www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v Tunisku 2020 - Tunisko 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená Tunisko 2020

El Borj Mahdia
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 24. červenec - pátek 7. srpen 2020 do destinace Mahdia, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Borj Mahdia. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Košice s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 35 %.
 
Le Soleil Abou Sofiane
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 24. červenec - pátek 7. srpen 2020 do destinace Port El Kantaoui, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Soleil Abou Sofiane. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Košice s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Le Soleil Bella Vista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 24. červenec - pátek 7. srpen 2020 do destinace Monastir, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Soleil Bella Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Košice s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Primasol El Mehdi
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 24. červenec - pátek 31. červenec 2020 do destinace Mahdia, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Primasol El Mehdi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Košice s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 33 %.
 
Primasol El Mehdi
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 24. červenec - pátek 7. srpen 2020 do destinace Mahdia, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Primasol El Mehdi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Košice s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 18 %.
 
Sahara Beach Aquapark Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu neděle 26. červenec - neděle 2. srpen 2020 do destinace Monastir, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sahara Beach Aquapark Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel Palmyra Holiday Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu úterý 28. červenec - úterý 4. srpen 2020 do destinace Monastir, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Palmyra Holiday Resort. Rekreace je se stravou: ultra all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 23 %.
 
Iberostar Royal El Mansour
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu středa 29. červenec - středa 12. srpen 2020 do destinace Mahdia, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Iberostar Royal El Mansour. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 38 %.
 
Le Soleil Abou Sofiane
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu středa 29. červenec - středa 12. srpen 2020 do destinace Port El Kantaoui, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Soleil Abou Sofiane. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Le Soleil Bella Vista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu středa 29. červenec - středa 5. srpen 2020 do destinace Monastir, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Soleil Bella Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 32 %.
 
Le Soleil Bella Vista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu středa 29. červenec - středa 12. srpen 2020 do destinace Monastir, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Soleil Bella Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Bratislava s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Sahara Beach Aquapark Resort
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu středa 29. červenec - středa 5. srpen 2020 do destinace Monastir, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sahara Beach Aquapark Resort. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Le Soleil Bella Vista
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 31. červenec - pátek 14. srpen 2020 do destinace Monastir, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Le Soleil Bella Vista. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Košice s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Primasol El Mehdi
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu pátek 31. červenec - pátek 14. srpen 2020 do destinace Mahdia, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Primasol El Mehdi. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Košice s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Djerba Beach
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu neděle 2. srpen - středa 12. srpen 2020 do destinace Djerba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Djerba Beach. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Djerba Castille
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu neděle 2. srpen - pondělí 10. srpen 2020 do destinace Djerba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Djerba Castille. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Djerba Castille
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu neděle 2. srpen - středa 12. srpen 2020 do destinace Djerba, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Djerba Castille. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Eden Club
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu neděle 2. srpen - středa 12. srpen 2020 do destinace Monastir, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Eden Club. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
El Mouradi Skanes
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu neděle 2. srpen - středa 12. srpen 2020 do destinace Monastir, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Mouradi Skanes. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
El Mouradi Skanes
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě Tunisko v termínu neděle 2. srpen - neděle 9. srpen 2020 do destinace Monastir, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení El Mouradi Skanes. Rekreace je se stravou: all inclusive. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 

Zobrazeno 1-20 z 4156 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Tunisko podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.