www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Srí Lance 2020 - Srí Lanka 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Srí Lanka 2020

Anantara Peace Haven Tangalle
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 2. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Tangalla, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Peace Haven Tangalle Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Anilana Nilaveli
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 2. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Trincomalee, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anilana Nilaveli. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Calamander Beach Resort
Pobyt na levné dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 2. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Unawatuna, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Calamander Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Ceylon City Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 2. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Colombo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ceylon City Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Heritance Ahungalla
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 2. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Induruwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Heritance Ahungalla. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Hotel Hibiscus Beach
Pobyt na levné dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 2. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Kalutara, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hibiscus Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Turyaa Kalutara (the
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu čtvrtek 2. leden - pátek 11. leden do destinace Kalutara, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Turyaa Kalutara (the Sands by Aitken Spence). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Insight Resort Ahangama
Pobyt na levné dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 2. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Unawatuna, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Insight Resort Ahangama. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Mandara Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 2. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Tangalla, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mandara Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Pandanus Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 2. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Induruwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pandanus Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Paradise Beach Club
Pobyt na levné dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 2. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Tangalla, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradise Beach Club. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
The Blue Water Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 2. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Waduwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Blue Water Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
The Fortress Resort And Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 2. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Koggala, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Fortress Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
The Gateway Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 2. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Colombo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Gateway Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Hotel The Eden Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 3. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Beruwela, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The Eden Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Kabalama
Pobyt na levné dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 3. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Koggala, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kabalama. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Koggala Beach
Pobyt na levné dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 3. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Koggala, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Koggala Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Koggala Beach
Pobyt na levné dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 3. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Koggala, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Koggala Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Koggala Beach
Pobyt na levné dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 3. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Koggala, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Koggala Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Pandanus Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 3. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Induruwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pandanus Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1575 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Srí Lanka podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.