www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Tunisku 2020 - Tunisko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Tunisko 2020

Dar El Bhar
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu čtvrtek 30. duben - pátek 8. květen 2020 do destinace Djerba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dar El Bhar. Rekreace je se stravou: polopenze. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Tui Magic Life Skanes
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 1. květen - pátek 8. květen 2020 do destinace Skanes, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tui Magic Life Skanes. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 31 %.
 
Club Lella Meriam
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu sobota 2. květen - sobota 9. květen do destinace Zarzis, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Lella Meriam. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 24 dní.
 
Zita Beach Resort
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu sobota 2. květen - sobota 9. květen do destinace Zarzis, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zita Beach Resort . Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 24 dní.
 
Djerba Holiday Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu středa 6. květen - středa 13. květen do destinace Djerba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Djerba Holiday Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 28 dní.
 
Iberostar Selection Kuriat
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 8. květen - pátek 15. květen 2020 do destinace Skanes, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Selection Kuriat Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Royal Thalassa Monastir
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 8. květen - pátek 15. květen 2020 do destinace Skanes, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Thalassa Monastir. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Shems Holiday Village
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 8. květen - pátek 22. květen 2020 do destinace Skanes, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Shems Holiday Village. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Katovice s odletem za 30 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Helya Beach & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu sobota 9. květen - sobota 16. květen do destinace Monastir, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Helya Beach & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 31 dní.
 
Hotel El Mouradi Mahdia
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu sobota 9. květen - sobota 16. květen do destinace Mahdia, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel El Mouradi Mahdia. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 31 dní.
 
Hotel El Mouradi Palace
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu sobota 9. květen - sobota 16. květen do destinace Port el Kantaoui, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel El Mouradi Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 31 dní.
 
Hotel Mövenpick Resort &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko v termínu sobota 9. květen - sobota 16. květen 2020 do destinace Sousse, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mövenpick Resort & Marine Spa Sousse. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 31 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 40 %.
 
Jinene
Pobyt na dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu sobota 9. květen - sobota 16. květen do destinace Sousse, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jinene. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 31 dní.
 
Salammbo
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu sobota 9. květen - sobota 16. květen do destinace Hammamet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Salammbo. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 31 dní.
 
Smartline Skanes Serail
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu sobota 9. květen - sobota 16. květen do destinace Skanes, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Smartline Skanes Serail. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 31 dní.
 
SplashWorld Venus Beach
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu sobota 9. květen - sobota 16. květen do destinace Hammamet, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení SplashWorld Venus Beach . Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 31 dní.
 
Tropicana
Pobyt na dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu sobota 9. květen - sobota 16. květen do destinace Monastir, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tropicana. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 31 dní.
 
Hotel Caribbean World
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu středa 13. květen - středa 20. květen do destinace Monastir, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Caribbean World. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 35 dní.
 
Hotel El Mouradi Djerba Menzel
Pobyt na luxusní dovolené v zemi Tunisko. Zájezd v termínu středa 13. květen - středa 20. květen do destinace Djerba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel El Mouradi Djerba Menzel. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Thalassa Sousse Resort &
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu středa 13. květen - středa 20. květen do destinace Sousse, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Thalassa Sousse Resort & Aquapark. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava za 35 dní.
 

Zobrazeno 1-20 z 1624 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Tunisko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.