www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Kataru 2020 - Katar 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Katar 2020

Hotel Hilton Doha
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu sobota 25. leden - pondělí 1. únor do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hilton Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Intercontinental Doha
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu sobota 25. leden - pondělí 1. únor do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Grand Hyatt Doha & Villas
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 27. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Doha, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Doha & Villas. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Inn Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 27. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Doha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Banana Island
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 28. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Banana Island. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 28. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Inn Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 28. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Doha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Hyatt Doha & Villas
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 1. únor - úterý 11. únor 2020 do destinace Doha, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Doha & Villas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Marsa Malaz Kempinski
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu sobota 1. únor - úterý 8. únor do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Marsa Malaz Kempinski. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 1. únor - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Doha, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ritz Carlton Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 1. únor - sobota 8. únor 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ritz Carlton Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
St. Regis Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 1. únor - sobota 8. únor 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St. Regis Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
St. Regis Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 1. únor - sobota 8. únor 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St. Regis Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ritz Carlton Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 3. únor - sobota 8. únor 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ritz Carlton Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Banana Island
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 4. únor - čtvrtek 13. únor 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Banana Island. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ritz Carlton Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 4. únor - úterý 11. únor 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ritz Carlton Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ritz Carlton Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 4. únor - pondělí 10. únor 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ritz Carlton Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Inn Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu čtvrtek 6. únor - sobota 15. únor 2020 do destinace Doha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sharq Village & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu čtvrtek 6. únor - úterý 11. únor 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sharq Village & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
St. Regis Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 7. únor - pátek 14. únor 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St. Regis Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 167 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Katar podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.