www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Kataru 2020 - Katar 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Katar 2020

Grand Hyatt Doha & Villas
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 7. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Doha, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Doha & Villas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
The Ritz Carlton Doha
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 10. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Ritz Carlton Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 108 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 30 %.
 
Holiday Inn Doha
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 11. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Doha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Inn Doha
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 11. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Doha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sheraton Grand Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu sobota 12. leden - sobota 19. leden do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Holiday Inn Doha
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 13. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Doha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 111 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 13. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Doha, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 111 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Hyatt Doha & Villas
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 14. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Doha, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Doha & Villas. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 112 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Villa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 17. leden - sobota 25. leden 2020 do destinace Doha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Villa. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 115 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 44 %.
 
Banana Island
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 21. leden - pondělí 27. leden 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Banana Island. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 119 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Hyatt Doha & Villas
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 21. leden - pondělí 27. leden 2020 do destinace Doha, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Doha & Villas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 119 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 21. leden - čtvrtek 30. leden 2020 do destinace Doha, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 119 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sharq Village & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 24. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sharq Village & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 122 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 31 %.
 
Sheraton Grand Doha
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 24. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 122 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Ritz Carlton Doha
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 25. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ritz Carlton Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 123 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 27. leden - čtvrtek 6. únor 2020 do destinace Doha, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 125 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
W Doha
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Katar v termínu čtvrtek 30. leden - neděle 2. únor 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení W Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 128 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sheraton Grand Doha
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 31. leden - pátek 7. únor 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 129 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Hyatt Doha & Villas
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 3. únor - sobota 8. únor 2020 do destinace Doha, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Hyatt Doha & Villas. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 132 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Holiday Inn Doha
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 3. únor - pondělí 10. únor 2020 do destinace Doha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 132 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 83 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Katar podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.