www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Srí Lance - Srí Lanka 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Srí Lanka a Last Minute

Club Hotel Dolphin
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Srí Lanka. Zájezd v termínu úterý 25. září - sobota 6. říjen do destinace Negombo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Hotel Dolphin. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava zítra.
 
Club Koggala Village
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 25. září - úterý 9. říjen 2018 do destinace Koggala, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Koggala Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Club Palm Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 25. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Marawila, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Palm Bay. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Club Palm Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 25. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Marawila, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Palm Bay. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Insight Resort Ahangama
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 25. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Unawatuna, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Insight Resort Ahangama. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Jetwing Lagoon inklusive
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Srí Lanka. Zájezd v termínu úterý 25. září - sobota 6. říjen do destinace Negombo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jetwing Lagoon inklusive Privattransfer. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava zítra.
 
Lavendish Beach Resort
Pobyt na dovolené ve státě Srí Lanka. Zájezd v termínu úterý 25. září - sobota 6. říjen do destinace Unawatuna, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lavendish Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava zítra.
 
Nilaveli Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 25. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Trincomalee, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nilaveli Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Pigeon Island Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 25. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Trincomalee, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pigeon Island Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Rani Beach Resort
Pobyt na dovolené ve státě Srí Lanka. Zájezd v termínu úterý 25. září - sobota 6. říjen do destinace Negombo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rani Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava zítra.
 
Taprobana Wadduwa By Asia
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 25. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Waduwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Taprobana Wadduwa By Asia Leisure. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Centara Ceysand Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu středa 26. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Bentota, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Centara Ceysand Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Cinnamon Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu středa 26. září - pátek 5. říjen 2018 do destinace Beruwela, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cinnamon Bay. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Cinnamon Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu středa 26. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Beruwela, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cinnamon Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Coco Royal Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu středa 26. září - pondělí 8. říjen 2018 do destinace Kalutara, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coco Royal Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Koggala Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu středa 26. září - středa 10. říjen 2018 do destinace Koggala, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Koggala Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Royal Palms Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu středa 26. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Kalutara, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Palms Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Royal Palms Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu středa 26. září - čtvrtek 11. říjen 2018 do destinace Kalutara, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Palms Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Taprobana Wadduwa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu středa 26. září - středa 10. říjen 2018 do destinace Waduwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Taprobana Wadduwa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Taprobana Wadduwa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu středa 26. září - čtvrtek 4. říjen 2018 do destinace Waduwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Taprobana Wadduwa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1891 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Srí Lanka podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.