www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Srí Lance - Srí Lanka 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Srí Lanka a Last Minute

Club Palm Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 23. listopad - sobota 8. prosinec 2018 do destinace Marawila, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Palm Bay. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Club Palm Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 23. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Marawila, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Palm Bay. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Club Palm Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 23. listopad - úterý 4. prosinec 2018 do destinace Marawila, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Palm Bay. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Centara Ceysands Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 23. listopad - úterý 4. prosinec 2018 do destinace Bentota, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Centara Ceysands Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 23 %.
 
Hotel Club Palm Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - úterý 2. prosinec do destinace Marawila, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Club Palm Bay. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Thambapanni Retreat
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - úterý 2. prosinec do destinace Unawatuna, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Thambapanni Retreat. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Insight Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 23. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Koggala, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Insight Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Insight Resort Ahangama
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 23. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Unawatuna, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Insight Resort Ahangama. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Koggala Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 23. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace Koggala, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Koggala Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mandara Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 23. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Tangalla, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mandara Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Nilaveli Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 23. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Trincomalee, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nilaveli Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Pandanus Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 23. listopad - sobota 8. prosinec 2018 do destinace Induruwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pandanus Beach. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Pigeon Island Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 23. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Trincomalee, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pigeon Island Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Pigeon Island Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 23. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Trincomalee, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pigeon Island Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Thambapanni Retreat
Pobyt na dovolené ve státě Srí Lanka. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - neděle 2. prosinec do destinace Unawatuna, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thambapanni Retreat. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava pozítří.
 
Thambapanni Retreat
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 23. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Unawatuna, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thambapanni Retreat. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
The Blue Water
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 23. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Waduwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Blue Water. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Villa Ocean View
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 23. listopad - pátek 7. prosinec 2018 do destinace Waduwa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Villa Ocean View. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Villa Thawtisa 4****
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 23. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Unawatuna, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Villa Thawtisa 4****. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 31 %.
 
Calamander Unawatuna Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu sobota 24. listopad - čtvrtek 6. prosinec 2018 do destinace Unawatuna, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Calamander Unawatuna Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Košice s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 2003 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Srí Lanka podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.