www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Dominikánské republice - Dominikánská republika 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Dominikánská republika 2019 a Last Minute

Hotel Be Live Collection Marien
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu úterý 21. květen - středa 29. květen do destinace Sever - Puerto Plata, Playa Dorada, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Be Live Collection Marien. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Hotel Coral Costa Caribe
Pobyt na dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu úterý 21. květen - středa 29. květen do destinace Jih - Boca Chica, Juan Dolio, Bayahibe, v 3,5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Coral Costa Caribe. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Sivory Punta Cana Boutique Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu úterý 21. květen - středa 29. květen do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sivory Punta Cana Boutique Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
The MT hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu úterý 21. květen - středa 29. květen do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The MT hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava zítra.
 
Zapata
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu úterý 21. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zapata. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Be Live Experience Hamaca
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu středa 22. květen - sobota 1. červen do destinace Jih - Boca Chica, Juan Dolio, Bayahibe, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Experience Hamaca . Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Dreams Palm Beach Punta Cana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu středa 22. květen - sobota 1. červen do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dreams Palm Beach Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Gran Bahia Principe Punta Cana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu středa 22. květen - sobota 1. červen do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gran Bahia Principe Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Hotel Be Live Collection
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu středa 22. květen - sobota 1. červen do destinace Bayahibe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Be Live Collection. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Iberostar Dominicana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu středa 22. květen - sobota 1. červen do destinace Punta Cana, v 4,5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Dominicana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Now Larimar Punta Cana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu středa 22. květen - sobota 1. červen do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Now Larimar Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Whala! Bavaro
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu středa 22. květen - sobota 1. červen do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Whala! Bavaro. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava pozítří.
 
Bellevue Dominican Bay
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 23. květen - úterý 4. červen 2019 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bellevue Dominican Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Luxury Bahia Principe Cayo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 24. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Tropical Princess Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 24. květen - pondělí 3. červen 2019 do destinace Punta Cana, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropical Princess Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bellevue Dominican Bay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 25. květen - neděle 9. červen 2019 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bellevue Dominican Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Bellevue Dominican Bay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 25. květen - pátek 7. červen 2019 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bellevue Dominican Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Bellevue Dominican Bay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 25. květen - úterý 4. červen 2019 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bellevue Dominican Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Now Onyx Punta Cana
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 25. květen - sobota 8. červen 2019 do destinace Punta Cana, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Now Onyx Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Coral Costa Caribe
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu úterý 28. květen - pátek 7. červen 2019 do destinace Juan Dolio, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Coral Costa Caribe. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 736 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.