www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Dominikánské republice 2020 - Dominikánská republika 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Dominikánská republika 2020

Luxury Bahia Principe Ambar Blue
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 2. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Ambar Blue. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Brisas Doradas
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 3. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Puerto Plata, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brisas Doradas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
La Casa De Sergio Y Cristina
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 3. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Casa De Sergio Y Cristina. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Zapata
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 3. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zapata. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Luxury Bahia Principe Esmeralda
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 4. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Esmeralda. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Now Larimar Punta Cana
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 4. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Now Larimar Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Whala!bocachica
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 4. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Whala!bocachica. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
La Casa De Sergio Y Cristina
Pobyt na levné dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení La Casa De Sergio Y Cristina. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Punta Bonita Beach Resort
Pobyt na levné dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Punta Bonita Beach Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Residence Del Paseo
Pobyt na levné dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace poloostrov Samaná, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Residence Del Paseo. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Whala Boca Chica (Ex: Don Juan
Pobyt na levné dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Whala Boca Chica (Ex: Don Juan Beach Resort). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Be Live Experience Hamaca Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu úterý 7. leden - pátek 17. leden do destinace Punta Cana, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Experience Hamaca Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 26 dní.
 
Be Live Experience Hamaca Suite
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu úterý 7. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Boca Chica, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Experience Hamaca Suite. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Be Live Experience Hamaca Suite
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu úterý 7. leden - pátek 17. leden do destinace Jih - Boca Chica, Juan Dolio, Bayahibe, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Experience Hamaca Suite. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 26 dní.
 
Belleuve Dominican Bay
Pobyt na levné dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu úterý 7. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Belleuve Dominican Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
BelleVue Dominican Bay
Pobyt na dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu úterý 7. leden - pátek 17. leden do destinace Jih - Boca Chica, Juan Dolio, Bayahibe, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení BelleVue Dominican Bay . Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 26 dní.
 
Brisas Doradas
Pobyt na levné dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu úterý 7. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Puerto Plata, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brisas Doradas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Catalonia Bávaro Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu úterý 7. leden - pátek 17. leden do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Catalonia Bávaro Beach Resort . Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 26 dní.
 
Gran Bahia Principe Bavaro
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu úterý 7. leden - pátek 17. leden do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gran Bahia Principe Bavaro. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 26 dní.
 
Gran Bahia Principe Esmeralda
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu úterý 7. leden - pátek 17. leden do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gran Bahia Principe Esmeralda. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 26 dní.
 

Zobrazeno 1-20 z 667 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.