www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Tunisku 2020 - Tunisko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Tunisko 2020

Jaz Tour Khalef
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko v termínu úterý 28. leden - úterý 11. únor 2020 do destinace Sousse, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jaz Tour Khalef. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 70 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Riadh Palms
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu úterý 28. leden - úterý 4. únor do destinace Sousse, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Riadh Palms. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 70 dní.
 
Iberostar Averroes
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu úterý 11. únor - úterý 25. únor 2020 do destinace Yasmine Hammamet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Averroes. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 84 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Concorde Green Park Palace
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu úterý 18. únor - úterý 10. březen 2020 do destinace Sousse, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Concorde Green Park Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 91 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Iberostar Averroes
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu úterý 18. únor - úterý 3. březen 2020 do destinace Yasmine Hammamet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Averroes. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 91 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Nour Palace
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu úterý 3. březen - úterý 24. březen 2020 do destinace Mahdia, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nour Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Thapsus
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu úterý 3. březen - úterý 17. březen 2020 do destinace Mahdia, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thapsus. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Thapsus
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu úterý 3. březen - úterý 24. březen 2020 do destinace Mahdia, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thapsus. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Concorde Marco Polo
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu úterý 10. březen - úterý 31. březen 2020 do destinace Yasmine Hammamet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Concorde Marco Polo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 112 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Tej Marhaba
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu úterý 17. březen - úterý 24. březen 2020 do destinace Sousse, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tej Marhaba. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 119 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Thapsus
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu úterý 17. březen - úterý 24. březen 2020 do destinace Mahdia, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Thapsus. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 119 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Club Lella Meriam
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben do destinace Zarzis, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Lella Meriam. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 151 dní.
 
Dar el Manara
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu sobota 18. duben - sobota 25. duben do destinace Djerba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dar el Manara. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 151 dní.
 
Club Rosa Rivage
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 1. květen - pátek 8. květen 2020 do destinace Skanes, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Rosa Rivage. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 164 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Club Rosa Rivage
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 1. květen - pátek 15. květen 2020 do destinace Skanes, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Rosa Rivage. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 164 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Eden
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 1. květen - pátek 8. květen 2020 do destinace Skanes, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eden. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 164 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Iberostar Averroes
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 1. květen - pátek 15. květen 2020 do destinace Hammamet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Averroes. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 164 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Royal Thalassa Monastir
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 1. květen - pátek 15. květen 2020 do destinace Skanes, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Thalassa Monastir. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 164 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Seabel Alhambra Beach Golf & Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 1. květen - pátek 8. květen 2020 do destinace Port El Kantaoui, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Seabel Alhambra Beach Golf & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 164 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Shems Holiday Village
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 1. květen - pátek 15. květen 2020 do destinace Skanes, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shems Holiday Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 164 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1559 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Tunisko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.