Dovolená 2021    >    

Dovolená ve Slovinsku 2021 - Slovinsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovinsko 2021

Apartmán Muštrinka
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 1. srpen - čtvrtek 5. srpen 2021 do destinace Kranjska Gora, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Muštrinka. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Apartmán Muštrinka
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 1. srpen - středa 4. srpen 2021 do destinace Kranjska Gora, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Muštrinka. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Astoria
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 1. srpen - pondělí 9. srpen 2021 do destinace Bled, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astoria. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, s výlety, golfové, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Astoria
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 1. srpen - pátek 13. srpen 2021 do destinace Bled, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astoria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Astoria
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 1. srpen - pátek 6. srpen 2021 do destinace Bled, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astoria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Astoria
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 1. srpen - středa 4. srpen 2021 do destinace Bled, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astoria. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bohinj Eco
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 1. srpen - sobota 14. srpen 2021 do destinace Bohinj, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bohinj Eco. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Grand Toplice (Bled)
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 1. srpen - pátek 6. srpen 2021 do destinace Bled, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Toplice (Bled). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Kompas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 1. srpen - pátek 13. srpen 2021 do destinace Kranjska Gora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kompas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Kompas
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 1. srpen - čtvrtek 12. srpen 2021 do destinace Kranjska Gora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kompas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Krvavec
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 1. srpen - neděle 8. srpen 2021 do destinace Julské Alpy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Krvavec. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Park
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 1. srpen - středa 4. srpen 2021 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ramada Hotel & Suite
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 1. srpen - čtvrtek 12. srpen 2021 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Hotel & Suite. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ramada Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 1. srpen - čtvrtek 5. srpen 2021 do destinace Kranjska Gora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Resort. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Remisens Premium Casa Bel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 1. srpen - sobota 14. srpen 2021 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Remisens Premium Casa Bel Moretto. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Remisens Premium Casa Rosa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 1. srpen - pondělí 9. srpen 2021 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Remisens Premium Casa Rosa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Rikli Balance (Ex. Golf)
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 1. srpen - pátek 6. srpen 2021 do destinace Julské Alpy, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rikli Balance (Ex. Golf). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Riviera
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 1. srpen - čtvrtek 12. srpen 2021 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riviera. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Alpina
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 2. srpen - neděle 15. srpen 2021 do destinace Kranjska Gora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alpina. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apollo
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 2. srpen - neděle 8. srpen 2021 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apollo. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 5518 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.