www.mDovolena.cz     >    

Dovolená na Srí Lance 2020 - Srí Lanka 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Srí Lanka 2020

Anantara Peace Haven Tangalle
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 2. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Tangalla, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Anantara Peace Haven Tangalle Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Camelot Beach Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 2. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Negombo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Camelot Beach Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Club Koggala Village
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 2. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Koggala, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Koggala Village. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Club Palm Bay
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 2. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Marawila, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Palm Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Full Moon Garden
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 2. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Negombo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Full Moon Garden. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hikka Tranz By Cinnamon
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 2. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Hikkaduwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hikka Tranz By Cinnamon. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Ramada Katunayake
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 2. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Colombo, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Katunayake. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
The Blue Water Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu čtvrtek 2. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Waduwa, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Blue Water Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Calamander Unawatuna Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 3. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Unawatuna, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Calamander Unawatuna Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Cinnamon Bay
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 3. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Beruwela, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cinnamon Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Citrus Hikkaduwa
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 3. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Hikkaduwa, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Citrus Hikkaduwa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Club Koggala Village Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 3. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Koggala, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Koggala Village Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Goldi Sands
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 3. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Negombo, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Goldi Sands. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hibiscus Beach
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 3. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Kalutara, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hibiscus Beach. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Temple Tree Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 3. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Induruwa, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Temple Tree Resort & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Eden Resort & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 3. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Beruwela, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Eden Resort & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Fortress Resort And Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu pátek 3. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Koggala, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Fortress Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Calamander Unawatuna Beach
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu sobota 4. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Unawatuna, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Calamander Unawatuna Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Taprobana Wadduwa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu sobota 4. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Waduwa, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Taprobana Wadduwa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Jungle Village
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Srí Lanka v termínu sobota 4. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Unawatuna, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jungle Village. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 1163 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Srí Lanka podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.