www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v USA 2020 - USA 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená USA 2020

Marenas Beach Resort
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě USA v termínu pátek 3. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace Miami, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marenas Beach Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 101 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Row Nyc
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě USA v termínu sobota 4. leden - čtvrtek 9. leden 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Row Nyc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 102 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Yotel New York At Time Square
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě USA v termínu neděle 5. leden - sobota 11. leden 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yotel New York At Time Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 103 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Acqualina Resort & Spa On The
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 7. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Miami, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Acqualina Resort & Spa On The Beach. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Circa 39 Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 7. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Miami, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Circa 39 Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 7. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Row Nyc
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 7. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Row Nyc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
The Palms Hotel Spa
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 7. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Miami, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Palms Hotel Spa. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 105 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 4 %.
 
To nejlepší z New Yorku +
Pobyt na First Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu úterý 8. leden - neděle 13. leden do destinace New York, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení To nejlepší z New Yorku + lednové nákupy ve slevác. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Krakov.
 
Acqualina Resort & Spa On The
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 9. leden - středa 22. leden 2020 do destinace Miami, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Acqualina Resort & Spa On The Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 107 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 1 %.
 
Circa 39 Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě USA v termínu sobota 11. leden - čtvrtek 23. leden 2020 do destinace Miami, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Circa 39 Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 14 %.
 
Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě USA v termínu sobota 11. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 109 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
New Jersey Devils, NHL
Pobyt na First Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu sobota 11. leden - čtvrtek 14. leden do destinace New York, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení New Jersey Devils, NHL. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Circa 39 Hotel
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě USA v termínu neděle 12. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Miami, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Circa 39 Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 110 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 15 %.
 
Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 14. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 112 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Marenas Beach Resort
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě USA v termínu středa 15. leden - úterý 28. leden 2020 do destinace Miami, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marenas Beach Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 113 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
Marenas Beach Resort
Pobyt na levné First Minute dovolené ve státě USA v termínu středa 15. leden - pátek 24. leden 2020 do destinace Miami, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marenas Beach Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Vratislav s odletem za 113 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 12 %.
 
Hotel Row Nyc
Pobyt na luxusní First Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu středa 16. leden - pátek 20. leden do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Row Nyc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Vratislav.
 
Row Nyc
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 16. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Row Nyc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 114 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
The Roosevelt Hotel
Pobyt na luxusní First Minute dovolené ve státě USA v termínu pátek 17. leden - středa 22. leden 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Roosevelt Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 115 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 269 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

USA podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.