www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Slovinsku - Slovinsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovinsko 2019 a Last Minute

Hotel Tomi
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu úterý 21. květen - neděle 26. květen 2019 do destinace Portorož, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Tomi. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
San Simon Resort Haliaetum /
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu úterý 21. květen - neděle 26. květen 2019 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení San Simon Resort Haliaetum / Mirta. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Kompas Bled
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 22. květen - pátek 24. květen 2019 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kompas Bled. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Hotel Mirna
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 22. květen - pondělí 27. květen 2019 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mirna. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartments Pri Marjetki
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 23. květen - pondělí 3. červen 2019 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartments Pri Marjetki. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ramada Hotel & Suites
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Slovinsko. Zájezd v termínu čtvrtek 23. květen - pondělí 26. květen do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Hotel & Suites. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Ajda - Terme 3000
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 24. květen - úterý 28. květen 2019 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ajda - Terme 3000. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Lovec
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 24. květen - středa 29. květen 2019 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Lovec. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Hotel Rogla
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 24. květen - neděle 26. květen 2019 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Rogla. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Hotel Trst - Sava Hotels &
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 24. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Bled, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Trst - Sava Hotels & Resorts. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmány Vitranc
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 25. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Kranjska Gora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Vitranc. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Rogla
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 25. květen - pondělí 27. květen 2019 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Rogla. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Hotel Špik
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 25. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Kranjska Gora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Špik. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 20 %.
 
Sgr133
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 25. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Bohinj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sgr133. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Jezero
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 26. květen - čtvrtek 30. květen 2019 do destinace Bohinj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jezero. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Apartments Pri Marjetki
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 27. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartments Pri Marjetki. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartments Pri Marjetki
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 27. květen - sobota 8. červen 2019 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartments Pri Marjetki. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Radin
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 27. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Radin. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Ramada Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 27. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Kranjska Gora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Resort. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Zeleni Gaj
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 27. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Slovinské lázně, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Zeleni Gaj. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 935 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.