www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Kataru - Katar 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Katar 2019 a Last Minute

Intercontinental Doha
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 23. březen - sobota 6. duben 2019 do destinace Doha, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sheraton Grand Doha
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 23. březen - úterý 2. duben 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
The St. Regis Doha
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 23. březen - sobota 30. březen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The St. Regis Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The St. Regis Doha
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu neděle 24. březen - neděle 31. březen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The St. Regis Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Banana Island
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 25. březen - pondělí 1. duben 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Banana Island. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Holiday Inn Doha
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 25. březen - pondělí 8. duben 2019 do destinace Doha, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Inn Doha
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 25. březen - pondělí 1. duben 2019 do destinace Doha, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 25. březen - úterý 2. duben 2019 do destinace Doha, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 25. březen - sobota 30. březen 2019 do destinace Doha, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 25. březen - pondělí 1. duben 2019 do destinace Doha, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Sheraton Grand Doha
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 25. březen - úterý 2. duben 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sheraton Grand Doha
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 25. březen - pátek 5. duben 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 26. březen - pondělí 1. duben 2019 do destinace Doha, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Sheraton Grand Doha
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 26. březen - pátek 5. duben 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Sheraton Grand Doha
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 26. březen - pondělí 1. duben 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Inn Doha
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 29. březen - pondělí 8. duben 2019 do destinace Doha, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Inn Doha
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 29. březen - pátek 5. duben 2019 do destinace Doha, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Hotel Sharq Village Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu pátek 29. březen - pátek 6. duben do destinace Doha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sharq Village Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 29. březen - pátek 12. duben 2019 do destinace Doha, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 29. březen - pátek 5. duben 2019 do destinace Doha, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 160 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Katar podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.