www.mDovolena.cz     >    

Nizozemí - Dovolená v Holandsku 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Nizozemí dle termínu

Vondel Amsterdam Centre
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu pátek 27. duben - neděle 29. duben 2018 do destinace Amsterdam, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vondel Amsterdam Centre. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Amsterdam a Keukenhof na 4 dny
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu sobota 28. duben - úterý 1. květen 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amsterdam a Keukenhof na 4 dny (Hotel). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Vossius Vondelpark Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu úterý 1. květen - pátek 4. květen 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vossius Vondelpark Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Vossius Vondelpark Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu úterý 1. květen - sobota 5. květen 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vossius Vondelpark Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Budapešť s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Atlas Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu středa 2. květen - sobota 5. květen 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atlas Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Roemer
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu čtvrtek 3. květen - neděle 6. květen 2018 do destinace Amsterdam, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Roemer. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Vossius Vondelpark Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu úterý 8. květen - pátek 11. květen 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vossius Vondelpark Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Vossius Vondelpark Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu středa 9. květen - neděle 13. květen 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vossius Vondelpark Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Vossius Vondelpark Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu středa 9. květen - sobota 12. květen 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vossius Vondelpark Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apollo Museumhotel Amsterdam
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu pátek 11. květen - neděle 13. květen 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apollo Museumhotel Amsterdam City Centre. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Vossius Vondelpark Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu pátek 11. květen - úterý 15. květen 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vossius Vondelpark Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Avenue Hotel Amsterdam
Pobyt na levné dovolené ve státě Nizozemí v termínu středa 16. květen - sobota 19. květen 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avenue Hotel Amsterdam. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Eden Hotel Amsterdam
Pobyt na levné dovolené ve státě Nizozemí v termínu středa 16. květen - sobota 19. květen 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eden Hotel Amsterdam - Hampshire Eden. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Vossius Vondelpark Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Nizozemí v termínu středa 16. květen - sobota 19. květen 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vossius Vondelpark Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Amsterdam a Alkmaar (Hotel)
Pobyt na levné dovolené ve státě Nizozemí v termínu čtvrtek 17. květen - neděle 20. květen 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amsterdam a Alkmaar (Hotel). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Mozart
Pobyt na levné dovolené ve státě Nizozemí v termínu čtvrtek 17. květen - neděle 20. květen 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mozart. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Vossius Vondelpark Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Nizozemí v termínu čtvrtek 17. květen - neděle 20. květen 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vossius Vondelpark Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Katowice s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Vossius Vondelpark Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě Nizozemí v termínu čtvrtek 17. květen - pondělí 21. květen 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vossius Vondelpark Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Avenue
Pobyt na levné dovolené ve státě Nizozemí v termínu pátek 18. květen - neděle 20. květen 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hampshire Lancaster
Pobyt na levné dovolené ve státě Nizozemí v termínu pátek 18. květen - neděle 20. květen 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hampshire Lancaster. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 148 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Nizozemí podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.