www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v USA - USA 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená USA a Last Minute

Hotel Edison Hotel Nyc
Pobyt na dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu 23. listopad - 27. listopad do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Edison Hotel Nyc. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Ritz Grande Lakes
Pobyt na luxusní dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu 23. listopad - 1. prosinec do destinace Florida, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ritz Grande Lakes. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Sheraton Maui Resort
Pobyt na luxusní dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu 23. listopad - 1. prosinec do destinace Havajské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sheraton Maui Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Wyndham New Yorker
Pobyt na dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu 23. listopad - 27. listopad do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Wyndham New Yorker. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - .
 
Maui Coast Hotel
Pobyt na dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu 23. listopad - 1. prosinec do destinace Havajské ostrovy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Maui Coast Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - .
 
Hotel Avalon
Pobyt na luxusní dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu 24. listopad - 2. prosinec do destinace Florida, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Avalon. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava leteckou přepravou - .
 
Newport Beachside
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu sobota 24. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace Florida, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Newport Beachside. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Jw Marriott Ihilani Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu neděle 25. listopad - čtvrtek 6. prosinec 2018 do destinace Havajské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jw Marriott Ihilani Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Z Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu neděle 25. listopad - čtvrtek 30. listopad do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Z Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Roger Smith Hotel
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu pondělí 26. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Roger Smith Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Z Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu pondělí 26. listopad - sobota 1. prosinec 2018 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Z Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Casablanca On The Ocean
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 27. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace Florida, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casablanca On The Ocean. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hotel Best Western Oceanside Inn
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu úterý 27. listopad - středa 4. prosinec do destinace Havajské ostrovy, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Best Western Oceanside Inn. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Newport Beachside
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 27. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace Florida, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Newport Beachside. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sheraton Kauai Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 27. listopad - sobota 8. prosinec 2018 do destinace Havajské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Kauai Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sheraton Kauai Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 27. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace Havajské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Kauai Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sheraton Waikiki
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 27. listopad - středa 5. prosinec 2018 do destinace Havajské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Waikiki. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Z Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu středa 28. listopad - pondělí 3. prosinec 2018 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Z Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 7 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Holiday Inn Manhattan View
Pobyt na levné Last Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 29. listopad - neděle 2. prosinec 2018 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Holiday Inn Manhattan View. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: eurovíkendy.
 
Jw Marriott Ihilani Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 29. listopad - pondělí 10. prosinec 2018 do destinace Havajské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jw Marriott Ihilani Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 8 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 515 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

USA podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2018, všechna práva vyhrazena.