www.mDovolena.cz     >    

Dovolená ve Slovinsku - Slovinsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Slovinsko 2019 a Last Minute

Hotel Zdravilišče - Thermana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 18. leden - neděle 20. leden 2019 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Zdravilišče - Thermana Laško. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartments Pri Marjetki
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 19. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartments Pri Marjetki. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartments Rožle
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 20. leden - čtvrtek 24. leden 2019 do destinace Kranjska Gora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartments Rožle. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Bungalovy
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 20. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Slovinské lázně, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bungalovy. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Ribno
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 20. leden - středa 30. leden 2019 do destinace Bled, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ribno. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Rimski Dvor - Rimske Terme
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 20. leden - středa 23. leden 2019 do destinace Slovinské lázně, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Rimski Dvor - Rimske Terme. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Ramada Hotel And Suites
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 20. leden - neděle 27. leden 2019 do destinace Kranjska Gora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ramada Hotel And Suites. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Best Western Hotel Kranjska Gora
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 21. leden - pátek 25. leden 2019 do destinace Kranjska Gora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Hotel Kranjska Gora. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Piran
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 21. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Piran. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Rikli Balance Hotel (Ex Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pondělí 21. leden - čtvrtek 24. leden 2019 do destinace Bled, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rikli Balance Hotel (Ex Hotel Golf). Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, lázeňské. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Best Western Hotel Kranjska Gora
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 23. leden - sobota 26. leden 2019 do destinace Kranjska Gora, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Best Western Hotel Kranjska Gora. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartments Raj
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 24. leden - pondělí 4. únor 2019 do destinace Kranjska Gora, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartments Raj. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Hotel Portorož –
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 24. leden - pondělí 4. únor 2019 do destinace Portorož, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hotel Portorož – Lifeclass Hotels & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 31 %.
 
Hotel Kompas
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu čtvrtek 24. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Bled, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kompas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Apartmány Kaninska Vas
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 25. leden - pondělí 28. leden 2019 do destinace Julské Alpy, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmány Kaninska Vas. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Rogla
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu pátek 25. leden - úterý 29. leden 2019 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Rogla. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Alpina
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu sobota 26. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Kranjska Gora, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Alpina. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Rogla
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu neděle 27. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Julské Alpy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Rogla. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava vlastní - například autem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, lyžařské.
 
Hotel Piran
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu úterý 29. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Piran. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Piran
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Slovinsko v termínu středa 30. leden - úterý 5. únor 2019 do destinace Portorož, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Piran. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní - například autem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 931 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Slovinsko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.