www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Francouzské Polynésii - Francouzská Polynésie 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Francouzská Polynésie 2019 a Last Minute

Hotel Intercontinental Moorea
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu 24. březen - 4. duben do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Intercontinental Moorea Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Le Meridien Bora Bora
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu 24. březen - 4. duben do destinace Bora Bora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Le Meridien Bora Bora. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Le Meridien Tahiti
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu 24. březen - 4. duben do destinace Tahiti, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Le Meridien Tahiti. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Maitai Polynesia
Pobyt na dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu 24. březen - 4. duben do destinace Bora Bora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Maitai Polynesia. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Manava Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu 24. březen - 4. duben do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Manava Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Manava Suite Resort
Pobyt na dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu 24. březen - 4. duben do destinace Tahiti, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Manava Suite Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Sofitel Moorea Ia Ora
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu 24. březen - 4. duben do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Tahiti Pearl Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu 24. březen - 4. duben do destinace Tahiti, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Tahiti Pearl Beach Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - .
 
Manava Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 24. březen - neděle 7. duben 2019 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Manava Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sofitel Moorea Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu neděle 24. březen - čtvrtek 4. duben 2019 do destinace Moorea, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Le Méridien Tahiti
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu neděle 26. březen - čtvrtek 4. duben do destinace Tahiti, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Le Méridien Tahiti . Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Maitai Polynesia
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu úterý 26. březen - úterý 9. duben 2019 do destinace Bora Bora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maitai Polynesia. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Le Meridien Bora Bora
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu čtvrtek 28. březen - pondělí 8. duben 2019 do destinace Bora Bora, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Meridien Bora Bora. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Manava Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Francouzská Polynésie v termínu čtvrtek 28. březen - pondělí 8. duben 2019 do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Manava Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Hilton Moorea Lagoon
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu čtvrtek 29. březen - pondělí 10. duben do destinace Moorea, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hilton Moorea Lagoon Resort. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Manava Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu čtvrtek 29. březen - pondělí 10. duben do destinace Moorea, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Manava Beach Resort. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Sofitel Ia Ora Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu čtvrtek 29. březen - pondělí 10. duben do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sofitel Ia Ora Beach . Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotelový komplex Bora Bora
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu čtvrtek 29. březen - pondělí 10. duben do destinace Bora Bora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotelový komplex Bora Bora Pearl Beach Resort. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotelový resort Conrad Bora
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu čtvrtek 29. březen - pondělí 10. duben do destinace Bora Bora, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotelový resort Conrad Bora Bora Nui. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotelový resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Francouzská Polynésie. Zájezd v termínu čtvrtek 29. březen - pondělí 10. duben do destinace Moorea, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotelový resort Intercontinental Moorea. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 

Zobrazeno 1-20 z 482 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francouzská Polynésie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.