www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Slovinsku 2020 - Slovinsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovinsko 2020

Hotel Mangart
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu úterý 21. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Julské Alpy, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mangart. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Grand Hotel Bernardin
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 22. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Portorož, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Bernardin. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Jezero
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 22. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Bohinj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jezero. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Tourist Farm Zelinc
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 22. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tourist Farm Zelinc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Tourist Farm Zelinc
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 22. leden - úterý 28. leden 2020 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tourist Farm Zelinc. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bohinj Eco Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 23. leden - neděle 26. leden 2020 do destinace Bohinj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bohinj Eco Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské.
 
Hotel Jezero
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 23. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Bohinj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jezero. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Tourist Farm Zelinc
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 23. leden - středa 5. únor 2020 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tourist Farm Zelinc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Alp
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 24. leden - pondělí 27. leden 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alp. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Jezero
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 24. leden - pondělí 27. leden 2020 do destinace Bohinj, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Jezero. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Pokljuka, Světový pohár,
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Slovinsko. Zájezd v termínu pátek 24. leden - pondělí 24. leden do destinace Julské Alpy, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pokljuka, Světový pohár, jednodenní vstupenky. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava vlastní dopravou - například autem.
 
Tourist Farm Zelinc
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 24. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tourist Farm Zelinc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Grand Primus
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 25. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Grand Primus. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Špik - Zima
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 25. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Kranjska Gora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Špik - Zima. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Hotel Zdraviliski Dvor
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 25. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Zdraviliski Dvor. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 27 %.
 
Tourist Farm Zelinc
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 25. leden - středa 29. leden 2020 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tourist Farm Zelinc. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Best Western Hotel Kranjska Gora
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 26. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Kranjska Gora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Hotel Kranjska Gora. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Tourist Farm Zelinc
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 26. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tourist Farm Zelinc. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Alp
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 27. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alp. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Cerkno
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 27. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Cerkno. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 

Zobrazeno 1-20 z 802 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.