www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Francouzské Polynésii - Francouzská Polynésie 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Francouzská Polynésie 2019 a Last Minute

Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 19. leden - pondělí 28. leden 2019 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Intercontinental Moorea Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 20. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Moorea Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Moorea Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 20. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Moorea Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 20. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 20. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Moorea, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 20. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Moorea, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Manava Beach Resort & Spa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu pondělí 21. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Moorea, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Manava Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu pondělí 21. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bora Bora Pearl Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 22. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Bora Bora, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bora Bora Pearl Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Le Meridien Tahiti
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu úterý 22. leden - čtvrtek 2. únor do destinace Tahiti, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Le Meridien Tahiti. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Intercontinental Moorea Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 22. leden - úterý 5. únor 2019 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Moorea Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 22. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 22. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Moorea, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 22. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 22. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Moorea, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bora Bora Pearl Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu čtvrtek 24. leden - úterý 5. únor 2019 do destinace Bora Bora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bora Bora Pearl Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Maitai Polynesia
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu čtvrtek 24. leden - úterý 4. únor do destinace Bora Bora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Maitai Polynesia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Intercontinental Moorea Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu čtvrtek 24. leden - čtvrtek 7. únor 2019 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Moorea Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Maitai Polynesia
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu čtvrtek 24. leden - pondělí 4. únor 2019 do destinace Bora Bora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maitai Polynesia. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Manava Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu čtvrtek 24. leden - čtvrtek 7. únor 2019 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Manava Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 343 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francouzská Polynésie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.