www.mDovolena.cz     >    

Keňa - Dovolená v Keni 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Keňa dle termínu

Neptune Palm Beach Boutique
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu neděle 22. duben - pondělí 30. duben 2018 do destinace Diani Beach, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Palm Beach Boutique Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Dorado Cottage
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 23. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dorado Cottage. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Dorado Cottage
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu pondělí 23. duben - pátek 1. květen do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dorado Cottage. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 23. duben - úterý 1. květen 2018 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Dorado Cottage
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dorado Cottage. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Papillon Lagoon Reef
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu úterý 24. duben - středa 2. květen 2018 do destinace Diani Beach, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Papillon Lagoon Reef. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Sands At Nomad
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Diani Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Sands At Nomad. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Dorado Cottage
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 25. duben - čtvrtek 3. květen 2018 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dorado Cottage. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu čtvrtek 26. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Dorado Cottage
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu čtvrtek 26. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dorado Cottage. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Papillon Lagoon Reef
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu čtvrtek 26. duben - pátek 4. květen do destinace Diani Beach, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Papillon Lagoon Reef. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Papillon Lagoon Reef
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu čtvrtek 26. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace Diani Beach, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Papillon Lagoon Reef. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu čtvrtek 26. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Baobab Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pátek 27. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baobab Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Kilifi Bay Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pátek 27. duben - pondělí 7. květen 2018 do destinace Mombasa, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kilifi Bay Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Papillon Lagoon Reef
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa. Zájezd v termínu pátek 27. duben - sobota 5. květen do destinace Mombasa a pobřeží, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Papillon Lagoon Reef. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 6 dní.
 
Papillon Lagoon Reef Hotel
Pobyt na super last-minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu pátek 27. duben - sobota 5. květen do destinace Diani Beach, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Papillon Lagoon Reef Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pátek 27. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 28. duben - neděle 6. květen 2018 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Dorado Cottage
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 28. duben - středa 9. květen 2018 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dorado Cottage. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 481 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Keňa podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.