www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Francouzské Polynésii 2021 - Francouzská Polynésie 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Francouzská Polynésie 2021

Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu pondělí 8. březen - neděle 21. březen 2021 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu pondělí 8. březen - neděle 21. březen 2021 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu pondělí 8. březen - neděle 21. březen 2021 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Sofitel Moorea Ia Ora
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu pondělí 9. březen - neděle 22. březen do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort . Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu pondělí 9. březen - neděle 19. březen do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Sofitel Bora Bora Marara Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 9. březen - pondělí 22. březen 2021 do destinace Bora Bora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Sofitel Bora Bora Marara Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 9. březen - pátek 19. březen 2021 do destinace Bora Bora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 9. březen - pondělí 22. březen 2021 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 9. březen - pondělí 22. březen 2021 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 9. březen - pondělí 22. březen 2021 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Sofitel Bora Bora Marara Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu středa 10. březen - úterý 23. březen 2021 do destinace Bora Bora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Sofitel Bora Bora Marara Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu středa 10. březen - sobota 20. březen 2021 do destinace Bora Bora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu středa 10. březen - úterý 23. březen 2021 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu středa 10. březen - úterý 23. březen 2021 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu středa 10. březen - úterý 23. březen 2021 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Sofitel Bora Bora Marara Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu čtvrtek 11. březen - neděle 21. březen 2021 do destinace Bora Bora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Sofitel Bora Bora Marara Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu čtvrtek 11. březen - středa 24. březen 2021 do destinace Bora Bora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu čtvrtek 11. březen - středa 24. březen 2021 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu čtvrtek 11. březen - středa 24. březen 2021 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu čtvrtek 11. březen - středa 24. březen 2021 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 219 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francouzská Polynésie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.