www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Dominikánské republice - Dominikánská republika 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Dominikánská republika a Last Minute

Be Live Collection Punta Cana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - pátek 30. listopad do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Collection Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Be Live Experience Hamaca
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - pátek 30. listopad do destinace Jih - Boca Chica, Juan Dolio, Bayahibe, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Experience Hamaca. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Be Live Experience Hamaca
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 23. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Boca Chica, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Experience Hamaca Garden/beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Breathless Punta Cana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - pátek 30. listopad do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Breathless Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Coral Costa Caribe
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 23. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Juan Dolio, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Costa Caribe. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Dreams Palm Beach Punta Cana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - pátek 30. listopad do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dreams Palm Beach Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Emotions By Hodelpa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 23. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Juan Dolio, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Emotions By Hodelpa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Excellence El Carmen
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - pátek 30. listopad do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Excellence El Carmen. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Gran Bahia Principe Esmeralda
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - pátek 30. listopad do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gran Bahia Principe Esmeralda. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Gran Bahia Principe Punta Cana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - pátek 30. listopad do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gran Bahia Principe Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Grand Bahia Principe Turquesa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - pátek 30. listopad do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Bahia Principe Turquesa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Hotelový resort Iberostar
Pobyt na luxusnísuper last-minute dovolené v zemi Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - pátek 1. prosinec do destinace Bayahibe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotelový resort Iberostar Hacienda Dominicus. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Chic Punta Cana by Royalton
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - pátek 30. listopad do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Chic Punta Cana by Royalton. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Luxury Bahia Principe Fantasia
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - pátek 30. listopad do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Fantasia. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Now Onyx Punta Cana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - pátek 30. listopad do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Now Onyx Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Riu Republica
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - pátek 30. listopad do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Republica. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Secrets Cap Cana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - pátek 30. listopad do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Secrets Cap Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Sunscape Dominican Beach Punta
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - pátek 30. listopad do destinace Punta Cana, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunscape Dominican Beach Punta Cana. Rekreace je se stravou: bez stravy. Letecky přeprava pozítří.
 
Whala! Bavaro
Pobyt na dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 23. listopad - pátek 30. listopad do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Whala! Bavaro. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Whala!bocachica
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 23. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Whala!bocachica. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 782 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.