www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Jordánsku - Jordánsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Jordánsko 2019 a Last Minute

Swiss-Belresort Tala Bay Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu sobota 23. březen - sobota 30. březen 2019 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Swiss-Belresort Tala Bay Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu úterý 26. březen - úterý 2. duben 2019 do destinace Mrtvé moře, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hilton Dead Sea Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu středa 27. březen - středa 3. duben 2019 do destinace Mrtvé moře, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Dead Sea Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Aqaba Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu středa 27. březen - středa 3. duben 2019 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Aqaba Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Dead Sea Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu čtvrtek 28. březen - čtvrtek 4. duben 2019 do destinace Mrtvé moře, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Dead Sea Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mövenpick Resort & Spa Dead Sea
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu čtvrtek 28. březen - čtvrtek 4. duben 2019 do destinace Mrtvé moře, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Spa Dead Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
City Tower Hotel Aqaba
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu pátek 29. březen - pátek 5. duben 2019 do destinace Akaba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení City Tower Hotel Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mövenpick Resort & Spa Dead Sea
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu pátek 29. březen - pátek 5. duben 2019 do destinace Mrtvé moře, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Spa Dead Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mövenpick Resort & Spa Dead Sea
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu pátek 29. březen - středa 3. duben 2019 do destinace Mrtvé moře, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Spa Dead Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Captain´s Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu sobota 30. březen - sobota 6. duben 2019 do destinace Akaba, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Captain´s Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ramada Dead Sea Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu sobota 30. březen - sobota 6. duben 2019 do destinace Mrtvé moře, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Dead Sea Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Dead Sea Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu pondělí 1. duben - pondělí 8. duben 2019 do destinace Mrtvé moře, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dead Sea Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kempinski Ishtar Dead Sea
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu pondělí 1. duben - pondělí 8. duben 2019 do destinace Mrtvé moře, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Ishtar Dead Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ramada Dead Sea Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu pondělí 1. duben - pondělí 8. duben 2019 do destinace Mrtvé moře, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Dead Sea Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Kempinski Ishtar Dead Sea
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu úterý 2. duben - neděle 7. duben 2019 do destinace Mrtvé moře, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kempinski Ishtar Dead Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mövenpick Resort & Spa Dead Sea
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu středa 3. duben - pondělí 8. duben 2019 do destinace Mrtvé moře, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Spa Dead Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ramada Resort Dead Sea
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu středa 3. duben - středa 10. duben 2019 do destinace Mrtvé moře, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Resort Dead Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
City Tower Hotel Aqaba
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu čtvrtek 4. duben - úterý 9. duben 2019 do destinace Akaba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení City Tower Hotel Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Dead Sea Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu čtvrtek 4. duben - úterý 9. duben 2019 do destinace Mrtvé moře, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dead Sea Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mövenpick Resort & Spa Dead Sea
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu čtvrtek 4. duben - úterý 9. duben 2019 do destinace Mrtvé moře, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Spa Dead Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 310 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jordánsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.