www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Slovinsku 2020/2021 - Slovinsko 2020/2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovinsko 2020/2021

Apartments Pri Marjetki
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - neděle 13. prosinec 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartments Pri Marjetki. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartments Pri Marjetki
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - sobota 12. prosinec 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartments Pri Marjetki. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Alpina
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - středa 9. prosinec 2020 do destinace Kranjska Gora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alpina. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Bled Rose (Ex. Jelovica)
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - pátek 4. prosinec 2020 do destinace Bled, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bled Rose (Ex. Jelovica). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio.
 
Hotel Convent
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 10. prosinec 2020 do destinace Kranjska Gora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Convent. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Convent
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - úterý 8. prosinec 2020 do destinace Kranjska Gora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Convent. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Krvavec
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 10. prosinec 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krvavec. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Hotel Krvavec: Rekreační
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 10. prosinec 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krvavec: Rekreační Pobyt 7 Nocí. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní.
 
Hotel Ramada Resort (Larix)
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - středa 9. prosinec 2020 do destinace Kranjska Gora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Resort (Larix). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Rikli Balance
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - neděle 6. prosinec 2020 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Rikli Balance. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Vile Park
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - neděle 6. prosinec 2020 do destinace Portorož, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Vile Park. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotely Rogla Therme Zreče
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 10. prosinec 2020 do destinace Julské Alpy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotely Rogla Therme Zreče. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ramada Hotel + Suites (Prisank)
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 3. prosinec - neděle 6. prosinec 2020 do destinace Kranjska Gora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Hotel + Suites (Prisank). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, s výlety.
 
Apartmánový Dům Muštrinka
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 4. prosinec - neděle 6. prosinec 2020 do destinace Kranjska Gora, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmánový Dům Muštrinka. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, cyklistické.
 
Apartments Pri Marjetki
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 4. prosinec - středa 9. prosinec 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartments Pri Marjetki. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bohinj Ecohotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 4. prosinec - pátek 11. prosinec 2020 do destinace Bohinj, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bohinj Ecohotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, s výlety, vhodné pro seniory.
 
Garni Hotel Savica
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 4. prosinec - pondělí 14. prosinec 2020 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Garni Hotel Savica. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
Hotel Krvavec: Lyžařský
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 4. prosinec - čtvrtek 10. prosinec 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krvavec: Lyžařský Pobyt Se Skipasem 6 Nocí. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Mangart
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 4. prosinec - pondělí 14. prosinec 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mangart. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Mangart
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 4. prosinec - pondělí 7. prosinec 2020 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mangart. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 5645 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.