www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Jordánsku 2020 - Jordánsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Jordánsko 2020

Mövenpick Resort & Residences
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu neděle 5. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Residences Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Doubletree By Hilton Hotel Aqaba
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu úterý 7. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton Hotel Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Aqaba Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu úterý 7. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Aqaba Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mövenpick Resort & Spa Tala
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu čtvrtek 9. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Spa Tala Bay Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kempinski Hotel Aqaba
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Jordánsko. Zájezd v termínu čtvrtek 11. leden - čtvrtek 15. leden do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Kempinski Hotel Aqaba
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu sobota 11. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mövenpick Resort & Residences
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu pondělí 13. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Residences Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 55 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Doubletree By Hilton Hotel Aqaba
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu úterý 14. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton Hotel Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 56 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Movenpick City Resort And
Pobyt na levné dovolené ve státě Jordánsko v termínu úterý 14. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Akaba, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Movenpick City Resort And Residences Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 56 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mövenpick Resort & Residences
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu úterý 14. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Residences Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 56 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Mövenpick Resort & Residences
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu středa 15. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Residences Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 57 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Kempinski Hotel Aqaba Red Sea
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu neděle 19. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Aqaba Red Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 61 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Movenpick City Resort And
Pobyt na levné dovolené ve státě Jordánsko v termínu úterý 21. leden - úterý 28. leden 2020 do destinace Akaba, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Movenpick City Resort And Residences Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 63 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mövenpick Resort & Spa Tala
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu čtvrtek 23. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Spa Tala Bay Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 65 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mövenpick Resort & Residences
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu pátek 24. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Residences Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 66 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Mövenpick Resort & Spa Tala Bay
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu sobota 25. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Spa Tala Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 67 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Crowne Plaza
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Jordánsko v termínu pondělí 27. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Mrtvé moře, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crowne Plaza. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 69 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
City Tower Hotel Aqaba
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Jordánsko. Zájezd v termínu pondělí 28. leden - pátek 1. únor do destinace Akaba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení City Tower Hotel Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Doubletree By Hilton Hotel Aqaba
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Jordánsko. Zájezd v termínu pondělí 28. leden - pátek 1. únor do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doubletree By Hilton Hotel Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Hyatt Regency Aqaba Ayla
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Jordánsko. Zájezd v termínu pondělí 28. leden - pátek 1. únor do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hyatt Regency Aqaba Ayla Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 

Zobrazeno 1-20 z 164 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jordánsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.