www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Keni 2020/2021 - Keňa 2020/2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Keňa 2020/2021

Hotel The Sands At Chale Island
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu 4. prosinec - 12. prosinec do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The Sands At Chale Island Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - .
 
Bamburi Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 5. prosinec - pondělí 21. prosinec 2020 do destinace Mombasa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bamburi Beach Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Leopard Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 5. prosinec - pondělí 21. prosinec 2020 do destinace Diani Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leopard Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Turtle Bay
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 5. prosinec - pondělí 14. prosinec 2020 do destinace Watamu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Turtle Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Turtle Bay
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 5. prosinec - čtvrtek 17. prosinec 2020 do destinace Watamu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Turtle Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Turtle Bay
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 5. prosinec - pondělí 21. prosinec 2020 do destinace Watamu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Turtle Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Neptune Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 9. prosinec - pátek 25. prosinec 2020 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Neptune Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 9. prosinec - pondělí 21. prosinec 2020 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Neptune Paradise Beach Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 9. prosinec - neděle 20. prosinec 2020 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Paradise Beach Resort & Spa 4* - All Inclu. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Turtle Bay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 9. prosinec - pátek 18. prosinec 2020 do destinace Watamu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Turtle Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Amani Tiwi Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu středa 11. prosinec - pátek 19. prosinec do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Amani Tiwi Beach Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Baobab Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu středa 11. prosinec - pátek 19. prosinec do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Baobab Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Jacaranda Indian Ocean
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu středa 11. prosinec - pátek 19. prosinec do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jacaranda Indian Ocean Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Leopard Beach Resort and
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu středa 11. prosinec - pátek 19. prosinec do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Leopard Beach Resort and Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Southern Palms Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu středa 11. prosinec - pátek 19. prosinec do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Southern Palms Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Neptune Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 12. prosinec - čtvrtek 24. prosinec 2020 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Neptune Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 12. prosinec - pondělí 21. prosinec 2020 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Neptune Paradise Beach Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 12. prosinec - čtvrtek 24. prosinec 2020 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Paradise Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Turtle Bay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 12. prosinec - pondělí 21. prosinec 2020 do destinace Watamu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Turtle Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Turtle Bay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 12. prosinec - pondělí 28. prosinec 2020 do destinace Watamu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Turtle Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 616 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Keňa podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.