www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Itálii 2020 - Itálie 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Itálie 2020

Apartmány Vito - Letní Pobyt
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 2. říjen - pondělí 5. říjen 2020 do destinace Tarvisio, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Vito - Letní Pobyt. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Apartmány Vito - Letní Pobyt
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 2. říjen - neděle 4. říjen 2020 do destinace Tarvisio, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Vito - Letní Pobyt. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmány Vito - Letní Pobyt
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 2. říjen - čtvrtek 8. říjen 2020 do destinace Tarvisio, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Vito - Letní Pobyt. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Aragonese
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen 2020 do destinace Ischia, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aragonese. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Arco Smart Hotel - Arco
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen 2020 do destinace Lago di Garda, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Arco Smart Hotel - Arco. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Barsalini
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen 2020 do destinace Elba, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barsalini. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Benátky s noclehem u moře
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Itálie. Zájezd v termínu pátek 2. říjen - pátek 4. říjen do destinace Benátky, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Benátky s noclehem u moře. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava autobusovou dopravou.
 
Citara
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 2. říjen - pondělí 12. říjen 2020 do destinace Ischia, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Citara. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Cleopatra
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 2. říjen - pondělí 12. říjen 2020 do destinace Ischia, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cleopatra. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Eden (Toscolano Maderno)
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen 2020 do destinace Lago di Garda, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eden (Toscolano Maderno). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, v přírodě.
 
Falkensteiner Resort Capo Boi
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen 2020 do destinace Sardinie / Sardegna, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Falkensteiner Resort Capo Boi. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ferienanlage Le Acacie
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen 2020 do destinace Elba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ferienanlage Le Acacie. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ferienanlage Le Acacie
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen 2020 do destinace Elba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ferienanlage Le Acacie. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Gambrinus
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 2. říjen - pondělí 5. říjen 2020 do destinace Řím a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gambrinus. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Giardino Delle Ninfe E La Fenice
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 2. říjen - pondělí 12. říjen 2020 do destinace Ischia, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Giardino Delle Ninfe E La Fenice. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Grand Hotel De La Minerve
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 2. říjen - úterý 6. říjen 2020 do destinace Řím a okolí, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel De La Minerve. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Albatros
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen 2020 do destinace Ischia, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Albatros. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Albatros
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 2. říjen - pondělí 12. říjen 2020 do destinace Ischia, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Albatros. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Alessandro
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 2. říjen - pátek 16. říjen 2020 do destinace Sardinie / Sardegna, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alessandro. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Alessandro
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen 2020 do destinace Sardinie / Sardegna, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alessandro. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 24850 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.