www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Keni - Keňa 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Keňa 2019 a Last Minute

Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 22. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Voyager Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 22. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Mombasa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Voyager Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Apartmány Sarova Whitesands
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu středa 23. květen - pátek 31. květen do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Sarova Whitesands Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Hotel Baobab Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu středa 23. květen - pátek 31. květen do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Baobab Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Hotel Diani Reef Beach Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu středa 23. květen - pátek 31. květen do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Diani Reef Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Hotel Diani Sea Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu středa 23. květen - pátek 31. květen do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Diani Sea Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Hotel Neptune Palm Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu středa 23. květen - pátek 31. květen do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Neptune Palm Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Hotel Neptune Paradise Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu středa 23. květen - pátek 31. květen do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Neptune Paradise Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Hotel Neptune Village Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu středa 23. květen - pátek 31. květen do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Neptune Village Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Hotel Serena Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu středa 23. květen - pátek 31. květen do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Serena Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Hotel The Sands At Chale
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu středa 23. květen - pátek 31. květen do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The Sands At Chale. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Hotel Voyager Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu středa 23. květen - pátek 31. květen do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Voyager Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu čtvrtek 23. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Hotel Diani Sea Resort
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu čtvrtek 24. květen - sobota 2. červen do destinace Diani Beach, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Diani Sea Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Hemingways Watamu
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu čtvrtek 24. květen - sobota 2. červen do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hemingways Watamu. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotelový resort Diamonds Dream
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu čtvrtek 24. květen - sobota 1. červen do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotelový resort Diamonds Dream of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Serena Beach Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu čtvrtek 24. květen - sobota 2. červen do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Serena Beach Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Diani Sea Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 25. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Diani Beach, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diani Sea Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hemingways Watamu
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 25. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hemingways Watamu. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 25. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 636 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Keňa podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.