www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Srí Lance - Srí Lanka 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Srí Lanka 2019 a Last Minute

Calamander Unawatuna Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 18. leden - středa 30. leden 2019 do destinace Unawatuna, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Calamander Unawatuna Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Club Koggala Village
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 18. leden - úterý 29. leden 2019 do destinace Koggala, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Koggala Village. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Coco Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 18. leden - úterý 29. leden 2019 do destinace Unawatuna, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coco Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hikka Tranz By Cinnamon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 18. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Hikkaduwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hikka Tranz By Cinnamon. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Koggala Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 18. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Koggala, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Koggala Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Temple Tree Resort & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 18. leden - pátek 25. leden 2019 do destinace Induruwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Temple Tree Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Jungle Village
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 18. leden - úterý 29. leden 2019 do destinace Unawatuna, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jungle Village. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Koggala Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 18. leden - sobota 26. leden 2019 do destinace Koggala, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Koggala Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mandara Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 18. leden - úterý 29. leden 2019 do destinace Tangalla, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mandara Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Taprobana Wadduwa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 18. leden - pondělí 28. leden 2019 do destinace Waduwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Taprobana Wadduwa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 35 %.
 
The Long Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 18. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Koggala, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Long Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Trinco Blu By Cinnamon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 18. leden - úterý 29. leden 2019 do destinace Trincomalee, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trinco Blu By Cinnamon. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Trinco Blu By Cinnamon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 18. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Trincomalee, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trinco Blu By Cinnamon. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Trinco Blu By Cinnamon
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 18. leden - úterý 29. leden 2019 do destinace Trincomalee, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trinco Blu By Cinnamon. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Villa Ocean View
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 18. leden - neděle 3. únor 2019 do destinace Waduwa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Villa Ocean View. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Villa Thawtisa 4****
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 18. leden - úterý 29. leden 2019 do destinace Unawatuna, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Villa Thawtisa 4****. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Villa Thawtisa 4****
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 18. leden - úterý 29. leden 2019 do destinace Unawatuna, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Villa Thawtisa 4****. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Hotel Centara Ceysands Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu sobota 19. leden - středa 30. leden 2019 do destinace Bentota, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Centara Ceysands Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Club Koggala Village
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu sobota 19. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Koggala, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Club Koggala Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Hotel Hibiscus Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu sobota 19. leden - pondělí 28. leden 2019 do destinace Kalutara, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hibiscus Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 2102 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Srí Lanka podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.