www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Dominikánské republice - Dominikánská republika 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Dominikánská republika 2019 a Last Minute

Luxury Bahia Principe Cayo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 23. březen - neděle 31. březen 2019 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Viva Wyndham Tangerine
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 23. březen - neděle 31. březen 2019 do destinace Puerto Plata, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Viva Wyndham Tangerine. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Iberostar Costa Dorada
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu neděle 24. březen - neděle 31. březen 2019 do destinace Puerto Plata, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Costa Dorada. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Luxury Bahia Principe Cayo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu neděle 24. březen - neděle 31. březen 2019 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Bellevue Dominican Bay
Pobyt na dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pondělí 25. březen - pátek 5. duben do destinace Jih - Boca Chica, Juan Dolio, Bayahibe, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bellevue Dominican Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava popozítří.
 
Gran Bahia Principe Bavaro
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pondělí 25. březen - pátek 5. duben do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gran Bahia Principe Bavaro. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava popozítří.
 
Hotel Catalonia Gran Dominicus
Pobyt na luxusnísuper last-minute dovolené v zemi Dominikánská republika. Zájezd v termínu pondělí 25. březen - pátek 1. duben do destinace Bayahibe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Catalonia Gran Dominicus. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Luxury Bahia Principe Cayo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 25. březen - úterý 2. duben 2019 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Luxury Bahia Principe Cayo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 25. březen - úterý 2. duben 2019 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Luxury Bahia Principe Cayo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 25. březen - pondělí 1. duben 2019 do destinace poloostrov Samaná, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Cayo Levantado. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Riu Palace Macao
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pondělí 25. březen - pátek 5. duben do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riu Palace Macao. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava popozítří.
 
Be Live Grand Marien
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu úterý 26. březen - úterý 2. duben 2019 do destinace Puerto Plata, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Grand Marien. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Gran Bahia Principe Esmeralda
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu úterý 26. březen - pátek 5. duben do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gran Bahia Principe Esmeralda. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Gran Bahia Principe Punta Cana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu úterý 26. březen - pátek 5. duben do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Gran Bahia Principe Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Grand Bahia Principe Turquesa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu úterý 26. březen - pátek 5. duben do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Bahia Principe Turquesa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Hotel Catalonia Royal La Romana
Pobyt na luxusnísuper last-minute dovolené v zemi Dominikánská republika. Zájezd v termínu úterý 26. březen - pátek 2. duben do destinace Bayahibe, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Catalonia Royal La Romana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Sunscape Puerto Plata Dominican
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu úterý 26. březen - úterý 2. duben 2019 do destinace Puerto Plata, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sunscape Puerto Plata Dominican Republic. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Be Live Experience Hamaca Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu středa 27. březen - pondělí 8. duben do destinace Punta Cana, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Experience Hamaca Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 5 dní.
 
Be Live Experience Hamaca Suite
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu středa 27. březen - pondělí 8. duben do destinace Jih - Boca Chica, Juan Dolio, Bayahibe, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Be Live Experience Hamaca Suite. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 5 dní.
 
Iberostar Costa Dorada
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu středa 27. březen - čtvrtek 4. duben 2019 do destinace Puerto Plata, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Costa Dorada. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 746 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.