www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Kataru 2020 - Katar 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Katar 2020

Intercontinental Doha
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Radisson Blu Doha
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen 2020 do destinace Doha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Villa Hotel & Residence
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 9. říjen - pátek 16. říjen 2020 do destinace Doha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Villa Hotel & Residence Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Radisson Blu Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 9. říjen - pátek 16. říjen 2020 do destinace Doha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Doha Marriott
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 16. říjen - pátek 23. říjen 2020 do destinace Doha, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doha Marriott. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Doha Marriott
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 16. říjen - pátek 23. říjen 2020 do destinace Doha, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doha Marriott. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 16. říjen - pátek 23. říjen 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 16. říjen - pátek 23. říjen 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Radisson Blu Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 16. říjen - pátek 23. říjen 2020 do destinace Doha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Radisson Blu Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sharq Village & Spa By
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 16. říjen - pátek 23. říjen 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sharq Village & Spa By Ritz-Carlton. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Doha Marriott
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 23. říjen - pátek 30. říjen 2020 do destinace Doha, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doha Marriott. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Doha Marriott
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 23. říjen - pátek 30. říjen 2020 do destinace Doha, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Doha Marriott. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 23. říjen - pátek 30. říjen 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 23. říjen - pátek 30. říjen 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sharq Village & Spa By
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 23. říjen - pátek 30. říjen 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sharq Village & Spa By Ritz-Carlton. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 31. říjen - sobota 7. listopad 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Sheraton Grand Doha Resort &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 31. říjen - sobota 7. listopad 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sheraton Grand Doha Resort &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 7. listopad - sobota 14. listopad 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 37 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 14. listopad - sobota 21. listopad 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 44 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Sheraton Grand Doha Resort &
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu sobota 21. listopad - sobota 28. listopad do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 

Zobrazeno 1-20 z 76 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Katar podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.