www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Brazílii 2020 - Brazílie 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Brazílie 2020

Hotel Arena Copacabana
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Brazílie. Zájezd v termínu pondělí 9. říjen - úterý 16. říjen do destinace Rio de Janeiro, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Arena Copacabana. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Arena Leme
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Brazílie. Zájezd v termínu pondělí 9. říjen - úterý 19. říjen do destinace Rio de Janeiro, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Arena Leme. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Arena Ipanema
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Brazílie. Zájezd v termínu pondělí 12. říjen - úterý 19. říjen do destinace Rio de Janeiro, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Arena Ipanema. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Fasano Rio De Janeiro
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Brazílie. Zájezd v termínu pondělí 23. říjen - úterý 30. říjen do destinace Rio de Janeiro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Fasano Rio De Janeiro. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Astoria Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Brazílie. Zájezd v termínu pondělí 19. listopad - úterý 24. listopad do destinace Rio de Janeiro, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Astoria Palace. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Windsor Barra
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Brazílie. Zájezd v termínu pondělí 25. listopad - úterý 4. prosinec do destinace Rio de Janeiro, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Windsor Barra. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Bandeirantes
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Brazílie. Zájezd v termínu pondělí 26. listopad - úterý 1. prosinec do destinace Rio de Janeiro, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Bandeirantes. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Copacabana Mar
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Brazílie. Zájezd v termínu pondělí 26. listopad - úterý 1. prosinec do destinace Rio de Janeiro, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Copacabana Mar. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
BRAZÍLIE - MALÝ OKRUH
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Brazílie v termínu neděle 11. duben - pondělí 19. duben 2021 do destinace Rio de Janeiro, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení BRAZÍLIE - MALÝ OKRUH. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 192 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
Rio de Janeiro a vodopády
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Brazílie v termínu středa 14. duben - čtvrtek 22. duben 2021 do destinace Rio de Janeiro, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Rio de Janeiro a vodopády Iguaçu. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 195 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 

Zobrazeno 1-10 z 10 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Brazílie podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.