www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Itálii 2020 - Itálie 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Itálie 2020

Falkensteiner Hotel & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Itálie v termínu středa 1. leden - sobota 4. leden 2020 do destinace Jižní Tyrolsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Falkensteiner Hotel & Spa Sonnenparadies. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 43 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Gambrinus
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Itálie v termínu středa 1. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Řím, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gambrinus. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 43 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hilton Molino Stucky Venice
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Itálie v termínu středa 1. leden - pátek 3. leden 2020 do destinace Benátky, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Molino Stucky Venice. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 43 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Edelweiss
Pobyt na levné dovolené ve státě Itálie v termínu středa 1. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Tonale/Ponte di Legno, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Edelweiss. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 43 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Holiday Debili
Pobyt na levné dovolené ve státě Itálie v termínu středa 1. leden - středa 8. leden 2020 do destinace Via Lattea / Sestriere, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Holiday Debili. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 43 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hotel Schonwald
Pobyt na levné dovolené ve státě Itálie v termínu středa 1. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Valle Isarco, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Schonwald. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 43 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Locanda Al Convento
Pobyt na levné dovolené ve státě Itálie v termínu středa 1. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Tarvisio, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Locanda Al Convento. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 43 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Agrofarma Agritur Sottoilmelo
Pobyt na levné dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 2. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Marilleva/Folgarida, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Agrofarma Agritur Sottoilmelo. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Apartmány Regina
Pobyt na levné dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 2. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Civetta, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Regina. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Astor
Pobyt na levné dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Florencie, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astor. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Casa Del Lago
Pobyt na levné dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Florencie, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Del Lago. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Grand Hotel Miramonti
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Tonale/Ponte di Legno, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Miramonti. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Grand Hotel Presolana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 2. leden - úterý 7. leden 2020 do destinace Lombardie, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Presolana. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hotel Europa Pig- Peio
Pobyt na levné dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Pejo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Europa Pig- Peio. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Greif
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 2. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Alta Badia, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Greif. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hotel Greif
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 2. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Alta Badia, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Greif. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Pontechiesa
Pobyt na levné dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 2. leden - úterý 7. leden 2020 do destinace Cortina d´Ampezzo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pontechiesa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hotel Stocker
Pobyt na levné dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Kronplatz / Plan de Corones, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Stocker. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
J And J Historic House
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Florencie, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení J And J Historic House. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Mountain Lake Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Val Senales, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mountain Lake Hotel Vernagt-Schnals. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 

Zobrazeno 1-20 z 7174 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.