www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Dominikánské republice 2020 - Dominikánská republika 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Dominikánská republika 2020

Bahia Principe Luxury Cayo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 21. září - úterý 6. říjen 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bahia Principe Luxury Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Breathless Punta Cana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 21. září - pátek 2. říjen 2020 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Breathless Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Catalonia Gran Dominicus
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 21. září - úterý 29. září 2020 do destinace Bayahibe, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Catalonia Gran Dominicus. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Catalonia Royal La Romana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 21. září - pátek 2. říjen 2020 do destinace Bayahibe, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Catalonia Royal La Romana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hilton La Romana Family
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 21. září - úterý 6. říjen 2020 do destinace Bayahibe, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton La Romana Family. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton La Romana Family
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 21. září - neděle 4. říjen 2020 do destinace Punta Cana, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton La Romana Family. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Secrets Royal Beach Punta Cana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 21. září - neděle 4. říjen 2020 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Secrets Royal Beach Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Tropical Princess Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 21. září - úterý 29. září 2020 do destinace Punta Cana, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropical Princess Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Whala!bávaro
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 21. září - úterý 29. září 2020 do destinace Punta Cana, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Whala!bávaro. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Zoetry Agua Punta Cana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 21. září - úterý 29. září 2020 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zoetry Agua Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Zoetry Agua Punta Cana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 21. září - pátek 2. říjen 2020 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zoetry Agua Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Catalonia Gran Dominicus
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu úterý 22. září - středa 30. září 2020 do destinace Bayahibe, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Catalonia Gran Dominicus. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Zoetry Agua Punta Cana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu úterý 22. září - středa 30. září 2020 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zoetry Agua Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Zoetry Agua Punta Cana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu úterý 22. září - sobota 3. říjen 2020 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zoetry Agua Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Catalonia Bavaro
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 23. září - čtvrtek 1. říjen 2020 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Catalonia Bavaro. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Catalonia Gran Dominicus
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 23. září - čtvrtek 1. říjen 2020 do destinace Bayahibe, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Catalonia Gran Dominicus. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Chic All Inclusive Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 23. září - čtvrtek 1. říjen 2020 do destinace Punta Cana, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Chic All Inclusive Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Royalton Punta Cana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 23. září - čtvrtek 1. říjen 2020 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royalton Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Zoetry Agua Punta Cana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 23. září - neděle 4. říjen 2020 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zoetry Agua Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Bahia Principe Grand Bavaro
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 24. září - neděle 4. říjen 2020 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bahia Principe Grand Bavaro. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Budapešť s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 2543 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.