www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Dominikánské republice - Dominikánská republika 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Dominikánská republika a Last Minute

Luxury Bahia Principe Cayo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 19. červenec - pátek 27. červenec 2018 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Santo Domingo 4* + Iberostar
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 19. červenec - pátek 27. červenec 2018 do destinace Puerto Plata, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Santo Domingo 4* + Iberostar Costa Dorada 5*. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Santo Domingo 4*+Sosua Bay
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 19. červenec - pátek 27. červenec 2018 do destinace Puerto Plata, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Santo Domingo 4*+Sosua Bay Beach Resort 4*. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Secret Royal Beach Punta Cana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 19. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Secret Royal Beach Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sosua Bay Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 19. červenec - pátek 27. červenec 2018 do destinace Puerto Plata, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sosua Bay Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Iberostar Punta Cana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu neděle 22. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Punta Cana, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Luxury Bahia Principe Cayo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 23. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Coral Costa Caribe
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 26. červenec - pátek 3. srpen 2018 do destinace Juan Dolio, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Costa Caribe. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Emotions By Hodelpa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 26. červenec - pátek 3. srpen 2018 do destinace Juan Dolio, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Emotions By Hodelpa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Luxury Bahia Principe Cayo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 26. červenec - pátek 3. srpen 2018 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Santo Domingo 4*+Sosua Bay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 26. červenec - pátek 3. srpen 2018 do destinace Puerto Plata, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Santo Domingo 4*+Sosua Bay Beach Resort 4*. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sunscape Puerto Plata
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 26. červenec - pátek 3. srpen 2018 do destinace Puerto Plata, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunscape Puerto Plata. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Dreams Palm Beach Punta Cana
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu neděle 29. červenec - úterý 7. srpen 2018 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dreams Palm Beach Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Luxury Bahia Principe Cayo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 30. červenec - úterý 7. srpen 2018 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Now Garden Punta Cana
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu úterý 31. červenec - středa 8. srpen 2018 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Now Garden Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Catalonia Bavaro
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 2. srpen - pondělí 13. srpen 2018 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Catalonia Bavaro. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Coral Costa Caribe
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 2. srpen - pátek 10. srpen 2018 do destinace Juan Dolio, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Costa Caribe. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Emotions By Hodelpa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 2. srpen - pátek 10. srpen 2018 do destinace Juan Dolio, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Emotions By Hodelpa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Luxury Bahia Principe Cayo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 2. srpen - pátek 10. srpen 2018 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Princess Caribe Club Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 2. srpen - pátek 10. srpen 2018 do destinace Punta Cana, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Princess Caribe Club Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 503 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.