Dovolená 2021    >    

Dovolená ve Francouzské Polynésii 2021 - Francouzská Polynésie 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Francouzská Polynésie 2021

Les Tipaniers
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 4. září - čtvrtek 16. září 2021 do destinace Moorea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Les Tipaniers. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Les Tipaniers
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 4. září - pondělí 20. září 2021 do destinace Moorea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Les Tipaniers. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Les Tipaniers
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 4. září - pondělí 13. září 2021 do destinace Moorea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Les Tipaniers. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Les Tipaniers
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 4. září - pondělí 13. září 2021 do destinace Moorea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Les Tipaniers. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Les Tipaniers
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 4. září - čtvrtek 16. září 2021 do destinace Moorea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Les Tipaniers. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Les Tipaniers
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 4. září - čtvrtek 16. září 2021 do destinace Moorea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Les Tipaniers. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Les Tipaniers
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 4. září - pondělí 20. září 2021 do destinace Moorea, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Les Tipaniers. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Manava Beach Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 4. září - čtvrtek 16. září 2021 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Manava Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Manava Beach Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 4. září - pondělí 13. září 2021 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Manava Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Manava Beach Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 4. září - čtvrtek 16. září 2021 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Manava Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Manava Beach Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 4. září - čtvrtek 16. září 2021 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Manava Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Manava Beach Resort
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 4. září - pondělí 20. září 2021 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Manava Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Matira
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 4. září - pondělí 20. září 2021 do destinace Bora Bora, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Matira. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Matira
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 4. září - pondělí 20. září 2021 do destinace Bora Bora, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Matira. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Matira
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 4. září - pondělí 13. září 2021 do destinace Bora Bora, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Matira. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Matira
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 4. září - čtvrtek 16. září 2021 do destinace Bora Bora, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Matira. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Pearl Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 4. září - pondělí 13. září 2021 do destinace Bora Bora, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pearl Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Pearl Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 4. září - čtvrtek 16. září 2021 do destinace Bora Bora, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pearl Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Pearl Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 4. září - pondělí 13. září 2021 do destinace Bora Bora, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pearl Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Pearl Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu sobota 4. září - pondělí 20. září 2021 do destinace Bora Bora, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pearl Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 299 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francouzská Polynésie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.