www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Srí Lance 2020 - Srí Lanka 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Srí Lanka 2020

Carolina Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 21. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Negombo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Carolina Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Club Palm Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 21. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Marawila, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Palm Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Club Palm Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 21. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Marawila, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Palm Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hikka Tranz By Cinnamon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 21. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Hikkaduwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hikka Tranz By Cinnamon. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Hotel Amagi Beach Marawila
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu úterý 21. leden - čtvrtek 2. únor do destinace Marawila, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Amagi Beach Marawila. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť.
 
Hotel Anantara Peace Haven
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu úterý 21. leden - čtvrtek 28. leden do destinace Tangalla, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Anantara Peace Haven Tangalle Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť.
 
Hotel Jetwing Lagoon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 21. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Negombo, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jetwing Lagoon. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Induruwa Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 21. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Induruwa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Induruwa Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Koggala Beach Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 21. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Koggala, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Koggala Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Oasey Beach Hotel
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu úterý 21. leden - středa 2. únor do destinace Induruwa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oasey Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Pandanus Beach Resort And Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 21. leden - neděle 2. únor 2020 do destinace Induruwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pandanus Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Pearl Grand
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 21. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Colombo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pearl Grand. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Tangerine Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 21. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Kalutara, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tangerine Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Blue Water
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 21. leden - neděle 2. únor 2020 do destinace Waduwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Blue Water. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Long Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 21. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Koggala, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Long Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
The Long Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 21. leden - neděle 2. únor 2020 do destinace Koggala, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Long Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
The Steuart By Citrus
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 21. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Colombo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Steuart By Citrus. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Club Koggala Village
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu středa 22. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Koggala, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Koggala Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Ramada Katunayake
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu středa 22. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Colombo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Katunayake. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Supun Arcade Residency
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu středa 22. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Colombo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Supun Arcade Residency. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 2030 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Srí Lanka podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.