www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Keni 2020 - Keňa 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Keňa 2020

Baobab Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu pátek 3. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baobab Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu pátek 3. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu pátek 3. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Neptune Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 4. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hemingways Watamu
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 6. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hemingways Watamu. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Jacaranda Indian Ocean Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 6. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jacaranda Indian Ocean Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu středa 8. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hemingways Watamu
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu středa 8. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hemingways Watamu. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Leisure Lodge Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu středa 8. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leisure Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Leisure Lodge Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu středa 8. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leisure Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Sandies Malindi Dream Garden
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu středa 8. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Malindi, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Malindi Dream Garden. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, poznávací, u moře.
 
Leopard Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu pátek 10. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Diani Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leopard Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Turtle Bay
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 11. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Turtle Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 54 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Leopard Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 11. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Diani Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leopard Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 54 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 11. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 54 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Sands At Chale Island
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 11. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Sands At Chale Island. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 54 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Sands At Chale Island
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 11. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Sands At Chale Island. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 54 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Sands At Nomad
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 11. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Diani Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Sands At Nomad. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 54 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sandies Malindi Dream Garden
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 13. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Malindi, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Malindi Dream Garden. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 56 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, poznávací, u moře.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 13. leden - pondělí 27. leden 2020 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 56 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 562 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Keňa podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.