www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Itálii - Itálie 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Itálie a Last Minute

Benelux B
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 25. září - sobota 29. září 2018 do destinace Lido di Jesolo, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Benelux B. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Brioni
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Itálie. Zájezd v termínu úterý 25. září - sobota 29. září do destinace Benátsko, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brioni. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Brioni
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 25. září - sobota 29. září 2018 do destinace Lido di Jesolo, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brioni. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Camping Rialto*** - Benátky
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Itálie. Zájezd v termínu úterý 25. září - sobota 26. září do destinace Benátky, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Camping Rialto*** - Benátky. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Costa Del Sol B
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Itálie. Zájezd v termínu úterý 25. září - sobota 29. září do destinace Benátsko, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Costa Del Sol B. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Costa Del Sol B
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 25. září - sobota 29. září 2018 do destinace Lido di Jesolo, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Costa Del Sol B. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Daniela
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Itálie. Zájezd v termínu úterý 25. září - sobota 29. září do destinace Benátsko, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Daniela. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Dei Cavalieri Milano
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 25. září - pátek 28. září 2018 do destinace Miláno, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dei Cavalieri Milano. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Diplomatic
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Itálie. Zájezd v termínu úterý 25. září - pátek 29. září do destinace Benátsko, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diplomatic. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
El Palmar
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Itálie. Zájezd v termínu úterý 25. září - pátek 29. září do destinace Benátsko, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Palmar. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Elba - Marina Di Campo - Kemp
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 25. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Elba, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Elba - Marina Di Campo - Kemp Ville Degli Ulivi. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 47 %.
 
Garda, Hotel Marco Polo Přímo
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 25. září - neděle 30. září 2018 do destinace Lago di Garda, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Garda, Hotel Marco Polo Přímo U Jezera Polopenzí. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Hotel Excelsior
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 25. září - pátek 28. září 2018 do destinace Marche, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Excelsior. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Hotel Gardone
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 25. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace Lago di Garda, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Gardone. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Hotel Tiberio Rome
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 25. září - sobota 29. září 2018 do destinace Řím, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Tiberio Rome. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Grassina
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Itálie. Zájezd v termínu úterý 25. září - sobota 30. září do destinace Toskánsko, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grassina. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Alexander
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 25. září - pátek 28. září 2018 do destinace Lido di Jesolo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alexander. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Amica
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 25. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace Rimini, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Amica. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Atelier Classic
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 25. září - pondělí 1. říjen 2018 do destinace Lago di Garda, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Atelier Classic. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, poznávací. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Hotel Bologna
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu úterý 25. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace Rimini, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bologna. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 8595 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.