www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Itálii - Itálie 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Itálie 2019 a Last Minute

Casa Alpina P. Pavoniani
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 18. leden - pondělí 21. leden 2019 do destinace Tonale/Ponte di Legno, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Alpina P. Pavoniani. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Dolomitenhotel Weisslahnbad
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 18. leden - úterý 29. leden 2019 do destinace Trentino, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dolomitenhotel Weisslahnbad. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Grandhotel Dei Cesari
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 18. leden - pondělí 21. leden 2019 do destinace Lazio, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grandhotel Dei Cesari. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Alpen Eghel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 18. leden - úterý 22. leden 2019 do destinace Folgaria / Lavarone, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alpen Eghel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Agritur Piasina
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 18. leden - úterý 22. leden 2019 do destinace Val di Fiemme/Obereggen, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Agritur Piasina. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Alle Tre Baite
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Itálie. Zájezd v termínu pátek 18. leden - úterý 21. leden do destinace Alta Valtellina, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alle Tre Baite. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Alp Cron Moarhof
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 18. leden - pondělí 21. leden 2019 do destinace Kronplatz / Plan de Corones, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alp Cron Moarhof. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Antares
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 18. leden - úterý 22. leden 2019 do destinace Piancavallo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Antares. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Casa Alpina Dobbiaco
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 18. leden - pátek 25. leden 2019 do destinace Alta Pusteria, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Casa Alpina Dobbiaco. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Da Villa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 18. leden - úterý 22. leden 2019 do destinace Folgaria / Lavarone, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Da Villa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Diamant V San Martino Di
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 18. leden - středa 23. leden 2019 do destinace Alta Badia, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Diamant V San Martino Di Badia. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Dolomiti
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 18. leden - čtvrtek 24. leden 2019 do destinace Val di Fassa e Carezza, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dolomiti. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Europa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 18. leden - středa 23. leden 2019 do destinace Paganella, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Europa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Garden
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 18. leden - pátek 25. leden 2019 do destinace Marilleva/Folgarida, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Garden. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Italia
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 18. leden - úterý 22. leden 2019 do destinace Aprica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Italia. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel Italia
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 18. leden - středa 23. leden 2019 do destinace Aprica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Italia. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel Lajadira - Snídaně
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 18. leden - středa 23. leden 2019 do destinace Cortina d´Ampezzo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Lajadira - Snídaně. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Menardi
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 18. leden - středa 30. leden 2019 do destinace Cortina d´Ampezzo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Menardi. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Monaco Sport
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 18. leden - středa 23. leden 2019 do destinace Alta Pusteria, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Monaco Sport. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 
Hotel Rezia
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Itálie v termínu pátek 18. leden - neděle 20. leden 2019 do destinace Bormio, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Rezia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 

Zobrazeno 1-20 z 8647 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.