www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Francouzské Polynésii 2020 - Francouzská Polynésie 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Francouzská Polynésie 2020

Le Méridien Bora Bora Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu pátek 3. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Bora Bora, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Méridien Bora Bora Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu pátek 3. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu pátek 3. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 4. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Intercontinental Moorea Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 5. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Moorea Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Moorea Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 5. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Moorea Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Le Meridien Bora Bora
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 5. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Bora Bora, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Meridien Bora Bora. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Le Méridien Bora Bora Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 5. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Bora Bora, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Méridien Bora Bora Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Les Tipaniers Moorea
Pobyt na levné dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 5. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Moorea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Les Tipaniers Moorea. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Les Tipaniers Moorea
Pobyt na levné dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 5. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Moorea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Les Tipaniers Moorea. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Maitai Polynesia
Pobyt na levné dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 5. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Bora Bora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maitai Polynesia. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 5. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 5. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The St. Regis Bora Bora Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 5. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Bora Bora, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The St. Regis Bora Bora Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu pondělí 6. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu pondělí 6. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu pondělí 6. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Le Meridien Bora Bora
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 7. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Bora Bora, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Meridien Bora Bora. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Le Meridien Bora Bora
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 7. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Bora Bora, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Meridien Bora Bora. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Les Tipaniers Moorea
Pobyt na levné dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 7. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Moorea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Les Tipaniers Moorea. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 392 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francouzská Polynésie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.