www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Itálii - Itálie 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Itálie a Last Minute

Glacier Hotel Grawand
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 22. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Val Senales, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Glacier Hotel Grawand. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Grand Hotel De La Minerve
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 22. listopad - pondělí 26. listopad 2018 do destinace Řím, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel De La Minerve. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Palazzo Vecchio
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 22. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Florencie, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palazzo Vecchio. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Rosskopf
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 22. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Valle Isarco, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rosskopf. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Cilicia
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 23. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Řím, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cilicia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Lloyd
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 23. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Miláno, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lloyd. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Palazzo Manfredi
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 23. listopad - úterý 27. listopad 2018 do destinace Řím, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palazzo Manfredi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Penzion Relais Santa Cristina
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Itálie. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - úterý 25. listopad do destinace Toskánsko, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Relais Santa Cristina. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Sant Ambroeus Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 23. listopad - pondělí 26. listopad 2018 do destinace Miláno, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sant Ambroeus Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Apartmány Villaggio Turistico
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Itálie. Zájezd v termínu pátek 24. listopad - pondělí 28. listopad do destinace Toskánsko, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Villaggio Turistico Mare Si. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Bratislava.
 
Appartamento Marisa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Aprica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Appartamento Marisa. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Belvedere
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Ligurská riviéra, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Belvedere. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Botton D´oro
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Bormio, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Botton D´oro. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Brunelleschi
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu sobota 24. listopad - úterý 27. listopad 2018 do destinace Miláno, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brunelleschi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Krakov s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Ca´di Giulia
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Umbrie, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ca´di Giulia. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Casa Bruni
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Florencie, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Bruni. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Casa Rossella
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Lombardie, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Rossella. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Cesa Da Riz
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu sobota 24. listopad - pátek 7. prosinec 2018 do destinace Civetta, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cesa Da Riz. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Cesa Da Riz
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu sobota 24. listopad - čtvrtek 29. listopad 2018 do destinace Civetta, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cesa Da Riz. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Civetta 1
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Toskánsko, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Civetta 1. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 9218 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.