www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Srí Lance - Srí Lanka 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Srí Lanka a Last Minute

Hotel The Eden Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 19. červenec - středa 1. srpen 2018 do destinace Beruwela, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The Eden Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Koggala Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 19. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Koggala, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Koggala Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Anantara Peace Haven Tangalle
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 20. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Tangalla, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Peace Haven Tangalle Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Calamander Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 20. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Unawatuna, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Calamander Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Club Palm Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 20. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Marawila, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Palm Bay. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Club Palm Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 20. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Marawila, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Palm Bay. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Club Palm Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 20. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Marawila, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Palm Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Goldi Sands
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 20. červenec - pátek 3. srpen 2018 do destinace Negombo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Goldi Sands. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Heritance Ahungulla
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 20. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Induruwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Heritance Ahungulla. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Heritance Ahungulla
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 20. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Induruwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Heritance Ahungulla. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Koggala Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 20. červenec - středa 1. srpen 2018 do destinace Koggala, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Koggala Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Koggala Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 20. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Koggala, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Koggala Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Koggala Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 20. červenec - středa 1. srpen 2018 do destinace Koggala, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Koggala Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Lagoon Paradise Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 20. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Tangalla, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lagoon Paradise Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Lagoon Paradise Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 20. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Tangalla, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lagoon Paradise Beach Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Lanka Princess
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Srí Lanka. Zájezd v termínu pátek 20. červenec - neděle 29. červenec do destinace Beruwela, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lanka Princess. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava pozítří.
 
Mandara Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 20. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Tangalla, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mandara Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Mandara Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 20. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Tangalla, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mandara Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Nilaveli Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 20. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Trincomalee, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nilaveli Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Riu Ahungalla Sri Lanka
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 20. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Induruwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Ahungalla Sri Lanka. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 2000 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Srí Lanka podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.