www.mDovolena.cz     >    

Dominikánská republika - Dovolená v Dominikánské republice 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika dle termínu

Grand Bahia Principe Cayacoa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 23. duben - čtvrtek 3. květen 2018 do destinace poloostrov Samaná, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Bahia Principe Cayacoa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Bahia Principe Cayacoa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 23. duben - pondělí 30. duben 2018 do destinace poloostrov Samaná, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Bahia Principe Cayacoa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Grand Bahia Principe San Juan
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 23. duben - úterý 1. květen 2018 do destinace Puerto Plata, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Bahia Principe San Juan. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Iberostar Costa Dorada
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 23. duben - pondělí 30. duben 2018 do destinace Puerto Plata, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Costa Dorada. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Iberostar Costa Dorada
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 23. duben - čtvrtek 3. květen 2018 do destinace Puerto Plata, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Costa Dorada. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Luxury Bahia Principe Cayo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 23. duben - úterý 1. květen 2018 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Paradisus Palma Real Golf &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 23. duben - pondělí 7. květen 2018 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Paradisus Palma Real Golf & Spa Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Don Juan Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Don Juan Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Bahia Principe Cayacoa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 25. duben - pondělí 30. duben 2018 do destinace poloostrov Samaná, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Bahia Principe Cayacoa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Iberostar Costa Dorada
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 25. duben - čtvrtek 3. květen 2018 do destinace Puerto Plata, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Costa Dorada. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Clubhotel Riu Merengue
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 26. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace Puerto Plata, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clubhotel Riu Merengue. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
ClubHotel Riu Merengue
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu čtvrtek 26. duben - pátek 4. květen do destinace Sever - Puerto Plata, Playa Dorada, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení ClubHotel Riu Merengue. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 5 dní.
 
Don Juan Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 26. duben - pondělí 7. květen 2018 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Don Juan Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Bahia Principe Cayacoa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 26. duben - čtvrtek 3. květen 2018 do destinace poloostrov Samaná, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Bahia Principe Cayacoa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Bahia Principe Cayacoa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 26. duben - čtvrtek 10. květen 2018 do destinace poloostrov Samaná, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Bahia Principe Cayacoa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Bahia Principe San Juan
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 26. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace Puerto Plata, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Bahia Principe San Juan. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Iberostar Costa Dorada
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 26. duben - čtvrtek 3. květen 2018 do destinace Puerto Plata, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Costa Dorada. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Luxury Bahia Principe Cayo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 26. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Be Live Collection Marien
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 27. duben - neděle 6. květen 2018 do destinace Puerto Plata, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Collection Marien Puerto Plata. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Club Caribe Princess Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 27. duben - úterý 8. květen 2018 do destinace Punta Cana, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Caribe Princess Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 681 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.