www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Kataru 2021 - Katar 2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Katar 2021

Intercontinental Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 13. březen - sobota 20. březen 2021 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 13. březen - sobota 20. březen 2021 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 13. březen - sobota 20. březen 2021 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Sheraton Grand Doha Resort &
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu sobota 13. březen - sobota 20. březen do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Sheraton Grand Doha Resort &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 13. březen - sobota 20. březen 2021 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sheraton Grand Doha Resort &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 13. březen - sobota 20. březen 2021 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sheraton Grand Doha Resort &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 13. březen - sobota 20. březen 2021 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 20. březen - sobota 27. březen 2021 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 60 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 20. březen - sobota 27. březen 2021 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 60 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 20. březen - sobota 27. březen 2021 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 60 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 20. březen - sobota 27. březen 2021 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 60 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 20. březen - sobota 27. březen 2021 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 60 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 
Sheraton Grand Doha Resort &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 20. březen - sobota 27. březen 2021 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 60 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sheraton Grand Doha Resort &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 20. březen - sobota 27. březen 2021 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 60 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sheraton Grand Doha Resort &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 20. březen - sobota 27. březen 2021 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 60 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 27. březen - sobota 3. duben 2021 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 67 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 27. březen - sobota 3. duben 2021 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 67 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Hilton Doha
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu sobota 27. březen - sobota 3. duben do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hilton Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 27. březen - sobota 3. duben 2021 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 67 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 7 %.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Katar v termínu sobota 27. březen - sobota 3. duben 2021 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 67 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 11 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 25 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Katar podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2021, všechna práva vyhrazena.