www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Keni - Keňa 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Keňa 2019 a Last Minute

Twiga Beach & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pátek 18. leden - středa 30. leden 2019 do destinace Watamu, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Twiga Beach & Spa. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 45 %.
 
Hotel Temple Point
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 19. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Watamu, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Temple Point. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Hotel Barracuda Inn Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 21. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Watamu, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Barracuda Inn Resort. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Hotel Ocean Sports Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 21. leden - úterý 29. leden 2019 do destinace Watamu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ocean Sports Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Clubviaggi Resort Twiga Beach &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa. Zájezd v termínu úterý 22. leden - středa 30. leden do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clubviaggi Resort Twiga Beach & SPA. Rekreace je se stravou: plná penze. Letecky přeprava za 5 dní.
 
Hotel Ocean Sports Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu úterý 22. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Watamu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ocean Sports Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Temple Point
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu úterý 22. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Watamu, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Temple Point. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Jacaranda Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa. Zájezd v termínu úterý 22. leden - středa 30. leden do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jacaranda Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 5 dní.
 
Jumbo Club Watamu Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa. Zájezd v termínu úterý 22. leden - středa 30. leden do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jumbo Club Watamu Beach. Rekreace je se stravou: plná penze. Letecky přeprava za 5 dní.
 
Mawe
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa. Zájezd v termínu úterý 22. leden - středa 30. leden do destinace Watamu, v 4,5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mawe. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 5 dní.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu úterý 22. leden - středa 30. leden 2019 do destinace Malindi, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 40 %.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu úterý 22. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Temple Point Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa. Zájezd v termínu úterý 22. leden - středa 30. leden do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Temple Point Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Letecky přeprava za 5 dní.
 
Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 23. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hotel Ocean Sports Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 23. leden - úterý 5. únor 2019 do destinace Watamu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ocean Sports Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Hotel Temple Point
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 23. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Watamu, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Temple Point. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Turtle Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 23. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Turtle Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Southern Palms Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 23. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Southern Palms Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu čtvrtek 24. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Hotel Jacaranda Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu čtvrtek 24. leden - pátek 1. únor do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jacaranda Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 

Zobrazeno 1-20 z 624 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Keňa podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.