www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Francouzské Polynésii - Francouzská Polynésie 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Francouzská Polynésie 2019 a Last Minute

Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 20. červenec - pondělí 29. červenec 2019 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sofitel Bora Bora Marara Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 20. červenec - čtvrtek 1. srpen 2019 do destinace Bora Bora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Bora Bora Pearl Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu sobota 21. červenec - čtvrtek 1. srpen do destinace Bora Bora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Le Meridien Bora Bora
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 21. červenec - čtvrtek 1. srpen 2019 do destinace Bora Bora, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Meridien Bora Bora. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Manava Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 21. červenec - čtvrtek 1. srpen 2019 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Manava Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 21. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Matira Bora Bora
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu pondělí 22. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Bora Bora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Matira Bora Bora. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu pondělí 22. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sofitel Bora Bora Marara Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu pondělí 22. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Bora Bora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Le Meridien Bora Bora
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 23. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Bora Bora, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Meridien Bora Bora. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Le Meridien Bora Bora
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 23. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Bora Bora, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Meridien Bora Bora. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Manava Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 23. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Manava Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Matira Bora Bora
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 23. červenec - čtvrtek 1. srpen 2019 do destinace Bora Bora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Matira Bora Bora. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 23. červenec - neděle 4. srpen 2019 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 23. červenec - čtvrtek 1. srpen 2019 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 23. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Moorea, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Matira Bora Bora
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu středa 24. červenec - pondělí 5. srpen 2019 do destinace Bora Bora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Matira Bora Bora. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Le Meridien Bora Bora
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu čtvrtek 25. červenec - pondělí 5. srpen 2019 do destinace Bora Bora, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Meridien Bora Bora. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Le Meridien Bora Bora
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu čtvrtek 25. červenec - pondělí 5. srpen 2019 do destinace Bora Bora, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Meridien Bora Bora. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu čtvrtek 25. červenec - úterý 6. srpen 2019 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 478 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francouzská Polynésie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.