www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Keni 2020 - Keňa 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Keňa 2020

Neptune Beach Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pátek 3. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pátek 3. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Malindi, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Serena Beach Hotel & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pátek 3. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Serena Beach Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Voyager Beach Resort
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pátek 3. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Mombasa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Voyager Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Baobab Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 4. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baobab Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 4. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Sands At Chale Island
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 4. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Sands At Chale Island. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Voyager Beach Resort
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 4. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Mombasa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Voyager Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 6. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Sands At Chale Island
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Sands At Chale Island. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Temple Point
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 8. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Watamu, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Temple Point. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 106 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Neptune Beach Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 8. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 106 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Serena Beach Hotel & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 8. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Serena Beach Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 106 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Southern Palms Beach Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 8. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Southern Palms Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 106 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
The Sands At Nomad
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 8. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Diani Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Sands At Nomad. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 106 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pátek 10. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 108 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Temple Point
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 11. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Watamu, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Temple Point. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Serena Beach Hotel & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 11. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Serena Beach Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Keňa v termínu neděle 12. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 110 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bamburi Beach Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 13. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Mombasa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bamburi Beach Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 111 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 448 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Keňa podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.