www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Slovinsku - Slovinsko 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovinsko a Last Minute

Apartmán Terme Zreče Villas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 20. červenec - pondělí 30. červenec 2018 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Terme Zreče Villas Pokoje, Terme Zreče. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Bungalovy Termal (Ex
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 20. červenec - čtvrtek 26. červenec 2018 do destinace Slovinské lázně, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bungalovy Termal (Ex Prekmurska Vas), Moravs. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Cerkno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 20. červenec - čtvrtek 2. srpen 2018 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cerkno. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Hotel Park, Bled
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 20. červenec - pondělí 23. červenec 2018 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hotel Park, Bled. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Svoboda
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 20. červenec - úterý 24. červenec 2018 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Svoboda. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Hotel Terme
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 20. červenec - pátek 27. červenec 2018 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Terme. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Toplice
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 20. červenec - středa 25. červenec 2018 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Toplice. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bohinj Park Eco Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 21. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Bohinj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bohinj Park Eco Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Radin
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 21. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Radin. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, poznávací, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Hotel Ramada Resort, Kranjska
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 21. červenec - středa 25. červenec 2018 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Resort, Kranjska Gora. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Zeleni Gaj, Terme Banovci
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 21. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Slovinské lázně, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Zeleni Gaj, Terme Banovci. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Lev - Ljubljana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 21. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Lublaň, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lev - Ljubljana. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
M Hotel - Ljubljana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 21. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Lublaň, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení M Hotel - Ljubljana. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Remisens Premium Casa Rosa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 21. červenec - čtvrtek 26. červenec 2018 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Remisens Premium Casa Rosa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sce108
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 21. červenec - sobota 28. červenec 2018 do destinace Lublaň, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sce108. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmaji Plazar Irena
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 22. červenec - pátek 27. červenec 2018 do destinace Kranjska Gora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmaji Plazar Irena. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Apartmán Apartmány Trobentica
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 22. červenec - středa 1. srpen 2018 do destinace Slovinské lázně, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Apartmány Trobentica (Ex Prekmurska Vas),. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Ramada Hotel And Suites,
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 22. červenec - čtvrtek 26. červenec 2018 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Hotel And Suites, Kranjska Gora. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Toplice
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 22. červenec - středa 25. červenec 2018 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Toplice. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Hotel Vile Park, Portorož
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 22. červenec - pondělí 30. červenec 2018 do destinace Portorož, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Vile Park, Portorož. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 966 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.