www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Keni 2020 - Keňa 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Keňa 2020

Hotel Diani Sea Lodge
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu pátek 1. říjen - pátek 10. říjen do destinace Diani Beach, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Diani Sea Lodge. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Neptune Paradise Beach
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu pátek 1. říjen - pátek 10. říjen do destinace Diani Beach, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Neptune Paradise Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Southern Palms Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu pátek 1. říjen - pátek 10. říjen do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Southern Palms Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel The Sands At Chale Island
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu pátek 1. říjen - pátek 10. říjen do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The Sands At Chale Island. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Neptune Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu čtvrtek 1. říjen - sobota 10. říjen 2020 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Baobab Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen 2020 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baobab Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Diani Reef Beach Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu pátek 2. říjen - pátek 10. říjen do destinace Diani Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Diani Reef Beach Resort & Spa´s. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Neptune Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu čtvrtek 8. říjen - sobota 17. říjen 2020 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Sands At Nomad Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu čtvrtek 8. říjen - sobota 17. říjen do destinace Diani Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Sands At Nomad Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
The Sands At Nomad Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu čtvrtek 8. říjen - sobota 17. říjen 2020 do destinace Diani Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Sands At Nomad Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Serena Beach Resort&Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu čtvrtek 9. říjen - sobota 17. říjen do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Serena Beach Resort&Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Neptune Paradise Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu neděle 11. říjen - neděle 18. říjen 2020 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Paradise Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bamburi Beach Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 14. říjen - středa 28. říjen 2020 do destinace Mombasa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bamburi Beach Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 14. říjen - pátek 23. říjen 2020 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Leopard Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 14. říjen - pátek 23. říjen 2020 do destinace Diani Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leopard Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 14. říjen - neděle 25. říjen 2020 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 14. říjen - pátek 23. říjen 2020 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Turtle Bay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 14. říjen - pátek 23. říjen 2020 do destinace Watamu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Turtle Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Turtle Bay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 14. říjen - středa 28. říjen 2020 do destinace Watamu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Turtle Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Turtle Bay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 14. říjen - neděle 25. říjen 2020 do destinace Watamu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Turtle Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 627 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Keňa podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.