www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Dominikánské republice - Dominikánská republika 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Dominikánská republika 2019 a Last Minute

Cortecito Inn Bavaro
Pobyt na dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu úterý 18. červen - středa 26. červen do destinace Východ - Punta Cana, Bávaro, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Cortecito Inn Bavaro. Rekreace je se stravou: snídaně. Letecky přeprava zítra.
 
Hotel Occidental Caribe
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu úterý 18. červen - středa 26. červen do destinace Punta Cana, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Occidental Caribe. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Plaza Real Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu úterý 18. červen - středa 26. červen 2019 do destinace Juan Dolio, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plaza Real Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Frankfurt, Mnichov, Lipsko s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Luxury Bahia Principe Ambar
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 20. červen - pondělí 1. červenec 2019 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Bahia Principe Ambar Green. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Zoetry Agua Punta Cana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 20. červen - pondělí 1. červenec 2019 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zoetry Agua Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ahnvee Resort And Sports
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 21. červen - sobota 29. červen 2019 do destinace Puerto Plata, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ahnvee Resort And Sports. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Frankfurt, Mnichov, Lipsko s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Casa Hemingway
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 21. červen - sobota 29. červen 2019 do destinace Juan Dolio, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Hemingway. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Frankfurt, Mnichov, Lipsko s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Casa Hemingway
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 21. červen - sobota 29. červen 2019 do destinace Juan Dolio, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Hemingway. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Frankfurt, Mnichov, Lipsko s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Casa Valeria
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 21. červen - sobota 29. červen 2019 do destinace Puerto Plata, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casa Valeria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Frankfurt, Mnichov, Lipsko s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Hotel Punta Cana Princess
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu pátek 21. červen - neděle 30. červen do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Punta Cana Princess. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 4 dny.
 
Lifestyle Tropical Beach Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 21. červen - neděle 30. červen 2019 do destinace Puerto Plata, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lifestyle Tropical Beach Resort And Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Playa Esmeralda
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 21. červen - sobota 29. červen 2019 do destinace Juan Dolio, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Playa Esmeralda. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Frankfurt, Mnichov, Lipsko s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Plaza Real Resort
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pátek 21. červen - neděle 30. červen 2019 do destinace Juan Dolio, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plaza Real Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Lopesan Costa Bavaro Resort,
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu sobota 22. červen - neděle 30. červen 2019 do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lopesan Costa Bavaro Resort, Spa & Casino. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bellevue Dominican Bay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 24. červen - neděle 7. červenec 2019 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bellevue Dominican Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Brisas Doradas
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 24. červen - úterý 2. červenec 2019 do destinace Puerto Plata, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Brisas Doradas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Occidental Caribe
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 24. červen - neděle 7. červenec 2019 do destinace Punta Cana, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Occidental Caribe. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Whala Boca Chica (Ex: Don Juan
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu pondělí 24. červen - úterý 2. červenec 2019 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Whala Boca Chica (Ex: Don Juan Beach Resort). Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Bellevue Dominican Bay
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Dominikánská republika v termínu čtvrtek 27. červen - úterý 9. červenec 2019 do destinace Boca Chica, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bellevue Dominican Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Dreams Palm Beach Punta Cana
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Dominikánská republika. Zájezd v termínu čtvrtek 27. červen - čtvrtek 4. červenec do destinace Punta Cana, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dreams Palm Beach Punta Cana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 10 dní.
 

Zobrazeno 1-20 z 831 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dominikánská republika podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.