www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Keni - Keňa 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Keňa 2019 a Last Minute

Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu neděle 21. červenec - úterý 30. červenec 2019 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
The Sands At Chale Island
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu neděle 21. červenec - úterý 30. červenec 2019 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Sands At Chale Island. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 22. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hemingways Watamu
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 24. červenec - středa 7. srpen 2019 do destinace Watamu, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hemingways Watamu. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 24. červenec - neděle 4. srpen 2019 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bamburi Beach Hotel
Pobyt na dovolené ve státě Keňa. Zájezd v termínu čtvrtek 25. červenec - neděle 4. srpen do destinace Mombasa a pobřeží, v 3,5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bamburi Beach Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 7 dní.
 
Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu čtvrtek 25. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Neptune Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa. Zájezd v termínu čtvrtek 25. červenec - neděle 4. srpen do destinace Mombasa a pobřeží, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Neptune Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 7 dní.
 
Baobab Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 29. červenec - pátek 9. srpen 2019 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baobab Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 29. červenec - úterý 6. srpen 2019 do destinace Malindi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
The Maji Beach Boutique Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 29. červenec - pondělí 12. srpen 2019 do destinace Diani Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Maji Beach Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Almanara Luxury Boutique Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 31. červenec - neděle 11. srpen 2019 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Almanara Luxury Boutique Hotel And Villas. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Amani Tiwi Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 31. červenec - čtvrtek 8. srpen 2019 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amani Tiwi Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 31. červenec - středa 14. srpen 2019 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Diamonds Dream of Africa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu středa 1. srpen - středa 9. srpen do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Diamonds Dream of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Keňa. Zájezd v termínu středa 1. srpen - středa 9. srpen do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Neptune Palm Beach Boutique
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu čtvrtek 1. srpen - sobota 10. srpen 2019 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Afrochic Diani Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pátek 2. srpen - pátek 16. srpen 2019 do destinace Diani Beach, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Afrochic Diani Beach. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pátek 2. srpen - neděle 11. srpen 2019 do destinace Malindi, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Neptune Village Beach Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 3. srpen - neděle 11. srpen 2019 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Village Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 652 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Keňa podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.