www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Tunisku 2020 - Tunisko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Tunisko 2020

Houda Yasmine
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu úterý 4. únor - úterý 11. únor do destinace Hammamet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Houda Yasmine. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 14 dní.
 
Mahdia Palace Thalasso
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu úterý 4. únor - úterý 11. únor do destinace Mahdia, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mahdia Palace Thalasso . Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 14 dní.
 
Jaz At The Beach Tour Khalef
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko v termínu úterý 18. únor - úterý 3. březen 2020 do destinace Sousse, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jaz At The Beach Tour Khalef. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Nour Palace
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko v termínu úterý 18. únor - úterý 25. únor 2020 do destinace Mahdia, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nour Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Houda Yasmine Hammamet
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko v termínu úterý 3. březen - úterý 17. březen 2020 do destinace Yasmine Hammamet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Houda Yasmine Hammamet. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 42 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 13 %.
 
Jaz Tour Khalef
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko v termínu úterý 17. březen - úterý 24. březen 2020 do destinace Sousse, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jaz Tour Khalef. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 56 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Tej Marhaba
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko v termínu úterý 17. březen - úterý 24. březen 2020 do destinace Sousse, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tej Marhaba. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 56 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Aljazira Beach
Pobyt na dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben do destinace Djerba, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aljazira Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 88 dní.
 
Caribbean World Thalasso Djerba
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben do destinace Djerba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Caribbean World Thalasso Djerba. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 88 dní.
 
Dar Djerba Narjess
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben do destinace Djerba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dar Djerba Narjess. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 88 dní.
 
Djerba Holiday Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben do destinace Djerba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Djerba Holiday Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 88 dní.
 
Eldorador Seabel Aladin Djerba
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben do destinace Djerba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eldorador Seabel Aladin Djerba. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 88 dní.
 
Framissima Golf Beach
Pobyt na dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben do destinace Djerba, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Framissima Golf Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 88 dní.
 
Magic Djerba Mare
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben do destinace Djerba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Magic Djerba Mare. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 88 dní.
 
Télémaque Beach & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben do destinace Djerba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Télémaque Beach & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 88 dní.
 
El Mouradi Djerba Menzel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu sobota 25. duben - sobota 2. květen 2020 do destinace Djerba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Mouradi Djerba Menzel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 95 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 35 %.
 
Baya Beach Aqua Park
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu čtvrtek 30. duben - pátek 15. květen 2020 do destinace Djerba, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Baya Beach Aqua Park. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 100 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Concorde Green Park Palace
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 1. květen - úterý 12. květen 2020 do destinace Sousse, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Concorde Green Park Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 22 %.
 
Eden
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 1. květen - pátek 15. květen 2020 do destinace Skanes, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eden. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
El Borj
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 1. květen - pátek 15. květen 2020 do destinace Mahdia, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Borj. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1581 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Tunisko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.