www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Slovinsku - Slovinsko 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovinsko a Last Minute

House Podkoren
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu úterý 25. září - neděle 30. září 2018 do destinace Kranjska Gora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení House Podkoren. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Radenci Spa Resort - Sava
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu úterý 25. září - pondělí 8. říjen 2018 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radenci Spa Resort - Sava Hotels & Resorts. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmán Apartmány Vitranc,
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 26. září - pondělí 1. říjen 2018 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Apartmány Vitranc, Kranjska Gora. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartments Residence Marina
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 26. září - středa 3. říjen 2018 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartments Residence Marina Portorož. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Histrion
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 26. září - pondělí 1. říjen 2018 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Histrion. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Laguna
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 26. září - pondělí 1. říjen 2018 do destinace Portorož, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Laguna. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Apartmán Terme Zreče Villas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 27. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Terme Zreče Villas Pokoje, Terme Zreče. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmány Salinera
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 27. září - neděle 30. září 2018 do destinace Portorož, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Salinera. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Apartment Svit
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 27. září - neděle 30. září 2018 do destinace Kranjska Gora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartment Svit. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Grand Hotel Portorož, Portorož
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 27. září - čtvrtek 4. říjen 2018 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Portorož, Portorož. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Hotel Primus, Ptuj
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 27. září - středa 3. říjen 2018 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Primus, Ptuj. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Neptun, Portorož
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 27. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Neptun, Portorož. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Ramada Resort, Kranjska
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 27. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Resort, Kranjska Gora. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmán Apartmány Lipov Gaj,
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 28. září - sobota 6. říjen 2018 do destinace Slovinské lázně, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Apartmány Lipov Gaj, Terme Lendava. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Hotel Portoroz
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 28. září - pátek 5. říjen 2018 do destinace Portorož, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Portoroz. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Apollo, Portorož
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 28. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Apollo, Portorož. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Cerkno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 28. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cerkno. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Ribno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 28. září - pátek 5. říjen 2018 do destinace Bled, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ribno. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hotel Riviera, Portorož
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 28. září - pondělí 1. říjen 2018 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Riviera, Portorož. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Slovenija
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 28. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace Portorož, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Slovenija. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 943 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.