www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Holandsku - Nizozemí 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Nizozemí a Last Minute

Avenue Hotel Amsterdam
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu pátek 20. červenec - úterý 24. červenec 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avenue Hotel Amsterdam. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katowice s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Eden Hotel Amsterdam
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu pátek 20. červenec - úterý 24. červenec 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eden Hotel Amsterdam - Hampshire Eden. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Katowice s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Avenue Hotel Amsterdam
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu čtvrtek 26. červenec - pondělí 30. červenec 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avenue Hotel Amsterdam. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 29 %.
 
Hampshire Hotel - Rembrandt
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu čtvrtek 26. červenec - pondělí 30. červenec 2018 do destinace Amsterdam, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hampshire Hotel - Rembrandt Square. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Roemer
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu čtvrtek 26. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Amsterdam, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Roemer. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Avenue Hotel Amsterdam
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu pátek 27. červenec - pondělí 30. červenec 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avenue Hotel Amsterdam. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Eden Hotel Amsterdam
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu pátek 27. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eden Hotel Amsterdam - Hampshire Eden. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katowice s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hampshire Hotel - Rembrandt
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu pátek 27. červenec - pondělí 30. červenec 2018 do destinace Amsterdam, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hampshire Hotel - Rembrandt Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Hampshire Hotel - Rembrandt
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu pátek 27. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Amsterdam, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hampshire Hotel - Rembrandt Square. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katowice s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hampshire Lancaster
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu pátek 27. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hampshire Lancaster. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Roemer
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu pátek 27. červenec - neděle 29. červenec 2018 do destinace Amsterdam, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Roemer. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hampshire Hotel - Rembrandt
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu sobota 28. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Amsterdam, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hampshire Hotel - Rembrandt Square. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Hampshire Hotel - Rembrandt
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu sobota 28. červenec - úterý 31. červenec 2018 do destinace Amsterdam, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hampshire Hotel - Rembrandt Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Eden Hotel Amsterdam
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu úterý 31. červenec - pátek 3. srpen 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eden Hotel Amsterdam - Hampshire Eden. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Katowice s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Hampton By Hilton Airport
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu čtvrtek 2. srpen - neděle 5. srpen 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hampton By Hilton Airport Schiphol. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel Ibis Budget City South
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu čtvrtek 2. srpen - neděle 5. srpen 2018 do destinace Amsterdam, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ibis Budget City South. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Hotel Ibis Schiphol Airport
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu čtvrtek 2. srpen - neděle 5. srpen 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ibis Schiphol Airport. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Hotel Ibis Schiphol Airport
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu čtvrtek 2. srpen - neděle 5. srpen 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ibis Schiphol Airport. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Avenue
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu pátek 3. srpen - neděle 5. srpen 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Atlas Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Nizozemí v termínu neděle 5. srpen - čtvrtek 9. srpen 2018 do destinace Amsterdam, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Atlas Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 148 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Nizozemí podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.