www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Slovinsku 2020 - Slovinsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovinsko 2020

Hotel Livada Prestige:
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu úterý 7. červenec - čtvrtek 9. červenec 2020 do destinace Slovinské lázně, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Livada Prestige: Rekreační Pobyt 2 Noci. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Hotel Šmarjeta
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu úterý 7. červenec - úterý 14. červenec 2020 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Šmarjeta. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Bohinj Eco Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 8. červenec - středa 15. červenec 2020 do destinace Bohinj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bohinj Eco Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Mangart
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 8. červenec - neděle 12. červenec 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mangart. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Park: Rekreační Pobyt 5
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 8. červenec - pondělí 13. červenec 2020 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park: Rekreační Pobyt 5 Nocí. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Best Western Hotel Kranjska Gora
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 10. červenec - čtvrtek 16. červenec 2020 do destinace Kranjska Gora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Hotel Kranjska Gora. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Garni Hotel Savica - Sava
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 10. červenec - pondělí 13. červenec 2020 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Garni Hotel Savica - Sava Hotels & Resorts. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Krim
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 10. červenec - úterý 14. červenec 2020 do destinace Bled, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krim. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Best Western Hotel Kranjska Gora
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 11. červenec - úterý 14. červenec 2020 do destinace Kranjska Gora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Hotel Kranjska Gora. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bungalovy Rogla
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 11. červenec - úterý 14. červenec 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bungalovy Rogla. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Hotel Ajda - Sava Hotels &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ajda - Sava Hotels & Resorts. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Histrion
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Histrion. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Salinera Resort - Salinera Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 11. červenec - sobota 18. červenec 2020 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Salinera Resort - Salinera Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Hotel Alpina
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 12. červenec - čtvrtek 16. červenec 2020 do destinace Kranjska Gora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alpina. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Hotel Breza: Rekreační Pobyt
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 12. červenec - pátek 17. červenec 2020 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Breza: Rekreační Pobyt 5 Nocí. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Kompas
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 12. červenec - středa 15. červenec 2020 do destinace Kranjska Gora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kompas. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Rikli Balance
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 12. červenec - neděle 19. červenec 2020 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Rikli Balance. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartments Pri Marjetki
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 13. červenec - úterý 21. červenec 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartments Pri Marjetki. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Park
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 13. červenec - středa 15. červenec 2020 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Park. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Hotel Alpina
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu úterý 14. červenec - neděle 19. červenec 2020 do destinace Kranjska Gora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alpina. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 928 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.