www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Keni - Keňa 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Keňa a Last Minute

Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu čtvrtek 27. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu čtvrtek 27. září - pátek 5. říjen 2018 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Neptune Paradise Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu sobota 29. září - úterý 9. říjen 2018 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Neptune Paradise Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu neděle 30. září - pondělí 8. říjen 2018 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 1. říjen - úterý 9. říjen 2018 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 1. říjen - úterý 9. říjen 2018 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 3. říjen - čtvrtek 11. říjen 2018 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Baobab Sea Lodge
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu čtvrtek 4. říjen - pátek 12. říjen 2018 do destinace Mombasa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baobab Sea Lodge. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu čtvrtek 4. říjen - pátek 12. říjen 2018 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Diani Sea Lodge
Pobyt na dovolené ve státě Keňa. Zájezd v termínu čtvrtek 4. říjen - neděle 14. říjen do destinace Mombasa a pobřeží, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diani Sea Lodge. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 10 dní.
 
Diani Sea Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa. Zájezd v termínu čtvrtek 4. říjen - neděle 14. říjen do destinace Mombasa a pobřeží, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diani Sea Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 10 dní.
 
Severin Sea Lodge
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa. Zájezd v termínu čtvrtek 4. říjen - neděle 14. říjen do destinace Mombasa a pobřeží, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Severin Sea Lodge. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava za 10 dní.
 
Swahili Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Keňa. Zájezd v termínu čtvrtek 4. říjen - sobota 13. říjen do destinace Mombasa a pobřeží, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Swahili Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava za 10 dní.
 
Sandies Tropical Village
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pátek 5. říjen - sobota 13. říjen 2018 do destinace Malindi, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sandies Tropical Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Jacaranda Indian Ocean Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu neděle 7. říjen - neděle 21. říjen 2018 do destinace Diani Beach, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jacaranda Indian Ocean Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Voyager Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu neděle 7. říjen - neděle 21. říjen 2018 do destinace Mombasa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Voyager Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Diamonds Dream Of Africa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 8. říjen - úterý 16. říjen 2018 do destinace Malindi, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diamonds Dream Of Africa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kilifi Bay Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 8. říjen - čtvrtek 18. říjen 2018 do destinace Mombasa, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kilifi Bay Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
The Sands At Nomad
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu pondělí 8. říjen - úterý 16. říjen 2018 do destinace Diani Beach, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Sands At Nomad. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Sarova Whitesands Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Keňa v termínu středa 10. říjen - středa 17. říjen 2018 do destinace Mombasa, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sarova Whitesands Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 620 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Keňa podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.