www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Srí Lance - Srí Lanka 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Srí Lanka 2019 a Last Minute

Hotel The Eden Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu sobota 23. březen - neděle 31. březen 2019 do destinace Beruwela, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The Eden Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Anantara Peace Haven Tangalle
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 24. březen - úterý 2. duben 2019 do destinace Tangalla, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Peace Haven Tangalle Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Citrus Hikkaduwa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 24. březen - pátek 5. duben 2019 do destinace Hikkaduwa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Citrus Hikkaduwa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Club Koggala Village Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 24. březen - úterý 9. duben 2019 do destinace Koggala, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Koggala Village Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Club Palm Bay
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 24. březen - neděle 7. duben 2019 do destinace Marawila, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Palm Bay. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Eden Hotel & Spa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 24. březen - neděle 7. duben 2019 do destinace Beruwela, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eden Hotel & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Pandanus Beach Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 24. březen - středa 3. duben 2019 do destinace Induruwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pandanus Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Pandanus Beach Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 24. březen - neděle 7. duben 2019 do destinace Induruwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pandanus Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Lanka Princess
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 24. březen - sobota 30. březen 2019 do destinace Beruwela, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lanka Princess. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Anantara Tangalle
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 25. březen - středa 10. duben 2019 do destinace Tangalla, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Tangalle. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Mnichov s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Anilana Nilaveli
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 25. březen - středa 3. duben 2019 do destinace Trincomalee, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anilana Nilaveli. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Club Palm Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 25. březen - středa 3. duben 2019 do destinace Marawila, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Palm Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Mnichov s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Tangerine Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 25. březen - sobota 6. duben 2019 do destinace Kalutara, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Tangerine Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Jungle Village
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 25. březen - středa 3. duben 2019 do destinace Unawatuna, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jungle Village. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kamili Beach Villa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 25. březen - středa 3. duben 2019 do destinace Kalutara, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kamili Beach Villa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Lagoon Paradise Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 25. březen - středa 3. duben 2019 do destinace Tangalla, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lagoon Paradise Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Paradise Beach Club
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 25. březen - středa 3. duben 2019 do destinace Tangalla, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Beach Club. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Pigeon Island Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 25. březen - středa 3. duben 2019 do destinace Trincomalee, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pigeon Island Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riu Ahungalla Sri Lanka
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 25. březen - středa 3. duben 2019 do destinace Induruwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Ahungalla Sri Lanka. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
The Eden Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 25. březen - středa 3. duben 2019 do destinace Beruwela, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Eden Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Mnichov s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 2131 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Srí Lanka podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.