 2021 do destinace Ostrov Cebu/Mactan, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maribago Bluewater. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Costabella Tropical Beach Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Filipíny v termínu čtvrtek 5. srpen - sobota 14. srpen 2021 do destinace Ostrov Cebu/Mactan, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Costabella Tropical Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Maribago Bluewater
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Filipíny v termínu čtvrtek 5. srpen - sobota 14. srpen 2021 do destinace Ostrov Cebu/Mactan, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maribago Bluewater. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Maribago Bluewater
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Filipíny v termínu čtvrtek 5. srpen - sobota 14. srpen 2021 do destinace Ostrov Cebu/Mactan, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maribago Bluewater. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Maribago Bluewater
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Filipíny v termínu čtvrtek 5. srpen - sobota 14. srpen 2021 do destinace Ostrov Cebu/Mactan, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maribago Bluewater. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Costabella Tropical Beach Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Filipíny v termínu pátek 6. srpen - středa 18. srpen 2021 do destinace Ostrov Cebu/Mactan, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Costabella Tropical Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Costabella Tropical Beach Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Filipíny v termínu pátek 6. srpen - středa 18. srpen 2021 do destinace Ostrov Cebu/Mactan, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Costabella Tropical Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 135 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Filipíny podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.