www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Jordánsku 2020 - Jordánsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Jordánsko 2020

Hotel Intercontinental Aqaba
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jordánsko. Zájezd v termínu úterý 12. květen - úterý 16. květen do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Intercontinental Aqaba Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Lacosta Hotel Aqaba
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jordánsko. Zájezd v termínu úterý 16. květen - úterý 20. květen do destinace Akaba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lacosta Hotel Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Marina Plaza Hotel Tala Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jordánsko. Zájezd v termínu úterý 16. květen - úterý 20. květen do destinace Akaba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marina Plaza Hotel Tala Bay . Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
City Tower Hotel Aqaba
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jordánsko. Zájezd v termínu úterý 26. květen - úterý 30. květen do destinace Akaba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení City Tower Hotel Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Oryx Hotel Aqaba
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jordánsko. Zájezd v termínu úterý 26. květen - úterý 30. květen do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oryx Hotel Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Mövenpick Resort & Spa Tala Bay
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu středa 27. květen - středa 3. červen 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Spa Tala Bay. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Tala Bay Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu středa 27. květen - středa 3. červen 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tala Bay Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Intercontinental Aqaba
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu úterý 2. červen - úterý 9. červen 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 55 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Intercontinental Aqaba
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu úterý 2. červen - úterý 16. červen 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 55 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu úterý 2. červen - úterý 9. červen 2020 do destinace Mrtvé moře, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Košice s odletem za 55 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Intercontinental Aqaba
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu středa 3. červen - středa 10. červen 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 56 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Kempinski Hotel Aqaba
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu středa 3. červen - středa 10. červen 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 56 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Kempinski Hotel Aqaba Red Sea
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu čtvrtek 4. červen - neděle 14. červen 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Aqaba Red Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 57 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Kempinski Hotel Aqaba Red Sea
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu čtvrtek 4. červen - čtvrtek 18. červen 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Aqaba Red Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 57 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Mövenpick Resort & Spa Tala
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu čtvrtek 4. červen - čtvrtek 11. červen 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Spa Tala Bay Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 57 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu pátek 5. červen - pátek 19. červen 2020 do destinace Mrtvé moře, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Košice s odletem za 58 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Kempinski Hotel Aqaba Red Sea
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu neděle 7. červen - čtvrtek 18. červen 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Aqaba Red Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 60 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Marina Plaza Tala Bay
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu neděle 7. červen - pondělí 15. červen 2020 do destinace Akaba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marina Plaza Tala Bay. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 60 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu úterý 9. červen - sobota 20. červen 2020 do destinace Mrtvé moře, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 62 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Hyatt Regency Aqaba Ayla Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu středa 10. červen - středa 17. červen 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hyatt Regency Aqaba Ayla Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 63 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 319 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jordánsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.