www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Jordánsku - Jordánsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Jordánsko 2019 a Last Minute

Hilton Dead Sea Resort And Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu úterý 21. květen - úterý 28. květen 2019 do destinace Mrtvé moře, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Dead Sea Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mövenpick Resort & Spa Tala Bay
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu úterý 21. květen - úterý 28. květen 2019 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Spa Tala Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ramada Dead Sea Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu úterý 21. květen - úterý 28. květen 2019 do destinace Mrtvé moře, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Dead Sea Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 
Amman Rotana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu středa 22. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Ammán, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amman Rotana. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Captain´s Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu středa 22. květen - pondělí 27. květen 2019 do destinace Akaba, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Captain´s Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
City Tower Hotel Aqaba
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu středa 22. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Akaba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení City Tower Hotel Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Intercontinental Aqaba
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Jordánsko. Zájezd v termínu středa 22. květen - středa 27. květen do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Intercontinental Aqaba Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 
Toledo Hotel Amman
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu středa 22. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Ammán, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Toledo Hotel Amman. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
City Tower Hotel Aqaba
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu čtvrtek 23. květen - čtvrtek 30. květen 2019 do destinace Akaba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení City Tower Hotel Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Inn Jordan Dead Sea
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu čtvrtek 23. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Mrtvé moře, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Jordan Dead Sea. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Aqaba
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu čtvrtek 23. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mövenpick Resort & Spa Tala
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu čtvrtek 23. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Akaba, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Spa Tala Bay Aqaba. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Dead Sea Resort And Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu pátek 24. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Mrtvé moře, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Dead Sea Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Amman Rotana
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu sobota 25. květen - pondělí 3. červen 2019 do destinace Ammán, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amman Rotana. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Inn Jordan Dead Sea
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu sobota 25. květen - pondělí 3. červen 2019 do destinace Mrtvé moře, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Jordan Dead Sea. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mövenpick Resort & Spa Dead Sea
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu sobota 25. květen - pondělí 3. červen 2019 do destinace Mrtvé moře, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Spa Dead Sea. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Mövenpick Resort & Spa Tala Bay
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu sobota 25. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Akaba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Spa Tala Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 36 %.
 
Tilal Al Madina Hotel Amman
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu sobota 25. květen - pondělí 3. červen 2019 do destinace Ammán, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tilal Al Madina Hotel Amman. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Dead Sea Resort And Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Jordánsko v termínu neděle 26. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Mrtvé moře, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Dead Sea Resort And Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Aqaba City Tower
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Jordánsko. Zájezd v termínu neděle 26. květen - pátek 3. červen do destinace Akaba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aqaba City Tower. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vídeň.
 

Zobrazeno 1-20 z 470 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jordánsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.