www.mDovolena.cz     >    

Tunisko - Dovolená v Tunisku 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Tunisko dle termínu

Tej Marhaba
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu úterý 24. duben - úterý 1. květen do destinace Sousse, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tej Marhaba. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava popozítří.
 
Byzance
Pobyt na dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 27. duben - pátek 4. květen do destinace Nabeul, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Byzance. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava za 6 dní.
 
Club Calimera Yati Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 27. duben - pátek 4. květen do destinace Djerba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Calimera Yati Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 6 dní.
 
Club Le President
Pobyt na dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 27. duben - pátek 4. květen do destinace Hammamet, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Le President. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 6 dní.
 
Concorde Green Park Palace
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 27. duben - pátek 4. květen do destinace Port el Kantaoui, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Concorde Green Park Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 6 dní.
 
Concorde Marco Polo
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 27. duben - pátek 4. květen do destinace Hammamet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Concorde Marco Polo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 6 dní.
 
Dar Djerba Zahra
Pobyt na dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 27. duben - pátek 4. květen do destinace Djerba, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dar Djerba Zahra. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 6 dní.
 
Delfino Beach Resort & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 27. duben - pátek 4. květen do destinace Hammamet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Delfino Beach Resort & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 6 dní.
 
Delphin Habib
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 27. duben - pátek 4. květen do destinace Monastir, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Delphin Habib. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 6 dní.
 
Dessole Riviera Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 27. duben - pátek 4. květen do destinace Port el Kantaoui, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dessole Riviera Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 6 dní.
 
DESSOLE RUSPINA
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 27. duben - pátek 4. květen do destinace Skanes, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení DESSOLE RUSPINA. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 6 dní.
 
El Mouradi Hammamet
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 27. duben - pátek 4. květen do destinace Hammamet-Yasmine, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Mouradi Hammamet. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 6 dní.
 
El Mouradi Palm Mar.
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 27. duben - pátek 4. květen do destinace Port el Kantaoui, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Mouradi Palm Mar.. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 6 dní.
 
Framissima Golf Beach
Pobyt na dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 27. duben - pátek 4. květen do destinace Djerba, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Framissima Golf Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 6 dní.
 
Golf Residence
Pobyt na dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 27. duben - pátek 4. květen do destinace Port el Kantaoui, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Golf Residence. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava za 6 dní.
 
Hotel El Mouradi Skanes
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 27. duben - pátek 4. květen do destinace Monastir, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel El Mouradi Skanes. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 6 dní.
 
Hotel Kheops
Pobyt na dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 27. duben - pátek 4. květen do destinace Nabeul, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Kheops. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 6 dní.
 
Hotel Menara
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 27. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Hammamet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Menara. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Iberostar Averroes
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 27. duben - pátek 4. květen do destinace Hammamet-Yasmine, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Averroes. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 6 dní.
 
Iberostar Royal El Mansour
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 27. duben - pátek 4. květen do destinace Mahdia, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Royal El Mansour. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 6 dní.
 

Zobrazeno 1-20 z 1516 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Tunisko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.