www.mDovolena.cz     >    

Slovinsko - Dovolená ve Slovinsku 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko dle termínu

Penzion Vila Bistrica
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 22. duben - neděle 6. květen 2018 do destinace Bohinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vila Bistrica. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmaji Triglav
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 23. duben - sobota 28. duben 2018 do destinace Bohinj, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmaji Triglav. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Cerkno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 23. duben - čtvrtek 3. květen 2018 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cerkno. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Hotel Hotel Jadran, Bled
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 23. duben - sobota 28. duben 2018 do destinace Bled, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hotel Jadran, Bled. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Ramada Resort, Kranjska
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 23. duben - čtvrtek 3. květen 2018 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Resort, Kranjska Gora. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Savica
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Slovinsko. Zájezd v termínu pondělí 23. duben - čtvrtek 26. duben do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Savica. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Penzion Vila Bistrica
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 23. duben - pondělí 30. duben 2018 do destinace Bohinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vila Bistrica. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Kompas Bled
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Slovinsko. Zájezd v termínu pondělí 24. duben - pondělí 26. duben do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kompas Bled. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Apartmaji Tina
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 25. duben - čtvrtek 26. duben 2018 do destinace Kranjska Gora, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmaji Tina. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartment Svit
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 25. duben - neděle 29. duben 2018 do destinace Kranjska Gora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartment Svit. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Golf
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Slovinsko. Zájezd v termínu středa 25. duben - neděle 26. duben do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Golf. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Penzion Vila Bistrica
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 25. duben - úterý 8. květen 2018 do destinace Bohinj, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Vila Bistrica. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Hotel Mirna, Portorož
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 26. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hotel Mirna, Portorož. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Jadran
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi Slovinsko. Zájezd v termínu čtvrtek 26. duben - pátek 29. duben do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jadran. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Apartments Pri Marjetki
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 27. duben - úterý 8. květen 2018 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartments Pri Marjetki. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel Cerkno
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 27. duben - pondělí 30. duben 2018 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cerkno. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Hotel Hotel Mirna, Portorož
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 27. duben - středa 2. květen 2018 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hotel Mirna, Portorož. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Vesna
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 27. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace Slovinské lázně, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Vesna. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmaji Triglav
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 28. duben - úterý 1. květen 2018 do destinace Bohinj, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmaji Triglav. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmán Apartmány Vila
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 28. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace Portorož, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Apartmány Vila Barka, Portorož. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 1072 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.