www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v USA 2020 - USA 2020

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená USA 2020

Hotel Avalon
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu středa 1. říjen - úterý 9. říjen do destinace Florida, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Avalon. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel The Casablanca on the
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu středa 1. říjen - úterý 9. říjen do destinace Florida, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The Casablanca on the Ocean East Tower. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Washington Park
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu středa 1. říjen - úterý 9. říjen do destinace Florida, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Washington Park. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu pondělí 5. říjen - neděle 11. říjen 2020 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Row Nyc
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 6. říjen - sobota 10. říjen 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Row Nyc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 16 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Row Nyc
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu středa 7. říjen - pondělí 12. říjen 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Row Nyc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 17 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Golf Resort Inverness
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 8. říjen - čtvrtek 15. říjen 2020 do destinace Florida, v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Golf Resort Inverness. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní - například autem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: sportovní, golfové. Akční nabídka je se slevou 38 %.
 
Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 8. říjen - pondělí 12. říjen 2020 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 18 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
New York a Miami
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu čtvrtek 13. říjen - pondělí 20. říjen do destinace New York, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení New York a Miami. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Yotel New York At Time Square
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu středa 14. říjen - úterý 20. říjen 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yotel New York At Time Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 24 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Row Nyc
Pobyt na luxusní dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 15. říjen - pondělí 19. říjen 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Row Nyc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 25 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Hotel Edison
Pobyt na dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu čtvrtek 16. říjen - pondělí 21. říjen do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Edison. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel The New York Edition
Pobyt na luxusní dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu čtvrtek 16. říjen - pondělí 21. říjen do destinace New York, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel The New York Edition. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Hotel Wellington
Pobyt na dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu čtvrtek 16. říjen - pondělí 21. říjen do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Wellington. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Sheraton New York Times Square
Pobyt na luxusní dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu čtvrtek 16. říjen - pondělí 21. říjen do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton New York Times Square Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
New York
Pobyt na dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu čtvrtek 17. říjen - pondělí 25. říjen do destinace New York, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení New York. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 
Row Nyc
Pobyt na luxusní dovolené ve státě USA v termínu pondělí 19. říjen - neděle 25. říjen 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Row Nyc. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 29 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Yotel New York At Time Square
Pobyt na luxusní dovolené ve státě USA v termínu středa 21. říjen - pondělí 26. říjen 2020 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Yotel New York At Time Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 31 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue
Pobyt na levné dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 22. říjen - pondělí 26. říjen 2020 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Manhattan 6Th Avenue. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 32 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
New York
Pobyt na dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu čtvrtek 23. říjen - pondělí 29. říjen do destinace New York, v 0 hvězdičkovém ubytovacím zařízení New York. Rekreace je se stravou: dle programu. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha.
 

Zobrazeno 1-20 z 487 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

USA podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2020, všechna práva vyhrazena.