www.mDovolena.cz     >    

Itálie - Dovolená v Itálii 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie dle termínu

Casa Alpina P. Pavoniani
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu neděle 22. duben - čtvrtek 26. duben 2018 do destinace Tonale/Ponte di Legno, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Alpina P. Pavoniani. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Cesa Da Riz
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu neděle 22. duben - čtvrtek 26. duben 2018 do destinace Civetta, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cesa Da Riz. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Cesa Da Riz
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu neděle 22. duben - neděle 29. duben 2018 do destinace Civetta, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cesa Da Riz. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Dei Mellini
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu neděle 22. duben - středa 25. duben 2018 do destinace Řím, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dei Mellini. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Free Ski Hotel Helvetia
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu neděle 22. duben - čtvrtek 26. duben 2018 do destinace Livigno, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Free Ski Hotel Helvetia. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Baia Degli Dei - I
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu neděle 22. duben - neděle 6. květen 2018 do destinace Sicílie, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Baia Degli Dei - I. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Como
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu neděle 22. duben - neděle 6. květen 2018 do destinace Rimini, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Como. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel La Val
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Itálie. Zájezd v termínu neděle 22. duben - neděle 27. duben do destinace Alta Valtellina, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel La Val. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Rezidence Club Palace
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu neděle 22. duben - sobota 28. duben 2018 do destinace Via Lattea / Sestriere, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rezidence Club Palace. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Rezidence Club Palace
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu neděle 22. duben - středa 25. duben 2018 do destinace Via Lattea / Sestriere, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rezidence Club Palace. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Rezidencia Nettuno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu neděle 22. duben - neděle 6. květen 2018 do destinace Sardinie / Sardegna, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rezidencia Nettuno. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Camping Il Poggetto - Florencie
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pondělí 23. duben - úterý 24. duben 2018 do destinace Florencie, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Camping Il Poggetto - Florencie. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Casa Alpina P. Pavoniani
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pondělí 23. duben - neděle 29. duben 2018 do destinace Tonale/Ponte di Legno, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Alpina P. Pavoniani. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Gardenia Pig- Isolaccia
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pondělí 23. duben - pondělí 30. duben 2018 do destinace Alta Valtellina, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Gardenia Pig- Isolaccia. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Locarno
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pondělí 23. duben - pátek 27. duben 2018 do destinace Řím, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Locarno. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Nasco Milano
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pondělí 23. duben - středa 25. duben 2018 do destinace Miláno, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nasco Milano. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Residence Giardino Dei Trulli
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pondělí 23. duben - čtvrtek 26. duben 2018 do destinace Apulská oblast (Puglia), v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Residence Giardino Dei Trulli. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Villa Lucchese
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pondělí 23. duben - sobota 28. duben 2018 do destinace Lignano, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Villa Lucchese. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Camping Il Poggetto - Florencie
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 24. duben - středa 25. duben 2018 do destinace Florencie, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Camping Il Poggetto - Florencie. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Della Torre
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 24. duben - neděle 29. duben 2018 do destinace Lombardie, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Della Torre. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, cyklistické. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 8470 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.