www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Kataru - Katar 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Katar 2019 a Last Minute

Hilton Doha
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 21. leden - pondělí 28. leden 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sheraton Doha Resort &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 21. leden - pondělí 4. únor 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Doha Resort & Convention Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sheraton Doha Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 22. leden - čtvrtek 31. leden 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Doha Resort & Convention Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sheraton Doha Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu středa 23. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Doha Resort & Convention Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The St. Regis Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu čtvrtek 24. leden - pátek 1. únor 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The St. Regis Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Souq Waqif Hotels By Tivoli
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu čtvrtek 25. leden - pátek 1. únor do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Souq Waqif Hotels By Tivoli. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
W Doha Hotel & Residences
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu čtvrtek 25. leden - pátek 1. únor do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení W Doha Hotel & Residences. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hilton Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 26. leden - sobota 2. únor 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sheraton Doha Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 26. leden - sobota 9. únor 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Doha Resort & Convention Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sheraton Doha Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 26. leden - pondělí 4. únor 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Doha Resort & Convention Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hilton Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu neděle 27. leden - středa 6. únor 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hilton Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 28. leden - pondělí 4. únor 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hilton Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 28. leden - pondělí 11. únor 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sheraton Doha Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 28. leden - středa 6. únor 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Doha Resort & Convention Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sheraton Doha Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu pondělí 28. leden - úterý 5. únor 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Doha Resort & Convention Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sharq Village & Spa
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 29. leden - čtvrtek 7. únor 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sharq Village & Spa. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Sheraton Doha Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 29. leden - čtvrtek 7. únor 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Doha Resort & Convention Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sheraton Doha Resort &
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 29. leden - pátek 8. únor 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Doha Resort & Convention Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
The St. Regis Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu úterý 29. leden - pátek 8. únor 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The St. Regis Doha. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hilton Doha
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Katar v termínu čtvrtek 31. leden - neděle 10. únor 2019 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hilton Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 165 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Katar podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.