www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v USA - USA 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená USA a Last Minute

Soho Grand Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 25. září - neděle 30. září 2018 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Soho Grand Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Yotel New York At Time Square
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 25. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yotel New York At Time Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Yotel New York At Time Square
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 25. září - sobota 29. září 2018 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yotel New York At Time Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu středa 26. září - středa 3. říjen 2018 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Jw Marriott Ihilani Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu středa 26. září - neděle 7. říjen 2018 do destinace Havajské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jw Marriott Ihilani Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Row Nyc
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu středa 26. září - neděle 30. září 2018 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Row Nyc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Yotel New York At Time Square
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu středa 26. září - pondělí 1. říjen 2018 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yotel New York At Time Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 27. září - pondělí 1. říjen 2018 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 27. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Jw Marriott Ihilani Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 27. září - pondělí 8. říjen 2018 do destinace Havajské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jw Marriott Ihilani Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové, u moře.
 
Pennsylvania
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 27. září - neděle 30. září 2018 do destinace New York, v 2 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Pennsylvania. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Row Nyc
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 27. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Row Nyc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Soho Grand Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 27. září - pondělí 1. říjen 2018 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Soho Grand Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Soho Grand Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 27. září - čtvrtek 4. říjen 2018 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Soho Grand Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Edison
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu čtvrtek 28. září - čtvrtek 3. říjen do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Edison. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Sheraton New York Times Square
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu čtvrtek 28. září - čtvrtek 3. říjen do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton New York Times Square Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Soho Grand Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu pátek 28. září - pátek 5. říjen 2018 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Soho Grand Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Soho Grand Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu pátek 28. září - úterý 2. říjen 2018 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Soho Grand Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
The New York Edition
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu pátek 28. září - úterý 3. říjen do destinace New York, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The New York Edition. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Wellington
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu pátek 28. září - úterý 3. říjen do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellington. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 

Zobrazeno 1-20 z 306 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

USA podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.