www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Jordánsku 2020 - Jordánsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Jordánsko 2020

Mövenpick Resort & Residences
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu sobota 25. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Residences Aqaba. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Mövenpick Resort & Spa Dead Sea
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu sobota 25. leden - sobota 8. únor 2020 do destinace Mrtvé moře, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Spa Dead Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Prodloužený víkend - sobota
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu sobota 25. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Ammán, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prodloužený víkend - sobota - úterý. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, poznávací, u moře.
 
Trek v Jordánsku
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu sobota 25. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Ammán, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Trek v Jordánsku. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, poznávací, sportovní, u moře.
 
Kempinski Hotel Aqaba Red Sea
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu neděle 26. leden - neděle 9. únor 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Aqaba Red Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Mövenpick Resort & Residences
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu pondělí 27. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Residences Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
City Tower Hotel Aqaba
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jordánsko. Zájezd v termínu pondělí 28. leden - pondělí 1. únor do destinace Akaba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení City Tower Hotel Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Dead Sea Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu úterý 28. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Mrtvé moře, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dead Sea Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Doubletree By Hilton Hotel Aqaba
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jordánsko. Zájezd v termínu úterý 28. leden - úterý 1. únor do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton Hotel Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Hyatt Regency Aqaba Ayla
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jordánsko. Zájezd v termínu úterý 28. leden - úterý 1. únor do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hyatt Regency Aqaba Ayla Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Intercontinental Aqaba
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jordánsko. Zájezd v termínu úterý 28. leden - úterý 1. únor do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Intercontinental Aqaba Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Marina Plaza
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jordánsko. Zájezd v termínu úterý 28. leden - úterý 1. únor do destinace Akaba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Marina Plaza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Movenpick City Resort And
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Jordánsko. Zájezd v termínu úterý 28. leden - úterý 1. únor do destinace Akaba, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Movenpick City Resort And Residences Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Mövenpick Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jordánsko. Zájezd v termínu úterý 28. leden - úterý 4. únor do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mövenpick Resort & Residences Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Mövenpick Resort & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jordánsko. Zájezd v termínu úterý 28. leden - úterý 1. únor do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mövenpick Resort & Spa Tala Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hurá - nejen za památkami
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu úterý 28. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Ammán, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hurá - nejen za památkami. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, poznávací, u moře.
 
Intercontinental Aqaba Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu úterý 28. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Aqaba Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
KEMPINSKI HOTEL ISHTAR DEAD SEA
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu úterý 28. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Mrtvé moře, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení KEMPINSKI HOTEL ISHTAR DEAD SEA. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, poznávací, u moře.
 
Lacosta Hotel Aqaba
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jordánsko. Zájezd v termínu úterý 28. leden - sobota 1. únor do destinace Akaba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lacosta Hotel Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Skrytý diamant
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu úterý 28. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Ammán, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Skrytý diamant. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, poznávací, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 465 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jordánsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.