www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Slovinsku 2021 - Slovinsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovinsko 2021

Bohinj Eco Hotel ****+ - Léto
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 2. květen 2021 do destinace Bohinj, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bohinj Eco Hotel ****+ - Léto 2021. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel Alpina
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 22. duben - pátek 23. duben 2021 do destinace Kranjska Gora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alpina. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Alpina
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 22. duben - pátek 23. duben 2021 do destinace Kranjska Gora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alpina. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Alpina
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 22. duben - pondělí 26. duben 2021 do destinace Kranjska Gora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alpina. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Bled Rose
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 22. duben - sobota 24. duben 2021 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bled Rose. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Bled Rose
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 22. duben - pátek 23. duben 2021 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bled Rose. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Bled Rose
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 22. duben - pátek 30. duben 2021 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bled Rose. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Convent
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 22. duben - pondělí 26. duben 2021 do destinace Kranjska Gora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Convent. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Convent
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 2. květen 2021 do destinace Kranjska Gora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Convent. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Histrion
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 22. duben - neděle 2. květen 2021 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Histrion. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské.
 
Hotel Kompas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 22. duben - čtvrtek 29. duben 2021 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kompas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Kompas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 22. duben - pondělí 26. duben 2021 do destinace Kranjska Gora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kompas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Kompas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 22. duben - středa 28. duben 2021 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kompas. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Park **** - Léto 2021
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 22. duben - úterý 4. květen 2021 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park **** - Léto 2021. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Park **** - Léto 2021
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 22. duben - pátek 30. duben 2021 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park **** - Léto 2021. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Rikli Balance
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 22. duben - čtvrtek 29. duben 2021 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Rikli Balance. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ramada Hotel & Suites
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 22. duben - středa 28. duben 2021 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Hotel & Suites. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Rikli Balance Hotel ****+
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 22. duben - čtvrtek 29. duben 2021 do destinace Julské Alpy, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rikli Balance Hotel ****+ - Léto 2021. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Vily Resort San Simon
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 22. duben - čtvrtek 29. duben 2021 do destinace Portorož, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vily Resort San Simon. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Apartmánový Dům Muštrinka:
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 23. duben - středa 28. duben 2021 do destinace Kranjska Gora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmánový Dům Muštrinka: Rekreační Pobyt 7 Nocí. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 

Zobrazeno 1-20 z 5713 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.