www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Itálii 2020 - Itálie 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Itálie 2020

Cimone Excelsior
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 1. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace San Martino, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cimone Excelsior. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 99 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Falkensteiner Family Lido
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 1. leden - středa 8. leden 2020 do destinace Jižní Tyrolsko, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Falkensteiner Family Lido Ehrenburgerhof. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem za 99 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Holiday Debili
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 1. leden - středa 8. leden 2020 do destinace Via Lattea / Sestriere, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Holiday Debili. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 99 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Hotel Lagorai S Bazénem Pig
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 1. leden - sobota 4. leden 2020 do destinace Dolomity Superski, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Lagorai S Bazénem Pig- Cavalese. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 99 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Chalet Olympia
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 1. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Kronplatz / Plan de Corones, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Chalet Olympia. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 99 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Penzion Al Santuario
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 1. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Tarvisio, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Al Santuario. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 99 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Post Hotel Ristorante Tyrol
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 1. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Veneto (Benátská riviéra), v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Post Hotel Ristorante Tyrol. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 99 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Splendid Venice
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 1. leden - sobota 4. leden 2020 do destinace Benátky, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Splendid Venice. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 99 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Splendid Venice
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Itálie v termínu středa 1. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Benátky, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Splendid Venice. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 99 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Agrofarma Agritur Sottoilmelo
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 2. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Marilleva/Folgarida, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Agrofarma Agritur Sottoilmelo. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Alaska Clubrezidence
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Folgaria / Lavarone, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alaska Clubrezidence. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Apartmány Principe Marmolada,
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 2. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Arabba/Marmolada, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Principe Marmolada, Edelweiss, Různé Apartmány All. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Bauer Palazzo
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 2. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Benátky, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bauer Palazzo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Brunelleschi Milano
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 2. leden - sobota 4. leden 2020 do destinace Miláno, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brunelleschi Milano. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
California
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Florencie, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení California. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Caminetto
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 5. leden 2020 do destinace Marilleva/Folgarida, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Caminetto. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Casa Al Bosco - Falcade
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 2. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Tre Valli, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Al Bosco - Falcade. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Casa Falcade
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 2. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Tre Valli, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Falcade. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Casa Iris
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 2. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Tre Valli, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Iris. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Casa Molino
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Itálie v termínu čtvrtek 2. leden - pondělí 6. leden 2020 do destinace Tre Valli, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Molino. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 

Zobrazeno 1-20 z 4620 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.