www.mDovolena.cz     >    

Dovolená v USA - USA 2019

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Dovolená USA 2019 a Last Minute

Roger Smith Hotel
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 21. květen - neděle 26. květen 2019 do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Roger Smith Hotel. Rekreace je se stravou: snídaně. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sheraton Kauai Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu úterý 21. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Havajské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Kauai Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem zítra. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu středa 22. květen - čtvrtek 30. květen 2019 do destinace Florida, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Beach Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Hostel West Side YMCA
Pobyt na Super Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu středa 22. květen - čtvrtek 26. květen do destinace New York, v 1 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hostel West Side YMCA. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Hotel Crowne Plaza Times Square
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu středa 22. květen - čtvrtek 26. květen do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Crowne Plaza Times Square. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Jw Marriott Ihilani Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu středa 22. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Havajské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jw Marriott Ihilani Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sheraton Waikiki
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu středa 22. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Havajské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Waikiki. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Z Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu středa 22. květen - pondělí 27. květen 2019 do destinace New York, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Z Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem pozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Grand Beach Hotel
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 23. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Florida, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Beach Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Newport Beachside
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 23. květen - pátek 31. květen 2019 do destinace Florida, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Newport Beachside. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sheraton Kauai Resort
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 23. květen - pondělí 3. červen 2019 do destinace Havajské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Kauai Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sheraton Waikiki
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu čtvrtek 23. květen - pondělí 3. červen 2019 do destinace Havajské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Waikiki. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem popozítří. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Casablanca On The Ocean
Pobyt na levné Super Last Minute dovolené ve státě USA v termínu pátek 24. květen - sobota 1. červen 2019 do destinace Florida, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Casablanca On The Ocean. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 4 dny. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Crowne Plaza Hollywood Beach
Pobyt na luxusní Super Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu pátek 25. květen - sobota 1. červen do destinace Florida, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Crowne Plaza Hollywood Beach Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava vlastní dopravou - například autem letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Grand Beach Hotel
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu sobota 25. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Florida, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Grand Beach Hotel. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
New York
Pobyt na Last Minute dovolené v zemi USA. Zájezd v termínu sobota 25. květen - neděle 28. květen do destinace New York, v 3 hvězdičkovém ubytovacím zařízení New York . Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava leteckou přepravou - letecky, z letiště Praha, Vídeň.
 
Sheraton Kauai Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu sobota 25. květen - neděle 2. červen 2019 do destinace Havajské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Kauai Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sheraton Kauai Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu sobota 25. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Havajské ostrovy, v 4 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Kauai Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Sheraton Waikiki
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu sobota 25. květen - středa 5. červen 2019 do destinace Havajské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Sheraton Waikiki. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 5 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 
Jw Marriott Ihilani Resort
Pobyt na luxusní Last Minute dovolené ve státě USA v termínu neděle 26. květen - čtvrtek 6. červen 2019 do destinace Havajské ostrovy, v 5 hvězdičkovém ubytovacím zařízení Jw Marriott Ihilani Resort. Rekreace je se stravou: bez stravy. Doprava letecky, z letiště Praha, Vídeň s odletem za 6 dní. Tato online nabídka s garancí nejnižší ceny je od cestovní agentury Invia, která má stejné podmínky jako pořádající cestovní kancelář. Kategorie zájezdu: pobytové.
 

Zobrazeno 1-20 z 689 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

USA podle lokality

Termíny na této stránce:

Copyright© mDovolená.cz 2016-2019, všechna práva vyhrazena.