www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Srí Lance 2020/2021 - Srí Lanka 2020/2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Srí Lanka 2020/2021

Grand Oriental Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 12. prosinec 2020 do destinace Colombo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Oriental Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Heritance Ahungalla
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 12. prosinec 2020 do destinace Beruwela, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Heritance Ahungalla. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Royal Palms Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 11. prosinec do destinace Kalutara, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Royal Palms Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Mount Lavinia Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 12. prosinec 2020 do destinace Colombo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mount Lavinia Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Surf Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 12. prosinec 2020 do destinace Bentota, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Surf Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Trinco Blu By Cinnamon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 3. prosinec - úterý 15. prosinec 2020 do destinace Trincomalee, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trinco Blu By Cinnamon. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Trinco Blu By Cinnamon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 3. prosinec - úterý 15. prosinec 2020 do destinace Trincomalee, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trinco Blu By Cinnamon. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Calamander Unawatuna Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Srí Lanka. Zájezd v termínu pátek 4. prosinec - neděle 13. prosinec do destinace Unawatuna, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Calamander Unawatuna Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava pozítří.
 
Induruwa Beach Resort
Pobyt na dovolené ve státě Srí Lanka. Zájezd v termínu pátek 4. prosinec - neděle 13. prosinec do destinace Induruwa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Induruwa Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava pozítří.
 
Trinco Blu By Cinnamon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 4. prosinec - středa 16. prosinec 2020 do destinace Trincomalee, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trinco Blu By Cinnamon. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Trinco Blu By Cinnamon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 4. prosinec - středa 16. prosinec 2020 do destinace Trincomalee, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trinco Blu By Cinnamon. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Centara Ceysands Resort And Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu sobota 5. prosinec - pondělí 14. prosinec 2020 do destinace Bentota, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Centara Ceysands Resort And Spa. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Heritance Ahungalla
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu sobota 5. prosinec - pondělí 14. prosinec 2020 do destinace Beruwela, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Heritance Ahungalla. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Swiss Residence
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu sobota 5. prosinec - pondělí 14. prosinec 2020 do destinace Colombo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Swiss Residence. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
The Surf Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu sobota 5. prosinec - pondělí 14. prosinec 2020 do destinace Bentota, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Surf Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Surf Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu sobota 5. prosinec - pondělí 14. prosinec 2020 do destinace Bentota, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Surf Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Trinco Blu By Cinnamon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu sobota 5. prosinec - čtvrtek 17. prosinec 2020 do destinace Trincomalee, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trinco Blu By Cinnamon. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Trinco Blu By Cinnamon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu sobota 5. prosinec - čtvrtek 17. prosinec 2020 do destinace Trincomalee, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trinco Blu By Cinnamon. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Trinco Blu By Cinnamon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 6. prosinec - pátek 18. prosinec 2020 do destinace Trincomalee, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trinco Blu By Cinnamon. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Trinco Blu By Cinnamon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 6. prosinec - pátek 18. prosinec 2020 do destinace Trincomalee, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trinco Blu By Cinnamon. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 2907 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Srí Lanka podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.