www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Itálii - Itálie 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Itálie 2019 a Last Minute

Bio Hotel Elite
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 21. květen - pátek 24. květen 2019 do destinace Lombardie, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bio Hotel Elite. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Grand Hotel De La Minerve
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 21. květen - sobota 25. květen 2019 do destinace Řím, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel De La Minerve. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Happy Camp California Village
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Itálie. Zájezd v termínu úterý 21. květen - sobota 25. květen do destinace Toskánsko, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Happy Camp California Village. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Happy Camp Intern Riccione
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Itálie. Zájezd v termínu úterý 21. květen - sobota 24. květen do destinace Emilia Romagna, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Happy Camp Intern Riccione. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Camoscio
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 21. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Arabba/Marmolada, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Camoscio. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Du Lac
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 21. květen - úterý 28. květen 2019 do destinace Paganella, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Du Lac. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Hotel Fattoria La Torre
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 21. květen - neděle 26. květen 2019 do destinace Toskánsko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Fattoria La Torre. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Il Melograno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 21. květen - pondělí 27. květen 2019 do destinace Lago di Garda, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Il Melograno. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Hotel Kalos
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 21. květen - úterý 28. květen 2019 do destinace Sicílie, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kalos. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Tesoretto
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 21. květen - sobota 25. květen 2019 do destinace Apulská oblast (Puglia), v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Tesoretto. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Hotel Valle Verde - Letní Pobyt
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 21. květen - sobota 25. květen 2019 do destinace Tarvisio, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Valle Verde - Letní Pobyt. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, v přírodě, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Residence Baia Santa Reparata
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 21. květen - úterý 4. červen 2019 do destinace Sardinie / Sardegna, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Residence Baia Santa Reparata. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sant´antonio
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 21. květen - středa 22. květen 2019 do destinace Salento, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sant´antonio. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bella Venezia
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. květen - pátek 24. květen 2019 do destinace Benátky, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bella Venezia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Bella Venezia
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. květen - neděle 26. květen 2019 do destinace Benátky, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bella Venezia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Best Western Hotel St George
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. květen - neděle 26. květen 2019 do destinace Miláno, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Hotel St George. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 29 %.
 
Demidoff
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. květen - neděle 26. květen 2019 do destinace Miláno, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Demidoff. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hotel Albion Mountain Spa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. květen - pátek 24. květen 2019 do destinace Val Gardena, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Albion Mountain Spa Resort Dolomites. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Asso Pig - Rivazzura Di
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. květen - sobota 25. květen 2019 do destinace Rimini, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Asso Pig - Rivazzura Di Rimini. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Berna
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. květen - sobota 25. květen 2019 do destinace Eraclea Mare, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Berna. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 8967 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.