www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Slovinsku - Slovinsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovinsko 2019 a Last Minute

Metropol Resort - Lucija
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 19. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Portorož, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Metropol Resort - Lucija Remisens Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava autobusem - autokarem s odjezdem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Apartmany Trobentica
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 20. červenec - středa 24. červenec 2019 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmany Trobentica. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Laguna
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 20. červenec - úterý 23. červenec 2019 do destinace Portorož, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Laguna. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Hotel Vile Park
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 20. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Portorož, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Vile Park. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Bungalovy Macesen
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 21. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bungalovy Macesen. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Kompas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 21. červenec - pátek 26. červenec 2019 do destinace Kranjska Gora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kompas. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Planja
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 21. červenec - středa 24. červenec 2019 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Planja. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Hotel Ramada Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 21. červenec - pátek 26. červenec 2019 do destinace Kranjska Gora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Remisens Premium Casa Rosa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 21. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Remisens Premium Casa Rosa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Act-Ion Hotel Neptun
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 22. červenec - pátek 26. červenec 2019 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Act-Ion Hotel Neptun. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Apartmány Kaninska Vas
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 22. červenec - pátek 26. červenec 2019 do destinace Julské Alpy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Kaninska Vas. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Hotel Toplice
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 22. červenec - středa 24. červenec 2019 do destinace Bled, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Toplice. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské, golfové. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Hotel Jezero
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 22. červenec - pondělí 29. červenec 2019 do destinace Bohinj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jezero. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Park
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 22. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Savica
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 22. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Savica. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Vile Park
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 22. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Portorož, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Vile Park. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Ramada Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu úterý 23. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Kranjska Gora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Resort. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Jadran
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 24. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Bled, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jadran. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Hotel Špik
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 24. červenec - pondělí 29. červenec 2019 do destinace Kranjska Gora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Špik. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Rikli Balance Hotel (Ex Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 24. červenec - neděle 28. červenec 2019 do destinace Bled, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rikli Balance Hotel (Ex Hotel Golf). Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 933 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.