www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Francouzské Polynésii 2020 - Francouzská Polynésie 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Francouzská Polynésie 2020

Bora Bora Pearl Beach Resort &
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 7. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Bora Bora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Matira Bora Bora
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 7. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Bora Bora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Matira Bora Bora. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 7. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu středa 8. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 106 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bora Bora Pearl Beach Resort &
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu čtvrtek 9. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Bora Bora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Moorea Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu čtvrtek 9. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Moorea Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Les Tipaniers Moorea
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu čtvrtek 9. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Moorea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Les Tipaniers Moorea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu čtvrtek 9. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Intercontinental Bora Bora
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu pátek 10. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Bora Bora, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 108 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu pátek 10. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 108 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 11. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 11. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sofitel Bora Bora Marara Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 11. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Bora Bora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 11. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Intercontinental Moorea Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 12. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Moorea Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 110 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Les Tipaniers Moorea
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 12. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Moorea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Les Tipaniers Moorea. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 110 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Manava Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 12. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Manava Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 110 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Raiatea Lodge Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 12. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Raiatea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Raiatea Lodge Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 110 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 12. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Moorea, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 110 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 12. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Moorea, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 110 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 250 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francouzská Polynésie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.