www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Slovinsku 2020 - Slovinsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovinsko 2020

Hotel Triglav Bled
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 6. leden - pátek 10. leden 2020 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Triglav Bled. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 104 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Ribno Bled - Zima
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu úterý 7. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace Bled, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ribno Bled - Zima. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Krvavec
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 8. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace Bled, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krvavec. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 106 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Hotel Boka
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 11. leden - středa 15. leden 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Boka. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Jezero
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 11. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Bohinj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jezero. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Natura
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 12. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Natura. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 110 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Roglas
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 12. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Roglas. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 110 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Mangart
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 13. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mangart. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 111 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Best Western Premier Hotel Lovec
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 15. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Premier Hotel Lovec. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 113 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Best Western Premier Hotel Lovec
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 16. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Premier Hotel Lovec. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 114 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Cerkno
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 18. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cerkno. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 116 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Natura
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 19. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Natura. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 117 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Triglav Bled
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 19. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Triglav Bled. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 117 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Ribno
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 20. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Bled, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ribno. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 118 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmány Muštrinka
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 23. leden - pondělí 27. leden 2020 do destinace Bled, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Muštrinka. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 121 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Hotel Kompas
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 23. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kompas. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 121 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Hotel Portorož –
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 24. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Portorož, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Portorož – Lifeclass Hotels & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 122 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Alpina
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 24. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Kranjska Gora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alpina. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 122 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Atrij
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 24. leden - pondělí 27. leden 2020 do destinace Slovinské lázně, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Atrij. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 122 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Hotel Cerkno
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 24. leden - úterý 28. leden 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cerkno. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 122 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 

Zobrazeno 1-20 z 255 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.