www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Itálii - Itálie 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Itálie a Last Minute

Brunelleschi Milano
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 19. červenec - sobota 21. červenec 2018 do destinace Miláno, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brunelleschi Milano. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Brunelleschi Milano
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 19. červenec - neděle 22. červenec 2018 do destinace Miláno, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brunelleschi Milano. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Camping Il Poggetto - Florencie
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 19. červenec - pátek 20. červenec 2018 do destinace Florencie, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Camping Il Poggetto - Florencie. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Falkensteiner Hotel & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 26. červenec 2018 do destinace Jižní Tyrolsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Falkensteiner Hotel & Spa Sonnenparadies. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Arcangelo
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 19. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Marilleva/Folgarida, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Arcangelo. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Hotel Bristol
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 19. červenec - neděle 22. červenec 2018 do destinace Ligurská riviéra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bristol. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Dolomiti Chalet V Monte
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 19. červenec - středa 25. červenec 2018 do destinace Monte Bondone, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky. Rekreace je se stravou: light all inclusive. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Garden
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Ligurská riviéra, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Garden. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel I-Suite
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 26. červenec 2018 do destinace Rimini, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel I-Suite. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Imperial Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Rimini, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Imperial Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel La Noria
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 19. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Marilleva/Folgarida, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel La Noria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Reale
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 26. červenec 2018 do destinace Rimini, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Reale. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Regina
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 26. červenec 2018 do destinace Rimini, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Regina. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Rossini
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Marche, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Rossini. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Valgranda
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 19. červenec - pondělí 30. červenec 2018 do destinace Civetta, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Valgranda. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Valgranda
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 19. červenec - pondělí 23. červenec 2018 do destinace Civetta, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Valgranda. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Valle Verde - Letní Pobyt
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 19. červenec - sobota 21. červenec 2018 do destinace Tarvisio, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Valle Verde - Letní Pobyt. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, v přírodě, lyžařské.
 
Hotel Villa Tiziana
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 19. červenec - úterý 24. červenec 2018 do destinace Toskánsko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Villa Tiziana. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Villaggio Stromboli
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 19. červenec - pondělí 23. červenec 2018 do destinace Kalábrie, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Villaggio Stromboli. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
La Pineta
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 26. červenec 2018 do destinace Kalábrie, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Pineta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 8666 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.