www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Slovinsku 2020 - Slovinsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovinsko 2020

Hotel Izvir
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 2. leden - úterý 7. leden 2020 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Izvir. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem za 45 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Mangart
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 4. leden - středa 8. leden 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mangart. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 47 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Kompas
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 5. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kompas. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 48 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Grand Hotel Bernardin
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 6. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Portorož, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Bernardin. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Mangart
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 6. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Julské Alpy, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mangart. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hotel Roglas
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 6. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Roglas. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Boka
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 8. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Boka. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hotel Krim
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 8. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Bled, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krim. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Mangart
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 8. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace Julské Alpy, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mangart. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hotel Mangart
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 9. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Julské Alpy, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mangart. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 52 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Tourist Farm Zelinc
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 9. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tourist Farm Zelinc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 52 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Histrion**** - Portorož
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 10. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Histrion**** - Portorož. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Hotel Alp
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 11. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alp. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 54 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hotel Boka
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 11. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Boka. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 54 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hotel Krim
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 12. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Bled, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krim. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 55 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Hotel Lovec
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 12. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Lovec. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 55 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Špik - Zima
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 12. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Kranjska Gora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Špik - Zima. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 55 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Hotel Vital
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 12. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Vital. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 55 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Tourist Farm Zelinc
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 12. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tourist Farm Zelinc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 55 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmány Vitranc
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 13. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Kranjska Gora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Vitranc. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 56 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 709 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.