www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Srí Lance - Srí Lanka 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Srí Lanka 2019 a Last Minute

Hotel Kai Hikkaduwa
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu 21. květen - 30. květen do destinace Hikkaduwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kai Hikkaduwa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Magnolia Beach Resort
Pobyt na dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu 21. květen - 30. květen do destinace Bentota, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Magnolia Beach Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - .
 
Taj Bentota Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 21. květen - úterý 4. červen 2019 do destinace Bentota, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Taj Bentota Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Vily Club Palm Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu úterý 21. květen - úterý 30. květen do destinace Marawila, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vily Club Palm Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Club Koggala Village
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu středa 22. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Koggala, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Koggala Village. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Full Moon Garden
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu středa 22. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Negombo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Full Moon Garden. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Insight Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu středa 22. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Koggala, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Insight Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Koggala Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu středa 22. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Koggala, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Koggala Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Lagoon Paradise Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu středa 22. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Tangalla, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lagoon Paradise Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Tangerine Beach Hotel
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu středa 22. květen - pátek 29. květen do destinace Kalutara, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tangerine Beach Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Trinco Blu By Cinnamon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu středa 22. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Trincomalee, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trinco Blu By Cinnamon. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Hikka Tranz By Cinnamon
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 23. květen - úterý 4. červen 2019 do destinace Hikkaduwa, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hikka Tranz By Cinnamon. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Holiday Inn Unawatuna
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 23. květen - úterý 4. červen 2019 do destinace Unawatuna, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Unawatuna. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Avani Kalutara Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu čtvrtek 23. květen - úterý 1. červen do destinace Kalutara, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Avani Kalutara Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Citrus Hikkaduwa
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu čtvrtek 23. květen - úterý 31. květen do destinace Hikkaduwa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Citrus Hikkaduwa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Citrus Hikkaduwa
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu čtvrtek 23. květen - úterý 1. červen do destinace Hikkaduwa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Citrus Hikkaduwa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Ekho The Surf Bentota
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu čtvrtek 23. květen - úterý 31. květen do destinace Bentota, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ekho The Surf Bentota. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Hibiscus Beach
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu čtvrtek 23. květen - úterý 1. červen do destinace Kalutara, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hibiscus Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Hikka Tranz By Cinnamon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu čtvrtek 23. květen - úterý 1. červen do destinace Hikkaduwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hikka Tranz By Cinnamon. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Taj Bentota Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu čtvrtek 23. květen - úterý 1. červen do destinace Bentota, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Taj Bentota Resort & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 

Zobrazeno 1-20 z 2158 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Srí Lanka podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.