www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Kataru 2020 - Katar 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Katar 2020

St. Regis Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu čtvrtek 9. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St. Regis Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ritz Carlton Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 11. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ritz Carlton Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sharq Village & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 11. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sharq Village & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sharq Village & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 11. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sharq Village & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Banana Island
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 13. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Banana Island. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 55 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ritz Carlton Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 13. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ritz Carlton Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 55 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ritz Carlton Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu úterý 14. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ritz Carlton Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 56 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Al Najada Doha Hotel By Tivoli
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu pátek 17. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Al Najada Doha Hotel By Tivoli. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 59 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Holiday Inn Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu pátek 17. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Doha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 59 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Marsa Malaz Kempinski - The
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu pátek 17. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marsa Malaz Kempinski - The Pearl. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 59 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 18. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Doha, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 60 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Banana Island
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 20. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Banana Island. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 62 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Inn Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 20. leden - úterý 28. leden 2020 do destinace Doha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 62 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
St. Regis Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 20. leden - úterý 28. leden 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St. Regis Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 62 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ritz Carlton Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu úterý 21. leden - úterý 28. leden 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ritz Carlton Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 63 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Ritz Carlton Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu pátek 24. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Ritz Carlton Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 66 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Banana Island
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 25. leden - pondělí 3. únor 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Banana Island. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 67 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Hyatt Doha & Villas
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 25. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Doha, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Doha & Villas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 67 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 25. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Doha. Rekreace je se stravou: polopenze s nápoji. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 67 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Inn Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 25. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Doha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 67 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 109 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Katar podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.