www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Dominikánské republice 2020 - Dominikánská republika 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Dominikánská republika 2020

Barceló Bávaro Palace Deluxe
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barceló Bávaro Palace Deluxe. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Occidental Punta Cana
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 2. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Punta Cana, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Occidental Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 78 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Blue Bay Villas Doradas - Ao
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 3. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Puerto Plata, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Blue Bay Villas Doradas - Ao. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 79 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Emotions Juan Dolio
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 3. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Juan Dolio, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Emotions Juan Dolio. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 79 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Iberostar Costa Dorada
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 3. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Puerto Plata, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Costa Dorada. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 79 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Royalton Bavaro Resort And Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 3. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royalton Bavaro Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 79 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Whala!bocachica
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 4. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Whala!bocachica. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 80 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Coral Costa Caribe
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Juan Dolio, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Costa Caribe. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 82 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Emotions Juan Dolio
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Juan Dolio, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Emotions Juan Dolio. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 82 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Luxury Bahia Principe Cayo
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 6. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 82 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Luxury Bahia Principe Cayo
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 6. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 82 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Plaza Real Resort
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Juan Dolio, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plaza Real Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 82 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Whala Boca Chica (Ex: Don Juan
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Whala Boca Chica (Ex: Don Juan Beach Resort). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 82 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Xeliter Marbella
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Juan Dolio, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Xeliter Marbella. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 82 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Coral Costa Caribe
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu úterý 7. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Juan Dolio, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Costa Caribe. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 83 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Plaza Real Resort
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu úterý 7. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Juan Dolio, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plaza Real Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 83 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Sunscape Puerto Plata
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu úterý 7. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Puerto Plata, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunscape Puerto Plata. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 83 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Urban Cabana
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu úterý 7. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Puerto Plata, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Urban Cabana. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 83 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Viva Wyndham V Heavens
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu úterý 7. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Puerto Plata, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Viva Wyndham V Heavens. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 83 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Whala Boca Chica (Ex: Don Juan
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu úterý 7. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Whala Boca Chica (Ex: Don Juan Beach Resort). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 83 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 565 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.