www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Dominikánské republice 2020 - Dominikánská republika 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Dominikánská republika 2020

Punta Bonita Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 13. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Punta Bonita Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Punta Bonita Beach Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 13. duben - úterý 21. duben 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Punta Bonita Beach Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Vh Atmosphere Resort And Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 13. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Puerto Plata, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vh Atmosphere Resort And Beach Club. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Whala Boca Chica (Ex: Don Juan
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 13. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Whala Boca Chica (Ex: Don Juan Beach Resort). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Xeliter Marbella
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 13. duben - úterý 21. duben 2020 do destinace Juan Dolio, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Xeliter Marbella. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Bahia Principe Luxury Cayo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 15. duben - úterý 28. duben 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bahia Principe Luxury Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Casa Hemingway
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 15. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Juan Dolio, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Hemingway. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Condo Caribey
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 15. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Condo Caribey. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Condo Caribey
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 15. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Condo Caribey. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Bahia Principe Cayacoa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 15. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Bahia Principe Cayacoa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
La Casa De Sergio Y Cristina
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 15. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Casa De Sergio Y Cristina. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Luxury Bahia Principe Cayo
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 15. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Plaza Real Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 15. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Juan Dolio, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plaza Real Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Residence El Balata
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 15. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Residence El Balata. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Viva Wyndham V Samana
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 15. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Viva Wyndham V Samana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Zapata
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 15. duben - čtvrtek 23. duben 2020 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zapata. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ahnvee Resort And Sports
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 17. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Puerto Plata, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ahnvee Resort And Sports. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Be Live Experience Hamaca Garden
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 17. duben - pondělí 27. duben 2020 do destinace Boca Chica, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Experience Hamaca Garden. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Grand Bahia Principe Cayacoa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 17. duben - pondělí 27. duben 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Bahia Principe Cayacoa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Iberostar Grand Hotel Bávaro
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 17. duben - pondělí 27. duben 2020 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Grand Hotel Bávaro – Adults Only. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Mnichov s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 705 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.