Dovolená 2021/2022    >    

Dovolená na Srí Lance 2021/2022 - Srí Lanka 2021/2022

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Srí Lanka 2021/2022

Amethyst Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 24. září - neděle 3. říjen 2021 do destinace Trincomalee, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amethyst Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Anilana Nilaveli
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 24. září - neděle 3. říjen 2021 do destinace Trincomalee, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anilana Nilaveli. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Calamander Unawatuna Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 24. září - neděle 3. říjen 2021 do destinace Unawatuna, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Calamander Unawatuna Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Citrus Hikkaduwa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 24. září - neděle 3. říjen 2021 do destinace Hikkaduwa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Citrus Hikkaduwa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Coral Rock
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 24. září - neděle 3. říjen 2021 do destinace Hikkaduwa, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Rock. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Coral Sands
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 24. září - neděle 3. říjen 2021 do destinace Hikkaduwa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Sands. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Earl´s Reef (Ex. Taprospa
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 24. září - neděle 3. říjen 2021 do destinace Beruwela, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Earl´s Reef (Ex. Taprospa Beach Hotel). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Heritance Negombo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 24. září - neděle 3. říjen 2021 do destinace Colombo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Heritance Negombo. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hikka Tranz By Cinnamon (Ex.
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 24. září - neděle 3. říjen 2021 do destinace Hikkaduwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hikka Tranz By Cinnamon (Ex. Chaaya Tranz). Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hikkaduwa Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 24. září - neděle 3. říjen 2021 do destinace Hikkaduwa, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hikkaduwa Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Hotel Club Palm Bay
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu pátek 24. září - neděle 3. říjen do destinace Marawila, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Club Palm Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Jungle Village
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 24. září - neděle 3. říjen 2021 do destinace Unawatuna, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jungle Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Lagoon Paradise Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 24. září - neděle 3. říjen 2021 do destinace Tangalla, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lagoon Paradise Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Lagoon Paradise Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 24. září - neděle 3. říjen 2021 do destinace Tangalla, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lagoon Paradise Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Lagoon Paradise Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 24. září - neděle 3. říjen 2021 do destinace Tangalla, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lagoon Paradise Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Nilaveli Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 24. září - neděle 3. říjen 2021 do destinace Trincomalee, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nilaveli Beach Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Nilaveli Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 24. září - neděle 3. říjen 2021 do destinace Trincomalee, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nilaveli Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Pigeon Island Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 24. září - neděle 3. říjen 2021 do destinace Trincomalee, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pigeon Island Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Uga Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 24. září - neděle 3. říjen 2021 do destinace Trincomalee, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Uga Bay. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Uga Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 24. září - neděle 3. říjen 2021 do destinace Trincomalee, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Uga Bay. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 3315 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Srí Lanka podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.