www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v USA 2020 - USA 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená USA 2020

Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue
Pobyt na levné dovolené ve státě USA v termínu pátek 3. leden - čtvrtek 9. leden 2020 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 46 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Ocean Five Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě USA v termínu pondělí 6. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Miami, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ocean Five Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 8 %.
 
Ocean Five Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě USA v termínu pondělí 6. leden - pátek 17. leden 2020 do destinace Miami, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ocean Five Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Ocean Five Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě USA v termínu pondělí 6. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Miami, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ocean Five Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 5 %.
 
The Palms Hotel Spa
Pobyt na luxusní dovolené ve státě USA v termínu pondělí 6. leden - sobota 18. leden 2020 do destinace Miami, v 4.5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení The Palms Hotel Spa. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 49 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 6 %.
 
Circa 39 Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě USA v termínu úterý 7. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Miami, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Circa 39 Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Florida Panthers - vstupenky
Pobyt na dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu úterý 7. leden - neděle 7. leden do destinace Florida, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Florida Panthers - vstupenky. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Krakov.
 
Row Nyc
Pobyt na luxusní dovolené ve státě USA v termínu úterý 7. leden - neděle 12. leden 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Row Nyc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 50 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Acqualina Resort & Spa On The
Pobyt na levné dovolené ve státě USA v termínu středa 8. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Miami, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Acqualina Resort & Spa On The Beach. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 2 %.
 
Circa 39 Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě USA v termínu středa 8. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Miami, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Circa 39 Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 17 %.
 
Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue
Pobyt na levné dovolené ve státě USA v termínu středa 8. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Marenas Beach Resort
Pobyt na levné dovolené ve státě USA v termínu středa 8. leden - čtvrtek 16. leden 2020 do destinace Miami, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marenas Beach Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 9 %.
 
Marenas Beach Resort
Pobyt na levné dovolené ve státě USA v termínu středa 8. leden - pondělí 20. leden 2020 do destinace Miami, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marenas Beach Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 3 %.
 
Row Nyc
Pobyt na luxusní dovolené ve státě USA v termínu středa 8. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Row Nyc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 51 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Yotel New York At Time Square
Pobyt na luxusní dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 9. leden - pondělí 13. leden 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yotel New York At Time Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 52 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Nhl: Ny Islanders - Boston & Nj
Pobyt na levné dovolené ve státě USA v termínu pátek 10. leden - úterý 14. leden 2020 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Nhl: Ny Islanders - Boston & Nj Devils - Tampa Bay. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Vídeň s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, utkání.
 
Ocean Five Hotel
Pobyt na levné dovolené ve státě USA v termínu pátek 10. leden - úterý 21. leden 2020 do destinace Miami, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Ocean Five Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sheraton New York Times Square
Pobyt na luxusní dovolené ve státě USA v termínu pátek 10. leden - středa 15. leden 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton New York Times Square Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 53 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Marenas Beach Resort
Pobyt na levné dovolené ve státě USA v termínu sobota 11. leden - neděle 19. leden 2020 do destinace Miami, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Marenas Beach Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Krakov s odletem za 54 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové. Akční nabídka je se slevou 10 %.
 
New Jersey Devils, NHL
Pobyt na dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu sobota 11. leden - neděle 14. leden do destinace New York, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení New Jersey Devils, NHL. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Krakov.
 

Zobrazeno 1-20 z 273 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

USA podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.