www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Kataru - Katar 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Katar 2019 a Last Minute

Ritz Carlton Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 23. červenec - sobota 3. srpen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ritz Carlton Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sharq Village & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 23. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sharq Village & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hilton Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 27. červenec - pondělí 5. srpen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 27. červenec - sobota 10. srpen 2019 do destinace Doha, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ritz Carlton Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 27. červenec - sobota 10. srpen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ritz Carlton Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Hyatt Doha & Villas
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 29. červenec - pondělí 5. srpen 2019 do destinace Doha, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Doha & Villas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sheraton Grand Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 29. červenec - čtvrtek 8. srpen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Banana Island
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 30. červenec - úterý 13. srpen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Banana Island. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sharq Village & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 30. červenec - úterý 6. srpen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sharq Village & Spa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 41 %.
 
St. Regis Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 30. červenec - čtvrtek 8. srpen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St. Regis Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sharq Village & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu středa 31. červenec - středa 7. srpen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sharq Village & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 30 %.
 
Sheraton Doha Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu středa 31. červenec - čtvrtek 8. srpen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Doha Resort & Convention Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
The St. Regis Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu středa 31. červenec - středa 7. srpen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The St. Regis Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 29 %.
 
The St. Regis Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu středa 31. červenec - středa 7. srpen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The St. Regis Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Hilton Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu čtvrtek 1. srpen - čtvrtek 15. srpen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sheraton Grand Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu čtvrtek 1. srpen - sobota 10. srpen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
St. Regis Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu čtvrtek 1. srpen - pondělí 12. srpen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St. Regis Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Banana Island
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 3. srpen - sobota 10. srpen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Banana Island. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 3. srpen - úterý 13. srpen 2019 do destinace Doha, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sharq Village & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 3. srpen - sobota 10. srpen 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sharq Village & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 163 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Katar podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.