www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Srí Lance 2021 - Srí Lanka 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Srí Lanka 2021

Avani Kalutara
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 9. březen - čtvrtek 18. březen 2021 do destinace Kalutara, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avani Kalutara. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Avani Kalutara
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 9. březen - čtvrtek 18. březen 2021 do destinace Kalutara, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avani Kalutara. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Avani Kalutara
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 9. březen - čtvrtek 18. březen 2021 do destinace Kalutara, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avani Kalutara. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Avenra Garden Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 9. březen - čtvrtek 18. březen 2021 do destinace Negombo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avenra Garden Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Blue Water
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 9. březen - čtvrtek 18. březen 2021 do destinace Waduwa, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Blue Water. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Calamander Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 9. březen - čtvrtek 18. březen 2021 do destinace Unawatuna, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Calamander Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Centara Ceysands Resort And Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 9. březen - čtvrtek 18. březen 2021 do destinace Bentota, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Centara Ceysands Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Cinnamon Bey
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 9. březen - čtvrtek 18. březen 2021 do destinace Beruwela, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cinnamon Bey. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Citrus Hikkaduwa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 9. březen - čtvrtek 18. březen 2021 do destinace Hikkaduwa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Citrus Hikkaduwa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Citrus Waskaduwa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 9. březen - čtvrtek 18. březen 2021 do destinace Waduwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Citrus Waskaduwa. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Coral Rock By Bansei
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 9. březen - čtvrtek 18. březen 2021 do destinace Hikkaduwa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Rock By Bansei. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Coral Rock By Bansei
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 9. březen - čtvrtek 18. březen 2021 do destinace Hikkaduwa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Rock By Bansei. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Coral Sands Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 9. březen - čtvrtek 18. březen 2021 do destinace Hikkaduwa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Sands Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Eden Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 9. březen - čtvrtek 18. březen 2021 do destinace Beruwela, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eden Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Oriental Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 9. březen - čtvrtek 18. březen 2021 do destinace Colombo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Oriental Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hikka Tranz By Cinnamon (Ex.
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 9. březen - čtvrtek 18. březen 2021 do destinace Hikkaduwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hikka Tranz By Cinnamon (Ex. Chaaya Tranz Hikkaduw. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Heritance Ahungalla
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 9. březen - neděle 21. březen 2021 do destinace Beruwela, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Heritance Ahungalla. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Jetwing Blue
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 9. březen - čtvrtek 18. březen 2021 do destinace Negombo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jetwing Blue. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Jetwing Lagoon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 9. březen - čtvrtek 18. březen 2021 do destinace Negombo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jetwing Lagoon. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 43 %.
 
Induruwa Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 9. březen - čtvrtek 18. březen 2021 do destinace Induruwa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Induruwa Beach Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 3285 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Srí Lanka podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.