www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Francouzské Polynésii - Francouzská Polynésie 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Francouzská Polynésie 2019 a Last Minute

Hotel Manava Suite Resort
Pobyt na dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu 21. květen - 1. červen do destinace Tahiti, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Manava Suite Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Sofitel Moorea Ia Ora
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu 21. květen - 1. červen do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Intercontinental Moorea Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 21. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Moorea Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Intercontinental Moorea Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 21. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Moorea Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 21. květen - čtvrtek 30. květen 2019 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 21. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Maitai Polynesia
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu úterý 23. květen - neděle 3. červen do destinace Bora Bora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Maitai Polynesia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Intercontinental Moorea Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu čtvrtek 23. květen - pondělí 3. červen 2019 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Moorea Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Manava Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu čtvrtek 23. květen - pondělí 3. červen 2019 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Manava Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Hotel Four Seasons Bora Bora
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu čtvrtek 24. květen - pondělí 5. červen do destinace Bora Bora, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Four Seasons Bora Bora Resort. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Manava Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu čtvrtek 24. květen - pondělí 5. červen do destinace Moorea, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Manava Beach Resort. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Sofitel Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu čtvrtek 24. květen - pondělí 5. červen do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sofitel Ia Ora Beach . Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel The St. Regis Bora Bora
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu čtvrtek 24. květen - pondělí 5. červen do destinace Bora Bora, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The St. Regis Bora Bora Resort . Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotelový komplex Bora Bora
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu čtvrtek 24. květen - pondělí 5. červen do destinace Bora Bora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotelový komplex Bora Bora Pearl Beach Resort. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotelový komplex Le Meridien
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu čtvrtek 24. květen - pondělí 5. červen do destinace Bora Bora, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotelový komplex Le Meridien Bora Bora. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotelový resort Conrad Bora
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu čtvrtek 24. květen - pondělí 5. červen do destinace Bora Bora, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotelový resort Conrad Bora Bora Nui. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotelový resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu čtvrtek 24. květen - pondělí 5. červen do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotelový resort Intercontinental Moorea. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotelový resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu čtvrtek 24. květen - pondělí 5. červen do destinace Bora Bora, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotelový resort Intercontinental Thalasso Spa. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Intercontinental Le Moana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu čtvrtek 24. květen - pondělí 5. červen do destinace Bora Bora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Le Moana. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Sofitel Bora Bora Marara
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu čtvrtek 25. květen - pondělí 3. červen do destinace Bora Bora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 

Zobrazeno 1-20 z 480 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francouzská Polynésie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.