www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Tunisku - Tunisko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Tunisko 2019 a Last Minute

Concorde Green Park Palace
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu úterý 21. květen - úterý 28. květen do destinace Port el Kantaoui, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Concorde Green Park Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Concorde Marco Polo
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu úterý 21. květen - úterý 28. květen do destinace Hammamet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Concorde Marco Polo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Daphne Bahia Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu úterý 21. květen - pátek 24. květen do destinace Hammamet-Yasmine, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Daphne Bahia Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Dar Khayam
Pobyt na dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu úterý 21. květen - pátek 24. květen do destinace Hammamet, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dar Khayam. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Dessole Ruspina Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu úterý 21. květen - úterý 28. květen do destinace Skanes, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dessole Ruspina Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Diana Beach
Pobyt na dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu úterý 21. květen - úterý 28. květen do destinace Zarzis, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diana Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Diana Beach
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu úterý 21. květen - úterý 4. červen 2019 do destinace Zarzis, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diana Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 46 %.
 
Djerba Palace
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu úterý 21. květen - úterý 28. květen do destinace Djerba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Djerba Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Eden Club Hotel
Pobyt na dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu úterý 21. květen - úterý 28. květen do destinace Skanes, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eden Club Hotel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Eden Star
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu úterý 21. květen - úterý 28. květen do destinace Zarzis, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eden Star. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Eden Village El Borj Mahdia
Pobyt na dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu úterý 21. květen - úterý 28. květen do destinace Mahdia, v 3,5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eden Village El Borj Mahdia. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
El Mouradi Club Kantaoui
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu úterý 21. květen - úterý 28. květen do destinace Port el Kantaoui, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Mouradi Club Kantaoui. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
El Mouradi Skanes Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu úterý 21. květen - pátek 24. květen do destinace Monastir, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Mouradi Skanes Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Framissima Golf Beach
Pobyt na dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu úterý 21. květen - úterý 28. květen do destinace Djerba, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Framissima Golf Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Hasdrubal Prestige Thalassa &
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu úterý 21. květen - úterý 4. červen 2019 do destinace Djerba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hasdrubal Prestige Thalassa & Spa. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 40 %.
 
Hotel Dar Djerba Narjess
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu úterý 21. květen - úterý 28. květen do destinace Djerba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dar Djerba Narjess. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Hotel Golf Residence Hotel
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu úterý 21. květen - úterý 28. květen do destinace Port el Kantaoui, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Golf Residence Hotel. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava zítra.
 
Hotel Marabout
Pobyt na dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu úterý 21. květen - úterý 28. květen do destinace Sousse, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Marabout. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Houda Golf Beach Club
Pobyt na dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu úterý 21. květen - pátek 24. květen do destinace Monastir, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Houda Golf Beach Club. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Houda Yasmine
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu úterý 21. květen - pátek 24. květen do destinace Hammamet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Houda Yasmine. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 

Zobrazeno 1-20 z 1657 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Tunisko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.