www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Keni 2020 - Keňa 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Keňa 2020

Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 15. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Temple Point
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 15. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Watamu, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Temple Point. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Hotel Temple Point
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 15. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Watamu, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Temple Point. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Hotel Temple Point
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 15. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Watamu, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Temple Point. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Hotel Temple Point
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 15. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Watamu, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Temple Point. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 15. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Papillon Lagoon Reef Hotel
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu středa 16. duben - neděle 25. duben do destinace Diani Beach, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Papillon Lagoon Reef Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 18. duben - čtvrtek 30. duben 2020 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Temple Point
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 18. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Watamu, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Temple Point. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Hotel Temple Point
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 18. duben - čtvrtek 30. duben 2020 do destinace Watamu, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Temple Point. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Hotel Temple Point
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 18. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Watamu, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Temple Point. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu neděle 19. duben - pondělí 27. duben 2020 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Serena Beach Resort&Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu neděle 22. duben - pondělí 29. duben do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Serena Beach Resort&Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Temple Point
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 22. duben - čtvrtek 30. duben 2020 do destinace Watamu, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Temple Point. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Hotel Temple Point
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 22. duben - čtvrtek 30. duben 2020 do destinace Watamu, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Temple Point. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 22. duben - čtvrtek 30. duben 2020 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Swahili Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 22. duben - čtvrtek 7. květen 2020 do destinace Diani Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Swahili Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Baobab Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu čtvrtek 23. duben - pátek 1. květen 2020 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baobab Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Swahili Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu čtvrtek 23. duben - pátek 1. květen 2020 do destinace Diani Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Swahili Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Swahili Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 25. duben - čtvrtek 7. květen 2020 do destinace Diani Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Swahili Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 624 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Keňa podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.