www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Kataru - Katar 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Katar 2019 a Last Minute

Hotel Banana Island Resort By
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu úterý 22. květen - úterý 29. květen do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Banana Island Resort By Anantara. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Banana Island
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu čtvrtek 23. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Banana Island. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu čtvrtek 23. květen - pondělí 3. červen 2019 do destinace Doha, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sharq Village & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu čtvrtek 23. květen - čtvrtek 30. květen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sharq Village & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
St. Regis Doha
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu čtvrtek 23. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St. Regis Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Marsa Malaz Kempinski
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu čtvrtek 24. květen - sobota 31. květen do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Marsa Malaz Kempinski. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 25. květen - sobota 8. červen 2019 do destinace Doha, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sheraton Grand Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 27. květen - pondělí 10. červen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sheraton Grand Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 27. květen - čtvrtek 6. červen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
St. Regis Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 28. květen - sobota 8. červen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St. Regis Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu čtvrtek 30. květen - sobota 8. červen 2019 do destinace Doha, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sharq Village & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu čtvrtek 30. květen - pátek 7. červen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sharq Village & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sharq Village & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu čtvrtek 30. květen - úterý 4. červen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sharq Village & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ritz Carlton Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 1. červen - sobota 15. červen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ritz Carlton Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Inn Doha
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 3. červen - pondělí 10. červen 2019 do destinace Doha, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
St. Regis Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 3. červen - sobota 8. červen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St. Regis Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 4. červen - úterý 18. červen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 8. červen - sobota 22. červen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hilton Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu neděle 9. červen - pondělí 17. červen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 20 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Hyatt Doha & Villas
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 11. červen - úterý 18. červen 2019 do destinace Doha, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Doha & Villas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 160 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Katar podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.