www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Dominikánské republice - Dominikánská republika 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Dominikánská republika 2019 a Last Minute

Emotions By Hodelpa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 18. leden - sobota 26. leden 2019 do destinace Juan Dolio, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Emotions By Hodelpa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Luxury Bahia Principe Cayo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 18. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Be Live Experience Hamaca
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 19. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Boca Chica, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Experience Hamaca Garden/beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Be Live Grand Marien
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 19. leden - pondělí 28. leden 2019 do destinace Puerto Plata, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Grand Marien. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Coral Costa Caribe
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 19. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Juan Dolio, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Costa Caribe. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Coral Costa Caribe
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 19. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Juan Dolio, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Costa Caribe. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Emotions By Hodelpa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 19. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Juan Dolio, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Emotions By Hodelpa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Grand Bahia Principe Cayacoa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 19. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace poloostrov Samaná, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Bahia Principe Cayacoa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Grand Bahia Principe Cayacoa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 19. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace poloostrov Samaná, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Bahia Principe Cayacoa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Grand Bahia Principe El Portillo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 19. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Puerto Plata, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Bahia Principe El Portillo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Luxury Bahia Principe Cayo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 19. leden - úterý 29. leden 2019 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Luxury Bahia Principe
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu neděle 20. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Bouganville Don Pablo Collec. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Riu Bambu
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu neděle 20. leden - čtvrtek 31. leden do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Bambu. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava popozítří.
 
Villa Taina
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu neděle 20. leden - úterý 29. leden 2019 do destinace Puerto Plata, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Villa Taina. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Whala! Bavaro
Pobyt na dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu neděle 20. leden - čtvrtek 31. leden do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Whala! Bavaro. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava popozítří.
 
Whala! Boca Chica
Pobyt na dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu neděle 20. leden - čtvrtek 31. leden do destinace Jih - Boca Chica, Juan Dolio, Bayahibe, v 3,5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Whala! Boca Chica . Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava popozítří.
 
Luxury Bahia Principe Cayo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 21. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Luxury Bahia Principe Cayo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 21. leden - pondělí 28. leden 2019 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Luxury Bahia Principe Samana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 21. leden - středa 30. leden 2019 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Samana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Luxury Bahia Principe Samana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 21. leden - pondělí 4. únor 2019 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Samana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 803 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.