www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Itálii 2020 - Itálie 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Itálie 2020

Gufo
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Bormio, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gufo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Hotel Al Cervo
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Folgaria / Lavarone, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Al Cervo. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské.
 
Hotel Alle Tre Baite
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Itálie. Zájezd v termínu středa 22. leden - sobota 25. leden do destinace Alta Valtellina, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alle Tre Baite. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Aprica
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Aprica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aprica. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Bellavista
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Madonna di Campiglio / Pinzolo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bellavista. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Conturines Posta
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Alta Badia, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Conturines Posta. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Conturines Posta
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Alta Badia, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Conturines Posta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Cristallo Club & Wellness
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Aprica, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cristallo Club & Wellness. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské.
 
Hotel Europa Pig- Molveno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Paganella, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Europa Pig- Molveno. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Historic Digonera
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. leden - pondělí 27. leden 2020 do destinace Arabba/Marmolada, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Historic Digonera. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Hotel Holiday Debili
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Via Lattea / Sestriere, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Holiday Debili. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Lamm V Sterzingu
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. leden - pondělí 27. leden 2020 do destinace Jižní Tyrolsko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Lamm V Sterzingu. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Liz
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. leden - úterý 28. leden 2020 do destinace Val di Fiemme/Obereggen, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Liz. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Menardi
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Cortina d´Ampezzo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Menardi. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Meuble Sci Sport Hotel**
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. leden - úterý 28. leden 2020 do destinace Bormio, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Meuble Sci Sport Hotel** And Residence***. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Monteverde Pig- Gionghi /
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Folgaria / Lavarone, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Monteverde Pig- Gionghi / Lavarone. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Post Tolderhof
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. leden - úterý 28. leden 2020 do destinace Kronplatz / Plan de Corones, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Post Tolderhof. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské.
 
Hotel Stocker
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. leden - úterý 28. leden 2020 do destinace Kronplatz / Plan de Corones, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Stocker. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské.
 
Chata Dolomia
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Arabba/Marmolada, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Chata Dolomia. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Park Hotel Bellevue Pig–
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 22. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Folgaria / Lavarone, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park Hotel Bellevue Pig– Folgarida/dimaro. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 

Zobrazeno 1-20 z 7740 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.