www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Itálii 2021 - Itálie 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Itálie 2021

Brunelleschi Milano
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 22. duben - pondělí 26. duben 2021 do destinace Miláno, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brunelleschi Milano. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Dei Cavalieri Milano
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 25. duben 2021 do destinace Miláno, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dei Cavalieri Milano. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Gambrinus
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 22. duben - pondělí 26. duben 2021 do destinace Řím a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gambrinus. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Grand Hotel De La Minerve
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 25. duben 2021 do destinace Řím a okolí, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel De La Minerve. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Grand Hotel De La Minerve
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 22. duben - pondělí 26. duben 2021 do destinace Řím a okolí, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel De La Minerve. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Grand Hotel De La Minerve
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 22. duben - sobota 24. duben 2021 do destinace Řím a okolí, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel De La Minerve. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Grand Hotel Tiberio Rome
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 25. duben 2021 do destinace Řím a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Tiberio Rome. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Factory Design
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 22. duben - čtvrtek 29. duben 2021 do destinace Kampánie, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Factory Design. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Leonardo Da Vinci S All
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 22. duben - sobota 1. květen 2021 do destinace Lago di Garda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Leonardo Da Vinci S All Inclusive. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Londra Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Itálie. Zájezd v termínu čtvrtek 22. duben - sobota 24. duben do destinace Benátky, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Londra Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Panorama
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 22. duben - pondělí 26. duben 2021 do destinace Lago di Garda, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Panorama. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Senyor
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 22. duben - čtvrtek 29. duben 2021 do destinace Rimini, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Senyor. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Il Gabbiano
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 25. duben 2021 do destinace Toskánsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Il Gabbiano. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Lu´ Hotel Maladroxia
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 2. květen 2021 do destinace Sardinie / Sardegna, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lu´ Hotel Maladroxia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Palazzo Manfredi
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 22. duben - pondělí 26. duben 2021 do destinace Řím a okolí, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palazzo Manfredi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Parc Hotel Oasi
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 25. duben 2021 do destinace Lago di Garda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parc Hotel Oasi. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Relais Piazza San Marco
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 25. duben 2021 do destinace Benátky, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Relais Piazza San Marco. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Romanico Palace Rome
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 22. duben - sobota 24. duben 2021 do destinace Řím a okolí, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Romanico Palace Rome. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Talamone
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 25. duben 2021 do destinace Toskánsko, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Talamone. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Villa Margherita
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 25. duben 2021 do destinace Lazio, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Villa Margherita. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 24221 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.