www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Keni 2020 - Keňa 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Keňa 2020

Temple Point Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu čtvrtek 23. leden - středa 5. únor 2020 do destinace Watamu, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Temple Point Resort. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 37 %.
 
Baobab Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu neděle 26. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baobab Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Turtle Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 29. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Turtle Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sandies Tropical Village Kenya
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 29. leden - pondělí 10. únor 2020 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village Kenya. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Temple Point
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 5. únor - čtvrtek 13. únor 2020 do destinace Watamu, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Temple Point. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Turtle Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 8. únor - neděle 16. únor 2020 do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Turtle Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Jacaranda Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu čtvrtek 13. únor - středa 26. únor 2020 do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jacaranda Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Baobab Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu středa 19. únor - pondělí 2. březen 2020 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baobab Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Hotel Barracuda Inn Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu středa 19. únor - neděle 1. březen 2020 do destinace Watamu, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Barracuda Inn Resort. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Turtle Bay
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu středa 19. únor - neděle 1. březen 2020 do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Turtle Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Leopard Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu středa 19. únor - pondělí 2. březen 2020 do destinace Diani Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leopard Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Leopard Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu středa 19. únor - pondělí 2. březen 2020 do destinace Diani Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leopard Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Hotel Turtle Bay
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 22. únor - čtvrtek 5. březen 2020 do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Turtle Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 33 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Baobab Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu středa 26. únor - pátek 6. březen 2020 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baobab Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 37 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Baobab Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu čtvrtek 27. únor - sobota 7. březen 2020 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baobab Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 38 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Turtle Bay Beach Club
Pobyt na dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu čtvrtek 27. únor - sobota 7. březen do destinace Watamu, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Turtle Bay Beach Club. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Bamburi Beach Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 2. březen - středa 11. březen 2020 do destinace Mombasa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bamburi Beach Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 42 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 2. březen - středa 11. březen 2020 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 42 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 2. březen - pátek 13. březen 2020 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 42 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hemingways Watamu
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 2. březen - středa 11. březen 2020 do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hemingways Watamu. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 42 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 631 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Keňa podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.