www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Dominikánské republice 2020 - Dominikánská republika 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Dominikánská republika 2020

Bahia Principe Luxury Cayo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 22. červenec - úterý 4. srpen 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bahia Principe Luxury Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bahia Principe Luxury Cayo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 22. červenec - čtvrtek 6. srpen 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bahia Principe Luxury Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Whala!bocachica
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 24. červenec - sobota 1. srpen 2020 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Whala!bocachica. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Royalton Bavaro Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 25. červenec - středa 5. srpen 2020 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royalton Bavaro Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Whala!bocachica
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 25. červenec - čtvrtek 6. srpen 2020 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Whala!bocachica. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Whala!bocachica
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 25. červenec - neděle 2. srpen 2020 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Whala!bocachica. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bahia Principe Luxury Ambar
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu neděle 26. červenec - čtvrtek 6. srpen 2020 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bahia Principe Luxury Ambar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Bahia Principe Luxury Cayo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 27. červenec - úterý 11. srpen 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bahia Principe Luxury Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bahia Principe Luxury Cayo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 27. červenec - čtvrtek 6. srpen 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bahia Principe Luxury Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bahia Principe Luxury Cayo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 27. červenec - úterý 4. srpen 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bahia Principe Luxury Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Occidental Punta Cana
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 27. červenec - neděle 9. srpen 2020 do destinace Punta Cana, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Occidental Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Budapešť s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Whala!bocachica
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 27. červenec - úterý 4. srpen 2020 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Whala!bocachica. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bahia Principe Luxury Cayo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 29. červenec - čtvrtek 13. srpen 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bahia Principe Luxury Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bahia Principe Luxury Cayo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 29. červenec - čtvrtek 6. srpen 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bahia Principe Luxury Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bahia Principe Luxury Cayo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 29. červenec - úterý 11. srpen 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bahia Principe Luxury Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Whala!bocachica
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 29. červenec - čtvrtek 6. srpen 2020 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Whala!bocachica. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Whala!bocachica
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 29. červenec - neděle 9. srpen 2020 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Whala!bocachica. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Whala!bocachica
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 30. červenec - pátek 7. srpen 2020 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Whala!bocachica. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Secrets Royal Beach Punta Cana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 31. červenec - sobota 8. srpen 2020 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Secrets Royal Beach Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Whala!bocachica
Pobyt na levné dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 31. červenec - sobota 8. srpen 2020 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Whala!bocachica. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 428 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.