www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v USA 2020/2021 - USA 2020/2021

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená USA 2020/2021

Hotel The Casablanca on the
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 11. prosinec do destinace Florida, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The Casablanca on the Ocean East Tower. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Washington Park
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu čtvrtek 3. prosinec - čtvrtek 11. prosinec do destinace Florida, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Washington Park. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - .
 
Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu sobota 5. prosinec - pátek 11. prosinec 2020 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu neděle 6. prosinec - sobota 12. prosinec 2020 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Golf Resort Inverness
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 10. prosinec - čtvrtek 17. prosinec 2020 do destinace Florida, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Golf Resort Inverness. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, golfové. Akční nabídka je se slevou 44 %.
 
Row Nyc
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 10. prosinec - úterý 15. prosinec 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Row Nyc. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Soho Grand Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 10. prosinec - pondělí 14. prosinec 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Soho Grand Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Florida letecky (Fly and Drive)
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu čtvrtek 11. prosinec - pondělí 18. prosinec do destinace Florida, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Florida letecky (Fly and Drive). Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Soho Grand Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu čtvrtek 11. prosinec - pondělí 15. prosinec do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Soho Grand Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Soho Grand Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu sobota 12. prosinec - čtvrtek 17. prosinec 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Soho Grand Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu neděle 13. prosinec - pátek 18. prosinec 2020 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 11 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Row Nyc
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu neděle 14. prosinec - pátek 18. prosinec do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Row Nyc. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Soho Grand Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 15. prosinec - neděle 20. prosinec 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Soho Grand Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 13 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Soho Grand Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu středa 16. prosinec - pondělí 21. prosinec 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Soho Grand Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 14 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Golf Resort Inverness
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 17. prosinec - čtvrtek 24. prosinec 2020 do destinace Florida, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Golf Resort Inverness. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, golfové. Akční nabídka je se slevou 44 %.
 
Hotel Best Western Bowery Hanbee
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu čtvrtek 17. prosinec - čtvrtek 21. prosinec do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Best Western Bowery Hanbee. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Nyma
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu čtvrtek 17. prosinec - čtvrtek 21. prosinec do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Nyma. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Skyline
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu čtvrtek 17. prosinec - čtvrtek 21. prosinec do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Skyline. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - .
 
New York Shopping
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu čtvrtek 17. prosinec - čtvrtek 21. prosinec do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení New York Shopping. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - .
 
Row Nyc
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 17. prosinec - úterý 22. prosinec 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Row Nyc. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 181 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

USA podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.