www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Slovinsku - Slovinsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovinsko 2019 a Last Minute

Hotel Savica Garni
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Slovinsko. Zájezd v termínu sobota 23. březen - středa 25. březen do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Savica Garni. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Mangart
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 24. březen - neděle 31. březen 2019 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mangart. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmaji Plazar Irena
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 25. březen - pondělí 1. duben 2019 do destinace Kranjska Gora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmaji Plazar Irena. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartments Pri Marjetki
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 25. březen - sobota 6. duben 2019 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartments Pri Marjetki. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Terme
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 25. březen - středa 27. březen 2019 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terme. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 32 %.
 
Hotel Thermana Park Laško
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 25. březen - sobota 6. duben 2019 do destinace Slovinské lázně, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Thermana Park Laško. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Vile Park
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 25. březen - středa 3. duben 2019 do destinace Portorož, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Vile Park. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Vital
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 25. březen - neděle 31. březen 2019 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Vital. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Koča Suha
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 25. březen - čtvrtek 28. březen 2019 do destinace Bohinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Koča Suha. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Best Western Premier Hotel Lovec
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu úterý 26. březen - středa 3. duben 2019 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Premier Hotel Lovec. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Jezero
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu úterý 26. březen - sobota 30. březen 2019 do destinace Bohinj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jezero. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Rogla
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu úterý 26. březen - sobota 30. březen 2019 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Rogla. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Act-Ion Hotel Neptun
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 27. březen - sobota 30. březen 2019 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Act-Ion Hotel Neptun. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Apartmány Savica
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 27. březen - středa 3. duben 2019 do destinace Bled, v 7 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Savica. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartments Pri Marjetki
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 27. březen - úterý 2. duben 2019 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartments Pri Marjetki. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Best Western Premier Hotel Lovec
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 27. březen - čtvrtek 28. březen 2019 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Premier Hotel Lovec. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Cerkno
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 27. březen - sobota 30. březen 2019 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cerkno. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Kompas
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 27. březen - úterý 2. duben 2019 do destinace Kranjska Gora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kompas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Lipa - Sava Hotels &
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 27. březen - pondělí 8. duben 2019 do destinace Slovinské lázně, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Lipa - Sava Hotels & Resorts. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Termal - Terme 3000
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 27. březen - pondělí 1. duben 2019 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Termal - Terme 3000. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 939 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.