www.mDovolena.cz     >    

USA - Dovolená v USA 2018

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

USA dle termínu

Sheraton Waikiki
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu pondělí 23. duben - pátek 4. květen 2018 do destinace Havajské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Waikiki. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Soho Grand Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu pondělí 23. duben - pondělí 30. duben 2018 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Soho Grand Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Yotel New York At Time Square
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu pondělí 23. duben - pondělí 30. duben 2018 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yotel New York At Time Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Casablanca On The Ocean
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 24. duben - středa 2. květen 2018 do destinace Florida, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casablanca On The Ocean. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Grand Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 24. duben - středa 2. květen 2018 do destinace Florida, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Beach Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Jw Marriott Ihilani Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 24. duben - středa 2. květen 2018 do destinace Havajské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jw Marriott Ihilani Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Jw Marriott Ihilani Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Havajské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jw Marriott Ihilani Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Newport Beachside
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 24. duben - středa 2. květen 2018 do destinace Florida, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Newport Beachside. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Row Nyc
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 24. duben - sobota 28. duben 2018 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Row Nyc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Sheraton Waikiki
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 24. duben - sobota 5. květen 2018 do destinace Havajské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Waikiki. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Havaj – Velký poznávací
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu úterý 25. duben - sobota 12. květen do destinace Havajské ostrovy, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Havaj – Velký poznávací okruh. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Jw Marriott Ihilani Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu středa 25. duben - neděle 6. květen 2018 do destinace Havajské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jw Marriott Ihilani Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Pennsylvania Hotel
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu středa 25. duben - neděle 29. duben do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pennsylvania Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Z Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 26. duben - úterý 1. květen 2018 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Z Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Hotel The Waldorf Astoria
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu čtvrtek 27. duben - úterý 1. květen do destinace New York, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The Waldorf Astoria. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Westin Times Square
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu čtvrtek 27. duben - úterý 1. květen do destinace New York, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Westin Times Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Wyndham New Yorker
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu čtvrtek 27. duben - úterý 1. květen do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Wyndham New Yorker. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Sheraton Kauai Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu pátek 27. duben - úterý 8. květen 2018 do destinace Havajské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Kauai Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Sheraton Waikiki
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu pátek 27. duben - úterý 8. květen 2018 do destinace Havajské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Waikiki. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Yotel New York At Time Square
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu pátek 27. duben - středa 2. květen 2018 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yotel New York At Time Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 499 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

USA podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.