www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Kataru 2020 - Katar 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Katar 2020

Hotel Sharq Village & Spa By
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu pátek 12. září - pátek 19. září do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sharq Village & Spa By Ritz-Carlton. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
St. Regis Hotel
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu pátek 12. září - pátek 19. září do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St. Regis Hotel . Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel City Centre Rotana
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu pátek 19. září - pátek 26. září do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel City Centre Rotana . Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Grand Hyatt Doha
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu pátek 19. září - pátek 26. září do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Grand Hyatt Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Sheraton Grand Hotel
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu pátek 19. září - pátek 26. září do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Intercontinental Doha
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu pátek 26. září - pátek 3. říjen do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotelový komplex Banana Island
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu pátek 26. září - pátek 3. říjen do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotelový komplex Banana Island Resort Doha By Anan. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Holiday Villa Hotel & Residence
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen 2020 do destinace Doha, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Villa Hotel & Residence Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 80 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Banana Island Resort Doha
Pobyt na First Minute dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen do destinace Doha, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Banana Island Resort Doha by Anantara. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Intercontinental Doha
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel The St. Regis Doha
Pobyt na First Minute dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen do destinace Doha, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The St. Regis Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Sharq Village & Spa By
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen 2020 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sharq Village & Spa By Ritz-Carlton. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 80 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sheraton Grand Doha Resort &
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu pátek 2. říjen - pátek 9. říjen do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
The St. Regis Doha
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Katar v termínu pátek 9. říjen - pátek 16. říjen 2020 do destinace Doha, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení The St. Regis Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 87 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Mondrian Doha
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu pátek 10. říjen - pátek 17. říjen do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mondrian Doha . Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Hilton Doha
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi Katar. Zájezd v termínu pátek 28. listopad - pátek 5. prosinec do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hilton Doha. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Intercontinental Doha
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 20. únor - sobota 27. únor 2021 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Intercontinental Doha. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 221 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Sheraton Grand Doha Resort &
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Katar v termínu sobota 13. březen - sobota 20. březen 2021 do destinace Doha, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel. Rekreace je se stravou: plná penze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 242 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-18 z 18 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Katar podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.