www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Srí Lance 2020 - Srí Lanka 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Srí Lanka 2020

The Jetwing Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Srí Lanka. Zájezd v termínu sobota 11. červenec - pondělí 20. červenec do destinace Negombo, v 4,5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Jetwing Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava za 5 dní.
 
Hotel Hikka Tranz By Cinnamon
Pobyt na luxusnísuper last-minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu sobota 12. červenec - pondělí 21. červenec do destinace Hikkaduwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hikka Tranz By Cinnamon. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Cinnamon Bay Beruwala
Pobyt na luxusnísuper last-minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu sobota 14. červenec - pondělí 21. červenec do destinace Beruwela, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cinnamon Bay Beruwala . Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Club Palm Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 17. červenec - neděle 2. srpen 2020 do destinace Marawila, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Palm Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Coco Royal Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 17. červenec - neděle 2. srpen 2020 do destinace Kalutara, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coco Royal Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Hikka Tranz By Cinnamon
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 17. červenec - neděle 2. srpen 2020 do destinace Hikkaduwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hikka Tranz By Cinnamon. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Vivanta By Taj
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 17. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace Bentota, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vivanta By Taj. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Anantara Peace Haven Tangalle
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu sobota 18. červenec - pondělí 3. srpen 2020 do destinace Tangalla, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Peace Haven Tangalle Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Fortress Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu sobota 18. červenec - pondělí 3. srpen 2020 do destinace Koggala, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Fortress Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hikka Tranz By Cinnamon
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 19. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace Hikkaduwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hikka Tranz By Cinnamon. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Avani Kalutara Resort and
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu neděle 19. červenec - sobota 28. červenec do destinace Kalutara, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Avani Kalutara Resort and Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť.
 
The Blue Water
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 19. červenec - úterý 4. srpen 2020 do destinace Waduwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Blue Water. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Vivanta By Taj
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 19. červenec - úterý 4. srpen 2020 do destinace Bentota, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vivanta By Taj. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Anantara Peace Haven Tangalle
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 20. červenec - neděle 2. srpen 2020 do destinace Tangalla, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Peace Haven Tangalle Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Jetwing Sea
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 20. červenec - neděle 2. srpen 2020 do destinace Negombo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jetwing Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Cinnamon Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu středa 22. červenec - úterý 4. srpen 2020 do destinace Beruwela, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cinnamon Bay. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Club Palm Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu středa 22. červenec - úterý 4. srpen 2020 do destinace Marawila, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Palm Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Club Palm Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu středa 22. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace Marawila, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Palm Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Turyaa Kalutara
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu středa 22. červenec - neděle 2. srpen 2020 do destinace Kalutara, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Turyaa Kalutara. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Anantara Peace Haven Tangalle
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 23. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace Tangalla, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Peace Haven Tangalle Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1879 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Srí Lanka podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.