www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v USA 2020 - USA 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená USA 2020

Golf Resort Inverness
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu středa 15. duben - středa 22. duben 2020 do destinace Florida, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Golf Resort Inverness. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, golfové. Akční nabídka je se slevou 39 %.
 
Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu středa 15. duben - neděle 19. duben 2020 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Circa 39 Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu pátek 17. duben - pondělí 27. duben 2020 do destinace Miami, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Circa 39 Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 16 %.
 
Circa 39 Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu pátek 17. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace Miami, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Circa 39 Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 54 %.
 
Yotel New York At Time Square
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu pátek 17. duben - úterý 21. duben 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yotel New York At Time Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Circa 39 Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu sobota 18. duben - středa 29. duben 2020 do destinace Miami, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Circa 39 Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Krakov, Katovice, Vratislav s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 21 %.
 
Row Nyc
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu sobota 18. duben - pátek 24. duben 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Row Nyc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 19 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu pondělí 20. duben - neděle 26. duben 2020 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Row Nyc
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu pondělí 20. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Row Nyc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 21 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Yotel New York At Time Square
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 21. duben - sobota 25. duben 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yotel New York At Time Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Yotel New York At Time Square
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 21. duben - pondělí 27. duben 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yotel New York At Time Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 22 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Golf Resort Inverness
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu středa 22. duben - středa 29. duben 2020 do destinace Florida, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Golf Resort Inverness. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 23 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, golfové. Akční nabídka je se slevou 39 %.
 
Hotel Skyline
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu středa 23. duben - středa 27. duben do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Skyline. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - .
 
Row Nyc
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 23. duben - středa 29. duben 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Row Nyc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Yotel New York At Time Square
Pobyt na luxusní dovolené ve státě USA v termínu pátek 24. duben - čtvrtek 30. duben 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yotel New York At Time Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Row Nyc
Pobyt na luxusní dovolené ve státě USA v termínu sobota 25. duben - čtvrtek 30. duben 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Row Nyc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 26 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue
Pobyt na levné dovolené ve státě USA v termínu pondělí 27. duben - sobota 2. květen 2020 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 28 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
New York !!!
Pobyt na dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu pondělí 28. duben - sobota 2. květen do destinace New York, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení New York !!!. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Perly Havajských ostrovů
Pobyt na dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu pondělí 28. duben - sobota 13. květen do destinace Havajské ostrovy, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Perly Havajských ostrovů. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Yotel New York At Time Square
Pobyt na luxusní dovolené ve státě USA v termínu úterý 28. duben - sobota 2. květen 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yotel New York At Time Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 

Zobrazeno 1-20 z 382 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

USA podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.