www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Srí Lance - Srí Lanka 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Srí Lanka 2019 a Last Minute

Koggala Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 19. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Koggala, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Koggala Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Palms Beruwela
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 19. červenec - úterý 30. červenec 2019 do destinace Beruwela, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Palms Beruwela. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Royal Palms Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu pátek 19. červenec - úterý 27. červenec do destinace Kalutara, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Palms Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
The Eden Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 19. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Beruwela, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Eden Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Trinco Blu By Cinnamon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 19. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Trincomalee, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trinco Blu By Cinnamon. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Trinco Blu By Cinnamon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 19. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Trincomalee, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trinco Blu By Cinnamon. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Calamander Unawatuna Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu sobota 20. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Unawatuna, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Calamander Unawatuna Beach. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Trinco Blu By Cinnamon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu sobota 20. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Trincomalee, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trinco Blu By Cinnamon. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Club Koggala Village
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 21. červenec - pondělí 29. červenec 2019 do destinace Koggala, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Koggala Village. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Holiday Inn Unawatuna
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 21. červenec - úterý 30. červenec 2019 do destinace Unawatuna, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Unawatuna. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Hotel Pandanus Beach Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu neděle 21. červenec - úterý 30. červenec do destinace Induruwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Pandanus Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Pigeon Island Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 21. červenec - pondělí 29. červenec 2019 do destinace Trincomalee, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pigeon Island Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Hotel Cinnamon Bey Beruwala
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu neděle 22. červenec - pondělí 29. červenec do destinace Beruwela, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cinnamon Bey Beruwala. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Anantara Peace Haven Tangalle
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 23. červenec - čtvrtek 1. srpen 2019 do destinace Tangalla, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Peace Haven Tangalle Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Centara Ceysands Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 23. červenec - čtvrtek 1. srpen 2019 do destinace Bentota, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Centara Ceysands Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Hikkaduwa Beach Hotel
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu úterý 23. červenec - čtvrtek 2. srpen do destinace Hikkaduwa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hikkaduwa Beach Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Cinnamon Bey
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu úterý 23. červenec - čtvrtek 31. červenec do destinace Beruwela, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cinnamon Bey. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Citrus Hikkaduwa
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu úterý 23. červenec - čtvrtek 2. srpen do destinace Hikkaduwa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Citrus Hikkaduwa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Hikka Tranz
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu úterý 23. červenec - čtvrtek 31. červenec do destinace Hikkaduwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hikka Tranz. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Jungle Beach Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 23. červenec - úterý 6. srpen 2019 do destinace Trincomalee, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jungle Beach Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 2158 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Srí Lanka podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.