www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Keni - Keňa 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Keňa a Last Minute

Temple Point Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu čtvrtek 22. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace Watamu, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Temple Point Resort. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 48 %.
 
Temple Point Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa. Zájezd v termínu čtvrtek 22. listopad - středa 5. prosinec do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Temple Point Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Letecky přeprava zítra.
 
Malindi Dream Garden
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pátek 23. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Malindi Dream Garden. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 39 %.
 
Hotel Leopard Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu pátek 24. listopad - středa 2. prosinec do destinace Diani Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Leopard Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - .
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu neděle 25. listopad - neděle 9. prosinec 2018 do destinace Malindi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov , Katovice , Vratislav s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The Sands At Nomad
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu neděle 25. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Sands At Nomad. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov , Katovice , Vratislav s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel The Charming Lonno Lodge
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 26. listopad - čtvrtek 6. prosinec 2018 do destinace Watamu, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The Charming Lonno Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Hotel Turtle Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 26. listopad - čtvrtek 6. prosinec 2018 do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Turtle Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
The Sands At Nomad
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 28. listopad - čtvrtek 6. prosinec 2018 do destinace Diani Beach, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Sands At Nomad. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Bamburi Beach Hotel
Pobyt na dovolené ve státě Keňa. Zájezd v termínu sobota 1. prosinec - úterý 11. prosinec do destinace Mombasa a pobřeží, v 3,5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bamburi Beach Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 10 dní.
 
Hotel Diamonds Dream of Africa
Pobyt na luxusnílast-minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu sobota 2. prosinec - úterý 10. prosinec do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Diamonds Dream of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusnílast-minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu sobota 2. prosinec - úterý 10. prosinec do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Serena Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu neděle 2. prosinec - neděle 9. prosinec 2018 do destinace Mombasa, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Serena Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 3. prosinec - pondělí 10. prosinec 2018 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Turtle Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 3. prosinec - čtvrtek 13. prosinec 2018 do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Turtle Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Jumbo Club Watamu Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu úterý 4. prosinec - sobota 15. prosinec 2018 do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jumbo Club Watamu Beach. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Mawe Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu úterý 4. prosinec - sobota 15. prosinec 2018 do destinace Watamu, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mawe Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 30 %.
 
Seven Islands Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu úterý 4. prosinec - pátek 14. prosinec 2018 do destinace Watamu, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seven Islands Resort. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 5. prosinec - středa 19. prosinec 2018 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 5. prosinec - čtvrtek 13. prosinec 2018 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 609 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Keňa podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.