www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Slovinsku 2020 - Slovinsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovinsko 2020

Apartmány Vila Barka
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu úterý 14. duben - pondělí 20. duben 2020 do destinace Portorož, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Vila Barka. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Krvavec
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 15. duben - pátek 17. duben 2020 do destinace Bled, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krvavec. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Hotel Radin
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 15. duben - středa 22. duben 2020 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Radin. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Chaty Koren
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 15. duben - sobota 18. duben 2020 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Chaty Koren. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Hotel Jezero
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 16. duben - sobota 18. duben 2020 do destinace Bohinj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jezero. Rekreace je se stravou: polopenze s nápoji. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Sofijin Dvor
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 16. duben - pondělí 20. duben 2020 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sofijin Dvor. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Moravske Toplice, Hotel Livada
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 17. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace Slovinské lázně, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Moravske Toplice, Hotel Livada Prestige S Bazény S. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Boka
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Slovinsko. Zájezd v termínu pátek 18. duben - neděle 20. duben do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Boka. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Aparthotel Triglav
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 19. duben - středa 22. duben 2020 do destinace Bohinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aparthotel Triglav. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské.
 
Hotel Lipa: Rekreační Pobyt 7
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 19. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Slovinské lázně, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Lipa: Rekreační Pobyt 7 Nocí. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Hotel Svoboda
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 20. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Svoboda. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Villa Bohinj
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 20. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Bohinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Villa Bohinj. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Krim
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu úterý 21. duben - úterý 28. duben 2020 do destinace Bled, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krim. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmány Muštrinka
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 22. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Bled, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Muštrinka. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Hotel Bled Rose
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 23. duben - úterý 28. duben 2020 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bled Rose. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bovec - Hotel Mangart
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 24. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bovec - Hotel Mangart. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Jezero
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Slovinsko. Zájezd v termínu pátek 24. duben - neděle 25. duben do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jezero. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Hotel Jezero
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 24. duben - pondělí 27. duben 2020 do destinace Bohinj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jezero. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Apartment Sova
Pobyt na levné dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 25. duben - sobota 2. květen 2020 do destinace Bled, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartment Sova. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bohinj Eco Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 26. duben - čtvrtek 30. duben 2020 do destinace Bohinj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bohinj Eco Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 27 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lyžařské.
 

Zobrazeno 1-20 z 802 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.