www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Dominikánské republice - Dominikánská republika 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Dominikánská republika a Last Minute

Barceló Bavaro Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 28. září - pátek 5. říjen do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 4,5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barceló Bavaro Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Be Live Collection Punta Cana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 28. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Collection Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Be Live Collection Punta Cana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 28. září - pátek 5. říjen do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Collection Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Breathless Punta Cana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 28. září - pátek 5. říjen do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Breathless Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Coral Costa Caribe
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 28. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Juan Dolio, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Costa Caribe. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Dreams Dominicus La Romana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 28. září - pátek 5. říjen do destinace Jih - Boca Chica, Juan Dolio, Bayahibe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dreams Dominicus La Romana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Dreams Palm Beach Punta Cana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 28. září - pátek 5. říjen do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dreams Palm Beach Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Emotions By Hodelpa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 28. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Juan Dolio, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Emotions By Hodelpa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Gran Bahia Principe Esmeralda
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 28. září - pátek 5. říjen do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gran Bahia Principe Esmeralda. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Gran Bahia Principe Punta Cana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 28. září - pátek 5. říjen do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gran Bahia Principe Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Grand Bahia Principe Turquesa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 28. září - pátek 5. říjen do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Bahia Principe Turquesa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Hotel Melia Caribe Tropica
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 28. září - sobota 6. říjen do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Melia Caribe Tropica. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Iberostar Bavaro Suites
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 28. září - pátek 5. říjen do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Bavaro Suites. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Iberostar Hacienda Dominicus
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 28. září - pátek 5. říjen do destinace Bayahibe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Hacienda Dominicus. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Luxury Bahia Principe
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 28. září - pátek 5. říjen do destinace Jih - Boca Chica, Juan Dolio, Bayahibe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Bouganville. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Luxury Bahia Principe Fantasia
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 28. září - pátek 5. říjen do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Fantasia. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Now Garden Punta Cana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 28. září - pátek 5. říjen do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Now Garden Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Now Larimar Punta Cana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 28. září - pátek 5. říjen do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Now Larimar Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Now Onyx Punta Cana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 28. září - pátek 5. říjen do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Now Onyx Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Occidental Caribe
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 28. září - pátek 5. říjen do destinace Punta Cana, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Occidental Caribe. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 

Zobrazeno 1-20 z 717 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.