www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v USA 2020 - USA 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená USA 2020

Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu pondělí 27. leden - sobota 1. únor 2020 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu pondělí 27. leden - pátek 31. leden 2020 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu pondělí 29. leden - pátek 2. únor do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Pennsylvania
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu středa 29. leden - neděle 2. únor 2020 do destinace New York, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pennsylvania. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Yotel New York At Time Square
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu středa 29. leden - úterý 4. únor 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yotel New York At Time Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 9 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Row Nyc
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu sobota 1. únor - pátek 7. únor 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Row Nyc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 12 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu neděle 2. únor - sobota 8. únor 2020 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu neděle 2. únor - pátek 7. únor 2020 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
New York Islanders, NHL
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu neděle 2. únor - pátek 6. únor do destinace New York, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení New York Islanders, NHL. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
New York Rangers, NHL
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu neděle 2. únor - pátek 6. únor do destinace New York, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení New York Rangers, NHL. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Marriott Stanton South Beach
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu pondělí 3. únor - čtvrtek 13. únor 2020 do destinace Miami, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marriott Stanton South Beach. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
St. Regis Princeville Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu pondělí 3. únor - čtvrtek 10. únor do destinace Havajské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení St. Regis Princeville Resort. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Krakov.
 
Yotel New York At Time Square
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu pondělí 3. únor - sobota 8. únor 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yotel New York At Time Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Circa 39 Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 4. únor - pátek 14. únor 2020 do destinace Miami, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Circa 39 Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Florida - Miami tropický ráj
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 4. únor - středa 12. únor 2020 do destinace Florida, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Florida - Miami tropický ráj s příchutí karibiku. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
Miami Beach - utečte zimě do
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 4. únor - pondělí 10. únor 2020 do destinace Florida, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Miami Beach - utečte zimě do tropického ráje. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: poznávací.
 
New York - Letecké víkendy
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu úterý 6. únor - pondělí 10. únor do destinace New York, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení New York - Letecké víkendy. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Row Nyc
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 6. únor - středa 12. únor 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Row Nyc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Yotel New York At Time Square
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu čtvrtek 6. únor - středa 10. únor do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yotel New York At Time Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu pátek 7. únor - úterý 11. únor 2020 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 352 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

USA podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.