www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Itálii - Itálie 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Itálie 2019 a Last Minute

Apartmány Alighieri
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 19. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Marche, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Alighieri. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmány Liliana
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 19. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Lignano, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Liliana. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmány Riviera Beach - No
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 19. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Lignano, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Riviera Beach - No Name. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmány Stefania
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 19. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Veneto (Benátská riviéra), v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Stefania. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmány Ve Vilkách A
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 19. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Emilia Romagna, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Ve Vilkách A Residencích Lokalita Lido Degli Scacc. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Astor
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 19. červenec - neděle 21. červenec 2019 do destinace Florencie, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astor. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Atlantic Palace
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 19. červenec - neděle 21. červenec 2019 do destinace Florencie, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atlantic Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Bauer Palazzo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 19. červenec - pondělí 22. červenec 2019 do destinace Benátky, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bauer Palazzo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Bernini Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 19. červenec - neděle 21. červenec 2019 do destinace Florencie, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bernini Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Casa Margherite
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 19. červenec - neděle 4. srpen 2019 do destinace Eraclea Mare, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Margherite. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Condominio Arca
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 19. červenec - neděle 4. srpen 2019 do destinace Lignano, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Condominio Arca. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Condominio Barbazza
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 19. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Eraclea Mare, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Condominio Barbazza. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Condominio Iseppi
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 19. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Eraclea Mare, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Condominio Iseppi. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Condominio Malta & Rodi
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 19. červenec - neděle 4. srpen 2019 do destinace Bibione, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Condominio Malta & Rodi. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Elba - Apartmán Aragosta
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 19. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Elba, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Elba - Apartmán Aragosta. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Hotel Azzurra Club
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 19. červenec - pondělí 22. červenec 2019 do destinace Emilia Romagna, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Azzurra Club. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel A Depandance Mediterraneo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 19. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Ischia, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel A Depandance Mediterraneo. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel A Depandance Mediterraneo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 19. červenec - středa 24. červenec 2019 do destinace Ischia, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel A Depandance Mediterraneo. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Altro
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 19. červenec - pátek 26. červenec 2019 do destinace Emilia Romagna, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Altro. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Astor*** - Jesolo Lido
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 19. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Lido di Jesolo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Astor*** - Jesolo Lido Ovest. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 30 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 9068 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.