www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Keni - Keňa 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Keňa 2019 a Last Minute

Hotel Amani Tiwi Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu neděle 24. březen - úterý 31. březen do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Amani Tiwi Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Voyager Beach Resort
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu neděle 25. březen - úterý 3. duben do destinace Mombasa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Voyager Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
The Sands At Chale Island
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 25. březen - pondělí 8. duben 2019 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Sands At Chale Island. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Voyager Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 25. březen - pondělí 8. duben 2019 do destinace Mombasa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Voyager Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Clubviaggi Resort Twiga Beach &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa. Zájezd v termínu úterý 26. březen - středa 3. duben do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clubviaggi Resort Twiga Beach & SPA. Rekreace je se stravou: plná penze. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Jacaranda Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa. Zájezd v termínu úterý 26. březen - středa 3. duben do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jacaranda Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Jumbo Club Watamu Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa. Zájezd v termínu úterý 26. březen - středa 3. duben do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jumbo Club Watamu Beach. Rekreace je se stravou: plná penze. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Mawe
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa. Zájezd v termínu úterý 26. březen - středa 3. duben do destinace Watamu, v 4,5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mawe. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Temple Point Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa. Zájezd v termínu úterý 26. březen - středa 3. duben do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Temple Point Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Baobab Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 27. březen - čtvrtek 4. duben 2019 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baobab Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 27. březen - středa 3. duben 2019 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 27. březen - středa 3. duben 2019 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Diani Reef Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 27. březen - středa 3. duben 2019 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diani Reef Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Hotel Ocean Sports Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 27. březen - neděle 7. duben 2019 do destinace Watamu, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ocean Sports Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Swahili Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu čtvrtek 28. březen - pátek 5. duben 2019 do destinace Diani Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Swahili Beach. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
The Sands At Nomad
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu čtvrtek 28. březen - pátek 5. duben 2019 do destinace Diani Beach, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Sands At Nomad. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Almanara Luxury Boutique Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pátek 29. březen - neděle 7. duben 2019 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Almanara Luxury Boutique Hotel And Villas. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Baobab Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pátek 29. březen - sobota 6. duben 2019 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baobab Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hemingways Watamu
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pátek 29. březen - pátek 12. duben 2019 do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hemingways Watamu. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hemingways Watamu
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pátek 29. březen - pátek 12. duben 2019 do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hemingways Watamu. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 627 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Keňa podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.