www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Keni 2021 - Keňa 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Keňa 2021

Baobab Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 1. květen - pondělí 10. květen 2021 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baobab Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 1. květen - pátek 14. květen 2021 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Leopard Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 1. květen - pondělí 10. květen 2021 do destinace Diani Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leopard Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Severin Sea Lodge 4*
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 1. květen - čtvrtek 13. květen 2021 do destinace Mombasa, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Severin Sea Lodge 4* - Speciální Nabídka. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Severin Sea Lodge 4*
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 1. květen - pondělí 10. květen 2021 do destinace Mombasa, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Severin Sea Lodge 4* - Speciální Nabídka. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Turtle Bay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 1. květen - čtvrtek 13. květen 2021 do destinace Watamu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Turtle Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Turtle Bay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 1. květen - pondělí 17. květen 2021 do destinace Watamu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Turtle Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Turtle Bay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 1. květen - pondělí 10. květen 2021 do destinace Watamu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Turtle Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Neptune Village Beach Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 3. květen - pondělí 17. květen 2021 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Village Beach Resort & Spa 4* - All Inclus. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 3. květen - úterý 11. květen 2021 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Severin Sea Lodge 4*
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 3. květen - středa 12. květen 2021 do destinace Mombasa, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Severin Sea Lodge 4* - Speciální Nabídka. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Baobab Beach Resort and
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu pondělí 4. květen - středa 13. květen do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Baobab Beach Resort and Spa . Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Neptune Village Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu úterý 4. květen - pondělí 17. květen 2021 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Village Beach Resort Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Neptune Village Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu úterý 4. květen - sobota 15. květen 2021 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Village Beach Resort Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Diani Sea Resort 4* - All
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 5. květen - pondělí 17. květen 2021 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diani Sea Resort 4* - All Inclusive. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Neptune Palm Beach Boutique
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu středa 5. květen - pondělí 14. květen do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Severin Sea Lodge 4*
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 5. květen - pondělí 17. květen 2021 do destinace Mombasa, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Severin Sea Lodge 4* - Speciální Nabídka. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Turtle Bay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 5. květen - pátek 14. květen 2021 do destinace Watamu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Turtle Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Turtle Bay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 5. květen - pondělí 17. květen 2021 do destinace Watamu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Turtle Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Turtle Bay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 5. květen - pátek 21. květen 2021 do destinace Watamu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Turtle Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 519 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Keňa podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.