www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Jordánsku - Jordánsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Jordánsko 2019 a Last Minute

Amman Rotana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu sobota 20. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Ammán, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amman Rotana. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Inn Jordan Dead Sea
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu sobota 20. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Mrtvé moře, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Jordan Dead Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ramada Resort Dead Sea
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu sobota 20. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Mrtvé moře, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Resort Dead Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Landmark Hotel Amman
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu neděle 21. červenec - pondělí 29. červenec 2019 do destinace Ammán, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Landmark Hotel Amman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Landmark Hotel Amman
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu neděle 21. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Ammán, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Landmark Hotel Amman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Marina Plaza Tala Bay Aqaba
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu neděle 21. červenec - pondělí 29. červenec 2019 do destinace Akaba, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marina Plaza Tala Bay Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mövenpick Resort & Spa Dead Sea
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu pondělí 22. červenec - pondělí 29. červenec 2019 do destinace Mrtvé moře, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Spa Dead Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Movenpick City Resort And
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu úterý 23. červenec - úterý 30. červenec 2019 do destinace Akaba, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Movenpick City Resort And Residences Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ramada Resort Dead Sea
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu úterý 23. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Mrtvé moře, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Resort Dead Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Inn Jordan Dead Sea
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu středa 24. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Mrtvé moře, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Jordan Dead Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Landmark Hotel Amman
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu středa 24. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Ammán, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Landmark Hotel Amman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mövenpick Resort & Spa Tala Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu středa 24. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Spa Tala Bay. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, u moře, golfové. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Tilal Al Madina Hotel Amman
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu středa 24. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Ammán, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tilal Al Madina Hotel Amman. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Toledo Hotel Amman
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu středa 24. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Ammán, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Toledo Hotel Amman. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Amman Rotana
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu čtvrtek 25. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Ammán, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amman Rotana. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Aqaba
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu čtvrtek 25. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kempinski Aqaba Red Sea
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu čtvrtek 25. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Aqaba Red Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Landmark Hotel Amman
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu čtvrtek 25. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Ammán, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Landmark Hotel Amman. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mövenpick Resort & Spa Tala
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu čtvrtek 25. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Akaba, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Spa Tala Bay Aqaba. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Toledo Hotel Amman
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu čtvrtek 25. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Ammán, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Toledo Hotel Amman. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 467 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jordánsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.