www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Srí Lance 2020 - Srí Lanka 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Srí Lanka 2020

Hotel Jetwing Sea
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu neděle 5. duben - úterý 14. duben 2020 do destinace Negombo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jetwing Sea. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Hotel Induruwa Beach Hotel
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu neděle 12. duben - úterý 21. duben do destinace Induruwa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Induruwa Beach Hotel . Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel The Long Beach Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu neděle 12. duben - úterý 19. duben do destinace Koggala, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The Long Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Riff Hikkaduwa Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu neděle 12. duben - úterý 19. duben do destinace Hikkaduwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riff Hikkaduwa Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Anantara Peace Haven Tangalle
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 13. duben - středa 22. duben 2020 do destinace Tangalla, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Peace Haven Tangalle Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Anilana Nilaveli
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 13. duben - středa 22. duben 2020 do destinace Trincomalee, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anilana Nilaveli. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Anilana Nilaveli
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 13. duben - středa 22. duben 2020 do destinace Trincomalee, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anilana Nilaveli. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Coco Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 13. duben - středa 22. duben 2020 do destinace Unawatuna, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coco Bay. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Eden Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 13. duben - středa 22. duben 2020 do destinace Beruwela, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eden Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Eden Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Srí Lanka. Zájezd v termínu pondělí 13. duben - středa 20. duben do destinace Beruwela, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Eden Resort And Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Lagoon Paradise Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 13. duben - středa 22. duben 2020 do destinace Tangalla, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lagoon Paradise Beach Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Nilaveli Beach Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 13. duben - pátek 24. duben 2020 do destinace Trincomalee, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nilaveli Beach Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riu Ahungalla
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 13. duben - středa 22. duben 2020 do destinace Induruwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Ahungalla. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riu Sri Lanka
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 13. duben - středa 22. duben 2020 do destinace Bentota, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Sri Lanka. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
The Gateway Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 13. duben - středa 22. duben 2020 do destinace Colombo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Gateway Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Long Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 13. duben - pátek 24. duben 2020 do destinace Koggala, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Long Beach Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Long Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pondělí 13. duben - středa 22. duben 2020 do destinace Koggala, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Long Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Avani Kalutara
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 14. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Kalutara, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avani Kalutara. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Carolina Beach
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 14. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Negombo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Carolina Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Citrus Hikkaduwa
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu úterý 14. duben - čtvrtek 30. duben 2020 do destinace Hikkaduwa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Citrus Hikkaduwa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 2156 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Srí Lanka podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.