www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Slovinsku - Slovinsko 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovinsko a Last Minute

Hotel Jezero
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 22. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Bohinj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jezero. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Hotel Ramada Hotel And Suites,
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 22. listopad - středa 28. listopad 2018 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Hotel And Suites, Kranjska Gora. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Ramada Resort, Kranjska
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 22. listopad - pondělí 26. listopad 2018 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Resort, Kranjska Gora. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Riviera
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 22. listopad - úterý 27. listopad 2018 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Riviera. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Zdravilišče - Thermana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 22. listopad - středa 28. listopad 2018 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Zdravilišče - Thermana Laško. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Aquapark Žusterna
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 23. listopad - pondělí 26. listopad 2018 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aquapark Žusterna. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Savica
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 23. listopad - čtvrtek 29. listopad 2018 do destinace Bled, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Savica. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Sofijin Dvor
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 23. listopad - úterý 27. listopad 2018 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sofijin Dvor - Pětidenní Balíček. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 32 %.
 
Hotel Svoboda
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 23. listopad - úterý 27. listopad 2018 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Svoboda. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 32 %.
 
Hotel Terme
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 23. listopad - pondělí 26. listopad 2018 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terme. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Toplice
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 23. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Slovinské lázně, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Toplice. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 32 %.
 
Hotel Vital
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 23. listopad - neděle 25. listopad 2018 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Vital. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Penzion Vila Bistrica
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 23. listopad - pátek 30. listopad 2018 do destinace Bohinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vila Bistrica. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartments Pri Marjetki
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 24. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartments Pri Marjetki. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel Aquapark Žusterna
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aquapark Žusterna. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Astoria
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Bled, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Astoria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Hotel Ramada Resort, Kranjska
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 24. listopad - pátek 30. listopad 2018 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Resort, Kranjska Gora. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Spa Life Class
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 24. listopad - čtvrtek 29. listopad 2018 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Spa Life Class. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Toplice
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 24. listopad - úterý 27. listopad 2018 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Toplice. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 32 %.
 
M Hotel - Ljubljana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 24. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace Lublaň, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení M Hotel - Ljubljana. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 930 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.