www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Dominikánské republice 2021 - Dominikánská republika 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Dominikánská republika 2021

Catalonia Gran Dominicus
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 12. květen - neděle 23. květen 2021 do destinace Bayahibe, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Catalonia Gran Dominicus. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Catalonia Royal Bavaro
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 12. květen - čtvrtek 20. květen 2021 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Catalonia Royal Bavaro. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Grand Bavaro Princess
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 12. květen - neděle 23. květen 2021 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Bavaro Princess. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Catalonia Bavaro
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 13. květen - pondělí 24. květen 2021 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Catalonia Bavaro. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Catalonia Gran Dominicus
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 13. květen - pátek 21. květen 2021 do destinace Bayahibe, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Catalonia Gran Dominicus. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Catalonia Royal La Romana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 13. květen - pondělí 24. květen 2021 do destinace Bayahibe, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Catalonia Royal La Romana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Catalonia Gran Dominicus
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 14. květen - úterý 25. květen 2021 do destinace Bayahibe, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Catalonia Gran Dominicus. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Catalonia Gran Dominicus
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 14. květen - sobota 22. květen 2021 do destinace Bayahibe, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Catalonia Gran Dominicus. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Occidental Caribe
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 14. květen - čtvrtek 20. květen 2021 do destinace Punta Cana, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Occidental Caribe. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Occidental Caribe
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 14. květen - sobota 22. květen 2021 do destinace Punta Cana, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Occidental Caribe. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Occidental Caribe
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 14. květen - úterý 25. květen 2021 do destinace Punta Cana, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Occidental Caribe. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Punta Cana Princess All Suites
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 14. květen - sobota 22. květen 2021 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Punta Cana Princess All Suites
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 14. květen - úterý 25. květen 2021 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bahia Principe Grand Bávaro
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 15. květen - pondělí 24. květen 2021 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bahia Principe Grand Bávaro. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bahia Principe Luxury Ambar
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 15. květen - pondělí 31. květen 2021 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bahia Principe Luxury Ambar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bahia Principe Luxury Ambar
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 15. květen - neděle 23. květen 2021 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bahia Principe Luxury Ambar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bahia Principe Luxury Ambar
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 15. květen - čtvrtek 3. červen 2021 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bahia Principe Luxury Ambar. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bahia Principe Luxury Esmeralda
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 15. květen - čtvrtek 3. červen 2021 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bahia Principe Luxury Esmeralda. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Bahia Principe Luxury Esmeralda
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 15. květen - pondělí 31. květen 2021 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bahia Principe Luxury Esmeralda. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Barcelo Bavaro Beach - Adults
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 15. květen - úterý 25. květen 2021 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barcelo Bavaro Beach - Adults Only 18+ - Closed Un. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 2710 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.