www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Francouzské Polynésii 2020/2021 - Francouzská Polynésie 2020/2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Francouzská Polynésie 2020/2021

Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu čtvrtek 3. prosinec - neděle 13. prosinec 2020 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu čtvrtek 3. prosinec - středa 16. prosinec 2020 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Sofitel Bora Bora Marara Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu čtvrtek 3. prosinec - středa 16. prosinec 2020 do destinace Bora Bora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu čtvrtek 3. prosinec - neděle 13. prosinec 2020 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Matira Bora Bora
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu pátek 4. prosinec - pondělí 14. prosinec 2020 do destinace Bora Bora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Matira Bora Bora. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Matira Bora Bora
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu pátek 4. prosinec - pondělí 14. prosinec 2020 do destinace Bora Bora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Matira Bora Bora. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu pátek 4. prosinec - pondělí 14. prosinec 2020 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu pátek 4. prosinec - čtvrtek 17. prosinec 2020 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Sofitel Bora Bora Marara Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu pátek 4. prosinec - čtvrtek 17. prosinec 2020 do destinace Bora Bora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Sofitel Moorea Ia Ora
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu pátek 5. prosinec - čtvrtek 15. prosinec do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort . Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Intercontinental Moorea Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 5. prosinec - čtvrtek 17. prosinec 2020 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Moorea Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Moorea Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 5. prosinec - čtvrtek 17. prosinec 2020 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Moorea Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Manava Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 5. prosinec - čtvrtek 17. prosinec 2020 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Manava Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Manava Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 5. prosinec - čtvrtek 17. prosinec 2020 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Manava Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Manava Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 5. prosinec - čtvrtek 17. prosinec 2020 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Manava Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 5. prosinec - úterý 15. prosinec 2020 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Sofitel Bora Bora Marara Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 5. prosinec - pátek 18. prosinec 2020 do destinace Bora Bora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Sofitel Bora Bora Marara Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 5. prosinec - úterý 15. prosinec 2020 do destinace Bora Bora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 5. prosinec - úterý 15. prosinec 2020 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 5. prosinec - pátek 18. prosinec 2020 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 446 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francouzská Polynésie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.