www.mDovolena.cz     >    

Srí Lanka - Dovolená na Srí Lance 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Srí Lanka dle termínu

Hikka Tranz By Cinnamon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 22. duben - úterý 1. květen 2018 do destinace Hikkaduwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hikka Tranz By Cinnamon. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Coco Royal Beach
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu neděle 22. duben - úterý 29. duben do destinace Kalutara, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Coco Royal Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť.
 
Jetwing Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 22. duben - pátek 27. duben 2018 do destinace Negombo, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jetwing Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Jetwing Blue
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 22. duben - úterý 1. květen 2018 do destinace Negombo, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jetwing Blue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Lanka Princess
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 22. duben - neděle 6. květen 2018 do destinace Beruwela, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lanka Princess. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Pandanus Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 22. duben - úterý 1. květen 2018 do destinace Induruwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pandanus Beach. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Pandanus Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 22. duben - úterý 1. květen 2018 do destinace Induruwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pandanus Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
The Blue Water Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 22. duben - neděle 6. květen 2018 do destinace Waduwa, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Blue Water Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The Eden Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 22. duben - pátek 27. duben 2018 do destinace Beruwela, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Eden Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Anantara Peace Haven Tangalle
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 23. duben - středa 2. květen 2018 do destinace Tangalla, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Peace Haven Tangalle Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Citrus Hikkaduwa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 23. duben - pondělí 30. duben 2018 do destinace Hikkaduwa, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Citrus Hikkaduwa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Eden Resort And Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 23. duben - pondělí 7. květen 2018 do destinace Beruwela, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eden Resort And Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hibiscus Beach Hotel
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu pondělí 23. duben - pondělí 2. květen do destinace Kalutara, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hibiscus Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Hotel a bungalovy Club Koggala
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu pondělí 23. duben - pondělí 2. květen do destinace Koggala, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel a bungalovy Club Koggala Village. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Hotel Lanka Princess
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu pondělí 23. duben - pondělí 30. duben do destinace Beruwela, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Lanka Princess. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Jetwing Blue
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 23. duben - sobota 28. duben 2018 do destinace Negombo, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jetwing Blue. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The Blue Water Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 23. duben - středa 2. květen 2018 do destinace Waduwa, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Blue Water Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Vivanta By Taj Bentota
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 23. duben - čtvrtek 3. květen 2018 do destinace Bentota, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vivanta By Taj Bentota. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Anilana Nilaveli
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Trincomalee, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anilana Nilaveli. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Avani Bentota Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 24. duben - čtvrtek 3. květen 2018 do destinace Bentota, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avani Bentota Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 2091 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Srí Lanka podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.