www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Itálii 2021 - Itálie 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Itálie 2021

Bauer Palazzo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 20. leden - sobota 23. leden 2021 do destinace Benátky, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bauer Palazzo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Blu Hotel Natura & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 20. leden - neděle 31. leden 2021 do destinace Folgaria / Lavarone, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Blu Hotel Natura & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Blu Hotel Natura & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 20. leden - sobota 30. leden 2021 do destinace Folgaria / Lavarone, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Blu Hotel Natura & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Casa Alpina P. Pavoniani
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 20. leden - sobota 23. leden 2021 do destinace Tonale/Ponte di Legno, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Alpina P. Pavoniani. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Casa Montana
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 20. leden - středa 27. leden 2021 do destinace Cortina d´Ampezzo, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Montana. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Du Lac Molveno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 20. leden - neděle 24. leden 2021 do destinace Paganella, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Du Lac Molveno. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Grand Hotel De La Minerve
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 20. leden - pátek 22. leden 2021 do destinace Řím a okolí, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel De La Minerve. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Gufo
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 20. leden - neděle 24. leden 2021 do destinace Bormio, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gufo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hassler Roma
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 20. leden - neděle 24. leden 2021 do destinace Řím a okolí, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hassler Roma. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Bellamonte
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 20. leden - sobota 23. leden 2021 do destinace Val di Fiemme/Obereggen, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bellamonte. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Belvedere Di
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 20. leden - sobota 23. leden 2021 do destinace Via Lattea / Sestriere, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Belvedere Di. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Du Col Di
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 20. leden - pondělí 25. leden 2021 do destinace Via Lattea / Sestriere, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Du Col Di. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Evaldo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 20. leden - neděle 24. leden 2021 do destinace Arabba/Marmolada, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Evaldo. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Friedemann
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 20. leden - středa 27. leden 2021 do destinace Kronplatz / Plan de Corones, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Friedemann. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Lamm V Sterzingu
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 20. leden - sobota 23. leden 2021 do destinace Val Gardena, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Lamm V Sterzingu. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Lamm V Sterzingu
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 20. leden - pondělí 25. leden 2021 do destinace Val Gardena, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Lamm V Sterzingu. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Marcora Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 20. leden - pondělí 25. leden 2021 do destinace Cortina d´Ampezzo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Marcora Palace. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Margherita: Lyžařský
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 20. leden - úterý 26. leden 2021 do destinace Livigno, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Margherita: Lyžařský Pobyt 6 Nocí. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Margherita: Lyžařský
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 20. leden - středa 27. leden 2021 do destinace Livigno, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Margherita: Lyžařský Pobyt 7 Nocí. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Marianna
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 20. leden - středa 27. leden 2021 do destinace Arabba/Marmolada, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Marianna. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 20119 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.