www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Tunisku - Tunisko 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Tunisko 2019 a Last Minute

Club Lella Meriam
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 19. červenec - sobota 27. červenec 2019 do destinace Zarzis, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Lella Meriam. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 28 %.
 
Club Lella Meriam
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 19. červenec - středa 24. červenec do destinace Zarzis, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Club Lella Meriam. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Diana Beach
Pobyt na dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 19. červenec - středa 24. červenec do destinace Zarzis, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Diana Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
El Mouradi Mahdia
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 19. červenec - úterý 30. červenec 2019 do destinace Mahdia, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Mouradi Mahdia. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Ostrava s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 24 %.
 
Hotel Club Djerba Les Dunes
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi Tunisko. Zájezd v termínu pátek 19. červenec - úterý 27. červenec do destinace Djerba, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Club Djerba Les Dunes. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Ostrava.
 
Hotel El Fell Resort Hammamet
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 19. červenec - pátek 2. srpen 2019 do destinace Hammamet, v 3.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel El Fell Resort Hammamet. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Hotel El Mouradi Palace
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 19. červenec - pondělí 29. červenec 2019 do destinace Port El Kantaoui, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel El Mouradi Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Brno s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Hotel Joya Paradise & Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 19. červenec - středa 24. červenec do destinace Djerba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Joya Paradise & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Khayam Garden Beach & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 19. červenec - úterý 30. červenec 2019 do destinace Nabeul, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Khayam Garden Beach & Spa. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Ostrava s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 19 %.
 
Les Palmiers
Pobyt na dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 19. červenec - pátek 26. červenec do destinace Monastir, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Les Palmiers. Rekreace je se stravou: polopenze. Letecky přeprava zítra.
 
Royal Garden Palace
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 19. červenec - středa 24. červenec do destinace Djerba, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Royal Garden Palace. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Tej Marhaba
Pobyt na luxusní dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 19. červenec - pátek 26. červenec do destinace Sousse, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Tej Marhaba. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Venice Beach
Pobyt na dovolené ve státě Tunisko. Zájezd v termínu pátek 19. červenec - středa 24. červenec do destinace Djerba, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Venice Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Letecky přeprava zítra.
 
Venice Beach Djerba
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 19. červenec - pátek 26. červenec 2019 do destinace Djerba, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Venice Beach Djerba. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 38 %.
 
Zita Beach Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 19. červenec - pátek 26. červenec 2019 do destinace Zarzis, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zita Beach Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
Eden Club
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu sobota 20. červenec - úterý 30. červenec 2019 do destinace Monastir, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eden Club. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 26 %.
 
El Mouradi Club Kantaoui
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu sobota 20. červenec - úterý 30. červenec 2019 do destinace Port El Kantaoui, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Mouradi Club Kantaoui. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře. Akční nabídka je se slevou 29 %.
 
Hotel Aljazira Beach & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu sobota 20. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Djerba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aljazira Beach & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Hotel Club Djerba Les Dunes
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu sobota 20. červenec - úterý 30. červenec 2019 do destinace Djerba, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Club Djerba Les Dunes. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Hotel Khayam Garden Beach & Spa
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu sobota 20. červenec - středa 31. červenec 2019 do destinace Nabeul, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Khayam Garden Beach & Spa. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 25 %.
 

Zobrazeno 1-20 z 1684 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Tunisko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.